Prevratný nový výskum dokázal, že chemoterapia je zodpovedná za šírenie rakoviny a spôsobuje vznik smrteľných nádorov


Print Friendly, PDF & Email

Prevratný nový výskum dokázal, že chemoterapia je zodpovedná za šírenie rakoviny a spôsobuje vznik smrteľných nádorov

Lekárska fakulta Alberta Einsteina v New Yorku vykonala výskum, ktorým sa potvrdilo, že chemoterapia je pre veľký farmaceutický priemysel ozajstnou dojnou kravou.

Tento prevratný nový výskum dokázal, že pôsobením chemoterapie sa rakovinové bunky v našom organizme šíria ešte viac – chemoterapia spôsobuje, že rakovinové bunky sa množia ešte o niečo rýchlejšie, čo stav rakoviny nezlepšuje, ale práve naopak, ešte ho zhoršuje.

Uvedený prevratný výskum nesie názov „Pomocné látky obsiahnuté v chemoterapeutických liekoch spôsobujú metastázy rakoviny prsníka prostredníctvom pôsobenia metastatického mikroprostredia nádoru (TMEM)“.

Vedci, ktorí za týmto výskumom stoja, nás varujú, že chemoterapia, ktorá stojí pacientov okolo 10 000 dolárov a viac (za jeden cyklus liečby), môže spôsobovať vznik smrteľných nádorov.

Je známe, že šírenie sa rakovinových nádorov do ďalších častí organizmu (označujeme ho názvom metastázy) je hlavnou príčinou opakovaného objavenia sa a prepuknutia rakoviny, najmä u osôb, ktoré už podstúpili chemoterapiu alebo liečbu ožarovaním.

V obvyklom prípade to znamená, že rakovina ktorá sa nachádzala len v jednej časti organizmu, sa stáva systémovou. To ďalej znamená, že je veľmi ťažké zvrátiť jej priebeh, najmä ak sa o to pokúšame použitím štandardných liečebných postupov.

George S. Karagiannis, Jessica M. Pastoriza, Yarong Wang a Allison S. Harney sú skupinou vedcov, ktorí sa domnievajú, že hoci chemoterapia môže viesť k scvrkávaniu nádorov, v konečnom dôsledku sa deje to, že rakovinové bunky sa jednoducho premiestnia do iných orgánov alebo častí organizmu, kde sa tieto bunky zoskupujú do ďalších smrteľných nádorov.

Zverejnenie tejto štúdie rozvírilo búrlivú verejnú diskusiu. V nej sa postupne začalo odhaľovať dlho udržiavané klamstvo priemyslu, ktorý profituje z predaja chemoterapie a z (ne)liečenia rakoviny.

Len v samotných Spojených štátoch sa príjmy tohto odvetvia pohybujú na úrovni približne 200 miliárd dolárov ročne. To je aj čiastočne dôvodom, prečo poplatky do zdravotných poisťovní sú hriešne vysoké, a prečo nič netušiaci pacienti s rakovinou trpia naďalej.

V krátkej ukážke nižšie môžeme vidieť, ako sa tvoria rakovinové bunky.

Na základe zistení uvedeného výskumu by sme teda mali považovať predpisovanie chemoterapie akémukoľvek pacientovi s rakovinou za zločin.

A to najmä preto, že predsa poznáme viacero prírodných spôsobov liečby, ktoré sú omnoho účinnejšie než chemoterapia a neprispievajú k ďalšiemu šíreniu nádorov v organizme.

Ak poznáte niekoho, kto sa práve chystá podstúpiť chemoterapiu, poskytnite mu tieto informácie. Taktiež môžete tejto osobe poskytnúť informácie o alternatívnych spôsoboch liečby, ako sú:

Ako vyliečiť štítnu žľazu

1. Max Gersonova terapia

Tento typ liečby má základ v konzumácii veľkého množstva zeleniny a ovocných štiav, ktoré zásobia organizmus výdatnou dávkou účinných antioxidantov.

Ďalšou procedúrou v rámci Max Gersonovej terapie je tzv. kávový klystír – výplach čriev kávovým nálevom. Kávový klystír pomáha bunkám a celému organizmu zbaviť sa značného množstva jedovatých látok, ktoré pre organizmus predstavujú nemalú záťaž.

Na tomto mieste, keď rozprávame o Gersonovej terapii, stojí tiež za zmienku vyjadrenie nositeľa Nobelovej ceny za mier v roku 1952 MUDr. Alberta Schweitzera:

Považujem ho (Maxa Gersona) za jedného z najväčších géniov v histórii medicíny. Mnohé z jeho základných myšlienok lekári vo svojej praxi už používajú, hoci, ako sa zdá, netušia, že ako prvý ich formuloval práve on (Gerson).

No v oblasti medicíny aj tak dosiahol viac ako by sa dalo predpokladať, najmä keď vezmeme do úvahy značne nehostinné podmienky, ktoré musel pri formulovaní svojich princípov prekonať.

Zanechal po sebe dedičstvo, ktoré si vyžaduje náležitú pozornosť a ktoré mu v oblasti medicíny zaisťuje čestné miesto. Mnohí, ktorých vyliečil, sú priamym dôkazom pravdivosti myšlienok Maxa Gersona.

2. Protirakovinová diéta Johanny Budwigovej

Účinok tejto diéty spočíva v nasýtení organizmu omega-3 mastnými kyselinami a v odstránení nahromadených toxínov z organizmu prostredníctvom konzumácie kurkumy a čierneho korenia.

Kurkumín je účinná látka obsiahnutá v kurkume. Jeho biodostupnosť (schopnosť organizmu vstrebať a stráviť látku) sa zvyšuje práve pôsobením čierneho korenia.

Samotný kurkumín, účinná látka obsiahnutá v kurkume, má výrazné protirakovinové účinky. Omega-3 mastné kyseliny majú zase protizápalové účinky, ktoré často súvisia s viacerými typmi rakoviny.

Johanna Budwigová tiež odporúča do protirakovinovej liečby, najmä pri liečbe rakoviny mozgu, zahrnúť aj olej Frankincense (Boswellia serrata), ktorý má pôvod v Indii. U nás je tento olej známy aj ako kadidlový olej.

3. Chelácia (vylúčenie ťažkých kovov z organizmu) pomocou užívania vitamínu C

Podávanie vysokých dávok vitamínu C priamo do žily je ďalšia metóda prírodnej liečby rakoviny. Účinnosť tohto typu liečby už potvrdilo mnoho pacientov v pokročilom štádiu rakoviny.

Neobyčajne silný protirakovinový účinok vitamínu C sa začne prejavovať vtedy, keď je organizmus týmto vitamínom výdatne zásobovaný.

Pre rakovinové bunky je potom prakticky nemožné pokračovať v ďalšom množení a raste. Protirakovinový účinok vitamínu C objavil americký fyzik a biochemik Linus Pauling.

4. Lekárska marihuana

Je pri liečbe viacerých typov rakoviny takisto mimoriadne účinným liekom. Zlúčeniny obsiahnuté v marihuane majú silné antioxidačné a protizápalové účinky, vďaka ktorým sa prostredie vnútri organizmu stáva pre množenie rakovinových buniek nehostinným.

Marihuana obsahuje aktívne látky, ktorých pôsobením sa pri bežnom type rakoviny pľúc znižuje rast nádorov takmer o polovicu. Tieto látky navyše výrazne zabraňujú v ďalšom množení a raste rakovinových buniek.

Medzi vedľajšie účinky užívania marihuany na lekárske účely patria najmä zvýšená chuť do jedla, zmierňovanie bolestí a zmierňovanie zápalov. – Dr. Wakefield, Spojené kráľovstvo

Teraz už nepopierateľne vieme, aké ničivé účinky má chemoterapia na náš organizmus. Prečo ju teda ešte stále používame?

 

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autorkou článku je Christina Sarich, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Dobrý deň,
    Bugwigovej liečebná metóda spočíva v užívaní ľanového oleja a tvarohu alebo jogurtu!!!

  2. olej, lanové semiacka pomlete a tvaroh

Pridajte komentár

*