Nikdy nezabudnite: Scenár pandémie covidu, vládnej totality a mediálnej propagandy bol napísaný už v roku 2019


Print Friendly, PDF & Email

Nikdy nezabudnite: Scenár pandémie covidu, vládnej totality a mediálnej propagandy bol napísaný už v roku 2019

(Lance D. Johnson, Natural News) Na výstave Trinity Health Freedom Expo v roku 2019 v Chicagu odborná skupina rečníkov diskutovala o reálnej možnosti, že sa v budúcnosti zavedie povinné očkovanie a očkovacie pasy pre cestovanie.

To, čo v tom čase znelo ako konšpiračná teória, sa len o niekoľko mesiacov neskôr ukázalo ako realita, keď o pár mesiacov neskôr Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) vyhlásila globálnu pandémiu koronavírusu a pre návrat do normálu požadovala prísne lockdowny a nové vakcíny.

Tí, čo hovorili pravdu, sa neskôr stali terčom vlády pre šírenie „dezinformácií“

Mnohí, ktorí o konferencii Trinity Health Freedom Expo priniesli verejnosti pravdu, sa stali terčami ako „šírenia dezinformácií“ – ich príspevky boli zakázané a ich stránky cenzurované na sociálnych sieťach.

Niektorí z týchto pravdovravných sa neskôr stali terčami americkej vlády ako súčasť zoznamu uvádzajúceho „tucet najvýznamnejších dezinformátorov“.

Bidenova administratíva verejne požadovala, aby bol „dezinformačný tucet“ odstránený z platforiem sociálnych médií a šéfovia federálnych agentúr spolupracovali priamo s technologickými spoločnosťami a médiami na potlačení pravdy.

Zastrašovanie, ohováranie a cenzúra však nič nezmenili na pravdivosti informácií a hnutie za slobodu v oblasti zdravia kvôli plandémii exponenciálne vzrástlo.

Naplánovaná pandémia koronavírusu, povinné očkovanie, očkovacie pasy a ďalšie formy lekárskej tyranie spôsobili, že viac ľudí začalo vidieť za plandémiou diabolskú a predátorskú agendu.

Lockdowny, propaganda strachu a očkovanie boli naplánované už v roku 2019 na podujatí „Event 201“

V októbri 2019 sa Centrum Johnsa Hopkinsa pre zdravotnú bezpečnosť, Svetové ekonomické fórum a Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov stretli na podujatí „Event 201“. Počas tohto podujatia elitné skupiny diskutovali o nadchádzajúcej pandémii koronavírusu a o tom, ako naplánovať reakciu vlády a médií.

Toto plánovanie sa uskutočnilo desať týždňov pred prvým vypuknutým prípadom Covid-19 vo Wu-chane v Číne.

O tomto neslávnom stretnutí hovorí dokumentárny film s názvom „Plandemic: Indoctornation“ (Plandémia: Indokrinácia). Ide o dokument, ktorý otvára oči. Na sociálnych sieťach je však zakázaný a dokonca bol odstránený aj z YouTube. Dostupný je na tomto odkaze.

Na podujatí „Event 201“ bol prijatý plán s vopred pripravenými mediálnymi správami, ktoré boli takmer identické s tým, čo sa nakoniec uskutočnilo v rokoch 2020 až 2022.

Mediálne správy propagovali lockdowny a ničenie občianskych slobôd pre „väčšie dobro“. Boli pripravené scenáre pre nedostatok osobných ochranných prostriedkov a tiež výzvy na zatknutie tých, ktorí šíria „dezinformácie“ o koronavíruse.

Skriptované správy presadzovali očkovanie a dokonca ukazovali občianske nepokoje, ekonomickú krízu a rozpad spoločnosti.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Dokumentárny film odhaľuje zločinecké sprisahanie ohľadne očkovacej agendy proti Covidu-19, laboratórny vývoj vírusu SARS-CoV-2, obchodné plány a patenty za koronavírusmi skupiny SARS a vlnu propagandy, ktorá bola potrebná na to, aby sa verejnosť podriadila totalitnej globálnej agende.

Dokument sa bližšie pozerá aj na úlohu Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) a jej šéfa Tedrosa Adhanoma, Nadácie Billa a Melindy Gatesových a Dr. Anthonyho Fauciho v americkpm Národnom inštitúte zdravia (obdoba nášho Úradu verejného zdravotníctva).

Odhaľuje tiež schémy prania špinavých peňazí, ktoré prevádzkujú farmaceutické spoločnosti a iné nadnárodné korporácie. A napokon rozoberá predpísanú odozvu médií a úlohu, ktorú hrali technologickí giganti zo Silicon Valley ako Facebook, Twitter či Google pri potláčaní pravdy.

Inštitúcie, ktoré ovládali predpísaný naratív, zohrali úlohu aj pri vytvorení Covid-19

Jedným z dôležitých faktov plandémie je, že americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) vlastní patent na vírus SARS-CoV.

CDC podalo v roku 2007 patentovému úradu žiadosť o utajenie tohto patentu. CDC tiež vlastní patenty na PCR testovacie súpravy používané na detekciu ich patentovaného vírusu.

Je dôležité poznamenať, že ak je SARS-CoV prirodzený vírus, potom je bol patent nezákonný, lebo prírodné veci sa patentovať nedajú. Ak je vírus vyrobený v laboratóriu, potom CDC by porušilo zmluvy o biologických zbraniach a medzinárodné zákony.

Tak či onak, CDC stále funguje mimo zákonného rámca a kontroluje, kto môže klásť otázky týkajúce sa ich patentovaného vírusu a príslušných testovacích súprav.

Okrem toho existuje aj patent, ktorý opisuje spôsoby výroby rekombinantných (genetický modifikovaných) koronavírusov. Tento patent vlastní Univerzita v Severnej Karolíne v Chapel Hill.

Experimenty s koronavírusmi sa uskutočnili vo Wuhanskom virologickom inštitúte, ktorý bol financovaný z grantov, ktoré mu poskytol Dr. Anthony Fauci (americký Mikas) z Národného inštitútu pre alergiu a infekčné choroby a prostredníctvom Dr. Petra Daszaka z organizácie EcoHealth Alliance.

To sú tie isté inštitúcie, ktoré kontrolovali celý pandemický naratív počas lockdownov a masovej očkovacej kampane.

Záver

Ak sa chcete dozvedieť viac podrobností, pozrite si trilógiu dokumentárnych filmov Plandemic (Plandémia), Plandemic: Indoctornation (Plandémia: Indokrinácia) a The Great Awakening (Veľké prebudenie), ktoré sú k dispozícii na webovej stránke PlandemicSeries.com.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Minimálne v 2018 – už vtedy existovala objednávka EU na „vakcínu“ c19. Po vražde Kary Mullisa v auguste 2019 mohli v septembri spustiť „dokazovanie kovidu“ a humbuk s PCR testami. Scenár bol vymyslený ešte pred rokom 2006, keď si medicínska klika v CDC dala patentovať „všetok koronavírus“.

  • ono to cvicenie zacalo skor. pripravou bolo: ockovanie psov, prasacia a vtacia chripka – samozrejme vsetko je to podvod.

   a kolko idiotov si necha seba (tzv. tetanovky, tzv chripkove vacci) a svoje deticky opichava kadejakymi s..kami uz od narodenia…

   • https://www.nespokojeny.cz/vymitac-lzi-o-covidu-a-virech-david-subik-sars-cov-2-neexistuje-nejsou-dukazy/

    Ministerstvo zdravotnictví nemá důkaz o tom, že virus SARS-CoV-2 reálně existuje.

    viry neexistují
    virologie není věda, ale víra
    virologové „zkoumají“ naprosté nesmysly
    Soňa Peková není žádná hrdinka „alternativy“, ale (ať už vědomá či nevědomá) bludička
    „test na covid“ byl zkonstruován na základě informací ze sociálních sítí (beze srandy!)
    celý covid je ergo v počítači zkonstruovaný blábol

    • Mnohí to tvrdíme od začiatku, ale nikto nás nebral vážne. Čo sa nedá dokázať, to neexistuje. Všetky takzvané vírusy „vypľuli“ počítače.

     • Miroslav Čižmár

      Čo sa nedá dokázať, to neexistuje. Dá sa dokázať pravdivosť tohto výroku?

  • Fico kupil od svetovej banky,tie PCR testy za 60 millionov dolarov v roku 2018,Cesi tiez,za 120M,ako aj vsetky krajiny

 2. Israismael

  Nuž možno budeme čoskoro nie Slovensko ale Európska federácia jeden spoločný európsky štát riadenym z Bruselu .. Temno na nás útočí viac a viac..
  https://gloria.tv/post/fcmwnA4Z2EhP4RUVFW8F93vdh

  • Israismael

   Túto správu už síce poznáme 4 dní.. Ale v komentároch pod videom sú dva komenty a v jednom z nich po kliknutí sú ešte štyri podčlánky, ktoré sa oplatí prečítať…

  • Israismael je dobre že to pripomínaš, hlasovalo sa o tom 22.11.2023. Veľa ľudí si môže myslieť že sa jedná o hoaxy, že všetko bude fungovať po starom. Teraz v decembri by sa malo o tom definitívne rozhodnúť, ale neviem kedy, nedá sa to nájsť. Nakoľko idú Vianoce, ( možno účelne naplánované) tak sa asi vie o čom to bude. Zmeny sú odsúhlasené poslancami EP, počítali aj s odporom niektorých krajín, mali plán A aj B. Nakoniec to vyvrcholí podávaním rúk a potľapkávaním po pleci lídrov krajín, zaželajú si krásne Vianoce a ubezpečia sa všetci, akí sú jednotní a ďalší rok bude plný prekvapení. Uhrík na FA píše o – chystá sa záplave Európy Afričanmi. V Bruseli pokračujú pracovné stretnutia k novému MIGRAČNÉMU PAKTU.

   • Pravdepodobne to tak bude, nakoľko sú ľudkovia stále dostatočne neprebudený a nemajú záujem sa učiť a pochopiť veci za určitých podmienok, tak sa vytvoria také podmienky ( sranda je, že si ich sami vlastne svojou ne-múdrosťou,ne-záujmom, ne-učením sa vytvorili ), že sa budú musieť prevelice zrazu zaujímať, že ako to vlastne všetko naokolo…

    Nádherne sa v tejto škole života skúšame a ukazujeme, čo sme každý zač…a tak si pekne vytvárame aj to budúce.

    Každý deň, každou svojou myšlienkou a následne činom. A skôr či neskôr si ju pekne aj zažijeme na vlastnej koži. Kurňa, dobre vymyslené…

    • Israismael

     To je tým všetko , že ľudia neveria a ani nevedia že pozemsky sa chystá doslova Armagedon pre túto Zem ,pretože 90% ľudstva kolaboruje chtiac či ,nechtiac ,vediac či nevediac s TEMNOM tohto sveta…. a čo je veľmi závažné ,tak DUCHOVNE sa chystá jeden obzvlášť významný akt pre ľudstvo ak nie úplne najvýznamnejší za celú existenciu ľudstva a to tzv. OČISTA ZEME od všetkého temna ,spojená na konci s aktom BOŽIEHO SÚDU nad ľudstvom..Tomuto deju ,ktorý príde čochvíľa , a ktorý je plánovaný už tisícročia zodpovedajú aj udalosti ,ktoré sme museli absolvovať v globálnom rozsahu od roku 2020-do dnes a ešte budú pokračovať a v oveľa silnejšej a hustejsej intenzite ako doteraz ,aby sa to všetko pozemské bahno v ľuďoch očistilo od všetkého temna alebo zahynulo ako nepotrebné pleva ,totiž to ,čo sa nebude vedieť očistiť a prispôsobiť tlaku ohromne silných prudiacich zvýšených energií zo Svetla,z vesmíru.. (tzv sudiace lúče ) …To čo sa deje na planéte v globálnom rozsahu a to najmä od toho roku 2020,tak tomu sa hovori VEĽKÉ SÚŽENIE (má trvať 7 rokov )ale bude skrátené lebo neprežil by nik na tejto Zemi ,pretože to má byť séria rýchlo sa valiacich udalosti ,ktoré si privolalo samé ľudstvo (akumulacia temna ,ktoré visí skoro na každom človeku ).Doslova to všetko prebehne do pár rokov (táto generácia to zažije ,zarátava sa do toho ešte aj generácia narodená tesne pred 2 svetovou vojnou ),prekvapí to celý svet a ľudí a všetko sa zmení….. dnes sme cca v polovici toho 7 ročného suženia …
     Vidíte to čo sa deje vo svete ,aki ľudia vládnu svetom ,akí cudaci,politici a pod .vidíte to aj v prírode ,ako sa príroda a živly správajú…vidíte to okolo seba ,že ľudia šalejú vraždia sa a samovraždia sa ..vidíte to v rozkoloch v inštitúciách,v rodinách ,manželstvách,hádky rozkoly,chaos…všetko sa musí očistiť, vyčistiť ,vytriedit, a to ku konečnému rozhodnutiu ..Buď si človek zvolí cestu temna,ktorú celý život svojimi rozhodnutiami pripravoval a zamieri doslova do ,,pekiel,, alebo sa rozhodne s konečnou platnosťou stúpať smerom do výšin a za Svetlom ..Inej cesty ,tretej cesty niet.

   • Israismael

    Dnes som rozposlal niektorým poslancom email s jedným závaznym článkom zo sveta , nakoľko sa zdá že naozaj sa niečo zle-nedobre ukrýva v dodatkoch k tej nešťastnej pandemickej zmluve ktorá sa má schváliť v máji 2024…je tam predsa len chytak v dodatkoch ,ktorý by nemali prehliadnuť naši poslanci a je to v Tom článku ,ktorý dávam aj sem….. a ten chytak môže výrazne ovplyvniť ,že temna organizácia WHO nám tu pandemicku zmluvu v máji 2024 nanúti ,ak sa nevyjadria ,neohradia nasi politici ,poslanci k tomu dodatku do 1dec 2023

    https://childrenshealthdefense.org/defender/december-deadline-who-pandemic-treaty-ihr-amendments/?utm_source=substack&utm_medium=email

    • Potom ich treba zabiť – ako inak. Snáď si nemyslíš, že oni majú povinnosť ti odpovedať. Na to si musíš získať ich rešpekt!

     • Israismael

      Tebe asi nedošlo že to nerobím pre svoje osobné ego,že mám si získať rešpekt a tak nebodaj sa im pchať do zadočku..alebo ako si to myslel,?? .zapracovalo tvoje iné ja,to horšie ? Vies o týchto veciach aj ty ,prečo neurgujes ,nenapominas aj ty ?..lepšia je kritika niekoho kto sa im ozve ,ako nerobiť nič ,ale radšej otvoriť ústa kde netreba ?.Nepotrebujem odozvu či sa ozvú ..nerobím to pre seba ,že upozorním ale pre deti ,pre nás ,preto aby ľudia nemuseli na Slovensku trpieť ten digitálny koncentrák a technokraticky koncentrák ,ktorý sa blíži ..

    • Práveže to robíš pre svoje osobné ego, napíšeš, sám si odpovieš…Chod sa prejsť do prírody.

     • Israismael

      Takýchto hlupákov ako si ty Citatel musí nosiť matka Zem na svojom,, chrbte,,.. Prišiel si na svet aby si sa oslobodil z hmoty, aby si sem už nemusel, aby si tu v hmotnom svete našiel cestu k oslobodeniu, vyvinul ducha aby mohol k vysinam, tak ako každý človek,ktorý spozná svoju úlohu vo stvorení… , ale pre teba je tento život len márnosť..
      Píšem ti to preto ze ty si cirkusant.. Nereagujem na to co si TERAZ tu napísal, ja reagujem na to ze co si ty mne už NERAZ tu napísal.. Bez ladu a skladu a len a len preto aby si uspokojil práve ty svoje marnive ego, svoj pozemský ROZUM a aby si naschvál urazil . Bezduchy človek… Je mi ta ľúto..

    • Ďakujem, že si úprimný 🙂 , no ja si myslím, že ten Abd-ru-shin ti už úplne pomutil mozgy.

  • Nie mozno,ale coskoro

 3. Scénář byl napsán v roce 2019? Podívejte se na film hollywoodské provenience z roku 2011 jménem „Contagion“, Nákaza. Ke stažení (ještě dnes a zítra) na „uloz.to“. Je to hraný „dokumentární“ film z roku 2011 o roce 2020. Takže? Divadlo mělo dlouholetou důkladnou přípravu. O tom nemůže být pochybnost.

  • mariankosnac

   No videl som starší film tak z 90. rokov, bola to strašná blbá zlátanina a už tam bolo nejaké čínske či azijatské mesto kde sa šíril nebezpečný koronavírus. A toto dávali v telke v dobe pandémie, to som sa divil prečo vyhrabali takúto srajdu, no zrejme práve kvôli téme koronavírusu.

 4. V skutočnosti si treba pozrireť správu Rockefeller foundation z roku 2009 alebo 2010, kde sa pojednáva o vtedy budúcich pandémiách – a RF bola spoluorganizátorom Eventu201 18 októbra 2019, spolu s Johns Hopkins, čo je tiež zaujímavý subjekt z tohto hľadiska. Gates do toho zamotal vlastné ciele – totálne nanútené očipovanie ľidí, dokonca podporil mohutne MIT, v spolupráci s ktorým vyvíjali spôsob realizácie ID na tele človeka pomocou náplastí, ktoré zanechajú jedinečný vzorec viditeľ+ný pod UV, samozrejme, rád by dodal HW a SW pod systém celosvetovej evidencie ID a teda ľudí. Mimochodom, jeho mamka robila vo firme, kde vyvinuli spôsob kompletnej evidencie Židov v Hitlerovom Nemecku. A hardvér? Gates má podiely aj vo firmách, ktoré produkujú hw, aj pre vojenskú výrobu. A pchá ten svoj nos do všetkého, čo môže ľudstvu ublížiť, najlepšie zdecimovať ho. Vlastne naopak – decimovanie bola lilkvidácia každého desiateho, tu je pomer opačný.

 5. Odporúčam film
  Obchodníci s bolestí-2023 -CZ.Dabing.mp4
  https://ulozto.net/file/rQAJzu67vyOp/obchodnici-s-bolesti-2023-cz-dabing-mp4#!ZGxkMQR2AzIyMGH3BGuzL2LjMTV3A3OCrKMbFR5VDwAWAmRkLj==
  —————————————–
  Film je akoby „odľahčením“ celého prepletenca drogových-liekových dílerov, lekárov a šmejdov v honbe za ziskom. A nie malým ziskom. Tupelo – konzument týchto sračiek v područí lekára – na toto bude stále pozerať, akoby sa ho to netýkalo.

  • S uložto už je bohužel konec.

   • Do 30. novembra funguje. Tak rýchlo posťahovať čo sa ešte dá.

    • Strýko Google urobil poriadok! Načo sú clouds, keď sú to clouds pod kontrolou globalistov! Od roku 2022, keď tam nabehla ukrajinská zástava, to bolo podozrivé. Treba spakovať aspoň to, čo už máme doma a obaliť AL fóliou.

     Pre globalistov sú takéto public clouds orientáciou, čo všetko vieme a čo je pre nás dôležité. Teraz inak – kúpte si aj detský digi fotoaparát a neukladajte si súkromné veci na mobil!

   • mariankosnac

    No drbne ma. A za to môže dr. bnutá EÚ. Ešte tolko som si toho chcel posťahovať že už ani neviem čo. Sú tam napriklad všelijaké herbáre, stačí tam zadať ,,herbář“ a prehrabať sa v tom a posťahovať nejaké staršie v pdf a podobných formátoch. Lebo inak tieto veci asi zmiznú do stratena. Celkom zaujímavý je napríklad Zdraví z boží lékárny – Maria Treben.pdf

 6. Silvia Jelínková

  Chcú zotročiť ľudstvo a znížiť počet obyvateľov cez vakcínu na zemi Menej ľudí sa ľahšie ovláda.

 7. Úzké vazby WHO na Gatese a Big Pharma činí z Pandemické smlouvy zásadní hrozbu pro naši národní suverenitu a osobní svobodu

  https://aktax.cz/uzke-vazby-who-na-gatese-a-big-pharma-cini-z-pandemicke-smlouvy-zasadni-hrozbu-pro-nasi-narodni-suverenitu-a-osobni-svobodu/

 8. Němci se stali sociální kasičkou pro migranty

  https://aktax.cz/nemci-se-stali-socialni-kasickou-pro-migranty/

  • Myslíš včelou materskou kašičkou pre imigrantské larvy.
   Zuza – nauč sa písať – neboj sa písať! Stále platí – „Musíš byť správne drzá, inak to prasa zabije teba!“

   Zuza!

  • Tu kasičku jim pomáháme plnit i my .

 9. V roku 2024 sa niečo musí zomleť, najneskôr 2025, pretože je priveľa indícii a výpovedí rôznych persón, vrátane lajna na hore uvedenej fotke o tom, že zomrú miliardy ľudí. Dnešní ľudia, teda väčšina si nevie a nechce pripustiť, že sa niečo také mohlo odohrať, pritom zabúdajú čím boli svetové vojny a koľko ľudských životov tam skončilo. Rovnako si nechcú priznať, že ako tie vojny, tak aj súčasnú depopuláciu financujú rovnaké rodiny psychopatov… Obávam sa, že sa tragédii nevyhneme a veľa ľudí to nezvládne ani psychicky, nemyslím len na obete zabíjania. Nič sa nedeje náhodne a ani pandemická „dohoda“, ani green deal,…

  • Israismael

   Tu je niečo s odkazom pre ľudstvo .
   V marci to začína.(rok nevieme ale dedukujem, že buď 2024-25-26,a ak sme v dobe suženia siedmych rokov od roku 2020 ako začala globálne pandémia ,tak najpozdejsie marec 2027).. – posledná udalosť, ktorá bola ohlásená v starých proroctvách a aj v Biblii,a hovoril o nej samotný IMANUEL ABDRUSHIN (V diele Vo svetle Pravdy,ktoré ON ako Božia ruka písal najvzdialenejsim perom od samotného Stvoriteľa),.On bol ten DUCH PRAVDY a ako druhý Boží syn tiež prebýval na zemi nie tak dávno ,pred vyše 100 rokmi ..Spomínal ho sám Ježiš ,že keď príde na konci časov ,že nás oboznámi so vsetkou Pravdou …kto ho však spozná v Slove a kto sa mu otvorí v jeho Slove???
   Napiísal teda toto :

   Začína to hroznou pliagou, ktorá príde náhle a do 3 týždňov vyhladí dve tretiny ľudstva.(2 a pol miliardy ).. Až potom si ľudstvo uvedomí, že je pod súdom, nie skôr! Predtým nie ! Ľudia budú potom pochybovať o Božej spravodlivosti, pretože zo zeme budú vzatí len takzvaní dobrí. Všetko len ľudia, o ktorých JEŽIŠ oznámil, že vlažní budú vyvhrntí z tejto Zeme (neprejdú ďalej do nového systému žitia ,ktorý bude riadiť božia vôľa ,prostredníctvom Spravodlivého ,ktorý bude zároveň aj sudca nad ľudstvom).

   Všetko sú to ľudia ,teda ľudské duše v pozemských telách , ktoré sa nevyvinuli, ktoré nie sú dosť dobré na to, aby mohli vstúpiť do kráľovstva 1000 rokov(nového systému tu na Zemi ,bez temna ) ale ani dosť zlé, aby sa stali obeťou rozkladu.(Druhá smrť značí úplne zničenie ,,softvéru ,,človeka , a teda rozklad živého ducha ,ukončenie vlastneho JA navždy ,prepadnutie temnotam ….Prvá smrť= sa označuje ako pozemska smrť ,ktorá však neukončí život ľudského ducha ale iba pozemského tela v tom je obrovitansky rozdiel v pojmoch prvá a druhá smrť !!
   Ale poďme ďalej čo sa píše v knihe Súdu ,v Posolstve Grálu , zo Svetla :

   Prečo majú byť ,vytrhnuti ,vyvrhnuti nám sa javiaci takzvaní dobrí ľudia?,.Nevyvinuli totiž tlak ducha,stali ,nerozkmitali ducha,síce nerobili nič zle .ale nerobili nič dobré, pretože netúžili po svetle. Medzi ľuďmi zavládne zúfalstvo, aké si nikto nevie predstaviť. Prečo, prečo BOH berie zo zeme len tych dobrych ,budú sa pýtať ?

   Ľudia budú páchať samovraždy po tisícoch a tisíckach, ale aj na to majú lekári a vedci vysvetlenie! Išlo by o infekčný bacil alebo vírus, ktorý bude vraj nový ,nebol objavený. A tisíce a tisíce ľudí šalejú, čo spôsobujú lúče svetla. Aj v tomto prípade bude lekárska veda tvrdiť, že ide o vírus, ktorý sa usadil v mozgu. Ale žiadny lekár na svete nemôže pomôcť!

   Všetky tie ľudské duše, ktoré budú v tomto čase odobraté zo zeme(tí vlazní=ani dobrí ani zlí), ešte nie sú stratené. Majú možnosť dozrieť ďalej na nižších planétach, až kým aj tam nezačne Posledný súd. ..Zem je jedinou planétou, kde sa môžu stretavať rodenim a vývojom ľudskí duchovia rôznej duchovnej zrelosti. Sú aj iné planéty, kde môžu žiť ľudskí duchovia; ale Zem je najdôležitejšou planétou, pretože sa tu stretávajú všetky žiarenia zo všetkých častí stvorenia(vesmíru)

   Keď su títo vlažní vyvrhnuti , ako povedal kedysi JEŽIŠ, začína sa posledná bitka. K tejto poslednej bitke musia ostať iba pozemský činní v duchu , tí ktorí sa hýbu bud k SVETLU alebo k temnu ..(Moja poznámka: je dôležité nebyť ateistom , a nezavrhovat Boha …lebo ateista nemôže vyvinúť činnosť svojho živého ducha ,pôsobí iba rozumom ,čiže ateisti budú poväčšinou tými vlaznymi ktorí musia ako prví opustiť túto zem až príde ten správny čas,stanovená doba )

   Potom, po prvý raz na zemi, svetlo a tma stoja PROTI sebe priamo(VYVINUTI K SVETLU A VYVINUTI K TEMNU,BEZ VLAZNYCH ). A tento posledný boj trvá len niekoľko mesiacov.(píše sa v inej časti že to má byť 6mes)

   Nedá sa opísať hrôza, ktorá postihne celé ľudstvo v krátkom čase. Potom je zrejme celé ľudstvo bez Božej pomoci. Je to čas, keď sa hovorí, že BOH skrýva svoju tvár. Ale každý veriaci môže prejsť týmito časmi s dôverou. BOH je s každým človekom dobrej vôle a každému sa pomáha do tej miery, do akej sa otvára svetlu!

   X krát som spomínal že v knihe Súdu v Posolstve zo Svetla ,sú dopodrobna vylicene nielen udalosti ktoré prídu ale aj to odkiaľ sme ako pozemskí ľudia,aky význam má naše bytie tu na planéte ,kde sa máme uberať ,kam teda odchádzame po smrti ,že život nekončí pozemskou smrťou ..V tej knihe Súdu je všetko ,ale že úplne všetko súvisiace s nami ako ľudskou rasou ,sú tam vylicene deje ako sme prvý krát išli na túto Zem , ako došlo k prvemu ľudskému spojeniu pred miliónmi rokov s najvyššie vyvinutým bytostným tvorom ,koľko krát je možnosť inkarnacie sem na Zem (znovuzrodenie) ,všetko podľa zákonov Božích,vesmírnych a aj prírodných ..V tej knihe je vylicene aj to čo je Grál ,čo je Raj v akých sférach ,úrovniach sa nachádzajú ,čo je Valhala a bytosti v nej prezivajuce a ktoré ovplyvňujú aj pozemského človeka,pretože sú najbližšie vo sfére k Zemi a pod..A čo je dôležité je tam úplne presne rozpísané aj to aká je stavba Stvorenia ,úplne od Najvyšších božích úrovni ,až po spodok ,kde je hmotnosť a naša planéta ..

   • Choď už do riti – ty izraeložido – so „svojimi“ proroctvami! Tým tu udržiavaš – snažíš sa ty zmrd udržiavať – nadvládu tzv. duchovných vodcov – choď už s tým do pi.e! Do ku.vy materinej! Kto si ty ko.otko – Mojžiš, Muhamed, Kristus – choď už do pi.e!

   • Z akejže si to sekty, chlapče? No, povedz nám. Neboj. Lebo inak je to na psychiatriu…

    • Israismael

     Však vy prídete na to co bude psychiatria… Potom vám dôjde..
     Jeden zatratenec do poslednej bodky, už len tým ako sa vyjadruje aky ma prejav a ako sa chová k blížnym … Takéto niečo neľudské nemôže ďalej prejst do nového sveta pod vôľou toho ktorý aj jeho Stvoril do tohto sveta … a druhy, ci druhá XXL to ešte tolerujem ten výsmech lebo to nevie odkiaľ to pochádza co som zverejnil… To sa ujasni až padnú náboženské kovy, a dogmi , napr katolicizmu .. A to sa už chystá.. A si predstav XXL krstili ma ako nemluvna, no a si predstav ze ako katolíka…ani jedno batoľa keďže nemôže ovplyvniť tento akt krstu to nemôže ovplyvniť..
     Viete co ste vy dvaja, koho otrokom? Otrokom z rozumu a ku komu sa napájate?
     Si vypočujte toto a podla možnosti do konca, možno sa vám ujasni:
     https://m.youtube.com/watch?v=lZTb2tdPDgk&pp=ygUTQW50aWtyaXN0IGFiZHJ1c2hpbg%3D%3D

     • Marek Košice

      „Však vy prídete na to co bude psychiatria… Potom vám dôjde…“….. Israismael, presne takými istými rečami sa oháňali sektári ako ty aj pred 100 rokmi, 200 rokmi, 500 rokmi, 1000 rokmi… a každý z nich si myslel, že „zajtra bude súd“…. Tak už sa spamätaj. Samozrejme si myslíš, že ty budeš PATRIŤ MEDZI VYVOLENÝCH, a pánbožko si ťa bude hojdať na kolienku… Si detinskýk až to bolí.

     • Israismael

      Otázka pre teba MzK:
      Ako napamahas svojmu okoliu a tomuto svetu ,svojou prítomnosťou na tejto Zemi ? Na zemi je v ľuďoch globálne skoro 90% temnoty ..To je absurdita ,ktorá naznačuje katastrofu ,a značí aj to , že temno v ľuďoch na zemi absolútne presahuje tých ľudí , čo sa snažia ku svetlu(pomer 90:10)…,Ako napomôžes alebo dnes napomáhas tym svojim bytim že by si sa pričinil na zvýšeni úrovne svetla na planéte ,aby sa zmenšila temnota ľudí z tých 90% na nizsiu úroveň?..Aby totiž nedošlo k veľkej tragédii na zemi a k apokalypse ,tak svet potrebuje globálny pomer 50:50( 50% svetlých k 50% temným )..To je takmer nemožné do pár rokov keď budú žiť na zemi ľudia takých hrozných charakterov ,s tak prisernou genetikou ,ktorá ich sťahuje do temna ..
      Keby si čítal zjavenie Jána ,tak by si vedel na akej časovej osi sa nachádzame a čo hrozí …Tebe je však na nepouzitom ,,salamiku,, také prestuduvat..Bludy to áno,to ty môžeš ,že ako nás vytvorila umela inteligencia,a pod..To je tvoje…

     • A u teba, Israismael, aky je pomer temnoty k svetlu? Ja preferujem temnych, t.j nedostatkovy tovar, pretoze teraz vrch beru tepli,taki, ako ty, ani maso ani ryba

     • Marek Košice

      Israismael : Keď podľa teba „dobrotivý Boh“ stvoril telá závislé na potrave, vodných poveternostných/klimatických podmienkach, postupné starnutie tiel so všetkými neduhmi s tým spojenými, k tomu všetkému umožňuje kradnutiu detí, detskej prostitúcii, zabíjaniu a mučeniu nevinných ľudí LEN PRETO, aby svine ktoré to robia potrestal až PO SMRTI v Pekle (a tým im neprekazil napáchať v živote na Zemi zverstvá, ktoré reťazovo psychicky zničili milióny členov rodín zabitých, utýraných, ukradnutých, atď), tak si………….LEN A IBA CVOK, Israismael. A cvok mi nemá v akej veci „otvoriť oči“. KEĎ SÁM ICH MÁ ZATVORENÉ.

     • Marek Košice

      *vodných = vhodných (preklep)

    • Israismael

     Tebe už MZK neotvorí oči nik a nič..Spi ďalej vo svojom matrixe..a viac už nie je potrebné baviť sa a odpovedať ..príde čas keď ti dá odpoveď sám život a čas ,aby si spoznal aká je Pravda s veľký P..
     Končíme navždy na túto tému a nikdy ma uz ani neoslovuj ,nech budem písať o čomkoľvek ..obídi ma,tak ako aj ja teba vždy obidem ..

 10. Spominame na Palka Demitru v jeho narodeninovy den.

Pridajte komentár

*