Elon Musk hovorí, že Microsoft vyvíja reálny Skynet pre dohľad nad každou oblasťou života ľudí


Print Friendly, PDF & Email

(Ethan Huff, Natural News) Napriek dystopickému úsiliu jeho vlastných firiem, miliardár vyrábajúci elektrické autá, z ktorého sa stala pokrytecká ikona sociálnych médií Elon Musk, kritizuje Microsoft za jeho plány s umelou inteligenciou (UI).

Nový UI čip od spoločnosti Microsoft s názvom „Maia“ má byť základným kameňom infraštruktúry spoločnosti, ktorá má konkurovať tej, ktorú vytvoril Musk. Zrejme preto ho kritizuje.

Maia, ako nám bolo povedané, prinesie všeobecnú umelú inteligenciu do „každého aspektu“ ľudského života.

Všeobecná umelá inteligencia sa líši od doterajších izolovaných aplikácií umelej inteligencie, s ktorými sa dnes ľudia stretávajú. Rozdiel je v tom, že všeobecná umelá inteligencia predstavuje skutočnú „inteligenciu“. Ide druhý stupeň umelej inteligencie, ktorý už dosahuje schopnosti človeka.

„Izolovaná alebo „úzka“ umelá inteligencia je napríklad ChatGPT alebo autopilot v elektrických autách. Sú to skvelé nové aplikácie, ale fungujú len v špecifickej doméne, teda v jednej oblasti. Všeobecná umelá inteligencia je všestranná. Je to už niečo podobné, ako sme videli vo filme Terminátor,“ vysvetľuje portál Wlt Report.

Dôvodom Muskovej kritiky sú pravdepodobne pôvodné väzby miliardárskeho eugenika Billa Gatesa na Microsoft. Musk sa snaží presvedčiť konzervatívcov, že sa nejakým spôsobom líši od svojich konkurentov.

(Súvisiace: Twitter nie je pod Muskom o nič slobodnejší ako za predchádzajúcich vlastníkov a lídrov.)

Je dôvodom kritiky iba to, že Musk neznáša konkurenciu?

Musk v týchto dňoch tvrdí, že ide predovšetkým o slobodu. Jeho názor je, že platforma Maia od Microsoftu sa použije na to, aby zbavila ľudí ďalších slobôd.

„Fuj!“ napísal Musk v tweete, v ktorom zdôraznil 50 miliárd dolárov, ktoré Microsoft ročne vynakladá na dátové centrá podporujúce platformu Maia a iné podobné projekty.

„Spoločnosť Microsoft vytvorila úplne nový druh infraštruktúry s komplexným prístupom k systémom, aby vyhovovala jedinečným potrebám našich zákazníkov v oblasti umelej inteligencie a cloudu,“ povedal o projekte Scott Guthrie, viceprezident pre Skupinu cloudu a umelej inteligencie v Microsofte.

Liečba osteoporózy

„S uvedením nášho nového akcelerátora umelej inteligencie, Azure Maia a cloudového natívneho CPU Azure Cobalt, spolu s našimi pokračujúcimi partnerstvami s dodávateľmi kremíka, môžeme teraz poskytnúť ešte väčší výber a výkon.“

Dva na mieru navrhnuté čipy a integrované systémy, ktoré Microsoft Ignite vyvinul – Microsoft Azure Maia AI Accelerator, optimalizovaný pre úlohy umelej unteligencie a generatívnu umelú inteligenciu a Microsoft Azure Cobalt CPU, procesor na báze Arm navrhnutý na spúšťanie výpočtových úloh pre všeobecné účely v Microsoft cloude – predstavujú podľa nedávneho oznámenia Microsoftu budúcnosť.

„Čipy predstavujú posledný kúsok skladačky Microsoftu pre poskytovanie infraštruktúrnych systémov, ktoré zahŕňajú všetko od výberu kremíka, softvéru a serverov až po stojany a chladiace systémy navrhnuté zhora nadol, schopné optimalizácie s ohľadom na interné a zákaznícke pracovné zaťaženie,“ uvádza spoločnosť.

„Čipy sa začnú zavádzať do dátových centier Microsoftu začiatkom budúceho roka, pričom spočiatku budú poháňať služby spoločnosti, ako je Microsoft Copilot alebo Azure OpenAI Service.“

Predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti Microsoft Satya Nadella povedal, že partnerstvo jeho spoločnosti s OpenAI je veľkou súčasťou ich „produktovej mapy“. Nové vedenie divízie na čele s Emmettom Shearom, ako aj novoprijatými Samom Altmanom a Gregom Brockmanom, pomôžu spoločnosti Microsoft zabezpečiť v oblasti umelej inteligencie úspešnú budúcnosť.

Reakcie ľudí na iniciatívu Microsoftu

„Koľko peňazí musel Bill Gates vyložiť na stôl, aby udržal nažive svoje sny o ovládnutí a vyľudnení sveta prostredníctvom umelej intelegicie?“ spýtal sa známy internetový mogul Kim Dotcom v skeptickom tweete.

„Moja žena má neter, ktorá pracuje pre Microsoft. Hovorí, že všetky ich zamestnanecké výhody (nápoje, občerstvenie, obedy) boli zrušené a zbytočné výdavky, okrem úplne nevyhnutných ciest vedúcich pracovníkov, boli obmedzené,“ povedal ďalší komentátor.

„Neuviedla konkrétne detaily, len to, že každý dostupný zdroj v Microsofte sa momentálne vrhá do úsilia o ovládnutie umelej inteligencie.“

Ďalšie súvisiace správy o prevzatí sveta umelou inteligenciou nájdete na stránke Transhumanism.news.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Musk tvrdí aj to, že jeho rakety letia do vesmíru a na Mars. Poučení ľudia vedia aká je pravda… Celý tento VESMÍRNY PODVOD.

  • Miroslav Čižmár

   Presne tak.ars je plochý. Poznáme to podľa Marsiek.

  • Elon Musk – kluk jak lusk…,s tou grimasou na tej fotke vyzerá trocha ako bavič a herec J. Travolta.
   Čo nezvládne Elon Musk resp. vojensko priemyselný komplex to zvládne Hollywood – rovnako ako v prípade „pristátia“ Američanov na Mesiac. Je to proste baron Prášil ten Musk.

 2. Marek Košice

  Ficindel sa „vyfarbuje“… Spomína covid a nakazenie covidom (predzvesť toho, ako prijme budúce „protipandemické“ opatrenia?), a bedáka nad tým, že obhajca Krivočenko nedostal v „covidových časoch“ pľúcnu ventiláciu (ktorá zabíjala 80-90% tých, ktorí na ňu boli napojení)….. Pozrel som prvé dve minúty, tento začiatok mi stačil. Fakt nemá zmysel zaoberať sa politikou, VERTE MI. 🙂 Má zmysel zaoberať sa fungovaním sveta (nemyslím politiky), zmyslom života, energiami…ale nie politikou.

 3. Pevne verím, že im vývojári do toho hodia vidly! Nemať zadarmo obed za plotom tábora Silicon Valley – to naserie. Inak – to akoby u Baťu padla infraštruktúra.

  https://en.wikipedia.org › wiki › Collapse_of_Silicon_Valley_Bank
  Collapse of Silicon Valley Bank – Wikipedia
  Silicon Valley Bank (SVB) failed on March 10, 2023, after a bank run caused by its investment in long-term securities. It was the third-largest bank failure in U.S. history and the largest since the 2007-2008 financial crisis. The FDIC seized SVB and reopened it as a bridge bank, but did not bail out the bank or its investors.

  https://www.cnn.com › 2023 › 06 › 16 › business › bill-gates-china-xi-jinping-visit-intl-hnk › index.html
  Bill Gates meets privately with Xi Jinping as US-China tensions rise …
  16. 6. 2023Bill Gates and Xi Jinping met Friday, marking the Chinese leader’s first known one-on-one meeting with a Western business figure in years. Gates, the co-founder of Microsoft (MSFT) and…

 4. To s Muskom nemá nič spoločné. Gates, keď zistil, že internet nie je hračička pre študentíkov (akým on nikdy nebol!) ale mnegabiznis a pichol IE do Windowsov, čím zničil napr. Netscape, rýchlo došiel na silu internetu a kedysi okolo Y2K vydal brožúrku, ktorá mala prístupným spôsobom vysvetliť deťom, aké to bude fasa, keď bude všetko v ich dome prepojené na jeden server (čosi ako „infotainment“ v dnešných autách) a odtiaľ kamsi do MS centrály. Vtedy už vznikali vtipy, ako púrišiel hladný chlap domov s veľkým nákupom a že kým ho vybalí, urobí si praženicu. V taške kopa vajecc, ale sporák ho poslal do kelu, lebo chladnička ešte nenačítala tie vajcia. A coke mu to zakázalo čo i len kúpiť v zhľadom k jeho zdravotnému stavu… On chce náš život riadiť už dávno.

  • A.I. je tak-taká premenná, že sa z toho ojebú. Už x-krát som vypenil pri automatickej „komunikácii“ so systémami na internete – firmy, e-shopy – potom to schytajú konkrétni zamestnanci. Teda okrem zberu metadát, centrálna inteligencia bude komunikovať s čím? S domácimi hoviadkami? Stará schéma – otáčanie smerníkov pred votrelcami – august 1968. S debilom sa nedá spolupracovať na žiadnej úrovni – hoci IT prostredie je-bude rovnaké. Čiže – podľa mňa – celý Gatesov koncept skolabuje na A.I. „víruse“, ktorý nebude z jeho dielne. So Stvoriteľom ešte nevyjebal žiaden „ajťák“. Najväčšou slabinou Gatesa je, že mu chýba vzdelanie a vlastná tvorivosť. Všetko to okolo neho nie je jeho intelektuálne dielo. Ak od neho už raz odišli nasratí vývojári – zakladatelia Linuxu, ďalší už neodídu, ale ho rovno zničia. Kto s čím zachádza, tým aj schádza.

 5. Israismael

  Odpočítavanie.. K čomu beží odpočítavanie, na stránke Q…?.. Ma sa stať niečo veľké o pár hodín?
  https://qofficial.net/en-eur/password

  • Marek Košice

   Má sa stať veľké H*VNO. 🙂
   Q-anon je zdroj pre mentálne postihnutých.

   • Israismael

    A ty si myslíš ze ja ten zdroj Q beriem za niečo sväté?… To určite nie a vôbec nie .Mentalnost si uchová pre seba, alebo nementalnost. Musíš mat všakže poznámku ku mne, to by si si ty neodpustil .. Len preto ze som ten link dal ja… Ja neviem co to znamená.. Možno nič a možno aj niečo áno.. Však temno riadi tento svet a už pekne dlho, tisícročia .. Takže treba sledovať všetko.. Zvlášť keď ma v tom prsty Trump, keďže sa tvrdí že stojí za tým zdrojom Q…

    • Israismael

     *uchovaj ,malo byť ..,ako tvoju identitu ,tvoje znamenie MzK

    • to je jedno kto

     zaujimave, ze sa Ti oplati cucat na zdroj, ktoreho decko ivanka s posahancom kushnerom prisli so svojimi dvomi detmi privitat uja sitinpinga, a aj mu rodnou mandarincinou krasne zaspievali ludovku. toto by malo stacit kazdemu aby pochopil, ze cele Q je ujovina na kvadrat a viac to nevyzivovat.

     • Israismael

      Ja pozerám mnohé stránky ,ja nespím ,snažím sa deliť informácie z mnohých webov ,zatriedovat …ale určite ja takým stránkam neprikladam nejakú váhu,..ja som sem dal tu informáciu skôr ako zaujímavosť ,že možno predsa len môže niečo to široké globálne temno chystať …Že ak sa niečo stane dnes okolo 19h ako sa to tam odpočítava ,aby sa to dozvedeli ľudia (veriac,neveriac)dopredu..a keď sa nič nestane ,tak by to chvala pánu bola len zastrasujuca =kačica =správa (ale nie odo mňa )..ja som info len tlmočil z tej stránky ,nech už to bude akokoľvek..Dúfam že sa nič nestane .

     • to je jedno kto

      ked sa ty napojis na nejaky zdroj, tak mu davas stavu… chces, aby sa nic nestalo, ale das to sem, aby asi ten zdroj dostal este viac stavy… inak si neviem predstavit ten oxymoron, ktory si vytvoril, ze chces, aby sa nic nestalo, ale das to sem, pricom nikto s tym nic nespravi, pretoze nemoze, akurat sa maximalne tak vystrasi a da tomu tu potrebnu stavu…

      tak isto, pozeras vsetko mozne, to mas asi kuva casu ako maku. preco radsej tuto energiu nevenujes niecomu inemu, kludne aj nicomu, ako na to cez vikend upozornil kotlar, ked hovoril, ze ludia sa absolutne nevedia zastavit a neustale sa musia krutit a krutit. ovela lepsie je utiahnut sa do seba, ako tu davat Qcka, ktore su icovina na kvadrat. spravis tym milion krat viac sluzby, ako tomu nicotnemu prospevku z Qcka…

     • Israismael

      Tú stránku som ja vôbec NEPOZNAL.. Som si na ten web klikol na inej stránke kde bol ten odkaz, resp. link… Tebe tu však nebudem robiť spoveď co všetko naozaj sledujem a prečo a pod..
      Toto je co za prejav a co to ma znamenať ze sa navazas?? .. .. Ty mňa nepoznáš, a už ma chceš súdiť kvôli jednej info ?.. Ja nie som drzi ako ty aby som teba súdil co píšeš a aký máš úmysel tým prejavom, ze ma chceš zhodiť.. Nech si kazdy vezme za svoje co chce a ako chce z tých informácií.. Ved ich je tu toľko na bádateľovy ze až… a každý si môže vziať za svoje co len chce…Ty si prišiel pod iným nickom s úmyslom zaútočiť.. TO JE TVOJ Úmysel.. Až mám dojem že tvoj iný nick, ktorý používaš tu každý dobre pozna

     • to je jedno kto

      „Tú stránku som ja vôbec NEPOZNAL“ :))))))))))))))))))))))))))

  • 403 Forbidden

  • mariankosnac

   BOOM BOOM BOOM !!! [israel]

   Ak sa nič nestane, tak aspoň uvidíme že Q naozaj za nič nestojí.

   • Israismael

    Presne tak… Sú ľudia ktori tomu Q veria akoze ma prísť odtiaľ mesiáš pre túto Zem.. Ja to beriem ovšem tak, ze tam sa skrýva niečo iné, nie dobré..

 6. + Ke včerejšímu „protestu“, který byl výsměch – oni mají z nás prdel, dokud nevyjdeme do ulic všichni, jak už jsem tady nejednou zmiňoval. A co ten „proslov“ od zdravotníků – už jsem myslel, že začnou říkat pravdu o podvodu s ko*kovid, ale nene, peníze + kecy, které tady už více jak rok víme a taky víme, že kecat a demonstrovat nedělá nic!! A školy? KDE BYLI KDYŽ SE TÝRALI DĚTI VE ŠKOLÁCH! JEN TUPĚ PLNILI PŘÍKAZY., beeeeeee, JE MI NA BLITÍ Z LIDÍ, NEDĚLAJÍ NIC, CO BY POHLO SE SYSTÉMEM!
  A když jsem to probíral s lidma, že máme vyjít ven, tak raději ne.. A další si na hoďku zavřeli, většina nedělala stejně nic. Špatně využitý čas! :/ Smutné.. MY musíme všichni vyjít do ulic, jinak se nestane NIC..
  +
  +
  + Bonus:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_4629.jpg
  = Podivná vlákna odstraněna z plic očkovaného pacienta v Utahu. Tato podivná vlákna zde již byla k vidění, např.:
  t.me/alertamagnetica/446

  • Nič sa nestane ani keď vyjdete všetci do ulíc. Lebo keď sa vrátite z ulice, znova všetci poslušne naklusáte do otrokárni a ďalej budete kŕmiť svojho parazita. Veď je to už tragikomédia. Protestovať proti otrokárovi, ktorého každú sekundu vyživujete.

   • Nemyslím si, my musíme v první řadě vyjít JIM NAPROTI..

   • to je jedno kto

    Juraj, ked uz povies A, tak nas vsetkych pouc aj s B, ako ty uz nevyzivujes parazita?

    • Máme parazitov a parazitov. Prvé parazity sú deti. Tie kŕmime, aby potom kŕmili nás – dôchodcov. Tie iné parazity sa nepočítajú, lebo žijeme vďaka tomu, že môžeme kŕmiť ich. V tomto systéme sa jedine včely nedožijú dôchodku. A ony mlčia, bzučia a makajú. Poskok Harari by vám to vysvetlil lešie.

     • to je jedno kto

      co je toto za pridrbanu odpoved. a ty si tuna tiez aj juraj, ked odpovedas za neho?

    • Konkrétne čo z toho, čo som napísal nechápeš?

     • To to „juraj“ – lebo to nie je jedno kto je to. Pridrbané otázky tu od pridrbaných samozvaných exekútorov. Až ti niekto – to je jedno kto – vykopne dvere – tak ti prestane byť jedno – kto. Eštebák „filozof“. Nepatrí pre „juraj“, ale pre eštebáka „to je jedno kto“.

     • to je jedno kto

      juraj, ako tu moze clovek viest s vami diskusiu, ked ty ani len neprecitas poriadne prispevok toho druheho: „ako ty uz nevyzivujes parazita?“

      co sa tyka marosa, trafena hus zagaga. a gaga a gaga a gaga. a povie co? kulovy kkt

    • Ak si v odpovedi nenašiel B, o čom sa mám s tebou baviť? Hádam nechceš, aby som ti tu napísal podrobný návod na to, ako môžeš žiť bez parazita.

     • to je jedno kto

      🙂 nikto od teba nechcel litanie, stacilo heslovite. odstrihnut sa od systemu snazime viaceri, ale niektore veci poriesit, je dost zlozite. ako si napriklad vyriesil neplatit dane za nehnutelnost, smeti. dakujem.

    • Keď prestaneš myslieť ako otrok, automaticky už nebudeš chcieť žiť ako otrok. Potrebuješ k tomu ale vyššie vedomie, zbúranie starých programov, ktoré do nás rodičia, škola, spoločnosť počas života nainštalovali. Je jedno, či vedome, či nevedome.

 7. A UŽ JE TO TU!

  „Počty pozitívne testovaných na covid-19 vytrvalo rastú. Kým prvý septembrový pondelok malo pozitívny test 199 ľudí, prvé októbrové to bolo 857, prvé novembrové 1528 a v pondelok tohto týždňa viac ako 2800. V apríli 2022, keď bolo pozitívne testovaných naposledy viac ako v súčasnej dobe, bolo v nemocniciach vyše 1000 nakazených a skoro 50 v ťažkom stave.
  Od začiatku septembra štatistici evidujú takmer 48.700 nakazených, testov na covid-19 bolo na jeseň asi 204.000. Vlani v rovnakom období bolo evidovaných asi 182.000 nakazených a testov viac ako 600.000. Predseda Českej vakcinologickej spoločnosti Českej lekárskej spoločnosti Jana Evangelistu Purkyně Roman Chlíbek minulý týždeň uviedol, že odhaduje počty reálne nakazených asi štvornásobné až päťnásobné proti počtu pozitívne testovaných.“
  https://www.cas.sk/clanok/2871861/hrozive-spravy-z-ceska-sme-na-zaciatku-epidemie-co-sa-to-u-susedov-deje/
  ———————
  Mediálni bubáci vyčíňajú – lebo sloboda slova! Imigranti „koronu“ nemôžu mať, lebo sloboda pohybu! Pohybom ku zdraviu!

  • Marek Košice

   Tak ja som veľmi, VEĽMI zvedavý. Ak nastúpi „covid 2“ s lockdownami, zákazmi a s denným BUBUBU hlásením (bože, to je otrasná spomienka na rok 2020…) nakazených a mŕtvych, tak……si budem priať smrť všetkých tých, ktorý tomuto PODVODU budú plne dôverovať, a tou dôverou a poslušnosťou nás (ostatných) budú SŤAHOVAŤ dole, do totálneho marazmu…

   DÚFAJME, že sa to nakoniec nestane… I keď…ak sa to nestane, tak sa stane niečo iné rovnako zlé….WAAAAAAAAUUUUUUUUU…. 😀

   J*BAŤ NA TO, neznervózňovať sa z toho. Aj smrť môže človek priať iným ľuďom (ktorí keby boli telesnými bunkami, boli by to RAKOVINOVÉ bunky) bez toho, aby bol plný emočného jednu. Chápeš – popriať smrť s kľudným srdcom. Pretože vieme, že je to LEN SMRŤ TELA, a tupým ovciam (toho najväčšieho kalibru) neprajeme trpieť. Smrťou myslíme len to, aby sa „VYPLI“. Ideálne, aby ZMIZLI…….a tak neškodili ľudstvu.

 8. + !! Film „Shot Dead“ vypráví příběhy dětí, které zemřely po očkování !!

  SNÍMEK JE CCA 1 HODINU DLOUHÝ, ODKAZ:

  wethepatriotsusa.org/shot-dead-movie/

  „Vůbec poprvé uslyšíte příběhy o úmrtí na kovidové injekce, jak je vyprávějí rodiče, kteří přišli o své děti.“

  = A můj názor? Oni kdykoli mohli nahlas říci „TOHLE JE ŠPATNĚ!“, ale místo toho trvali na tom, že budou následovat „novou“ západní módu, nechat sebe a děti „naočkovat“.
  A teď prosí o slitování. A z jejich hlouposti těží lidé, kteří předstírají dobrosrdečnost…

  + nové další informace jsem zaktualizoval zde, pokud má někdo zájem:

  forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=5&p=798#p798

 9. Na Ukrajině roste napětí mezi politickými a vojenskými špičkami, protože vojenská kampaň selhává

  https://aktax.cz/na-ukrajine-roste-napeti-mezi-politickymi-a-vojenskymi-spickami-protoze-vojenska-kampan-selhava/

 10. Deep State vytváří „iluze konsensu“, aby stádo lidských mas přiměl k poslušnosti a podřízení se tyranii

  https://aktax.cz/deep-state-vytvari-iluze-konsensu-aby-stado-lidskych-mas-primel-k-poslusnosti-a-podrizeni-se-tyranii/

 11. Posúvam INFO z Aeronetu:

  NSDAP nebyla strana Němců. NSDAP byla strana krvežíznivých, křivohubých, přičmoudlých Chazarů z Ukrajiny, stejně jako Havlovo Občanské fórum.

  Oni vyvolali dvě světové války, aby do nich nahnali Němce a Rusy.

  Židovská rodina Hitlerovi se z Ukrajiny přestěhovala do Polné u Jihlavy a pak do Rakouska.
  ABRAHAM HITLER byl nejbohatší obchodník v Polné. Podle záznamů židovské obce v Polné přijal v červenci 1781 místní kupec Abraham Friesch jméno Hittler, v obchodních záznamech se psal jako Hüttler i jako Hittler. Hitlerův židovský původ byl potvrzen z více zdrojů. V roce 1930 Hitlerův synovec William Patrick Hitler napsal Hitlerovi několik vyděračských dopisů, že pokud se nezlepší jeho postavení v Německu (prodejce u automobilky Opel), prodá informace o židovském rodinném pozadí francouzskému tisku. Právník NSDAP a pozdější guvernér Polska Hans Frank byl vyslán zametat stopy v archivech. Frank totéž vyp.ověděl při Norimberských procesech. Náhrobek Hitlerovy babičky je v Polné

  https://jihlavsky.denik.cz/zpravy_region/na-zidovskem-hrbitove-v-polne-hitlerova-babicka-pochovana-neni-20200613.html
  https://www.shekel.cz/37017/stoji-v-polne-nahrobek-hitlerovy-babicky

  Totéž i rodina Windsorové na britském trůnu. 1. světovou válku rozpoutali tři vnuci královny Victorie – Willy, Georgie, Nicky a Alicky – německý císař Vilém II., britský král Jiří V., ruský car Mikuláš II. a carevna Alexandra (Alix von Hessen). Čtyři bratranci nahnali Evropany do vzájemného zabíjení. Podle pomníčků na vesnicích padla čtvrtina českých mladých mužů.

  Královna Victorie na fotografiích, nosatá černá odporná Chazarka.
  https://www.museumoflondon.org.uk/application/files/7215/5862/4532/Queen-Victoria.jpg

  • To je ta Viktorka, co ječela u jezu? Na NWOO.org /zrušený/ bol dobrý článok o podvodom získanom tróne súčasnej angl. kráľovskej rodiny – regulárny potomok pravej línie sa s nimi údajne súdi. Zástava Walesu – červený reptiliánsky drak a židovská hviezda. Chazari, ktorí ušli pred Rusmi južnou cestou a zastavili sa až na Britských ostrovoch.

 12. https://necenzurovanapravda.cz/2023/11/profesor-bhakdi-hovori-o-tom-co-svet-v-budoucnu-ceka-video/
  Takze to najhorsie, masivne umieranie ockovanych je len pred nami a prikryt to podla mna budu chciet dalsou plandemiou a urychlit mozno s nou spojenym dalsim ockovanim. A mozno yo uz ani nebudu prokryvat, zvalia to na novu pliagu… 😥

Pridajte komentár

*