Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Vedci z Univerzity South California objavujú, ako si za 72 hodín zregenerovať celý imunitný systém


Print Friendly, PDF & Email

Vedci z Univerzity South California objavujú, ako si za 72 hodín zregenerovať celý imunitný systém

Imunitný systém je veľmi zložitý a mnohí o ňom nemajú ani poňatia. Dokonca ani naši lekári, na ktorých lekársku radu sa spoliehame, netušia, ako ho vymedziť.

V dnešnej dobe užívajú ľudia na liečbu svojich prechladnutí a posilnenie imunity syntetické lieky a vitamíny, no choroba stále pretrváva.

Tí, čo majú nefunkčný imunitný systém, majú alternatívne možnosti a vedci objavili spôsob, ako imunitný systém resetovať a posilniť; objavili metódu, ktorá je efektívna vzhľadom k vynaloženým nákladom a z ktorej by mohli mať prospech aj starší.

Úplne nový imunitný systém za tri dni

Vedeckí pracovníci z Univerzity South California hovoria, 3-dňový pôst dokáže reštartovať celý imunitný systém, najmä u starších ľudí. Poukazujú na to, že hladovka pomáha kmeňovým bunkám vytvárať nové biele krvinky, ktoré pomáhajú pri eliminácii infekcie.

Zistilo sa tiež, že z hladovky by mohli mať prospech ľudia so zníženou imunitou a pacienti s chemoterapiou, ktorí účinkom liečby predchádzali obdobím hladovky.

Zapnutie „spínača regenerácie“

Vedci dospeli k záveru, že trojdňový pôst dokáže zregenerovať vašu imunitu, najmä u starších ľudí.

Vo vyhlásení pre britský The Telegraph profesor Valter Longo, profesor gerontológie a biológie na Univerzite South California, hovorí:

Prírodná liečba osteoartritídy

„Hladovka dáva kmeňovým bunkám súhlas pustiť sa do práce a začať rozširovať a prebudovávať celý systém.“ Dokonca hovorí, že telo počas hladovky v podstate odstránilo poškodené, zbytočné alebo staré časti a buduje „doslova nový imunitný systém“.

Dr. Longo tiež uviedol, že imunitný systém človeka počas hladovky opätovne využíva zbytočné a tiež poškodené imunitné bunky na vytváranie energie.

Počas experimentov museli účastníci štúdie podstupovať hladovku počas obdobia 6 mesiacov a 2-4 dní v týždni.

Podľa Dr. Longa je ešte potrebné vykonať klinické skúšky, no tvrdí, že budúci výskum vyzerá „veľmi sľubne“. Celú štúdiu si môžete prečítať v časopise Cell Stem Cell.

Liečba osteoporózy

Zdroj: Image Credit – WikiMedia, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Ziadna veda toto je z Biblie. Nasi praotcovia to vedeli uz pred 5 tisic rokmi.
    http://www.telegraph.co.uk/science/2016/03/12/fasting-for-three-days-can-regenerate-entire-immune-system-study/

  2. terezkaterka

    Tí vedci, čo si myslia, že objavili Ameriky by mali držať hladovku sedem dní v týždni až do konca.

Pridajte komentár

*