Globalisti finalizujú posledné kroky na spustenie Veľkého resetu a nastolenie celosvetovej totality


Print Friendly, PDF & Email

Globalisti finalizujú posledné kroky na spustenie Veľkého resetu a nastolenie celosvetovej totality

(Ethan Huff, Natural News) Jednou z najdôležitejších vecí, ktoré sa práve teraz dejú a ktoré si kvôli mnohým rozptýleniam uvedomuje príliš málo ľudí, je globalistické úsilie umlčať všetku pravdu, odstrániť všetku hotovosť a zaviesť globálny systém digitálnej identifikácie pre všetkých ľudí.

Organizácia Spojených národov (OSN) tvrdo tlačí na vytvorenie globálneho systému tyranie, v ktorom globalisti kontrolujú úplne všetko. Plánujú to urobiť konsolidáciou všetkých vlád, peňažných systémov a potravinových dodávateľských reťazcov.

Pokiaľ ide o finančnú zložku, Banka pre medzinárodné platby (BIS) nedávno predstavila „návrh“ vyzývajúci na vytvorenie „jednotnej účtovnej knihy“, ktorá má jedného dňa zaznamenávať vlastníctvo všetkého majetku na celej planéte.

„Tento návrh predstavuje plán budúceho menového systému, ktorý využíva potenciál tokenizácie na zlepšenie starého a umožnenie nového,“ uvádza sa v časti tohto návrhu, ktorý je prevzatý priamo z oficiálnej webovej stránky BIS.

„Kľúčovými prvkami plánu sú digitálne meny centrálnych bánk (CBDC), tokenizované vklady a iné tokenizované nároky na finančné a reálne aktíva.“

Návrh počíta s tým, že tieto prvky sa spoja v novom type infraštruktúry finančného trhu (FMI) – „jednotnej účtovnej knihe“.

Úplné výhody tokenizácie sa majú v zjednotenej evidencii aktív využiť vďaka finálnemu potvrdzovaniu transakcií s peniazmi centrálnej banky, ktoré sa majú nachádzať na rovnakom mieste ako ostatná evidencia majetku (kataster, akcie, dlhopisy a podobne).

(Súvisiace: Hlavným prvkom globalistického sprisahania Veľkého resetu je eliminácia prístupu ľudí k mäsu a zároveň ich prinútenie k tomu, aby namiesto mäsa jedli hmyz.)

Kto by vlastne chcel žiť v takomto novom svetovom poriadku?

V podstate bude nový globálny finančný systém poháňaný a riadený umelou inteligenciou (AI). BIS poznamenáva, že „prostredníctvom programovateľnosti“ sa zníži, ak nie úplne odstráni, potreba ručných zásahov reálnych ľudských bytostí.

Ak budú globalisti schopní dosiahnuť takú moc a kontrolu nad peniazmi pomocou svojej „jednotnej účtovnej knihy“, budú tiež schopní kedykoľvek zrušiť vlastníctvo majetku komukoľvek jednoduchým stlačením tlačidla.

„Vlastníctvo všetkého majetku na celej planéte by sa určovalo podľa ich „jednotnej účtovnej knihy“, a ak by ste boli zlým chlapcom alebo dievčaťom, mohli by jednoducho previesť vlastníctvo všetkého, čo je vaše, na niekoho iného,“ vysvetľuje jedna správa.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

V prípade „núdzových“ situácií, ktoré môžu nastať, tak aj na to má OSN už pripravené riešenie.

Na nadchádzajúcom podujatí „Samit budúcnosti“ konanom v septembri 2024 bude OSN tlačiť na prevzatie globálnych „núdzových“ právomocí, ktoré poskytnú Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO) úplnú kontrolu nad zvládnutím ďalšej „pandémie“.

Falošný prezident Joe Biden za USA plne podporuje udelenie tohto typu právomocí OSN – čo sa má stať len dva mesiace pred ďalšími prezidentskými voľbami.

„Pakt pre budúcnosť obsahuje ustanovenie, ktoré má vytvoriť „núdzovú platformu“ pre Organizáciu Spojených národov vždy, keď sa usúdi, že nastal veľký globálny šok,“ vysvetľuje správa.

„Takže, ak dôjde k ďalšej globálnej pandémii, svetovej vojne, ekonomickému kolapsu alebo inému druhu celosvetovej núdzovej situácie, Organizácia Spojených národov by zrazu každému nariaďovala, čo má robiť.“

Potom je tu aj tlak globalistickej organizácie s názvom Arup Group, aby sa eliminovalo všetko súkromné ​​vlastníctvo áut.

Organizácia napojená na Svetové ekonomické fórum (WEF) sa chce tiež zbaviť všetkých rodinných domov a prinútiť všetkých obyvateľov Zeme žiť v kompaktných „15-minútových“ mestách.

„Obyvatelia miest si tiež budú musieť osvojiť prevažne rastlinnú stravu, nahradiť cestovanie menej energeticky náročnými formami diaľkovej dopravy ako sú lietadlá, zmeniť spôsob spotreby odevov a textílií a dlhšie uchovávať elektroniku a domáce spotrebiče,“ požaduje skupina Arup.

Záver

Snaha o globalistické ovládnutie sveta sa deje len preto, že to ľudia dovoľujú.  Viac o tom, ako proti tomu bojovať, sa dozviete na stránke Globalism.news.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Klobuk dole pred bratmi Čechmi, lebo Slovaci nemaju gule a charakter na toto:
  https://cz24.news/kartou-ne-zacal-bankeruv-zly-sen-cesi-povstali-proti-nosatym-majitelum-platebnich-karet/ !!! A co opozicne politicke mrtvoli? Vladne nestoja ani za kvapku močky!

  • to je jedno kto

   ten clanok je ale o niecom inom. do ciech sa cudzinci, vratane slovakov uz netlacia a tym padom bolo potrebne znizit ceny, aby si ako tak udrzali zvysnu klientelu, povacsine cesku. jedna z moznosti, velmi efektivna, bola zrusenie terminalov, pretoze banky pytali 10% z obratu. jednoducho z nudze cnost.

  • Blbost, 9/10 lidí u pokladen vytahují plastové kartičky, či platí hodinkami nebo mobily.. Vidím to denně a všude.
   Hotovost je jedním z nejdůležitějších základů svobody. Bohužel degeneráti postoupili na vyšší úroveň bLití.

   No a po světě se prej šíří smrtící kočičí virus. Už nějakou dobu je jasné, že chtějí zabít VŠECHNA (nejen) domácí zvířata. Nejdřív půjdou na řadu kočky, pak psi, co takhle vybít i prasata či krávy a všechno.. Ty kur*vy chtějí vyhubit všechna zvířata. Lidé budou trochu naříkat a mnozí budou truchlit, ale většina z nich byla vycvičena k poddajnosti a bude říkat málo a nic neudělá.

   Stejně jako padající (nejen) mladí sportovci k zemi, tak nyní lékaři jsou zmateni rostoucí epidemií Guillain-Barreho syndromu. Co by mohlo být příčinou? Kovid injekce samozřejmě ne, pardon, „vakcíny“…

   PS: Lidé bez chytrých telefonů mají dnes fakticky zakázáno navštěvovat velké sportovní akce, protože mnoho arén apod. vpustí dovnitř pouze diváky, kteří mají digitální vstupenku v chytrém telefonu. I když máte chytrý telefon, odmítněte ho prosím použít k nákupu digitální vstupenky. Pokud se nespojíme, budeme všichni otroky těch zatracených mobilních telefonů a nebudeme mít žádnou budoucnost.

   • Stádo si chrochtá blahem, vidím to dnes a denně. Ta většina je již tak přeformátovaná, že banda globalistů může dokončit zotročení
    A na ty nepoddajné pošlou tyhle otroky systému. A světlo na konci tunelu není vidět nikde. Důstojný a duševně vyzrálý lid je nedostatkové zboží.

 2. Život (Chlieb) náš každo-denný..

  Včera som bola po dlhšom čase (cca po 3 mesiacoch) u nás v Lidli a z môjho pohľadu to tam vedenie Lidlu pomerne – „zradikalizovalo“. Bola pustená iba 1 (zo 6) „normálna“ pokladňa t.j. – so živou pokladníčkou, pričom do vnútorného ampliónu v jednom kuse hlásili, aby si zákazníci prešli k samo-obslužnej pokladni. Stála tam a sliedila celý čas jedna pracovníčka, ktorá smerovala ľudí ako ovce na bitúnok s tým, že im pomôže. Prihovorila sa aj mne, ale som jej povedala, že idem celkom isto platiť hotovosťou.

  Čiže: Úspora financií zo strany vedenia Lidla na personále, lebo nakúp si, omarkuj si (a snaž sa – nepomýliť..), zaplať bezhotovostne kartou, resp. mobilom. A nemám fakt vedomosť (nakoľko vždy platím cash), či si z nákupu banka (ne)strhne poplatok za vykonanú transakciu.
  Napriek tomu som s miernou úľavou sledovala, že väčšina ľudí si radšej vystáli frontu na štandartnú pokladňu. Na tú samo-obslužnú išli hlavne zákazníci, ktorí mali v košíku iba 2-3 položky.

  A tom to je! Uvedomiť si, čo je skutočným Cieľom týchto nadnárodných obchodných aktivít, to znamená – „štandardizácia a normalizácia“ bezhotovostného platobného styku, kontrola nad človekom zo strany Banky, t.j. kde a o koľkej si bol finančne – aktívny, koľko a za čo si ochotný ešte dnes zaplatiť, akú máš spotrebu jedla, atď. A pri tej „samoobslužnej zúčtovacej linke“ – okrem vyššie spomínaného – mi vadí umelá neosobnosť a de-facto – zneužívanie zákazníka.

  P.S: Áno, som si vedomá toho, že zákazník i pri tzv. „normálnej“ pokladni môže platiť kartou, mobilom, videla som i hodinkami (chvála-Bohu, ešte nie – čipom v ruke), ale zatiaľ stále i – Cash. Zatiaľ..
  Ešte stále tu máme možnosť Výberu a ktorá to je, čo sa týka zachovania si ešte akej-takej Slobody, tak o tom by mali povinne všetci tí tzv. „bezhotovostní“ ľudia – zákazníci – v hĺbke svojho Ducha – podumať..

  https://uploads.disquscdn.com/images/a9f519d289a1cb09f25f2a2c8cd8dab04bc3b13dd956bf7bf055457f2a98c57c.jpg

  • mnoho lidí volí tzv. pohodlí,….

   RAzhlas férovky 20.7.2023
   zvuk ze začátku hodně špatný
   o češtině a pravopisu, digitalizaci, ID kartě Občnský průkaz, …
   https://www.youtube.com/watch?v=5McgtnbJadA

  • Základ je prestať si pliesť demokraciu so slobodou!
   Inak stále platí na 100%, že každý dobrý skutok musí byť potrestaný! Nemôžem byť konkrétny – by som sa identifikoval, ale tak som sa v živote ešte neosral! Chcete chrániť v neprítomnosti suseda – aby jemu nerobili zle – a potom zistíte, že to zlo pochádza od neho!

   • Mnohým asi nedochází pojem svoboda. Pominu-li demokracii – což je fantasmagorická parodie, která formou iluze pro jásající davy, velmi tiše a opatrně implementuje jednu totalitní praktiku za druhou – což je stávající stav – konečné stádium metamorfózy v otrockou totalitu.

    Svoboda je absolutní pojem a nepatří do ni žádná omezení, včetně povinnosti pořád za něco platit, pořád jen a jen to něco někým schválené.

    Jedinou cestou je probudit se, uvědomit si, že každá bytost v universu má právo svobodné volby totalita nebo svoboda a podle toho jednat.

  • Áno, banka si sťahuje poplatky za každú platbu. Pri drobnom nákupe je to dosť veľké percento. Ľudia s hotovosťou sa skladajú na plat predavačke.

  • Rozmýšľam či onedlho nebudú chcieť v hypermarketoch ušetriť pracovnú silu vykladačaov a dokladačov tovaru. Možno sa nielen sami obslúžime, sami si tovar nahodíme cez samoobslužné pokladne, ale nakoniec si ho pôjdeme aj vykladať priamo z kamióna do košíka.
   Žartujem,…..

   • To je dobrý nápad D

   • Keby ľudia nemali inú možnosť, ako sa dostať k žrádlu, tak verím, že pred hypermarketom už človiečikovia v noci čakajú v rade, aby mohli z kamiónu vyložiť, do prepraviek naložiť, do regálov uložiť, do košíkov naplniť, pred kamerami svoj-pomocne omarkovať, mobilom zaplatiť a s úsmevom na tvári, s pocitom dobre vykonanej pomoci – ako otroci, vyštartovať po ďalšej práci..

    • Ajša, nemohou o tom popřemýšlet, jsou již přeformátovaní a zotročení. A každý dlouhodobě zotročený se již proti svým pánům nepostaví. Prozatím v tom nezotročení zůstanou sami. Vše je o důstojnosti a vyzrálosti jedince. Tady je vymalováno. Buď si nepodvolení najdou jiné místo k žití, bude li nějaké nebo se přizpůsobí a nebo vyhynou. Já ve svém věku se raději potom zařadím do kategorie vyhynutí, neb v takové otrocké totalitě bych nemohl fungovat. Mějte se dobře.

 3. Tvorím si svoj vlastný svet. Tu a teraz, vždy a všade.

 4. na celej planéte? to je vtip. To nam hovoria ze my sme celý svete,ale o kom hovoria to je len 25% planety

 5. Pokolra veluk

  https://aeronet.news/ruska-duma-schvalila-zakon-o-zavedeni-digitalniho-cbdc-rublu-do-obehu-jako-3-formy-ruske-meny-zakon-zakazuje-manzelske-a-sdilene-ucty-ktere-by-znesnadnily-identifikaci-koncoveho-spotrebitele/

  Ruská duma schválila zákon o zavedení digitálního CBDC rublu do oběhu jako 3. formy ruské měny! Zákon zakazuje manželské a sdílené účty, které by znesnadnily identifikaci koncového spotřebitele! Digitální rubl rovněž zakazuje půjčky a úroky, protože jde o výrobu peněz bez kontroly ruské centrální banky! Do testovacího provozu se zapojí 13 ruských bank a vytipovaní klienti, kterým bude CDBC rubl nabídnut, si budou muset zaregistrovat digitální identitu u centrální autority! ….. Rusko se tak stává první zemí v Evropě, která zavádí do plného a ostrého provozu digitální rubl centrální banky a do projektu se v první fázi zapojí 13 ruských bank. Do konce roku 2024 bude probíhat testování, ale nikoliv někde v laboratořích, ale v ostrém bankovním provozu ve skutečných platebních transakcích ….. Jedná se o Total Control nad ruskou populací podle modelu převzatého z Číny! Stejně to funguje v Číně, kde je čínský digitální juan propojen s čínským sociálním kreditem, se zdravotním pojištěním, s databází řidičských průkazů, s katastrálním úřadem, se sociální pojišťovnou, s finančním úřadem, s bankami a s pojišťovnami. Pokud dostanete pokutu, centrální banka z vaší digitální peněženky automaticky převede peníze policii. Pokud vám klesne sociální skóre vašeho sociálního kreditu, banky vám odmítnou poskytnout úvěr nebo vám dokonce uzavřou účet.

 6. Skúste sa opýtať svojich známych,ale aj iných ľudí, či vedia,čo to ten Veľký Reset vlastne je a kto za tým vlastne stojí.Koľkí to budú vedieť?Jeden, možno dvaja z pätdesiatich,alebo zo sto? Stále čítam, či počúvam, že sa ľudia „prebúdzajú“, že sa žiaden Reset nepodarí,ale ja tých „prebudenych“nejako nevidím.V mojom okolí je nás asi do desať, ktorí o takýchto veciach vieme a vieme o tom debatovať.Vieme, že všade na svete sa vytvárajú rovnaké mechanizmy totality a útlaku, či už sa jedná o digitálnu menu a identitu,očkovania,ekoterorizmus a „zelené energie“, umelé jedlo atď… a že akokoľvek sa zdá, že štáty ako Rusko,USA, či Čína,alebo aj ďalšie štáty stoja proti sebe,v skutočnosti je to všetko jedna banda, lenže skúste to niekomu povedať…. Veď predsa „dobré“Rusko bojuje proti všetkému zlu na svete…Veľká väčšina ľudí je tak zmanipulovaná, že si dokonca myslí, že to všetko,čo sa deje sú dobré veci, ktoré politici robia v náš prospech.Takí hlupáci si ani nevšimnú, keď už budú žiť v NWO.Tých by som už teraz aspoň na rok poslal do Číny,kde už Veľký Reset majú..

  • Zhodujem sa s tebou v informovanosti našincov. Zatiaľ totiž máme dostatok v obchodoch a nepochybujem, že Plán obnovy (z virtuálnych či natlačených peňazí) je účelom na učičíkanie ľudí a vyvolanie pocitu, že všetko je OK a aj občasné výstrahy sú ničím nepodloženým strašením.

  • Mám ešte mesiac dovolenky, uvažujm že sa vyberiem na dovolenku do Číny a presvedčím sa navlastnejkoži ako si užívajú činania dni po velkom resete potom vám napíšem dojmy z VR v priamom prenose DD++

   • Na YouTube má jakýsi klučina žijící v Číně pořady o životě v Číně.Nesleduji ho,ale jednou jsem si kousek poslechla a tvrdil,že to tam rozhodně není tak divoké ,jak se u nás píše .Možná se to netýká celé Číny, protože on asi žije víc na venkově.
    Ale nedávno u nás vycházely zprávy o strašné drahotě v Chorvatsku a o znečištění tamějších plážích.Pak se začali ozývat lidé pobývající ve zmiňovaných resortech a tyhle zaručené zprávy vyvraceli .

    • Ja tiež budem tie správy o Chorvátsku dementovat môj brat sa práve vrátil z Chorvátsska z dovolenky srodinou a bol spokojný so všetkym aj s cenami je tam všetko na urovni presne sú ceny potravín na úrpvni cien ako na Slovensku pláže sú čisté upravované ludia sú velmi milí a slušní dokonca im poskyflizľavu na ubytovaní zľavy takže netreba verit všetkemu čo sa píše bez overenia °°

  • Ono spíš než na metodě záleží na výsledku .Vždyť Stalin se podepisoval smlouvy o neútočení s Hitlerem a pak se mu historici vysmívali jak s ním Áda zamet.Jenže on hrál o čas a bohužel postupoval podle logiky a Hitler ho opravdu převezl.Putin už není ta původní osoba,je otázka zda je to lepší nebo horší.A nemá v rukou takovou moc ,jakou měl Stalin.Stalin získal renomé hlavně v období války.

 7. Jednoduchá

  …vďaka za všetky inf. ,,,,posielam veľa lásky a želám nech sa nám všetkým darí v zdraví, mieri a pokoji čo najlepšie…nech si vzájomne prajeme aj odpúšťame…..

 8. hľadač pravdy

  skúška, raz, dva, tri,….

Pridajte komentár

*