Aj ty patríš k 1% populácie, ktorá má geneticky danú vyššiu frekvenciu?


Print Friendly, PDF & Email

Patríte k 1% populácie, ktorá má geneticky danú vyššiu frekvenciu?

Mali ste už niekedy pocit, že ste úplne iný ako ostatní? Možno sa i napriek vynaloženému úsiliu nedokážete ostatným priblížiť. Príčina môže tkvieť v tom, že patríte k 1% populácie, ktoré má v génoch predurčený život na vyššej vibrácii.

Ľudia žijúci na vyššej frekvencii bývajú intuitívnejší, citlivejší a sú lepšie prepojení so svojou dušou ako so svojím telom. V niektoré dni možno zažívate pocit, že žijete len vo svojom vedomí, a nie v tele.

No život na vysokej frekvencii prináša množstvo výhod.

12 výhod života na vyššej frekvencii

1. Máte vyvinutejšie zmysly. Nemáte len silne rozvinutú intuíciu, ale dokážete zapnúť svoje vyššie zmysly, akými sú napríklad jasnovidectvo a jasnopočutie (mimozmyslový sluch).

2. Ak sa nachádzate na vyššej frekvencii, máte prístup k poznaniu a informáciám, k akým sa väčšina ľudí nedostane, pretože využívajú len racionálne aspekty mysle.

3. Meditácia, zážitky mimo tela a jasné sny sú pre vás niečím prirodzeným.

4. Všimli ste si niekedy, že celkovo rozumiete mnohým veciam bez toho, aby ste vynaložili väčšie úsilie, pretože intuitívne vycítite ich zmysel? Aj za tento úžasný dar vďačíte práve vyššej frekvencii.

5. Dokážete ľahko upokojiť druhých a zdá sa, že keď sú pri vás, tak sa správajú inak ako za bežných okolností.

6. Negatívni ľudia od vás po krátkej dobe zutekajú, pretože nezvládajú vašu pozitivitu a lásku.

Prírodná liečba osteoartritídy

7. Vidíte zákonitosti a synchronicitu tam, kde ju ostatní vidieť nedokážu.

8. Ste si sám seba vedomý a rozumiete tomu, čo sa deje vo vašej mysli, tele a duši. Zatiaľ čo ostatní si často nevšimnú, že s ich telom niečo nie je v poriadku, vy si to uvedomíte hneď, pretože ste so sebou v prepojení.

9. Neberiete sa príliš vážne.

10. Je jedno, či ste smutní alebo frustrovaní. Dokážete nahodiť úsmev a fungovať, až kým sa všetko nedá do poriadku a nedostanete sa tam, kam potrebujete.

11. Viete sa postarať o všetkých, vrátane seba.

12. Ľudia sa vám otvárajú s ľahkosťou a zdôverujú sa vám s vecami, o ktorých zvyčajne neradi rozprávajú.

Záver

Ak na vás väčšina z týchto charakteristík sedí, veľmi pravdepodobne ste na vyššej frekvencii. Zrejme už dávno viete, že je vo vás niečo iné, niečo v skutku výnimočné.

A pokiaľ máte pocit, že to, čo ako jedinec s vysokou frekvenciou dokážete a robíte pre druhých, je nedocenené, nezúfajte. Väčšina ľudí vašu vysokú frekvenciu vníma a hoci to nedávajú najavo, oceňujú to.

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. ANO… toto som ja a cely svoj život … sama.. alebo opora pre všetkych a všetko, aj pre zvierata a rastliny…. aj tym rozumiem, ale čo s tym ??? Ak sa prihlasi viac 1% ludi…tak urobte KLUB…rada sa pridam k SEBEROVNYM..inak som iba celoživotny exot …. bohužiaľ…

 2. Dobrý deň, ahoj vsetci 🙂 Samozrejme, aj tento článok je dobrý…len sa mi zdá nedokončený (tieto riadky píšem s mierom a s láskou v srdci). Otázka: ako sa dá horeuvedená „…vyššia frekvencia…“ odmerať prístrojmi? Verím, že čitatelia, by ocenili ucelený článok, ktorý ich nenechá len v „…pravdepodobnostiach…“. PS: Tých „pravdepodobných“ ľudí na vyššej frekvencii je OVEĽA VIAC než len 1% 🙂 . A ešte viac je takých, ktorý sú niekde „na pol ceste k vyššej frekvencii“ a nevedia, čo sa nimi deje a ako s týmito „darmi“ narábať a majú z toho „len zmätok v hlave“. 🙂 PS 2: Nezdá sa vám, že za posledné roky sa ľudská frekvencia vybrácie zvyšuje a frekvencia naďalej narastá? A sú medzi nimi ludia, ktorí nechápu. 🙂
  A k záveru vám všetkým prajem prekrásne chvíle života, mieru, pokoja a veľa lásky na rozdávanie.

  • prepáčte , „vyššia energia, to jest z nej plynúca vyššia frekvencia vplývajúca na to 1% populácie, sa nedá a nemôže logicky ani vedecky dokázať… Je to v človeku, proste to má „z hora“ dané do vienka. Taký človek sa naučil s tým žiť , individuálne u jednotlivcov sa vyššia frekvencia prejavuje a nepotrebuje s nou vedome narábať, môže ju iba rozvíjať, ani nemá zmätok v hlave, nakoľko ten človek cítí viac ako iní, (nadvnímanie) a riadi sa podvedome podľa toho čo mu vyššia frekvencia , ktorá ho prirodzene sprevádza životom, „našepkáva“, a vycíti kam ho vedie, ked ju počúva,.. o.i. je duševne pripravený na rôzne situácie. vie predvídať…Výnimočne sa moze stat, (ale nemusí) ak sa taký človek ocitne v dlhodobejšej životne ťažkej situácii, že sa mu „vysielanie“ dočasne zablokuje. Isteže nie každý takto obdarený sa naučil hned vnímať a rozumieť čo mu „vyššie zmysly našepkávajú“, hlavne ak svoje vnímanie chce pretlačiť rozumom. Vyššie zmysly tak povediac výnimočnému človeku pomáhajú a ten touto svojou danosťou moze chrániť iných. Verte ci neverte, títo ľudia v tomto svete nie sú moc šťastní, málokto, takmer nik im nerozumie, pretože vedia a cítia viac ako iní, bývajú nepochopení, a trpia za iných.
   Pekný deň 🙂

 3. art. creating

  ano je to tak, žijem s tým aj ked si iní myslia že som blázom :D))

 4. Od detstva mám pocit, že do dohto sveta nepatrím. Väčšina ľudí je desne predesne jednoduchá. Takzvaní bôčikári a klobaskári. Škoda pre nich. Život je neskutočne krásny.

Pridajte komentár

*