Smrť informovaného súhlasu: Keď lekári namiesto liečenia chladnokrvne vraždia


Print Friendly, PDF & Email

Smrť informovaného súhlasu: Keď lekári namiesto liečenia chladnokrvne vraždia

(Natural News) Tu je jedna modelová situácia, ktorá sa v nemocniciach počas pandémie covidu nikdy nestala.

Lekár si sadol vedľa pacienta a povedal: „Máte na výber. Môžeme vám dať remdesivir, ktorý zabil 53% pacientov počas klinických skúšok na ebolu. Bolo to až také zlé, že skúšky museli byť predčasne ukončené.“

„A tu si v informačnom letáku k remdesiviru všimnete: Len málo ľudí užívalo remdesivir. Môžu sa vyskytnúť vážne a neočakávané vedľajšie účinky. Alebo vám namiesto remdesiviru môžeme dať ivermektín, bezpečný a účinný liek, ktorý sa úspešne používa už desaťročia, a pošleme vás domov.“

Čomu by ste dali prednosť?

Dôvod, prečo k tomuto rozhovoru nikdy nedošlo, je ten, že nemocnica by prišla o príliš veľa peňazí.

Ak vám nemocnica dala ivermektín a poslala vás domov, vláda zaplatila nemocnici 3 200 dolárov. Ak vám však nemocnica dala remdesivir, vláda zaplatila celý nemocničný účet plus 20% bonus.

Vedenie nemocníc tak malo na výber dostať 3 200 alebo 500 000 dolárov, čo bol priemerný nemocničný účet (na Slovensku boli sumy možno trocha iné, ale princíp rovnaký). Víťazná možnosť je preto jasná. Pacienti dostali remdesivir – či už ho chceli alebo nie.

Informovaný súhlas v nemocniciach počas covidu zomrel grotesknou smrťou. Neexistovali žiadne informácie, nebol obdŕžaný žiadny súhlas a bez neho sa pacienti zredukovali na bezmocné obete, zneužívané na korupčný finančný zisk a nemorálne experimenty.

Informovaný súhlas bol zakotvený v mnohých súdnych rozhodnutiach ako základ etickej lekárskej praxe a vryl sa do povedomia verejnosti z Norimberských procesov. Sedem nacistických lekárov bolo v Nemecku obesených americkým vojenským tribunálom za „vraždy, mučenie a iné zverstvá spáchané v mene lekárskej vedy“.

Vraždy, mučenie a iné zverstvá sú však presne to, čo spáchal zdravotnícky personál v nemocniciach proti tisíckam pacientom počas covidu.

Vražední lekári nedodržiavali ani vyslovené želania pacientov

Vezmime si napríklad Raya Lamara, ktorý prišiel na pohotovosť so správou napísanou čiernou fixkou na ruke: „NO VENT NO REMDESIVIR.“ (Nie ventiláror, nie remdesivir). Na druhú ruku napísal rovnakú správu a pridal meno a telefónne číslo svojej manželky.

Napriek tomu mu lekári dali remdesivir bez toho, aby ho o tom informovali. Jeho vdova Patti uviedla, že neustále premýšľa, čo mohla urobiť, aby ho zachránila.

Christine Johnsonová povedala lekárom, že prediskutovala všetky predpísané lieky so svojou dcérou, ktorá je zdravotná sestra, a dospela k záveru, že remdesivir nechce. Na tom však nezáležalo. Christine dostala remdesivir, keď spala. Teraz už jej dcéra Michelle nemá matku.

Rebecca Stevensová bola vášnivou čitateľkou portálu The Epoch Times, kde sa dozvedela o nebezpečenstvách remdesiviru. Ako potvrdzujú jej nemocničné záznamy, odmietla ho pri piatich rôznych príležitostiach. Zdravotníckemu personálu však bolo jedno, čo Rebecca chce. Dostala remdesivir bez jej vedomia a teraz je Rebecciných päť vnukov bez babičky.

Na Slovensku poznáme podobný prípad, keď známy lekár MUDr. Piják ležal v nemocnici s covidom a tiež odmietal remdesivir, no po nátlaku lekárov a napriek viacerým kontraindikáciám mu ho nasadili. Našťastie, on zlovôľu vražedných lekárov prežil.

Pacientom podávali remdesivir aj bez ich vedomia

Michaelovi Hamiltonovi bola položená otázka, ako je možné podávať remdesivir pacientom bez toho, aby o tom vedeli. Hamilton je právnikom niekoľkých rodín, ktoré žalujú kalifornské nemocnice za vraždu svojich blízkych a vypočul si tisíce príbehov obetí.

„Klamali priamo do tváre,“ povedal.

„Povedali ste zdravotnej sestre, že nechcete remdesivir a ona na to: „Fajn. Ale ste trochu dehydrovaný, tak poďme doplniť nejaké tekutiny.“ A pripojila infúziu, ale neboli to tekutiny. Bol to remdesivir.“

Hamilton uviedol, že ďalšou obľúbenou taktikou bolo vyradiť pacientov sedatívami ako morfín a fentanyl. No a kým tam ležali omámení, dostali injekciu remdesiviru.

Ak tajné injekcie remdesiviru nestačili na to, aby vás zabili, v nemocniciach bolo pripravené ďalšie mučenie. Napokon, veď vláda vyplácala nemocniciam veľký bonus za pľúcnu ventiláciu pacientov. Takže pacienti boli ventilovaní, či už chceli alebo nie.

Liečba osteoporózy

Mnoho pacientov odmietlo ventiláciu, pretože celý proces je nočnou morou. Ste bolestivo intubovaný, neschopný hovoriť. Vaše pľúca sa pod tlakom vháňaného vzduchu začnú trhať a môžete dostať bakteriálny zápal pľúc, ktorý nemocnica odmietne liečiť.

Metódy nátlaku vražedných lekárov na pacientov

„Nie“ však nie je prijateľná odpoveď, keď sú v hre peniaze pre nemocnicu. Preferovanou metódou zdravotníckeho personálu na získanie „súhlasu“ bolo neľútostné šikanovanie, krik, nátlak a vyhrážky, až kým pacient napokon neustúpil.

Patti Lamarová, vdova po Rayovi, uviedla, že keď im odmietla dovoliť ventilovať svojho manžela, lekári na ňu znova a znova kričali: „Zabíjaš ho! Zabíjaš ho! Zabíjaš ho!“

Keď to už nemohla vydržať, neochotne sa poddala. Ray krátko nato zomrel a Patti dodnes prežíva traumu z tej chvíle.

Michael Hamilton porozprával osud svojej kamarátky, zdravotnej sestry, hospitalizovanej na mieste, kde pracovala 26 rokov. Keď odmietla ventiláciu, doktor skríkol:

„Odmietate lekársku radu! Teraz vám vaša poisťovňa nezaplatí nemocničný účet, keď zomriete! Chcete zbankrotovať svoju rodinu? Chcete to? Chcete to?“

Zdravotná sestra spanikárila a aby ochránila svoju rodinu, tak „súhlasila“. O dva dni neskôr zomrela.

„Bola to bežná technika,“ povedal Hamilton.

„Počul som to už stokrát. Poviete pacientovi, že pokiaľ neurobí to, čo mu lekár povie, zruinuje svoju rodinu, pretože poistovňa nezaplatí nemocničné účty. Nikto to nechce urobiť svojej rodine.“

Znie vám toto ako informovaný súhlas? Znie to skôr ako lekárske vydieranie!

Celé nemocničné prostredie bolo peklom zneužívania, v ktorom informovaný súhlas nebol ani len vzdialenou spomienkou. Hamilton potvrdil, že pacientom bol rutinne odopieraný akýkoľvek prístup k jedlu a vode, boli ohromení 50 liekmi obsahujúcimi látky, ktoré sa navzájom kontraindikovali.

Pacienti boli mučení kyslíkovými prístrojmi nastavenými na tak vysoké úrovne, že nemohli dýchať, boli pripútaní remeňmi k posteli až im krvácali zápästia a ruky im sčerneli.

Jeho príbehy odrážajú rovnaký horor ako ďalších 1 000 zozbieraných svedectiev projektu „Covid-19 Human Betrayal Memory Project“ (Projekt pamätí ľudskej zrady počas Covidu-19), ktorý dokumentuje osudy obetí.

Konečným odmietnutím informovaného súhlasu bolo odmietnutie nemocníc povoliť pacientom odísť.

„Pacienti stratili všetky práva, keď išli do nemocnice,“ povedal senátor Ron Johnson Patty Myers v jeho dokumente Making A Killing (Dokonanie vraždy). „Stali sa väzňami.“

Vzniklo doslova „hnutie záchrany pred nemocnicami“, keď si zúfalí členovia rodiny najímali právnikov, aby sa pokúsili dostať svojich blízkych z nemocničnej „starostlivosti“.

Ralph Lorigo, právnik v Buffale, povedal, že v každom prípade, keď sa mu podarilo dostať prípad pacienta pred sudcu a sudca rozhodol v prospech rodiny, pacient odišiel domov a prežil. Vo všetkých prípadoch, keď sudca odmietol prejednať prípad alebo rozhodol v neprospech rodiny, pacient zomrel.

Záver

Každý človek je suverénny jedinec s neodňateľnými právami na život, slobodu a hľadanie šťastia, nie vrecom mäsa, ktoré treba považovať za príležitosť na zisk.

Informovaný súhlas musí byť oživený z hrobu, ak majú mať ľudia šancu bojovať proti mocným finančným záujmom, ktoré sa proti nim spojili. A samozrejme, covidové zločiny musia byť spätne vyšetrené a všetci zločinci a vrahovia prísne potrestaní. Inak to spravia v budúcnosti znova.

Prečítajte si viac na stránke: AmericanThinker.com

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Za nerešpektovanie slobodnej vôle sú najhoršie karmické tresty. Najvyššie zlo to vie, preto deleguje tieto násilnosti na svojich hlúpych poddaných, ktorí tak karmu berú na seba.

  • Marek Košice

   Nepíš tu nezmysly, Zbraslav…
   Tvoj idealizovaný Boh dá slobodnú vôľu každému, A KEĎ NEJAKÉ SVINE zoberú slobodnú vôľu nevinným ľuďom, tak Boh to rieši až po smrti tých svíň, pretože to považuje za lepší nápad, než to tým sviniam zahtrnúť HNEĎ a tak umožniť nevinným ľuďom, aby im NÍM DANÁ slobodná vôľa nebola zobratá? 😀 😀 😀 😀

   Keď tak druhý krát čítam tvoju vetu „Za nerešpektovanie slobodnej vôle sú najhoršie karmické tresty.“ tak si ešte viac všímam jej nezmysel…. Asi nemyslíš „dva kroky dopredu“ a nevšimol si si nasledujúce (čo si všimne ASI len ten, kto nemá zdravý úsudok pomútení …nebudem spomínať čím, a nie, nemyslím alkohol ani drogy)…

   Poďme to rozobrať : „Za nerešpektovanie slobodnej vôle sú najhoršie karmické tresty.“
   Dá sa to vyložiť dvoma spôsobmi…
   1. Ak ľudské svine berú nevinným ľuďom ich slobodú vôľu, dostanú za to najhoršie karmické tresty…
   2. Ak nebudeme rešpektovať slobodnú vôľu svíň, ktoré berú slobodnú vôľu nevinným ľuďom, dostaneme za to (MY, čo to kritizujeme alebo podnikáme kroky na zabraňovanie tomu) najhoršie karmické tresty.
   3. Boh dá najväčšie karmické tresty tým, ktorým dal slobodnú vôľu, a dá im najväčšie tresty za to, že sa slobodne rozhodli so slobodnou vôľou naložiť podľa svojho uváženia, PRIČOM MALI VYDLÁŽDENÚ CESTU K SVOJIM ČINOM, pretože Boh proste NEZASIAHNE, a to ani keď kradnú malé deti po miliónoch za dekády.

   Krista pána, ľudia….stále ste nepochopili, že „kresťanský“ Boh je HOAX? Veď sa správa ako mentálne retardovaný… „Zabi môjho syna v 20-tke, doži sa 80, a potom ti akože naložím v Pekle, kde nebude na to žiaden svedok….“ ….
   Takže keď niekoho odsúdia za vraždu, tak je to VĎAKA BOHU…. A do Pekla už potom nepôjde? NEMAL BY ÍSŤ, lebo si trest odsedí (ale ten trest mu dal ČLOVEK, zákon, ktorý vymyslel ČLOVEK, nie Boh – TAKŽE ČLOVEK PREŠŤAL BOHA)…….

   A keď niekto pozabíja tisíce ľudí nariadeniami, núteným očkovaním, atď, alebo raketami A DOŽIJE SA STAROBY, BEZ VäZNENIA, tak …………..VYČÚRAL S BOHOM BRUTÁLNYM SPôSOBOM………… Pretože dostane „jedno Peklo“ (na „svoju hlavu“) ZA TISÍCE MŔTVYCH…… A aj to Peklo po smrti tela………JE LEN VECOU VIERY…………… 😀 😀 😀 😀

   Fakt nie je s akými inteligentnými ľuďmi na tomto fóre debatiť (občas sa nájde výnimka)…… Čím dlhšie som „bez“ (viete čoho), tým viac a viac si všímam tú ľudskú hlúposť všade naokolo… A poviem vám úprimne – dosť ma to ničí. 🙂

   • Marek, zdá sa, že ľudstvo ani dodnes nepochopilo, že schizofrenický, samovyvolený vraždiaci „boh“ sionu sídliaci v prehnitej amerike nemá nič spoločné s NADpozemským Stvoriteľom Otcom (taktiež Človekom, ale dokonalým).
    A rovnako máme my plochozemci či guľatozemci guľáš aj v tom, že vzápätí po „Pribití Ježišovej Pravdy na kríž“ prišiel v Jeho mene samotným Ježišom predpovedaný a narýchlo sion-židmi vykonštruovaný Jeho falošný náhradník – tzv. ježiš-kristus: a to s úplne Opačným Učením! Stvoriteľ Otec čaká hádam už len na túto oklamanú skupinu ľudí, že sa konečne prebudí a pochopí, že Láska Nesúdi a Nevraždí, ale Odpúšťa.
    Koho zavraždil Ježiš? Nikoho! Jeho zavraždili! A komu NEodpustil Ježiš? Odpustil na kríži Všetkým, ešte aj svojim vrahom.

    Kresťania – Výroková Logika takto nič?

    Kde zaspala Pravda? Je na nás, aby sme ju (aj seba) konečne zobudili. Alebo budeme čakať, kým nás Pravý Ježiš príde zobudiť aj po druhý raz?

    • Výroková logika je slabý (formálny) systém na pochopenie a argumentovanie v oblasti, kde nemá opodstatnenie.
     Výrokovou logikou sa dá Boh aj dokázať, aj vyvrátiť.

     • Problém je v tom, že biblia je celá domotaná. Ale čo-to sa vyvrátiť dá: napríklad fungovanie ducha bez tela.

     • Odpoveď Emily: Ako sa dá vyvrátiť fungovanie ducha bez tela? Akože duch nedokáže bez tela interagovať s hmotným svetom?
      “Duch” NEPOTREBUJE fungovať v tele (s telom).
      Zoberme si jednoduchú nehmotnú vec – slovo “dĺžka”. Ono NEEXISTUJE v hmotnom svete, existuje len jeho význam a prípadný zmysel. A ten dokáže ovplyvňovat hmotný svet, v ktorom žijú telá ľudí.
      Vravím, toto nie je priestor na takéto diskusie. Beriem to tak, že len veľmi povrchne a detinsky sa dotýkame témy.

     • – ide o to, čo kto rozumie pod slovom duch – a či my stelesnené bytosti sme vôbec schopné abstraktné pojmy tohto formátu v plnej miere (a ešte rovnako) chápať…
      (myslím, že rozpitvávaním jedného zbytočne „sporného“ bodu sme sa príliš odklonili od podstaty niečoho, na čo bolo moje pôvodné konštatovanie zacielené)

   • Zákony vesmíru fungujú podobne ako fyzikálne zákony. A je úplne jedno v čo veríte alebo neveríte. Pochopí každý komu bolo dovolené nahliadnuť ďalej a dovolené vrátiť sa späť.
    Čo myslíte prečo ľudia lipnúci na majetku a zhýralí zloduchovia tak ťažko odchádzajú z tohto sveta?

    • Ovšem zákony vesmíru neobsahujú explicitne (vyjadrene a viditeľne) zákony morálky. Nedajú sa odvodiť, ani experimentálne dokázať.
     Sú mimo “elektromagnetických” interakcií.
     Zákony morálky sú “nemerateľné”. Sú nevysvetliteľné a často nepochopiteľné. Naše ľudské chápanie je “druhovo determinované”.
     Chápeme “telesné” alebo “hmotné” zákony, ale nie abstraktné. A morálka je abstraktná.
     Preto sa v spojení s náboženstvami a “nadpozemskými” vecami používa slovo viera. Aj keď Indovia poznajú aj pojem “osvietenie”. To je niečo ako pochopenie anstraktných vesmírnych zákonov.

   • Je tu malý priestor na debatu o Bohu a slobodnej vôli.
    Duchovná slobodná vôľa sa NEDÁ nijako obmedziť. Telesná ano. Zbraslav skôr myslel “manipuláciu” vedomia… ani sloboda slova sa nedá obmedziť – iba ak odseknutím rúk a nôh a zašitím úst. Inak VŽDY môžete povedať čo chcete – otázka je, s akými následkami.
    U vás je zázrak keď niekomu Boh splní jeho želanie (vôľu), u nás je zázrak, keď niekto splní Božiu vôľu.
    Používať ľudskú logiku a ľudské skúsenosti na “hodnotenie” Boha je neskutočne primitívne.
    Ak je Boh všemohúci, nech stvorí kameň ktorý sám neunesie. Toto je príklad uvažovania o Bohu ľudským spôsobom. Zdanlivo nemožné…
    Ale keď vám jadrový fyzik povie, že kolaps vlnovej funkcie (Schrödingerova rovnica) spôsobí našu realitu, veríte tomu. Veríte, že častice, ktoré sa nachádzajú NARAZ NA RÔZNYCH MIESTACH – WTF? – skolabujú do stavu, ktorý pozoruje pozorovateľ!
    Nikomu nevadí, že fyzik povie, že rôzne častice môžu zaberať naraz TEN ISTÝ PRIESTOR v priestoročase!
    Že častica z nižšou energiou AKO JE MINIMÁLNA NEVYHNUTNÁ dokáže vojsť do atómu keď je do neho vystreľovaná…
    Alebo štrbinový experiment – majú častice ROZUM a VÔĽU, keď sa správajú RÔZNE, ale SYSTEMATICKY ROVNAKO pri vedeckom experimente podľa toho, či je tam pozorovateľ alebo nie!??!!
    My nevieme poriadne pochopiť ani svet okolo nás – ale ideme kritizovať Boha, ako hlúpo stvoril svet.
    Ja sa priznám – ja Boha nechápem. Ale viem už, že Boha NETREBA CHÁPAŤ, netreba dokazovať ani vyvracať.
    Tak ako treba pálenku piť, treba Boha brať na vedomie.

  • Áno, toto sa ťažko “prijíma” do vedomia, pretože neexistujú “zrejmé výsledky”. Aha, keby bol Boh čo k čomu, TOTO BY NEDOPUSTIL! Keby fungovala karma, ľudia by ROTO nerobili.
   Ovšem nemyslím si, že karma obíde tých “nevinných” ktorí sa snažia tieto násilnosti preniesť na hlúpych poddaných.
   Karma nie je takto “jednoduchý” princíp.
   Veď aj ľudská spoločnosť odsudzuje “objednávateľov vrážd” rovnako ako vykonávateľov. Ak hlúpy človek dokáže odhaliť a potrestať takýto primitívny kauzálny vzťah, nemyslím si, že vesmírne sily na toto nedokážu…

   • Mnohdy jde o nepochopení zákonů universa – Jde o ztrátu odpovědnosti ( míním tím ztrátu odpovědnosti za sebe své činy jejich následky a i za ty druhé – především a hlavně je nutné respektovat svobodu každého jedince – pomoci ale jen tam, kde je to třeba.)

    Nepochopení přímo vytváří Karmický dluh. Je jedno, kdo to způsobí, protože zákon Zpětného účinku je platný a fungující. (Podobně jako zákon Akce a Reakce..)

    Z pohledu zákonů Universa neexistují Neviní ani Viníci ani Poddaní – je tu princip chyby a její nápravy.

    Každé „vykolejení“ je Chyba – a je ten hlavní a jediný zdroj problémů. Jenže jak je dobrým zvykem – problémy je třeba neřešit – protože obtěžují.

    • Neriešit problémy lebo obťazujú to je fakt a veľmi zaťažujú psychiku a uberajú nám na energii °°

 2. A nezabúdame, kto túto smrtiacu kombináciu- remdesivir + ventilátor ordinoval Slovákom. Nikto iný ako mediálna selebrita Dr. SABAKA.

 3. Tak a teraz vazne priatelia. Co s tym vsetky urobime. Same otazky, problemy a ziadne riesenia. Zijeme v temnej dobe, ak si pomozeme sami aj pan boh nam pomoze (na zamyslenie pre panbickarov). Najsilnejsiou zbranou toho vaseho,,rohateho,, je Korupcia…

  • To ešte nie je rohatý, ale židáci. Rohatý „len“ spúšťa baživosť! Nie náhodou nás naši starí nabádali k skromnosti.

 4. Satanski psychopati pokracuju vo vrazdeni uz novou ockovacou latkou, ktora moze byt horsia ako povodna
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/biolog-prinasi-zjisteni-masivni-kontaminace-dna-ve-vakcine-od-pfizeru/ kedze hraju o cas! Uvidime, kedy zacnu ludia masivne a viditelne umierat, desim sa toho!

 5. Už dlho si myslím, že “zdravotný systém” je úplné peklo.
  Je to biznis, nie služba. Malo by platiť – najprv práca, potom pláca. Systém by mal prijímať peniaze LEN od zdravých jedincov, za chorých by sa platitlo až po ich vyzdravení. Chronické prípady by sa platili z príjmov za zdravých. Princíp – čím viac si chorý tým viac nemocnica zarobí je ZLÝ. Nemotivuje liečiť.
  Princíp – pláca za vyliečenie – motivuje liečiť. Chorý
  predsa nemá možnosť zarábať na lekárske ošetrenie keď leží v nemocnici! Nemocnica nemá motív vyliečiť pacienta keď zarába na jeho zlom zdravotnom stave.
  Predstavte si opravára chladničky, ktorý by dostával za jej opravu každú hodinu vyššiu platbu, ako keby chladničku opravil za 5 minúť a potom by dostával len minimálny paušál, alebo nič. Pre neho je výhodnejšia pokazená chladnička ako opravená.
  Ak by dostával za fungujúcu chladničku mesačný paušál, ale v prípade jej poruchy by bol paušal pozastavený až do opravenia chladničky, myslíte, že by “naťahoval” opravu, alebo by zničil chladničku (za ktorú by potom žiaden paušál nedostával)?
  Problém je, že sa zo zdravia stal biznis. Iste, zdravie a život majú najvyššiu cenu, ale je nemorálne zarábať na jeho ničení. Vtedy je lekár teroristom, ktorý drží pacienta ako rukojemníka. Navyše je tu (ako v každom biznise) moment ponuky a dopytu. Vyzerá to tak, že dopyt po smrti pacienta je vyššie cenený ako ponuka za záchranu jeho života. Potom sa čudujte lekárovi – obchodníkovi s životom a smrťou – ako sa rozhodne…

  • Je to peklo! Moja matka už opakovane stratila vedomie a spadla v DSS a zranila sa, ale na neurologické vyšetrenie ju neposlali, hoci strata vedomia je neurologický problém z podstaty a aj poranenie hlavy môže byť následným neurologickým problémom – ak vynechám ostatné zranenia. Na neurologickíé vyšetrenia sa čaká 2 a pol mesiaca a potom v daný termín nie je prítomný lekár. Toto tu je horšie ako v Afrike, kde ľudia putujú k lekárovi 2 týždne peši.

   Mimo tému – v deň volieb 30. septembra sa pripravte na riadny humus počasie.

   • Bude počasie humusovité sa nedivim aj ono je už na konci s nervami pred volbami chce sa mu jednoducho preč od týchto smradov zasvinili tu aj kalendár °°

  • jojo,jednou se prý tento systém praktikoval už ve staré Číně.Nevyléčíš,nedostaneš prachy.

  • Medicína dávných civilizací
   Kurt Pollak, sám vzděláním lékař, který se dlouhodobě zabýval dějinami medicíny, podává v šesti kapitolách náhled do počátků medicíny ve starověku: V Egyptě, v Mezopotámii, v Indii, v Číně, v Americe a v antickém Řecku a Římě. Ve svém výkladu se snaží vybírat to podstatné, aby ukázal, že i když měly počátky medicíny řadu rysů společných, v některých ohledech filozofických východisek i společenského významu se jednotlivé kultury minulosti přece jen lišily.

   Kurt Pollak si zachoval zdravý odstup historika, takže text knihy je čtivý ale věcný. S úspěchem se vyhnul nástrahám snadného odsouzení postupů, které jsou ve světle dnešních znalostí absurdní, ale dokázal se vyhnout i jinému nebezpečí, totiž nekritickému přijímání zpráv z původních pramenů.

   https://www.databazeknih.cz/dalsi-vydani/medicina-davnych-civilizaci-115224

   • Všetko – absolútne všetko by malo vychádzať z filozofie – aj ako vykročíš. Filozofia je spôsob práve tej ľudskej existenie. A vychádza zo svedomia. Toto je úplne v prdeli – vychádza sa z efektivity a zo zisku. Židovina a jej chtonizmus ovládli celý svet! Ako s kým vyjebať a koho znásilniť a obrať – to nie je filozofia, ale výpalníctvo!

 6. Informovaný súhlas je t. t. ktorý vymysleli médiá a nemá oporu v zákone!!! ???

  Oporu v zákone má len termín „POUČENIE“, ktorý je zakotvený – nečudujte sa – v starej elektrikárskej norme ČSN /číslo teraz neviem z hlavy, ale obsahuje číslice 3 a 4 – dohľadám v spisoch, pretože je to stále vysoko aktuálne/.

  Poučenie musí v úvode obsahovať, kto je poučená osoba, kto poučenie a s akým zámerom vykonáva, čo je obsahom poučenia – vymenovať. Potom nasleduje samotné poučenie. V závere musí byť klauzula, že poučená osoba obsahu porozumela a súhlasí. Nestačí len podpis ako prejav súhlasu. A nestačí len ústne poučenie bez písomného – aj keď v skratke obsiahnutého poučenia. Toto prevzala tak SR ako aj ČR, ale je to mimo určitých profesií ako sú technici BOZP – a tí noví to už určite nevedia. lebo je to v záujme systému aby to nevedeli.

  No – lekári sa budú vyhovárať že nemajú čas a idioti pacoši ťiež sa nebudú snažiť pochopiť, pred čím ich poctivý lekár varuje. Sladká nevedomosť s obrovskými právnymi aj vecnými dôsledkami. S tým, že „pacient bol poučený“ si z hľadiska tejto stále platnej, aj keď zašitej normy – môžu lekári vytrieť prdel, pretože takémuto „poučeniu“ chýba zásadná vec – PREUKÁZATEĽNOSŤ!
  A tá je obvykle neprítomná! Všimnite si to na hárkoch v ordináciách. A dôležité – podpis za klauzulou že porozumel a súhlasí musí byť priamo spojený – kontinuálne – s obsahom poučenia. Teda – žiadne priloženie 150 podpisov k niečomu! Tých poučení musí byť v prípade hromadných podpisov vyprodukovaných viac, teda k poučeniu sa prikladá len toľko podpisov, koľko sa zmestí k obsahu poučenia – aby bolo preukázateľné, že podpisi sú súčasťou práve tohto poučenia. A na šetrenie lesov sa treba vysrať, lebo to inak z právneho hľadiska niekomu zlomí krk!

  • Čítajte s porozumením – „ale je to mimo určitých profesií ako sú technici BOZP “ – no, tak som to riadne nevysvetlil, lebo tomu samozrejme rozumiem, ale veta pôsobí neurčito. Áno je to mimo určitých profesií – ako sú napr. lekári, ale aj právnici. Ale nie je to mimo profesie technika BOZP a elektrikárov vyššieho rangu – aj keď tí noví neviem, či toto vedia. Toto je určité špecifikum – „tajomstvo“ BOZP.

  • správně.Jenže sere se na všechno. Předpisů a administrativy tak přibylo,že už jim nikdo nevěnuje pozornost

   • No a v takej DSS je vrcholom zdravotnej služby staničná sestra – rozhoduje o tom, čo kde s kým kam – a zmluvná obvodná lekárka to má na háku – a celý rok sa tam ani neukáže. Ľudia si neuvedomujú, že takto vznikajú malé navonok neviditeľné mocenské pašalikáty a mafie!

 7. Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 20.9.2023

  https://aktax.cz/q-the-storm-rider-zpravy-ze-dne-20-9-2023/

 8. Migrační krize může způsobit kolaps EU

  https://aktax.cz/migracni-krize-muze-zpusobit-kolaps-eu/

 9. Je to evidentní posun na „status“ pokusného králíka, na kterém je třeba vydělat. Vůbec tu nejde jen o Kovid, to je jen“bombónek“ na dortu. V obecné rovině funguje chemická jednotka formou nátlaku a strašení. Každý, kdo se ji dostane do osidel, je cíleně a řízeně strašen a následně chemicky likvidován. Je to jednoduchá a prostá úměra: Čím více chemie pacient pozře, tím lépe a radostněji se choroby množí a to až do bodu, kdy je organizmus chemií zcela zahlcen a začne kolabovat.

  Takže léčba je vždy (ne)účinná a bohužel pacient dříve či později zemře.

  Lidská hloupost je mnohdy bezbřehá a stále zde převládá fikce zázračného všeléku, který odstraní všechny choroby světa. Jenže opak je pravdou, s přibývající množstvím chemie a lékařů – zástup pacientů houstne.

  Pravdou je, že i lékař musí být z něčeho živ…

 10. 2023-09-18 – 1/4 Průvodce pandemickou galaxií: Jak globalisté připravili COVID-19? Investuj málo, vydělej balík!
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-09-18-1-4-pruvodce-pandemickou-galaxii-jak-globaliste-pripravili-covid-19-investuj-malo-vydelej-balik/

  2023-09-20 – 2/4 Průvodce pandemickou galaxií: Jak globalisté připravili COVID-19? Poradci, cvičení a Rockefeller
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-09-20-2-4-pruvodce-pandemickou-galaxii-jak-globaliste-pripravili-covid-19-poradci-cviceni-a-rockefeller/

 11. A nieco o Progresivnom Slovensku, ktore chcelo zaviest povinne smrtiace ockovanie!!! Urcite to skusia opat, len nech pride prilezitost!
  https://akw.sk/progresivne-slovensko-a-panama-papers/

 12. A este nieco k progresivnej vlade a ich rezidentke, tzn. slovenskym satanistom a ich sabate v USA:
  https://cz24.news/co-robi-slovensky-minister-zdravotnictva-v-new-yorku-maju-naponahlo/

  • Keďže tento podenkový minister zdrav. asi po 30.9. nebude vykonávať funkciu – otázka je, aký má zmysel jeho školenie v NY. Odpoveď – bude uprataný do nejakej neziskovky alebo think thanku a odtiaľ bude škodiť ďalej. Je to skrátka organizácia – nie jednotlivci!

Pridajte komentár

*