Bill Gates hovorí, že bary a reštaurácie majú byť zatvorené ďalších 4-6 mesiacov


Print Friendly, PDF & Email

Bill Gates hovorí, že bary a reštaurácie majú byť zatvorené ďalších 4-6 mesiacov

Spoluzakladateľ Microsoftu Bill Gates je presvedčený, že návrat k „normálnemu“ životu je vzdialenejší, než ľudia očakávajú A to aj napriek tomu, že je už schválená a distribuovaná vakcína proti COVID-19 tak v USA, Veľkej Británii ako aj EÚ.

Gates pripúšťa, že do leta 2021 by sme mali byť „bližšie k normálu, než sme teraz“.

Gatesove predikcie ďalšieho vývoja pandémie

Tento človek, ktorý prostredníctvom svojej nadácie daroval milióny na rôzne aktivity súvisiace s vakcínami, je však presvedčený, že plný návrat k normálnemu životu nebude možný skôr, než po roku 2022.

Miliardár pre CNN nedávno povedal, že „ak nepomôžeme zbaviť sa tejto choroby ďalším krajinám“ a nezabezpečíme „vysoké miery zaočkovania“, bude tu možné riziko reintrodukcie, čiže neustáleho prepukania nových vĺn pandémie.

Aby sa darilo držať chorobnosť pod kontrolou, mali by byť podľa Gatesa naďalej zakázané „veľké verejné zhromaždenia“ a väčšina barov a reštaurácií by, „bohužiaľ“, mala byť zatvorená.

Skutočný návrat do normálu je podľa jeho úvah možný až po 12 až 18 mesiacoch, „ak to dobre zvládneme“.

Gates tiež vyjadril znepokojenie nad neochotou prezidenta Donalda Trumpa uznať výsledok prezidentských volieb, čo podľa jeho tvrdenia „komplikuje“ distribúciu vakcíny.

 „Prechodné štádium [veci] komplikuje, no nová administratíva je ochotná spoľahnúť sa na súčasných odborníkov a neútočiť na nich,“ povedal technologický magnát na adresu prezidenta.

Zbohom vysoký krvný tlak

Gates ale bližšie nešpecifikoval, aké „komplikácie“ sú možné.

Vakcínu už schválili americké FDA a CDC, aj Európska lieková agentúra a začala sa jej distribúcia medzi obyvateľstvo.

Prvá krajina, ktorá už začala očkovať bola začiatkom decembra Veľká Británia, neskôr, v prvej tretine decembra, sa pridali USA a od 27. decembra sa s očkovaním začína aj v celej Európskej únii.

Záver

Vďaka svojim darom na snahy o výrobu vakcíny, ako aj virálnemu videu z roku 2015, v ktorom predpovedá podobnú pandémiu, na ktorú svet nebude pripravený, sa Gates stal pre mainstreamové médiá najväčším odborníkom na Covid-19.

Pritom tento človek reálne nielenže nemá vzdelanie v oblasti medicíny či epidemiológie, ale nemá žiadne vysokoškolské vzdelanie. De-facto je to stredoškolák.

Jeho presadzovanie vakcín a lockdownov mu však získalo aj veľa kritikov, najmä medzi konzervatívcami, pretože také reštrikcie sa stávajú čoraz kontroverznejšími.

„Vyhoďte tohto tyrana,“ tweetol v reakcii na Gatesov najnovší rozhovor reportér Ian Miles Cheong.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: thelibertybeacon.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Rudolf Šuňavský

  .. k tomu netreba nič dodať…. ak je niekto homo sapiens, tak vidí , že tento svet, v ktorom taký bohatý idiot reálne „vládne“ ……….. a si myslí, že bude žiť viac ako žije človek…. tak je to iba poľutovania hodná karikatúra žlivočícha Zeme..ô

 2. Takže očkovacia promo akcia začala – chaos – každý vidí to čo chce – kto vidieť chce poriadne čo to pichajú – neuvidí nič!

  „Vakcína Comirnaty od konzorcia Pfizer a BioNTech je určená pre dospelých a dospievajúcich od 16 rokov. Podáva sa v dvoch dávkach do ramena, pričom odstup je 21 dní. Najčastejšie nežiaduce účinky sú podľa Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) zvyčajne mierne a krátkodobé. Patria k nim bolesť a začervenanie v mieste vpichu, únava, bolesť hlavy, svalov a kĺbov, zimnica a horúčka.

  Ide o tzv. mRNA vakcínu, ktorá má pripraviť organizmus na obranu voči infekcii. Koronavírus SARS-CoV-2 používa na vstup do buniek tzv. spike proteín. Vakcína obsahuje genetickú informáciu (mRNA) na jeho tvorbu. Imunitný systém vďaka tomu v prípade nákazy rozpozná spike proteín ako cudzí a spustí obrannú reakciu.

  „Imunitný systém ho rozpozná a dokáže voči nemu bojovať: protilátky a T-bunky vírus zabijú, zabránia jeho vstupu do ľudských buniek a zničia infikované bunky, a tak ochránia organizmus pred rozvojom ochorenia COVID-19,“ vysvetlil ŠÚKL. Doplnil, že spike proteín je len malou časťou vírusu a nie je schopný vyvolať infekciu COVID-19.

  „Riaditeľka štátneho ústavu Zuzana Baťová sa dnes zúčastnila na preberaní prvých vakcín na prevenciu ochorenia COVID-19. Transport aj otvorenie a uskladnenie vakcín prebiehali za prísnych teplotných i bezpečnostných podmienok. Vakcíny boli uskladnené v hlbokomraziacom boxe vo Fakultnej nemocnici Nitra. Konkrétne balenia boli otvorené a liekovky vybrané na rozmrazovanie,“ uvádza sa ďalej na stránke ŠÚKL.

  Celý proces bol vopred organizovaný a naplánovaný – od otvorenia termoboxu po uskladnenie vakcín ubehli menej ako tri minúty. „Môžeme potvrdiť, že všetko je pripravené na očkovanie,“ informuje ďalej ŠÚKL.

  V nedeľu doobeda sa začne s očkovaním zdravotníkov v štyroch nemocniciach, a to v Bratislave, Nitre, Banskej Bystrici a Košiciach.

  Vakcína sa podáva v dvoch dávkach do ramena, pričom odstup je 21 dní. Celkovo má Slovensko nakontrahovaných 18 miliónov vakcín. Preočkovať by sa malo 3,3 milióna obyvateľov.“
  https://www.infovojna.sk/article/video-slovenski-vakcinatori-oznamili-spustenie-ockovania-proti-koronavirusu-a-hovoria-o-vakcine-ako-vianocnom-darceku-krcmery-si-dal-verejne-pichnut-vakcinu-od-pfizeru

  Pri plánovanom očkovaní 3,3 milióna dvomi dávkami – ups! – jedna vakcína sa neskladá z dvoch dávok v jednom?! – je objednaných 18 miliónov na kerú onú?!

  Inak celé to promo plné nadšencov, ktorým nie je vidieť do ksichtu – kvôli vystaveniu na tabuli „cti“ – obety /pravých plebs baránkov si nechajú na Veľkú noc/ – pripomína scénu z prvej verzie filmu Dobrodružstvo Poseidona zo 70-tich rokov, keď sa dav veriacich oviec v hore bruchom prevrátenej lodi – a symbolicky vedený kazateľom – snažil dostať na „hornú“ palubu – lebo logika veci – keď je loď prevrátená – treba schádzať dole doboha!

  Ešte raz k tým číslam! Ak je jedna vakcína z dvoch častí, tak 18 miliónov mínus 3,3 milióna je baj očko 15 miliónov navyše – pri objeme 10 ml – 15.000.000 krát 10 ml = 150.000.000 ml = 150.000 litrov = 150 metrov kubických tekutiny plus sklenený obal! Opravte ma, ak som sa sekol!

  A teraz – aký objem má chladiaci box na mínus 70 stupňov Celzia – ak sa má do 70 plánovaných kusov zmestiť celý objem 150 m3 vakcín navyše – navyše lebo áno – lebo farma biznis! – poťažmo 2 kubíky na viackrát – ako bude prebiehať logistika „vykladania a ukladania“?! Už ste sa doma kutrali v plnej chladničke? Lebo ja nie.
  https://duckduckgo.com/?q=Chladiace+boxy+na+vakc%C3%ADny&atb=v236-1&ia=web

  Ešte mi to nedá – ako uskladnili tých prvých 10 tisíc – počítajú, že sa im to v zime podarí minúť do 5 dní bez mrazákov?! 10.000 krát 10 ml = 100 litrov vakcín – nože ukážte ten chladiaci box na mínus 70!

  UŽ ABY BOLO LETO AJ S COVID 21!

  P.S. Matovič-kapitán sa bude učiť plávať-šnorchlovať vo vakcíne? Naša kovid Bátorička?

  • Poznámka – údajne boxy nebudeme potrebovať, pretože sa vakcíny majú dodávať na priamu spotrebu, teda asi až budú tisíce ľudí pred vakcinačnými centrami – priletí to správne chladené lietadlo! No a to je „dôvod“, prečo sa nesrať s personalizovanou evidenciou! Len pre zaujímavosť – pri očkovaní aj čipovaní psa vám veterinár nalepí druhú časť evidenčnej nálepky do očkovacieho preukazu. Tu zrejme dostanete „potvrdenie“, ktoré nakoniec pustíte z ruky pri druhej aplikácii. Opravte ma, ak sa mýlim.

   Ešte raz – tu je zadefinovaná zastavená konkrétna šarža vakcíny proti žltačke B použitá aj vo Vietname!!

   Aktuality | ŠÚKL
   [Prehľadávať doménu http://www.sukl.sk/hlavna-stranka/slovenska-verzia/aktuality?page_id=2071%5D https://www.sukl.sk/hlavna-stranka/slovenska-verzia/aktuality?page_id=2071
   20/03/2020. Výzva na obmedzenie výdaja a predaja liekov. … Otázky a odpovede k uvoľneniu lieku Euvax 20 mcg do distribúcie. 28/06/2007. … Otázky a odpovede k pozastaveniu distribúcie lieku Euvax 20 ug. 29/05/2007. Oznam o preverovaní hepatotoxických účinkov nimesulidu.

  • Jeden z nejnapínavějších katastrofických filmů všech dob vypráví o osudu posádky a cestujících zaoceánského parníku, převráceného přílivovou vlnou. Děj plný napětí, obohacený osobními příběhy obětí, dává vzniknout přesvědčivému a dechberoucímu dramatu. Skvělé herecké obsazení spolu s neuvěřitelnými speciálními efekty činí z tohoto filmu skutečnou klasiku.
   https://www.freefilm.to/film/dobrodruzstvo-poseidona

   Poznámka – dej je posadený do obdobia Vianoc – svoju rolu zohrá aj vianočný strom na palube. A všetko – logicky – naopak.

 3. COVID-19 Vaccine U.S. Distribution Fact Sheet | Pfizer
  [Prehľadávať doménu http://www.pfizer.com/news/hot-topics/covid_19_vaccine_u_s_distribution_fact_sheet%5D https://www.pfizer.com/news/hot-topics/covid_19_vaccine_u_s_distribution_fact_sheet
  The Pfizer-BioNTech COVID-19 vaccine has not been approved or licensed by the U.S. Food and Drug Administration (FDA), but has been authorized for emergency use by FDA under an Emergency Use Authorization (EUA) to prevent Coronavirus Disease 2019 (COVID-19) for use in individuals 16 years of age and older.

  Google prekladač absolútne ignoruje túto tému! Chladiace boxy na mínus až 80 st. C sú predmetom vojenského tajomstva? Alebo ide o to, aby sa v tejto fáze k vakcínam – a evidencii nikto nedostal? Mačka vo vreci?

  Základná otázka – ako prebieha kontrola a evidencia šarží použitých u jednotlivých ľuďoch doboha?! SI – nula bodov?! Príbalové letáky?! Netreba?! Odskúšané na antigénových „testoch“?!

  Naozaj len debil si dá niečo také pichnúť! A tí vianoční „zadarmo“ promotéri dostali čo?! To na pár ľudí rozmrazovali koľko, keď počítajú s 500 očkovanými denne?! Videli ste originál balenie?

  • TO NAJDÔLEŽITEJŠIE!

   1/ Vakcína proti Covid 19 „nemá potrebu“ ani prejsť okolo dverí ŠÚKL!!! Ani kvôli základnému rozboru a skúške na prípadné alergény!

   2/ Treba zrušiť ŠÚKL! Do budúcna bude stačiť vyhlásenie farma mafie, že všetko je OK!

 4. Podľa žido-kresťanských údajov sa 24. decembra narodil Kristus.
  Naplánované očkovanie na Slovensku 3 dni po akože „božom narodení“ – to má byť niečo ako krst modifikovanou vakcínou?
  Inak, čo sa týka určenia dňa očkovania v štyroch našich mestách – z hľadiska záťaže na ľudský organizmus sú oba zvolené termíny krajne nepriaznivé; horšie dni vybrať ani nebolo možné…
  Už len dúfať, že prijímateľom tohto neprevereného zázraku vpichnú placebo.

 5. Vakcína proti COVID-19, informačný list o distribúcii v USA
  VAŠE ZDRAVIE / Očkovacia látka COVID-19, informačný list o distribúcii v USA
  20. novembra 2020
  pfizer-biontech_vaccine_factsheet_1200px.png
  Spoločnosť Pfizer úzko spolupracuje s vládou USA vrátane štátnych úradníkov na distribúcii vakcín a sme veľmi vďační za ich partnerstvo.
  Pfizer je osvedčený a spoľahlivý nadnárodný výrobca vakcín, ktorý dodáva vakcíny do viac ako
  165 krajín. Spoločnosť Pfizer vyrába viac ako 200 miliónov dávok vakcín Pfizer ročne a je jedným z najväčších dodávateľov sterilných injekčných liekov na svete, ktorý ročne vyrába viac ako 1 miliardu sterilných jednotiek.
  Naše doterajšie skúsenosti nám dávajú dôveru v našu schopnosť rýchlo škálovať, vyrábať a distribuovať veľké množstvo vysoko kvalitnej vakcíny COVID-19 s využitím viacerých prevádzok v Spojených štátoch a Európe. Máme skúsenosti so prácou so zákazníkmi s rôznymi infraštruktúrami na všetkých trhoch.
  Počas počiatočnej fázy máme uzatvorené zmluvy s vládami a my budeme poskytovať dávky podľa ich preferovaného kanálu a určených miest očkovania, s výhradou regulačného schválenia alebo schválenia. Snažíme sa spolupracovať s vládami na podpore distribúcie do ich definovaných prioritných skupín a predpokladáme, že body očkovania sa budú líšiť, ale môžu zahŕňať nemocnice, ambulancie, očkovacie miesta pre komunitu a lekárne.
  Vyvinuli sme podrobné logistické plány a nástroje na podporu efektívneho transportu, skladovania a nepretržitého monitorovania teploty vakcín. Naša distribúcia je postavená na flexibilnom systéme just-in-time , ktorý dodá zmrazené injekčné liekovky priamo do miesta očkovania.
  V USA bude náš distribučný prístup spočívať vo veľkej miere v dodávke z lokality Kalamazoo v Michigane priamo do miesta použitia (POU). Budeme tiež využívať naše existujúce distribučné centrum v Pleasant Prairie, Wisconsin .
  Budeme využívať cestnú a leteckú dopravu v Spojených štátoch, kde očakávame, že budeme schopní dostať produkt na akýkoľvek POU za deň alebo dva.
  Vyvinuli sme tiež inovácie v oblasti balenia a skladovania, ktoré vyhovujú danému účelu pre celý rad miest, kde podľa nášho názoru dôjde k očkovaniu. Špeciálne navrhnutí tepelní prepravcovia s regulovanou teplotou, využívajúci suchý ľad, udržiavajú odporúčané teplotné podmienky skladovania –70 ° C ± 10 ° C po dobu až 10 dní neotvorených. Zámerom je využiť strategických prepravných partnerov spoločnosti Pfizer na leteckú dopravu k hlavným uzlom v krajine / regióne a pozemnou dopravou do miest dávkovania.
  Budeme využívať tepelné senzory s podporou GPS s riadiacou vežou, ktoré budú 24 hodín denne, sedem dní v týždni sledovať polohu a teplotu každej zásielky vakcíny na ich vopred stanovených trasách. Tieto zariadenia podporujúce GPS umožnia spoločnosti Pfizer proaktívne predchádzať nežiaducim odchýlkam a konať skôr, ako k nim dôjde.
  Len čo POU prijme dodávateľa tepla s našou vakcínou, má tri možnosti skladovania:
  – Mrazničky na veľmi nízke teploty, ktoré sú komerčne dostupné a môžu predĺžiť trvanlivosť až na šesť mesiacov .
  – Dodávatelia tepla Pfizer, do ktorých prídu dávky, ktoré je možné použiť ako dočasné skladovacie jednotky doplnením suchého ľadu každých päť dní až na 30 dní skladovania .
  – Chladiace jednotky, ktoré sú bežne dostupné v nemocniciach. Vakcína môže byť skladovaný po dobu piatich dní pri chladiarenských podmienok 2-8 ° C .
  Po skladovaní až 30 dní v termálnom prepravcovi Pfizer môžu vakcinačné centrá previesť injekčné liekovky na skladovacie podmienky pri teplote 2 – 8 ° C na ďalších päť dní, celkovo až na 35 dní. Po rozmrazení a skladovaní za podmienok 2 – 8 ° C nemôžu byť liekovky znovu zmrazené ani skladované za zmrazených podmienok.
  Rôzne možnosti skladovania na POU umožňujú spravodlivý prístup k vakcíne Pfizer do oblastí s rozdielnou infraštruktúrou.
  Ak máte ďalšie otázky, navštívte naše centrum COVID-19 na adrese http://www.pfizer.com/health/coronavirus
  PP-CVV-USA-0061 © 2020 Pfizer. Všetky práva vyhradené. Novembra 2020

  logo-footer.pngbiontech-footer-logo.png

  VIAC O COVID-19
  Ako zostať v bezpečí a zabrániť šíreniu.

  Vakcína Pfizer-BioNTech COVID-19 nebola schválená ani licencovaná americkým Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (FDA), ale bola schválená na núdzové použitie FDA na základe povolenia pre núdzové použitie (EUA) na prevenciu koronavírusovej choroby 2019 (COVID- 19) na použitie u osôb vo veku 16 rokov a starších. Núdzové použitie tohto produktu je povolené iba po dobu trvania vyhlásenia, že existujú okolnosti oprávňujúce na povolenie núdzového použitia lieku podľa § 564 písm. B) bodu 1 zákona o FD&C, pokiaľ vyhlásenie nebude ukončené alebo autorizácia nebude zrušená skôr. . Prečítajte si informačný list EUA na adrese http://www.cvdvaccine.com .

  SÚVISIACE HORÚCE TÉMY
  KZOO-Fľaštičky v zásobníku-2- (1) _380X220.jpg
  DISTRIBÚCIA NAŠEJ VAKCÍNY COVID-19 DO SVETA
  Štúdia vakcín proti Covid – čo bude ďalej
  NAŠA ŠTÚDIA VAKCÍN COVID-19 – ČO BUDE ĎALEJ?
  Scientists_Image_380X220.jpg
  ALBERT BOURLA DISKUTUJE O NAŠOM PODANÍ FDA
  Chronický stres a ako ho zvládnuť
  CHRONICKÝ STRES A AKO SPRAVOVAŤ IT
  Otvorený list účastníkom nášho procesu
  OTVORENÝ LIST ÚČASTNÍKOM SKÚŠKY VAKCÍNY COVID-19 OD ALBERTA BOURLU,…
  Albert Update
  AKTUALIZÁCIA: ALBERT BOURLA DISKUSUJE O VÝSLEDKOCH ÚČINNOSTI VAKCÍNY COVID-19
  Otvorený list predsedu a výkonného riaditeľa Pfizer Alberta Bourlu
  OTVORENÝ LIST PREDSEDU A VÝKONNÉHO RIADITEĽA PFIZER ALBERTA BOURLU
  Latinskoamerickí kolegovia v spoločnosti Pfizer vyvíjajú potenciálne riešenia pre ľudí postihnutých COVID-19
  LATINSKOAMERICKÍ KOLEGOVIA V SPOLOČNOSTI PFIZER VYVÍJAJÚ POTENCIÁLNE RIEŠENIA PRE ĽUDÍ …
  ZNAČKY
  COVID-19
  Snahy o vakcínu COVID-19

 6. Ladislava Pavlasová

  Podle mého názoru by bylo daleko rozumnější zavřít Billa Gatese na doživotí a potom by se mohly bez problémů otevřít veškeré provozy uzavřené z důvodu nouzového stavu. Kvůli této debilní vakcíně (jaký pán – takový krám) přece nepřestanou existovat jiné nemoci. Jaký smysl tedy celé toto očkování má, pokud si tím Kill Bill neplní svůj sen o genocidě lidstva?

 7. Definitiva

  Obraz masmédií, o čom sa nesmie písať.
  Gates je nedoštudovaný idiot pochádzajúci zo zámožnej rodiny. Dokáže robiť dobré obchody pre seba. Nedokázal zostrojiť ani jeden počítačový program. Je hlásnou trúbou vládnucich svetových elít. Koná v záujme elít a je mu popri tom dovolené neobmedzene zarábať na ľudskej hlúposti.
  Vyhlásenia Gatesa o Covid nie sú stanoviskom na politike nezávislej odbornej lekárskej verejnosti. Jeho vyhlásenia dokáže vyvrátiť každý MUDR., ktorý používa vlastný rozum, logiku a fakty.
  Gates verejne vyhlasuje, že dobre urobená vakcína dokáže depopulovať spoločnosť o 15%.
  Ani Gates, ani korporácie, nie sú viazané zákonmi páchať dobro pre ľudstvo a ani to nikomu nesľúbili. Oni nerozvíjajú ľudskú spoločnosť, pre nich je človek iba nástrojom na výrobu zisku a z nahromadeného majetku skupujú svet, zdroje surovín, energie a lacnú otrockú pracovnú silu.
  Bohatstvo im dáva moc na ovládnutie ľudstva, na klamanie a podvádzanie ľudstva cez masmédiá a politikov, na udržanie ľudstva v nevedomosti. Ľudia nie sú strojení tak, aby si samostatne a iniciatívne vyhľadávali informácie, aby múdreli a používali logiku, rozum. Ľudia sú strojení , aby VERILI, bez dôkazov, ľudia zavrhli aj poznanie predkov, svoje vlastné dejiny. Všetky biblické náboženstvá sú o viere, nevzdelanosti a poslušnosti, slúžia na ovládanie otrokov. Katolícky kresťanský Vatikán po 1325 zlikvidoval všetku svoju konkurenciu, diskusia je zakázaná, viera je povinná!
  Gates nie je odborník ani na počítače, a už vôbec nie na lekársku vedu. Napriek tomu je treba brať jeho vyhlásenia vážne, lebo ohlasujú plány svetovládnej elity so svojimi otrokmi. Predpovede o Covid vlnách nerobia lekárske odborné tímy, ale Schwab, Gebre jesus, Gates, Fauci a iná svetová spodina vo Svetovom ekonomickom fóre, WHO, …
  A ľudí ani nenapadne, že prečo lekári mlčia, resp. hovoria iba na alternatíve, ktorá je označovaná za konšpiráciu a bude demokraticky cenzurovaná, podvodníci akýsi.
  Kto sa chce vedieť brániť, ten musí poznať nepriateľa a ak nepriateľ ohlasuje svoje plány tak je obrana o to ľahšia. Aby boli budúce sviatky pokojné, je málo brániť sa, treba ísť do protiútoku a nepriateľa zničiť po meči aj po praslici, do poslednej živej bunky, táto háveď sa nesmie množiť. Je iba jedna cesta, Slovanská jednota, uchopiť svetovládu a donútiť dnešných globalistov, aby globalizovali svet v prospech ľudstva a spoločnosti, zaviesť priamu demokraciu, referendum na rozhodnutia parlamentu, voľba svojich zástupcov z regiónov a zakázať všetky dnešné politické strany. Všetky pracujú pre osobný prospech a proti občanom.

  Matovič zase urazil občanov: Slovensko sa pridáva ku krajinám, v ktorých prebieha očkovanie proti Covid-19. Matovič reaguje: „Komu neni zhůru dáno, v apatíce…“
  Vôbec ho idiota nenapadlo, že komu nie je z hora dané, ten sa narodí ako idiot a používa nárečie na komunikáciu v pozícii premiéra.

  Ku Krčmérimu, odborníkovi. Dr. Bukovský vo videu konštatuje, že mu je ľúto, že natočil s ním rozhovor, že jeho neskoršie vyjadrenia sú v rozpore s lekárskou etikou a odbornosťou. Neskoro, ale predsa. Mňa by ani vo sne nenapadlo natočiť rozhovor s jezuitom, ktorý ako poslušný pes hodil odbornosť bon oknom a verne hlása všetky klamstvá globálnych elít. Jeho vyhlásenia nie sú ani len amatérske, sú vyslovene podlé podlé voči veriacim otrokom. PS: Pápež je tiež jezuita a tiež poslušne plní úlohy globálnych elit, jeho skutky ho priamo usvedčujú. Podobne aj Jarčuška, díler farma korporácii v roli poradcu vlády, konflikt záujmov. Ae keď Matovič-vantajm porušuje zákon vždy keď používa ústa ako kura kloaku, a to je vždy, keď ich otvorí, tak prečo by mal byť Jarčuška v konflikte záujmov, alebo Sulík- trnavská firma, nákup testov?

  O tom masmédiá nepíšu. Podobne je na tom prokuratúra a súdy, slúžia politickej moci. Tí čo poznajú americké voľby a Trumpa vedia, že celá americká politka, súdy, tajné služby, prokuratúra, sú prežratá rakovinou, ktorá slúži sionistom, chazarom, deep state, štátnej mafii, ktorá terorizuje svet, vykráda ho, vydiera politikov štátov pod hrozbou smrti a likviduje právny štát a demokraciu zakladateľov USA. A táto rakovina za 30 rokov prežrala celú slovenskú politiku, lebo občan je nevzdelaný a poslušný otrok, ktorý má mozog na okrasu, aj to ukrytý v hlave. Preto nesmiete konať, čo vám politici kážu, preto máte používať vlastný rozum, inak ohrozujete svoje deti a vnukov sa nemusíte dožiť, lebo procesy ovládnutia ľudstva naberajú ukrutne na rýchlosti. Preto by ste vy mali rozkazovať politikom, kto bude v parlamente a vo vláde a vy musíte mať moc nad politikmi a okamžite ich zrušiť, keď prestanú pracovať pre spoločnosť.

  • Prevzatý komentár z Infovojny:

   Květoslava Štefániková
   2020-12-22 14:53:30

   „Vědění je moc“,stále opakuje V.V.Pjakin. Proto se školy v SR zavírají a do vlády se dostávají hlupáci,kteří ochotně podřezávají větev pod svým zadkem v domnění, že když budou poslušně plnit příkazy zrůd, tyto zrůdy je samé ušetří a hojně odmění. Ano, odmění je, podle svých pravidel pekel. Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění. To je ale pro IQ pánů Matoviče, Mikase, Naďa, paní Čaputové a všech poskoků počínaje Šeligou a odporným Budajem konče příliš složitá úvaha. Dole dávám link, kde profesor Kurginyan velmi jasně a detailně vysvětluje cestu ke covidu19, jeho úzké cíle a také ty pro lidstvo osudové. Lidstvo je vedeno k odlidštění a ve videu je srozumitelně vysvětleno jak. Je to v ruštině, jsou ukázány přehledné obrázky a je jasné, k čemu vede vakcinace a co je jejím cílem. Matovič a spol. tomuto videu neporozumí, nemají na to dostatek vzdělání a i kdyby ho měli, chybí jim i jiné vlasnosti, na základě kterých by pochopili, že oni budou těmi prvními obětmi a jejich děti. To bude ta odměna, na kterou čekají. Ostatní lidé mají volbu. Já jsem se rozhodla zústat člověkem s přirozenou imunitou, která spočívá v „neodklánět se od vyššího principu mravního v sobě“. Choroba je výsledkem odklonu od pravých hodnot. Jakmile vám ale změní uměle genom vakcinací,už se nenakazíte žádnou chorobou, už budete pouze umělý výrobek, stroj na sex a trávení a vylučování. To je budoucnost Matoviče a jeho kumpánů a kumdam a mnoha dalších, kteří si tak budou chtít „zjednodušit život“.
   V odkazu je série Kurginyanových videí. Ta 12-á série,hned na začátku je „výživná“. Určitě se dá na nete dohledat i verze s anglickými titulky. Opravdu to stojí zato. Včera Pjakin zopakoval, že kdo chce pochopit, co je covid19, tak nic lepšího neexistuje, než právě série Kurginyanových videí. Po jejich vyslechnutí mohu potvrdit.

   eot.su
   https://eot.su/tags/kurginyan-sut-vremeni

  • nu co dodat. děkuji že nejsem jediný kdo se o toto zaJÍmá

 8. Opravdu jen blázen si toto nechá píchnout. Souhlasím, že De Bil už má být dávno za mřížemi. Stačí vzpomenout na jeho akce v Africe, Indii atd. Zbytečné dál to rozebírat.
  Odsuzuji celou akci proti lidstvu!

  • JE TO PRÁCE CHAZARŮ A DALŠÍCH ZLOČINCŮ.I TRUMP VEŘEJNĚ PROHLÁSIL,ŽE VŠE JE PODVOD.KDYŽ PO OČKOVÁNÍ NĚKTEŘÍ UMŘOU,TAK JE TO SMŮLA.POKUD JICH BUDE MOC A MOC,TAK S TÍM SE POČÍTÁ JIŽ DELŠÍ LÉTA.V TZV.DEMOKRATICKÝCH USA JSOU JIŽ STOVKY KONCENTRAČNÍCH TÁBORŮ PRO PRÝ POMOC LIDEM.JE TAM PŘIPRAVENO OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ RAKVÍ PRO TY ZEMŘELÉ.KAŽDÝ SI TO M.ŮŽE VYHLEDAT NA GOOGLE A POTOM KLIDNĚ JÍT SI NECHAT PÍCHNOUT TO SVINSTVO.JE TO NEVYZKOUŠENÉ,NIKDO NERUČÍ ZA NÁSLEDKY.

 9. Definitiva
 10. Keďže mne aj tie jutubácke videa preberané cez iné webstránky „zadrhávajú“ – uniká mi kopa obrazových detailov. Ale pozorovatelia sa zhodujú – nikto reálne nevidel napichávať nejakú fľaštičku s vakcínou – všade boli len už predpripravené striekačky. Ďalšia vec – príliš veľa novinárov, príliš veľa príhovorov, príliš veľké priestory, ale príliš málo komparzistov! Spomeňte si z detstva, alebo vôbec – ak vás vakcinovali – lekár až na poslednú chvíľu vyberal a napichával gumičku na vakcíne a všetko prebiehalo tak, aby bola čo najmenšia kontaminácia povrchu fľaštičky. Celé to „filmárstvo“ smrdí!

  Bližšie o techn. prevádzke okolo vakcín tu, akurát sú vynechané technické detaily napr. takého „hlboko chladiaceho boxu“ v Nitre. A podstatná informácia – kondenzný bod! V okamihu, keď vyberiete niečo studené a dáte to do vyhrievanej miestnosti, t. j. tam, kde sa vyzliekajú ľudia – každý jeden stupeň navyše znamená 6 relatívnych percent vlhkosti navyše, takže si kladiem otázku – do akej miery sú fľaštičky vakcíny orosené, a teda na povrchu – aj na blane zadržiavajúce všetok prach a spóry, zvlášť pri takom „hromadnom“ výskyte záujemcov o očkovanie!
  https://www.hlavnespravy.sk/na-slovensko-dorazili-prve-vakciny-na-prevenciu-ochorenia-covid-19/2390464

  Streľba v USA v Nešville!
  SK
  ОПЕРАЦИЯ в Нэшвилле
  https://www.youtube.com/watch?v=p6xMrvdD0WM

 11. Že tú kurvu už niekto nezastrelí.

 12. Pobavilo ma, keď v Trenčine, mimoriadne infikovanom meste bolo akože infikovaných 2,5 % a následne druhý a ďalšie dni v neinfikoivanom prostredí, či omnoho menej akože infikoivanom bolo hneď 12 a viac percent. Čo sme v Magórii? Asi.
  Akože infikovaní, posedia akože doma pár dni a to posedenie ich vyliečí???Heheheheh, ďalšia magória. Netreba sa dať testovať a nebude ani žiadnych pozitívnych, ktorých aj tak nik nelieči. Liečiť treba tých, čo majú akútne príznaky a budeme zasa tam, kde sme boli pred rokmi.Media a prisluhovačí, zakúpené kreatúry, spamätajte sa!!!

 13. VLADA KLAME

  ??? Vakcíny z potratených detí – Dr. René Balák
  https://gloria.tv/post/3ShgRgEyBDtN4HWq3MSHbbG2C
  Medicína v rukách vrahov
  https://gloria.tv/post/Joog4btFFU8W2jfoqpRuFfdjv
  3 vakcinačna vojna- https://gloria.tv/post/fJaAVTMPxS9G23iWojT8XYxgB
  Vražedné nástroje globalistov (satanistov
  https://gloria.tv/post/q3Vt2KD68FgJ4GiGqEfFRphVh
  Som zodpovedný – netestujem sa, neočkujem sa!
  https://gloria.tv/post/z6jhzfjjmSTW6DT8XXbdbc9DD
  Boh má posledné slovo!
  https://gloria.tv/post/mV8RC8kN9rXs6eV7wAKrgDCBB
  Lockdown je dielom satana a luxus pre bohatých
  https://gloria.tv/post/Hzj8BhxJVP3r4eAtRxugA4SPj
  Prišla som, aby ste zmenili svoj život.
  https://gloria.tv/post/6PdjHqeqwg2CCvPKTPi69DoaL?fbclid=IwAR1rNItTI7J_2ncrk7Mc1cLjXG63OcTPsqNsA3ibW84r27RP_HfMkezW_xE

  Haiti je jediná krajina v západnom svete bez očkovania ….. a jediná krajina so zavraždeným prezidentom ! tak preto dali dole prezidenta
  zato u nas prezidentka stale na žive, bo ide jak piskaju. https://gloria.tv/post/3v6AyqDGMCJW6jkqLsXNYV6wH

  Profesor Luc Montagnier, nositeľ Nobelovej ceny za medicínu. šokuje: Všetci covid očkovaní skôr či neskôr zomrú!
  Treba sa pripraviť na ich spopolnenie. Montagnier Nie je hocijaký lekár.
  Preslávil sa tým, že ako prvý objavil HIV. Už na jar 2020 dokonca varoval, že vírus z čínskeho Wu-chanu obsahuje umelo zostrihanú DNA. Verejne podporuje petíciu za pozastavenie očkovania. pribúdajú dôkazy o tom, že očkovacie látky boli ozaj navrhnuté tak, aby „zabíjali pomaly
  https://zemavek.sk/drzitel-nobelovej-ceny-upozornuje-na-hrozbu-hromadneho-ockovania/

  https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/05/nositel-nobelovej-ceny-sokuje-vsetci-covid-ockovani-skor-ci-neskor-zomru/
  za žiadnych okolností sa nenechajte zaočkovať. Dr. José Sevillanoa https://gloria.tv/share/jXKjhDUtxqsk1MY9jsVfPuppU
  Prišla som, aby ste zmenili svoj život.
  https://gloria.tv/post/6PdjHqeqwg2CCvPKTPi69DoaL?fbclid=IwAR1rNItTI7J_2ncrk7Mc1cLjXG63OcTPsqNsA3ibW84r27RP_HfMkezW_xE
  Taraba: Budem bojovať za slobodu ľudí aj pri očkovaní
  https://www.youtube.com/watch?v=FIQUVKCfvzU
  Katolický kňaz varuje: neberte vakcínu zabije vás
  https://gloria.tv/post/3DY9WmKHaZYUCbXUgFLfzk3Ku
  Mladý ex-homosexuál povedal: Nebol som naplnený. Ale totálne prázdny. Nejestvujú homosexuáli. Jestvujú len heterosexuálni ľudia s homosexuálnou príťažlivosťou. https://jezismaria.weebly.com/homosexualita-je-hriech.html

Pridajte komentár

*