Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Rusi vidia súvis atentátov na haitského prezidenta a holandského novinára s Billom Gatesom


Print Friendly, PDF & Email

Rusi vidia súvis atentátov na haitského prezidenta a holandského novinára s Billom Gatesom

(ER Editor, thelibertybeacon.com) –  Zatiaľ čo atentát na haitského prezidenta Jovenela Moiseho zo 7. júla 2021 zaplnil titulky novín, to isté sa nedá celkom povedať v prípade pokusu o zavraždenie holandského investigatívneho novinára Petra R. de Vriesa zo 6. júla 2021 (na úvodnom obrázu).

Holandský novinár sa angažoval vo vyšetrovaní mnohých závažných prípadov, vrátane atentátu na J. F. Kennedyho a v čase streľby bol pod policajnou ochranou.

Tu je výňatok z článku v New York Post zo 6. Júla 2021, nazvaný Známy holandský novinár, venujúci sa témam zločinu, strelený do hlavy na amsterdamskej ulici:

Známy holandský kriminálny reportér Peter de Vries údajne bojuje o život po tom, čo ho v utorok na amsterdamskej ulici strelili do hlavy.

De Vriesa, ktorý je v Holandsku celebritou známou odkrývaním kriminálneho podsvetia, strelili do hlavy krátko po odchode zo štúdia holandskej rozhlasovej stanice RTL, povedali predstavitelia polície a mediálnej siete.

Podľa polície boli po streľbe zadržaní traja podozriví, vrátane možného strelca.

 „Bol vážne zranený a bojuje o život,“ povedala na televíznej tlačovej konferencii starostka Amsterdamu Femke Halsemová.

Jeho súčasnou anagažovanosťou v kriminálnom prípade z podsvetia sa zaoberá správa z NL Times:

De Vries pôsobil ako poradca Nabila B., kľúčového svedka obžaloby v procese údajného drogového kráľa Ridouana Taghiho. Proces, známy ako Marengov proces, pozostáva z mnohých prípadov pouličných atentátov, dokonaných vrážd a pripravovaných atentátov, ktoré neboli vykonané.

Aký je súvis medzi holandským novinárom a haitským prezidentom?

Ako sa však pýta nižšie uvedený článok z El Diestro, prečo spájame atentát na haitského prezidenta so zamýšľanou vraždou De Vriesa? Môžeme to robiť?

Tvrdí sa, že tesne pred útokom v Amsterdame bol De Vries s Moisem v kontakte. Útoky na oboch mužov nasledovali dosť rýchlo po sebe, pričom de Vries bol postrelený v utorok 6. júla 2021 okolo pol siedmej večer a Moiseho zabili vo včasných ranných hodinách v stredu 7. júla 2021.

Boli v kontakte? Oboch očividne monitorovala tajná služba tieňovejsvetovlády. Čitateľom pripomíname, že bývalý prezident Haiti nevystavil svoj národ očkovaniu proti Covid-19.

Na objasnenie tejto histórie používa článok v El Diestro článok z webovej stránky ´What Does It Mean´.

Stránka sa nám na prvý pohľad zdala byť senzáciechtivá a pôsobila skôr ako dráždiaca, než aby prinášala jasné dôkazy. Mnohé odkazy na príbehy, ktoré prináša (a klikli sme takmer na všetky) pochádzajú zo stránok, z ktorých sme z času na čas publikovali aj my.

Na (logických) úvahách, ktoré ponúka, preto nevidíme nič zlé.

Záhadné úmrtia ľudí, ktorí majú nejakú väzbu na pandémiu

Čitateľom pripomíname zvláštne úmrtia, jasné vraždy, či pokusy o atentát na ľudí, spájaných nejakým spôsobom so scenárom plánovanej pandémie, či už išlo o vodcov krajín, aktivistov proti očkovaniu, vynálezcu PCR testu alebo mladých výskumníkov, želajúcich si odhaliť genetickú totožnosť vírusu.

Ide napríklad o ľudí ako Dr. Karyho Mullisa (vynálezca PCR metódy), Alexandra Lukašenka, Brandyho Vaughna, Johna Magafuliho, Sergea Radera, Dr. Jamesa Taylora, Dr. Bing Liua.

Tvrdí sa, že okrem Magafuliho prišli o život kvôli svojej neochote vyhovieť globalistickej pandemickej agende aj iní africkí lídri. Môžeme teraz do tohto zoznamu pridať dve ďalšie obete?

Nedávno bol vo svojom vlastnom dome zastrelený prezident Haiti Jovenel Moïse.

53-ročný prezident bol namieste mŕtvy, zatiaľ čo jeho žena, tiež postrelená, bola vážne zranená a jej zdravotný stav nie je v súčasnosti známy, aj keď sa objavili dosť zmätočné správy naznačujúce, že zomrela tiež.

V rovnaký deň však, krátko pred atentátom na haitského prezidenta, sa odohral útok aj v Holandsku, na investigatívneho novinára Petra R. de Vriesa. Toho postrelili v centre Amsterdamu po tom, ako vystúpil v televíznom programe.

Novinár deVries nezomrel hneď, jeho stav bol veľmi vážny, lebo ho strelili do hlavy. Napokon však zraneniu po 9 dňoch podľahol aj on.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

O vražde Jovenela Moïseho sa vedie veľa rečí, pretože jeho krajina bola jediná na svete, ktorá nie je zaočkovaná proti vírusu – kvôli odporu prezidenta a tiež samotného národa, ktorý sa veľmi zdráhal dať sa zaočkovať týmto experimentálnym liekom.

Jeho smrť je však tiež spájaná s veľmi vážnym problémom obchodovania s deťmi v jeho krajine a jeho bojom proti nemu.

Jasné je, že tak úkladná vražda prezidenta, ako aj útok na holandského novinára neboli náhodné, pretože, v prípade novinára, sa tento zaoberal vyšetrovaniami, ktoré dokonca súviseli s vírusom.

V prípade prezidenta to vyzerá na jasné medzinárodné sprisahanie, pretože podľa svedkov mali atentátnici nepochybne americký prízvuk a dokonca sa identifikovali ako agenti DEA. Okrem toho, podľa správ niekoľkých médií, bolo na Haiti zatknutých 15 Kolumbijčanov a dvaja Američania.

Panuje presvedčenie, že do vraždy bolo zapojených najmenej 28 ľudí, z ktorých traja sú mŕtvi.

Čo s tým všetkým má Bill Gates?

Pri takomto pohľade, a hoci sa údaje zhodujú, sa zdá byť veľmi ťažké spájať Moïseho vraždu s útokom na Petra R. de Vriesa v Amsterdame.

Avšak webová stránka ruskej spravodajskej služby ´What Does It Mean´ dáva do súvisu oba útoky v článku nazvanom „Známy holandský reportér a haitský prezident zabití kvôli vyšetrovaniu spojitosti Billa Gatesa s patentom na Covid-19“.

Zdá sa, že de Vries vyšetroval slávnu Udalosť 201, organizovanú v roku 2019 Billom Gatesom, ktorá, ako možno všetci viete, poslúžila ako akási predohra k tomu, čím sme neskôr v roku 2020 začali trpieť s vírusom:

„Čo sa týka súčasného hlavného prípadu, ktorý vyšetroval Peter R. de Vries, táto správa uvádza, že sa to začalo, keď Bill Gates v Holandsku pod záštitou svojej Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov zhromaždil viac ako 300 elitných socialistov z verejných a súkromných inštitúcií a vládnych zdravotných programov 40 rozvojových krajín, pre zmapovanie očkovacích stratégií pre deti.“

(Poznámka: Toto pochádza zo stránky Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov, z vyhlásenia pre tlač, ktoré je, podľa nás, z novembra 2000, aj keď je ťažké to určiť)

V októbri 2019 zhromaždil Bill Gates spomínané elity v Spojených štátoch na globálne pandemické cvičenie nazvané Udalosť 201 a toto „cvičenie“ prinieslo plody o niekoľko mesiacov, keď sa svetom začala šíriť pandémia Covid-19.

A práve vtedy Petra R. de Vriesa vydesila koronavírusová aplikácia na trasovanie kontaktov, ktorú začali v Holandsku šíriť Bill Gates a jeho elitné neomarxistické sily a o ktorej de Vries uviedol:

„Súkromie je veľmi citlivá vec… Nemali by sme sa zameriavať na pozitívne účinky a hľadieť, čo to znamená pre budúcnosť… Funguje to len vtedy, keď aplikáciu používa veľa ľudí…

Ľudia by mali označiť, že majú koronavírus… Robia to však všetci?… Alebo len aby nešírili paniku?…

Ochrancovia súkromia správne hovoria, „kde sa to začína a kde sa to skončí?“… V mojej profesii sa telefóny využívajú aj na sledovanie… A to je už prípad, keď sa neškodná aplikácia ako krokomer vo veľkom využíva  na riešenie prípadov vrážd… A na to, pravdaže, nebola určená“.

Ďalej dodávajú, že „hneď nato, ako Peter R. de Vries vyslovil tieto obavy, unikli z tejto aplikácie všetky jej najdôvernejšie informácie, ako aj ostatné súkromné informácie.

Následne de Vries začal vyšetrovanie toho, prečo sa ochorenie Covid-19 zistilo v USA už v septembri 2019, mesiac pred pandemickým cvičením Udalosť 201 Billa Gatesa, ktoré sa konalo v októbri 2019.

Potom sme de Vriesa videli vyšetrovať, prečo Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov, spolu s agentúrami ministerstva obrany USA a Spojeného kráľovstva, Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) a Európskou komisiou, požiadali v novembri 2018 o americké A TIEŽ britské patenty na koronavírus a dostali ich.

A na konci článku je zmienka o dôvode, ktorý oba tieto útoky spája a nie je ním nič iné ako nedávnestretnutie veľkých kráľov médií v Idahu:

„Predtým, ako bol postrelený a zabitý Peter R. de Vries, venoval sa rozsiahlemu pátraniu ohľadom tajného stretnutia, konaného nedávnov Idahu, na ktorom sa zúčatnili všetci lídri popredných ľavicových médií, technologických obrov a komunity tajnej služby vlády USA.

Novinár de Vriesa taktiež z doposiaľ neznámych dôvodov kontaktoval haitského prezidenta Jovenela Moiseho, no pár hodín nato, ako bol de Vries postrelený, haitského prezidenta úkladne zavraždili v jeho dome.“

Záver

Očividne nepoznáme pravdivosť všetkého, čo táto stránka uvádza, no na druhej strane sa nám zdala byť vo svojich informáciách vždy veľmi spoľahlivá. Je jasné, že celý tento problém vírusu je skôr záležitosťou politiky, ekonomiky a moci medzi veľkými elitami, než zdravia.

Budeme sa snažiť pokračovať v zbieraní ďalších informácií o týchto záležitostiach, pretože oba útoky sú, prinajmenšom, čudné a priveľmi načasované.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: ER Editor, thelibertybeacon.com), Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Co sa tyka Zeny,Haitského Presidenta,myslim ze ju previezli do Nemocnice na Floridu,ale neviem ci zomrela. Tiež je zavrazdenych velke mnozstvo „prirodnych“ doktorov,majitelov Podobnych obchodov,atd. vieko kto to robi,Janko

 2. Toto video sa veľmi oplatí vypočuť (škoda, že je to v angl. ale dnes už veľa ľudí aj u nás rozumie)

  https://www.banned.video/watch?id=610c38c002663f30666e952b
  Digital Passport Company Run By NAZIs
  Spoločnosť pôsobiaca v oblasti digitálnych pasov je prevádzkovaná NACISTAMI

  COVID Vaccine Passport company ENTRUST and their rich NAZI heritage
  Spoločnosť ENTRUST Vaccine Passport (Vakcinačný pas) a jej bohaté NACISTICKÉ dedičstvo

 3. Jednoduchá

  …tak to je milé Jean, že ste opäť medzi nami ! som tomu veľmi rada :-)…..
  …to videjko som trochu počúvala, no anl.neviem, takže som si len domyslela, že tento korocirkus súvisí aj s nacistami….
  …je to veľmi smutné, čo sa teraz deje…tí, kt.bojujú za pravdu a ukážu na príčinu, prečo k niečomu došlo sú prenasledovaní a nakoniec zomrú násil.smrťou…..áno o 3 prezidentoch sa spomínalo práve tu na Portál bádateli, všetci 3 konali pre dobro obyčaj.ľudí- teda tých bež.-jednoduchých a nakoniec sa elita ich rozhodla odstrániť…takíto ľudia ako boli títo prezidenti, vrátane tohto novinára, kt. na to všetko poukazoval, vrátane rôz.prír.dokt.ako je aj p.Mercola, u nás Janko Kuciakso snúben.Martinou – p.Mercolu už začínajú cenzúrovať, všetci takíto ľudia majú môj veľký obdiv a úctu, pretože vždy robia a robili v súlade so svoj. tým lepším JA v sebe, v súlade s Božími teda prírod.zákonmi a za túto odvahu boli prenasledovaní a niekt. z nich už aj skôr ,,odišli“….je mi z toho všetkého veľmi ťažko, že nie všetci chápu tieto súvislosti, ako to naozaj je, no z čoho mi je najviac ťažko, veľmi ma trápi, že takýto názor / vrátane očkovania /majú aj členovia moj.vlast.rodiny…..no verím, že sa skôr, či neskôr ,,zobudia“ a zistia ako to je….. zrejme je to aj vývojom toho duchovna každého z nás, nie všetci sme na rov.úrovni, sama mám pre svoje zlepšovanie veľa ,,vecí“ robiť, no mám ich rada ako členov moj.rodiny a záleží mi na nich…. tiež si myslím, ako tu už niekt.spomínali, že práve teraz nastáva to budovanie novej 1000 roč.ríše a začína prerieďovanie ľudí…….nech sa nám darí zveľaďovať svoje duchovno čo najviac a nech čo najv.počtu ľudí ,,rozjasní zrak“/ vrátane mojej rodiny / a nech je nám v tom Svetlo pravdy nápomocné……

 4. A tak isto skončí aj Fulmrich.

  • Marek Košice

   A to je možné len na Zemi, ktorú stvoril nie Boh, ale Satan/Demiurg. No a on ju bohužiaľ stvoril…

 5. Zdravím Jean a Jednoduchou, ano, nacisté jsou za vším. Vždyť je tu pokračování 2.svět.války, která vlastně neskončila. Ale prý je vyhnali i z Antarktidy, takže světlo na konci se blíží.

  • Marek Košice

   „prý“….jasné… „Prý“ mal Trump zatočiť s mocnými elitami v decembri, v januárí, v marci…. A PRD……..Never bludom 🙂

 6. Veľmi dobrý článok:
  „Aj tornádo na Morave, aj obrovské povodne v Nemecku, aj povodne v Belgicku, či v Rakúsku sú len prvými kvapkami dažďa, pred obrovskou očistnou apokalyptickou búrkou živlov, ktorá je na spadnutie. Ktorá má priniesť očistenie zeme od všetkých ľudských negatívnych mentálnych energií, ale aj od všetkých ľudských jedincov, ktorí ich produkujú a živia. “
  https://blog.hlavnespravy.sk/27398/poznajme-pravdu-o-zaplavach-v-nemecku-a-spamatajme-sa/

  ..a ja by som dodala, že nie len vietor a voda sú očistné, ale aj oheň … a ten teraz robí poriadok v Californii, Jerusaleme, Turecku, Grécku, Taliansku a v Rusku.

  • Len blbe je, ze to vzdy schytaju ti chodobnejsi. (vid tornado na morave)
   Kedy udrelo nieco na stvrt milionarov?

   • Marek Košice

    Rozmýšľaš dobre, Rado….. Ametyst sa len domnieva, podľa mňa ale za to môže ten, kto zostrojil túto Zem a nadržuje elitám (ktoré plnia jeho agendu). A našu Zem zostrojil (alebo prinajmenšom plne obsadil) Demiurg/Satan.

    • Našu Zem stvorilo Slnko pomocou vesmírnych telies a geomagnetickej energie. Žiadny Satan, to je len ďalšia hlúpa rozprávka pre ovce, určite tiež veríš, že Ježiško ti nosí darčeky pod stromček ??‍♂️

 7. Kto pozná odpoveď na hádanku?

  Ak má vláda už dáááávno nakúpené antigénové testy, ktoré rozoznávali typ vírusu v druhej vlne, tak ako môže ten istý test rozoznať vírus zmutovaný, nazývaný delta?

 8. a ešte dotretice na dnes:
  Riaditeľ nemocnice v Jerusaleme Dr. Kobi Haviv tvrdí, že 90 percent pacientov jeruzalemskej nemocnice sú plne zaočkovaní ľudia.
  https://rumble.com/vksipz-nemocnica-v-jeruzalme.html

 9. Dnes mi rozprávala pani, že jej dcéra po očkovaní mala strašný problém s tým, že nechcela alebo nemohla považovať svoje telo za svoje. Stále si hovorila, toto som ja, ale to telo nie je moje a prežívala hrozné muky. Trvalo to tri dni, kým sa upokojila.
  Nuž je známe, že po vakcíne sa pôvodné dna mení-modifikuje a duša človeka sa s tým nechce stotožniť.

 10. http://www.nwoo.org/2021/08/05/bomba-cdc-a-fda-znehodnotily-covidovy-testovaci-protokol-pouzitim-lidskych-bunek-ve-smesi-s-fragmenty-viru-bezneho-nachlazeni-pcr-testy-tedy-detekuji-pouze-obycejne-nachlaz/
  BOMBA: CDC a FDA znehodnotily “covidový” testovací protokol použitím lidských buněk ve směsi s fragmenty viru běžného nachlazení… PCR testy tedy detekují pouze obyčejné nachlazení

  CDC vyrukovalo se svým vlastním podvodným PCR testovacím protokolem na covid, což svědčí o tom, že nedokázali rozlišit covid od chřipky

  Jak vidíte, skutečnou pandemii představuje vakcína. Právě vakcína šíří spike protein a falešné testy PCR poskytují palivo k udržení masové hysterie.

  • „PCR testy tedy detekují pouze obyčejné nachlazení“ …to vážne na to prišli až teraz?? 😀 Nie som lekár, ale vedela som to od vtedy, čo povedali, že deti to nedostanú.

   • presne, ametyst, však sám autor PCR testov Kary Mullis vyhlásil, že PCR testy sú absolútne nevhodné na zisťovanie AKÝCHKOĽVEK koronavírusov! (nehovoriac už o tom, že pri toľkých sekvenciách, koľké oni nasekali, by výsledok bol možno poriadne skreslený aj v prípade, že by testy boli na zisťovanie týchto vírusov priam predurčené)
    Podvod od samého začiatku. Však preto Karyho potrebovali navždy umlčať ešte PRED spustením tejto ohavnosti. Nepomohlo im ani to. Sú odhalení.

 11. https://www.protiproud.cz/zdravi/5954-svetove-lekarske-autority-vseobecna-vakcinace-je-obrovska-chyba-diletanti-a-negramoti-umlcte-kritiky-vakcinace-experiment-ktery-znici-lidstvo-radeni-nepricetne-vakcinacni-inkvizice-zastavte-ockovani-driv-nez-bude-pozde.htm
  Světové lékařské autority: Všeobecná vakcinace je obrovská chyba! Diletanti a negramoti: Umlčte kritiky vakcinace! Experiment, který zničí lidstvo. Řádění nepříčetné vakcinační „inkvizice“. Zastavte očkování dřív, než bude pozdě!

 12. https://aeronet.cz/news/skandal-americke-ministerstvo-zdravotnictvi-financovalo-v-pittsburghu-miliony-dolaru-program-na-tezbu-a-sklizen-organu-z-telicek-nenarozenych-deti-konspiracni-teorie-alexe-jonese-potvrzena/
  Skandál: Americké ministerstvo zdravotnictví financovalo v Pittsburghu miliony dolarů program na těžbu a sklizeň orgánů z tělíček nenarozených dětí! Konspirační teorie Alexe Jonese z roku 2019 byla potvrzena jako šokující pravda! Univerzita těžila za účelem výzkumu kmenových buněk a unikátních vlastností pupečníkové krve tělesné orgány nejen z potracených dětí, ale dokonce z živých dětí ještě uvnitř dělohy těhotné ženy, čímž došlo k jejich zabití! Dokonce u žen uměle vyvolávali předčasný porod kvůli těžbě! Za poslední rok došlo k vytěžení až 725 těl potracených a “přerušených” dětí!

  Skandál: Americké ministerstvo zdravotnictví financovalo v Pittsburghu miliony dolarů program na těžbu a sklizeň orgánů z tělíček nenarozených dětí! Konspirační teorie Alexe Jonese z roku 2019 byla potvrzena jako šokující pravda! Univerzita těžila za účelem výzkumu kmenových buněk a unikátních vlastností pupečníkové krve tělesné orgány nejen z potracených dětí, ale dokonce z živých dětí ještě uvnitř dělohy těhotné ženy, čímž došlo k jejich zabití! Dokonce u žen uměle vyvolávali předčasný porod kvůli těžbě! Za poslední rok došlo k vytěžení až 725 těl potracených a “přerušených” dětí!

  Americká vláda financuje těžbu orgánů z nenarozených dětí, některé z nich jsou těženy zaživa ještě v děloze matky, odhalují dokumenty

  Univerzita odebírá orgány z téměř výhradně bělošského okresu

  Odběry tkání z dítěte zaživa jsou potvrzeny, ale v roce 2019 to Newsweek označil za hoax

  Proč neočkované těhotné ženy spontánně potrácejí plody při kontaktu s očkovanou osobou?

  Bílé těhotné ženy s uměle vyvolanými potraty jako jeseter těžený na kaviár?

 13. https://www.vaccinedeaths.com/2021-08-06-doctors-share-vaccine-injury-horror-stories-devastating.html
  Doctors share THEIR OWN vaccine injury horror stories, revealing that vaccines are devastating the medical profession
  Lekári zdieľajú SVOJE VLASTNÉ hororové príbehy o zranení očkovaním a odhaľujú, že vakcíny devastujú lekársku profesiu

  Hospitals are being overrun with vaccinated patients suffering cardiac events
  Nemocnice sú preplnené očkovanými pacientmi so srdcovými príhodami

 14. https://www.infovojna.sk/article/video-vakcina-je-najvacsia-fake-news-fraska-ktora-bola-v-21-storoci-ludom-podana
  VIDEO: Vakcína je najväčšia fake-news fraška, ktorá bola v 21. storočí ľuďom podaná

  My prichádzame stále viac a viac k tomu, že očkovaní infikujú tých druhých

  Ten, ktorý sa odváži povedať pravdu je nazývaný šialencom či bláznom

 15. https://www.infovojna.sk/article/zaockovani-dokazu-prenasat-deltu-rovnako-lahko-ako-nezaockovani-tvrdia-vedci-z-anglickeho-uradu-verejneho-zdravotnictva
  Zaočkovaní dokážu prenášať deltu rovnako ľahko ako nezaočkovaní, tvrdia vedci z Anglického úradu verejného zdravotníctva

 16. https://www.naturalblaze.com/2021/08/faucis-boss-is-promoting-the-use-of-vaccine-passports-in-the-united-states.html
  Fauci’s Boss Is Promoting The Use Of Vaccine Passports In The United States
  Fauciho šéf propaguje používanie očkovacích pasov v USA

  PS A ten pekný obrázok v článku, náš pekný Bill Gates

 17. https://www.infowars.com/posts/israel-australia-report-95-99-hospitalized-fully-vaccinated/
  Israel, Australia Report 95-99% Hospitalized Fully Vaccinated
  Izrael, Austrália hlási, že 95-99% hospitalizovaných je plne očkovaných

  Reports coming out of Israel claim hospitals are being filled with vaccinated people, 95 percent of whom are suffering serious illness being fully vaccinated.
  Správy, ktoré prichádzajú z Izraela tvrdia, že nemocnice sú plné očkovaných ľudí, pričom 95 percent z nich trpí vážnymi chorobami sú úplne zaočkovaní.

  The news out of Israel coincides with similar statistics coming out of Sydney, Australia, where government health officials late last month announced nearly all new Covid hospitalizations involve vaccinated people – except one.
  Správy z Izraela sa zhodujú s podobnými štatistikami z austrálskeho Sydney, kde vládni zdravotnícki predstavitelia koncom minulého mesiaca oznámili, že takmer všetky nové hospitalizácie Covidu sa týkajú očkovaných ľudí – okrem jednej.

 18. https://otevrisvoumysl.cz/australie-141-hospitalizovanych-s-covidem-z-toho-140-je-plne-ockovanych-proti-covidu/
  Austrálie: 141 hospitalizovaných s covidem & z toho 140 je plně očkovaných proti covidu

  Ve zkratce…
  Před dvěma týdny v australské televizi uvedli, že většina hospitalizovaných s covidem je plně očkovaná. Co že se nám to říká… hmm… „nechte se očkovat, nebudete mít těžký průběh”?

 19. Štefan Harabin má na deltu jasný názor (od cca 28. minúty):
  (20+) Watch | Facebook

 20. Jednoduchá

  …pekný večer aj Vám Kvetka :-)….a Vy Jean ako sa máte ?…
  …niekto tieto výkyvy počasia berie ako apokalypsu živlov, no viem o tom, že práve tu na Potál Bádateli sa písalo, že aj zmena počasia je cieľom globalistov, keď majú dáky zámer…je tu kopec zaujím.stránok pri tomto covid test.protokole..je to smutné, ako ľudí stále lákajú na očkov.a pritom v Jeruz.nemocnici je 90% zaočkov., v Austrálii je zasa 95 -99% plne hospital. – jednoducho určite to nie je pomoc pre zdravie, skôr je to ZRADA zdravia…..a to čo sa deje s odobr.tkanivami z malič.detí zaživa, tak to sú už doslova hororové scenáre….no na každ.raz dôjde, ,,čo si kto navarí, to si musí zjesť“…zákon prírody je neúprosný, ale spravodlivý……

 21. Marynka Vdf Scholtzova

  Peter R. de Vries pracoval uz roky pre Deep State. Zahladzoval stopy po zmiznutych detoch holandskymi pedofilmi tym, ze odvadzal pozornost a smer vysetrovania tak, ako sa im hodi. Jeho smrt bola naplanovana, zinscenovana s velkymi ovaciami holanskeho naroda, ktory z 80% nie je prebudeny a nechape, co sa skutocne deje. V ten isty den prijala vlada zakon o izolacii a Covid bol zaradeny do skupiny A spolu s Ebolou. Petricek si vyhrieva svoje koncatiny niekde na Marse, ci v podzemi v okoli Apeldornu/NL. A jeho klon mu pekne posluzil, dalo by sa povedat, ze bol uz unaveny z tolkych klamstiev a takto dostal priepustku. Nieco podobne ako na SK Lucansky, ale ten bol na dobrej strane, ale tiez posluzil dobre na odvadzanie pozornosti… Haitsky prezident ako aj este traja prezidenti z Afriky boli skutocne zavrazdeni, lebo prekukli Bila Gatesa a Fauchiho s ich testami a vakcinami…

Pridajte komentár

*