Vakcíny v jedle: Bola vyvinutá orálna mRNA vakcína nachádzajúca sa v kravskom mlieku


Print Friendly, PDF & Email

Vakcíny v jedle: Bola vyvinutá orálna mRNA vakcína nachádzajúca sa v kravskom mlieku

(Ethan Huff, Natural News) Čínski vedci vyvinuli novú orálnu „vakcínu“ proti koronavírusu (Covid-19). Vedci modifikovali kravy tak, že produkujú mRNA jedy priamo vo svojom mlieku.

Čínski vedci s odvolaním sa na tvrdenia, že covid údajne stále predstavuje „početné výzvy pre globálne zdravie“, prišli s novým spôsobom očkovania ľudí prostredníctvom dodávok potravín.

Ich výskumná správa vysvetľuje, že orálna mRNA vakcína je založená na „exozómoch odvodených z hovädzieho mlieka“, respektíve „mliečnych exozómoch“, ktoré kódujú väzbovú doménu odvodenú od receptora SARS-CoV-2 (RBD) ako imunogén.

(Poznámka redakcie: Niektorí vedci zastávajú názor, že vírusy neexistujú. To, čo medicína považuje za vírusy, sú v skutočnosti útvary nazývané exozómy, ktoré obsahujú aj genetický kód. Exozómy sú vylučované vystresovanými bunkami v procese detoxikácie.)

Čínski vedci zistili, že mRNA dodávaná prostredníctvom exozómov získaných z mlieka je schopná produkovať sekretovaný peptid RBD v bunkách 293 in vitro (v skúmavke), ako aj stimulovať tvorbu neutralizačných protilátok proti RBD u testovacích myší.

„Tieto výsledky naznačujú, že mRNA vakcína na báze exozómov z hovädzieho mlieka by mohla slúžiť ako nová stratégia na prevenciu infekcie SARS-CoV-2,“ vysvetľuje abstrakt štúdie.

„Medzitým môže fungovať aj ako nový orálny systém podávania mRNA do ľudského tela.“

(Súvisiace: Vedci z MIT tiež potvrdili, že mRNA vakcíny sa dokážu absorbovať cez žalúdok a črevá, a to aj u zvierat chovaných na mäso.)

Stane sa covidová mRNA novou potravinovou prísadou pre účely „verejného zdravia“?

Keďže aj napriek masovej nátlakovej očkovacej kampani si zjavne málo ľudí dalo dobrovoľne aplikovať mRNA vakcíny, Čína sa rozhodla vyvinúť orálne očkovanie obsiahnuté v potravinách, ktoré budú ľudia teraz prijímať nedobrovoľne.

Ak sa takéto očkovanie stane komercializovaným, čoskoro by sa mohlo stať normou nechať sa očkovať zakaždým, keď zjete misku cereálií alebo kornútok zmrzliny. Ak je mRNA skrytá v komerčnom, neekologickom mlieku a mliečnych výrobkoch, nikto ani nebude vedieť, že konzumuje vakcínu.

Takto plánujú veľmoci znovu a znovu a znovu naočkovať celý svet proti covidu – prostredníctvom dodávok potravín. A opäť raz, komunistická Čína je v čele normalizácie perorálnych vakcín na báze potravín pre verejnú spotrebu.

Z tohto najnovšieho výskumu vieme, že myši kŕmené takto modifikovaným mliekom absorbovali mRNA cez svoje črevá. mRNA sa potom dostala do krvného obehu a lymfatického tkaniva hlodavcov, čo dokazuje výsledná produkcia protilátok vo vnútri tiel myší.

Prírodná liečba osteoartritídy

Ako je uvedené vyššie, existujú aj dôkazy, ktoré naznačujú, že komerčné mäso z kráv a iných chovných zvierat očkovaných mRNA vakcínami sa kontaminuje hrotovými proteínmi. To znamená, že zakaždým, keď človek skonzumuje konvenčný steak pochádzajúci z dobytka očkovaného proti covidu, zanesie do svojho tela toxické hrotové proteíny.

Avšak  vzhľadom na to, že proteíny sa rozkladajú v žalúdku a črevách, je riziko ich zanesenia do tela pri konzumácii mäsa pravdepodobne menšie ako pri prieniku mRNA z kravského mlieka, čo vyvolá produkciu hrotových proteínov priamo v tele.

Reakcie ľudí na nové formy mRNA vakcín

„Prosíme všetkých farmárov: neočkujte dobytok, kurčatá atď.,“ napísal jeden z čitateľov stránky Natural News ako žiadosť americkým chovateľom dobytka, ktorí by mohli uvažovať o použití mRNA vakcín vo svojich stádach.

„Uprednostnujte výrobcov bio mäsa, ktorí svoje mäso označujú ako kŕmené trávou a neočkované – bez mRNA. Keď je to možné, chovajte svoje vlastné zvieratá na mäso.“

Ďalší čitateľ napísal, že v štáte Washington už ministerstvo zdravotníctva vyžaduje, aby zvieratá dovážané zo zahraničia boli očkované proti „falošnej vtáčej chrípke“.

„Verím, že zvieratám spôsobujú rôzne choroby alebo ničia ich imunitný systém, aby vytvorili ďalšiu falošnú pandémiu – presne tak, ako to robili pri „pravidelnom očkovaní ľudí proti chrípke“, aby vytvorili tú poslednú,“ dodal ten istý komentátor o politike núteného očkovania dovážaných zvierat.

Niekto iný sa spýtal, aký je vlastne zmysel týchto mRNA vakcín, ktoré sa teraz snažia vnútiť zvieratám.

„Je to kvôli covidu?“ spýtala sa táto osoba.

„Vidím mRNA vakcínu, ale nie to, proti čomu sa očkuje. Ide o úpravu génov alebo o samozostavujúce sa roboty?“

„Sú odhodlaní dostať to svinstvo do nás tak či onak. Ako s tým budeme bojovať?“ spýtal sa iný komentujúci.

Najnovšie správy o potravinách kontaminovaných mRNA a hrotovými proteínmi môžete nájsť na stránke Immunization.news.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. To znamená všechno převařit.

 2. Mňam.
  Všetko má svoj čas začať a čas skončiť.
  Aj ľudstvo.

  • no jo, končia nás, akési smutné je to.
   ale keď sa pozriem na toto „naše ľudstvo“, tak kua ich chápem.

   len by som rád vedel, kto náš depopuluje?í
   sú to vrcholoví finančníci ročildi, ktorí sa cítia ako nadľudia a my sme pre nich škodlivý goyim hmyz?
   je to už nejaká umelá pseudointeligencia vytvorená ľuďmi?
   sú to mimoni?
   je to mimoňská AI, ktorá ničí a zotročuje aj mimoňov aj nás?

   • Sebastian

    UZ som to stokrat naznacil a raz priamo napisal.

    Ziadna umela inteligencia ludstvo nedepopuluje, ziadni mimozemstania neexistuju. Je nekonecne vela neprebadanych planet, cize je velmi pravdepodobne, ze cudzie formy zivota existuju, ale my sme mravce na Zemi, ktore sa nicia same. Aj keby existovali ine formy zivota, sme dostatocne predatorski jedinci, v pripade ak vyvinieme technologie, tak sa ich nebudeme pytat na zvolenie, ale pojdeme si svojou cestou. Ta cesta by bola: 1.) Sme vyvinutejsi ako oni? Tak si zoberieme, co uzname za vhodne, ako vo filme Avatar. 2.) Sme s nimi na rvonakom stupni vyvoja? BUdeme s nimi jednat a snazit sa ich precurat, ako je nam vlastne.. 3.) Su silnejsi? Sklopime usi a budeme cakat na nasu prilezitost, kedy ich ojebeme, ako je nam vlastne. Pretoze sebeckost, ziadostivost a marnivost nas k tomu dotlaci, co su nase prirodzene vlastnosti.

    Takze znova, depopuluje a zotrocuje nas vlastna chamtivost a ziadostivost, sebeckost.

    Depopuluje kazdy lekar, kazdy potravinar, kazdy pestovatel, kazdy clovek, ktory sa vzdy podriadi novej technologii a podobne.

    V hierarchii stoja najvyssie slachtici, aristokracia, superbohati ludia, ktori su clenmi starovekej hierarchie radu „Zvrchovaný vojenský špitálny Rád sv. Jána z Jeruzalema, Rhodosu a Malty“, ktory ma extrateritorialny pravny system, ktory ma vnutorne zlozite clenenie, utvary a uradnicky je dozorovany Vatikanom. Este aj v tomto systeme su rozne urovne, rozni ludia, s roznym poznanim, ktori vykonavaju rozne ritualy.. Je to mnoho tisic jedincov, desiatky tisic, zriadenie ktore riadi aj svetove loze, v ktorych je mnoho milionov clenov, ktory su roztruseni kade tade, aj v tom Globsecu a tieto vsetky organizacie zamestnavaju miliardy ludi, tie milieady, ktore vykonavaju vsetky procesy a ukony, ktore su sucastou agendy.

    Odstranis nejaku izolovanu formu moci, nahradi ju okamzite iny clovek. Nahradis rod, zhltne ho iny rod, nahradis 1000 zamestnancov banky, ktory programuju digitalnu menu, nahradia sa inymi ludmi, ktori nemaju problem zarabat 10 000 – 50 000 EUR mesacne. VYhodis zamestnancov, WEF, WHO, OSN, pridu novi, rozjebes vlastneho suseda, ktory ta okradol, pride novy kretne do tvojho okolia, ktory ti bude tajne zavidiet este aj chorobu, ktora ti zoziera dceru.

    A potom prides, lebo ti nefungje pracka, tak budes nadavat na cely svet, ze sa dohodol kartel. Ale to, ze nemas ako inak uzivit debilne kobylky, lebo ked im zoberies pracu, tak ti ukradnu vsetko, co si vybudoval, uz nevidis. Pretoze je to sucast ekonomiky, ktora sa neda pretvorit lusknutim prsta, ako si to tu myslite podaktori.

    VYhodis zamestnancov, nebudu mat prijem, das vsetkym velky prijem, „vykupia“ planetu, ktora uz aj tak funguje na ekologicky dlh, rubeme drevo, nicime Sibir, tazime a spotrebuvame viac, ako planete regeneruje. TO sa tyka aj ryb. TY si mi na to odpovedal, ze vypisujem bludy, ale vlastnym rozhodnutim by si system este viac zruinoval, ak by si tie rozhodnutia aplikoval do praxe.

    Takze aj keby si zvysil ludom prijem a vsetci boli spokojni, lebo by si mohli kupit hracky, ktore vsetci chcu, tak by to nefungovalo, pretoze by si spustil inflacnu spiralu takych rozmerov, ze by znova padol system.

    Ludia proste nemozu vsetci mat, vsetci zarabat a vsetci skupovat, pri tomto tempe rozmnozovania, pretoze rozjebu planetu este rychlejsie, ako sa rozjebava.

    A nemozes ani povedat Egyptanom, prestane jebat medzi sebou, lebo nemate ani podu, ani vodu, ani zradlo, lebo vypuknu nepokoje, ktore zmetu aj teba.

    Nemozes prinutit ludi prestat sukat, robit si deti, minat prachy a cestovat, lebo to neprijmu, vytvoria si system, ako to nazyvate vy, !spravodlivy!, ktory sa ukaze behom dvoch rokov ako cesta do pekla a planeta zhori za 5 sekund.

    AK by bol clovek rozumny, kazdy drzal svoje potreby na uzde a nenachal sa nimi unasat, mali by sme na planete prirodzeny stav, prirodzeny pocet ludi a drzali planetu v balanse, v balanse regeneracnych schopnosti Zeme. Ale to sa nikdy nestane, pretoze ludia nemaju kapacitu vidiet cele systemy a nadvaznosti a preto sa prirodzene vyvinula hierarchia, ktora toto vsetko a miluion dalsi veci musi zohladnovat.

    Len Vy a Vam podobni, ked dostanu odpoved, nic v tych odpovediach nevidia, su podrazdeni a ich mozgy produkuju nezmyselne odpovede a otazky, ktore boli v predoslych vetach zodpovedane.

    Tak este raz, nekupujte vyrobky korporacii, nezamestnavajte sa v priemysle, nepodporujte banky, dajte vypovede z danovych uradov a nebudeme zit v systeme, ktory je vytvoreny vlastnymi, prirodzenymi vlastnotami ludskeho rodu.

    Ak by tu kazdy z vas mal aspon 100 milionov dolarov, robili by ste to iste, pretoze by ste pochopili, ako vas aj ten vas vlastny pravnik chce oklamat, nehovoriac o tom, ze by vam liezli na nervy vsetci dementi, ktori nicia cokolvek, co vyprodukujete a mali ich plne zuby.

    • Máš toho uloženého v oboch hemisférach tolko ,že je to obdivuhodné sledovat tvoj rozzpísaný text , hamuj aby ti to v hlavičke neexplodovalo bolo by ťa škoda ešte si mladý °° Sebastian °° , viem že si tvrdohlavý a povedat si nedáš od ženy &&

     • Pani Boženka, ďakujem za radu.

      Múdry človek nezohľadňuje pohlavie osoby, ktorá mu radí, ale skôr sa snaží pochopiť danú situáciu. Mám rád život.

     • Múdry si Sebastian Máš rád život vtom sa stotožnujem s tebou ja som tu rada na tomto aj ked trpkom placi pozemskom kde je tak, ako nikde inde už nebude ++

   • Treba sa vzoprieť!

    • Lenže niektorí ľudia chcú aby si bojoval za nich a oni budú v gauči.

     • Lenže niektorí

      nie Niektorí, všetci chcú aby si bojoval za nich a oni budú v gauči.

     • oldmarxista pamprlik

      hahaha, aka kratka pamet a co plne namestia v 89 ?

     • oldmarxista pamprlik

      Ty to myslíš vážne, že tie „plné námestia“ ľudí zvrhli socializmus?
      Že od pár stotisíc NECHÁPAJÚCICH OVCÍ na námestiach niečo záviselo?

      Kua, ľudia, to ešte doteraz máte nasrané v hlave, že
      ročildami (Globálny Prediktor, ktorý NEMUSÍ zarábať)
      a
      oligarchami Deep State (vojensko-priemyselný komplex USA, ktorý MUSÍ zarábať)
      tak týmito dvomi skupinami spoločne riadený prevrat na konečné zničenie takzvaného „socializmu“ pokladáte za prácu pár stotisíc tupých bliakajúcich oviec, ktoré zaštrngali kľúčmi a celý mocensko-ideologický komplex „socializmu“ sa posral a padol?????

      oldmarxista pamprlik, ak myslíš vážne tvoj príspevok, tak si naozaj hňup

     • holistický prístup

      jop,

      tzv. „ročild-ovce“ a tzv. „Deep State“ sú len OTROCI OTROKOVÝCH OTROKOV entity zvanej „globálny prediktor“.

     • holistický prístup
      Globálny Prediktor je voľný názov ročildovskej skupiny vlastníkov FEDu.
      takže sa mýliš.
      Kto je nad Globálnym Prediktorom, no niekto určite.
      Kto?
      Mimoni?
      Nejaká nemateriálna entita?
      alebo aj tí aj druhí?

     • holistický prístup

      jop,

      čím bližšie stojíš, tým menej vidíš.

      Príkaz na napísanie scenára a prevedenie „akcie“ zadal ten za „oponou“ – nie je to teda „dielo“ ani pisálka, ani režiséra, kulisárov, …, ba ani hercov – to sú len poslušní OTROCI za „výhody“.

 3. Krava je síce hovadzina,ale lepšie je písať kravské mlieko. Však býk nemôže mať mlieko. Transchoroby sa vyskytujú iba v ľudskom rode 😁🤕
  A už nech dajú pokoj s tým kovidom

 4. Na to, aby ste zlikvidovali – sami – hovädzí dobytok – nestačí argumemtácia, že kravy prdia! A preto vám potrebujú zhnusiť aj to ich mlieko!

 5. Osobne sa mi to nezdá, tie kravy by dlho asi nežili, či?

 6. Preklad zmrdojazyka do slovenčiny: Grafén z vakcín sa dostane do mlieka.

 7. Ano,virus neexistuje a to co je, se musí začít nově vysvětlovat a nazývat jinak a správně. Nejsmutnější a nejhorší je,že věda pro většinu populace vůbec neexistuje už několik desetiletí, protože je politizována,překrucována. Je taky mnoho informací,které se elitami hlídají a přísně utajují. Já jsem si poslední dobou koupil několik knih od západních autorů a tyto mne velmi,velmi zklamaly,nic nového,vůbec nic mi nepřinesly.Naopak knihy některých východních autorů byly podstatně lepší ( bohužel ale už se nepřekládají a netisknou tak jako dříve,zejména ty z Ruska ) Kdysi jsem dělal i zkoušku z mikrobiologie a na viry a pandemie mám svůj názor : Jedná se o velký podvod. Sám jsem ve velmi dobré kondici i ve 72 letech a to díky přírodě a znalostem ze samostudia mimo školský systém,který je dnes velmi slabý a znetvořený.Velmi mne taky zklamali lékaři pro svou zbabělost,pohodlnost i hrabivost,kterou projevují. A tak je to dnes jen na nás,na každém jednotlivci osobně. Nedat se a nenechat zmanipulovat.

 8. zapredana SR

  Prevaranie asi nepmoze, ale čo to znamená? Len zabiť a zabiť. Populácia sa musí znížiť aj keby sa im to malo vymknúť kontrole. Heslo globalistov: „každý mŕtvy sa počíta“.

 9. V Číne sa mlieko nekonzumuje…ani mliečne výrobky.. bola som tam
  Čiže všetko je na vývoz….tak nie prevarat..ale zisťovať si ci je to vo jeme xo slovenská, z malých fariem..

  • Mlieko v Číne sa možno nekonzumuje tak masovo ako u nás, ale bežne sa v obchodoch predáva aj mlieko, aj jogurty, aj iné mliečne výrobky.

 10. svatoslav butora

  Barbari v službách US-Smrtihlava si navliekli biele plášte a jeho hadím jedom za peniaze so značkou „US“ nakazili kovidom život a životný priestor Sveta Ľudí. Nie sú to vedci, ale sú to barbari. Načo a k čomu je technický pokrok, keď vo vládach rozhodujú o živote Zeme US-Idioti a za US-peniaze do bielych plášťov zahalení barbari…
  Rovnako ako za US-financie na kovide okrem iných entít spolupracovali aj čínske laboratória s US-armádnymi laboratóriami na vygenerovaní „kovidného ohrozenia“ aj toto mliečne ľudomilné „antikovidné vakcínovanie“ je plateným pokračovaním toho istého programu US-Smrtihlava pod patronátom jedovatej WHO a jedovatého kovidného „vedca“ Fauciho. Aj keby sa na US- organizované kovidné veľdielo „zabudlo“ , tak nimi organizované „antikovidné“ veľdielo bude tržne a ekonomicky a ľudomilne pokračovať… a nasledovníci Mengeleho a Eichmana tomu s vedeckým nadšením tlieskajú. Kto bude ľutovať zánik ich svetovládnych hadích koncepcií?

  • holistický prístup

   svatoslav butora,

   ako „vznikli“ tzv. „barbari“:

   jednoducho – ukradli a zničili nám písmo – OBRAZOVÚ mnohovrstvovú BUKVICU – a vnútili nám násilím líniové bezobrazné „písmo“ – zamenili výslovnosť jednotlivých stávajúcich bukiev – B (s výlovnosťou V) – tak zo svetlých bytostí varvarov (var-var = pôvodný bojový ochranný pokrik Slovanov a Árijcov) vznikli vraj „temní“ barbari.

   Dávajte si pozor, ako a čo píšete a vyslovujete – prestaňte tvoriť svet, ktorí si prajú temní – archonti, lebo len svetlé bytosti sú tvorcovia – zámena bukiev, významov slov, … – to je všetko čierna mágia = ČAROMUTIE.

 11. Odstrašující příklad je následující: Koncem dubna 2020 jsem pracoval na směně na JIP a v podstatě jsem neměl co dělat, protože více než polovina našich postelí byla prázdná. Bylo tak málo nemocných pacientů, že dokonce posílali nudící se sestry domů.

  Právě jsem popíjel šálek kávy a povídal si s personálem a dalším starším lékařem na JIP, když byl doručen denní tisk. Než byly noviny doručeny, byli jsme všichni uvolněni, vtipkovali a uvědomovali si, jak málo práce máme. Druhý lékař na JIP zvedl místní noviny, které měly hlavní titulek: „Místní JIP přetížena.“

  Článek hovořil o naší jednotce intenzivní péče, protože jsme byli jedinou nemocnicí v kraji. Podíval se na mě, začal se potit, zpanikařil a řekl: ‚Co budeme dělat? Možná to nezvládneme!“Odpověděl jsem: „Nalij si další šálek kávy a zasměj se idiotům, kteří píší noviny.“

  Byl viditelně rozrušený a šel zavolat na správu nemocnice, která potvrdila, že jsou spoluviníky lží v novinovém článku. Tento kolega byl jedním z lékařských ředitelů naší jednotky intenzivní péče. Naše nemocnice a jednotka intenzivní péče nebyly při nejvyšším počtu infekcí v březnu 2020 přeplněné.

  JIP ve skutečnosti nikdy nebyla přeplněná, a to ani po zavedení strašných protokolů, které ubližují tolika pacientům. Věděl jsem, že jsme jako lékařská komunita ve vážných potížích, když vedení kliniky začalo věřit slovům novin a správců nemocnic více než svým vlastním očím a zkušenostem.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/americky-lekar-prozradil-ze-v-nemocnicich-se-s-neockovanymi-zamerne-zachazelo-hur-nez-s-ockovanymi/

 12. Redukce společnosti, která se nezajímá o realitu, ale pouze věří, je už nezastavitelná.

 13. Z tohto globalneho pohladu je vlastne planovana depopulacia rozumna a žiadana… a je to možno nevyhnutny krok… na zachranu planety. Ked by sme patrili k hrstke bohatych vzdelanych a vyvolenych…všetko v uvodzovkach…chapali by sme to inak. Pochopili by sme že vlastne robime dobru vec, že vlastne zachraňujeme planetu. Pozeraju sa na ludi ako na otrokov gojimov…ale ved aka je vlastne cena terajšich zdegenerovanych ľudi..?
  Dajte im do ruk na chvilu moc a peniaze a budu ešte horši ako ich páni.
  Ĺudia sa stali na celej zemeguli horši ako zvierata…a to vo všetkych smeroch..nepoznaju lasku dobro ani sucit…nastala skutočna, nielen predpovedana involucia… degeneracia…zlo, bezcharakternost, strata svedomia, srdca a duše…
  Mnoho zla ktore sa deje dennodenne je schvalovane, normalizovane a dokonca podporovane a propagovane….možno už aj zapisane v DNA ako normalny spôsob života….patri sem mimo mnoheho ineho aj pojedanie mäsa svojich bližnych…bytostí ,ktore s nami zdielaju tuto planetu…a ktore su slabšie a nemôžu sa bránit…Kto a kedy dal schválenie toho aby sme mali pravo zabijat ine bytosti ??? Ktory boh, biblia či satan? A je to len preto že su slabšie a nemôžu sa ubranit !!
  a.. že my sme si prisvojili taku obludnost že nam začalo chutit ich mrtve zabite mäso, telá….? Zarylo sa to ľuďom do mozgov tak hlboko, že už necitia, nevnimaju inu pravdu…len tu v ktorej boli vychovavani a je pre nich taka pohodlna… Toto je tiež jeden z dôkazov o degeneracii celeho ludstva…!! už totižto nedokaže ani len pripustit ,vo velkej väčšine, že sa zmylilo, že sa stala niekde chyba a že tú chybu treba nutne zastavit a napravit. Ale ak to nejde v takychto jednoduchych a pre dušu a lasku prirodzenych veciach, ako to môže ist v ďalšich a zložitejšich, naročnejšich…?
  Sami sme sa ako ludstvo upisali diablovi svojou pohodlnosťou a strachom premyslat, pochybovat, menit sa, že všetko zlé sa na nás stale viac a viac nabaluje….
  Ľudstvo je ako snehova gula letiaca stale väčšou rychlosťou ktora na seba nabaľuje všetku špinu z okolia a je čoraz špinavšia a väčšia…čim automaticky smeruje k vlastnemu sebazničeniu…
  Ved všetkym bude bez nás lepšie, kto nás tu na planete a vo vesmire vôbec potrebuje???

  • Anthony Morava

   Před událostí s hadem a jablkem, měl člověk za pokrm jen plody rostlin, první zvíře zabil Hospodin, aby kůží oděl člověka, s fíkovým listem Bůh nesouhlasil. Židé měli povolena jen některá zvířata a nařízen speciální velikonoční svátek s jedením beránka.

 14. Anthony Morava

  No?? Za prvé Aziati zdaleka tolik neholdují mléku jako Evropané. Za druhé příjem omezeného množství mRNA sajrajtu může asi opravdu imunizovat organismus, ale myslím, že daleko bezpečněji než očkování. Uvědomme si, že jde o konečné množství spikeproteinu, u tečkování si jej donekonečna postižení vytváří sami, kočkováním se obchází obranné programy organismu, při konzumaci nikoli, pokud chudák hovězí kus vyrábí spikeproteiny, nemůžou se tyto bez viru a bez gen. modifikace našich buněk v nás množit. Za mne klid.

  • Nie je to celkom pravda. Spike proteiny u očkovaných časom klesajú. Zbaviť sa ich možno aj ivermektínovou liečbou. Treba brať 1xtýždenne 0,4 mg ivermektínu na kilogram telesnej hmotnosti (u ťažších prípadov 0,6 mg/kg). Celá terapia trvá len 4 týždne. Terapiu je vhodné doplniť užívaním nattokinázy.

Pridajte komentár

*