Dnes už spoľahlivo vieme, že kabala chce rozpútať 3. svetovú vojnu


Print Friendly, PDF & Email

Dnes už spoľahlivo vieme, že kabala chce rozpútať 3. svetovú vojnu

(Vernon Coleman, Expose News) Ešte v polovici apríla 2022 som napísal článok, v ktorom som vyjadril obavy, že nás spiklenci z globálnej kabaly tlačia do svetovej vojny. Názov tohto článku bol „Chcú teraz spiklenci 3. svetovú vojnu?“

Dnes to už vieme. Naozaj chcú. Novinári a ich spolupracovníci, ktorí sa posmievali a tvrdili, že sa to nikdy nemôže stať, sa jednoznačne mýlili – opäť raz.

Podvodná pandémia, vakcíny, lockdowny, rúška a množstvo psychologických trikov na vymývanie mozgov, ktoré zaviedli klamárske, podvádzajúce vlády a vládni poradcovia, boli navrhnuté tak, aby vydesili a prinútili obyvateľstvo, aby sa naučilo poslúchať akékoľvek pokyny, ktoré dostanú a prijať akékoľvek klamstvá, ktoré mu povedia.

Cieľom, ako sme celý čas vedeli, bolo znížiť veľkosť svetovej populácie. To nám spiklenci často naznačovali. A presne to aj mali na mysli.

Covidové vakcíny ako tikajúce bomby v telách zaočkovaných ešte zabijú mnohých. Opustenie starých, chorých a invalidných zabije milióny ľudí. Rastúci hladomor v Ázii a Afrike zabije približne miliardu ľudí. To ale nebude dosť rýchle. Stará dobrá, dlhá a zámerne vyvolaná vojna však zabije miliardy.

Je to možné, pretože sprisahanci potláčajú pravdu, démonizujú pravdovravných a desia milióny ľudí, aby sa stali kolaborantmi v ich diabolskom sprisahaní.

A, samozrejme, lekárska profesia kúpená a platená (kúpená s obrovskými, bezprecedentnými poplatkami financovanými daňovými poplatníkmi za vakcíny, o ktorých museli vedieť, že narobia viac škody ako úžitku) a zapredané médiá (kúpené masívnou reklamou financovanou daňovými poplatníkmi, ktorá ich udržuje pri živote) podporujú a propagujú kabalu a jej sprisahanie.

Hneď od začiatku som cítil, že je úplne jasné, že to, čo sa deje na Ukrajine, sa používa ako výhovorka na budovanie nadšenia pre 3. svetovú vojnu.

A od začiatku toho, čo sa dá najlepšie opísať ako vojna orwellovských plánovačov, spiklenci tvrdo pracovali na tom, aby tlačili kolaborantskú verejnosť (mozgy zmäkčené príliš dlhými mesiacmi nosenia rúšok a príliš mnohými toxickými injekciami), aby požadovali vojnu proti Rusku.

Vláda Veľkej Británie – ktorá sa doslova topí v dlhoch – míňa ďalších 25 miliárd libier ročne na posielanie zbraní a munície na Ukrajinu, aby zabezpečila, že vojna bude pokračovať a bude sa zhoršovať.

Putin je tlačený do kúta v nádeji, že bude taký zúfalý, že zhodí jadrové bomby na Ukrajinu. To je presne to, čo spiklenci chcú.

Poľutovaniahodná zmes hlupákov a kreténov, ktorí sú slepí voči tomu, čo sa deje, s mozgami poškodenými toxickými vakcínami, krikom prejavujú svoju podporu Ukrajine – bez toho, aby mali tušenie, čo sa deje a prečo.

Nikomu z nich nezáleží na množstve ďalších vojen vo svete (napr. v Jemene a Sýrii) alebo na tom, že Ukrajina a Rusko majú dlhú históriu hádok a vzájomného zabíjania sa. Nikoho z nich nezaujíma, že Ukrajina je rovnako vinná za vojnové zločiny ako Rusko.

S vymytými mozgami ignorantsky mávajú ukrajinskými vlajočkami. Sú ako bezduchí, úbohí a opití besniaci futbaloví fanúšikovia. Radnice miest a ich znepokojení, no mozgovo mŕtvi občania, vyvesujú na stožiaroch ukrajinské vlajky a samoľúbo mrnčia od sebauspokojenia.

Motoristi majú na autách pripevnené alebo namaľované vlajky Ukrajiny. Ľudia, ktorí vyzerajú inteligentne a ľudsky, majú na chlopni kabátov odznaky Ukrajiny. Nikto z nich nemá dostatočne vyspelý mozog na to, aby si uvedomil, že sú len pešiakmi v orwellovskej hre klamstva a nadvlády.

Rovnakým spôsobom, akým nemecká invázia do Poľska viedla k 2. svetovej vojne, je teraz jasné, že ruská invázia na Ukrajinu by mohla byť pre kabalu ospravedlnením na rozpútanie 3. svetovej vojny.

Ako som tvrdil už v apríli 2022, už niet pochýb o tom, že NATO zámerne dotlačilo Rusko k invázii na Ukrajinu.

Niet pochýb ani o tom, že toto nie je zďaleka najvážnejšia vojenská aktivita, ktorá sa v súčasnosti vo svete vyskytuje. Vojny v Jemene a Sýrii zabili oveľa viac ľudí, no medzi západnými politikmi či novinármi vyvolali malý alebo žiadny záujem.

Nemyslím si, že niekto, kto si naštudoval všetky dôkazy, by nesúhlasil so záverom, že Rusko bolo vyprovokované k invázii na Ukrajinu, aby pomohlo presadiť plány tých, ktorí plánujú Veľký reset.

Prírodná liečba osteoartritídy

Nedostatok potravín, palív a hnojív, ktorý je priamym dôsledkom organizovanej invázie, zruinuje globálnu ekonomiku a prinúti rast inflácie, cien a úrokových sadzieb.

Na Západe, najmä v Európe, bude veľa ťažkostí. Milióny ľudí prídu o prácu a milióny o svoje domovy.

Skutočné náklady však pocítia Afrika a Ázia, kde v najbližších mesiacoch zomrú od hladu stovky miliónov ľudí. Bolo by naivné si myslieť, že to bolo niečo iné ako úmyselná genocída. S politikmi zodpovednými za smrtiace sankcie proti Rusku by sa malo zaobchádzať ako s vojnovými zločincami. Tieto sankcie spôsobili najväčšie škody v západnej Európe.

V apríli som napísal, že si myslím, že je niekde medzi nepravdepodobným a nemožným, aby sa boje na Ukrajine rozšírili do zvyšku Európy a priviedli nás do 3. svetovej vojny. Myslel som si, že aj tí najagresívnejší, vojnu milujúci kolaboranti cúvnu, keď budú ceny potravín a pohonných hmôt stúpať.

Ale médiá urobili svoju prácu dobre. Novinové komentáre sú plné požiadaviek na viac akčnosti, viac nábojov, viac vojny. Politickí lídri hovoria o zosadení Putina a jeho zatknutí.

Ľudia, ktorí od roku 2014 počas 8 ročného konfliktu medzi Ruskom a Ukrajinou na Donbase mlčali, sú teraz zrazu naplnení hrôzou. Ľudia sú zrazu zdesení – pretože im bolo povedané, aby boli zhrození.

Ľudia, ktorým boli vymyté mozgy, aby požadovali väčšiu vojnu, boli zmanipulovaní a neuvedomujú si, že sú využívaní. Sú to tí istí ľudia, ktorí prepadli mýtu o recyklácii. Sú to tí istí ľudia, ktorí prepadli mýtu o globálnom otepľovaní. Sú to tí istí ľudia, ktorí prijali toxické, experimentálne „vakcíny“ s nespútaným nadšením.

Títo ľudia boli vyformovaní, vycvičení a premenení na dôverčivých poddajných služobníkov Veľkého resetu.

Už sme hlboko zapojení do tejto zámerne vykonštruovanej vojny. Britská vláda poslala zbrane na Ukrajinu, čím zapojila Britániu do konfliktu.

Verejnosť sa vyzýva, aby podporila Ukrajinu. Médiá pod vedením spiklencov neustále informujú o zverstvách (ktoré sa mohli, ale aj nemuseli stať) a nabádajú verejnosť, aby volala po väčšej účasti Západu v konflikte na Ukrajine.

Jednotliví ruskí občania (ktorí nespáchali žiadne zločiny, nieto ešte aby boli zapojení do invázie na Ukrajinu) sú prenasledovaní a trestaní.

Športovcom a hudobníkom, ktorí sú zhodou okolností Rusi, bola odopretá možnosť vykonávať svoje remeslo len preto, že majú ruské pasy. Podnikatelia sú svedkami toho, že sa im berie majetok – jednoducho kvôli ich občianstvu. Hovorí sa o konfiškácii majetku všetkým ruským občanom.

A verejnosť je neustále vyzývaná, aby podporovala Ukrajinu. Nevidel som žiadne známky podpory utláčanému ľudu Sýrie alebo utláčanému ľudu Jemenu, ale s ľuďmi z Ukrajiny sa zaobchádza ako s veľmi výnimočnými.

Spiklenci, ktorí ovládali svet posledné dva roky a ktorých verejne deklarované ciele zahŕňajú genocídu, digitálne zotročenie a svetovú vládu, tlačia verejnosť k tomu, aby žiadala, aby sa Británia, Amerika a ďalšie krajiny viac zapojili do konfliktu na Ukrajine. Viac bômb a viac zabíjania. Plánom je dotlačiť Rusko k predĺženiu vojny.

Je náhoda, že sa britská kráľovská rodina sťahuje preč z Londýna? Ako bezpečné budú veľké mestá v najbližších mesiacoch?

Toto sú zlé časy, organizované a riadené zlými sprisahancami.

Jedinou istotou je, že spiklenci zatiaľ stále vládnu. A do karát im hrajú nevinné bábky, ktoré nosia alebo vyvesujú svoje vlajočky na podporu Ukrajiny.

Tento konflikt vyvolali sprisahanci. A je čoraz jasnejšie, že s tým neskončili.

Pred niekoľkými mesiacmi bola 3. svetová vojna takmer nemožná. Dnes by ste museli byť veľmi naivní, aby ste si neuvedomili, že 3. svetová vojna je súčasťou ich plánu.

Existujú náznaky, že čoraz viac ľudí sa prebúdza do skutočnej katastrofy, ktorej teraz čelíme. Ľudia sa pýtajú, prečo by mali hladovať a mrznúť kvôli konfliktu, ktorý sa ich netýka – konfliktu, ktorý vytvorili a riadia politickí lídri v Amerike a Európe, bábky slúžiace globalistickej kabale.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Vernom Coleman, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Môžem sa opýtať? ….Prečo tí mladí „progresívci“ (vyskytujúci sa mainstreamových médiách), dvadsiatnici alebo čerství tridsiatnici…….vyzerajú ako KKTI??? Proste AKO RETARDI………

  • Oni tak len nevyzerajú, oni takí sú. PS je degenerovaná strana, preto priťahuje seberovných. Na začiatku, keď vznikali, tak tam bolo pár normálnych ľudí. Tých ale cielene vyštvali, aby im to tam „nekazili“.

  • Marek,oni nielenže vyzerajú ako kkti,ale ani v skutočnosti nimi aj sú!!! Tá liberálna fanatická demagógia ich úplne zmohla!! Nemajú v sebe morálnej ani duchovnej sily,aby pochopili,kde je reálna a skutočná pravda!! Žijú v nenávisti voči iným názorom a ľuďom,ale aj voči iným národom,ako napr.Rusom!!! Propaganda ide na plné obrátky,ale všetci títo zapredanci zabudli na jednu, rokmi overenú pravdu…“božie mlyny melú pomaly ale isto“!!!! Na každého raz dôjde, ale potom už bude neskoro!!! Dobro vždy porazilo zlo, a tak to bolo aj bude,aj keď žijeme v dobe kedy momentálne zlo ovládlo svet….je to tým,že ľudia žijú v blahobyte,samoľubosti,honbou za peniazmi,pýche,zvratenosti atď,zavrhli morálne zásady a pravidlá…takže zákonite musí prísť trest!!!!

 2. Lovers of True Peace.

 3. Franta Záruba

  Buďte v klídku jde to správně,odělit zrno od plev je boží záměr.Křesadlo.

 4. ak kabala bude chcieť, vojna bude. Nezávisle od toho, čo robia alebo nerobia rusi.
  Kabala nepotrebuje na vojnu nejaký ruský útok.

  táto fejková vojna je tu preto, aby ekonomicky padla EU a začal kolaps a krach kapitalizmu.
  To autor nechápe, lebo má kapitalistické myslenie e kapitalistické videnie sveta.

 5. A tu je nezávislý nazor: konči sa Precesný Anno Magnus, ako aj Kali-yuga a Sata-yuga, ako aj Železný vek. Skoncil 5.vek Slnka a na svet zostupuje Bolon Yokte Ku( biblický Joktán, brat Faléga?) je to lan Podsvetia,vodca vsetkych ničiteľov, ako aj chaos a conflikt sveta! Bolon Yokte Ku je bohyňou Podsvetia, ktora uzatvára terajši vek 5.Slnka! Vid Monument 6 v Torugueri= Mučivá Vojna( nuklearna 3.svetová?)…Konči sa Aztecke,ako aj Mayské rátanie zaklada ia Nových Ohňov, každých 52 rokov. Pripravujú Great Reset vo Svet.ekonom.fóre, ako aj Novus Ordo Seclorum! A dovŕši to Veľký Jubilejný Rok Krista,Jeho Druhým Príchodom! Svet má ísť súžením a súdmi po dobu 84 mesiacov,teda 7 rokov,od 2025 po 2033! A tí vzdelanejší jasne vidíme, že všetky skorumpované vlady Zapadu pripravuju prichod moci antikrista a potom satana…Vsetci tahajú za jeden chvost-ten satanov! A Rusko hrá jemu pripísanú úlohu v tomto Jiddiš Divadle mocností satanskeho Zapadu a kresťanského Vychodu, kde má nahradit bielu populaciu Europy a Severnej Ameriky žltá rasa v prichadzajúcom Zlatom Veku Krista…V každom podveku Slnka, vládne iná rasa…Rotujú, a Severna Amerika to dokazuje! Po čiernych “ Olmekoch“( Jaguárí ľud s Ohnivymi očami) prišli červenokoží Indiani, po nich biely kolonisti a odpad Európy, a teraz sa pripravuje pôda pre žltých Číňanov k nastupu ba svetový primat a trón! A Kódex Zouche-Nuttall,strana 36, to jasne dokazuje, kto sa rodite prichádzajúci nový vek Slnka! Zltý Číňan!!!!

  • Do roku 2033 ma Si Jin Pin zaruku byt na trone Ciny…vysledky XX. zjazdu KSCiny.. porazka globalistov/a komsomolcov v Cine/, historicky porazka Trockistov-slobodomurarov Stalinistami… paralela roku 1917 28. oktober , teda 7. november VOSR… kontrauder februaru 1917\ koniec Romanovcov , vyvrazdenim carskeho rodu\
   takze…ideme dalej, historia sa opakuje,/ minimalne pokus o to opakovanie/
   Pozrite si na wikipedii vyraz pre noosferu a vyskumy Vernadskeho ci Fjodorova v te oblasti kozmologie… minimalne zaujimavy pohlad na to co sa deje okolo nas
   napr
   SAV Jaseckova v PDF neda sa mi to preposlat. Vernadskeho koncept noosfery
   https://t.me/igor_panarin/17994
   https://t.me/igor_panarin/18006

   • Objektívne

    Zaujímavé to je, ale nie je to fyzično. Noosféra je tá istá rovina, v ktorej sídli Akášická knižnica a kde ju pretínajú naše individuálne duše, kde žijú bytosti, ktoré nevidíme. Tieto neviditeľné rasy zahŕňajú anjelov, démonov, džinov (džinov) a víly. Všetky nehmotné bytosti, o ktorých my ľudia veríme, že sme ich vnímali ako skutočné vedľa jednorožcov, morských panien a duchov. Ďalší výraz pre túto astrálnu rovinu, všetko vo sfére našich ľudských myšlienok alebo predstavivosti, je známy ako noosféra.
    Názov Teória akašických záznamov vznikol až v 19. storočí na odporúčanie Alfreda Percyho Sinnetta, autora ezoterického budhizmu (1884). Myšlienka tohto mena prišla na myseľ Heleny Petrovna Blavatskej počas jej ciest po svete v rokoch 1849 až 1869. Ako okultistka, médium a autorka sa Helena stala spoluzakladateľkou Teozofickej spoločnosti v roku 1875. Helena bola fascinovaná umením mágie a tvrdila, že sama bola v kontakte s duchovným svetom duchov. Utiekla zo života svojho manželstva a odcestovala do Tibetu, kde zdokonalila svoje zručnosti v cestovaní astrálnou rovinou. Blavatská odišla z Tibetu s poslaním dokázať svetu, že teória Akášickej knižky skutočne existovala spolu s pravdou, že špiritizmus bol v skutočnosti skutočný. Obrana proti falošným informačným obvineniam vytvoreným vedcami. Akášickú teóriu záznamov charakterizovala ako „druh životnej sily“, pričom ju odkázala na „nezničiteľné tabuľky astrálneho svetla, ktoré zaznamenáva činy a myšlienky ľudí v minulosti, prítomnosti a budúcnosti“.

    • Suhlasim ze to nie je fyzicno, ale sme v hybridnej vojne… a ta je velmi silna prave na inej urovni ako fyzicno. A o to je to narocnejsie, lebo o tejto oblasti vieme velmi, velmi malo, hlavne bezni ludia a tak sme lahko zmanipulovatelni Keby nas bolo viac takych ako Bolek Polivka v ikonickom filme a najlepsou myslienkou na veceri s p. lekarkou …. „a predsa verim ze ju mate“:-]

     • Objektívne

      Ak by sa mnohí hľadajúci a experimentujúci nepripájali na astrálne pole, bolo by na svete lepšie. Astrál je zlo, je to územie Seta. Adept objavujúci nové možnosti bytia a vstupujúci do tohoto poľa ani netuší s kým komunikuje. Je ovlivnený silou Seta = Satana. Toto pole vedeli správne používať len v starom Egypte. Vybraní adepti so špeciálnymi vlastnosťami sa to učili v škole mystérií a učili sa to 21 rokov. V súčasnosti žiadna taká škola neexistuje a experimentátori, alebo aj dlhodobo praktizujúci nevedia odolávať tým silám. Preto vznikajú všelijaké antisystémy viery. Ces astrálne pole je nutné len prechádzať na vyššie energetické hladiny, nesmie sa v ňom zostávať. Tu je o tom viac:
      https://wandsofhorus.ru/seth-factor

   • porazka globalistov/a komsomolcov v Cine/

    komsomolci veľmi spolupracujú s Demokratmi v USA.
    takže pochybujem že to je porážka globalistov, len oslabenie pozície amerických elít, tej ich časti, ktorá je naviazaná na Demokratov v USA

  • Nieco o geopolitike Ciny… dlhe ale myslim ze dobre… Cina nie je este pripravena na to byt globalnym lidrom . Zatial

   https://t.me/igor_panarin/18041

 6. hľadač pravdy

  Toto vykonáva masa lóžových bratov, ktorá je pomocným zborom – frontová bojová organizácia najvyšších satanistov!

  Pridávam sem dva videá:

  1.) The Freemasons Tercentenary Celebration [FULL VIDEO STREAMED],
  (v angličtine, 2hod., 33minút).
  Slávnostné podujatie slobodomurárov pri príležitosti osláv 300 rokov založenia Veľkej lóže Anglicka. Je tam približne 5000 slobodomurárov v kráľovskej Albert hale v Južnom Kensingtone v Londýne. Podujatie sa uskutočnilo 31.10.2017.

  V úvode sa predstavujú snáď všetky Veľkolóže sveta, v čase 23min,35s sa zobrazuje Veľká lóža Slovenska!
  https://www.youtube.com/watch?v=ciNkEPBGc-o

  2.) Najnovšie video o slobodomurároch od ,,infovojaka“
  (slovenský dabing, 10min., 54s)
  https://rumble.com/v1pgcy4-illuminti-odhalen.html

  Prečo je nám dovolené toto vidieť – hlavne teda tú oslavu k 300 ročnému výročiu založenia Veľkej lóže Anglicka?

  => pretože:
  1. skrytá vrchnosť si je už úplne istá svojim úspešným zavŕšením ich konečných cieľov!
  2. toto sú iba ,,obyčajní“ slobodomurári, t.j. Veľkolóže a Veľké Orienty, o ktorých už aj tak obyvateľstvo v celom svete vie!

  • ÚPLNE VŠETKY svoje plány ti tým či oným spôsobom dajú vedieť vopred.
   Bez tvojej podpory by z nich nebolo nič.

 7. kvakcína je sloboda

  citát z článku: „Ľudia, ktorým boli vymyté mozgy, aby požadovali väčšiu vojnu, boli zmanipulovaní a neuvedomujú si, že sú využívaní. Sú to tí istí ľudia, ktorí prepadli mýtu o recyklácii. Sú to tí istí ľudia, ktorí prepadli mýtu o globálnom otepľovaní. Sú to tí istí ľudia, ktorí prijali toxické, experimentálne „vakcíny“ s nespútaným nadšením.“ – sú toto ešte ľudia?! asi skôr bioroboti!!!

  • sú toto ešte ľudia?! asi skôr bioroboti!!!

   od samého začiatku to boli BioRoboti, len ty si to doteraz nevidel, nechcel vidieť alebo si sa to bál uvidieť.
   Až teraz vidíš, že si obklopení bioRobotmi.
   80% takzvaného ľudstva sú BioRoboti, bezduchí, NPC, ktorí nikdy ľuďmi neboli
   vitaj v realite

 8. Čo je to vlastne tá dlho na týchto stránkach (a nielen tu) omieľaná Kabala? Poznám ako tak Starý a Nový zákon, prečítal som Protokoly sionských mudrcov, ale KABALU nepoznám, ani neviem, kde si ju mám naštudovať.

  • Šak wikipédia a gógle a potom knižnica a máte o zábavu postarané.

  • Tym autor myslel vnutorne ucenie. Je jedno, ci sa tieto ucenia volaju iluminatske, budhisticke, kabalisticke, gnosticke, slobodomurarske, krestanske, ci ine.. Vsetky tieto ucenia pouzivaju rozne vyznamy, ktore znamenaju v konecnom dosledku to iste. Cudzim slovom sa to nazyva akroamaticky, to znamena, ze vyznam poznaju ludia, ktori ich pouzivaju pre vnutorne potreby, ktore nie su urcene na uverejnenie a vsetci ostatni papagajuju vyznamy, ktore su uverejnene v beznych manuskriptoch. V konecnom dosledku sa jedna o +- fyzicky povod staroegyptskeho myslenia, v ktorom je zakomponovane poznanie z roznych odvetvi, postupom casu zmodifikovane..

   A miliony kabalistov, slobodomurarov, …, ani nevedia, o co ide. Mas to rovnake, ako ked raz nevies napriklad pochopit, preco sa niekto citi, ze miluje klokana a ty vnimas sposobom, ze milujes zenu, tak to nevysvetlis ani alternativcom, ani beznym ucnom, nech uz maju nacitane cokolvek, ze ich organizacia ma dalsie vnutorne ucenia, okrem tych, ktore konaju charitativne a podobne..

   A nastudovat to nenastudujes, pretoze sice mozes teoreticky poropzravat o takych a onakych vyznamoch, ale nikdy nebudes vediet pracovat s vedomostami, ako sa s nimi pracuje, lebo na to nemas prostriedky. A ktokolvek, cokolvek napise, pokial to nezije, tak nema skusenosti a nevie si nijakym sposobom ukotvit mysel, kedy a co a ako pouzit, vyuzit.

   • Excelente…až ma tak ohrialo, ako dnešný nádherný deň. Labyrint Ráje aneb cesta do nitra svého Srdce…Ján Ámos Komenský

    A čo človek…toť cesta každého individuálna s nejakou tou múdrosťou naokolo a zažitým Poznaním a informáciami…

    Odcitujem jednu skvelú bytosť :

    Poďme všetci spolu v Radosti, Láske, Kráse a Pokore, ale s vedomím, že každý kráča sám za seba.

 9. Už několik měsíců se mluví o tom, že USA opět použije ukrajinské ruce a jejich pomocí provede na území Ukrajiny buď chemický útok nebo dokonce použije špinavou bombu. Špinavá bomba je označení pro klasickou výbušninu, která je ale obalena radioaktivním materiálem (třeba odpadem z jaderné elektrárny), který se silnou explozí rozmetá do širokého dalekého okolí a zamoří až desítky kilometrů území. Obrovská katastrofa má pak být jako vždy svalena na Rusko a má sloužit jako záminka pro to, aby se do války proti Rusku už zcela otevřeně zapojilo NATO.
  Zapojení NATO do války by samozřejmě neznamenalo to, že by na Ukrajinu jezdili umírat běžní američtí nebo britští vojáci, to ani náhodou. Do masomlýnku na frontě mají být posíláni mladí kluci méně hodnotného původu – to znamená hlavně západní Slované. Po zdecimování Ukrajinců (což už bylo takřka dokončeno) totiž mají pro zájmy nadnárodních miliardářů umírat hlavně Poláci, Češi, Slováci, Slovinci, Estonci, Lotyši a další nečisté a nízké etnicity. To je plán. A zatím se dirigentům tohoto konfliktu daří plnit vytyčené cíle docela dobře.
  https://bornova.pub/2022/chysta-se-neco-velkeho/

  • Ochudobnený urán, použitý v munícii vo vojne v Perzskom zálive a Juhoslávii, je tiež druh špinavosti, ale USA poslúžil na „humanitárne“ účely, v dôsledku ktorých dones zomierajú ľudia a ešte dlho budú.

 10. Kabala =

  1. Souhrn nauk, které sebou v rámci Exodu nesl Mojžíš, jejím základem jsou ezotericko – metafyzikální nauky, které získal v rámci svého zasvěcení od egyptských kněží. – Část těchto nauk je zasunuta v pokrouceném stavu do Starého zákona a z a Kabaly vychází i z ní Židovské náboženství. Kabala má dvě části – tajnou nauku a veřejnou část.

  2. Spolek vládnoucích entit, které v současnosti ovládají dění ve Sluneční soustavě a na Planetě Zemi. Je tvořen řádem Tovaryšstva Ježíšova (Jezuity – ti v současnosti ovládají Vatikán, a Islám), Ilumináty, Reptiliány a jimi vytvořenými biologickými klony. Infiltrovali všechny nadnárodní složky, tajné služby, armády policii.. a přímo ovládají i národní vlády.

  Takzvaná válka na Ukrajině je pouze hra o konečné ovládnutí planety Země a to i za cenu její totální destrukce.

 11. … je to veľmi smutné, že prebieha tá takz.vojna na Ukrajine, kde sa vlastne ,,hrá“ o ovládnutie planéty a to aj za cenu úplnej deštrukcie, čo si mnohí neuvedomujú…v 1 knižke od Sibyly som to aj čítala, že raz budú stáť ,,na čele ľudí“ Číňania…a tí satanisti sa ukazujú čoraz viac viditeľnejšie, je to ako s pravdou, ,,každá raz vypláva na povrch“…zauj.postreh Sebastián, že niekto cíti, že miluje klokana a pritom cíti, že miluje ženu…nesúvisí to so správaním bisexuála? on má tiež rád obe pohlavia, no niekedy sa možno nevie rozhodnúť, ku komu ho to ťahá viac…alebo žeby to bolo inak, či z iných dôvodov?…či ako to vnímate vy ostatní? môže žiť bisex.so ženou, bez toho, aby sa vrátil späť k mužovi? teda pokiaľ by si s ňou rozumel?alebo by mal potrebu sa stretávať raz za čas aj s mužom ? ĎAKUJEM vopred za všetky odpovede, prajem pek.slneč.deň…

  • Alenka, Ty si tu taký náš – bádateľský psychológ. V zmysle – Tvojho komentu vyššie – sa Ťa chcem opýtať, čo si myslíš o tzv. – terminus-technikus – „Nebinárny jedinec“.
   Môžeš to tu – z Tvojich životných skúseností – rozviesť, čo to je za – „človeka“ – ktorý si povie, že je: nebinárny ?!
   Na Googli – človek, ktorý sa necíti byť ani ženou – ani mužom! Je to podľa Teba – diagnóza, alebo je to v tejto súčasnej dobe – normálne?
   Prvý krát som tento – terminus-technikus zaznamenala – po vražde na Zámockej.
   Ak sa Ti dá – prosím – skús vyjadriť svoj názor k veci. Vďaka!
   P.S. Mne osobne – sa nechce – s týmito ľuďmi – empatizovať, ergo – ja osobne si to nechcem v hlave ani – predstaviť (čím a ako – títo – „nebinárni“ – žijú.. – ak vôbec – takí ľudia – žijú – a – nie je to hoax.)
   Ešte raz – vďaka – za vysvetlenie..

 12. …Ajša, je to od Teba milé porovnanie :-)…
  …priznám sa, o tej vražde na Zámockej viem málo, tento výraz som nejak nepostrehla…myslím, že každý v sebe máme obe energie, aj mužskú, aj ženskú, či už je to muž alebo žena…zrejme by malo byť všetko v rovnováhe, no dobre vieme, že to tak nie je…ak chce napr.žena niečo dosiahnúť, trebárs urobiť si vodičák, vybaviť dačo po úradoch, ,,musí ísť cez tú mužs.energiu“….a naopak muž napr.pri hre so svoj.deťmi alebo pri predmenštr.období svojej polovičky by mal byť jemnejší, vtedy ,,by mal prejsť zasa do žens.energie“…no tiež si myslím, že aj muži aj ženy majú rov.právo vyjadriť svoje emócie, či už plačom, alebo veľ.radosťou v kruhu blízkych…a človek ,,Nebinárny jedinec“? myslím si, že takýto človek sa správa raz ako muž a raz ako žena / myslím tým, že napr.je to člov.mužs.pohlavia a rád robí činnosti, kt väčšinou prináležia žene napr. varí, šije, zavára…a napr.žena, naopak rada pomáha pri stavbe domu, ,,vybavuje úrady“, opravuje pokaz.spotrebiče…/ No čo je rozhodujúce, sú zrejmei jeho či jej sexuál.partneri, a tu si myslím, že takíto ľudia majú radi aj rovnaké aj opačné pohlavie, dôležité pre nich asi je, kto je pre nich vhodnejší, či už povahovo, fyzicky, duchovne, duševne, možno aj materiálne/ napr.by zrejme asi nechceli bezdomovca, či bezdomovkyňu…/.To, že takto nastav.ľudia existujú, si myslím že je to spôsobené nesprávnou výchovou. Takto ,,ovplyvnené“detí neskôr inklinikujú možno viac k svoj.pohlaviu, ak im traumu spôsobil rodič opač.pohlavia. V dospelosti ,,sú na vážkach“, musia byť skutočne presvedčení o tom, že to opačné pohlavie to myslí s nimi ozaj dobre / u muža je to názor na ženy a u ženy názor na muža./ Tiež si myslím, že v duchu sa tým aj trápia, no nedajú to najavo. V každom prípade, ak natrafia na ,,vhodnú polovičku“, potom by sa už cítili istejšie tak ako muži v mužs.tele, tak aj ženy v ženskom. Samozrejme, malo by to byť vzájomné / obaja vhod.polovičky pre toho druhého/ a namieste je otvorenosť a dôvera povedať jej, či jemu o tom …veľa záleží na tom, či sú spokoj.aj v tom vzťahu s rov.pohlavím, lebo môžu žiť svoj život síce plnohodnotne, no pri tom opačnom pohlaví by to bolo MOŽNO už bez trápenia a pretvarovania sa… to už musia vedieť oni sami…a čím žijú? asi prácou, ako každý iní ľudia/ no aj tí iní ľudia niekt.možno ani nepracujú a ,,vedia si“ zarobiť peniažky, možno niekt.z nich sú aj takíto…/ toto naozaj neviem…jednoznačne takýmto ľuďom treba v duchu ,,poslať SILU, aby sa VEDELI SPRÁVNE ROZHODNÚŤ „…

 13. Alenka, vďaka za Tvoju spätnú väzbu. Niekoľko-krát som to čítala – priznám sa – že možno – ani nepochopila..

  Moja jednoduchá otázka stojí tak: _Ako môže existovať človek (s malým – č), ktorý sa necíti byť ani – mužom – ani ženou?!
  A nebolo povedané, že sa cíti byť – napr.krokodílom.. Teda – cíti takýto človiečik vôbec niečo? A čo to je ? Kto sa s tým dnes zaoberá? Niekto tu vypustí – len tak z cigaretky dym – že 1 zo zavraždených bol – „nebinárny“..
  Je to – ďalšia – pridaná – kategória k LGBTI+N(ebinárny)?
  Bože -prosím – ochraňuj – naše (božské) Duše!

 14. „Nebinárny jedinec“ je najvyšší level sion-protokolového globalistického newspeaku chaosu, pretože ak je niečo binárne = sústava /sústava „partnerov“1 a nula/ – protipólom je „nič“ – a nie „trochu niečo“ nebinárne, pretože iná sústava je skrátka iná ak nemá s binárnosťou čo robiť, leda že by sa niekto pokúšal prepísať niečo z binárneho kódu a naopak – hovorím o digitalizácii – v zmysle inej sústavy ako binárnej, čo neznamená nebinárnej – kvázi „polobinárnej“. UPS! Teraz mi napadol výraz – binárny fantóm – ak ste mali peniaze, potom vám ich zdigitalizovali, potom vám ich digitálne ukradli – reálne ich nemáte – ale máte potvrdenku, že ste ich mali, a teraz máte nedigitálne fantómové peniaze – niekde sú, ale vy ich nevidíte.
  https://sk.wikipedia.org › wiki › Bajt
  Bajt – Wikipédia
  Veľkosť [ upraviť | upraviť zdroj] Pri prakticky všetkých dnešných počítačoch obsahuje 1 bajt práve 8 bitov. V skorších architektúrach bola dĺžka slova 4, 6, 7 či 9 bitov (počítač PDP-10 mal dokonca nastaviteľnú dĺžku slova v rozmedzí 1 – 36 bitov).

  Mediálne lži a polopravdy nám prerástli globalsion-newspeakom do fázy, keď namiesto tehotnej a netehotnej – dieťa /plod/ – žiadne dieťa/žiaden plod, sa presadzuje TROCHU TEHOTNÁ – lebo prečo nie, ak si môžeme nahovárať 180 pohlaví, prečo by sme sa nemohli cítiť – keď chceme – keďže sme správni liberasti – ako naozaj tehotní – veď nám to už ukázal terminátor Schwarzeneger – a podľa hollywodskej „reality“ to nebolo fantómové tehotenstvo – zámerne nehovorím terminátorov meteorizmus.

  „Nebinárny jedinec“ je podľa mňa v každom prípade ešte relatívne človek, ktorého nestačili tie globalistické a libestické kurvy zdigitalizovať! Musíte vedieť rozkľúčovať argot a inotaj týchto syndikátových zločincov. Majú svoje kódy,

  Ale myslím, že celé je to oveľa jednoduchšie a súvisí to s prípravou informačného pola na TRANSHUMANIZÁCIU ľudí na biorobotov! Lebo – ako nazvete to medzi človekom a robotom – Vec? Je robot obyčajná vec, ktorá bez človeka len „leží“? Má sa cítiť budúci biorobot Vecou – lepšie – Vecom? Je náhoda, že si nejaký raper dal prezývku Veco – a zvykajte si?
  https://kultura.pravda.sk › hudba › clanok › 36527-raper-vec-mal-uraz-na-pohode-je-v-nemocnici
  Raper Vec mal úraz na Pohode, je v nemocnici
  Raper Vec je vraj jedným z dvojice mužov, ktorý sa ťažko zranili na festivale Pohoda. debata zdieľať zdieľať tweet Ešte v piatok podvečer 20-ročný muž z Partizánskeho a 18-ročná žena z Prievidze naskočili na auto s nákladnou plošinou, no vodič si ich nevšimol.

  Takže progresívna Pohoda. Ak si dnes ľudia majú zvykať, že sú akýmsi pohlavným rozhraním – budú si musieť zvykať, že v budúcnosti nie že nebudú zdigitalizovaní, oni budú ako nedigitálni pod digitálnou kontrolou AI, a tá rozhodne nebude riešiť svoje vaginálne či penisové úlohy – silikónové utešiteľky sú len prechodné modely – snáď jej nebudeš lízať plošné spoje – a rozhodne nebude myslieť a cítiť ako muž a žena, pretože AI nikdy nič „cítiť“ v ľudskom zmysle nebude – v žiadnom prípade sexuálnu túžbu – tá slúži z podstaty Nevecí na biologické rozmnožovanie – aj keď inak bude vedieť analyzovať pocity – ich fyziologické vonajšie prejavy – u ešte humanoidných ľudí. „Tomu“ už nič nezvlhne od vzrušenia, ani sa nič nepostaví. Žiadna náklonnosť – len sledovanie – bezpečné – nebezpečné.

  Takže – nehľadajte za „nebinárnym jedincom“ obvyklý idotizmus „Remišových“ a Remišovej – globalisti sa nás „len“ snažia svojím newspeakom preprogramovať na normálne prijatie budúcich transhumanizovaných „Vecov“ ako seberovných – zároveň však musia dôsledne odstrániť zo slovenčiny ROD. Aj zo všetkých jazykov, ktoré rod majú.
  Otázka – čo na to „zákon“ na ochranu slovenského jazyka? Niekto dostal za úlohu tento newspeak vypustiť – kto?

  https://snn.sk › news › bezzuby-zakon-nikdy-nepouzili-ustanovenia-na-ochranu-jazyka
  Bezzubý zákon – nikdy nepoužili ustanovenia na ochranu jazyka …
  ZA TÚ NAŠU SLOVENČINU Bolo by načase sankcionovať nedodržiavanie jazykového zákona. Bolo to spoločenských a politických zvád, keď sa pred niekoľkými rokmi prijímal takzvaný jazykový zákon! Akosi však v tom hlučnom a najmä argumentačne inflačnom šume zanikla podstata zákona – ochrana štátneho jazyka. Po rokoch sa však vynára otázka, či potrebujeme zákon

 15. …áno Ajša, nepochopila si to, pretože ja sama som sa k tomu nie presne vyjadrila…teda som sa vyjadrila ,,nafigu“…takže k ,,veci“…ako Maroš napísal, globalisti sa nás snažia preprogramovať na budúc.budúcich transhumanizov.,,vecov“, no táto skupina je taká osobitá… človek, kt.sa necíti byť ani ženou a ani mužom zrejme exituje inak, ako my ostatní, myslím si, že to má ťažšie…čo cíti? zrejme všetky možné pocity, hlavne ak sa nemá ako o tom otvorene porozprávať a zdôveriť…priznám sa, neviem presne,kto sa tým teraz zaoberá, no určite by sa mali dáki odborníci, nakoľko aj takíto jedinci sú ľudia ako my ostatní a majú PRÁVO na ˇprežitie SVOJHO ŽIVOTA, čo NAJLEPŠIE ako SA LEN DÁ, určite sa ich netreba obávať, skôr si myslím, že ich treba PODPORIŤ a v rámci možností, ak niekoho osobne takého poznáme, aj pomôcť mu… na nete som našla článok ,,v DÚHE“, že NEBINÁRNY nie je ani muž, ani žena, môžu sa identifikovať s iným pohlavím, ako sa narodili… no mnohí ťažko znášajú a dokonca sa pokúsia o samovraždu…preto JEDNOZNAČNE som za ich PODPORU a POMOC…áno, sú pridaní do tej kategórie LGBTI…a tiež si myslím si, že nie všetci tak radi na seba pútajú PREHNANÚ pozornosť ako niekt.v tých pochodoch, skôr naopak, nechcú sa takto zviditeľńovať…je to niečo ako napr.dáky pochod na ulici, kde všetci manifestujú s dákymi plagátmi, no tiež sa tu nájde ,,pár podgurážených“, čo oplzlo vykrikujú, nadávajú a práve takýchto TV zoberú do ,,záberu“ a PODSTATA celého pochodu ,,sa vyparí“, samozrejme často x ZÁMERNE, aby sa odpútala pozornosť od dôlež.vecí na nedôležitú. Takže Ajša, obávať sa ich rozhodne netreba, skôr im treba pomôcť, ak sa dá, aby v tom neboli sami…možno to majú ako urč.karmu z min.životov a týmto prežitím si ju odčinia…

  • Lenže podstatou je – že o nich v skutočnosti nejde – ide o nás! Oni sú len zámienka na ďalší rozklad ľudstva v „mene čohosi“. Teraz inak – keďže nechcú mať vlastné deti – predstavme si nejaké megapolis, ktoré kvôli tomu vykape! A tak má vykapať celý národ! Takže nech sa páči, nech im globalisti pridelia ich LGBT Megapolis – a nech si tam žijú šťastne až kým nevymrú! Jáj – budú im chýbať rodiny? Aké? tie, ktoré si nechcú založiť? Mamahotely?

  • Vďaka za – edukáciu. Je dobré, že sa tu človek veľa krát dozvie z komentov viac, ako z článku..
   Čo sa týka Tvojho dotazu vyššie, Alenka – okolo bisexuality – sorry, tam Ti nepomôžem – neorientujem sa – v tejto téme.
   Tak. A – už by som túto debatu k – LGBTIN – „zapichla“ – nasledujúcim – transparentom:

   https://uploads.disquscdn.com/images/8c9e1bda6c468626adf8a1fb6177dc820fb193e84447b7748f182fc1762c19bf.png

 16. …oni sami za to nemôžu, že vláda to takto zneužíva…a ktovie, možno niekt.majú aj svoju rodinu…

 17. Mega dobrý článok… Pre toto Vás veľmi rada čítam.

 18. …aj ja Ajša pridám niečo- myslím, že týchto ľudí treba brať tak ako ostatných, zbytočne ich nedávať do popredia, hlavne nech majú svoj život čo najspokojnejší…no ako som už spomenula, možno preto majú túto zmenu nastavenú, aby si odžili niečo zo svojho minul.života, tým sa im dáva možnosť , aby niečo napravili a ak vydržia, ich duša tým zosilní…treba aj na takýchto ľudí myslieť a posielať im v duchu silu, aby to zvládli…

  • to nie je o minulých životoch, Alenka – ja mám pocit, že je to skôr o bielych plášťoch – boli aj sú tu pre nás vždy…teda zatiaľ

Pridajte komentár

*