Bojuje vláda proti kovidu či občanom? Príbehy ľudí, ktorým sa po testovaní zhoršilo zdravie


Print Friendly, PDF & Email

Boj vlády proti kovidu či občanom? Príbehy ľudí, ktorým sa po testovaní zhoršilo zdravie

(Blog Hlavné správy) Ako vyzerá posledná kvapka pre Slovákov? Ako slza zosnulých pozostalých nad truhlou poslednej päťmilióntopäťstopäťdesiatejpiatej obete „protikovidových“ opatrení slovenskej pobočky britskoamerickej vlády?

Alebo už stačilo, pohár pretiekol a zaspievame si konečne tretiu slohu slovenskej hymny? Veď nám siahajú na deti – na najcennejšie, čo máme!

V blogu Testovanie testov a miery nášho zotročenia, zaznel názor, že necertifikované antigénové testy podľa nevhodného návodu na použitie ohrozujú zdravie a citované v ňom boli aj viaceré obavy a podozrenia MUDr. Andreja Janca ohľadne týchto testov.

Teraz, po rozsiahlej teoretickej analýze, trochu skúseností z praxe.

Príbeh Emy

„Po antigénovom testovaní mi tri dni tiekla krv z nosa. A začala ma na zátylku bolieť hlava. Bolesť nastupovala čoraz častejšie, až sa stala permanentnou. Lekárka povedala, že som asi pri testovaní prudko mykla hlavou a poškodila si chrbticu.

Dodnes, teda už tri mesiace, ma bolí hlava a som závislá od liekov proti bolesti,“ také je svedectvo pani Emy, ale poďme ďalej.

Príbeh Martiny

Martina píše:

„Pred týždňom bol na teste náš známy, cca 70 ročný, bol úplne zdravý, ani test nevykázal pozitivitu.

Pár dni na to dostal doma kolaps, záchranka prišla po hodine, oživovali ho, smrť spôsobila embólia. Po prevoze do nemocnice (už mŕtveho), mu urobili rýchlo test, a ten vykázal pozitivitu.

Čiže pán je “ďalšou obeťou”. To len, ako sa vyrábajú čísla.“

Príbeh Andrey

Andrea píše:

„Moja suseda, robí v školskej družine, musia sa testovať každý týždeň, pri jednom z tých testov jej dačo pošahali v nose, mala strašné bolesti. Musela ísť na ORL zákrok, cez ucho jej to rezali a ORL doktorka naštvaná, že má plnú čakáreň takých podobných prípadov.

Dala jej papier, že neodporúča ďalšie testovanie, ale riaditeľka jej to neuznala, že ju bez testu nemôže pustiť do práce, tak sa objednala na kloktací test za 59€, aspoň kým sa jej zahojí rana.“

Príbeh Ľuby

Ľuba píše:

„Jeden pán sa mi v pondelok sťažoval, že 29.12. sa boli dať testovať so ženou v Hlohovci. Hneď na druhý deň ráno, 30.12. sa jeho žena zobudila z ničoho nič s vysokými teplotami.

Dostali to doma všetci a jemu sa ani po mesiaci nevrátil čuch. Bol naštvaný, že už sa ani raz nedá testovať, lebo to nemá význam, keď jeho ženu deň pred horúčkou antígénový test vôbec neodhalil, bola negatívna a pritom už musela byť pozitívna.

Moja otázka znie: Bola by mala jeho žena 30.12. horúčku, keby deň predtým vôbec nebola na testovaní?

Takýchto prípadov, že majú ľudia bolesti hlavy už večer po zákroku alebo na druhý deň + teploty je oveľa viac. Mnohí ľudia z okolia tak tichučko pritakajú, že aj oni si myslia, že sa ľudia nakazila a poriadne sa to rozšírilo tým testovaním.“

Príbeh Moniky

Monika píše:

„Moja mama bola v sobotu na teste, negatívny. V nedeľu sa zobudila s bolesťou hlavy inou, akú máva normálne pri chorobe, a teplotou. Odvtedy je chorá.

Volala lekárke, tá je na PN. Že po zmene stavu má znovu volať či prísť. Napísala mi, že vo štvrtok, zajtra, ide niekam na CoViD test.

To je logika! Má problémy z testu, tak ide na test znovu. Ach jaj.

Možno bude pozitívna a wualaaa ďalšie číslo! Toľko budú testovať a očkovať, kým na to nedoplatia všetci: Niekto po teste, niekto po očkovaní a ti ostatní na ostatné choroby, lebo nás už nebude mať kto ošetrovať.“

Svedectvo Michaely

„Z 900 ľudí ich fabriky len 2 odmietli ísť na novembrové testovanie. Jedna si vybavila PN a ona – tá druhá, nesmela vstúpiť bez testu na pracovisko. Do mesiaca ju prepustili.

Čo ona vie, po testovaní jedna kolegyňa ochorela s ťažkými horúčkami, druhej sa zapálilo ucho, tretia mala problém s očami.“

Liečba osteoporózy

Napokon úryvky z dlhého listy 33-ročnej Ivety

„V nedeľu 1.11.2020 som sa zúčastnila „dobrovoľného“ celoplošného testovania … Samotný výter … bol nepríjemný, mokrý, štipľavý, smrdel akoby dezinfekciou, tento smrad som cítila v nose ešte možno 2 dni (tyčinka šla po rozbalení rovno do nosa, pani ju do ničoho nenamočila).

Pocítila som bolesť v uchu, no táto bolesť do rána ustúpila. Nasledujúce dni som už nedokázala hrýzť tuhú stravu, bolela ma celá čeľusť… 21. a 22.12 som od bolesti nedokázala spať…

Stav sa nezmenil ani po 10 dňovej antibiotickej liečbe… 2.1. sa k tejto bolesti pridala bolesť spánkov… akoby ste si dali spánky do zverákov… a takto sa to opakuje dodnes v rôznych časových intervaloch.

Na 8.1. som si dohodla termín v NR u zubára… avšak kvôli aktuálnej situácii v NR, …, som opäť potrebovala negatívny modrý papierik.

Šla som 5.1. na antigénový test. Tento krát bola palička suchá, no v momente keď mi ju strčila do nosa a začala krútiť, nenormálna bolesť do ucha a začalo mi trhať pod okom… bolesti i trhanie pod okom mi pretrvávali celý deň, noc, nasledujúci deň, čiže k neznesiteľnej bolesti sánky, spánkov sa pridala bolesť ucha trhanie pod okom.

8.1. mi zubár spravil 3 snímky (cca 150€), skontroloval sánku a skonštatoval že bolesť mi nespôsobujú v žiadnom prípade zuby…

15.1 som kontaktovala obvodného lekára, ktorý sa zhrozil že som prišla bez otestovania sa… predpísal mi ďalšie antibiotiká… zavolala som doktorke na ORL …, nemohla ma vyšetriť, pretože už mali všetko zdezinfikované.

Tak sme sa dlho rozprávali, …a skonštatovala, že došlo k poškodeniu nervu vplyvom antigénového testovania. Trojklaného nervu.

Po víkende som k nej šla osobne, a povedala, že mi už neodporúča dať sa testovať ani antigénovým a ani PCR testom. Na papieri mi to nechcela dať, že len nech si žiadam o výter z hrdla.

Predpísala mi Aescin, užívať Paralen a Flektor, nahrievať si to…. po týždni mi bolesti začali konečne ako tak ustupovať, … som športovkyňa, no… nemôžem ani doma cvičiť, pretože keď som mala snahu hoc i len jogu si doma zacvičiť, stav sa v momente zhoršil….

A výter z hrdla? Som slobodná matka … a neviem si predstaviť platiť každý týždeň 22,50€ za výtery z hrdla.“

A ešte z „protikovidových opatrení“ spomeniem „neškodnú“ dezinfekciu

Hojne sa používa látka PHMG. Postrekujú sa ňou zrejme aj priestory odberových miest, čiže aj to môže mať vplyv na zdravie testovaných osôb.

Jedna z firiem, ponúkajúca služby, ju opisuje ako účinnú a nezávadnú, ale stačí pozrieť čo len do wikipédie, a ajhľa:

„Keď je PHMG aerosolizovaný a vdychovaný, poškodzuje pľúca, spôsobuje umieranie buniek sliznice priedušiek a rozsiahle poškodenie alveol, spolu s bronchiolitídou obliterans, často fatálnou formou nevratných obštrukčných pľúcnych ochorení, pri ktorých priedušky sú stlačené a zúžené fibrózou (tkanivo jazvy) a / alebo zápalom.“

To len tak na okraj…

Podstatná je otázka: Kedy už konečne odkvapne pre Slovákov posledná kvapka trpezlivosti? Necháme sa opäť znásilňovať – seba aj svoje deti – aby mohli chodiť do školy, na čo majú ústavné právo?

Alebo už poslanci, úradníci mestských samospráv, riaditelia škôl, novinári, zástupcovia lekárskych a právnických združení, prokurátori, všetci ochrancovia práv, zamestnávatelia atď. prestanú poslúchať a mlčať, a začnú brať na zodpovednosť vládu a jednotlivých ministrov za to, že práve plošným testovaním rozšírili chorobnosť a úmrtnosť na nevedno čo, lebo nikto neskúmal, čo na špajlách strkajú ľuďom do nosa?

V príbalovom letáku nebolo uvedené zloženie (!!!), ktoré bolo aj tak rôzne – podľa svedectiev raz mokré, raz suché, inokedy údajne infikované kovidom, ako uviedol MUDr. Janco (viď už spomínaný blog) a celé citáty uvedené v časopise Čierne na bielom – https://www.izkona.sk/.

Zato bol v príbalovom letáku uvedený návod odberu, ktorý je podľa mnohých lekárov, aj rakúskych lekárskych komôr nesprávny, a nikdy v minulosti sa takto odbery z nosa nerobili.

Kontolovali sa laboratórne necertifikované testy? Kde sú výsledky analýz?

Kedy sa na obrazovky RTVS dostanú diskusie skutočných odborníkov, nie diletantov a prisluhovačov farmabiznisu? Ako je možné, že existuje pandemická komisia, v ktorej takmer niet lekárov, a záujmovo nekonfliktní tam vôbec nie sú?

Záver

Nerobím si nárok v tomto blogu na vyčerpanie témy. Je to slovo svedectiev a nezodpovedané otázky mňa ako novinárky z okruhu:

Prečo vláda rozpútala vojnu proti vlastnému obyvateľstvu? Prečo drvivá väčšina vládnych „opatrení proti kovidu“ smeruje proti obyvateľstvu, proti psychickému a fyzickému zdraviu?

Prečo je všetko sprevádzané mediálnym strašením, prečo vláda likviduje malých a stredných podnikateľov a obchodníkov?

Prečo sa tvári, že čím horčie, tým lepšie a neustále vymýšľa mové psychicko-ekonomické metódy týrania v takej kvalite – že to ministri nemôžu mať zo svojej hlavy, zrejme im našepkáva umelý intelekt?

Ako je možné, že minister zdravotníctva spraví vedecký výskum na obyvateľstve, pod nátlakom, bez ich vedomia, mnohým pritom poškodí zdravie, a ešte stále sedí v ministerskom kresle a zrejme ďalej si testuje testovanie do ďalších svojich štúdií financovaných aj Gatesom, možno sám zvedavý, koľko „protikovidových“ opatrení Slovač ešte vydrží?

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: blog.hlavnespravy.sk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nórsko a Dánsko neodporučilo podávať vakcínu od AstraZenecy ľuďom nad 65r. (zdroj ta3)

  k blogu…prečo? ..prečo?… kto sa veľa pýta, mal by sa veľa dozvedieť… kedy sa to dozvieme všetci? ..na sv.Dindy

 2. Prečítala som článok:
  1. Hrozné, že koľkí ochoreli a ešte ochorejú z testovania
  2. Čítala som článok, že aké choroby pľúc spôsobuje nosenie rúška, písal to pľúcny lekár, ak sa nemýlim na naturalblaze.com: plesnivý zápal pľúc, zvyšuje sa rakovina pľúc…, vysvetľoval aké je to zlé pre pľúca keď kvôli rúškam máme menej vzduchu ako sa pod rúškom rozmnožujú baktérie, plesne…
  3. Tieto všelijaké nebezpečné chémie čo nám striekajú na ruky…
  4. A nehovorím o tom koľko ľudí odletí jednosmerným lístkom do nebíčka kvôli vakcínam

 3. Manipulácia s covid štatistikami:
  Komisař: Děkuji. Pokud je někdo, kdo je asymptomatický, hospitalizován se zlomenou nohou, je pak testován na covid… je asymptomatický, ale testuje pozitivně na covid, je zahrnutý do statistiky těch, kteří jsou v nemocnici s covidem?

  Dr. Cuddihy: Ano, pokud testoval pozitivně…

  Komisař: I když důvod, proč byl hospitalizován, nemusí být covid, mohl být hospitalizovaný kvůli zlomené noze nebo infarktu nebo něčemu nesouvisejícímu s covidem, tak se uvádí do statistiky, že je v nemocnici s covidem?

  Dr. Cuddihy: Ano, je zahrnutý do sledovacích statistik.

  video tu: https://otevrisvoumysl.cz/jak-se-nafukuji-umrti-a-pripady-covid-19/

 4. Vladimír

  Bylo by zapotřebí si nastudovat odbornou literaturu okolo virů hlavně pro obě vlády včetně technologie fungování našeho organismu která nás dovede mimo markety k BIO zemědělci . Všichni potřebují zdravou stravu a ne nějaké roušky . Organismus je na ničení virů a ostatních šmakulád naprogramovaný ale nesmí být denně přetěžován chemickým náhražkovým jídlem = zánět a pak následuje embolka . Je to jinak na celodenní přednášku a prosím autory tohoto článku ať se začnou první vzdělávat sami , protože ovlivňují lidi .!!!! Běžně vydechujeme až 1.000 různých virů .!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. https://zemavek.sk/osobne-skusenosti-s-testovanim/
  Osobné skúsenosti s testovaním

  Ako je možné, že minister zdravotníctva spraví vedecký výskum na obyvateľstve, pod nátlakom, bez ich vedomia, mnohým pritom poškodí zdravie, a ešte stále sedí v ministerskom kresle a zrejme ďalej si testuje testovanie do ďalších svojich štúdií financovaných aj Gatesom, možno sám zvedavý, koľko „protikovidových“ opatrení Slovač ešte vydrží?

  • Dufam ze uz vies,ze sa bude testovat do zadku,v Cine to uz tak praktizuju a tiez deti,vsetci.co testuju negativne,musia trpiet asi 5 cm,test co skrabe do zadku a tie ubohe deti isli zo strany na stranu,v tom sa bude Islamovic a ini vrahovia priamo vyzivat

 6. https://zemavek.sk/uradnik-s-platom-vyssim-ako-prezident-usa-sefuje-koronakrize-a-inkasuje-od-big-pharmy/
  Úradník s platom vyšším ako prezident USA – šéfuje koronakríze a inkasuje od Big Pharmy

  Ide o Dr. Fauiciho

  • Ja som myslel, že naJvyšší plat má ten slobodomurársky ko.ot EU komisár, ktorý kandidoval u nás za prezidenta – otvorene deklaroval príjem 38 tisíc eur mesačne!
   Radačovský vďaka Lichtnerovej Infovojne má len svojich blbých 14 litrov. Detto tá Flašíkova žumpa – 22 litrov.

 7. https://blog.hlavnespravy.sk/25552/ivermektin-davkovanie-obstaranie-neziaduce-ucinky/
  Ivermektín! Dávkovanie, obstaranie, nežiadúce účinky
  MUDr. Peter Lipták

 8. Definitiva

  Prečo, Panebože, prečo, prečo cenzúruješ moju reč,
  prečo, Panbože, prečo, prečo trestáš tento ľud.

  Moje príspevky sú totálne cenzúrované.

  • To bude omyl, my vaše komentáre necenzurujeme a ak sa náhodou neobjavia hneď, tak to môže byť tým, že obsahujú odkazy na iné weby. Vtedy ich môže systém pozdržať na moderáciu (je to ochrana pred spamom, lebo spameri zvyčajne nechodia komentovať kvôli komentárom, ale vkladajú na stránky odkazy na iné weby a chcú si tým zabezpečiť reklamu zadarmo).

  • Netrestá Boh,On je milosrdný,dáva možnosť každému hriešnikovi urobiť pokánie,aby vyznal svoje pyšné a sebecké JA, volal na meno JEŽIŠ,aby mal večný život…a na to musí s každým človekom zatriasť,aby zjednal nápravu….vďaka Ti Páne za Tvoju nekonečnú lásku a milosť….PAN PRICHADZA,ČLOVEK MÁ KRÁTKY ČAS…ZA DVERAMI antikrist vyčkáva na povolenie….volsj k Pánovi, dá sa poznať každému kto úprimne bude kričať k nemu Bože, odpusť a pomôž….veľká je sláva Panova….

   • Eva – každý deň sa modlím LEN poďakovanie. Bohu za dnešný deň. Brunovi Groningovi za podporu /Jeho spaľovňa našich problémov/. Ježišovi Kristovi za ochranu. Nebesám za priazeň. Plejáďanom – za technologickú ochranu – dohľad / 3 krát kód 771/. He – pokiaľ skôr nezaspím. Ja „neverím“ V boha – ja verím Bohu!

 9. Definitiva

  Cenzúra necenzúra, toto ľudia musia vedieť.

  https://www.czechfreepress.cz/zdravi/dr-lee-merritova-zasadni-problem-s-vakcinou-proti-covid-19-hrozba-neni-jen-v-okamzitych-negativnich-ucincich.html

  Logika veci. Fakt: Dnešné mRNA vakcíny nechránia ani pred nakazením, ani pred šírením vírusu, nefungujú. To čo funguje, mRNA vakcíny menia genetický kód a telo si vyrába neobmedzené množstvo nejakej látky, protilátky. Ak sa v budúcnosti telo stretne s vírusom, tak to množstvo protilátok po mRNA vyvolá v tele búrlivú  alergickú-zápalovú reakciu, končiacu zaručenou smrťou. Zavakcinovaní nemajú šancu prežiť. Depopulácia sa  stane realitou. logika nepustí, z pohľadu odbornosti to nemá chybu, fungovať to bude!

  • Presne tak a ludia budu napojeni na CLOUDS a centralne Banky a musia sa „ockovat“ kazdych 6 mesiacov,“updatovat program“ ako v Komputri. S amozrejme pokial budu zit

 10. svatoslav butora

  Prajem pekný deň. Ako veľmi účinná prevencia proti kovidnému ohrozeniu účinkuje každodenné užívanie 1 tabl, paralenu a 1/4 tabl. anopyrinu. Osobne to užívam od jari minulého roku a kovid ma obchádza. Vedľajšie účinky žiadne. Imunitný systém nie je poškodený. Ochranný účinok 1 tabl. paralenua 1/4 tabl. anopyrinu trvá 1 deň – preto to každodenné užívanie.

  • Anopyrin je ok, ten riedi krv a predchádza tvorbe krvných zrazenín. Avšak s pravidelným užívaním paracetamolu by sme boli opatrnejší. Paracetamol vo vyšších dávkach (a teoreticky aj pri pravidelnom užívaní) môže poškodiť pečeň. Navyše, paracetamol tlmí imunitný systém, preto nie je pri chorobách ideálny.

   • Čo sa týka paracetamolu – vyvoláva aj demenciu.
    Treba dať pozor paracetamol je pod rôznymi názvami.

   • Prírodné riediče krvi: piť dostatok vody, cesnak, kurkuma, chilli paprika (štipľavá paprika), ibištekový čaj…

    • a biele víno – strik-frč, a kyslé rybičky – zavináče. V lete každý deň! „Grécka diéta“. A polka acylpirínu – určite pri infarkte, mŕtvici – tu záleží na type – či trombóznej, alebo rozliatej – vtedy nie! – podľa príznakov.

     • ja aj červené kvalitné z čiernych ríbezlí…obsahuje veľa antioxidantov

     • He – červený ribezlák rozťahuje ženám nohy! Máš svojho „antioxidanta“?! Môj sused a neskôr kamarát – geniálny fotograf tzv. sociálnej fotografie – božia ruka – už nebohý – pravidelne ste ho mohli stretnúť na trhovisku na Miletičke, x-kát zbalený policajtmi a odvezený do lesa – milovaný Tónko Podstraský – by ti o ribezláku mohol hovoriť! Fú – koľko sexíc mal! Kollár môže ísť s tými zumpami do pi.e! Boli sme duchovne prepojení tak, že sa mi s ním snívalo v deň, keď zomrel. Vždy plačem, keď si na neho spomeniem. Krásny človek. Jeho fotky vždy zachytili dušu objektu. Vždy.

      Anton Podstraský 1939-2007 – FOTO
      [Prehľadávať doménu http://www.casopis-foto.cz/anton-podstrasky-1939-2007/%5D http://www.casopis-foto.cz/anton-podstrasky-1939-2007/
      Vzápětí byl zaměstnán jako fotograf ve filmovém studiu Slovenského filmu v Bratislavě. Jako filmový fotograf zde působil 14 let a zdokumentoval vznik několika významných filmů z období 60. a začátku 70. let (My z 9.A., Boxer a smrť, Drak sa vracia, Tango pre medveďa, Panna zázračnica, Muž, ktorý luže, Ľalie poľné).

     • na moje nohy ani fotograf s hydraulickym rozťahovákom nezaberá

   • Suhlas,ja na lacno zjem nasekany organicky cesnak,asi 3-4 strucky podla velkosti a zapijem to letnou vodou,cesnak okrem ineho tiez riedi krv,ja som nemal ani nadchu,tiez vieme ze,aj podla CDC,FDA este ten“virus“ neizolovali,ako aj doteraz hladaju nuklearne zbrane v Iraqu,cauko,Janko,LOs Angeles

  • Naprosto bezpečná metoda vyhnout se nákaze nejen covid19 Ale i jiným virózám je tak směšně jednoduchá, že lékaři pochybovacne kroutí hlavou. Tak princip likvidace nákazy je využít vlastní inaktivovane víry. Získáme je výplachem úst vodou. Tento roztok potom zahříváme k varu. A teď si ten roztok dáme do čaje a vypijeme. A to je všechno. Jednodušší proceduru snad nejde ani vymyslet. Výsledky jsou takové, že nákaza způsobena víry je likvidována imunitním systémem. Tento v podstatě osaha mrtvý virus a vytvoří protilátky, které nákazu zlikvidují. Lékaři zuří, protože to neumožňuje získat velkou finanční výhodu jako léčení vakcinami Pfizer, Astra Zeneca,nebo Modená. Byl by to konec jejich zisku.

   • Starý ruský recept na nešpecifikované ochorenie spojené s totálnou vyčerpanosťou – teda ochorenie, s ktorým nevie pomôcť ani lekár!

    Princíp – využitie prírodných antibiotík – antidot na povrchu vajca, ktoré chránia zárodok pred infekciou.

    10 dobre umytých – najlepšie domácich slepačích vajec treba nechať lúhovať 48 hodín v chlade v pitnej vode. Potom podávať chorému v rámci pitného režimu. Spotrebovanú vodu priebežne doplňovať. Stačia 2 dni!

    • domácich? na nich najskôr schytáš salmonelózu

     • Nezmysel,ja pijem vacsinou surove,alebo na makko moje vajicka uz roky,sliepocky su mile cistotne,zdrave,tie kupene su zamorene chemikaliami od vymyslu sveta

     • Salmonela je prirodzenou súčasťou črevnej flóry vodných vtákov. Teda tu kačky, husy roznášajú, a od nich sa infikujú aj sliepky – vyzobávaním. Salmonelózu sa dá chytiť teda aj z infikovaných jahôd, koreňovej zeleniny.

      Potom je tu iné riešenie – chov kačíc plemena kampbel – a vajcia výhradne na tepelnú úpravu. Známe nákazy zmrzlinami boli spôsobené použitím kačacích vajec.

      “ Užitkovost
      Vzorník požaduje 140 vajec s hmotností 65 g s bílou až nazelenalou skořápkou. Snáška bývá mnohdy mnohem vyšší, údaje o ní se různí. Pohybuje se od 180 do 360 vajec. Anglické stránky uvádějí průměrnou snášku 300 vajec.“
      https://www.ifauna.cz/drubez/clanky/r/detail/8679/kachny-kampbelky-nemecke/

   • Self…. tak to by sme mali byť všetci zdraví, lebo verím, že každý si umýva zuby 😀

    • nepochopila si,tu vodu z ust vygrgles,v ustach a potom ju das na bod varu a pijes v caji,atd,to nema nic spolocne s umyvanim zubov a vacsina ludi pouziva pasty plne jedov,ako Fluoride,co robi ludi velmi submissivnymi,cauko

   • a celej drugovej Masinerie

  • Paralen pri takom užívaní vám zlikviduje obličky!!! Nič – ani acylpirín neužívať preventívne! Acyl – na zuby! Zlikvidovať zápal – príčinu bolesti. Do 2 dní je po!
   Acyl – polku pri vysokých letných horúčavách na poludnie a pred spaním. Biely strik. A pri vnútornom pocite zlej cirkulácie krvi – studené končatiny. Vtedy treba zapnúť vnútorné ohrievače – nešpecifický JANG orgán v oblasti obličiek – kurkuma s čiernym korením, zázvor, chili.

   • Neviem, prečo sa mi tu zobrazujú iné ikonky – myslím, že som sa registroval správne. Ale faktom je, že niektoré písmená tu predbiehajú protokolárne balíky – napr. som na 100% napísal slovo astrologický, ale zobrazilo sa slovo satrologický – a ktorý debil napíše satrologický.

    • už som ťa kdesi videla aj s ružovou farbičkou … asi sem píše aj klon Maroš z iného paralelného sveta

     • Jack duras

      Napriklad z City of London,co je financna cast Londina,ale ma taky isty status ako Vatikan a DC???????

 11. Dnes som vylúštila tajničku:
  Policajný vyšetrovateľ sa pýta patológa na príčinu smrti zomrelého.

  Patológ: napíšte K o ro n a

  Vyšetrovateľ: ale mŕtvy má v tele 4 guľky

  Patológ: tak napíšte- KORONA s nečakanými komplikáciami.

  No nemusia to byť len guľky.ale pravdivé.

 12. V dnešnej tlači:
  Vypovedám “poslušnosť ” súčasnej vláde
  Branislav Becík 2/21
  Po víkendovom testovaní sa naša samospráva rozhodla skončiť so skríningovým testovaním v našej obci.
  Končíme s týmto nezmyselným krokom súčasnej vlády, kde len vystavujeme riziku našich zdravých obyvateľov. Prikláňame sa k názoru odborníkov a preto obyvatelia v našej obci od určitého veku dostanú od obce vitamíny a to hlavne D vitamín a FFP respirátory.
  Naša samospráva od dnešného dňa začína fungovať tak, ako to bolo pred šialenstvom, ktoré Matovič a spol. na nás vymysleli. Naša samospráva tu vždy bola a je pre našich obyvateľov a kedykoľvek sme pripravení ich chrániť. No bohužiaľ, dnes ich musím chrániť pred psychopatickou vládou neodborníkov.

  Starostovia zobuďte sa,lebo sa stávate naivnými a až prisluhovačmi-ostrihaného premiera a velebníčka z MZ a odborníkov rangu Mikasa, Jarčušku a im podobným.

  prisluhovač, -a muž. r. pejor. kto slúži ideológii a záujmom vládnucej triedy, kto sa slepo podriaďuje cudzím príkazom a záujmom, služobník, pomocník:
  Liečme naozaj chorých a hlavne ťažko chorých a nestresujme zdravých tkzv. bezpríznakovo pozitívnych na želanie mocných.

  • To neprejde lebo Elita si to nepraje,ziadne samospravy a coskoro narodnosti,Staty,atd,toto je ich plan len jeden“Stat“,lucifera,armadu,atd.

 13. Covid-19 bolo jedno z najslabších ochorení aké som kedy mal, začalo mi bolesťou hlavy a slabším zápalom očných spojiviek a značnou bolesťou nadočnicového oblúka pokračovalo slávou nádchou a tri dni po sebe zvýšenou teplotou, prvý deň 37.8°C,druhy deň 37.3°C a tretí deň už len 37.1°C,dokopy to trvalo len 5 dní! Vďaka medicinálnej hube Chaga Sibírska, po ktorej mi teplota do pol hodiny klesla na normál! Ta totižto okrem vitamínu D obsahuje antivírusové triterpény a imunomodulačné polysacharidy. Dopomohla mi aj klasika med, cesnak a citrón, a kvôli očiam som užil aj mrkvovú šťavu bohatú na vitamín A. Nemal som pri tom žiadnu únavu, normálne som fungoval, teplota sa mi trochu zvýšila až na večer. Čuch ani chuť som nestratil a boli mi krvným testom potvrdené protilátky. Samoliečba je najúčinnejšia, pokiaľ je efektívna.

  • Matej, koľko máte rokov?

   • Čo je to za hlúpu otázku?!

    Dnes som sa vrátil z nákupu z dediny a ako duch – roky vždy ako debil bez pozdravu – sa pri mne zastavil miestny debil, že ma pozýva na pol deci do dediny z ktorej som sa z vyplazeným jazykom vrátil. Išiel so ku stromu zobrať jeden konár – debil sa odo mňa odtiahol – nech sa nepribližujem. Chytil som záchvat zúrivosti a poslal som ho do pi.e – a už na furt! Vo vedľajšej dedine nosím rúško asi len ja, dostanem kúpiť všetko čo majú – aj keď bez bloku – akurát nemôžu objednať veci, ktoré majú zakázané predať, takže krajina robí na sklad – neviem dokedy. Krčma funguje na heslo. Matky s deťmi – bez rúšok. Čiže nie všetci sú tu jebnutí! Pristavilo sa pri mne policajné auto – posádka bez rúšok – mávli mi pozdrav – asi niekoho hľadali, lebo onedlho fičali v protismere.

    Čiže otázka debila – máš nad, alebo máš pod 65 rokov – lebo ja som „medzi“. Ku.va!

   • Fyzický vek mám 28, ten duševný možno niekoľko tisíc, možno viac 🙂 Ale to je irelevantné, prírodná medicína neúčinkuje až tak viditeľne rýchlo podľa veku.

  • To znamena ze si mal slabu chripku,ale nie „covid“,lebo podla Elity by si stratil chut,cuch a nemal by si mat nadchu,inac tvoja „KURA“ je dobra

 14. Daniela Sachanska

  po prvom testovani v novembri az doteraz pocitujem smrad v nose, strata cuchu, neustaly stav choroby ako sople (riedke ako aj zelene), bolest v hrdle, pocit guce v nose, ktora je obcas bolestiva a bolest prechadza do ucha a zubov. Samotne testovanie bolo tiez bolestive

 15. doporučujem každému pri testovaní (ak už tam ide) odmietnuť dať si špárať v nose, ale žiadať o výter z hrdla, lebo nosná dutina a hrdlo sú VOĽNE a PRIECHODNE spojemé Eustachovou trubicou a vzdialennosť je menšia ako 10 mm. Čo sa nachádza v nose je automaticky aj v hrdle !!! (napr. aj z dôvodu stekajúcich hlienov do z nosa do krku). Je potrebné tvrdo vyžadovať výter len z HRDLA, lebo nie je absolútne ŽIADEN dôvod, aby výter bol jedine z nosa, kde pri neodbornom výkone, alebo únave personálu môže dôjsť k vážnemu poškodeniu nosnej dutiny. Väčšina lekárov to akceptuje. Z dôvodu fyziologického spojenia nosa s hrdlom je odobratá vzorka pri výteroch ROVNAKÁ !!! Ale ak je niečo zanesené hlboko do nosa tyčinkou – je problém to dostať von, z hrdla je to oveľa jednoduchšie – napr. kloktaním slanou vodou.

  • nech mi covidoví sektári a fanatici vysvetlia , že vírus sa nachádza len a len výhradne 🙂 v nosnej dutine a do hrdla neprenikne. Tak by potom nemohlo dôjsť ani k infikovaniu pľúc, ktorému v ceste pred priedušnicou stojí z nosnej dutiny práve hrdlo 🙂

   • úplný súhlas, mne sa podarilo presvedčiť personál „ale nosohltan mi dočiahnete aj z hrdla“ 🙂 ..ale psssst

   • Coskoro budete testovani do ZADKU,uz sa to prevadza aj na detoch v Cine,tym,co testuju negativne

 16. A už aj Bitto-Cigániková by sa mala spamätať a nie nás opíjať drístami o Igorovi, aj keď v skutočnosti si myslí ONA aj celé SAS niečo iné. Už prestaňte ľudí ničiť neustálym testovaním, veď ste to sľúbili a len preto, že ste všetci v SAS pokakaní tak preto sa podvolujete Igorkovi? Zato, že ON nepríde na rokovania, tak jeho príkazy sa plnia tak či tak, lebo jeho podriadení majú inštruktáže.
  Chcete byť stoj čo stoj vo vláde a podielať sa na tomto marazme? Nebolo by lepšie skončiť a začasť naozaj INAK s niekým iným schopnejším!!!!!!!!!!!! Veď sa zhadzujete o tom aj vrabce čvirikajú a týka sa to aj „našej Veronky.“
  Každé obdobie skončí a vždy sa bilancuje a Váš kredit neustále klesá, tak si spočítajte koľko je 2+2.

  • To – čo tu momentálne prebieha – je štokholmský syndróm – keď sa unesení stotožnia s požiadavkami únoscov – aby vedeli psychicky spracovať strach a pocit ohrozenia. Takže prosím chápte – že situ nezvláda kopa ľudí, aby to spracovali – tak sa hodia do „komfortnej zóny“ a prijmú všetky tie sračky „ako pravdu“.

   V podstate máme 2 možnosti. Násilím odstrániť túto fašistickú juntu. Trestný zákon hovorí o násilnom, či hrozbou násilia – nie o subverziou – rozvratom odstraňovanom ústavnom zriadení. Momentálne prebieha teda subverzia – rozvrat štátu nenásilnou formou – ale prebieha! Treba to zastaviť. Ak nie násilím, tak jedine GENERÁLNYM ŠTRAJKOM! Tie lockdowny sú len manipulácia, aby to nikohmu nenapadlo. Takže ku.va! Urobme vlastný lockdown! Napustime si vane, aby sme mali čím splachovať sračky – a vypnime krajinu na dovtedy – dokiaľ títo zmrdi nerezignujú. A potom ich obesme! Lenže lenže – máme tu kovid náboženstvo a kovid veriacich. Takže občianska vojna? Pokiaľ viem – tak doživotie je len jedno! Ak chcete doživotne žiť ako v base – to môžete rovno dožiť v base! Blíži sa čas, keď nebudeme mať už čo stratiť. Ja – ako kripel dôchodca som pripravený opäť zobrať do ruky zbraň! Mor ho!
   https://ulozto.net/file/CkefpTPluMgQ/covid-teror-a-bidermanova-tabulka-donucovania-pdf

   Prehlasujem, že pokiaľ mne, alebo mne blízkej osobe v ohrození života odmietne pomoc – tak ho zabijem!

   • Zatial je este plno veriacich na „virus“,az vtedy to bude aktualne,ked ludia nebudu kapat len od Vaccines,ale aj od HLADU,hlad je najlepsi liek na Generalny Strajk a hlane VESANIE vrahov Slovenskeho Naroda ,suhlasim,lebo coskoro podmienky po celom svete budu horsie ako v Zalari,Janko

 17. Kde nechal tento inteligentny, pracovity, sikovny narod mozog?!?! ?

 18. https://www.protiproud.cz/zdravi/5607-bombardovani-se-stupnuje-ockovat-ockovat-ockovat-jeste-existuji-lekari-se-svedomim-kteri-varuji-nedelejte-to-v-nemecku-otevreli-prvni-koncentrak-pro-odmitace-v-usa-cini-biden-totez-podari-se-jim-znicit-populaci.htm
  Bombardování se stupňuje: Očkovat, očkovat, očkovat! Ještě existují lékaři se svědomím, kteří varují: Nedělejte to! V Německu otevřeli první koncentrák pro „odmítače“. V USA činí Biden totéž. Podaří se jim zničit populaci?

 19. https://aeronet.cz/news/social-credit-slovenska-asociace-chce-matovicove-vlade-predvest-a-prodat-okopirovany-system-cinskeho-socialniho-kreditu-wang-dang-mobilni-aplikace-v-telefonu-propojena-online-na-ockovaci-databazi/
  Social Credit: Slovenská asociace chce Matovičově vládě předvést a prodat okopírovaný systém čínského sociálního kreditu Wang-Dang! Mobilní aplikace v telefonu propojená online na očkovací databázi bude skenovat QR kódy u dveří obchodů, úřadů, restaurací, škol, pošt a dalších objektů! Systém podle očkovacího statusu v centrální databázi potom rozhodne, jestli člověk může do objektu vstoupit nebo ne, a to v závislosti na “zodpovědnosti” dotyčného nevolníka! A přitom je to k ničemu! Profesor Omar Šerý varuje, že očkovaní lidé se i tak budou pořád moci nakazit a budou infekční! Pusťte video Matovičovi, one time, next time!

  • Slováci si musí uvědomit, že pokud teď nic neudělají, za měsíc budou chodit do obchodů za odměnu, a ještě si budou libovat, jak je to skvělá vychytávka.

   • Úprimne, trochu vám Čechom závidím vašu povahu. U vás si nedovolia to čo u nás a v takom Francúzsku by horeli ulice. U nás? Keď sa chcem nadýchať vonku v chlade čerstvého vzduchu, že si dám to rúško pod bradu, zažila som toto: Idem po prázdnej ulici, podvečer, dýcham zhlboka a oproti zrazu ide nejaká žena, podotýkam nebola to žiadna staršia osoba. Zbadala ma, že nemám rúško nasadené poriadne. Ani som nekašlala, nesoplila, nerozprávala, že teda by mohla reálne mať nejaké obavy alebo proste, že by existovala reálna možnosť, že by sa nakazila, ak by som teda aj bola pozitívna. Ona ma zbadala, rýchlo prešla na druhú stranu ulice, naschvál som sa otočila, že čo spraví ďalej a veru, hneď ako ma obehla tak sa zase vrátila na tú istú stranu chodníka. Ľudia majú dobre vymyté mozgy. Veď už je x štúdií, že sa nenakazíš od bezpríznakového človeka. Nehovoriac, že zatiaľ na každom teste, ku ktorému som bola donútená, som bola negatívna. A hlavne, nemám príznaky. Ak kašlem, mám nádchu a pod. tak som doma, to dá logiku. Tak som to totiž robila vždy doteraz, celý život. Kým polovica tých dnešných užitočných idiotov kedysi bežne prechodila nádchu/chrípku v mhd, v práci, veď každý ste určite zažili chrchlajúceho a smrkajúceho kolegu v office. A teraz sa idú pototo. Je to chorý svet, ale nie tak na covid, ako na mozgy.
    A vôbec, pochopím, mať rúšku v interiéri. Ale naozaj na chlade keď široko ďaleko nie je človeka (isteže na zastávke busu, alebo na nejakej preľudnenej ulici si ho nechám – nie kvôli sebe, kvôli tým druhým, ktorí sa boja) aby sa človek nemohol nadýchať normálne ako človek? Je toto normálne? Alebo to ja som tá nenormálna a mám si zvykať na nový „normál“.

 20. https://www.naturalnews.com/2021-02-05-california-man-dies-after-second-pfizer-dose.html#
  California man who celebrated vaccines dies after second Pfizer coronavirus jab
  Muž z Kalifornie ktorý vychvaľoval vakcíny umiera po druhej Pfizer korona vakcíne

 21. Existuje takáto web stránka:
  https://www.vaccinedeaths.com/#
  keď to preložíme do slovenčiny
  úmrtia z vakcíny

 22. ach zase chrobák v hlave:
  Počítač používaný k provozu je velmi podobný přístroji MRI, avšak místo magnetiky a záření tyto Med postele využívají plazmatickou energii a pracují s vámi na subatomární a vibrační úrovni. Jelikož žijeme ve vibrujícím vesmíru a vy jste vibrační bytosti (vše je frekvence), jedná se o velmi homeopatický přístup k léčení, který nabízí řadu výhod s malými nebo žádnými vedlejšími účinky … kromě nezbytného úvodního šoku, úžasu a potěšení!
  Číslo jedna, holografická postel, je diagnostickou a léčebnou postelí.

  Číslo dvě, regenerační lůžko, pracuje společně s vaší DNA a kmenovými buňkami na regeneraci staré tkáně nebo chybějících orgánů.

  Varianta číslo tři je regresní a omlazovací postel. Pomáhají omlazovat vaše buňky a nabízejí terapii věkovou regresí i terapii, která vám pomůže potlačit nežádoucí paměť.
  https://tadesco.org/kvantove-med-beds-co-nejsou-z-tohoto-sveta/

 23. Doporučujem: Nenosiť rúška, Nedať sa testovať, Nedať sa zaočkovať. Pri problémoch od mocných v tomto štáte sa obrátiť na právnikov a podať trestné oznámenia pre porušenie Listiny základných ľudských práv a slobôd.

  • Ono sa to ľahšie napíše, ako zrealizuje. To by totiž museli spraviť VŠETCI zamestnanci. A to nespravia. Niekto preto, že si povie, že mu to je jedno, niekto tomu aj úprimne verí, že je „zodpovedný“ a potom sú tu ešte tzv. užitoční idioti, to sú tí, ktorí nechápu, že v záujme svojej horlivosti podpiľujú konár pod nami všetkými vrátane samých seba (sem spadá aj kategória udavači a spol).

   Právnici si myslím, že majú zviazané ruky. Neviem, nie som právnik, ale tamtí si to ošetrujú všemožnými vyhláškami a narýchlo si odhlasujú, čo potrebujú.

   Ok, test sa ešte dá prežiť, aj keď zjavne k ničomu nevedie a plus zbytočne ohrozuje ľudí rôznymi rizikami (infekcie, prípadne mechanického poškodenia atď.) Očkovanie je už iná kategória, to viem určite, že sa nenechám. A rátam so všetkými dôsledkami z toho vyplývajúcimi, keďže vidím, kde žijem, kto rozhoduje a ako sa ku tomu stavajú „obyčajní“ ľudia…

 24. Prvýkrát som bola na teste pred 3 týždňami. Nemala som žiadne problémy, takže som sa mu doteraz úspešne vyhýbala. Ale keďže niekto je psychopat a núti aj zdravých ľudí (pretože sa inak nedostaneme do zamestnania), tak som teda išla. Po 3 dňoch od testu som dostala vysoké teploty, bolesti hlavy atď. Ja nezvyknem mať teploty, nemala som ich asi 5 rokov. Takže kým toto celé covidové šialenstvo mi nič nebolo, ochorela som do 3 dní po teste, ktorý bol mimochodom negatívny a aj následný o týždeň. Mňa nikto nepresvedčí, že toto je v záujme nášho zdravia. O naše zdravie ide tak asi na poslednom mieste.

 25. Bohuš Pakan

  Mám 71 rokov a cukrovku typ 2. Mával som cukor 8-13. .25.3 2021 som bol na prvom očkovany za ,3″ dní som nameral až 17-19. Zároveň ma začali bolieť obe nohy na šlape od prstov nadol. ( Cukrovarská noha??). Mám problém s chôdzou. Hlásil som to dvom doktorom a zapísali si to a nič sa nedeje.cukor sa mi podarilo znížiť diétou od. 5:do 10, ale bolesť nôh zostala. Nebol som na žiadnom vyšetrení, čo ohľadne nôh. Neviem čo ďalej.

  • Ai tam máte mikrozrazeniny. Skúste užívať vitamín B1 (alebo ešte lepšie B-komlex) a kúpte si nejaké enzýmy. Najdostupnejší prípravok, ktorý majú v každej lekárni, ale je aj trocha drahý, je Wobenzým. Užíva sa vždy nalačno minimálne 30 až 60 minút pred jedlom a zapíja dostatočným množstvom tekutín.

  • Asi tam máte krvné mikrozrazeniny. Skúste užívať vitamín B1 (alebo ešte lepšie B-komlex) a kúpte si nejaké enzýmy. Najdostupnejší prípravok, ktorý majú v každej lekárni, ale je aj trocha drahý, je Wobenzým. Užíva sa vždy nalačno minimálne 30 až 60 minút pred jedlom a zapíja dostatočným množstvom tekutín. A hlavne – už sa viac neočkujte!

   • Bohuš Pakan

    Existuje vyšetrenie na stanovenie diagnózy a kde ? Užívam dosť medikamentov, tak preto by som bol spokojný pri stanovení presnej diagnózy. Až potom nasadiť liečbu.

    • Presnú diagnózu vám môže stanoviť lekár, ktorý ju bude ochotný hľadať a bude vás posielať na rôzne vyšetrenia. Musíte si takého nájsť.

Pridajte komentár

*