Prvý výsledok vojny proti hotovosti vyhlásenej WEF: Banky v Austrálii ju odmietajú vydávať klientom


Print Friendly, PDF & Email

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Austrálske mainstreamové médiá oznámili, že „urobili veľký krok smerom k bezhotovostnej spoločnosti“, keďže veľké austrálske banky odmietajú rešpektovať výbery hotovosti zákazníkmi.

Znepokojivý krok prichádza len niekoľko dní po tom, čo Svetové ekonomické fórum (WEF) oznámilo, že svetové vlády musia prejsť na bezhotovostný a centralizovaný finančný systém umožňujúci sledovanie a kontrolu toho, ako občania míňajú svoje peniaze.

„Dnes už máme veľa príbehov o tom, ako ľudia nemôžu dostať hotovosť z bánk,“ povedala moderátorka Sky News Australia Peta Credlinová, ktorá uviedla, že pobočky bánk blízko jej domu v centre Melbourne nepovoľujú zákazníkom výbery hotovosti.

Po správach, že zákazníkom je odmietnutý prístup k hotovosti, ďalšia reportérka Sky News Australia Caroline Marcusová uviedla, že banky zaobchádzajú s ľuďmi s „absolútnym pohŕdaním“.

„Musia si uvedomiť, že to nie sú ich peniaze,“ povedala Marcusová. „Patria zákazníkom. To vo vás vyvoláva pocit, že by bolo možno lepšie, keby ste si peniaze schovali doma pod posteľ.“

Pozrite si nasledovné video (v angličtine):

Začiatkom tohto týždňa Svetové ekonomické fórum oznámilo, že budúcnosť je bezhotovostná, pričom vychvaľuje prednosti CBDC.

Globalisti sú z bezhotovostnej spoločnosti priam v extáze. V nasledujúcom videu člen WEF vysvetľuje, že vláda potom bude môcť „ľahšie blokovať veci, ktoré bude považovať za menej žiaduce, ako napríklad predaj munície…“

Liečba osteoporózy

Čo je CBDC mena a prečo je pre ľudí nebezpečná

Austrália je testovacím priestorom pre mnohé agendy Svetového ekonomického fóra a americký prezident Joe Biden rýchlo presadzuje plány na elimináciu fyzickej hotovosti, aby zabezpečil, že Američania nebudú môcť vlastniť svoje vlastné peniaze.

Biely dom a Federálny rezervný systém (FED) na základe Bidenových príkazov začali vyvíjať digitálnu menu kontrolovanú centrálnou bankou (CBDC).

Tento programovateľný, sledovateľný a ľahko manipulovateľný digitálny dolár by spôsobil, že fyzické peniaze sa stanú zastarané. Aj keď to môže znieť ako niečo z dystopického vedecko-fantastického románu, je to všetko príliš skutočné a čoskoro by to mohlo navždy zmeniť život v Amerike (a samozrejme aj u nás v Európe).

V marci 2022 Bidenova administratíva vydala rozsiahly výkonný príkaz, ktorý nariadil mnohým federálnym agentúram zakročiť proti digitálnym aktívam vrátane populárnych kryptomien. Príkaz tiež nariadil FEDu, aby preštudoval potenciálny vývoj digitálnej meny centrálnej banky (CBDC).

Hoci sa CBDC často nazýva „digitálny dolár“ alebo „digitálne euro“, nešlo by o digitálnu verziu existujúcich papierových mien. CBDC by bola skôr úplne nová mena, ktorá by existovala výlučne v elektronickej, nefyzickej forme.

Na rozdiel od decentralizovaných kryptomien, ako je bitcoin, každá transakcia uskutočnená pomocou CBDC by sa dala ľahko vysledovať k jednotlivým používateľom finančnými inštitúciami, vládami alebo centrálnou bankou.

Okrem toho, pretože CBDC by bola digitálna a programovateľná, mohli by sa zaviesť pravidlá, ktoré obmedzia jej míňanie len na schválené činnosti – napríklad iba na esenciálne tovary, ako tomu bolo počas pandémie, len teraz by to bolo vymožiteľné priamo bankovým systémom.

Keďže fyzická hotovosť by bola zrušená, ľudia by nemali iné možnosti na nákupy. V inom príklade by vláda mohla monitorovať výdavky osoby, aby vypočítala jej „uhlíkovú stopu“ a potom by mohla priamo vydávať pokuty priamo sťahované z účtu alebo uplatňovať stropy výdavkov.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Baxter Dmitrij, thepeoplesvoice.tv, Spracoval. Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Len si vsimnite ich ksichty a vyrazy! To nie su normalni ludia, mozno ani ludia…
  https://www.hlavnespravy.sk/na-slovensko-pricestoval-ukrajinsky-prezident-volodymyr-zelenskyj/3194134

 2. Ve čtvrtek 18. srpna, den po rozhodnutí Conseil d’État, které zrušilo deaktivaci antény 4G v Mazeyrat-d’Allier, se zemědělci z Gaec du Coupet rozhodli vyřešit situaci po svém, a to jednoduše tak, že vypnuli jistič, a tím i přívod elektřiny do antény umístěné nedaleko jejich farmy. Podle nich má tato anténa od její instalace v červenci 2021 na svědomí úhyn téměř 50 krav a telat.
  „Čtvrt hodiny po vypnutí proudu mohli novináři a zástupci zemědělského svazu vidět, že všechny krávy mají hlavy nahoře a opět pijí. Není těžké to dokázat. Jen jsme odpojili krmení, nic jiného jsme neměnili. Bylo tam 80 lidí, kteří viděli ten rozdíl. Také vlaštovky se vrátily. Nechtěli jsme mnoho, jen aby se vypnula anténa,“ řekl listu Le Figaro ředitel farmy Frédéric Salgues.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/zemedelci-odpojili-antenu-4g-zvirata-zacala-znovu-pit-a-zit/

 3. Jednoduchá

  …vďaka za všetky inform. ,,,prajem všetkým veľa lásky, pokoja, zdravia a mieru, bez hnevu, závisti, nenávisti, žiarlivosti, zákernosti, škodoradosti, sebeckosti…s vzáj.odpúšťaním, nech sa nám všetkým darí čo najlepšie…..

 4. Ako česká redaktorka doslova vyblvala pravdu o nevojne na Ukrajine.
  2023-07-07 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-07-07-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  KONTEXT: Fyzicky odporné…
  VIDEO: Na Slovensko pricestoval vodca banderovského režimu na Ukrajine. Zelenskyj sa stretol s najväčšou podporovateľkou jeho neonacistickej zločineckej garnitúry – prezidentkou Čaputovou
  https://www.infovojna.bz/article/video-na-slovensko-pricestoval-vodca-banderovskeho-rezimu-na-ukrajine-zelenskyj-sa-stretol-s-najvacsou-podporovatelkou-jeho-neonacistickej-zlocineckej-garnitury-prezidentkou-caputovou
  ———————-
  Som si to prešiel takticky – pár chlapov – pár minúť.

 5. https://www.cas.sk/clanok/2818005/horor-na-farme-v-haji-kristiana-napadol-medved-s-mamou-ho-bodali-vidlami-ostre-slova-otca/

  Farmár – ešte chlapec – so svojou statočnou mamou dali návod, ako na tie premnožené medvedie beštie – riešením je kopija.
  Skrátka toto je test pre nás chlapov, či sme ešte vôbec chlapi, či sa dokážeme spojiť a ochrániť naše deti. Medvede špacírujúce sa po uliciach miest a dedín a k tomu pasívni chlapi, čo sa na to prizerajú a len nadávajú v krčme, alebo spisujú petíciu alebo sťažnosť.

  Táto situácia sa vyrieši len tak, že sa chlapi spoja a medvede v okolí svojich príbytkov proste zlikvidujú. Čaká sa na prvé roztrhané dieťa?
  V Rakúsku tiež boli pokusy nasadiť ich do prírody a domáci si to zregulovali hneď.

  Riešenie medvedej problematiky:
  1. Zregulovať medvede na počet, ako je v Rakúsku alebo Nemecku.
  2. Ekoteroristov stíhať za všeobecné ohrozenie.

  • Chlapi sa neboja medveďa – chlapi sa boja zákona! Samozrejme, že sa to dá od.ebať nejakými otrávenými nástrahamy – pokape zopár túlavých psov a bude! Ide len o to rozhodnutie!

   • Chlapi sa neboja zákona a ani medveďa, chlapi sa boja nespokojnej ženy, vtedy ujdú, pretože tam už nie je čo riešiť-nič nezaberá… Vieš čo sa hovorí: „Ženy nevedia čo chcú a neprestanú, kým to nedostanú.“
    Neočakávam ženské reakcie, pretože vznikom LGBTI-IQDEBILMUTANT… im zrušili ich feministické chúťky. Je mi ich ľúto, ale mali by práve teraz zabojovať, no nie proti mužom, ale pre seba.

 6. Otrávené návnady je tiež riešenie.

 7. „Globalisti sú z bezhotovostnej spoločnosti priam v extáze. V nasledujúcom videu člen WEF vysvetľuje, že vláda potom bude môcť „ľahšie blokovať veci, ktoré bude považovať za menej žiaduce, ako napríklad predaj munície…““
  Boja sa občianskej vojny. američan je poriadne vygumovaný médiami, ale keď ho strhne časť masy a dostane náboje, tak to bude brutal /vôbec si neuvedomia za čo bojujú ale boj bude pre nich nové riešenie/ a dočkáme sa, som si istý, že sa to stane, krajina je v totálnom kolapse a nie je iné východisko. Čaká nás renesancia a aj Ameriku, im to však potrvá dlhšie-priveľa satanistov, u nás sú len poskokovia a s tými si poradíme už čoskoro.. A Zelenský? Kto je Zelenský? O toto židovské hovno sa postarajú domáci Slovania-už vytriezveli.

  • https://zemavek.sk/spojene-staty-dodaju-ukrajine-kazetovu-municiu/
   Kazetová munícia je obludnosť, ktorá bude klincom do rakvy Ukrajiny. Toto sa im už neprepečie ak na to Vovka nezareaguje, tak ani jemu, už teraz to má poriadne nahnuté. Je čas začať kropiť Katjušami a obsadiť celú Ukrajinu, v Poľsku musí prísť k prevratu, táto kamikadze vláda zabíja Poľsko, ak sa pšonci nespamätajú, tak sa im ujde ruskej pozornosti.

 8. Presne tak, stráca sa rozum a pamäť a prekvitá vojnové šialenstvo európskych bláznov❗☝️❗

 9. „Zelenského prekvapili názory obyvateľov Slovenska!
  Nechápem, odkiaľ sa berie tento proruský postoj,“ Zelenský bol prekvapený z názorov obyvateľov Slovenska počas návštevy Bratislavy.
  Čo si si myslel, suka? Rozumní ľudia sú všade!
  – Koniec citácie článku.

  https://politikus.info/video/153504-zelenskiy-udivilsya-vzglyadam-zhiteley-slovakii.html

  P.S. 1 – Podobne, ako tzv. prezidentka SR vyhlásila, že nerozumie slovenskému národu, tak bol aj Zelenský frustrovaný počas tejto návštevy SK z proruského postoja Slovákov. To znamená, že do RF z jeho úst odletelo ECHO v zmysle, že s tým Slovákom, to nemusí byť ešte také marné..

  P.S:2 – Prikladám jeden ruský koment:
  „Slováci Ukrajincov celkom dobre poznajú – po vojne museli bojovať s banderovskými bandami, ktoré utiekli z Ukrajiny a Poľska. Na tieto veci sa nezabúda“.

Pridajte komentár

*