Vymazaná správa britskej vlády velebila, ako verejnosť miluje poslušnosť


Print Friendly, PDF & Email

Vymazaná správa britskej vlády velebila, ako verejnosť miluje poslušnosť

(ActivistPost.com) – Vymazaná britská správa o tom, ako prinútiť verejnosť zmeniť svoje správanie smerom k pozitívnemu vnímaniu „zelenej ekonomiky“, odhalila, ako súčasné obmedzenia vytvorili populáciu s hlbokým zmyslom pre poslušnosť.

Táto správa bola britskou vládou publikovaná omylom a zakrátko po zverejnení ju rýchlo stiahli. Mnoho novinárov si však dokument stihlo z internetu stiahnuť.

Militarizovaná behaviorálna psychológia

Dokument sa zaoberal tým, ako zmilitarizovať behaviorálnu psychológiu s cieľom prinútiť verejnosť podporovať a akceptovať vládou zavádzané opatrenia bez toho, aby si uvedomovala, že je manipulovaná.

Vyšetrovanie odhalilo, že rovnaké manipulačné techniky, aké boli použité pri zavádzaní lockdownu, môžu byť použité aj pre dosiahnutie zmeny životného štýlu ľudí v mene boja s klimatickou zmenou.

(Poznámka: Pred časom sa to nazývalo „boj proti globálnemu otepľovaniu“. V niektorých oblastiach sveta však dochádza naopak k ochladzovaniu, a tak sa ľudia z „globálneho otepľovania“ začali vysmievať. Preto „globálne otepľovanie“ zmenili na „klimatickú zmenu“.)

Pod nadpisom „Princípy pre úspešné správanie“ sa v dokumente uvádza:

„Vládne vyhlásenia, činy a zákony výrazne utvárajú vnímanie toho, čo je normálne a akceptovateľné správanie.

Napríklad, aj pri silnej kritike verejnosti, väčšina stále chápe povolenie od vlády vykonávať nejakú činnosť tak, že táto činnosť je určite bezpečná.

Z toho vyplýva hlboká viera jednotlivca v legitímnu autoritu vlády, bez ohľadu na jeho politické presvedčenie.“

Na jednej strane verejné zaočkovanie sa politikov v televízii malo na ľudí pozitívny presvedčivý vplyv, na strane druhej pokrytectvo elity (nedodržiavanie vlastných nariadení) výrazne poškodzovalo dôveru verejnosti.

Ako uvádza správa:

„Vnímané pokrytectvo dokáže silne podkopať dôveru a podporu verejnosti.

Je to možné vidieť pri pandémii Covid-19, keď prominentné autority porušili pravidlá. Následne dochádzalo k znižovaniu miery dodržiavania nariadení a taktiež k zmenám postojov verejnosti.“

(Poznámka: Príklady takéhoto nedodržiavania nariadení u nás sú ožierajúci sa Šeliga v Hríbovom bare počas zákazu vychádzania minulú zimu, Lengvarský bez náhubku v diskusných reláciách v interiéri či aktuálne tancujúci člen konzília odborníkov navrhujúcich nariadenia Jarčuška (video), taktiež bez náhubku v nitrianskom hoteli, ktorý sa nachádza v červenej farbe covid automatu).

Prírodná liečba osteoartritídy

Pokrytectvo zelenej agendy

Stránka Breitbart uvádza, že takzvaná zelená agenda má podobné hlboko zakorenené problémy s dôveryhodnosťou elít:

„Spoločným znakom klimatických sumitov je, že mnohí vysokopostavení účastníci na nich prichádzajú súkromnými alebo vládnymi lietadlami. Ide teda o hrubý nesúlad medzi ich rečami a činmi a zdá sa, že tento sentiment tak skoro nevyprchá.“

Vládny dokument dochádza k záveru, že ľudia môžu byť ľahko pošťuchnutí k zmene správania na základe vládnych vyhlásení, a že ľudia majú „silnú tendenciu uposlúchnuť“.

Vyšetrovanie ďalej zistilo, že aj keď vyžadované zmeny v životnom štýle nie sú u ľudí populárne, väčšina si na zmeny rýchlo zvykne a začne ich brať ako nový „status quo“.

Strach – hlavný nástroj vlád pre zabezpečenie si poslušnosti

Správu vypracoval Behaviorálny tím (BIT), čo je kvázi-vládna agentúra, ktorá bola súčasťou plánov na použitie „totalitných“ a „neetických“ metód na vyvolanie strachu v populácii.

Strach predstavoval hlavný nástroj, ktorým prinútili ľudí dodržiavať pandemické nariadenia.

Príbuzná skupina s názvom Vedecká pandemická skupina pre skúmanie správania varovala pred začiatkom prvého lockdownu, že „významná časť verejnosti stále nepociťuje ohľadne infekcie Covid-19 dostatočné ohrozenie“.

Ako uviedli:

„Pociťovaná miera osobného ohrozenia medzi nedostatočne vystrašenými ľuďmi musí byť zvýšená pomocou tvrdých emocionálnych správ.“

To potom viedlo k propagandistickým kampaniam zveličujúcim nebezpečenstvo covidu, ktoré takto „dokopali“ obyvateľstvo k podriadeniu sa.

V závere potom správa konštatuje, že:

„Verejnosť je väčšinou neuvažujúca a poslušná a môže byť prinútená k dodržiavaniu prakticky čohokoľvek, pokiaľ je neustále bombardovaná tou správnou propagandou.“

Záver

No nie je to nádherné, ako nás vlády presviedčajú nie argumentami, ale propagandou a strachom?!

Jediný spôsob na ukončenie pandémie a celého toho šialenstvo okolo je, ak sa všetci spoločne postavíme a povieme hlasné „Nie!“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: activistpost.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Bohužiaľ tým, že sa vyvolal strach mnohí nabehli na očkovanie.
  Očkovanie, zelená dohoda…
  Ale snívam, že ľudia sa zobudia, vzbúria proti „elitám“ tohto sveta.

 2. https://www.banned.video/watch?id=6176e7e1b873e813dbd82d66
  Yale Epidemiologist Warns Not To Vax Your Children
  Epidemiológ z Yale varuje, aby ste nedali svoje deti očkovať

 3. “Od prvého kola nechutného experimentu s názvom plošné testovanie uplynul rok. Zostali po ňom tisíce obetí. Usilovne hľadám právnikov, s ktorými na príslušných podáme dostatočne kvalifikované žaloby,” avizuje Draxler
  „Odborníci detailne ukazovali, prečo to nedáva zmysel, prečo testovať treba iba v ohniskách. Ja som s hrôzou upozorňoval, že nemáme na testy len tak dovezené lietadlom žiadnu garanciu kvality. Takisto, koľko nás to bude stáť. A že sme jediný štát, ktorý to takto robí. Nič neplatilo. Doslova z popudu jedného človeka, Igora Matoviča, celá krajina začala chodiť každý víkend, celú zimu, postáť si často vo veľmi nepríjemných podmienkach, niekde polhodinu, niekde aj dve hodiny, nechať si pošpárať v nosohltane,“ hnevá sa aj po roku Draxler.

  Preto avizuje, že je načase, aby niekto za tieto skutky prebral osobnú zodpovednosť.

  „Usilovne hľadám právnikov, s ktorými na príslušných podáme dostatočne kvalifikované žaloby. Často sa krútia, chcú aj nechcú, tí najlepší si proste nie sú istí, či im stojí za to ísť do naťahovania s vládou a jej pomstychtivými predstaviteľmi, ale urobíme to. Toto nesmie ostať len tak. V podstate znásilnili krajinu. Ale beztrestne sa z toho nevyvlečú,“ dodal na záver Juraj Draxler.

  https://www.hlavnespravy.sk/od-prveho-kola-nechutneho-experimentu-s-nazvom-plosne-testovanie-uplynul-rok-zostali-po-nom-tisice-obeti-usilovne-hladam-pravnikov-s-ktorymi-na-prislusnych-podame-dostatocne-kvalifikovane-zaloby/2728622
  *****
  a co JUdr Weis?

  • Jirik, ktovie, či Matovičovo priam šialené oduševnenie – otestovať počas nevľúdneho, chladného a sychravého víkendu CELÉ Slovensko – nebolo pokynom zo strany Merkelovej, keďže tesne pred celoplošným testovaním frčal Igorko v noci za ňou, na jej pozvanie, úplne sám, bez svedkov, opancierovaným autom… A keďže v sobotu väčšina ľudí na testovanie kašľala a v nedeľu ešte viac – priam závratnou rýchlosťou a nevedno ako narástol počet otestovaných počas noci, kedy sa netestovalo, lebo sa spalo. A tento očividný megapodvod – rovnako absurdný ako celý covid – naši najvyšší „prehliadli“.
   A ktovie, či celé toto morbídne divadlo nebolo vopred dohodnuté aj s viacerými členmi našej covidvlády. A nielen našej.

  • A čo JUDr.Weiss? Ten už aj so spolupracovníkmi a ďalšími tímami z Európy a zo sveta takúto žalobu dávno podal na Medzinárodný súd pre ľudské práva v Haagu a žaloba bola už aj prijatá a začaté konanie.

 4. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/omezeni-volneho-pohybu-osob-je-ve-spanelsku-protiustavni-vlada-vrati-lidem-penize/
  Omezení volného pohybu osob je ve Španělsku protiústavní, vláda vrátí lidem peníze

  Španělská vláda nařídila zrušit více než milion pokut, které policie udělila v roce 2020 během prvního výjimečného stavu za porušení omezení volného pohybu osob.

  Španělské ministerstvo pro územní politiku v těchto dnech pracuje na vytvoření týmu složeného z členů různých institucí, jehož úkolem bude zajistit úhradu 172 482 dosud zaplacených pokut a informovat zbývající postižené osoby, které dosud nezaplatily, o zrušení jejich závazků.

 5. https://www.protiproud.cz/politika/6095-pandemie-uz-navzdy-svetova-banka-resila-covid19-jeste-pred-who-bankeri-vedeli-vic-nez-odbornici-v-medicine-plan-zni-jasne-koronaviru-se-jen-tak-nezbavime-preformatovani-sveta-na-pochodu-o-zdravi-nejde-o-prachy-ano.htm
  Pandemie už navždy: Světová banka řešila covid-19 ještě před WHO. Bankéři věděli víc než odborníci v medicíně. Plán zní jasně: Koronaviru se jen tak nezbavíme. Přeformátování světa na pochodu. O zdraví nejde. O prachy ano

 6. http://svobodnenoviny.eu/fda-varuje-popularni-dezinfekce-rukou-muze-zpusobit-rakovinu/
  FDA varuje: Populární dezinfekce rukou může způsobit RAKOVINU

 7. https://www.youtube.com/watch?v=IgtqFZyx9og
  Marian Kotleba: Zajtra sa v parlamente odvoláva Richard Sulík. Nech vypadne do Austrálie!

 8. „Boha jeho!“ /židovského/

  Zapamätajte si Rodáci – Slovák netancuje tak ako mu kto píska!
  Keď chce Slovák tancovať – tak mu k tomu musí Cigáň hrať!
  A nie naopak!
  O tom sú naše – rozkazovačky!

  10 – Podpolianske rozkazovačky.mp3
  https://ulozto.net/file/Xd502S0RtIpS/10-podpolianske-rozkazovacky-mp3#

  A tu môžete pochopiť, prečo z nás tak chcú mať zombie a plem-plem, prečo z nás chcú mať ovce! Prečo tak chcú poškodiť náš genóm! Boha jeho!

  Detva Dvaja,sám,všetci.mp4
  https://ulozto.net/file/Gzk3CLqV5/detva-dvaja-sam-vsetci-mp4#!ZGWuMGR2AmN4LGqyAzMyBJZjZwxjAQIJpHkODzkRJU5LqmqzZD==

  Andrej Sládkovič:
  Detvan
  https://zlatyfond.sme.sk/dielo/16/Sladkovic_Detvan/2

 9. https://www.youtube.com/watch?v=i5AmdoxL4Qc
  25.10.2021 protest / vyhlásenie Bratislava Ministerstvo Zdravotníctva Voľná Zóna Kramáre

 10. https://www.youtube.com/watch?v=21DCLtPrDsk
  Marek Soun: Sulík by mal na kolenách prosiť Putina o plyn, TOTO tu ešte nebolo, budú 4 protesty!

  Ministerstvo zdravotníctva ide kúpiť ďalších 10 miliónov antigénových testov za 32 miliónov EUR a my si máme zaplatiť 15 EUR za jedno špáranie nosa.

 11. Jaká panuje atmosféra lidí čekajících na očkování? Někteří lidé stojící ve frontě na tečku popisují redaktorce z Novinky.cz hlavní důvody, proč si nechají dát vakcínu. (Foto: Novinky.cz)

  Některé odpovědi jsou skutečně silné kafe.

  https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/svedectvi-z-fronty-na-tecku-pripadam-si-jako-znasilnena-pod-natlakem-vlady/

  doporučuji shlédnout video v odkazu!

 12. v Česku majú plán B … očkovacie preukazy ako priepustka do zamestnania …povedal dnes Babiš

 13. EMA schválila použitie Moderny pre ľudí od 18r.

  …zaujímalo by ma, či naozaj si to niekto dá pichnúť po tom, čo bolo toľko úmrtí na trombózu?

 14. Poslanci Európskeho parlamentu sa vyslovili proti povinnému očkovaniu a proti zdravotnému pasu, takzvanému zelenému certifikátu.

  https://www.hlavnespravy.sk/europoslanci-maju-tlacovu-konferenciu-a-media-mlcia-budeme-bojovat-za-vase-prava/2727936

  • Vyslovili – či uzniesli?!

   Poslanci EU si hovejú vďaka svojím servismanom a poskokom – ktorých chcú opichať? Potom – prečo Pfizer nenúti opichať tých svojich zamestnancov?

 15. Trošku mimo covid-tému, pretože sa dejú aj iné vesmírne udalosti, ktoré ovplyvňujú vo veľkom našu planétu a tým aj nás ľudí.

  Od včera večera od 20h – do rána 6h UTC (teda za 11h) bolo 11 slnečných erupcií triedy C a jedna tr. M . Len tak na porovnanie, min. týždeň boli erupcie najnižšej triedy A, cez víkend B.
  Cez noc boli zasiahnuté oblasti Tichého a Indického oceánu.
  Čo ma udivilo, že tento sled erupcií sa celú dobu udržiaval na C .
  https://www.lmsal.com/solarsoft/latest_events/

  Zvýšil sa aj počet zemetrasení:
  v nedeľu 24.10.2021 ich bolo 117
  za posledných 7 dní 969
  za posledných 30 dní 4 581

  Naša planéta rozhodne v tejto dobe nie je tichá, pretože „Ona“ znáša aktivácie kozmických síl, ako aj ľudského kolektívneho vedomia.

  Kto chce,môže si pozrieť erupciu tr.M https://sdowww.lmsal.com/sdomedia/ssw/media/ssw/ssw_client/data/ssw_service_211025_212858_10899/www/ssw_cutout_20211025_205010_aia_171_N18E88_20211025_205009_j.html

 16. …výborný a výstiž.príspevok, prečo z nás Slovákov chcú mať zombi, presne práve pre tieto nádherné slovans.vlastnosti / uctievanie kultúry, radosť zo života, odvaha postaviť sa čelom k životu..,atď./…pripomenulo mi to ,,moje časyô tancovania v súbore…

 17. Probůh – jak mu řekneme, že považujeme za důležitější otázku, než „drby s rouškou či bez“, povinnost ministrů zdravotnictví zajistit možnost léčby covidu patřičnými a dostupnými léky? Rok a půl pro to nehnul ani jeden z ministrů prstem, a proto tvrdím, že mají na svědomí mnoho lidských životů. Je tedy na místě otázka – kdo rozhodl, že covid se nebude léčit, a že se lidé nechají bez pomoci? Možná by se na to měl konečně zeptat nějaký trestní senát. Protože tu máme trestný čin usmrcení z nedbalosti – když někdo neplní povinnosti ze své funkce – mimochodem.

  Pokud ministr zdravotnictví (a v tuto chvíli je mi jedno, zda Petr nebo Pavel, v tuto chvíli jsou to všichni, kteří tam seděli), svou nedbalostí způsobí, že rok a půl nebyla a doposud není zajištěna léčba covidu dostupnými léky, patří skutečně před soud. Stejně jako ti, kdo tvrdí, že za šíření nemoci mohou neočkovaní lidé, nebo dokonce neočkované děti. Podle mého názoru by měla skončit éra obrany proti nezákonnostem a lžím, a měla by nastat éra povolávání k odpovědnosti. Za všechno, čeho se vůči nám ti, kteří řídí boj proti covidu (nebo to alespoň tvrdí), dopustili a dopouštějí.

  Autor: Jana Zwyrtek Hamplová
  https://cz24.news/totalne-vytocena-ceska-advokatka-porad-jenom-lzou-nebudete-verit-ale-nemocni-covidem-nedostavali-a-nedostavaji-zadne-leky/

 18. https://www.naturalnews.com/2021-10-25-australia-tyrants-promise-to-flood-the-country-with-virus-carrying-vaccinated-people.html
  Australian tyrants promise to FLOOD the country with virus-transmitting vaccinated people… global biowar aims to REMOVE humanity before the coming “big event”
  Austrálski tyrani sľubujú, že zaplavia krajinu očkovanými ľuďmi prenášajúcimi vírusy… cieľom globálnej biologickej vojny je ODSTRÁNIŤ ľudstvo pred nadchádzajúcou „veľkou udalosťou“

 19. https://www.naturalnews.com/2021-10-25-studies-prove-natural-immunity-best-defense-covid.html
  30-plus studies prove that natural immunity is the best defense against covid
  Viac ako 30 štúdií dokazuje, že prirodzená imunita je najlepšou obranou proti covidu

 20. Hororový film je v tomto článku, hovoria poranení z očkovania v Izraeli:

  https://www.naturalblaze.com/2021/10/israeli-film-reports-pfizer-shots-mayhem.html
  Israeli Film Reports Pfizer Shots Mayhem

 21. https://cz24.news/pravda-ktera-boli-jsme-laboratorni-zvirata-zavrena-a-pekne-oddelena-v-klecich-okresech-myslite-ze-nas-chteji-chranit-ze-jim-jde-o-nase-zdravi-bohuzel-opak-je-pravdou/
  PRAVDA, KTERÁ BOLÍ: JSME LABORATORNÍ ZVÍŘATA ZAVŘENÁ A PĚKNĚ ODDĚLENÁ V KLECÍCH – OKRESECH! MYSLÍTE, ŽE NÁS CHTĚJÍ CHRÁNIT, ŽE JIM JDE O NAŠE ZDRAVÍ? BOHUŽEL OPAK JE PRAVDOU!

 22. Očkovanie musí byť slobodou nielen pri cestovaní, a preto sa chce štátny tajomník rezortu diplomacie Martin Klus (SaS) pri úprave COVID automatu inšpirovať v susednom Rakúsku. Pre prudký nárast počtu nakazených tamojšia vláda rozhodla o cielenom sprísnení podmienok pre neočkovaných. Klus to uviedol vo svojom profile na sociálnej sieti

  https://www.hlavnespravy.sk/statny-tajomnik-klus-sa-chce-pri-covid-automate-inspirovat-rakuskom/2730050
  *****
  Vojtěch: Covid je epidemie neočkovaných
  zdroj blesk.cz
  Malé zamyšlení:
  kdo je vlastně neočkovaný ve špitálech?
  1/ lidi bez očkování (odmítli se očkovat)
  2/ lidé s jedním očkování, kteří druhé odmítli; tudíž jsou braní jako neočkovaní (očkovací lhůta byla v ČR asi 6 měsícůna druhou vakcínku)
  3/ lidé se dvěma očkováními, ale ještě nemají třetí vakcínku, která začala zhruba před měsícem a něco? přelom srpen/září
  4/plně očkovaní, ti co mají tři vakcíny tj. nejsou očkovaní po třetí vakcínkce déle jak dva měsíce tzn. od začátku očkování.
  A pak záleží na interních nařízeních každého špitálu. Jako například, že prvních 14 dní od vakcíny se dotyčný bere jako neočkovaný!
  5/ zde jsou ti co jsou očkovaní vakcínami, které nejsou v EU schváleny k nouzovému a jinému použití – sputnik,….

  Mimochodem v česku povinné očkování má zavádět nová vládaúnevláda, která se sejde na ustanovující schůzi 8.11.2021.

 23. v diskuzi na
  https://oracle911blog.wordpress.com/2021/10/26/oznamy-a-sprava/

  “Sledujem reporty PHE UK, pravidelne. Odhliadnuc od problemu s interpretaciou dat , vysky VE, problemu: kolko percent z infekcii, hospitalizacii a umrti tvoria nezaockovani je ale jasny klesajuci trend tychto parametrov pri sucasnom ZVYSENI celkovych umrti a necovidovych infekcii vratane inych problemov s imunitou. Vid prispevky zo vcera.
  Doslo to az do tak daleko, ze konspiracne (nekonspiracne ) clanky napisali v poslednych dnoch toto a nebral by som to na lahku vahu:
  U očkovaných se začíná projevovat něco jako AIDS.
  Na základě údajů nelze popřít, že plně očkovaní lidé nyní trpí něčím, co vypadá jako syndrom získané imunodeficience, známější jako AIDS.” Jak mnozí varovali, jejich imunitní systém mizí. ”
  Lidé ve věku 40-69 let již ztratili 40% schopností svého imunitního systému a postupně je ztrácejí, a to rychlostí 3,3% až 6,4% týdně,” píše The Exposé. Zajímavé je, že nejhůře jsou na tom lidé ve věku 40–49 let, kteří mohou zhruba za devět týdnů úplně přijít o imunitu (VOCI povodnej DELTE – doplnene koli korektnosti). Nejvíce prosperující skupinou jsou mladí lidé ve věku 18–29 let, u nichž toto období trvá zhruba 44 týdnů. Starší lidé nad 80 let trvají přibližně 20 týdnů a věková kategorie 50–59 let-pouze 15 týdnů. “Všichni lidé starší 30 let ztratí 100% veškeré imunity (proti virům a některým druhům rakoviny)(dost odvazne az konspiracne tvrdenie, ale nebral by som to ako nieco, co sa nemoze stat) během 6 měsíců,” varuje The Exposé. “30 až 50 let to ztratí do Vánoc.”
  Pak tito lidé skutečně získají syndrom získané imunodeficience a zničí NHS (National Health Service).”

 24. Senátor Rand Paul zcela obhájil to, že Fauci lhal o svých vazbách na laboratoř ve Wuhanu.

  https://summit.news/2021/10/22/video-vindicated-rand-paul-blasts-lying-fauci-over-civilization-ending-experiments/

  Rand Paul kritizuje lháře Fauciho kvůli experimentům “ vedoucím k zániku civilizace“.

 25. Prekopírovala som „zaujímavý“ blog:
  POPRVÉ V DĚJINÁCH LIDSTVA MŮŽEME PŘENÉST „NEMOC“, KTEROU NEMÁME NA TY, KTEŘÍ JSOU PROTI NÍ OČKOVANÉ.
  POKROK NEZASTAVÍŠ

 26. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/10/8894-kdo-jste-angelo-merkelova.htm
  Kdo jste, Angelo Merkelová?
  Slovo editora úvodem: Už jsme tady měli medailonek hraběte Kalergiho, medailonek doktora Schwaba (autora Velkého resetu) a dnes máme medailonek další tragické postavy z panoptika zrůd, Angely Merkelové. Mým cílem je ukázat, že deprivanti, kteří negativně zasahují do našich životů, jsou ve skutečnosti frustrovaní, vykořenění jedinci, kteří nevědí, kam patří, a mstí se lidem za své zpackané životy. A protože mají moc nebo peníze, bohužel se jim to daří.

 27. https://www.banned.video/watch?id=6177399f36593f15b645c7d1
  Video: More than 50,000 Protest Tyrannical Vaccine Mandate in NYC
  Video: Viac ako 50 000 ľudí protestuje proti tyranskej vakcíne v New Yorku

 28. https://www.banned.video/watch?id=617730c5cc8efe152d793bfa
  If America has Any Hope, Republican Leaders Must Recognize This: WW3 has Already Begun
  Ak má Amerika nejakú nádej, republikánski lídri musia uznať toto: 3. svetová vojna sa už začala

  Republican leaders must take action now to stop the Dems from enacting globalist authoritarian control over the population before it is too late.
  Republikánski lídri musia teraz podniknúť kroky, aby zastavili Demokratov v uzákonení globalistickej autoritárskej kontroly nad obyvateľstvom, kým nebude príliš neskoro.

 29. VIROLOGIE ODHALILA PODVOD A NEEXISTENCI KORONA PANDEMIE (VIDEO 140min, CZ Titl)

  https://cz24.news/virologie-odhalila-podvod-a-neexistenci-korona-pandemie-video-140min-cz-titl/

 30. https://www.banned.video/watch?id=61770a0fcc8efe152d6e44da
  Switzerland: Massive Protest Against Vax Passports, COVID Tyranny in Capital City
  Švajčiarsko: Masívny protest proti pasom vakcinačným pasom, COVID tyranii v hlavnom meste

  Thousands of Swiss patriots gathered in the capital city of Bern for a historic protest against vaccine passports and medical tyranny this weekend.

  Organizers estimate at least 30,000 people packed into the Bundesplatz in front of Swiss Parliament to voice their opposition to restrictions and mandates which have radically transformed society since the start of the COVID crisis.
  Tisíce švajčiarskych vlastencov sa tento víkend zišli v hlavnom meste Bern na historickom proteste proti očkovacím pasom a lekárskej tyranii.

  Organizátori odhadujú, že na Bundesplatz pred švajčiarskym parlamentom sa zišlo najmenej 30 000 ľudí, aby vyjadrili svoj nesúhlas s obmedzeniami a mandátmi, ktoré od začiatku krízy COVID radikálne zmenili spoločnosť.

 31. Dnes na záver Infovojny Lichtner spomenul správu do mailu – tehotná Slovenka hneď po druhej dávke toho sajrajtu potratila 5-mesačné dieťa.

 32. https://www.hlavnespravy.sk/floridsky-guverner-chce-zamestnat-policajtov-prepustenych-v-inych-statoch-usa-kvoli-odmietnutiu-covid-ockovania/2730262
  Floridský guvernér chce zamestnať policajtov prepustených v iných štátoch USA kvôli odmietnutiu covid očkovania

 33. https://otevrisvoumysl.cz/monopol-dokument-o-tom-jak-funguje-svet/
  Monopol – dokument o tom, jak funguje svět

  Ve zkratce…
  Monopol – dokument, který fakticky ukazuje, jak vlastně funguje svět, a kdo ho řídí. Uvidíme, kdo vlastní akcie největších společností na světě, ke komu všemu to vede, a jak vše je na úrovni elit propojené. Velice doporučuji.

 34. https://www.ac24.cz/komentare/britska-vlada-priznava-dve-injekce-a-kus-vasi-prirozene-imunity-je-pryc/
  Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč

 35. Toto sa oplatí pozrieť:
  https://www.youtube.com/watch?v=DPp-ie-9DFY
  Rostas prvý právoplatne odsúdený občan Slovenska za citáciu výrokov Ľ. Štúra.

  Štefan Harabin
  Rostas prvý právoplatne odsúdený občan Slovenska za citáciu výrokov Ľudovíta Štúra nášho národného buditeľa a tvorcu nášho spisovného jazyka.
  Ide o jeden z ďalších krokov na ceste likvidácie slovenskej štátnosti.

 36. ČESKO: Podle zkušeností laborantky Jany Filipové skutečně prodělání covidu-19 vítězí nad očkováním v tvorbě protilátek. „Vidím dnes a denně výsledky, které jednoznačně ukazují, že mnoho lidí po očkování nemá vůbec žádné, nebo jen minimální množství protilátek a naopak mnoho lidí, kteří prodělali covid, má protilátky klidně i po roce a půl,“ říká. Zvýhodňování očkovaných je tedy podle ní nesmysl, stejně tak jako požadovat po těch, kdo mají protilátky, aby se neustále testovali. Její zkušenost pak potvrzuje to, co odhalil pirátský expert na zdravotnictví Ondřej Dostál.
  https://cz24.news/zkusena-laborantka-jana-filipova-prozradila-opakujici-se-typicke-laboratorni-vysledky-ockovani-nula-protilatek-neockovani-plno-protilatek-zvyhodnovani-ockovanych-je-podle-ni-holy-nesmysl/
  Ondřej Dostál zveřejnil i dnešní data, která mu poskytla senátorka Alena Dernerová. Nově nakažených je celkem 4262. Z toho většinu tvoří neočkovaní, kteří covid-19 neprodělali, je jich 3031. Následují očkovaní, kteří covid-19 neprodělali, v počtu 1231. Jen zlomek, 68 lidí, je pak po prodělání nemoci a bez očkování. Nejmenší podíl mají očkovaní po prodělání covidu. kterých je 25. Kromě statistik nakažených Ondřej Dostál poskytl i statistiky hospitalizovaných, které mají senátoři a poslanci k dispozici. Opět většinu tvoří neočkovaní a nepromoření, kterých je celkem 628 a 110 z nich leží na jednotce intenzivní péče. Opět jsou za nimi očkovaní, kteří nemoc ještě neprodělali. Těch je 425 a 48 je v těžkém stavu. Neočkovaný, který nemoc prodělal, není v nemocnici ani jediný. Očkovaní, kteří nemoc prodělali, jsou v nemocnici dva.

 37. HELENA TICHÁ

  BOHATÍ, VYVOLENÍ, CHTĚJÍ NÁS USMRTIT, K JEJICH ŽIVOTNÍM POTŘEBÁM STAČÍ HRSTKA OTROKŮ…………NĚCO Z HŮRY UDĚLÁ TOMU KONEC A BRZY………

  • …a možno to, Helka, vzdajú oni sami. Dúfam. Aj keď zrejme až potom, keď pochopia, že nie práve oni sú tými najmocnejšími. A keď im v ich natvrdnutých makoviciach konečne dôjde, že jedine Láska má skutočnú moc. No zatiaľ, kým ju – žiaľ – v rukách drží táto samovyvolená, egocentrická partia narcistov, je to pre ľudstvo číra katastrofa.

Pridajte komentár

*