Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Jasné dôkazy, že zloduchovia stojaci za covidovou tyraniou prehrávajú


Print Friendly, PDF & Email

Doteraz sa mohlo zdať, že nič nedokáže zastaviť sily stojace za zavádzaním celosvetovej fašistickej diktatúry pod pláštikom falošnej pandémie. Majú predsa takmer neobmedzené zdroje, moc i nekonečné množstvo peňazí, ktoré si v prípade potreby jednoducho vedia vyrobiť pomocou tlačiarenských strojov centrálnych bánk.

Jednu vec však podcenili. Nerátali s tým, čo oni už dávno stratili, keď svoje duše upísali diablovi. Zabudli na nezlomnú túžbu po slobode zvyšných 99% ľudí planéty, ktorá nakoniec vždy prerazí a zvíťazí aj nad tým najväčším zlom.

Globálna elita (my ich radšej nazývame paraziti alebo zloduchovia) si doteraz bola sebou až príliš istá. Vo svojej arogantnosti si začali namýšľať, že vďaka ich moci im prejde všetko. Veľmi sa však prerátali!

Front sa otočil a momentálne sa títo zloduchovia nachádzajú v stave najvyššej paniky. Vedia, že prehrávajú a tiež vedia, že ak svoje diabolské plány nedovedú do finále, bude to znamenať ich koniec.

Globálny zločinci vyšli spoza opony, pre nich už nie je cesty späť

Globálni zloduchovia svoje plány na ovládnutie sveta spriadali dlhé desaťročia a počas celej tej doby pracovali v utajení, zoskupení v rôznych spolkoch, tajných spoločnostiach či globálnych organizáciách.

Po vypuknutí pandémie však museli vyjsť na povrch a naplno sa odhaliť. Tým pádom už pre nich dnes neexistuje cesty späť. Ak zlyhajú, a oni zlyhajú, hnev obyvateľov planéty s nimi nebude mať žiadne zľutovanie. A oni to veľmi dobre vedia.

Ich zúfalosť je dnes tak zjavná. Najvypuklejšie sa to prejavuje tvrdou cenzúrou v médiách hlavného prúdu, vo vyhľadávačoch i na sociálnych sieťach.

Oni dnes už necenzurujú len veľkých hráčov, ale aj bežných ľudí napríklad za to, keď sa na sociálnej sieti podelia o svoje nepriaznivé skúsenosti s očkovaním proti Covidu.

Je to priam surrealistické! Miliardové firmy ako Google či Facebook sa obávajú Aničky z Hornej Maríkovej, keď sa negatívne vyjadrí o očkovaní! Preto jej vymažú status, prípadne ju úplne zablokujú.

Známy britský aktivista David Icke je dnes pravdepodobne najcenzurovanejší človek na planéte. Vo svojich viacerých videách to okomentoval nasledovne:

„Predstavte si všetky tie globálne médiá, celoštátne televízie s miliardovými rozpočtami či najväčšie sociálne siete na svete ako Facebook či Twitter.

Oni dnes majú strach zo mňa – z dôchodcu, čo býva v malom dvojizbovom apartmáne na jednom z anglických ostrovov, vyrábjúceho amatérske videá vo svojej pracovni o pár metroch štvorcových.“

Videá Bieleho domu sú absolútna hanba a prepadák

Keď bol prezidentom USA Donald Trump, jeho videá na YouTube patrili k najsledovanejším, zvyčajne so státisícami či miliónmi pozretí. Ako napríklad toto video so 193 000 videniami, 12 000 lajkami a 731 dislajkami. Čiže počet lajkov (palec hore) násobne prevyšoval počet „dislajkov“ (palec dole).

Videá dnešného prezidenta Joe Bidena, ktorý mimochodom získal historicky najvyšší počet hlasov vo voľbách, majú len pár tisíc až desiatok tisíc pozretí a presne opačný pomer lajkov a dislajkov (násobne viac dislajkov ako lajkov).

Kde sú všetci tí jeho voliči? Alebo je to ďalší dôkaz kolujúcich pochybností, že posledné prezidentské voľby v USA boli sfalšované?

Keď zájdete na oficiálny YouTube kanál Bieleho domu, tak Bidenove videá v priemere dosahujú maximálne do 30 tisíc videní. A to je prezident krajiny s 330 miliónmi obyvateľov!

Ak sa pozrieme na video z 8. mája 2021, má momentálne okolo 20 tisíc pozretí, cez 400 lajkov a 1300 dislajkov. Ďalšie video zo 4. mája 2021 má okolo 24 tisíc pozretí, okolo 300 lajkov a 1900 dislajkov.

Zlé jazyky dokonca vravia, že YouTube chudákovi starému ospalému Bidenovi mažú dislajky, aby to pre neho nebola úplná hanba.

Klaus Schwab je po Billovi Gatesovi zrejme druhý najnenávidenejší predstaviteľ globalistov

Poďme sa teraz pozrieť, ako obyvatelia planéty nakladajú nášmu starému známemu Klausovi Schwabovi zo svetového ekonomického fóra (WEF), ktorý sa nám tu rozhodol zaviesť Veľký reset.

Viete, ten „Veľký reset“, vďaka ktorému o 10 rokov „nemáte nič vlastniť a byť šťastní“.

WEF má tiež svoj oficiálny YouTube kanál, na ktorom pravidelne zverejňujú videá s tou svojou protiľudskou „davoskou agendou“. Počet lajkov a dislajkov je podobný ako pri Joe Bidenovi, teda absolútna prevaha dislajkov nad lajkami.

Kým Biely dom si pod svojimi videami vypol komentáre (asi si viete predstaviť, aké boli, dokým ich nevypli), tak WEF komentáre zatiaľ ešte nevypli.

No a ľudia im tam riadne nakladajú! Takmer všetky komentáre sú nesúhlasné, pomerne ostré, namierené proti nim.

Poďme sa pozrieť na zopár komentárov pod ich poslednými videami.

Video zo dňa 11.5.2021

Štatistika: 1350 pozretí, 33 lajkov, 229 dislajkov

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Komentáre:

„Nesúhlasíme! Nikto vás nevolil. Pociťujte tú zlú karmu, ktorá ide k vám. Pozrite sa na dislajky.“

„Divím sa, prečo stále nevypli komentáre. Určite to za chvíľu urobia.“

„Odíďte, zlí démoni!“

„Komunisti“

„Choďte preč!“

„Zmena klímy? Je máj a aká je stále zima. Či vám dochádzajú peniaze a chcete tie naše?“

„Revolúcia, aká bola v roku 1776 (vznik USA), zachráni planétu pred týmito WEF psychopatmi.“

„Títo ľudia sú horší než diabol.“

„Ste stratení. Každý vo vašom paneli je v nebezpečenstve ohňa pekelného. Myslíte si, že robíte dobro, no v skutočnosti ste diabli.“

„Toto video je v podstate polhodinou fráz a bezvýznamných osobných skúseností. Mimochodom, každý z vás je na diablovom zozname. Nedovolíme vám, aby ste nás povraždili!“

Video zo dňa 5.5.2021

Štatistika: 3 685 pozretí, 52 lajkov, 464 dislajkov

Komentáre:

„Nechajte každého na pokoji, to nás spraví šťastnými.“

„Je len jeden dôvod, prečo títo ľudia točia uvedené videá: chcú vám predať otroctvo 3.0“

„Nadišiel čas postaviť sa a niečo spraviť. Môžeme ignorovať psychopatov a ukázať im, že sa nebojíme spoločne tancovať a spievať v láske a kráse. Je nás mnoho a naše počty neustále rastú. My vyhráme! My už vyhrávame. My už sme v podstate vyhrali, no zapredané lživé média túto skutočnosť nikdy nepovedia v správach. Revolúcia nebude v televízii, bude v uliciach a vy budete počuť hudbu a vidieť šťastných ľudí tancovať.“

„Nič by ma nespravilo šťastnejším ako Norimberg 2.0“

„Zapamätajte si všetkých mená a tváre!“

„Idem za svojou každodennou dávkou šťastia a vám, Davoským démonom, dávam dislajk.“

„Títo ľudia sú buď jasným diablom, alebo kompletne odtrhnutí od reality. Možno oboje.“

„Konečne sa Bill Gates rozhodol urobiť Veľký reset a začal vo vlastnej rodine“ ?

„Naša denná dávka nepotrebného diabla.“

„Hej, miliardári, vytvorili sme si vlastnú menu. Spojili sme sa spôsobmi, ktoré nikdy neuvidíte. Sme prebudení a ideme si po vás! Vezmeme si váš majetok a vytvoríme lepšie zajtrajšky. Také bez vás. Naše stromy porastú, keď ich prestanete kácať. Naše nebo sa vyčistí, keď ho prestanete znečisťovať. Naše životy budú svetlejšie, keď už vy nebudete okolo, aby ste ich zatemňovali. S vami mimo obraz, dokážeme vybudovať budúcnosť. Vás sa to už však nebude týkať.“

No a takéto komentáre nájdete pod každým jedným ich videom publikovanom za posledného možno pol roka. A pritom publikujú každý deň, niekedy aj viac videí denne!

Záver

Čo na to hovoríte? Aj vy máte ten pocit, že už vyhrávame, no mnohí o tom ešte nevieme, lebo média hlavného prúdu sa nám to snažia zubami-nechtami zatajiť?

Milióny ľudí na celom svete sa už prebudili. A každým dňom milióny ďalších sa prebúdzajú a pridávajú. Čoskoro naše víťazstvo bude tak zjavné, že už ho žiadne sily temna nedokážu ďalej zatemniť.

A vy, globálni zloduchovia, ktorí ste za všetko to zlo zodpovední, traste sa! Vieme kto ste, vieme kde bývate a už si po vás ideme!

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Za vedecký dôkaz existencie vírusu SARS-CoV-2 ponúka táto stránka odmenu milión Eur. Doteraz sa nikto neprihlásil. “

  Čo to je za blbosť?! ???

  Vy si myslíte, že ten, kto má dôkazy o existencii či neexistencii vírusu SARS-COV-2 vám ich dá sa váš posraný milión, keď na tom môže zarobiť a zarába miliardy?!

  REPLAY: “ keď na tom môže zarobiť a zarába miliardy?!“

  Otázka – drahá /myslím tým svoj čas/ Badatel-ka – nie si ty náhodou Čaputová?

 2. Ďakujeme za ďalší článok. Kiež by ste mali pravdu. Ale ja napr. nerozumiem prečo potom sa už vyše 1.3 milióna Slovákov dalo zaočkovať (zaštepiť).
  Ja osobne mám ten pocit, že ľudia nevidia do toho čo s nami „elity“ robia. Alebo len ja som obklopená „nevedomými ľuďmi“.
  Sama seba sa napomínam, že musím byť pozitívna a veriť, že dobro zvíťazí.
  Ináč toho David Icke-ka rada pozerám a počúvam na http://www.banned.video
  Mnohí ľudia časopis Zem a vek berú za konšpiračný a takisto tento web.
  Ale musíme veriť, že dobro zvíťazí.

  • Ja nechapem, preco ludia fajcia.. A asi ich bude viac ako 1.3miliona 🙂
   Dobro zvitazi vzdy, pretoze fyzika nepusti. Svetlo je dobro, no zlo bez svetla nie je zlo, bez svetla nie je nic, len prazdno. Cize ak by zlo malo stiahnut dobro do pekla so sebou, tak prestane existovat vsetko. Ale co sa zivota na Zemi tyka, neexistuje ho znicit, planeta prezije, zivot tiez, ludia nie, ale to ma netrapi 😀 Aj ten hmyz, alebo doslova a paradoxne šváb, si zasluzi zit, ak o to bude bojovat..

   • Neexistencia svetla je tma.
    Len uvažujem…v tme nahmatám kľúč, ..a v prázdnote?

    • V prázdnote? – možno moje vajcia. To bol vtip. A možno nie. Teraz inak.

     Poďme konečne dať dohromady 5 vecí – a vec nie je správne pomenovanie.
     Poznáme hmotu, energiu, priestor, čas. Informáciu nepoznáme? Ale ona existuje. Informácia v hmote – jasná vec. Informácia v energii – jasná vec /frekvencia, intenzita a iné/. Informácia v priestore – jasná vec. Informácia v čase – jasná vec! Tak ku.va prečo nepracujeme stále s informácciou, keď sa zmestí všade – a to nehovorím, že to všade musí mať formu. Preto – informácia je všade, a zároveň nikde. Je to jej vec.

     Na to, aby niečo bolo – musí však najprv existovať priestor. Priestoru je fuk, či v ňom niečo je, alebo nie je. To ostatné sa musí snažiť ten priestor vytvoriť a dostať sa doňho. A celé o tom je opäť informácia. Bez priestoru nie je okrem zárodočného bodu – a ten si robí tiež čo chce – nič.

     O tom je právnictvo. Vytvára tvorivý priestor kriminálnym živlom. Vytvára ku.va Nový Zákon – pretože dovtedy Zákon nepotreboval žiadnych právnikov, aby svet fungoval. Právnictvo je židovina – parazitovanie na problémoch. Vytvoríme problém a ponúkneme jeho riešenie. Stále platí – „Nikdy neľutuj právnika!“

     Na okraj – urobil som si tam u tých politicky agilných skúšku správnosti – neprešli! Teda majú za ušami jednoznačné politikum! Narážam na ten Haag, resp. stránku o Haagu..Len odtiaľ potiaľ. To stále nie sú naši ľudia. Len Pastieri.

     Podarené – ako si Harabín nakakal do pusinky – na Infovojna – cca „Vrcholným prejavom korupcie politika je jeho spojenie s novinárom“ – ups! – a čo robíš na Infovojne? Jáj – Lichtner nie je novinár!

     Ak politik najprv hrabe pre seba a ak právnik najprv hrabe pre seba, tak koľko toho nahrabe pre seba právnik politik?! No – záleží, či je to XY a partneri.

     • Maroš:
      „V prázdnote? – možno moje vajcia. To bol vtip. A možno nie.“
      Ametyst:
      …jj…prázdne
      To bol vtip. A možno nie.

     • Ametyst – na to či vajcia prázdne, alebo plné slúži slovenský lavórový test. Slovenské ženy to robili drotárom po ich túlačkách /pracovné cesty/ do Švédska, Ruska a späť.

     • Zjavne zastaralý test. A o.i.robili ho aj manželky námorníkov.

     • Myslim ze najviac pravnikov,je tuna v Beverly Hills,su to pijavice,ktore sa sytia na obycajnych ludoch

    • Neexistencia svetla je tma. Správne Ametyst. Odvodené slovo od Tmy je predsa tmárstvo. Nechápem dosť dobre mnohých Slovákov prečo nedokážu rozlíšiť spravodlivosť a dobro od tmárstva. Asi preto, že im chýba osvetlenie šedej kôry mozgovej. A veselo sa nechávajú balamutiť televíziou a rozhlasom. Miesto toho, aby sa spojili, ako proletári. Mnohí z Vás toto heslo nepoznajú. Ale tí proletári, ktorí sa spojili : Zvíťazili. Síce len na 60 rokov, ale vyhrali.

  • Očkovaný je hrdý, že má v sebe vakcinu a jeho otázka znie už si zaočkovaná? A ja sa ho spýtam ty vieš čo obsahuje vakcína ktorou ťa zaočkovali?? Jeho odpoveď znie : no astrazeneca. A sú to hlavne starší ľudia, ktorí počúvajú média televízor rádio

 3. https://www.naturalnews.com/2021-05-13-25-percent-vaccinated-people-suffer-mild-effects.html
  Study finds that 25% of vaccinated people suffer from post-immunization effects, ranging from mild to life-threatening
  Štúdia zistila, že 25% zaočkovaných ľudí trpí post imunizačnými účinkami v rozmedzí od miernych až po život ohrozujúcich.

 4. https://www.naturalnews.com/2021-05-13-biden-wants-america-digital-dictatorship.html
  Biden wants to make America a “digital dictatorship”
  Biden chce urobiť Ameriku, aby bola „digitálna diktatúra“

 5. https://www.naturalnews.com/2021-05-13-fauci-killing-americans-refusing-safe-covid-remedies.html
  Fauci is KILLING Americans by refusing them safe and effective covid remedies
  Fauci vraždí Američanov tým že im odopiera bezpečné a účinné covid liečivá

  Fauci is a mass murderer
  Fauci je masový vrah

 6. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nejproockovanejsi-zeme-sveta-hlasi-vysoke-pocty-pripadu-o-situaci-se-zajima-i-who/
  Nejproočkovanější země světa hlásí vysoké počty případů. O situaci se zajímá i WHO

  Seychelské ostrovy mají největší procento očkovaných lidí na světě, nákaza se tam rychle šíří a museli proto zpřísnit opatření.

 7. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/05/13/vaccine-fail-7-yankees-team-members-test-positive-for-covid.aspx
  Vaccine Fail: 7 Yankees Team Members Test Positive for COVID
  Vakcíny zlyhávajú: 7 členov z tímu Yankees sú pozitívne testovaní pre COVID

  Seven New York Yankees team members who were fully vaccinated for COVID-19 have tested positive for the virus.
  Sedem členov Yankees z New Yorského tímu ktorí boli plne zaočkovaní pre COVID-19 bol testovaní ako pozitívny pre tento vírus.

  PS Ja dodávam, ako vidíme očkovanie proti Covidu nás vôbec nechráni pred covidom. Len peniaze a peniaze, len depopulácia a depopulácia.

 8. Dnešný článok Dr. Mercolu s videom:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/14/trust-who.aspx
  Trust WHO? Clandestine Influences Revealed

  Je to fakticky o tom aká podvodná je organizácia WHO.
  Behom dňa to celé v kľude prečítam a vypočujem.

 9. Uvodny obrazok by mohol byt šváb so ksichtom Schwaba – ten skaredy ksicht by tam dokonale pasoval ?

 10. ALOIS JEKL

  Někdo si tu plete pojem s průjmem, ten virus nebyl objeven v Bílém domě,ale na opačné straně zeměkoule…..L

  • Nejde o to, kde bol objavený vírus, ale odkiaľ vychádzajú inštrukcie na zavádzanie fašizmu.

  • …objaviť a chytiť vírus – to je ako objaviť a chytiť vietor…mne celý tento morbídny cirkus pripadá ako psycho-horror zo science fictions…
   …partia, ktorá tento bezbrehý, zavrhnutiahodný nonsens vymyslela, nemôže mať všetkých päť pohromade…preživší môžu začať budovať psychiatrické liečebne – aktéri ako Gates a Fauci totiž ani nemôžu byť trestne stíhateľní, duševne chorých ľudí chráni zákon

   • Mám otázku. Prečo nie sú na psychiatrii ? Bohužiaľ, dejiny dokazujú, že v mnohých vládach vo svete, trebárs aj v Ríme vládli taký psychopati, ako Néro. V Nemecku A. Hitler. V Rumunsku Čaušesku atď….. Existuje nepriamy dôkaz, že psychopati trpeli v detstve nedostatkom lásky od rodičov, a často otec bol despota, ktorý tyranizoval svojho syna. to je prípad Hitlera a možno aj Matoviča.

  • Loizo,ten virus nebol objaveny nikde,je to uzasny podvod

 11. Toto sa veľmi oplatí vypočuť:
  https://www.youtube.com/watch?v=P3CgRF4N55k
  Co se děje s odebraným materiálem z testů na Covid-19?

 12. https://aeronet.cz/news/izraelska-armada-dostala-rozkaz-zautocit-na-al-aksa-umyslne-aby-doslo-k-vyvolani-valecneho-stavu-a-k-odvraceni-dalsich-predcasnych-voleb-po-4-neuspesnem-pokusu-benjamina-netanyahua-o-sestaveni-vlady/
  Izraelská armáda dostala rozkaz zaútočit na Al-Aksá úmyslně, aby došlo k vyvolání válečného stavu a k odvrácení dalších předčasných voleb po 4. neúspěšném pokusu Benjamina Netanyahua o sestavení vlády! Létající rakety, lynčování Arabů i Židů a najednou ani slovo o předčasných volbách! Ve stavu války a ohrožení se totiž v Izraeli volby nekonají a odkládají se! Netanyahu podle ortodoxních Židů spustil vlastní Chutzpah War na svátek Dne Jeruzaléma, aby odvrátil další předčasné volby! Vojáci IDF dostali jasný příkaz házet slzné a hlukové granáty přímo do mešity!

 13. http://www.zvedavec.org/vezkratce/17748/
  Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál

 14. Dnešné video Davida Icke:
  https://www.banned.video/watch?id=609e3e31815f512a3c9b655a
  The Astonishing Cover Up Of ‚Covid Vaccine‘ Deaths & Reactions – David Icke
  Voľný preklad názvu videa:
  Ohromujúce (úžasné) zakrývanie (tajenie) smrtí od covid vakcín a nepriaznivé reakcie na tieto vakcíny

 15. Že vraj prehrávajú? Tak sa pozrime ako nás idú deliť, ako nám idú strpčovať život, keď nebudeme očkovaní podľa ich predstáv. To je tá dobrovoľnosť/ nasilu a podľa NICH/
  Krajiny Únie sa pripravujú na spustenie Covid pasov 15. júna, tvrdí Klus/ nadpis článku../

  Krajiny Európskej únie majú vôľu a snahu zaviesť digitálne zelené preukazy, takzvané Covid pasy, už 15. júna. Uviedol to v utorok štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí SR Martin Klus (SaS) po skončení rokovaní Rady Únie pre všeobecné záležitosti v Bruseli.

  Podľa jeho slov téma Covid pasov bola jednou z hlavných tém diskusií ministrov pre európske záležitosti, pričom sa opäť vyzdvihol význam koordinovaných krokov pri riešení koronakrízy na úrovni EÚ – počnúc od spoločného nákupu vakcín až po plánované zavedenie COVID pasov, ktoré majú Európanom uľahčiť cestovanie…….

  Tak kde je tá dobrovolnosť, či podľa nich to znamená ak sa nepodriadiš Tvoje práva sa končia. Buď to bude tak ako ONI rozhodnú, alebo ináč budeme druhá
  kategória. A čo keď sa tak mýlia a vakcíny sú len fraška, tak ako vakcíny na chrípku, pretože mnohí čo sa dali na ňu očkovať dostali ju ešte silnejšiu. Klus je odborník, tak ako aj mnoho lekárov sa môže mýliť.
  Poznám to zo svojho príbehu v rodine kde lekár povedal, že sa nedožije viac ako dva roky, lebo bude mu zlyhávať to a ono, nechcem to presne popísať. A už je to 5 rokov a nič sa nedeje. Takže pán odborník lekár na tú chorobu zlyhal. Teda takých odborníkov lekárov na pandémiu ktorí „už presne“ predpovedajú a s istotou čo bude ak sa očkovať nedáme, máme aj teraz. A čo ak čas ukáže,že sa mýlia, budú braní na zodpovednosť?

  Aj tu je jeden zaujímavý článok podľa nadpisu hľadaj:
  Zaujímavé interview s Dr. Lankom
  Jak moc mrtvý je virus? Všechna tvrzení o existenci viru vyvrácena

  Tak kde je pravda a budú úspešní právnici,ktorí žalujú.
  Zločiny proti ľudskosti – tentokrát celosvetovo a vo veľkom
  Tím o počte viac ako 1.000 právnikov a viac ako 10.000 expertov na medicínu pod vedením Dr. Reinera Fuellmicha podáva žalobu proti americkej CDC, WHO a skupine Davos Group. A aj my sme toho súčasťou……………..

  • Je to naša chyba – keď išli ľudia na celoplošné testovanie a teraz zo strachu na očkovanie – vtedy to pos..li. Mozgy vymyté a v srdci strach. Udávajú sa navzájom – neskutočné. Chodia po uliciach v rúškach, aj po lese. Zostáva len dúfať, že niekto je na našej strane a podáva pomocnú ruku, silnú ruku, ktorá podrží…, podporí tých, ktorí vidia, ako sa zlo šíri.

  • Covid pasy nie sú prejavom ich sily, ale zúfalstva (jeden zo spôsobov ako prinútiť ľudí do očkovania). Dlhé trvanie mať aj tak nebudú. V Izraeli bol tiež prvých pár týždňov po ich zavedení humbuk a dnes ich už nikde nekontrolujú.

   • Čo sa týka Zelených pasov, bolo by jedno riešenie. Prosté a jednoduché. Necestovať do cudziny ! Sedieť doma na riti a užívať si svoju vlastnú krajinu ! Počas jedného roka. Uvideli by ste, ako budú vystrájať, všetky vlády krajín. Lebo prídu o prašule. v každom smere. Nebude treba zelené pasy a nebude treba sa dať očkovať. Všetci na tom ušetria, len vlády stratia. To sa volá tichý protest.

 16. https://www.naturalnews.com/2021-05-13-halt-vaccine-passports.html
  Halt vaccine passports!
  Zastavte vakcinačné pasy!

  It’s illegal, medical apartheid.
  Je to nelegálne, medicínsky apartheid.

  DO NOT ALLOW THIS SYSTEM TO START UP, because it’s unstoppable afterwards.
  Nedovoľte tento systém začať, pretože potom sa to už nedá zastaviť.

  Toto sú slová Dr Mike Yeadona

 17. https://www.infowars.com/posts/mass-vaccination-sites-sit-empty-throughout-america/
  Mass Vaccination Sites Sit Empty Throughout America
  Miesta hromadného očkovania sú prázdne v celej Amerike

 18. !! NAIVNÉ !!

 19. https://www.banned.video/watch?id=609d9e6b55b3872860a8d807
  Receipts Prove Fauci Lied to Congress About Funding Wuhan Lab
  Potvrdenky dokazujú, že Fauci cigánil kongresu ohľadne financovania Wuhan laboratória

 20. https://banned.video/watch?id=609e682a815f512a3c9b9e4a
  Right Now – Gareth Icke Talks To Gal Shalev in Israel & Dr Andrew Rallis About The PCR Test Fraud
  Práve teraz – Gareth Icke hovorí s Gal Shalev z Izraela a doktorom Andrew Rallis o podvodnom PCR teste

 21. Nie som zástanca násilia, ale v prípade týchto davoských psychopatov a hlavne Schwaba a Gatesa by som bol ochotný byť aj v popravcej čate keď budú postavení k múru. ?

 22. Prekopírovala som jeden blog:
  Toto uviedla Remišová:
  „Nad pandémiou budeme mať vyhraté vtedy, keď všetci budeme chránení, keď budeme zaočkovaní a v našej krajine budeme môcť žiť tak ako pred krízou, slobodne a bez obmedzení“

  Len škoda, že Pfizer nevyrába vakcínu proti blbosti. Naša vláda to potrebuje ako soľ.

 23. Odborníčka Verona zase jachtala. Tá tak mala ostať poťahovať iba špagátiky loutkám. My budeme mať vyhrané ak už ju nebudeme ani počuť. Auf Wiedersehn a navždy!

 24. https://otevrisvoumysl.cz/dr-mccullough-o-efektivni-lecbe-covidu-a-rizicich-vakcin-proti-covidu/
  Dr. McCullough – O efektivní léčbě covidu a rizicích vakcín proti covidu
  Ve zkratce…
  Špičkový lékař dr. McCullough sdílí svoje zkušenosti s efektivní léčbou covidu, proč jsou podle něj covid vakcíny rizikové a zabíjí mnohem více lidí než ostatní vakcíny, a jak celá tato situace je dle něj výsledek bioterorismu.

 25. Prečítajte si tento článok v googli „hlavné správy“:
  Právničky bubnujú na poplach: Do roku 2025 sa nemožno dovolať posúdenia pandemických nariadení slovenskými súdmi

  Diktatúra v priamom prenose využíva právne vákuum, ktoré umožnilo súčasnej vláde na rozdiel od zahraničia nehorázne zaobchádzanie s občanmi. Časopis Právne listy uverejnil tento týždeň právny text sudkyne Okresného súdu v Bratislave JUDr. Dany Jelinkovej Dudzíkovej, ktorý sme dali okomentovať bývalej zástupkyni vlády SR pred Európskym súdom pre ľudské práva Marici Pirošíkovej
  Sudkyňa JUDr. Dana Jalinková Dudzíková poukazuje na potrebu v súvislosti s medicínskymi výzvami mať možnosť otestovať právny charakter štátu v núdzovom stave. Ako spoločnosť v tejto situácii zisťujeme, že právny štát ani nemáme. Ako príklad toho, ako fungujú právne štáty, uvádza Francúzsko, kde Štátna rada ako najvyššia súdna inštancia správneho súdnictva za rok prejednala v naliehavom konaní 647 podaní jednotlivcov a asociácii……………….

 26. Jednoduchá

  ….poznámka k videu od p.Murínu….chcú, aby táto situác. / s cov. / tu bola čo najdlhšie……..treba len vydržať, mali by sme byť ,,silnejší“ ako ,,ľudia s takýmto zmýšľaním,, ……………………….

  • Tí, ktorí to tu riadia, sú tak sebeckí sociopati, že určite nemyslia na ostatných členov svojich rodín. A to ich dobehne! Ako jednotlivci sociopati nemôžu existovať bez ich nimi ovládaného okolia – a to sa rozpadne. Taký je plán a úloha týchto sociopatických užitočných idiotov. Rozložiť spoločnosť a zlikvidovať aj samých seba.

 27. Jednoduchá

  ….presne tak, karma -ten prírodný zákon ,,Čo zaseješ, to budeš žať“ dobehne každého jedného podľa jeho zmýšľania a konania…………………………………

Pridajte komentár

*