Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Kongresmani odhalili tajný program armády USA na postrekovanie miest rádioaktívnymi látkami


Print Friendly, PDF & Email

Kongresmani odhalili program tajnej armády na postrekovanie miest USA rádioaktívnymi chemikáliami

Podľa záznamov armády boli tisíce nevinných ľudí vystavených jedovatým chemikáliám použitím v postreku prostredníctvom konzumácie potravín a podaním injekcií.

Myšlienka toho, že vláda Spojených štátov zámerne a účelovo rozprašovala, očkovala a jedlom podávala nebezpečné chemikálie nespočetnému množstvu občanov v období Studenej vojny, je jedna „šialená konšpiračná teória“, ktorá je zdokladovaná dôležitými dôkazmi.

Teraz ale došlo k tomu, že traja členovia amerického Kongresu požadujú konečné odpovede.

Čo sa vlastne dialo?

Demokratickí kongresmani William Lacy Clay za štát Missouri, Brad Sherman z Kalifornie a Jim Cooper z Tennessee predstavujú oblasti, v ktorých záznamy armády odhaľujú, že americká vláda vykonala tajné testovanie sulfidu zinočnatého s obsahom kadmia a rádioaktívnych častíc na svojich zraniteľných a chudobných obyvateľoch.

Odhalenia, ktoré obsahovali informácie o obetiach v Spojených štátoch Amerických, Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska a v Kanade, sa nedávno objavili v knihe s názvom „Za hmlou: čomu vystavil Program jadrových zbraní americkej Studenej vojny nevinných Američanov“, ktorej autorkou je profesorka Lisa Martino-Taylor.

Martino-Taylor uviedla, že svoje skúmanie zdravotných účinkov rádioaktívnych materiálov a testov, ktoré boli uskutočnené na zraniteľných skupinách obyvateľstva, začala v St. Louis bez toho, že by k tomu bola dostala nejaký súhlas.

Jej výskum mal slúžiť na vypracovanie doktorandskej dizertačnej práce na University of Missouri, v Columbii. Keď svoju prácu spolu s predbežnými výsledkami výskumu predstavila v septembri 2012 kolokviu, bola šokovaná pozornosťou, ktorá sa jej práci dostala.

„Mnoho ľudí zo St. Louis a po celom svete malo záujem o moju prácu. Zároveň boli zjavné ich obavy z tajných vojenských štúdií, ktoré boli predmetom môjho výskumu,“ povedala Martino-Taylor.

„Teraz, po uplynutí piatich rokov, sa na mňa stále obracajú s otázkami. Moja kniha „Za hmlou“ je výsledkom ďalších piatich rokov výskumu.

V knihe prinášam nové zistenia, širší kontext a ďalšie dôkazy o tom, ako americká armáda vystavila zraniteľné skupiny obyvateľov ožiareniu a pôsobeniu škodlivých chemikálií v rámci utajovaných testov, ktoré mali slúžiť na vývoj rádiologických zbraní.“

Martino-Taylor pre Associated Press uviedla, že jej výskum bol založený na tom, že v zmysle Zákona o slobodnom prístupe k informáciám, podávala žiadosti o poskytnutie konkrétnych informácií, a tak sa dostala k dokumentom a záznamom armády, ktoré predtým neboli zverejnené.

Takýmto spôsobom sa dostala aj k verejným záznamom a publikovaným článkom. V priebehu svojho výskumu zistila, že malá skupina výskumníkov „pracovala na vývoji rádiologických zbraní a neskôr aj na vývoji „kombinovaných zbraní“ využívajúcich rádioaktívne materiály spolu s chemickými alebo biologickými zbraňami.“

Povedala, že „vo väčšine prípadov sa zamerali na najzraniteľnejšie spoločenstvá. Zamerali sa na deti. Zamerali sa na tehotné ženy v Nashville. Chorých ľudí v nemocniciach. Zamerali sa na štátny sektor. Zamerali sa na menšinové obyvateľstvo“.

Prírodná liečba osteoartritídy

Keď v 50. rokoch minulého storočia postrekovali chemikáliami s obsahom rádioaktívnych materiálov polia v St. Louis, Mary Helen Brindell, ktorá má teraz 73 rokov, pre The AP povedala, že ona si pamätá, ako letka zelených lietadiel prelietala nad ich hlavami vtedy, keď hrávala baseball so svojimi priateľmi a ako bolo potom všetko pokryté „jemnou práškovitou látkou, ktorá sa prilepila na kožu.“

Brindell povedala, že odvtedy trpí „rakovinou prsníka, štítnej žľazy, kože a maternice“ a jej sestra zomrela na zriedkavú formu rakoviny pažeráka. „Chcem len to, aby to vláda vysvetlila. Prečo ste to ľuďom urobili?“

Výskum, ktorý bol podkladom dizertačnej práce Martino-Taylor z roku 2012 prilákal toľko pozornosti, že armáda zahájila interné vyšetrovanie a, čo asi nikoho neprekvapí, dospela k záveru, že oni neurobili nič zlé a nikoho zdravie tým predsa neohrozili.

Netýkalo sa to len USA, ale aj iných štátov

Martino-Taylor pre The AP uviedla, že útočný Program rádiologických zbraní bol „najvyššou prioritou vlády“ a testovali ho na „nič netušiacich ľuďoch po celom území USA, ako aj v určitých častiach Anglicka a Kanady.

Títo ľudia boli vystavení potenciálne smrtiacemu materiálu, ktorý bol rozstriekaný do ovzdušia, na verejné priestranstvá, bol podávaný spolu s jedom a vstrekovaný do ľudských tiel injekciami.“

Testovanie postihlo množstvo obetí – tisíce chudobných, tehotných žien v Nashville, Chicagu a San Franciscu, ktorí úplne nevedomky, pri svojej prvej prenatálnej návšteve u gynekológa dostali injekciou zmes, ktorá obsahovala rádioaktívne železo, tisíce študentov, ktorí boli vystavení „radiačným poliam“, vytvoreným na rôznych vysokých školách a univerzitách v Kalifornii.

Hovorca kancelárie kongresmana Coopera pre The AP, ako reakciu povedal to, že v súčasnosti sa hľadá viac informácií z archívov legislatívneho styku armády.

„Žiadame o poskytnutie podrobnosti o úlohe Pentagonu v celej afére, spolu s poskytnutím všetkých detailov o spolupráci Pentagonu s akoukoľvek z výskumných inštitúcií a iných organizácií. Tieto odhalenia sú šokujúce, znepokojujúce a bolestivé.“

Kongresman Sherman povedal, že on hľadá dodatočné informácie, ktoré by mali byť na Ministerstve energetiky a chce dostať prieskum o tých ľuďoch, ktorí absolvovali vysoké školy, testované radiačným poľom.

Chce, aby sa zistilo, či trpeli chorobami, napríklad rakovinou.

Kongresman Clay pre The AP povedal, že osloví Výbor pre ozbrojené sily a bude požadovať „celú pravdu o tomto testovaní“ a aj vysvetlenie, prečo boli Američania používaní na výskum ako „morčatá“.

Záver

Myšlienka, že vláda Spojených štátov Amerických by bola schopná uskutočniť testovanie na nevinných ľuďoch, ktorí o tom nemajú ani tušenia a ktoré by malo mať negatívny vplyv na celý zvyšok ich života, je zlovestná, strašná a človeka privádza do stavu neovládateľnej zúrivosti.

Ale keďže existujú jednoznačné dôkazy o tom, že sa to skutočne stalo, tento príklad slúži na pripomenutie si toho, aký veľký význam má zvyšovanie povedomia a požadovania spravodlivosti pre všetky obete, ktorých životy boli ovplyvnené následkom takéhoto konania.

Liečba osteoporózy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. kto to vlastne je „vláda spojených štátov“, vie alebo vedel niekto niekedy kto sa za tým názvom skrýva a aké ciele sleduje?

  2. To je chlape na dlhšie:
    https://uloz.to/hledej?q=COSMIC%20DISCLOSURE
    a heslo je *prve* slovo z archivu, a u poslednych dielov dve slova.

Pridajte komentár

*