Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

10 dnešných rozhodnutí, ktoré môžete o 10 rokov ľutovať


Print Friendly, PDF & Email

Keď žijete v súčasnosti, ste aktívni a sebavedomí, potom nie je veľa vecí, ktoré by ste mali niekedy v budúcnosti ľutovať.

Na chyby, ktoré urobíte, hľadíte ako na lekcie, z ktorých ste sa ponaučili a pomohli z vás vytvoriť toho, kým ste dnes. Nikdy nie je neskoro žiť život podľa svojho srdca. To je totiž miesto, kde výčitky nebudú nikdy existovať.

V našom dnešnom článku sa dozviete o 10 situáciách, ktoré vám v dosiahnutí takéhoto života môžu zabrániť. Ich vyhýbaním sa v súčasnosti zamedzíte možným výčitkám v budúcnosti.

1. Pretvarovať sa, že ste niekým, kým nie ste

Čo to znamená byť sám sebou? Znamená to hovoriť zo srdca a vedieť kedy hovoriť a kedy zasa radšej zostať ticho.

Ak ste niekedy nevyslovili niečo, čo ste chceli povedať, lebo ste sa obávali reakcie okolia, potom stále nie ste sami sebou.

Myslíte na energiu, ktorú vydávate pri rôznych interakciách a pozerajte sa, ako ovplyvňuje druhých. Pointou tu je dovoliť si vyjadriť sa, no súčasne si byť vedomý toho, čo povedať a ako to povedať.

2. Dovoliť druhým, aby vám vybrali život za vás

Ide o veľkú vec, ktorej by ste mali rozumieť a to obzvlášť vtedy, ak ste rodičom.

Sami sebe sme si učiteľmi, sprievodcami a mentormi. Zahŕňa to množstvo rôznych scenárov od priateľov, ktorí na vás mierne naliehajú až po rodičov, ktorí vám vyberú vysokú školu.

Komunikácia je v týchto prípadoch veľmi dôležitá. Vyjadriť sa k tomu, čo v danom momente chcete, je extrémne dôležité. Uistite sa, že ostatní vedia, aká je vaša vôľa.

3. Byť nevedomým

Náš svet je zaplnený až po okraj nevedomosťou, čo sa manifestuje viacerými rôznymi spôsobmi.

Byť si vedomí vecí môžeme praktizovať niekoľkými spôsobmi. Na najmenšej škále je to napríklad poupratovať si po sebe či registrovať veci, ktoré by mali byť urobené.

Môže tým byť aj varenie pre skupinu, ak vidíte, že všetci sú hladní či vedieť dopredu, že o nejakí čas budete niečo potrebovať. Inými slovami, registrovať veci okolo seba.

Ak sa to bude praktizovať častejšie, stane sa z toho zvyk. Ak to budú robiť všetci, pretransformuje sa to aj do globálneho merítka.

4. Zdržiavať sa v prítomnosti negatívnych ľudí

Tento bod môže byť niekedy trocha záludný. Avšak tak, ako vždy, aj tu je kľúčom komunikácia.

Ak je vo vašom živote niekto, kto vám spôsobuje stres a vy si o tom s nimi môžete pohovoriť, urobte to! Keď však komunikačné linky nie sú dostatočne bezpečné, nebojte sa odísť zo života takéhoto človeka.

Keď sa k vám nespráva dobre, nie je si vedomý vašich potrieb, nekomunikuje s vami dostatočne či nebodaj vás týra, on sám si to nemusí uvedomovať.

Vy si môžete zvoliť, že danému človeku buď pomôžete vyrásť, ak to dovolí, alebo ak nie, potom je lepšie vylúčiť ho zo svojho života.

5. Vyhýbanie sa vlastnému osobnostnému rozvoju

Toto je niečo, z čoho sme vinní takmer všetci. Niektorí viac, iní menej.

Ako taký osobný rozvoj vyzerá? Je to pomerne špecifické a pre každého iné. Zahŕňa to rozhodnutia, ktoré robíte a lekcie, ktoré sa rozhodnete naučiť.

Keď urobíte v živote nejakú chybu, nezatĺkajte ju. Priznajte si ju a poučte sa z nej. To vám umožní vyrásť.

Bránenie, zatĺkanie alebo ignorovanie problémov, ktoré vytvoríte, vám znemožňuje osobný rozvoj.

Liečba osteoporózy

Keď vidíte, čo ste vytvorili a ste v tom schopní vidieť riešenie a tiež to, ako nabudúce chybu nezopakovať je najlepším receptom pre rast.

6. Vzdať sa

Nerobte to! Je však rozdiel medzi vzdaním sa a tým, že si od niečoho dáte na chvíľu pauzu.

Keď na niečom ťažko pracujete a potrebujete si deň oddýchnuť, je to v poriadku. Zaslúžite si oddych a relaxáciu.

Ak si stanovíte nejaký cieľ a zatiaľ to nedokončíte, aj to je v poriadku. Dokončíte to neskôr.

Avšak v prípade, že úplne odmietnete pokračovať v práci na danej veci, či už je to práca, vzťah alebo hobby, potom sa vzdávate.

Vždy dokončite, čo začnete. Budete sa potom aj lepšie cítiť.

7. Nadmerné premýšľanie nad všetkým

V dnešnej dobe je takmer nemožné nad všetkým nepremýšľať, keď sa  zvonka sa nás valí obrovské množstvo rôznych stimulov zaplavujúcich naše mozgy myšlienkami.

Nadýchnite sa, využite túto chvíľu na spomalenie, sústreďte sa na dýchanie, na fyzické prostredie, ktoré vás obklopuje a na vaše fyzické telo.

Ide o uzemnenie, ktoré vám pomôže prečistiť hlavu a získať späť kontrolu nad svojim telom.

8. Nehovorenie zo srdca

Na konci dňa, počas ktorého ste ťažko pracovali na tom, aby ste urobili iných ľudí šťastnými, sa aj vy cítite rovnako dobre.

Keď vravíte pravdivo, z pozície akceptácie a porozumenia, potom všetko čo poviete rezonuje aj u ostatných.

Pravda je univerzálna. Ak hovoríte so svojho srdca, každý vám bude rozumieť.

9. Čakanie na zajtrajšok

Preneste sa späť do súčasnosti. Znova sa sústreďte na dýchanie a na to, čo je potrebné urobiť v túto chvíľu.

Keď neustále čakáte na to, kedy sa už tento deň skončí, kedy budete niekde inde či horíte nedočkavosťou, kedy už konečne zaleziete do postele, potom prehodnoťte, čo robíte so svojim životom.

Kam smeruje vaša pozornosť? Uspokojuje vás vaša práca alebo veci, ktoré počas dňa robíte?

Dnes máme oveľa viac slobody, než si niekedy myslíme. Robte to, čo vás baví a čo milujete.

10. Byť neproduktívny

Čím obohacujete tento svet?

Vytvárajte veci z vašej duše. Čo vám prináša najväčšie potešenie, najviac vás nadchýňa a neskutočne inšpiruje?

Svet potrebuje výtvory srdca, idei, ktoré nás posúvajú na vyššiu úroveň vedomia. Čo je váš príspevok pre ľudstvo?

Záver

Väčšina z nás nenapĺňa svoje poslanie, preto plávanie životom môže v nás vyvolávať pocit, že sme sa stratili.

Nasledujte to, čo vám prináša potešenie, tú vec, ktorú by ste veľmi radi zdieľali so svetom.

Liečba osteoporózy

Zdroj: thespiritscience.net, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Sedí to ako šerbeľ na riť! Je to spôsob, ako byť slobodný za každých okolností. Ešte by som sa neobmedzoval nejakou biblickou 10-tkou – tých pravidiel je podstatne viac. Poznáte židovské prikázania? Lebo aj tých je podstatne viac ako 10. Treba sa zbavovať ovládačov.

  „Koreňom zla je nevedomosť!“ – Budha

  Čiže – myslíte si, že tých 10 pravidiel stačí? Houbeles! Prdel rastie vekom – nočník nie.

 2. Jednoduchá

  Výborný článok a výborný komentár p.Maroš, aj keď dalo by sa to povedať trošku ,,kultúrnejšie“ …..tlieskam ! :-)……ja osobne tie židovské nepoznám, no rada si ich prečítam :-)……ten výrok od toho Budhu je véééľmo pravdivý, tá nevedomosť je ozaj ,,nie vhodná“ vlastnosť, keď človek nevie ako sa ,,veci majú“, často x sa dostane na ,,nesprávnu cestu“ a má potom problém nastúpiť, resp.,,prehodiť sa na inú koľaj“…už je v tom pôvod.myslení tak zakorenený, že má problém ho zmeniť a praktizovať ho naozaj aj vo svoj.živote……..nie, nestačí týchto 10 pravidiel, v tom s Vami tiež súhlasím! ja si zasa hovorím, že človek sa má vzdelávať celý svoj život a tiež že ,,Nikdy nie je neskoro“ :-)………………..
  Želám Vám a ostat.skutoč.bádajúcim peknú nedeľu ! :-)………………….

  • Život podľa návodu. Matka vám nechá na chladničke flaster pricapený magnetkou – čo si máte zobrať do školy na desiatu, po príchode domov vyniesť smeti, povysávať byt, urobiť si úlohy, namočiť, prípadne vyprať prádlo, skočiť do obchodu a kúpiť toto – z toho toto si uvariť večeru, nechať niečo aj pre ňu, o 21,00 zhasnúť telku, umyť nohy a spať. Ak príde máti domov s milencom, tváriť sa že spíš a nechodiť cez ich izbu – vyčuraj sa do nočníka.

   He – pravidlá-prikázania údajne pomáhajú ľuďom byť bližšie a prepojení s bohom – lebo čo keď, keď sa naserie. Nie náhodou nasledujú za pravidlami tresty. Otázka – už vás niekto vytrestal za to, že ste nedodržali návod na použitie? Ak teda spája žido-kresťanstvo, židovstvo, islám niečo spoločné – to spoločné nie je /aj keď je/ láska k tyranovi, ale hlavne nekritické, dogmatické myslenie.

   He – ak nám Gójimom má stačiť tých 10 oné – začínam sa cítiť ako mentálne vyspelejší ako ten, kto má v návode na použitie ako si zaväzovať šnúrky do topánok a robiť uzly aby nezabudol, čo nemá zabudnúť. Áno – sme vyspelejší, ale niekto túto vyspelosť zneužíva, pretože sa vieme riadiť aj sami.

   „Židovská Bratislava – Občas Nečas
   [Prehľadávať doménu http://www.obcasnecas.ukf.sk/2012/06/zidovska-bratislava/%5D https://www.obcasnecas.ukf.sk/2012/06/zidovska-bratislava/
   Halacha – zákon, židovské právo. Micvot – prikázania, ktorých je dokopy 613, 248 pozitívnych prikázaní a 365 zákazov; pre ženy sú stanovené 3 prikázania. Mäso – môžu konzumovať iba párnokopytníky, prežúvavce, teda prasa je párnokopytník, ale nie je prežúvavec, ťava je prežúvavec, ale nie je párnokopytník…“

   S tými 365 zákazmi – to je vlastne ako v polepšovni. Veď aj Kristus prišiel medzi nich – aby sa polepšili, pretože ich pred 4 tisíc rokmi vyhnali z mesta Ur – Babylonu – z najúrodnejšieho polmesiaca – takže houbeles putovanie do zeme zasľúbenej – za ich sektárstvo, neprístojnosti, priestupníctvo, krvavé rituály, incest – jedným slovom satanizmus.

  • Pani Jednoduchá, nemusíte nevyhnutne čítať desatoro „božích“ prikázaní, aby ste sa stali lepším človekom?
   Existenciu Ježiša ani jeho násilnú smrť nespochybňuje nikto, ani ateisti. No a tento Pravý Ježiš (t.j. ten bez prívlastku „kristus“), keď zostúpil zo svojej planéty na tú našu, aby nám povedal pravdu o svojom Otcovi, ZRUŠIL desatoro Mojžišových, resp. „božích“ prikázaní a nahradil ich jedným jediným – ani nie príkazom, skôr odporučením: „Milujte sa navzájom.“ Keby sme sa tejto Ježišovej dobre mienenej rady boli odzačiatku my ľudia držali, nebolo by vojen, ani hladu, ani tzv. „civilizačných“ chorôb, ktoré si vyrábame hlavne z nevedomosti, a to vďaka nenažranosti hŕstky „mocných“, ktorí uzurpovali všetku moc, ovládli celý svet a urobili si z nás otrokov (ovce… opice… najnovšie besné psy). Jednoducho – nebolo by kvantum nezmyselných povolaní, aké (okrem poľnohospodárov + výrobcov pre život dôležitých vecí) naša planéta nepotrebuje.
   Je smutné, že obyčajné, voľne žijúce zvieratá majúce jednoduchú stravu, jednoduché bývanie a tú najjednoduchšiu reč nás dávno-pradávno na míle predbehli. Nepotrebujú (živiť) vládny-nevládny aparát s kvantom politikov, sudcov, policajtov, ani hraničnú stráž, zaobídu sa aj bez prevádzkovateľov nemocníc a stoviek odrôd lekárov vrátane pôrodných asistentiek, pritom – na rozdiel od nás ľudí – nie sú impotentné ani neplodné a pravidelne vrhajú živé a zdravé mláďatá… Nepotrebujú očkovania, respirátory, ani PCR testy, nenosia rúška a žiaden vírus sa ich nikdy nechytí. Aj na večný odpočinok zájdu po vlastných, tie nebojovné aj so všetkými zubami – a zdravými.
   To sme sa až kam, preboha, my ľudia – koruna živočíšnej ríše – dostali??
   Nechceme sa, konečne, nad sebou zamyslieť??

 3. Ďakujeme za pekný článok.

 4. Aho
  suhlasim. Zit a neublizovat. Tvorit. Byt schopny mat svedomie, moralku, lasku v srdci. Nasi predkovia vyspeli slovania nepoznali loz ani kompromisy,
  Mame povinnost branit nas narod, rodiny pred zlom, sudrami a nedotknutitelnymi..
  To hovori kniha Sidorova – prebudenie vedomia:

  https://ulozto.sk/file/AWIo3XPE6UuQ/chronologicko-ezotericka-analyza-vyvoje-soucasne-civilizace-sidorov-g-a-pdf

  https://ulozto.sk/file/u4TBlEoJYSGW/sidorov-g-a-chronologicko-ezotericka-analyza-2009-mp3
  Kazdy mame svoje ojedinele talenty – len nemame cas ich najst.

  Musime najprv poznat minulost, aby sme vedelli zmeniit sucasnost aj buducnost ako vedome prebudene ludske bytosti. Poznaj svoju minulost a spoznas cestu.
  Najst svoje predurcenie. Odseknutnut loz a rozpoznat ju.
  Vsetko co nas ucili od narodenia v dejinach a minulosti je LOZ.
  https://www.youtube.com/watch?v=e8ZoKVVmKaw

  https://www.youtube.com/watch?v=8CM0ebLd5Zk&t=180s

 5. RÚŠKOFILI PROTI RÚŠKOFÓBOM na Slovensku…

  „V šokujícím psychologickém thrilleru si zahrál Adrien Brody a Forest Whitaker. Téma filmu se točí kolem dvaceti čtyř mužů, kteří se účastní experimentu, který má simulovat život ve státním vězení. V šokujícím psychologickém thrilleru natočeném na základě nechvalně známého Stanfordova vězeňského experimentu si zahráli oscaroví herci Adrien Brody a Forest Whitaker. Tým vědců provádí dvoutýdenní psychologický experiment, kterého se účastní čtyřiadvacet dobrovolníků. Pravidla jsou jednoduchá: některým ze zúčastněných bude přidělena role dozorců a ostatní budou vězni. Ačkoli jsou bachaři jasně poučeni, že musejí udržet pořádek mezi vězni bez použití násilí, po vypuknutí vzpoury mezi trestanci jdou jakákoli pravidla stranou. Čím více se muži vžívají do svých rolí, tím více se o slovo hlásí moc, strach a celý experiment se dostává absolutně mimo kontrolu… [Zdroj: ČSFD]“
  https://www.freefilm.to/film/experiment

 6. Emocionálne môžme mať našliapnuté k občianskej vojne. Tá emocionalita je dôležitá, pretože emócie blokujú logické uvažovanie – prácu s faktami. Pokiaľ verejnosť dokáže spracovať fakt, že Slovensko sa momentálne pokúšajú ovládnuť psychopati a sionisti – emócie nemôžu prepuknúť – takže občianska vojna nebude. A tá je súčasťou našej autogenocídnej agendy – takže občianska vojna byť ani nemôže – nesmie! Snáď nie sme takí idioti, aby sme sa tu vyvraždili kvôli doslova jednotlivcom – manipulatívnym psychopatom, ktorí zjavne nevedia odkiaľ – pokiaľ!

  Viete – napriek úbohosti našej armády som presvedčený, že tento psychedelický stav slovenskej spoločnosti dokáže vyriešiť za hodinu zásah bratislavskej vojenskej posádky. Až tak je to technicky jednoduché!
  Takže Putinovi specnazi môžu pokojne ostať domenko.

  „Ak dnes nebudeme dostatočne obmedzujúci, aj keď to bude nepríjemné, tak ďalšia možnosť je ZÁKAZ VYCHÁDZANIA s výnimkami.“
  https://www.infovojna.sk/article/riziko-nakazy-je-u-vas-doma-uviedol-smrtelne-vazne-krajniak-minister-prace-chce-kvoli-covidu-zakazat-rodinam-stretavat-sa-a-strasi-lockdownom

  Takže smrteľne vážne!
  Sic semper tyrannis!
  Nicolae Ceausescu – Last Speech, Trial and Execution – History Channel (ENG subtitled)
  https://www.youtube.com/watch?v=NHxG7X1MThc&feature=emb_title

  • Ad – „pretože emócie blokujú logické uvažovanie – prácu s faktami“ – pretože máme programovo oddelenú synchronizáciu oboch mozgových hemisfér – fakticky programovou lobotómiou. To je podstata divide et impera na tejto úrovni. A všetko začína „nenápadným“ strašením už malých detí.

 7. Film o CIA projekte kontroly mysle MK-Ultra
  https://www.freefilm.to/film/kr-13

 8. Jednoduchá

  Chcem sa spýtať, včera som posielala 2 komentáre k článkom a vôbec sa mi to nedalo odoslať.Viete mi poradiť prečo ?
  Želám pekný deň skutočne bádajúcim :-)…….

 9. Milá pani Emily, ten obrázok v tom článku je neskutočne výstižný.

 10. ,,Svet potrebuje výtvory srdca,, nič krajšie som roky nepočula.

Pridajte komentár

*