Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Ako ostať v prasačom brlohu


Print Friendly, PDF & Email

Ako prísť o zdravie, žiť stále neštastne, s chorobami, ale podľa vedy.

1. Vyhýbajte sa fyzickej aktivite.

2. Zatvárajte sa v dome.

3. Konzumujte deň aj noc sušienky, čokoládu, sladkosti, zemiakové lupienky, oriešky a zmrzlinu popri pozeraní TV.

4. Nepijte nikdy vodu, radšej coca-colu, pivo, 100% tetrapak džúsy, a veľa silnej kávy (Pozn Kampane. Často počúvame priania typu: “Prajeme Ti veľa vínka a nie vody a veľa dobrých jedál a nie diéty”. Sú to priania ušité na chorobu.

5. Nezabúdajte na aperitívy pred každým jedlom.

6. Všetko ohrievajte v mikrovlnke, predovšetkým zmrazené potraviny, veď je to také praktické.

7. Jedzte každé jedlo v hojnom množstve,  zvlášť to fritované (je také chutné) či rôzne druhy mäsa s omáčkou. Nezabúdajte tiež na salám pred a syry po jedle.

8. Konzumujte veľa mlieka, syrov a jogurtov kôli vápniku, pomaranče či iné ovocie kôli vitamínom na konci jedla.

9. Pri najmenšom neopatrení zavolajte lekárovi a svedomito konzumujte antibiotika, ukľudnujúce lieky či lieky na spanie ktoré vám predpíše. Nezabúdajte že v lekárni existujú tisíce liekov – zázrak, ktorý vám uľahčí žiť. 

10. Kritizujte celý svet, to robí naozaj dobre.

11. Na obed aj na večer nezmeškajte všetky správy v rádiu či TV. Myslite na všetky nešťastia sveta, kruté zločiny, vraždy či škandály. NEMYSLITE konstruktívne, len verte všetkému, čo počujete v TV.

12. Nemajte žiadnu záľubu, ideály či ciele. Je to starý a nebezpečný štýl.

Liečba osteoporózy

13. Pracujte čo najmenej a oddychujte často. Jedna siesta pred spaním dá viac oddýchnuť.

14. Premýšľajte a pamätajte si každú zlú vec čo vám kto urobil, snívajte o vašich odplatách a propagujte “dobrú vojnu” ako sposob k náprave tejto zlej spoločnosti.

15. Vyhýbajte sa nadšeným a optimistickým ľuďom ktorý vravia ako sa mať dobre a dávajú vám “nudné rady”.

16. Dajte sa stále očkovať a s rôznymi vakcínami a robte tak aj pre vašich blízkych.

17. Jedzte veľa a rýchlo, predovšetkým odpadové jedlo a cíťte sa za to vinný. Uprednostňujte konzervované, aromatizované, prifarbené, osladené ustálené, zahustené mrazené produkty bohaté na pesticídy a herbicídy. Nejedzte čerstvé ovocie a zeleninu. Jedzte keď ste nervózny a stresovaný, nehrýzte ale hltajte všetko po veľkých kusoch. Jedzte instantné polievky, mäso, ryby, vajcia a syry vo veľkých množstvách a ignorujte BIO produkty. Davajte väčší pozor na vodu do žehličky či do baterky do auta ako na tú čo pijete. Nepočúvajte nároky vášho tela a otravujte ho každodenne, pijte veľa alkoholu a to nie iba počas jedla.

18. Používajte syntetický odev, hlavne ten spodný a noste čo najužšie topánky. Konzumujte všetky povolené aj nepovolené drogy a pamätajte že nie vždy tie nelegálne sú viac škodlivé.

19. Život je pohyb, ale môžete stále používať auto. Peši choďte iba na kávu. Večer pred spaním a ráno hneď po zobudení zamestnávajte vašu myseľ predstavou najhorších vecí čo sa vám, vaším blízkym, štátu či svetu môže stať. Snažte sa tým byť posadnutý. Rozvýjajte nevôľu a snažte sa byť stále veľmi kritický voči sebe.

20. Dýchajte stále znečistený vzduch (a keď nemožete, môžte stále začať fajčiť) dýchajte zhlboka iba keď je to nevyhnutne dôležité. Po týchto všetkých metodických otravách vášho tela a nerešpektovaní jeho požiadaviek choďte za lekárom a liečte sa farmaceutikami, prekonajte váš odpor (ak ho máte) a snažte sa uveriť že ten jed zvaný liek bude na vás pôsobit zázračne (a nikdy nečítajte priložené upozornenia k toxickým látkam ktoré beriete ako vašu medicínu).  

Zdroj: http://www.mednat.org/15comandamenti.htm

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Preložila Lenka Molitorisová

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. uprimne velmi pekne dakujem, prekladatelke ze si dala namahu za preklad ..fandim a drzim palce

Pridajte komentár

*