Korčok je vážna bezpečnostná hrozba. Z jeho vyhlásení je jasné, že by neváhal poslať slovenských synov zomierať na ukrajinský front. Preto sa nikdy nesmie stať prezidentom!

List od čitateľa: Sprejovanie atmosféry a 5 GHz Wi-Fi narúšajú dýchanie kyslíka


Print Friendly, PDF & Email

List od čitateľa: Sprejovanie atmosféry a 5 GHz Wi-Fi narúšajú dýchanie kyslíka

(Rhoda Wilson, Expose News) Čitateľ stránky Expose News napísal, ako sa mu podarilo prekonať letargiu, ktorá bola podľa neho spôsobená časticami z atmosférického rozprašovania (chemtrails) v kombinácii s 5GHz žiarením z klasických Wi-Fi.

Ak ste zažili niečo podobné alebo viete podrobnejšie vysvetliť, čo je popísané nižšie, napíšte nám prosím svoje postrehy v sekcii komentárov pod článkom.

List od čitateľa portálu Expose News

Obraciam sa na vás, pretože si myslím, že som urobil dôležitý objav, o ktorý by som sa rád podelil.

Nie je to celkom na tému vašej webovej stránky, ale určite je to súčasťou toho istého protiľudského sprisahania. Ide o možnú interakciu medzi niektorými chemikáliami používanými pri rozprašovaní atmosférického aerosólu a 5 GHz Wi-Fi žiarením.

Od veľkého geoinžinierskeho aerosólového postreku (s jasným vplyvom na počasie a podnebie) nad mestom môjho bydliska som sa cítil veľmi letargický, apatický a bezmocný. Akoby sa vzduch ťažko dýchal. Musel som pootvárať niekoľko okien v byte, inak som mal pocit, že sa zadusím.

Uvedomil som si, že to bolo kvôli sprejovaniu, ale teraz som prišiel na to, že v príbehu je toho viac.

Napadlo ma, že Wi-Fi je možno nezdravé. Svoju teóriu som si otestoval vypnutím vyššej frekvencie 5 GHz signálu na mojej Wi-Fi. Takmer okamžite som sa začal cítiť ostražitejšie, energickejšie a motivovanejšie.

(Poznámka redakcie: WiFi pracujú v pásmach 2,4 GHz a 5GHz. Vyššia frekvencia 5GHz má viac kanálov, čo sa využíva v oblastiach s hustým výskytom Wi-Fi routerov, ako napríklad v panelákoch, kde pre obmedzený počet kanálov 2,4 GHz pásma sa môžu jednotlivé Wi-Fi navzájom rušiť.)

Začalo sa mi tiež ľahšie dýchať. Povedal som o tom aj jednej známej, ktorá v rámci testovania tiež vypla 5GHz signál na jej Wi-Fi. Potom zažila to isté ako ja, že sa jej ľahšie dýchalo.

Pred vypnutím sa cítila akoby bolo dusno, a to aj pri otvorených balkónových dverách či po vyvetraní.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Takže si myslím, že niečo v rozprašovaných aerosóloch musí reagovať s rádiovými signálmi o frekvencii 5 GHz a nejakým spôsobom ovplyvňovať dýchanie kyslíka.

Som si istý, že to nie je placebo efekt, keďže za dva dni od vypnutia 5GHz frekvencie som stihol urobiť viac ako za celý mesiac predtým. Je to ako rozdiel medzi dňom a nocou. Ako som písal vyššie, iná osoba zažila to isté.

Ďakujem vám za všetku vašu prácu pri informovaní ľudí a zvyšovaní ich povedomia. Je to vďaka ľuďom ako vy, že máme ešte šancu.

V každom prípade dúfam, že táto informácia bude pre vás zaujímavá a užitočná. Zdá sa mi to ako skutočne dôležitá informácia, ktorú treba zdieľať. Môže to byť tiež dobrý spôsob, ako ľudí prebudiť, pretože výsledky sú zjavné aj u tých, ktorí nie sú bdelí.

Každý, kto žije v oblasti, ktorá je vystavená aerosólovému rozprašovaniu (chemtrails) a pociťuje symptómy, ktoré som opísal, by si mal po vypnutí 5 GHz frekvencie na svojom Wi-Fi všimnúť takmer okamžitú úľavu a mať z toho obrovský úžitok.

Tiež si myslím, že za súčasnú zvýšenú chorobnosť ľudí môžu okrem často spomínaných vakcín aj mnou uvedené veci, keďže nedostatok kyslíka oslabuje imunitu.

Som si istý, že to spôsobuje aj veľa iných zdravotných problémov, hoci neviem presné špecifiká. Pred vypnutím 5 GHz Wi-Fi som sa určite cítil slabšie ako kedykoľvek predtým a tiež som mával hrozné bolesti hlavy.

S pozdravom,

„Už žiadna letargia“, Švédsko

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. ..tak jednoduché to není, nehledě na to, že 5GHz jsou všude a aktivní, sice na cca poloviční výkon, to „pravé“ si ještě užijeme bohužel v budoucnu…

 2. zvrhlý deduško večerníček

  V nejakom činžiaku, čo bude prípad väčšiny ľudí, kde je všade okolo dvadsať rôznych domácností ti určite nepomôže vypnutie tvojho 5G , aj tak budeš ožarovaný, trebárs aj 20 cm od tvojej hlavy môže mať sused router za stenou kde spíš, tá pliaga je teraz všade …

  • Nie všetci to majú zapnuté na 5 GHz. V Google Play existuje jedna zdarma aplikácia, ktorá analyzuje Wi-Fi v okolí. Keď sme to testovali naposledy, tak 90% Wi-Fi boli 2,4 GHz, len asi 10% bežalo na 5 GHz. Môže mať sused za stenou router, to je pravda, preto je lepšie si dať hlavu na posteli k vlastnej stene, na druhej strane ktorej je tiež vaša izba, takže viete, čo tam je.

   Tiež netreba zabúdať, že sila žiarenia klesá s druhou mocninou vzdialenosti od routera. To znamená, že ak sa vzdialite z 1 metra na 2 metre, žiarenie klesne na 1/4. Ak z 1 metra na 3 metre, sila je už len 1/9, atď.

   • Dobře vědět. Jsem laik, ale ráda bych věděla, jak se bránit, bydlím v paneláku, takže to proniká skrz na skrz. Sama mám kabelovou…

    • Panely čiastočne blokujú žiarenie. Kabelová televízia nie je problém, keďže ide po kábli a nie vzduchom.

    • zvrhlý deduško večerníček

     So smartfonom so zapnutou wifi môžete približne lokalizovať zdroje žiarenia okolo vás: keď sa pohybujete po byte a sledujete silu signálu, samozrejme treba mať trpezlivosť pretože je tam určité oneskorenie zobrazenia pri detekcii zmeny … Ak je všade 5 paličiek, obaľte telefon čiastocne alobalom ale tak aby ste videli časť displeja kde je vidno silu signálu… To vás môže dostať do pásma kde sila signálu bude premenlivá ….

     • Momentálne neviem po rokoch nájsť aplikáciu graicky zobrazujúcu EM polia v najbližšom okolí – aj TV a rozhlasový signál – bolo to mylím pre MAC a vyžadovalo to nadupanú grafickú kartu. Tu je niečo v číselnej podobe.

      http://www.posterus.sk › ?p=18678
      Mobilné aplikácie pre mapovanie elektrosmogu – posterus.sk
      Pri mapovaní elektrosmogu boli použité dve mobilné aplikácie. Pre vyžarovanie Wi-Fi routra, ktorý sa bežne využíva v domácnostiach ako aj priemysle, bola použitá aplikácia Wifi Radiation Meter. Po spustení aplikácie sa zobrazí úvodná obrazovka, ktorú je možné vidieť na ľavej strane Obr. 1.

      https://www.posterus.sk › ?p=18678&output=pdf
      Mobilné aplikácie pre mapovanie elektrosmogu – posterus.sk
      a časovo premenlivých EM polí na zdravie ľudí a životné prostredie. Bol uskutočnený veľký počet vedeckých a laboratórnych štúdií. Niektorí vedci upozorňujú na škodlivý vplyv z expozície nízkofrekvenčného elektromagnetického žiarenia, no ich výsledky sú však rozdielne a nedostatočne preukázateľné.

 3. A ako mám zistiť, v akom pásme pracuje naša Wi-fi? Ja tú našu na noc vypínam, ale susedia asi frčia non-stop…

  • Úplne všetci zabúdate na SMART METER KILLERS! Do 6 metrov nebezpečné žiarenia – meta dáta zbiera z mobilov, SMART TV, Internetu vecí a PC – z perimetra 75 metrov – takže od vás aj od susedov! Bežní ľudia k tomu pristupujú ako k len digitálnym hodinám namiesto kolečkových analógových. Dodávateľ energií vám odmietne poskytnúť bližšie údaje, detto o och nebezpečnosti. V USA ich inštalujú pomocou asistencie polície. Jediná účinná ochrana sú hliníkové sieťky, alobal – tienene.

   https://www.suppressed.news › 2017-03-20-silent-killer-smart-meters-are-destroying-your-health.html
   SILENT KILLER: Smart meters are destroying your health
   SILENT KILLER: Smart meters are destroying your health Monday, March 20, 2017 by Thomas Dishaw On March 7, 2017, State Senator Patrick Colbeck testified before the Michigan State House Energy and Technology Committee regarding House Bill 4220 which would allow homeowners to opt-out of having to use Smart Meters without incurring fees.

   https://asahiramen.com › tag › smart-meter-killer
   Smart Meter Killer – New World Government – AI – Big Pharma – Global …
   Tag: Smart Meter Killer; Build an RF Blocking Faraday Cage For Your Smart Meter. by Admin – 27th February 2020. Build an RF Blocking Faraday Cage For Your Smart Meter? ? Did you like this article? Thank you for your vote! Like

   Tie SMART svine musia mať podľa vyhlášky moduly nastaviteľné a to nastaviteľné diaľkovo – z centra riadenia a zberu dát.

 4. Štúdiom duchovných textov dávnej minulosti sa dozvedáme, že pre človeka vnímavého, intuitívneho je mestské prostredie značne škodlivé. A z dlhodobejšieho hľadiska by sa mu mal vždy vyhnúť. A to ešte nežil ani Nikola T.

  Denne stráviť v čistej prírode, okolo zurčiacich potokoch a riečkach 2-3 hod. Za rána. Dnes je vidno už po 4AM.

  Nehľadajme výhovorky. Už za mlada robme veci SPRÁVNE. Ostatní nech idú podľa seba…

  • Miroslav Čižmár

   Každý deň sa prechádzam v čistej prírode blízko zurčiaceho potôčika, keď chodím venčiť psa do parku vedľa hlavnej cesty.

  • Chemtrailsy „zurčia na hlavy ako potôčiky“ práve ráno, keď sa atmosféra v noci ochladí a ten bordel padá dole – spýtajte sa supov, kedy sa im najlepšie lieta a prečo. Keby bolo len na mne – nevychádzať z domu skôr ako o 10-11,00.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,každý človiečik je potencionálny vrah,resp.vrahom hoci takto koná nevedome v úplatkoch,výhodách a zmluvách,,,,človek je iba súťaživý zvierací druh držiaci sa inštinktu-silnejší prežije a jesť je treba,,,,človek má bližšie ku zvieraťu,než ku mimozemských bytostiam a preto o vás ešte nemajú záujem,,,,zviera patrí do prírody,alebo na reťaz-podľa druhu,,,,

  • zvrhlý deduško večerníček

   Ja mám zurčiaci potôčik len keď priateľka čúra na vecku, ale pokúsim sa viac načúvať a vychutnať si ten zvuk …. 😀

   • Keď nebudeš nič počuť – tak tam ihneď vpáľ! To ti určite chčije na koberček! My keď chčijeme, tak to nezurčí – ochcávanie dosky znie ako dážď na parapetu. A prečo u mileniek zásadne nedvíhame dosku? Spýtajte sa ich manželov!

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ja wifi nemám-nepotrebujem ho,nechcem ho,lebo na zbytočnosti nemám peniaze,na streche môjho domu nemám žiadné antény,iba domácu anténu a hromozvod-to je ako keby som aj ja mal mať na hlave anténu,,,,je to smiešné ako tie vaše domy a činžiaky vizerajú-samé antény,,,,je choré ak človek sám sebe škodí a obháňa sa vlastným rozumom a akousi inteligenciou-človek je samozničujúci a iba hlúpy tvor a to je jedno ako je starý a kde žije,,,,vrodená porucha.

 6. Patrik Vulpis

  Ja čakám a veľmi sa teším na deň, kedy niekto príde na spôsob ako rýchlo a hlavne účinné posprejovat pôvodcov toho všetkého. Posprejovat švábov; a tých čo to prežijú rozmliazdit a rozdupat bagancami steelkami, ale na sracky

 7. Z toho co mam nastudovane z tejto oblasti je vhodne si vyriesit harmonizer EMF. Nic na eleminovanie nie je tak dobre ako harmonizer ktory pretransfomuje negativne EMF na pozitivne pre nas organizmus. Bohuzial nie je mozne sa EMF vyhnut a ked sa zapoji plny vykon 5G – 60ghz tak to prechadza cez mur aj sklo.

  • Elektromagnetické žiarenie sa šíri všetkými smermi. To znamená, že „harmopnizátor“, ak by aj dokázal zachytávať žiarenie, by musel byť rozprestrený všade okolo vás. Ak je to len predmet, tak jeho účinnosť by bola pomerom obsahu jeho povrchu k povrchu pomyselnej gule okolo vás. To znamená, že by zachytával a znova vyžaroval len povedzme 1% celkového žiarenia a na 99% by nemal žiadny vplyv. Preto sme k takýmto „harmonizátorom“ značne skeptickí. Z vedeckého hľadiska je učinná jedine Farradayova klietka, vo vnútri ktorej by ste sa museli nachádzať.

 8. Kedysi keď sa začala táto téma – 5G a dýchanie) preberať (samozrejme bola okamžite zaradená do oblasti hoaxov a konšpi) som si dal tú prácu a hľadal som odpoveď. A našiel som ju. Skutočne som narazil na vedecké práce, ktoré sa zaoberali disociáciou (rozpadom) molekúl kyslíka pri frekvenciách okolo 5 GHz. Tým pádom ho hemoglobín nedokáže naviazať a tým pádom sa kyslík nedostáva k bunkám. Disociácia molekúl rôznych plynov prebieha pri rôznych frekvenciách, ale skutočne som našiel práce, kde sa hovorilo o 5G a kyslíku. V tej dobe ešte neboli “zmiznuté” z webu, teraz som to nehľadal, možno sa to ešte dá dohľadať. Mne to stačilo na to, aby som vedel “ktorým smerom je pravda”.

  • Ale to,ze sa to vola siet 5G,neznamena,ze sa jedna o frekvenciu 5Ghz…System 5G ma tri pasma…low,medium a high…a prave pasma medium a high su nebezpecne…high pasmo zacina niekde okolo 30Ghz az 60Ghz…pri tejto frekvencii a dostatocnej intenzite dochadz k rozpadu bunecneho obalu,ktory ma nastarost imunitu…to znamena,ze tato frekvencia priamo nici imunitny system skusky na tychto frekvenciach udajne prebiehali aj v Taliansku aj v Cine,kde bol najvacsi vyskyt covidu…takze 5G neprenasa kovid,ako mylne sirili hoaxy…5G naburava imunitny system…v podstate podobne ako virus hiv…

   • Neviem, ja som sa dostal pri hľadaní aký vplyv majú 5G fekvencie, k téme disociácie kyslíkových molekúl…
    Neštudoval som či narúšajú bunkovú membránu. Lebo pri spúšťaní 5G sa šírili “fámy” že sa rozpadá kyslík, to som si chcel overiť… vtedy som si pozeral aj tie frekvencie na ktorých to vysiela…
    len si pamätám že som si to vtedy potvrdil, že “konšpirácie” majú pavdu.

 9. Všimli ste si ako veselo a vo veľkom prebieha sprejovanie oblohy.Mám aj niekolko záberov a videí ako sa to uskutočnuje.Jedno z lietadiel bolo aj americké presnejšie Boeing C17 globemaster III ktorý sprejoval.A ak ste si všimli tak teraz v máji ich je hodne čo sprejujú.Ale že hodne!!!

 10. …ďakujem za zauj.infor. …..

 11. Nuž, rád by som vedel, ako sa pred 5G chránia napríklad účastníci Svetového ekonomického (spolitizovaného) fóra, keď sa dožívajú takého úctyhodného veku. Napr. G. Soros 91 rokov, H. Kissinger 99 rokov. Nepredpokladám, že nepoužívajú mobily ani iné podobné výdobytky. Aj keď, pravda, určite nežijú v paneláku.

 12. Jasné že žiarenie vplýva na živé aj nezive okolie. Jasné (yes-ne) že si pred pomôžeme,ak pravdaže nebývame niekde na samote. (Prd). Jasné, že čím vyššia frekvencia,tým zrejme viac atakov na maličké bunky,atómy, protóny,neutrony, elektróny,(to príde už pri terra,peta,hexa,otta-hertzovych frekvenciách,kedy šírka sinusoidy znamená veľkosť v atto a menších,až po kvarky a čiernu hmotu,energiu, gravitáciu. ,,,,,Kde už neplatí samozrejme ani rýchlostný limit (300 vka). Čiže máme vsebe antenky na príjem rôznych frekvencií,a jasné, že sa nestrcime do plechovej škatule , ako to robím pri preprave ja so svojím čin redmi9c skym chudakom smartikom ..

 13. Na UA sa to už deje. Spustili to tí čo vykŕmili fašizmus pred x desiatkami rokov po celom svete z účtov Synov zmluvy a Londýnských kancelárií. Hnedý mor sa šíri v štátnom sektore 7G, nie iba 5G !

Pridajte komentár

*