Korčok je vážna bezpečnostná hrozba. Z jeho vyhlásení je jasné, že by neváhal poslať slovenských synov zomierať na ukrajinský front. Preto sa nikdy nesmie stať prezidentom!

Na internete sa objavujú indície o nútenom očkovaní detí v školách


Print Friendly, PDF & Email

Na internete sa objavujú fámy o nútenom očkovaní detí v školách

Štátny očkovací teror naberá na obrátkach a postupne sa stupňuje. Nakoľko sa vláde nepodarilo k očkovaniu obalamutiť dostatočné množstvo ľudí pomocou bonusov, lotérie ani segregácie neočkovaných, vymýšľajú stále nové a nové spôsoby.

Momentálne sa chystá podplácať dôchodcov 500 eurovými poukážkami. Zdá sa však, že zbesilosť vlády prinútiť do očkovania čo najviac ľudí nekončí pri dospelých, ale sa môže čoskoro rozšíriť už aj na naše deti.

Indície zlomyseľnosti vlády

V poslednom období sa objavili viaceré indície, ktoré môžu nasvedčovať, že sa vláda chystá k nejakej zlomyseľnosti, dokonca na tých najbezbrannejších – našich deťoch.

Indícia č.1: Novela zákona

Prvou indíciou je, že pred pár týždňami bola v parlamente predložená novela zákona týkajúca sa poskytovania zdravotnej starostlivosti na školách.

V zákone má pribudnúť, že zdravotnícky pracovník môže dieťaťu poskytnúť zdravotnú starostlivosť s informovaným súhlasom zákonného zástupcu dieťaťa alebo žiaka, prípadne zástupcu zariadenia (napríklad riaditeľa školy).

Pripomeňme si, že novelu tohto zákona predložili poslankyne Bitó-Cigániková, Žitňanská, Sebová a Šofranko.

Môže „zdravotnícka starostlivosť“ zahŕňať očkovanie? Nakoľko je ten pojem pomerne široko definovaný, tak teoreticky môže. A nebola by to ani svetová rarita. K masovému očkovaniu detí už totiž v zahraničí došlo viackrát.

Odstrašujúcim príkladom je Kanada, kde lákali deti na očkovanie zmrzlinou zadarmo a potom policajti bránili rodičom v prístupe do priestorov, kde sa očkovalo.

Alebo Austrália, kde nahnali 24000 detí na štadión a tam ich bez prítomnosti rodičov zaočkovali (zdroj). Počas podujatia mali údajne zomrieť 2 deti na následky podania vakcíny.

Indícia č.2: Fond obnovy podmienený zaočkovanosťou

Druhá indícia je nedávne odhalenie JUDr. Petra Weisa, že čerpanie európskeho fondu obnovy vo výške 6 miliárd Eur pre Slovensko má byť naviazané na dosiahnutie miery zaočkovanosti 75% (zdroj).

Suma 6 miliárd Eur je priveľké sústo na to, aby si ho skorumpovaní a chamtiví politici nechali len tak ujsť pomedzi prsty a nepokúsili sa cez firmy spriaznených kamarátov si z neho urvať čo najväčší „žvanec“.

V súčasnosti je miera zaočkovanosti na Slovensku len okolo 46%, takže chýba zhruba 30%, čo je obrovské číslo.

Vláda môže do očkovania „dokopať“ možno ešte 5 až 10% dospelých, určite nie 30%. A tak jedinou oblasťou, ktorá vakci-fašistom zostáva k dispozícii, sú deti.

Indícia č.3: Schválenie vakcíny Pfizer pre 5 až 12 ročné deti

Tretia indícia je nedávne schválenie vakcíny Pfizer pre deti vo veku 5 až 12 rokov.

Len pár dní od schválenia Európskou liekovou agentúrou (EMA) sa nechali naše úrady počuť, že ďalšie schvaľovanie ŠÚKL-om už nebude potrebné a čoskoro sa začne očkovať u nás.

Pre vekovú skupinu 12 až 18 rokov je vakcína schválená už nejakú dobu. Takže teraz sa otvorila cesta pre zaočkovanie všetkých detí nad 5 rokov, do ktorej spadajú v podstate všetky základné a stredné školy.

Indícia č.4: Podivné správy zo škôl

Na internete sa objavili podivné správy, napríklad, že na niektorých školách riaditelia zakazujú deťom od 1. decembra nosiť mobilné telefóny do školy.

Prečo by to robili? Lebo sa deti príliš hrajú na mobiloch a nedávajú v škole pozor? Alebo preto, aby deti nemohli varovať svojich rodičov, keď na školu nabehne vakcinačné komando?

Nech je to už akokoľvek, je to minimálne podozrivé a rodičia by mali byť v strehu.

Zaočkovaniu je nutné za každú cenu zabrániť, lebo čo už neskôr pomôže súdenie sa alebo podávanie trestných oznámení, keď to už do vášho dieťaťa narvali? Zdravie mu to nevráti.

Indícia č.5: Odporúčanie Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO)

Pred časom sme publikovali článok o tom, ako WHO odporúča svojim členským krajinám zmeniť legislatívu tak, že ak je dieťa prítomné v škole, tak sa to považuje za implicitný súhlas s očkovaním. (zdroj)

Vyššie spomínaná novela zákona o poskytovaní zdravotnej starostlivosti na školách môže byť realizáciou tohto odporúčania, takže to netreba brať na ľahkú váhu.

Pár nezodpovedaných otázok k realizácii očkovacej akcie

Možno si myslíte, že niečoho takého odporného a zlomyseľného by vláda nebola schopná. Nebuďte si takí istí.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Už vyše rok a pol totiž nežijeme v právnom štáte. Vláda bez mihnutia oka pošliapava ústavu, zákony a ľudské i občianske práva. Dá sa preto racionálne očakávať, že by bola schopná aj takej špinavosti, ako je násilné očkovanie detí na školách.

Zatiaľ tu existuje niekoľko malých zádrheľov, ako napríklad to, že pri očkovaní detí musí byť prítomný pediater. Nemyslíte si však, že by takého pediatra nenašli. Tiež môžu toto pravidlo zmeniť, ak budú chcieť.

Pamätáte si, ako pôvodne mohli výtery z nosa pri plošnom testovaní robiť len vyškolení lekári a neskôr to zmenili a výtery už môžu robiť aj študenti zdravotníckych odborov?

Súčasná fašistická vláda je síce neschopná, no schopná všetkého. Oni si už pravidlá upravia potichu, ako im treba.

Ďalší potenciálny problém, ktorému môžu čeliť, je spôsob prevedenia očkovania na školách.

Jednou možnosťou je robiť to postupne, napríklad pár škôl každý deň. Toto by však nefungovalo, lebo pri prvom pokuse by sa tá informácia okamžite rozkríkla po celom Slovensku a rodičia by sa postavili na masový odpor.

Druhá možnosť je urobiť to koordinovane na celom Slovensku v jeden deň. To už je však logisticky oveľa náročnejšie, no nie nemožné. Pri plošnom testovaní otvorili naraz vyše 5000 odberných miest.

Počet základných škôl na celom Slovensku je niečo vyše 1800. Takže zhruba tretina, čo by možno aj dokázali zrealizovať.

Najviac ohrozené sú základné školy, lebo predsa len na stredných sú už žiaci starší, rozumnejší a dokázali by sa násilnému očkovaniu ubrániť. Preto s najväčšou pravdepodobnosťou by sa vakci-fašisti zamerali práve na základné školy.

Pri takejto masovej akcii však existuje oveľa väčšie riziko prezradenia, nakoľko by do toho bolo zainteresovaných príliš veľa ľudí.

Preto vyzývame všetkých, ktorí by sa o takejto pripravovanej akcii dozvedeli, aby anonymne o tom informovali. Najlepšie alternatívne médiá ako sme my, ale aj ďalšie.

Ako zabrániť možnému zaočkovaniu dieťaťa v škole bez vášho súhlasu?

Tu je zopár odporúčaní, čo môžete v najbližšom období robiť na zabránenie potenciálnemu očkovaniu detí v školách:

1. Prezradený plán je nanič plán. Preto šírte túto správu k čo možno najväčšiemu počtu ľudí. Ak budú ľudia na to pripravení, vakci-fašisti si to netrúfnu zrealizovať.

2. Vezmite deti zo školy na domáce vyučovanie. To samozrejme nemusí fungovať pre všetkých, no bola by to najistejšia možnosť, no chápeme, že pre väčšinu rodičov asi nereálna.

3. Pošlite do školy varovný list riaditeľovi, že striktne nesúhlasíte s akýmkoľvek testovaním alebo očkovaním vášho dieťaťa v škole. Zastaviť ich to na 100% síce nemusí, no keď bude takých rodičov veľa, tak sa začnú báť. Prípadne môžete naznačiť, že v prípade zaočkovania vášho dieťaťa bez vášho súhlasu z toho vyvodíte pre všetkých zainteresovaných vážne dôsledky.

4. Bdite! Pozorne sledujte všetky vyhlásenia školy, správy a informácie na ich webovej stránke. Pri najmenšom podozrení konajte a snažte sa zistiť viac informácií.

5. Dajte sa dokopy viacerí podobne zmýšľajúci rodičia a zorganizujte pred školou hliadky (ak sú takí rodičia, ktorí sú doma a nechodia do práce). V prípade príchodu vakcinačného komanda ihneď zalarmujte ostatných rodičov (emailom, telefonicky, cez skupiny na Facebooku/Messengeri) a nabehnite do školy. Za takých okolností by si nedovolili v očkovaní pokračovať. Čím viac vás bude, tým lepšie. Celú situáciu je potrebné si natáčať na video.

6. Nech majú deti v škole vždy so sebou mobil, aj keby ich škola zakázala. Nech majú mobil v stíšenom móde schovaný v taške. Dajte im tiež dáta, aby mohli písať v tichosti emaily alebo správy – či už cez internet alebo klasické sms-ky (na tie dáta nepotrebujú).

Záver: Varovanie vakci-fašistom

Na záver by sme chceli odkázať vakci-fašistom a všetkým ostatným, ktorí by s nimi chceli kolaborovať: Tu už končí všetká sranda!

V prípade násilného očkovania detí na školách by už s najväčšou pravdepodobnosťou vypukla občianska vojna a lynčovanie. Preto, ak náhodou máte takéto chúťky, tak nech vás veľmi rýchlo prejdú!

Pred hnevom rodičov by vás zrejme neochránili ani polícia s armádou. Aj oni majú totiž rodiny a deti a teoreticky by sa tiež mohli postaviť proti vám.

A aj keby sa nepostavili, tak nemáte toľko policajtov a vojakov, aby vás dokázali ochrániť pred tou masou rozzúrených rodičov.

Takže bacha na to!

Dúfajme, že tento článok je len falošný poplach, no vždy lepší falošný poplach, ako neskôr slzy pre plač. A ako sme už vyššie spomenuli – prezradený plán je nanič plán.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://cz24.news/mutace-omicron-globalisticka-autoritarska-prirucka-svlecena-do-naha-deset-predpovedi-pro-omikron-a-rok-2022/
  MUTACE OMICRON – GLOBALISTICKÁ AUTORITÁŘSKÁ PŘÍRUČKA SVLEČENÁ DO NAHA + DESET PŘEDPOVĚDÍ PRO „OMIKRON“ A ROK 2022

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší článok. Je mi z toho zle že túto depopulačnú vakcínu chcú teraz dať našim nevinným deťom.

  • Pavelkovych Milan

   Zbytočne sa budeme všetci rozčuľovať na rôznych diskusiách. Myslím si, že pokiaľ ľudia v jednotlivych krajinach nezačnú zabíjať a popravovat a to okamžite svojich politikov a hlavne zabíjať tých, čo toto šialenstvo vymysleli a ho organizujú, tak ako ľudstvo sme skončili. Ľudstvo ako ho poznáme prestane existovať.

   • všetko k tomu smeruje. Domnievam sa, že to čoskoro začne.

   • Marek Košice

    Úplný súhlas, Milan.

   • Milan mas 100% pravdu,vo Svajciarsku mali referendum,tiez ohladom“covid pasov“ a Ludia volili 62% za tie pasy,len 2 provincie v horach,boli proti,to znamena ze Ludstvo je 100% stratene,tuna v Californii 67% ludi je tiez za nove otroctvo, Ludia sa mozno budu burit,ale nie vsetci,ked budu HLADOVAT tiez coskoro vsetkych zavaxovanych budu kontrolovat cez Centralne banky a ich „mozog“ Ludia su tak sprosti,keby im nariadili ist pod Guilotinu,aby zachranili svet od „covidu a Global oteplenie,tak Linie by boli velmi dlhe,este by sa ludia predbiehali,len aby zachranili zem( preElitu zamozrejme)

  • Vlastimila Tupà

   Len tym, ktori nemaju rozmyslajucich rodicov…

 3. https://cz24.news/neskutecne-vsechny-navakcinovane-pfizerove-poskoky-sejmul-covid-vojtech-svrcinova-i-prezident-zeman/
  NESKUTEČNÉ: VŠECHNY NAVAKCÍNOVANÉ PFIZEROVÉ POSKOKY SEJMUL COVID. VOJTĚCH, SVRČINOVÁ, I PREZIDENT ZEMAN!

  Sorosov syn Alexander rokoval s rakúskym kancelárom Schallenbergom, stretnutie predchádzalo najnovšiemu rozhodnutiu Viedne o budúcom povinnom očkovaní Rakúšanov. Ještě něco nechápete?

 4. dôchodcovia sa už tešia do fitka 😀 😀

 5. Práve skončila na túto tému relácia na SVCS – až to bude v archíve /“nesahejte nám na deti!“/ – dám to sem. Existujú veľmi veľmi účinné prostriedky, ako tomu zabrániť! Výborný materiál!

  • Napíšte tu sumár. Nie každý má čas 2 hodiny počúvať záznamy relácií.

   • Ja som si to vypočul vo voľnom čase. Zrušte rádio – lebo nie každý ho má čas počúvať!

    protože… Mojžíš se ho ptá: kdo jsi? protože věděl velmi dobře, že to není búh, protože bohu se taková otázka neklade“
    Mauro Biglino – BIBLE NENÍ SVATÁ KNIHA 2013.mp4
    https://ulozto.net/file/S3Fgq0LeQ3is/mauro-biglino-bible-neni-svata-kniha-2013-mp4#!ZGH4LmR2ATWyBQWxMGuuMGp1AGR3Z3AcZ1R5n05AMTqmYwSxZD==

    3:07:15
    ————————————-
    Napíšte sumár vakcinačnej vyhlášky – nie každý ju má čas čítať!

    „Svoj životný čas míňame v súlade so svojimi životnými potrebami!“ – ergo – kto chce vedieť viac lebo – tomu sumár stačiť nebude a ja nebudem robiť sumár pre niekoho, koho sa to netýka! A ja svoje potrebné veci viem. ???

    Niektoré veci si pletiete s referátom o svojom životopise. Prečo ste mi zlikvidovali komentár k tomu, „ako sa elegantne vyhnúť testovaniu“? Lebo nikto iný nemal k tomu zásadné riešenie!

    Existuje bulvár, ale vy ste debullvár.

    • Ok, tak si to nechajte pre seba. Pôjdeme si to vypočuť my, možno nám nevyjde čas na ďalší článok, ale nevadí. Hlavne, že vy si tu budete nadávať na všetkých okolo, ale ruku k dielu nepriložíte.

    • Existujú idioti, ale ty si ich kráľ, ty Truhlík, čo všade bol, všetko videl, ale hovno vie.

     • provokater

      veru Morhoš, zrkadlenie múdrych nie je terno

     • Marek Košice

      Skutočnosť je taká, že Maroš vie toho veľa, ale je to nepríjemný človek. Mohol by sa zmeniť k lepšiemu, inak len nahráva Satanovi pľúvaním jedu všade naokolo.

     • Květa Čihařová

      Milá Janaz, zatím jsem nečetla nic od Vás. Narozdíl od Maroše, který přispívá často a člověk se i poučí. Některé věci prostě zná a ví. Jsou tu i jiní přispěvatelé a díky za ně. Vy pouze kritizujete. Navíc hrubě.

     • Ander Kixa

      súhlasím s Marošom. Ten kto chce prežiť nech ba sebe pracuje. Kto chce dostať všetko do huby zadarmo tak nech sa dá zaočkovať a má po starostiach.
      Aj tak je na zemi jedákov príliš veľa.

     • Jožko Fazuľa

      Říká se tomu starý morous, možno keby ste použili čarovné slovíčko, aj by ste niečoho dosiahli.

 6. https://otevrisvoumysl.cz/nehorazne-chovani-ceskeho-lekare-a-sestry-k-pacientce/
  Nehorázné chování českého lékaře a sestry k pacientce

  Ve zkratce…
  Nehorázné chování lékaře a sestřičky k pacientce. Za tohle by tomuto lékaři měla být okamžitě odebrána licence a sestra za to vyhozena.

  PS Od mojich kamarátok dôchodkýň počúvam, že mnohí lekári zámerne nezdvíhajú telefón. No comment – bez komentára

 7. Poučné video:
  https://otevrisvoumysl.cz/nase-srdce-biji-spolecne-vzkaz-pro-vsechny-spoluobcany/
  Naše srdce bijí společně – vzkaz pro všechny spoluobčany

  Ve zkratce…
  Nenechme se nadále rozdělovat. Uvědomme si, kdo nás poštvává proti sobě, kdo je skutečný nepřítel. Více ve videu.

 8. https://otevrisvoumysl.cz/jen-rict-dost-inspirujici-video/
  Jen říct DOST! Inspirující video

  Ve zkratce…
  Je to jen 14 dní k zastavení šíření. Jsou to jen roušky. Jsou to jen respirátory. Jsou to jen dvě dávky. STOP! Řekněme DOST!

 9. https://otevrisvoumysl.cz/durazne-varovani-z-australie-jdeme-cestou-fasismu-a-diktatury/
  Důrazné varování z Austrálie – jdeme cestou fašismu a diktatury

  Ve zkratce…
  Varování faráře z australského státu Viktorie, který se pomalu stává fašistickou diktaturou. Například neočkovaní zvolení zástupci v parlamentu nemůžou hlasovat. A to je jen jedna z mála věcí. Více ve videu.

  • Toto by mal každý vypočuť (resp. prečítať preklad) – čo sa robí v Austrálii. Ak sa nezobudíme tak to máme aj u nás.

   • Mila jean,nedavne referendum vo Svajciarsku to bohuzial potvrdilo,62% hlasovalo za „covid pass“ Toto otroctvo a depopulacia zeme je uz nezastavitelna a to som optimista

  • toto som aj ja chcel spomenúť, to video z Austrálie, hoci nič nové. Veď to predsa všetci vieme. Za najzaujímavejšiu vetu považujem – citujem: „ani Nemci si nemysleli, že Hitler, keď mu skladali ovácie, pobije 75 miliónov ľudí“.
   Princíp vtedajšej aj dnešnej ideológie je v tom, že ona funguje preto, že ľudia neveria, že také obludnosti sa môžu vykonať, preto tomu neprikladajú význam, nekladú odpor, nerozmýšľajú, nesledujú to. A nekonečne veria sľubom, že politik je preto politik, že chce konať dobro ľuďom.

 10. AKONÁHLE FAŠISTICKÁ VLÁDNA KOALÍCIA NA SLOVENSKU SCHVÁLI ZÁKON O POVINNOM OČKOVANÍ PROTI COVID, BUDEM TOTO POVAŽOVAŤ ZA VYHLÁSENIE OBČIANSKEJ VOJNY !
  KAŽDÝ POSLANEC NR SR, KTORÝ ZA TAKÝTO ZÁKON ZAHLASUJE BUDE POVAŽOVANÝ ZA ZLOČINCA, VLASTIZRADCU A OSOBU ZODPOVEDNÚ ZA GENOCÍDU OBYVATEĽSTVA SR !!!

 11. https://tadesco.org/babylon-bude-zvanit-dal-ale-marne-aliance-se-pripravuje-na-spusteni-projektu-odin/
  Babylon bude žvanit dál, ale marně. Aliance se připravuje na spuštění projektu Odin

  Zásadní okamžik se odehrál v roce 2000, kdy si Bill Gates a Anthony Fauci „v obývacím pokoji Gatesova sídla za 87 milionů dolarů podali ruce za účelem partnerství, jehož cílem bylo do roku 2020 očkovat celý svět,“ uvedl Kennedy.

 12. https://tadesco.org/od-1-12-2q21-generalni-stavka-vsichni-a-vsude/
  Od 1.12.2Q21 generální stávka. Všichni a všude

 13. https://cz24.news/tecka-byla-lecka-nastal-cas-postavit-se-na-odpor-pravnik-vytahl-osvobozujici-zakon/
  TEČKA BYLA LÉČKA. NASTAL ČAS POSTAVIT SE NA ODPOR! PRÁVNÍK VYTÁHL „OSVOBOZUJÍCÍ“ ZÁKON

 14. https://zemavek.sk/covid-pas-by-mal-v-eu-platit-len-devat-mesiacov-taliansko-zaviedlo-super-covid-pas/
  Covid pas by mal v EÚ platiť len deväť mesiacov. Taliansko zaviedlo super covid pas.

  „Navrhujeme, aby platnosť Európskeho proticovidového certifikátu bola deväť mesiacov. Po tomto období by certifikát bez podania posilňujúcej dávky vakcíny už nebol považovaný za platný,“ uviedol európsky komisár pre spravodlivosť Didier Reynders.

  Pre neočkovaných zamestnancov sa platnosť testu znížila na 24 hodín.

 15. Na http://www.hlavnespravy.sk je neskutočná karikatúra, ako traja invalidi (na invalid. vozíčku, na barlách) hovoria:
  Chlapi poďme sa zaočkovať…A za tých 500 EUR si skočíme do fitneska

  PS Oplatí sa pozrieť túto karikatúru, ľudia čo nevládzu chodiť skočia do fitneska.

 16. Zlatý minulý režim. Pozor, nepliesť si očkovanie voči osýpkam, a detskej obrne, ten vírus nemutuje. A už vôbec nie TBC, to spôsobuje baktéria. Inak by som nemal problém sa dať zaočkovať. No, ale mRNA, asi ani tak nie.

  • Marek Košice

   V skutočnosti ABSOLÚTNE KAŽDÉ „vakcíny určené proti chorobám“ zhoršujú zdravie človeku. Dlhý život človeka je následkom nie vakcín, ale sucha tepla v domoch/bytoch (a nie vlhkej zimy), dostatku jedla (stále kvalitného ak človek chce), dostatočnej hygieny, akútnych operácií, atď.

 17. ČESKO: Lidé, kteří byli očkováni proti covidu-19 a byli ve významném kontaktu s infikovaným, si budou muset po pěti až sedmi dnech dojít na PCR test. V karanténě být nemusí v případě, že je test negativní a také během čekání na výsledky. Informoval o tom ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch.
  https://cz.sputniknews.com/20211129/i-ockovani-lide-proti-covidu-19-musi-po-kontaktu-s-nemocnym-na-pcr-test-a-do-izolace-16683459.html

  P.S.: při čekání na výsledky neprůkazného/nevhodného PCR testu může očkovaný se pohybovat kamkoliv bude chtít…

 18. Ľuboš Blaha zo Smer-SD na svojej stránke na sociálnej sieti publikoval video, v ktorom zhrnul 10 najväčších hoaxov, ktoré šíri vláda a ňou kontrahované média o očkovaní proti koronavírusu. Ide vlastne o desať najrozšírenejších a kontrahovanými médiami najviac propagovaných klamstiev na tému očkovanie

  video v odkazu
  https://www.hlavnespravy.sk/poslanec-blaha-zhrnul-top-10-hoaxov-o-ockovani-ktore-siri-vlada-a-liberali/2772064

 19. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/30/covid-vaccine-acute-coronary-syndrome.aspx
  mRNA Vaccines Put You at Risk for Acute Coronary Syndrome
  Vakcíny mRNA vás vystavujú riziku akútneho koronárneho syndrómu

  We conclude that the mRNA vacs dramatically increase inflammation on the endothelium and T cell infiltration of cardiac muscle and may account for the observations of increased thrombosis, cardiomyopathy, and other vascular events following vaccination. ~ Circulation November 16, 2021
  Dospeli sme k záveru, že mRNA vakcíny dramaticky zvyšujú zápal na endoteli a infiltráciu T buniek srdcového svalu a môžu zodpovedať za pozorovania zvýšenej trombózy, kardiomyopatie a iných cievnych príhod po očkovaní. ~ Vydanie 16. novembra 2021

  COVID Jab Risks Clearly Outweigh Any Potential Benefit
  Riziká COVID očkovania jasne prevažujú nad akýmkoľvek potenciálnym prínosom

 20. https://www.naturalnews.com/2021-11-29-proof-covid-vaccines-cause-prion-disease.html
  PROOF that COVID “vaccines” cause prion disease
  DÔKAZ, že COVID „vakcíny“ spôsobujú priónové ochorenie

 21. https://www.naturalnews.com/2021-11-29-covid-pills-not-as-good-as-advertised.html
  Merck admits COVID pills are not nearly as effective as advertised
  Spoločnosť Merck pripúšťa, že COVID tabletky nie sú ani zďaleka také účinné, ako sa uvádza v reklame

 22. https://www.naturalnews.com/2021-11-29-omicron-covid-variant-found-in-fully-vaccinated.html
  Omicron COVID variant found ONLY in fully vaccinated
  Variant Omicron COVID sa nachádza LEN u plne zaočkovaných

 23. zapredaná SR

  Pôjdu k múru za vlastizradu a genocídu na vlastnom národe, počas núdzového stavu.

 24. Svou nedbalostí jsem se nachladil. Neměl jsem ani sílu cvičit čchikung.

  Zavolal jsem doktorce o léky, ale napřed mě poslala na kovid-testy v Brně, Rokycanova 5. Kvůli nedorozumění jsem tam musel jít dvakrát, celkem osm kilometrů, aniž bych se zadýchal, což je příznak covidu.

  Večer mi přišel email, že mám slabý kovid. Žádné příznaky jsem však neměl.

  Proto jsem další den požádal o opakování testu. Jakýsi mladík, se kterým jsem mluvil, na mě chtěl poslat policii a právníka. Slabý kovid jsem získal, protože už jsem měl za dva měsíce část energie. Lékařka mi napsala na mobil léky, aniž by viděla můj krk. Hipokrates by plakal.

  Teprve za dva dny mě postihly dýchací potíže. Na internetu jsem si zjstil příznaky kovidu. Považuji za největší trestný čin to, že ministr smrti odmítá povolit levné a vyzkoušené léky a nechá zcela bezohleně trpět a umírat v bolestech statisíce lidí.

  Kurizitou je, že v testu je jen chřipka, ale angina se netestuje. Další kuriozitou je, že mě nakazil přítel, který je očkovaný.

  Vážení právníci, za kolik roků začnete podávat žaloby na politické vrahy?

  Čekáte, až zemřou další tisíce ldí?

  https://www.czechfreepress.cz/blogy/zazitek-z-testovani.html

 25. https://www.banned.video/watch?id=61a578cf54d21c7194a7ebae
  World Awakens as New Lockdowns & Forced Inoculations Are Announced by Globalist Regime – FULL SHOW 11/29/21
  Svet sa prebúdza, keďže globalistický režim ohlasuje nové lockdowny a nútené očkovania – CELÉ ZOBRAZENIE 29. 11. 2021

  The second great global lockdown is here! If not resisted, it will be permanent!
  Druhá veľká globálna karanténa je tu! Ak neodoláte (ak nebudete odporovať), bude to trvalé!

 26. ČESKO: Kdo všechno by se měl očkovat?
  Na pondělním jednání Ústředního krizového štábu se mluvilo o zdravotnících, sociálních pracovnících, členech záchranného systému, vězeňské službě, vojácích a dobrovolných hasičích u některých jednotek. Diskutuje se ještě o obecních a městských policistech. Premiér Andrej Babiš pro Českou televizi dále řekl, že by očkování mělo být povinné i pro pracovníky zpravodajských služeb.
  https://cz.sputniknews.com/20211130/covid-v-cesku-omikron-muze-byt-i-na-morave-vlada-chce-naockovat-pres-pul-milionu-lidi-16686738.html

 27. Ak to spravia.bude vojna,a prvý bude visiet riaditel školy.To by bola posledná kvapka.a možno aj bude,lebo politici sú bezohladný voči národu.

 28. http://www.nwoo.org/2021/11/29/jaky-je-prave-cas/
  JAKÝ JE PRÁVĚ ČAS?

  Proces globální tyranie používá jednotlivé státy světa jako testovací polygon pro to, zda půjdou brutální cestou, nebo zda zvolí variantu „hodný policajt“, pokud se setkají s nějakým větším odporem. Austrálie zkouší model FEMA, Rakousko model povinné vakcinace pod pohrůžkou odnětí svobody. Zároveň se testuje měkký model tzv. „zdánlivého výběru“, tedy buď očkování, nebo neustálé a dokola opakující se testy hrazené oběťmi samotnými, které jim ještě budou vděčné, že mají vůbec nějaký výběr, i když budou de facto občané druhé kategorie.

  Kaz 3:1-8: „Všechno má svou chvíli, každý záměr pod nebem má svůj čas. Je čas rodit a čas umírat, čas sázet a čas vytrhávat, co bylo zasazeno; čas zabíjet a čas uzdravovat, čas bořit a čas stavět; čas plakat a čas se smát, čas naříkat a čas poskakovat; čas házet kameny a čas kameny shromažďovat, čas objímat a čas vzdálit se od objímání; čas hledat a čas ztrácet, čas uchovávat a čas odvrhovat; čas trhat a čas šít, čas být zticha a čas mluvit; čas milovat a čas nenávidět, čas boje a čas pokoje.“

 29. Najnovšie je aj to,že nás sledujú, lebo nedokážete sa dostať na stránky,ktoré ste predtým normálne sledovali a píšu, že sledujeme nevhodné stránky.
  Tu v tomto štáte platí iba jedna a tá ich pravda, nič iné. Zato Matovič keď tliachal a vyrevoval ako opozičný poslanec v parlamente, alebo pred Bonaparte, to sa mohlo, to Vás nikto neblokoval.

  Kde je teraz tá sloboda,ktorú nám tu pred volbami sľubovali. Stačilo sa zmocniť štátu a vidíme čoho sú schopní. Asi sme zostali bezradní a nemáme páky ako sa tohoto zbaviť.
  Chceme žiť ako predtým a nie ako väzni niekoho. Zmení to niekto a kedy?

  • Marek Košice

   Rôzne civilizácie zanikali a následne na to vznikali. Civilizácia = celé obyvateľstvo sveta (možno s výnimkou nejakých „zalieznutých prírodných ľudí, čo nikdy nevideli príslušníka iného etnika či kmeňa“)…. Možno sa to stane znova do pár rokov, vylúčené to nie je.

  • Terno, myslím, že raz sa to zlomí….
   Ukážka z filmu, ale určite skutočná realita nie je iná, kedže takto nejako funguje dnešný kovidfašizmus.
   Milgramov experiment (Štúdia podriadenia sa autorite)
   https://www.youtube.com/watch?v=NoQzBbF8Nys

   • to znamena aj ten posledny casnik,atd je v tom

   • Slobodný človek-NEZÁVYSLÍ

    presne tak Zolo pozrel som si video a presne tak je to v realite Nech skúsia dať môjmu dietatu vakcínu tak ich prehnem cez koleno a budem trieskať do pol noci!

 30. Končím! Ako „stĺp“ už odmietam podopierať tento „chrám“ – a nechať sa pri tom ochcávať!
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-11-29-ilona-sulcova-nesahejte-nam-na-deti-zdravi-lide-stejne-jako-nevinni-nesmi-byt-perzekuovani/

  • Jožko Fazuľa

   Ja mám rovnaký pocit, ale možno sa niekde v diskusii stretneme ešte, ale nemám už tiež moc chuť niečo riešiť, to čo som napísal som považoval za dôležité, čas ukáže či to malo zmysel, aj keď ako oporný „stĺp“ si nepripadám. Chce to lepšie články zamerané priamo aj na inú tematiku ako Covid a špinu okolo neho, ľudia potrebujú riešenia, nie len zlé aj keď faktické správy. Zameral by som sa na naše nerastné bohatstvo, ohrozenú prírodu developermi, vlastenectvo, morálne otázky vzťahov počas vojny, pustite si Baláka hľadajte správnu cestu, ja sa o to snažím a mnohí čo som čítal majú rovnaké chute..

 31. https://aeronet.cz/news/delta-zemrela-at-zije-omicron-nejvice-naockovana-zeme-eu-zavedla-nouzovy-stav-protoze-jip-oddeleni-v-portugalsku-pretekaji-naockovanymi-pacienty-umirajicimi-na-agresivni-zapaly-plic/
  Delta zemřela, ať žije Omicron! Nejvíce naočkovaná země EU zavedla nouzový stav, protože JIP oddělení v Portugalsku přetékají naočkovanými pacienty umírajícími na agresivní zápaly plic! Slovensko se utápí ve lžích politiků a hygieniků, vakcína už nefunguje ani jako divadelní rekvizita, ale poslankyně vládní koalice chystají časovanou bombu! Novela školského zákona má na Slovensku zřídit status školních lékařů a očkování dětí se souhlasem vedení školy, ale ne nezbytně rodičů! A neočkovaní rodiče už nesmí na Slovensku vodit své děti do školky, mají si sehnat očkovanou náhradu!

  Takže, dnes nesmíte odvést své dítě do školky, když nemáte vax, jako byste byli prašiví rodiče. A co zítra? Naivita vás zabije, pokud se jí budete držet. Podívejte se na Portugalce. Věřili vaxu a teď umírají v nemocnicích na zápaly plic a země je znovu v lockdownu. Nepoučiš-li se, zahyneš!

 32. https://childrenshealthdefense.org/defender/kim-iversen-austrians-covid-vaccine-mandate/?itm_term=home
  Austrians Who Refuse COVID Vaccine Could Face Prison, Health Officials Warn
  Zdravotníci varujú, že Rakúšania, ktorí odmietnu vakcínu proti COVIDU, môžu dostať väzenie

 33. https://childrenshealthdefense.org/defender/rfk-jr-alex-newman-fauci-gates-covid/?itm_term=home
  RFK, Jr. Tells The New American: Fauci Has ‘Dark History’ That Must Be Exposed
  Robert F. Kennedy, Jr. hovorí The New American: Fauci má „temnú históriu“, ktorú treba odhaliť

 34. https://www.infowars.com/posts/oxford-professor-official-data-shows-face-masks-made-no-meaningful-difference-to-infection-rates/
  Oxford Professor: Official Data Shows Face Masks “Made No Meaningful Difference” to Infection Rates
  Oxfordský profesor: Oficiálne údaje ukazujú, že masky na tvár „nespôsobili žiadny zmysluplný rozdiel“ v miere infekcie

 35. https://www.infowars.com/posts/video-pfizer-ceo-declares-annual-revaccination-for-covid-is-coming/
  Video: Pfizer CEO Declares “Annual Revaccination” For COVID Is Coming
  Video: Generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer vyhlasuje, že sa blíži „ročné preočkovanie“ proti COVIDU

  Pfizer CEO Albert Bourla again declared Monday that the “most likely scenario” in the near future is “annual revaccination” for COVID.
  Generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer Albert Bourla v pondelok opäť vyhlásil, že „najpravdepodobnejším scenárom“ v blízkej budúcnosti je „ročné preočkovanie“ proti COVIDU.

  Bourla made the comments in an CNBC interview, noting “I made a projection months ago that the most likely scenario is that we would need after the third dose, annual revaccination against Covid.”
  Bourla sa vyjadril v rozhovore pre CNBC a poznamenal: „Pred mesiacmi som urobil projekciu, že najpravdepodobnejším scenárom je, že po tretej dávke by sme potrebovali každoročné preočkovanie proti Covidu.

  • 170 „vaccines“ je patentovanych,od marca 18,2021 US Patent:082583A1,tiez terror akym tie vaxx,budu nutit ludi

 36. https://www.infowars.com/posts/moderna-ceo-thinks-covid-19-vaccines-will-lose-efficacy-due-to-omicron-strain/
  Moderna CEO Thinks COVID-19 Vaccines Will Lose Efficacy Due to Omicron Strain
  Generálny riaditeľ spoločnosti Moderna si myslí, že vakcíny COVID-19 stratia účinnosť v dôsledku kmeňa Omicron

  The efficacy of coronavirus vaccines will decrease significantly with the emergence of the new Omicron variant, Moderna CEO Stephane Bancel has said.
  Účinnosť vakcín proti koronavírusu sa s príchodom nového variantu Omicron výrazne zníži, uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Moderna Stephane Bancel.

 37. https://www.infowars.com/posts/roadmap-for-prosecuting-covid-crimes-interview-with-francis-a-boyle/
  Roadmap for Prosecuting COVID Crimes – Interview with Francis A. Boyle
  Plán pre stíhanie trestných činov COVIDU – rozhovor s Francisom A. Boyleom

  The Biological Weapons Anti-Terrorism Act of 1989 imposes fines and prison sentences on anyone who “knowingly develops, produces, stockpiles, transfers, acquires, retains or possesses any biological agent, toxin or delivery system for use as a weapon”
  Protiteroristický zákon o biologických zbraniach z roku 1989 ukladá pokuty a tresty odňatia slobody každému, kto „vedome vyvíja, vyrába, skladuje, prenáša, získava, uchováva alebo vlastní akékoľvek biologické činidlo, toxín alebo transportný systém na použitie ako zbraň“.

  • Protiteroristický zákon o biologických zbraniach neplatí pre veľmoci, v prvom rade pre USA. Veľmoci sa riadia a histórii vždy riadili predovšetkým svojimi záujmami, nie medzinárodnými zmluvami.

  • Jean v tomto pripade budu teroristy Nevaxovani,co sme mi,uz o tom aj vtacence stebocu na stromoch a Australia uz tie „protiteroristicke“ opatrenia uz prevadza

 38. https://www.hlavnydennik.sk/2021/11/30/tvrde-opatrenia-sice-platia-pre-slovakov-ale-nie-pre-poslancov
  Tvrdé opatrenia síce platia pre Slovákov, ale nie pre poslancov

 39. https://cz24.news/mrna-injekce-pfizer-a-moderna-dramaticky-zvysuji-riziko-srdecniho-infarktu-durazne-varuji-virolog-dr-marc-wathelet-a-kardiolog-dr-steven-r-gundry/
  MRNA Injekce Pfizer a Moderna „dramaticky zvyšují“ riziko srdečního infarktu!!!, důrazně varují virolog Dr. Marc Wathelet a kardiolog Dr. Steven R. Gundry

 40. https://cz24.news/pruser-stoleti-tajena-data-jen-1-umrti-po-vakcinach-hlaseno-cesky-matematik-citi-zmar-vaers-dnes-oficialne-hlasi-pres-30-000-mrtvych-po-vakcinach-jen-v-eu-to-znamena-ze-jsou-jiz-miliony-obeti/
  PRŮSER STOLETÍ! TAJENÁ DATA! JEN 1 % ÚMRTÍ PO VAKCÍNÁCH HLÁŠENO – český matematik cítí zmar. VAERS dnes oficiálně hlásí přes 30.000 mrtvých po vakcínách jen v EU. To znamená, že jsou již miliony obětí zavražděných politiky a Pharma mafií

 41. https://cz24.news/fenomenalni-projev-europoslankyne-christine-anderson-v-evropskem-parlamentu-o-povinnem-ockovani-nenecham-se-degradovat-na-pokusne-morce-video-3min-cz-titl/
  Fenomenální projev europoslankyně Christine Anderson v Evropském parlamentu o povinném očkování: „Nenechám se degradovat na pokusné morče…“ (VIDEO 3min, CZ Titl)

 42. https://cz24.news/wochenblick-stoji-za-omikronovou-vojnou-farmaceuticka-ockovacia-mafia-cerveny-zoznam-a-krajina-hororovej-mutacie-juhoafricka-lekarska-asociacia-omikron-je-neskod/
  Wochenblick: Stojí za „Omikronovou vojnou“ farmaceutická očkovacia mafia? Červený zoznam a krajina „hororovej mutácie“ Juhoafrická lekárska asociácia: Omikron je neškodný

  • JUŽNÁ AFRIKA: Južná Afrika zastavila dodávky vakcín proti koronavírusu. Za „omrikonovou vojnou“ môže byť kartel s očkovacími látkami, píše rakúsky Wochenblick.

 43. https://cz24.news/caputova-narovinu-iba-taketo-referendum-neodkladne-vyhlasim-peticie-obcanov-u-nej-neprejdu-slovaci-su-u-nej-na-poslednom-mieste/
  Čaputová narovinu: “IBA TAKÉTO REFERENDUM NEODKLADNE VYHLÁSIM!” … PETÍCIE OBČANOV U NEJ NEPREJDÚ. SLOVÁCI SÚ U NEJ NA POSLEDNOM MIESTE

 44. https://cz24.news/robert-f-kennedy-jr-odpor-je-nasi-povinnosti-video-15min-cz-titl/
  Robert F. Kennedy Jr. – ODPOR JE NAŠÍ POVINNOSTÍ!!! (VIDEO 15min, CZ Titl)

 45. https://cz24.news/podivejte-se-jake-tweety-posilaji-cesi-kteri-prozili-ockovani-zatim-ale-zustali-poskozeni/
  Podívejte se, jaké tweety posílají Češi, kteří prožili očkování (zatím), ale zůstali poškozeni

  Chronický zánět duhovky.

 46. Jeden ze studentských vůdců během sametové revoluce 1989, režisér Igor Chaun, známý také jako propagátor ezoteriky a duchovních hodnot, byl hostem v Press klubu na Frekvenci 1, kde hlavním tématem byla pandemie covidu-19. Lidé si prý neuvědomují, že jsou obelháváni a dochází ke zneužití nemoci. Diskuse vygradovala do nekomfortní úrovně, když došlo na divácké dotazy ohledně očkování – moderátorka Helena Šulcová musela čelit otázkám na tělo za to, že si sama dovolí se hosta ptát na tak intimní věc, jakou je vakcinace.

  Šulcová pak Chauna šokovala, když se jej zeptala, zda je stále nenaočkovaný a skutečně jej k tomuto kroku nic nepřesvědčilo: „Uvědomujete si míru intimity otázky, kterou jste mi položila?“ zeptal se se vší vážností. Moderátorka se sotva nadechla a Chaun pokračoval: „Jedna lékařka byla v restauraci, kde se jí zeptali, zda je očkovaná a ona tomu personálu řekla: ‚Máte syfilis?‘ Uvědomujete si, že tu bylo něco jako GDPR, že se mě ptáte na údaj z mé zdravotní karty?“ tázal se.

  https://youtu.be/gpU2RUsDoOM

  zdroj parlamentnilisty.cz

 47. 5; Vědci objevili léčivou rostlinu, která potlačuje řadu virů včetně koronaviru. Jedná se o druh jednoletého pelyňku.

  8; USA a Polsko chtějí rozbít Evropskou unii, říká Lukašenko. USA a Velká Británie za účasti Polska spřádají plány na rozbití Evropské unie.

  24; Vladimir Putin podepsal zákon o dodatečných daňových úlevách v souvislosti s pandemií. Podepsaný zákon počítá s osvobozením od daně z příjmů fyzických osob, placení pojistného a daně ze zisku pro řadu příjmů občanů i právnických osob.

  57; V Berlíně odpověděli na požadavek Ukrajiny ohledně reparací. Po mnoho desetiletí Německo platilo miliardy německých marek jako reparace Sovětskému svazu.

  58; Skotsko v blízké době provede nové referendum o odchodu ze svazku Velké Británie.

  62; Pokud omikron dorazí do Ruska, pandemie skončí. Anatolij Altštejn vyjádřil naději, že nová mutace bude podstatně neškodnější.

  66; Lukašenko: Pokud začne v Donbasu válka, Bělorusko nezůstane stranou. A je jasné, na čí straně bude.

  67; Na Ukrajině mi dvakrát nabízeli post předsedy vlády, prohlásil Michail Saakašvili .Podle Saakašviliho Gruzie ztrácí svou nezávislost a postupně se dostává pod kontrolu Ruska.

  79; V důsledku vzniku nového kmene koronaviru šly nahoru ceny ropy.

  82; Mateřství v ohrožení. V našem šíleném světě je nesmírně důležité chránit si kvalitní rodinu a hodnou mámu.

  83; Proč nejsou léky proti COVID-19? Antivirotika a imunita. Nejefektivněji viry likviduje náš přirozený imunitní systém.

  84; V Izraeli budou tajné služby sledovat geolokaci každého nakaženého s novým kmenem koronaviru. Jsou i tací,kteří se proti tomu ozvali.

  87; V Austrálii chtějí soudit uživatele sociálních sítí za trolling na internetu. Půjde asi o nejpřísnější zákon na světě o trollingu.

  https://www.czechfreepress.cz/svet-kolem-nas/svet-kolem-nas-29-11-2021.html

 48. https://www.youtube.com/watch?v=3WMs6FWJk74
  Viedeň na nohách. Rakúšania protestovali proti tvrdým opatreniam

  Lockdown pre všetkých a plánované povinné očkovanie vyhnalo do ulíc Viedne rakúskych odporcov tvrdých pandemických opatrení. Protest sa konal dňa 20.11.2021.

 49. Údaje zo Systému hlásenia vedľajších účinkov vakcín (VAERS) ukázali, že od očkovania proti koronavírusu zomrelo o 2 620 plodov viac, ako je počet úmrtí plodu hlásený zo všetkých ostatných vakcín za posledných 30 rokov. Jedným zo sledovaných „príznakov“ je mimomaternicové tehotenstvo.

  https://www.biosferaklub.info/udaje-vaers-ukazuju-50-nasobny-narast-mimomaternicovych-tehotenstiev-po-ockovani-proti-covid-19/

 50. Šéf Světové zdravotnické organizace (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus v úterý podotkl, že nejsou nezbytné plošné restrikce, ke kterým se nyní uchylují některé země ve snaze zamezit šíření nové varianty koronaviru nazvané omikron. Opatření by podle něj měla být racionální, informovala agentura Reuters.
  „Dobře chápu obavy všech zemí, aby ochránily své občany před variantou, které ještě plně nerozumíme,“ řekl Tedros. „Stejně tak jsem však znepokojen tím, že některé členské státy zavádějí tupá a plošná opatření, která sama o sobě nejsou podložena důkazy, nejsou účinná a která pouze prohloubí nerovnosti.“

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/nezavadejte-tupa-a-plosna-opatreni-vyzval-staty-sef-who-40379714#dop_ab_variant=1&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=mBMdscHGHd2-202111301814&dop_id=40379714&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=abtest174_ab_detector_varB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 51. https://zvtv.sk/dialogy/toto-je-ockovaci-fasizmus-lubos-blaha/
  Toto je očkovací fašizmus – Ľuboš Blaha

  Ivermektin zafungoval. Očkovaní prenášajú vírus tak, že sa nemusia testovať, byť v karanténe. Zhoršený stav Je zodpovednosť tejto vlády, ktorá segreguje ľudí. Vakcína nemôže fungovať, pretože vírus neustále mutuje. Či nie je problém práve vtom, že sa očkuje? Vakcínami, ktorých dôsledky nepoznáme. Ide o zisky farmafiriem. My vlastne vôbec nevieme ako znie zmluva s Pfizerom, utajená má byť do roku 2095. Aj Krčméry pripustil, že môže spôsobovať hoci aj neplodnosť. Hnev ľudí rastie, každú chvíľu to môže vybuchnúť. Berú im všetko. Nielen ľavici. Čaputovú riadi americká ambasáda a im táto vláda vyhovuje. S nikým nejednajú, potrebujú sa zavrieť. Takto sa začínal každý fašizmus. Vedenie SAV by sa mi malo ospravedlniť.

 52. Slovinsko v utorok oznámilo, že už nebude používať vakcínu od spoločnosti Johnson & Johnson proti ochoreniu COVID-19. Stalo sa tak po tom, čo experti v utorok potvrdili, že 20-ročná žena zomrela na následky podania vakcíny od tejto spoločnosti. Informovala o tom agentúra AFP

  https://www.hlavnespravy.sk/slovinsko-okamzite-vyraduje-vakcinu-janssen-od-spolocnosti-johnson-johnson-par-dni-po-jej-podani-umrela-len-20-rocna-zena/2773058

 53. …rodičia by mali vedieť, čo sa s ich deťmi v škole robí, pretože nie škola, ale oni sú v 1.rade zodpovední za svoje deti…oni by v 1.rade mali dať najavo svoj nesúhlas s ich očkovaním…

Pridajte komentár

*