Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Štúdia dokázala, že vakcína proti koronavírusu nebude nikdy fungovať


Print Friendly, PDF & Email

Štúdia dokázala, že vakcína proti koronavírusu nebude nikdy fungovať

Bill Gates, Andrew Cuomo a ďalší volajú po masovom očkovaní proti novému koronavírusu (SARS-CoV-2).

Hoci vakcína proti tomuto vírusu ešte ani neexistuje, už teraz požadujú, aby bola podmienkou pre povolenie pohybu na verejnosti či povolenie zúčastňovať sa na aktivitách spoločnosti.

Čo zistila nedávna štúdia

Štúdia z roku 2015 však prezrádza, že akákoľvek vakcína proti koronavírusom vo všeobecnosti, medzi ktoré patrí aj nový koronavírus (SARS-CoV-2), by v skutočnosti vytvárala v telách ľudí ďalšie vírusy, čo by robilo situáciu ešte horšou, než už je.

Dôkladné prečítanie tejto štúdie vás s veľkou pravdepodobnosťou privedie k jednému záveru – že vakcína proti novému koronavírusu nebude nikdy zavedená do praxe, pretože vyrobiť takú, ktorá je skutočne účinná, by nikdy ani nefungovalo.

Samozrejme, stále je možné vyrobiť vakcínu, ktorá sa za účinnú bude falošne vydávať, no keby sa jej regulátori poriadne prizreli, určite by prišli na to, že je podvodná, čo by viedlo k jej odmietnutiu.

Čo toto všetko znamená pre ľudí a slobodu ich pohybu sa ešte len uvidí, no rozhodne to nevyzerá sľubne.

Čím viac však dostaneme nasledovné informácie medzi bežnú verejnosť, tým väčšie máme šance odhaliť vakcinačný podvod, ktorý už teraz drží mnohých ľudí doslova ako väzňov v ich vlastných domácnostiach po celom svete.

Keď si prečítate túto štúdiu, ktorá dokonca vyšla v časopise s názvom Coronaviruses, všimnete si, že jednou z uvádzaných požiadaviek na účinnú vakcínu proti koronavírusu je donútiť ho žiť oslabený život.

To znamená, že vakcína bude obsahovať živé, hoci oslabené zlomky aktuálneho vírusu.

Absolútne zlyhanie s nedávnou vakcínou proti „prasacej“ chrípke

Ako si možno spomínate, pred pár rokmi už toto skúšali s vakcínou proti takzvanej prasacej chrípke, ktorá u tých, čo ju dostali, vyvolala desivé vedľajšie účinky.

Sezónne vakcíny proti chrípke tiež vo všeobecnosti žijú oslabené, čo vysvetľuje, prečo toľkí ľudia, ktorí ich dostanú, nakoniec na chrípku, aj tak ochorejú.

Zakaždým, keď máte do činenia so živými vírusmi, či už oslabenými alebo inými, tak sa doslova zahrávate s ohňom. A presne to robí očkovacia mafia pod hrozbou neurčite dlhého obmedzovania ľudí na základe nariaďovanej karantény, teda inými slovami domáceho väzenia.

To, čo naozaj potrebujete vedieť o živých oslabených vírusoch je, že majú potenciál sa u ľudských hostiteľov rekombinovať, čo znamená, že môžu vytvárať ďalšie nové vírusy.

Ide o vážny problém, pretože to znamená, že nová vakcína by mohla šíriť nové koronavírusy, rozdúchavajúc ďalšie epidémie a možné pandémie.

 „… koronavírusy sú známe tiež svojou schopnosťou rekombinovať sa využitím tak homológnej, ako aj nehomológnej rekombinácie,“ vysvetľuje štúdia. „Schopnosť týchto vírusov rekombinovať sa je viazaná na schopnosť RdRp (RNA dependentnej RNA polymerázy) meniť vlákno.“

Prírodná liečba osteoartritídy

„Pre predchádzanie koronavírusových infekcií sú dostupné len obmedzené možnosti,“ dodáva sa ďalej.

„Jediné schválené vakcíny proti koronavírusom sú IBV, TGEV a Canine CoV, no tie sa nie vždy používajú, pretože buď nie sú veľmi účinné, alebo bol u niektorých prípadov hlásený ich podiel na selekcii nových patogénnych koronavírusov, prostredníctvom rekombinácie s kolujúcimi kmeňmi.“

Povedané inak, snaha očkovať proti akémukoľvek druhu koronavírusu, vrátane toho wuchanského (SARS-CoV-2), je prinajmenšom riskantným počínaním. Nesie v sebe riziko vytvárania nových koronavírusov, ktoré potom bude treba riešiť, zrejme ďalšími vakcínami a tak to bude pokračovať stále dokola.

Rozhodne si vypočujte nižšie uvedené varovanie The Health Ranger Report zdravotného rangera Mikea Adamsa pred „optimistickou“ vierou vo výskum koronavírusu, ktorý má, podľa neho, závažné chyby (v angličtine):

Proti SARS bolo vyvinutých niekoľko možných vakcín, no pre riziká, ktoré sa s nimi spájajú, nebola ŽIADNA schválená

Stojí za to poznamenať, že o vývoj vakcíny proti koronavírusu sa pokúšali už pri predošlom druhu SARS.

Podľa tejto štúdie bolo proti SARS vlastne vyvinutých viacero vakcín, no kvôli vážnym rizikám, ktoré sa s nimi spájali, nebola žiadna schválená.

„Medzi tieto vakcíny patria rekombinantné oslabené vírusy, živé vírusové vektory, či jednotlivé vírusové bielkoviny, získané z plazmidových DNA,“ uvádza štúdia, poznamenávajúc, že živé oslabené vakcíny „by boli v zameraní na koronavírusy najúčinnejšie“.

Problém je opäť v tom, že rekombinácia hrozí ešte viac zhoršiť už tak zlú situáciu a to tým, že „spraví vakcínu zbytočnou a potenciálne zvyšujúcou evolúciu a diverzitu vírusu vo voľnom prostredí. Také vakcíny, kvôli ingredienciám, ktoré obsahujú, môžu tiež ochorenie zvyšovať,“ prezrádza štúdia.

Veda sa pokúša prísť s novými stratégiami na zníženie pravdepodobnosti rekombinácie, zatiaľ to ale nedosiahla.

Je preto hlúpym počínaním pokúšať sa vytvoriť vakcínu použitím starých metód a snažiť sa vnucovať ju verejnosti, o čo sa práve teraz, ako jeden z prominentných prípadov, pokúša miliardársky eugenik Bill Gates.

Záver

Verejnosť potrebuje tieto informácie poznať, no kto, okrem nezávislých médií, im ich povie?

Robíme čo je v našich silách, aby sme vás držali v predstihu pred týmito pokrokmi, ktoré k nám prichádzajú, a tak zostaňte naladení a pravidelne nás sledujte.

Poznajúc riziká tu spomenutých starších metód výroby vakcín sa v súčasnosti mnohé tímy snažia proti novému koronavírusu vyvinúť aj iný typ „moderných“ vakcín. Hovorí sa im aj DNA alebo mRNA vakcíny, pretože sú založené na génovej technológii.

Ide však stále len o experimentálne vakcíny, na ľuďoch zatiaľ nikdy nepoužité (okrem testovacích subjektov), ktoré majú svoje vlastné riziká. O tých si ale viac povieme až v jednom z našich budúcich článkov.

Liečba osteoporózy

Zdroj: NaturalNews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ja obeť očkovania, ja neskoro zobudená ďakujem tímu Bádateľa, že nám tieto články prekladá. Ale bohužiaľ u nás je veľká nevedomosť. Napr. včera keď som išla z nákupu, tak mi jeden dôchodca povedal, že sa už nevie dočkať novej vakcíny proti Korone, aby sme sa už mohli voľne pohybovať. Toto sa mi teraz v krátkom čase stalo už druhýkrát. No comment (Bez komentára).

 2. Mimoriadne múdry článok …. ide o vysvetlenie podľa princípu kvantovej funkčnej medicíny…. /protivirusová akcia vytvára mutačnú protireakciu ,
  kvantová preiazanosť – bilologický entanglement…../
  Podstata boja proti CORONE je podľa môjho názoru a mojej extradimenzionálnej hypotézy v pyramidálnom epifýzno-génovom impulze…je to na dlhšiu reč, ale z
  poznatkov o steroegyptskej chrámovej medicíne – KARNAK a kvantových teorií
  je nevyhnutné uplatniť nový prístup k životu a zdraviu človeka na báze kódov
  N.Teslu, A.Einsteina, J.Bekensteina…….atď. ……resp. hranične v harmonii VEDY a VIERY……., niečo o tom viem, ale je to
  prístup „za hranicou všedných dní“ po prežitej klinickej smrti 3.stupňa…..
  Ide o kvantovú kognitívnu embryonálnu biologiu a systémový epifýzy fenomén kvantového znovuzrodzovania imunitného systému…..Jozef

  • Ludmila Mašková

   Ano,to je spravna cesta.Je to zmena myšleni kazdeho jednoho z nas.Kolektivni mysleni a uvědoměni.Odvratit se od minulosti a nemoci,strachu a vytvorit novy svet a zdravi.Lida

 3. Oprava textu. “ kvantová previazanosť – biologický entanglement…Jozef
  Ospravedlňujem sa myslím rýchlejšie ako píšem ?..Jozef

 4. To, že vakcíny majú často nežiadúce vedľajšie účinky, je dávno známe. Známou v tomto smere je napr. česká profesorka Anna Strunecká, DrSc. Dnes však stojí otázka, ako šírenie Sars-cov-2 zastaviť. Voči očkovaniu som skeptický, nie som zaočkovaný ani proti tetanu. V každom prípade by som privítal účinný liek (lieky) prototi covid-19, ako neoverené, povinné očkovanie proti tejto chorobe (viróze).

  • Ono možno ani liek nie je potrebný, aj chrípku treba len vyležať. Tiež sa nedávam očkovať a nie som ani proti tetanu už vyše tridsať rokov.

  • Vďaka, Oldo, že ste pripomenuli meno poprednej českej vedeckej pracovníčky Karlovej univerzity prof. Anny Struneckej – od ktorej, AKO INAK – citujem: „…od kontroverznej publicistky v oblasti medicíny sa v súčasnosti UK dištancuje…“ Ani ma to neprekvapuje – odhaľovať skutočné príčiny autizmu, a ešte v tej prispatej dobe – tak to bola odvaha! Klobúk dole. Zrozumiteľnému obsahu jej skvelých článkov rozumel aj laik – v našej predinternetovej dobe, vďaka tejto neskorumpovanej vedkyni s čistou dušou, nás hrial pocit, že v narastajúcich pochybnostiach o pravdivosti a dobročinnosti našej klasickej medicíny nie sme sami…

   Účinný liek proti korone? Sadnime si pod horu, sledujme celodennú životosprávu voľne žijúcich cicavcov a vezmime si (v celkovej ich životospráve!) z nich príklad. Nie sú zaočkované. A žiadny vírus sa ich nikdy nechytí. Nonstop čerstvý vzduch, čerstvá strava, čerstvá voda, cez deň pohyb, v noci spánok – nič UMELÉ: ani potraviny, ani svetlo, ani príbytok, ani gumenná obuv… neprestajne sú uzemnené. Majú vybudovanú imunitu, a to úplne jednoducho. Čím komplikovanejší spôsob života, tým väčšia náchylnosť na každý vírus.

  • Ja kvôli prof. Struneckej a MUDr. Elekovej už roky kupujem český časopis Meduňka. Dve veľmi múdre ženy. Obidve aj vydali veľa múdrych kníh. Rada ich počúvam aj na youtube kanáli. Na youtube existuje relácia Sám sebe lekárom, vedie ju Ing. Fillo, odborník na biznis v očkovaní. Ing. Fillo mal niekoľko relácii s MUDr. Elekovou na Sám sebe lekárom. Oplatí sa to vypočuť.

  • existuje liek Isoprinos- podľa doktora Berana,vyliečil ním veľa hlavne dôchodcov.
   Je na lekársky predpis!
   sQphie

   • Myslíte Isoprinosin na posilnenie imunity? Imunitu mi to neposilnilo, dostavila sa alergická reakcia, kožné problémy. Keď to bolo po viacnásobnom užívaní, bolo isté, že je to reakcia môjho tela na nejakú zložku Isoprinosin.

 5. Existuje o tom literatúra dá sa o tom dozvedieť viac?

  • V článku je uvedený odkaz na originálnu štúdiu, ktorá to zistila. Tam sa môžete dozvedieť všetky podrobnosti.

 6. Vladimír Jurišta MSc

  Mutačná chronológia je v predstihu. Naše „vedné odbory“ nemajú takú tendenciu. Kým sa zobudia a nebodaj aj niečo vykumštujú , vírusy budú mať nové brnenie. Teda, naše politické elity, pardon ulity, ak chcete mať od vedy výsledky, tak namiesto zbrojenia investujte tam. Ale to vám nevonia, lebo rozkazy sú prvoradé…..ou,ou,ou…

 7. Začiatkom apríla som poprosil lekárku MUDr. Elekovú, ktorá sa téme očkovania a hlavne vedľajším účinkom (mala postihnuté dieťa) intenzívne venuje dlhú dobu, o názor na preventívne očkovanie voči COVID-19. Jej odpoveď bola nasledovná:
  Bohužel mnoho jinak vynikajících lékařů si nedalo práci a nenastudovali si očkování pořádně a hlásají bludy.
  Viz váš mail. Očkování samozřejmě aktivuje adaptivní imunitní odpověd, na to je konstruováno, ale tím oslabí tu vrozenou část. Proto jsou očkovaní celkově víc nemocní. Tělo za normálních okolností moc dobře ví, co dělá a vetřelce rozezná vždy, kdy potřebuje. Někdy se samozřejmě tělo může rozhodnout nereagovat, my vlastně hlavně nereagujeme, reagujeme jen na zlomek podnětů zvenčí, včetně bakterií a virů. U covidu – někdo ho v sobě má a nereaguje – proč? Když jiný reaguje tak, že ho jeho vlastní reakce zahubí?
  Tj. ani zjevný patogen nevyvolá nemoc u všech, na které skočí. Kdo je na tom lépe? A pozor, i ten bezpříznakový si může vytvořit protilátky, běžně se to děje.
  Očkování proti covid ?: jestli chcete být pokusný králík, poslužte si.

 8. Máme v tele rakovinové bunky,u niekoho sa aktivujú ,u druhého nie,máme baktérie škodlivé i prospešné,možno i vírusy,neviem,ale som presvedčený,že je to iba o našej životospráve,či budeme s bacilmi zdravý alebo chorý.Terajší uponáhlaný a mamonársky svet,nič inšie nečaká iba choroby.Ako bolo predtým povedané.pozrime sa na zvieratá ako žijú,a bez chorob,vstúpme si do svojho svedomia a začnime žit v súzvuku s prírodou a nebudeme potrebovat žiadne chemické lieky a vakcíny.Je to iba na nás ako budeme žit.

 9. Jednoduchá

  …úplne súhlasím s p.Emily, p.Vladimírom, p.Honzom a P.Milanom !……….
  Tip na čítanie od Jean je zaujímavý, už som ho pár x videla v nov.stánku………
  Všetkým želám úprimný ,,triezvy“ pohľad na celú situáciu s koronavírusom.
  a tiež pekný pohodový deň :-)………………

 10. Dnešný článok MUDr. Mercolu:
  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/07/14/tens-of-millions-of-vaccines-to-be-given-before-clinical-trials-are-completed.aspx
  Desiatky milionov vakcín bude uvoľnených ešte pred dokončením klinických skúšok do konca roku 2020.

 11. Jednoduchá

  Milá Jean,

  Vami odporúčaný článok ten 1.som si prečítala,
  je to veľmi nepekný, až ,,strašidelný “ plán
  pár ľudí ,,zhora“ pre ,,milióny“ ľudí ,,zdola“……..
  Smutné, čoho sme my ľudia, teda niektorí z nás schopní…..
  Úplne zabúdame, prečo sme vlastne tu na Zemi
  a čo je našou hlav.úlohou………….
  Vôbec neviem, ako sa to všetko ,,vykryštalizuje“,
  no stále verím, že to dobro v nás predsa len zvíťazí………………..
  Želám všetkým pohodový deň, aj keď trošku upršaný :-)……………

 12. Jednoduchá

  P.S.
  …ukončila som to ako v rozprávke :-(……..:-)…….
  Veľmi dobre viem, že tí ,,hore“ svoj názor nezmenia,
  no tí ,,dole“ by si nemali byť ako také ovce a so všetkým súhlasiť…..
  A čím viac ľudí by malo ten správny čistý úmysel,
  samozrejme tiež nedalo ,,by sa kúpiť“,
  tak tým viac by sme sa proti takýmto praktikám
  vedeli ohradiť…………….pek.deň 🙂

  • Milá pani „Jednoduchá“, ste veľmi milá, láskavá pani. Ale ja sa bojím, že väčšina ľudí sa dá kúpiť za peniaze až nakoniec zničia život na tejto zemi ako to tvrdí napr. klimatológ Dane Wigington ktorý má každý týždeň nové video na youtube kanály.

 13. Jednoduchá

  Milá p.Jean,

  je to od Vás veľmi milé, že ma takto hodnotíte,
  napriek tomu, že ma nepoznáte :-)……
  …hm, peniaze, peniaze….majú veľkú ,,hodnotu“……
  ….majú ,,moc“ aj pomáhať, aj zneužívať…..všetko záleží od nás ľudí,
  od nášho ,,vnútra“, našich nastav.hodnôt……..
  Aj napriek tomu verím, že ,,pozitív.lepších charakterov “ bude nakoniec viac,
  ako sa nám zdá………………želám Vám pekný deň 🙂

Pridajte komentár

*