Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Otvorený list vláde od občianskeho združenia lekárov k testovaniu detí v školách


Print Friendly, PDF & Email

Otvorený list vláde od občianskeho združenia lekárov k testovaniu detí v školách

Občianske združenie lekárov a aktivistov pod názvom „Lekár pre pacienta“ v súčasnosti vypracovalo otvorený list ohľadne avizovaného otvárania škôl a testovania rodičov a detí na COVID-19.

List zaslali premiérovi, vláde, ministrovi školstva, ministrovi zdravotníctva, hlavnému hygienikovi a riaditeľom škôl. Navrhujú, aby boli rodičia a deti testovaní nie paličkovými antigénovými testami, ale testami zo slín, ktoré sú nielen pohodlnejšie a bezpečnejšie, ale aj oveľa presnejšie.

Otvorený list k testovaniu rodičov a detí testami zo slín

Tuto nasleduje list v plnom znení:

– – – – – –

Občianske združenie Lekár pre pacienta
Gagarinova 773/5
P.O.BOX 8A, 018 51 Nová Dubnica

 

Minister školstva, vedy, výskumu a športu SR
Branislav Gröhling
Stromová 1
813 30 Bratislava

 

Návrat deti do škôl je podmienený výsledkom z testovania. Vo vyhláške Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky č. 39/2020 V.v. SR uverejnenej vo Vestníku vlády Slovenskej republiky čiastka 23/2020 je uvedený celý rad výnimiek, ktoré sú kontraindikáciou pre testovanie paličkovým antigénovým testom.

K týmto kontraindikáciám treba uviesť, že existuje početná skupina obyvateľstva, ktorá ma morálnu výhradu vo svedomí používať tieto paličkové antigénne testy. Tieto paličkové antigénové testy nie sú anatomicky uspôsobené pre použitie u detí!

Uvedomujeme si, že je dôležité aj tých cca. 30% populácie, ktorá sa nemôže z vyššie uvedených príčin podrobiť paličkovému antigénovému testovaniu pred vstupom do škôl, aby bolo u nich zistené riziko infekcie.

Pre túto skupinu existuje vhodné riešenie a tým sú antigénové testy zo slín. Senzitivita: 98,04%, špecificita: 99,33%. Tieto parametre sú podstatne lepšie ako pri bežných paličkových antigénových testoch.

Testy sú logisticky veľmi jednoduché na vykonanie a cenovo výhodnejšie ako PCR testy. Stačí napľuť slinu, pridať roztok a do 15 minút je výsledok.

Testy zo sliny nestresujú a nepoškodzujú sliznicu nosa. Testy majú európsky certifikát – certifikát CE.

Výhodou testu je, že pri testovaní odpadá akákoľvek asistencia zdravotníckeho pracovníka a teda testy sú použiteľné pre širokú verejnosť vrátane školských zariadení, prípadne domácnosti.

Testy nestresujú deti a občanov, ktorí odmietajú testovanie paličkovým antigénnym testom – výterom nosohltana cez nosovú dierku z akýchkoľvek dôvodov – poškodenie nosného priestoru po operáciách nosa, obava z vnesenia infekcie a zakrvavenie nosnej dutiny, zlým odberom a pod.

Preto doporučujeme tieto testy na celoplošné testovanie hlavne detí.

Dôrazne žiadame ministra zdravotníctva, aby neodkladne zabezpečil antigénové testy zo slín pre všetky detské oddelenia a novorodenecké oddelenia.

V Novej Dubnici, 11.01.2021

Za občianske združenie Lekár pre pacienta

MUDr. Miroslav Šnapko, predseda
MUDr. Igor Hurta., v.r.
Ing. Miroslav Sagan, v.r.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Definitiva

  Je tragédiou národa, ak si už aj lekári myslia, že testovanie je riešením proti Covidu. Aj keby boli testy presné, nedokážu zastaviť šírenie vírusu. Naviac tu máme podvody vo vykazovaní úmrtí na Covid, príplatky za Covid diagnózu, čiže štátnu korupciu a rozkrádanie verejných zdrojov zdravotnej poisťovne.

  Na likvidáciu nákazy je potrebná účinná vakcinácia a liečba. To prvé neexistuje a to druhé odmietame.
  O existencii agresívneho mutanta z Británie nie sú žiadne dôkazy, len vyhlásenia politikov typu Johnson a Matovič, žiadna odborná inštitúcia mutanta nepotvrdila. Iba Matovič vyhlásil, že ho máme plné celé Slovensko.

  Fakty a drísty politikov. Faktom, je, že na Covid sa nezomiera, že ľudia zomierajú na civilizačné choroby, že telo zničené nezdravým spôsobom života sa nevie brániť žiadnej infekcii, nielen Covidu. Ale hľadáme len Covid. Riziko úmrtia na Covid je promilové, na civilizačné ochorenia je až do 80%.

  Faktom je, že Covid má u zdravých miernejší priebeh, ako chrípka. Chrípku netestujeme a povinne nevakcinujeme. Ľudia vakcinovaní proti chrípke ochorejú častejšie a choroba má ťažší priebeh, ako u nevakcinovaných, to tvrdia doktori zo Západu.

  Ruská vakcína, ktorá nemá vedľajšie účinky, je u nás zakázaná, lebo sa musíme podriadiť politickej línii Západu a jeho sluhu Korčoka, pre ktorých je Rusko nepriateľ. Logika v prospech občana, Koročok mal sedieť za vlastizradu.

  Pre tých, čo majú problém s legálne zvoleným „diktátorom“ Lukašenkom, ktorý má podporu väčšiny obyvateľstva a kde diktatúra zničila Covid, je tu ešte Švédsko, severská klíma, ideálna pre vírus, napriek tomu tam žiadne opatrenia nikto nerobil a Covid nemajú!

  Covid je falošná vlajka pre zavedenie elektronického otroctva, pre ekonomické zničenie štátov, pre nesplatiteľné zadĺženie štátov, firiem, občanov, pre zavedenie večného dlhového otroctva. Začnite používať rozum, fakty logiku. Prestaňte testovať a rozkrádať zdravotnú poisťovňu a Covid prestane byť problém.

  Krajči sa priznal, vláda sa bojí protestov:

  https://blog.hlavnespravy.sk/25266/a-je-to-vonku-minister-krajci-vlada-sa-bala-protestov-ze-tu-mozu-byt-nejake-vzbury/

 2. Myslím, že toto je veľmi múdra vec tento otvorený list.
  Niekto mi povedal, že vo Veľkej Británii aj dospelí sa môžu testovať týmto testom zo slín.
  Mne dôchodkyni je na zaplakanie. Pred chvíľou na rádio Slovensko som počula, že od pondelka sa u nás začne pilotné očkovanie v zariadeniach sociálnych služieb. Nikoho nezaujíma, že už pred pár dňami v jednom takomto zariadení po zaočkovaní zomrelo 24 starkých.
  Je to veľmi smutné, že dnes vládnu len a len peniaze, morálka nikde. A depopulácia sa začína od dôchodcov slovami: „Záleží nám na Vás“.
  My čo čítame tento web vieme aké vedľajšie účinky má táto vakcína.
  Vieme, že aj Dr. Fauci (hovorca Rockefellerovcov) zahlásil, že táto vakcína nás neochráni pred Covidom.

  • Katarina Kostankova

   Mate pravdu.Aj ja som v dochodkovom veku a tiez mam ten pocit,ze ockovanim,hlavne starych a chorych ludi sa bude ich umrtnost zvysovat,cim sa sa stat zbavi ludi,ktori (podla niektorych),zatazuje soc. sistem,tj.vela dochodcov,malo ludi,ktori pracuju a z ich dani sa platia dochodky!Je to smutne,ze takto si vazia ludi,ktori cely zivot pracovali,budovali krajinu a teraz su uz nepotrebni,lebo zostarli!Testovanie ludi pokladam za zbytocne vyhodene peniaze,nech sa da dobrovolne otestovat ten,co citi,ze ma
   priznaky.

 3. Teraz som klikla na web MUDr. Mercolu, ktorý všetko riadne odhaľuje.
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/01/14/covid-vaccine-may-not-prevent-infection-disease-transmission.aspx?not-prevent-infection-disease-transmission.aspx?
  COVID Vaccine May Not Prevent Infection, Disease Transmission
  COVID vakcína nemusí nás chrániť pred infekciou, pred prenosom choroby
  The World Health Organization warned there is no guarantee that COVID-19 vaccines will prevent people from being infected with the SARS-CoV-2 virus and transmitting it to other people
  WHO varuje, že nie je záruka, že COVID-19 vakcíny budú chrániť ľudí od toho aby boli nakazení SARS-CoV-2 vírusom a aby to prenášali na druhých ľudí

  Tento článok zase všetko vysvetľuje. Kto vie angl. nech ho prebehne, snáď by bolo dobré aj to preložiť.

  • Milá Jean, tento článok je zahmlený, autor sa motá okolo jedného a toho istého stále dookola, pritom by sa výpovedná hodnota toho, čo píše, dala vtesnať do piatich viet. Pripadá mi to, že si z nás niekto robí „dobrý deň“. Mám pocit, akoby som čítala „Prebuďte sa!“

   PREKLAD:

   Vakcína COVID nemusí zabrániť infekcii, prenosu chorôb
   Analýza Barbary Loe Fisher Skutočnosť skontrolovaná

   14. januára 2021

   Hľadanie pôvodu SARS-CoV-2 musí pokračovať
   Čínske krytie COVID zahŕňa uväzneného novinára.
   Vakcíny proti ochoreniu Covid-19

   PRÍBEH NA PRVÝ POHĽAD
   Svetová zdravotnícka organizácia varovala, že neexistuje žiadna záruka, že vakcíny COVID-19 zabránia ľuďom v infikovaní vírusom SARS-CoV-2 a ich prenose na ďalších ľudí.
   Podľa predstaviteľov WHO a USA sa musia očkované osoby stále maskovať a udržiavať sociálny odstup, pretože by mohli byť schopné šíriť nový koronavírus aj bez toho, aby o tom vedeli.
   Rovnako ako v prípade osýpok a obrny neexistuje záruka vylúčenia vírusu SARS-CoV-2 prostredníctvom masových vakcinačných programov.
   Existuje možnosť, že vláda USA zavedie „pasy vakcín COVID-19“ a že niektoré miestne vlády a podniky zavedú povinné vakcíny COVID-19, a to aj na školách.
   Technologické spoločnosti pracujú na vytvorení digitálneho certifikátu, ktorý obsahuje osobné lekárske informácie dokazujúce, že jednotlivec bol očkovaný, a ktorý môžu zamestnávatelia a podniky použiť ako skríningový nástroj.
   Na virtuálnej tlačovej konferencii, ktorú usporiadala Svetová zdravotnícka organizácia 28. decembra 2020, predstavitelia WHO varovali, že neexistuje žiadna záruka, že vakcíny COVID-19 zabránia ľuďom v infikovaní vírusom SARS-CoV-2 a v jeho prenose na ďalších ľudí.

   V novoročnom rozhovore pre Newsweek Dr. Anthony Fauci, riaditeľ Národného ústavu pre alergie a infekčné choroby (NIAID), posilnil pripustenie WHO, že zdravotnícki pracovníci nevedia, či vakcíny COVID-19 zabraňujú infekcii alebo ich ľudia môžu šíriť ďalej. vírus po očkovaní.
   Podľa predstaviteľov zdravotníctva v USA a WHO sa musia očkované osoby stále maskovať a mať sociálny odstup, pretože by mohli byť schopné šíriť nový koronavírus aj bez toho, aby o tom vedeli.
   Hoci americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv udelil v decembri 2020 povolenie na núdzové použitie (EUA) spoločnostiam Pfizer / BioNTech 5 a Moderna 6 na uvoľnenie ich experimentálnych mRNA vakcín na použitie v USA, spoločnosti poskytli iba dôkazy z klinických štúdií, ktoré preukazujú, že v porovnaní s neočkovaným účastníkom štúdie ich vakcíny zabránili miernejším až závažnejším symptómom ochorenia COVID-19 u očkovaných účastníkov.
   Spoločnosti neskúmali, či vakcíny bránia ľuďom v asymptomatickej infekcii vírusom SARS-CoV-2 a / alebo ich prenose na ďalších ľudí.

   Vakcíny COVID-19 určené na prevenciu závažných chorôb
   Podľa predstaviteľov WHO sa síce zdá, že vakcíny môžu zabrániť klinicky symptomatickému klinickému ochoreniu COVID-19, ale neexistujú jasné dôkazy, že vakcíny COVID-19 sú účinné pri prevencii asymptomatickej infekcie a prenosu. Počas tlačovej konferencie hlavný vedec a pediater WHO Dr. Soumya Swaminathan povedal:
   „Stále čakáme na ďalšie výsledky testov očkovacích látok, aby sme skutočne pochopili, či vakcíny, okrem prevencie symptomatických chorôb a ťažkých chorôb a úmrtí, tiež znižujú infekciu alebo bránia ľuďom v infikovaní vírusom, potom od ich prenosu alebo prenosu iným ľuďom. Neverím, že máme dôkazy o nejakej z vakcín, aby sme si boli istí, že to zabráni ľuďom v tom, aby skutočne dostali infekciu, a teda boli schopní ju preniesť ďalej.“
   Swaminathan uviedol, že vakcína COVID-19 bola navrhnutá tak, aby najskôr predchádzala symptomatickým chorobám, ťažkým chorobám a úmrtiam. Dr. Mark Ryan, MPH, ktorý je výkonným riaditeľom Programu zdravotnej pohotovosti WHO, súhlasil so Swaminathanom a dodal:
   „Prvým primárnym cieľom je teda znížiť vplyv choroby na životy ľudí, a preto to bude veľký krok vpred v návrate sveta k normálu.
   Druhá fáza sa potom zameriava na to, ako táto vakcína ovplyvní prenos. Len zatiaľ nevieme dosť o dĺžke ochrany a ďalších veciach, aby sme to mohli absolútne predvídať, ale mali by sme byť schopní získať dobrú kontrolu nad vírusom.“

   Eradikácia SARS-CoV-2 hromadným očkovaním je „mesiačikom“
   Ryan tiež poukázal na to, že rozhodnutie WHO pokúsiť sa o eradikáciu vírusu SARS-CoV-2 „vyžaduje oveľa vyšší stupeň účinnosti a efektívnosti očkovacieho programu a ďalších kontrolných opatrení“ a je pravdepodobné, že nový koronavírus sa stane ďalším endemickým vírusom, ktorý v rámci účinného očkovacieho programu zostane trochu hrozbou, ale veľmi nízkou hrozbou.“
   Ryan varoval, že rovnako ako pri osýpkach a obrne nie je zaručené vylúčenie vírusu SARS-CoV-2 prostredníctvom programov masového očkovania. Povedal:

   „Existencia vakcíny ani pri vysokej účinnosti nie je zárukou eliminácie alebo eradikácie infekčnej choroby. To je veľmi vysoká latka, aby sme ju dokázali prekonať. Najprv sa musíme zamerať na záchranu životov a získanie dobrej kontroly nad týmto ochorením, epidémie, a potom sa budeme zaoberať potenciálom eliminácie alebo eradikácie tohto vírusu.“

   Azar hovorí, že sa necháte zaočkovať, ale stále sa maskujete
   V rozhovore z 22. decembra 2020 tajomník HHS Alex Azar pre Fox News uviedol, že súčasný „konsenzus“ medzi predstaviteľmi zdravotníctva je, že ľudia, ktorí dostanú dve dávky vakcíny COVID-19, by sa mali stále maskovať a praktizovať sociálny dištanc.

   „Stále však študujeme niektoré zásadné vedecké otázky, ako napríklad, že ak ste už boli zaočkovaní, potrebujete stále nosiť masku na ochranu ostatných, mohli by ste stále nosiť vírus, aj keď ste pred ním chránený…
   Ak sa práve teraz dávate očkovať, stále spoločenský odstup, stále noste masku, ale všetky tieto [odporúčania] musia byť založené na údajoch a na vedeckých poznatkoch, takže pracujeme na tom, aby sme tam údaje generovali, aby sme postupovali vpred, budeme vedieť poradiť ľuďom v oblasti dátových základov.“

   COVID-19 Očkovacie pasy a mandáty môžu prísť
   V rozhovore pre CNN začiatkom apríla 2020, keď bola väčšina štátov v nejakej forme blokovania koronavírusov, Fauci povedal Alyson Camerote: „Je veľmi pravdepodobné, že existuje veľké množstvo ľudí, ktorí boli infikovaní, boli asymptomatickí a nevedel, že boli infikovaní.“

   O osem mesiacov neskôr, na Nový rok 2021, Fauci pre Newsweek uviedol, že v jeho úlohe hlavného lekárskeho poradcu novej administratívy existuje možnosť, že federálna vláda nakoniec zavedie „očkovacie pasy COVID-19 “ a že niektoré mestá, kraje alebo štáty, vlády a podniky stanovia povinné používanie vakcín COVID-19, a to aj na školách.

   „Všetko bude na stole,“ vyhlásil Fauci. O týždeň skôr Fauci pre The New York Times uviedol, že 70 až 90% obyvateľov USA bude musieť podstúpiť očkovanie proti vírusu COVID-19, aby krajina dosiahla imunitu voči stádu. Vysvetlil, prečo za posledný rok pokračoval v posúvaní cieľovej hodnoty „imunita voči stádu“.

   „Keď sa v prieskumoch hovorilo, že vakcínu zoberie iba asi polovica všetkých Američanov, hovoril som, že imunita stáda bude 70 až 75 percent. Potom, keď novšie prieskumy hovorili, že to bude 60 percent a viac, som si povedal: Môžem to postrčiť trochu, takže som šiel na 80, 85… Naozaj nevieme, aké je skutočné číslo. Myslím si, že skutočné rozpätie je niekde medzi 70 až 90 percentami. Nebudem však hovoriť 90 percent.“

   Aj keď Fauci v Newsweeku diskutoval o pasoch a mandátoch vakcín, pripustil, že dokázal, že vakcíny COVID-19 viac ako zabraňujú klinickým chorobám, ale tiež blokujú infekciu a prenos, je to neuchopiteľné. Zdôraznil, že osoby, ktoré sú stále očkované, musia mať masky.
   „Nevieme, či vakcíny, ktoré zabraňujú klinickým chorobám, bránia aj infekcii. Veľmi dobre by mohli, ale zatiaľ sme to nedokázali… Preto stále hovorím, že aj keď ste očkovaní, nemali by sme ich vôbec vylučovať – opatrenia v oblasti verejného zdravia ako je nosenie masiek – pretože zatiaľ nevieme, aký je vplyv [vakcíny] na prenosnosť.“
   Fauci dodal: „Nevieme, čo nevieme.“

   Imunitné pasy: Navrhované čoskoro po pandémii
   Vládni zdravotnícki predstavitelia v Izraeli sa pripravujú na vydanie „zeleného pasu“ COVID-19 občanom, ktorí dostali dve dávky COVID-19, ktoré ich oslobodia od cestovných obmedzení a testovania na prítomnosť vírusu SARS-CoV-2 alebo karanténe po vystavení infikovanej osobe.

   Technologické spoločnosti pracujú na vytvorení digitálneho certifikátu, ktorý obsahuje osobné lekárske informácie svedčiace o tom, že jednotlivec bol očkovaný, a môžu ho zamestnávatelia, podniky a vlastníci alebo prevádzkovatelia služieb a verejné subjekty, napríklad letecké spoločnosti, používať ako skríningový nástroj. Tematické parky, koncertné sály, hotely a ďalšie miesta, kde sa ľudia zhromažďujú v skupinách s inými ľuďmi.

   Okamžite po tom, čo minulú zimu WHO vyhlásila pandémiu koronavírusov, začal podnikateľ v Silicon Valley Bill Gates hovoriť o potrebe vydávania digitálnych certifikátov preukazujúcich imunitu voči vírusu a po získaní vakcíny COVID-19 dôkaz o očkovaní.

   V komentári zverejnenom na Reddite v marci 2020 Gates uviedol: „Nakoniec budeme mať nejaké digitálne certifikáty, ktoré ukážu, kto sa nedávno zotavil alebo bol testovaný alebo kedy máme vakcínu, ktorá ju dostala.“ Ten istý mesiac v TED Talk Gates vysvetlil, ako blokovanie a výsledná „ekonomická bolesť“ zabráni ľuďom v získaní prirodzene získanej imunity proti vírusu SARS-CoV-2 a že nakoniec budú potrebné „certifikáty“ o imunite.
   „Teraz nechceme mať veľa uzdravených ľudí, viete. Aby bolo jasné, snažíme sa prostredníctvom odstávky v USA dosiahnuť, aby sa nedostalo k jednému percentu infikovanej populácie. Sme hlboko pod dnes, ale s umocnením by ste sa mohli dostať nad tie tri milióny. Verím, že sa tomu budeme môcť vyhnúť tým, že budete mať túto ekonomickú bolesť.
   Nakoniec budeme musieť mať osvedčenia o tom, kto je uzdravený a kto je očkovaný, pretože nechcete, aby sa ľudia pohybovali po celom svete, kde budete mať krajiny, ktoré to nebudú mať pod kontrolou, smutné. Nechcete úplne zablokovať schopnosť ľudí ísť tam a vrátiť sa a pohybovať sa okolo.“

   V rozhovore pre Národné verejnoprávne rádio z 9. apríla 2020 sa Gates vrátil k správe, že niektoré opatrenia „sociálneho dištancovania“ musia zostať v platnosti, kým nedostaneme vakcínu, ktorú dostal takmer každý.

   „Čo hovorím, čo hovorí Dr. Anthony Fauci, čo hovoria iní odborníci, je tu veľká dôslednosť. Zatiaľ si nie sme istí, v ktorých činnostiach by sa malo pokračovať, pretože kým nedostaneme vakcínu, ktorú dostane takmer každý, bude odrazu riziko existovať.“

   K 3. januáru 2021 zaznamenala CDC viac ako 20 miliónov prípadov COVID-19 a takmer 350 000 úmrtí s tým spojených.

   Trvalá imunita po miernej, asymptomatickej infekcii COVID-19
   Štúdia publikovaná 24. decembra 2020 vo vedeckej imunológii vedcami z Queen Mary z Londýnskej univerzity, v ktorej analyzovali reakcie protilátok a T buniek u 136 londýnskych zdravotníckych pracovníkov a uviedli, že existujú dôkazy o ochrannej imunite až po dobu štyroch mesiacov. Po miernom alebo asymptomatickom COVID-19.

   Tlačová správa vydaná univerzitou uviedla, že mierna alebo asymptomatická infekcia SARS-CoV-2 predstavuje najväčšiu infikovanú skupinu, a poznamenala, že vedci zistili, že odpovede T-buniek boli zvyčajne vyššie u tých s klasickými, definujúcimi príznakmi COVID-19, zatiaľ čo infekcia mala za následok slabšiu imunitu T buniek ako symptomatická infekcia, ale ekvivalentné neutralizačné protilátkové odpovede. 27 Jeden z vedcov sa vyjadril:
   „Naša štúdia infekcie SARS-CoV-2 u zdravotníckych pracovníkov z londýnskych nemocníc ukazuje, že štyri mesiace po infekcii má asi 90 percent jednotlivcov protilátky na blokovanie vírusu. Ešte povzbudivejšie je, že u 66 percent zdravotníckych pracovníkov vidíme ich hladinu. Ochranné protilátky sú vysoké a táto robustná protilátková odpoveď je doplnená T bunkami, ktoré, ako vidíme, reagujú na rôzne časti vírusu.
   To je dobrá správa. Znamená to, že ak ste boli infikovaní, existuje veľká šanca, že sa vám vyvinú protilátky a T bunky, ktoré vám môžu poskytnúť istú ochranu, ak sa s vírusom stretnete znova.“

   • Upresním – Mercola samozrejme O.K., ale mám pocit, že Fauci s Gatesom si z nás strieľajú.

    • Milá pani Emily, ďakujeme za Váš blog – celé som to prečítala. Ja si myslím, že Bill Gates, Dr. Fauci sú hovorcami Rockefellerovej nadácie. A presne vieme ako toto celé Rockefellerova nadácia naplánovala.
     To vieme, že sa plánuje obrovská depopulácia.
     To vieme, že ľudia čo pretláčajú vakcíny nedovolia seba a svoje rodiny zaočkovať. Ako vieme, elity sveta teraz boli zaočkované placebo vakcínami alebo len vakcína sa priložila k ich ramenu.
     Ozajstná, depopulačná vakcína je určená len pre nás, pre ovečky.

 4. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/01/13/second-dose-of-covid19-vaccine-will-provide-more-intense-side-effects.aspx
  Second Dose of COVID-19 Vaccine Will Provide More Intense Side Effects
  Druhá dávka COVID-19 vakcíny bude produkovať viac intenzívnych vedľajších účinkov.

 5. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/01/13/biden-vows-to-get-100-million-vaccinated-in-next-three-months.aspx
  Biden Vows to Get 100 Million Vaccinated in Next Three Months
  Biden sľúbil, že zaočkuje 100 miliónov ľudí v nasledujúcich troch mesiacoch.

 6. https://www.hlavnespravy.sk/vedci-upozornuju-pri-celoplosnom-testovani-hrozi-velke-riziko-infekcie-ludi-britskym-variantom-koronavirusu-bukovsky-vyzyva-clenov-vlady-zastavte-tento-nezmysel-z-hlavy-jedneho-cloveka/2405654
  Vedci upozorňujú: Pri celoplošnom testovaní hrozí veľké riziko infekcie ľudí britským variantom koronavírusu. Bukovský vyzýva členov vlády: Zastavte tento nezmysel z hlavy jedného človeka

 7. https://zemavek.sk/slovensko-ako-modelovy-vzor-nwo/
  Slovensko ako modelový vzor NWO

  • K tomu je potrebné dodať, že v predstihu z uvedeného dôvodu musela byť zvolená za prezidentku povoľná osoba a vo vláde rovnaká garnitúra. V opačnom prípade pri tandeme napr. Harabín – Smer by také niečo nebolo možné. Nepochybne direktívy z nešpecifikovaného ústredia boli takéto a aj voľby tomu boli prispôsobené.

 8. https://ac24.cz/en/-/dalsi-vazna-neprizniva-reakce-na-vakcinu-proti-covid-19?redirect=%2Fen%2Fweb%2Fac24%2Fuvod
  Další vážná nepříznivá reakce na vakcínu proti COVID-19. Syn postižené uveřejnil video

 9. https://www.arfa.cz/popularni-rabin-varuje-stoupence-vakciny-proti-covid-ze-by-z-nich-mohla-mohla-udelat-homosexualy-vakciny-jsou-vyrobeny-ze-substratu-embryi-a-tedy/#.YABOFehKgt8
  Populární rabín varuje stoupence vakcíny proti COVID, že by z nich mohla mohla udělat homosexuály. “Vakcíny jsou vyrobeny ze substrátů embryí a tedy…”
  Izraelský rabín Daniel Asor tvrdí, že virus a vakcíny jsou dílem „globální vlády zla“, která se snaží „nastolit nový světový řád“. Stejného názoru jsou statisíce dalších rabínů a kněží po celém světě.

 10. Joe Biden says there is nothing we can do about the pandemic in the coming months.

  Just when the governors of New York and Michigan were talking about opening up the lockdowns in their states, Biden is giving up after only five days as president.

  Now he says the trajectory of the pandemic can’t be changed in the coming months no matter what we do.

  Noting that “approximately 14 million Americans – 14 million – have fallen behind on rent, and many risk eviction,” Biden said, “If we fail to act, there will be a wave of evictions and foreclosures in the coming months as this pandemic rages on, because there’s nothing we can do to change the trajectory of the pandemic in the next several months.”

  Trending: Do This To Stop Hair Loss Immediately! (Watch)
  The idea that nothing will change the pandemic drew criticism from many.

  “Already giving up,” said former Rep. Jason Chaffetz of Utah, criticizing Biden’s fatalism.

  Even worse, a recent biographer of Biden’s questioned his fitness for office.

  Mike McCormick, the author of “Joe Biden: Unauthorized,” said the president is now at “50 percent” of mental capacity. “He’s not capable of sitting down with Chinese President Xi Jinping,” McCormick said.

  He’s already the oldest president ever to take office, at 78.

  Boston University’s Andrew Budson, a professor of neurology and chief of cognitive and behavioral neurology at Veterans Affairs Boston was a little more clinical that McCormick.

  “There are some cognitive functions, including processing speed (such as mental arithmetic), that actually peak in your 20s and 30s – and then go downhill in a straight line,” he said. “Many others – including memory, reasoning, and spatial ability – might drop a small amount from after age 30, but can remain quite stable over the years, as long as no brain disease is developing.”

  But the apparent turnaround on Friday by Joe Biden is almost inexplicable. It was downright scary – even to the media that sees him as a hero and savior from the era of Donald Trump.

  Ironically, it was during the closing weeks of the Trump administration that House Speaker Nancy Pelosi gave Republicans an ultimatum – either get his Cabinet to invoke the 25th Amendment or impeach President Trump.

  The 25th Amendment, proposed by Congress and ratified by the states in the aftermath of the assassination of President John F. Kennedy, provides the procedures for replacing a president or vice president in the event of death, removal, resignation or incapacitation.

  But after only five days in office, and with Kamala Harris serving as vice president armed only with experience as a senator going back to Jan. 3, 2017, no one’s talking about Biden’s cognitive skills.

  Perhaps we should.

  Maybe Democrats in their intense hatred toward Trump weren’t thinking about what’s best for the nation.
  Mame velic nebezpecneho prezidenta, kdykoliv tento nezodpovedny muze vyvolat valku s Ruskem s hlavnim zneuzitim NATO a to SLOVANU , Rumunu, Baltik statu proti Rusku! Vite v cem jsem, ne jen v HOAX COVID019 az -21!!!

 11. Kchazarske mozky konci s vyvojem kolem 13 roku proto i Bar-Mitzva, Ba;;-Mitzva v 13, maji sklonu p[ro muceni zvirad a nas Gojimu… Psychopati a narcisiste.. snad? -zatimco nas Indo-Evrobsky mozek se vyviji az do veku 25!

  Pryc s tyrany, vlastizradci, zaprodance, tunelare, NATO az Milion chvilek… Myslim, ze ti nejhorsi jsou take Sorosaci, Jeho synek s Chelssee Clinton se stali MILUJICI manzele pro vykonu ejjich Satanismu na Zemn s pomoci dalsiho Hoax Klimatidkych zmen a kdy v historii lidstva nebyly, v tretihorach vedr9 az doba ledova?

  Proletari a Inteligence vsech zemi spojme se a pretrhejme sve okovy jeste nez jsou utazene a my zockovani neb v Koncentracich.
  Odhodme Rousky Gojimu, prestanme stat ve fronte pred Jatkama Ovecek…
  Vite, ze jedinni kteri nepodepsali prijmy Africanu do svych zemi z NATO jsou Madari a Polaci? Navic Polsko ma zakon proti cenzure, takze tam asi jiz nemuze byt tak masove promyvani mozku.
  Navic prijimaji masove Ukrajince, davaji jim Polske obcanstvi to znamena ze jim brzy bude patrit take cast Ukrahjiny.
  Ktera byla take diky Bidenovy a Sorosovi jiz vykradena za to ma luxusni jachtu… Ukrajina depopularisovana z 63 milionu na asi 30 a dalsi treba Rusinu pracuje take na Vychodnim Slovensku. Byli jsem v Mukacove a Uzhorodu kde moji prarodice vlastnili lesy a hory a hruza, horsi katastrofalni nez v 1962 kdy v ramci Zemplinske Siravy jsem tam nekolikrate byl, tenkrate vse nalestene, deti s pionyrskyma satkama hriste, druziny atd… veseli .. dnes ticho prtazdno a mrize v panelacich do 2. poschodi!
  -dnes vsude pusto, hruza a terror na moji dusi! Ukrajinci se chovaji k Rusinum jako k podlidem a nebyt rozdeleni Khazary CSR tak by nam Podkarpatska Rus opet Pripadla, jasne. Proto take zabili Dubceka, bez neho CSR by nemohla byt rozedlena a navic asi Havel by enbyl opet prezidentem saskem NSP a NATO?

  Internacionala, Pisen prace, Marsejesa jsou nase Bojove pisne proletariatu, „JIZ VZHURU PSANCI TETO ZEME JIZ VZHURU …. ‚ HEJ SLOVANE.. je nas pres 400 millionu spojme se a odstranka Anglo-saxiony otrokaze. USA kradou mozky z celeho sveta, ja jsem jeden z tech otroku pozlatek Imperializmu.. naletel jsem take..
  A neopakujme slova lzi HOAX neb velkych podvodu. Pandemie neni a ani nebude ale kdyz se nechate zaockovat tak pak teprvr nam se vytvori.
  Poslal jsem badatelovi rozhovor Cerne Lekarky z Texasu ktera jiz vylecila pres 350 pacientu na symptomy COVID coz je kolaps s necim jako chripka jasne unele laboratorne vytvorene uspesne lecene s Chloro-xxxxx ktera tovarna v Singapuru jako zahadou vybuchla v minulem mesici, ano pres 50% svetove vyroby..
  COVID je ohromny Bussines take na Wall Street. az stotisicove prrijmy tech zlocincu, zradcu a co za vyvoj ZMD? Vite, ze President Barak Obama zakazal Faucimu vyvoj COVID-19 a on pres WHO vse $pres 35 millionu prevedl do Ciny, jde teda jasne snad o zlociny proti lidskosti, proti zajmum statu a pod tedy jasne kriminalni ciny a tak se musime divat na vsechny zradec ve svete? …

  Putin okamzite po priletu nechal zatknout vyskoleneho rozvratnika ze zapadu podobne jako kdysi VI Lenina, meli ho okamzite zatknout a nemuselo byt VRR 1917 a krveproliti, vse take z Anglie a USA- Kchazary!

Pridajte komentár

*