Južná Dakota – má najmenšie obmedzenia a v priemere len jedno úmrtie na Covid denne


Print Friendly, PDF & Email

Južná Dakota – má najmenšie obmedzenia a v priemere len jedno úmrtie na Covid denne

(Noah Carl, lockdownsceptics.org) – Ako bolo hlásené už v marci, Južná Dakota prijala k ochoreniu COVID-19 asi najmenej reštriktívny prístup z celého západného sveta.

Jej konzervatívna guvernérka Kirsti Noemová je k tomu skalná odporkyňa lockdownov. Keď v roku 2020 koncom augusta epidémia narastala, neboli zavedené prakticky žiadne obmedzenia.

Napriek tomu však po dosiahnutí vrcholu v polovici novembra počty prípadov rýchlo klesali. A okolo februára boli na nízkych trojciferných číslach.

Ako sa to vyvíjalo ďalej? Počty prípadov zostali nízke, v priemere asi 170 prípadov denne:

A ďalej klesali aj počty úmrtí. Posledných sedem dní prinieslo v priemere iba jedno úmrtie denne:

Hoci má Južná Dakota spomedzi štátov USA ôsmu najvyššiu mieru smrtnosti, jej epidémia ustúpila bez akéhokoľvek vládneho zásahu!

(V marci ani v prvom týždni apríla pritom neboli zavedené žiadne nové obmedzenia.)

Najnižšie úmrtia, najlepšia ekonomika

A čo viac, po ekonomickej stránke si Južná Dakota počínala lepšie než väčšina ostatných štátov a západných krajín.

Podľa Výboru pre hospodárske analýzy poklesol jej HDP v roku 2020 len o 1,7%  – čo je siedmy najmenší pokles spomedzi štátov USA. (HDP Británie sa za posledný rok prepadol o takmer 10%.)

Navyše má v súčasnosti Južná Dakota najnižšiu mieru nezamestnanosti zo všetkých 50 štátov – len 2,9%.

Niekto by mohol povedať: „Nemôžete porovnávať HDP a nezamestnanosť s ľudským životom!“

To ale jednoducho nie je pravda. Peniaze, ktoré sa platia do národného zdravotného systému (a v USA do programov ako Medicare a Medicaid), pochádzajú zo zdaňovania hospodárskej činnosti.

To znamená, že čím je hospodárska činnosť menšia, tým menej peňazí je k dispozícii. A to ešte pred započítaním spoločenských nákladov nezamestnanosti a bankrotov.

Záver

Vzhľadom na nízku hustotu obyvateľstva by mal byť človek pri porovnávaní Južnej Dakoty s inými krajinami ako napríklad Veľká Británia opatrný.

Lenže trajektória jej epidémie vrhá vážne pochybnosti na modely, ktoré nás k lockdownu priviedli.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Noah Carl, Zdroj: lockdownsceptics.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.naturalnews.com/2021-04-23-french-drug-assessment-center-covid19-vaccines-dangerous.html
  French drug assessment center says all four Covid-19 vaccines are dangerous, should be pulled off the market
  Francúzske centrum pre hodnotenie liekov hovorí, že všetky štyri Covid-19 vakcíny sú nebezpečné, mali by byť stiahnuté z trhu

  The Centre territorial d’Information indépendante et d’Avis pharmaceutiques (CTIAP), a regional independent drug assessment center in France, has published a report showing that none of the four Wuhan coronavirus (Covid-19) “vaccinations” currently being administered are safe or effective because all of them received emergency use authorization (EUA) with insufficient clinical testing.

 2. https://www.naturalnews.com/2021-04-23-coronavirus-vaccines-may-harm-warns-health-expert.html
  Big Pharma’s coronavirus vaccines will do more harm than good, warns health expert
  Voľný preklad:
  Korona vírusové vakcíny od veľkých farmaceutických firiem urobia viac škody ako dobra, varuje zdravotnícky odborník.

 3. https://otevrisvoumysl.cz/dr-yeadon-o-nebezpeci-genovych-vakcin-proti-covidu-ucelu-covid-krize/
  Dr. Yeadon – O nebezpečí genových vakcín proti covidu & účelu covid krize

  Ve zkratce…
  Exkluzivní nový rozhovor s bývalým viceprezidentem Pfizeru, dr. Michaelem Yeadonem. Velmi doporučuji si poslechnout a sdílet. Dozvíme se o tom, jak je to skutečně s tzv. „variantami” covidu, kterými nás stále straší, jestli jsou vážně nakažlivější a smrtelnější; kde podle dr. Yeadona probíhá skutečně přenos covidu; jak lockdowny lidem uškodily; a dozvíme se především o nových mRNA vakcínách, jak je tato technologie potenciálně pro lidi nebezpečná a může vést k nepředvídaným důsledkům. Ke konci rozhovoru má dr. Yeadon pro lidi důrazné varování a výzvu. Více ve videu.

  • Jean som rad ze si z mála ľudí ktorý tu píšu komentáre ktoré majú hlavu a pätu

   • Ja len všetko prekopírujem z iných webov. Nič nie je z mojej dôchodcovskej hlavy. A viem anglicky.

    A chcem sa s niečím podeliť. Pred corona cirkusom keď sa dôchodcovia stretli, opýtali sa: Ako sa máš, Ako sa máte? Teraz: Bola si sa už zaočkovať?

    • Milá Jean… a možno – o pol roka neskôr – pri náhodnom stretnutí sa s bývalou spolužiačkou : „Drahá – aj ty žiješ?? Takže ani ty si sa nedala zaočkovať?! A koľko vážiš? Ja 39 kg…ešte že aspoň tých húb a divých plodov sa dá nazbierať…

 4. Asi nemajú antigénové testy.. tak nemajú ani nakazených. My máme ešte 20 miliónov, tak by sme im mohli poskytnúť polovicu.

 5. http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/bud-a-nebo

  Plány NWO na snížení celosvětové populace lidstva
  https://www.facebook.com/otevreteoci2021/videos/124748106268916/

  Účel kovid pasov – TOTÁLNY KONTROLING!

  „Do hotelu, kina, restaurace i bazénu brzy vstoupíte jen s negativním testem na covid-19. Anebo pokud máte protilátky, případně jste očkovaní. „Vstupenkou“ by mělo být i potvrzení v mobilní aplikaci.
  Článek

  Služby péče o tělo, hotely a penziony, fitness centra, bazény, sauny a wellness, kina, vnitřní prostory restaurací a veškerý sport uvnitř. K většině toho, co budete chtít brzy dělat pod střechou – kromě například návštěvy hradů a zámků nebo obchodů – poslouží prokazatelný negativní test.

  Už od 3. května si to (pokud počty nakažených nezačnou stoupat) vyzkoušíte u kadeřníka, holiče, v nehtovém studiu a dalších službách péče o tělo. Pokud to dobře dopadne, mohla by se zhruba v té době alespoň v pilotním režimu spustit nová aplikace Bezpečná provozovna, kterou by se lidé kromě předložení „papíru s razítkem“, SMS zprávy s výsledkem testu, nebo testováním na místě mohli prokázat u vstupu do provozovny.

  „Bude to jednoduché jako zaplacení složenky pomocí QR kódu,“ slibuje Zdeněk Zajíček z Hospodářské komory, který dojednává podmínky spuštění aplikace tak, aby byla v souladu s požadavky vlády.

  Přijdete do hospody, bazénu nebo fitness centra a u vchodu se prokážete QR kódem ve svém mobilu. Informace z něj o vašem zdravotním stavu si načte obsluha vlastním mobilem nebo tabletem s nainstalovanou aplikací. Díky verifikaci informací z databáze Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) nebude možné zfalšovat potvrzení třeba pomocí print screenu cizí obrazovky.

  „Jsme připraveni, že by aplikace mohla začít fungovat od 3. května,“ přiblížil Zdeněk Zajíček. Profesní svaz ještě ladí detaily a podmínky spuštění s ÚZIS a Národní agenturou pro komunikační a informační technologie.

  Ve skutečnosti jde vlastně o aplikace dvě. Bezpečná provozovna dá podnikatelům do ruky nástroj, jak si rychle u vstupu ověří, že je zákazník negativní, má protilátky nebo je naočkován. Načítat přitom bude informace z druhé aplikace, kterou teď stát dokončuje. Připravený má už systém QR kódů pro očkování, momentálně pracuje na QR kódech pro testování.
  Bez citlivých údajů

  „Na mobilu se rozsvítí zelená nebo červená. Chceme se vyhnout tomu, aby se ukládaly jakékoliv osobní údaje o zákaznících. Ale pokud to bude podmínka státu, jsme připraveni i na tuto možnost,“ popsal Zajíček s tím, že si takovou podmínkou dokáže představit třeba na letišti, ale ne už v restauracích a hospodách.

  Aplikace načte informace z certifikátu ve státním očkovacím pasu, kam se ukládá například informace o délce platnosti testů. U antigenních testů se počítá s třídenní expirací, PCR testy platí sedm dní, testy na protilátky expirují po třech měsících a očkování po šesti měsících.

  Bezpečná provozovna nabídne pro podnikatele další funkce. Nebudou muset pokaždé sledovat mnohdy chaotické informace o režimových opatřeních a restrikcích, které se ženou na obchod a služby, ale aplikace to za ně sama ohlídá a řekne jim, co aktuálně mají v konkrétním typu provozovny splnit.“
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/na-mobilu-zelena-muzes-na-pivo-blizi-se-skenovani-u-vchodu-151934#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_id=151934&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • Zdravotný stav podlieha ochrane os.udajov. Aj keď nemajú k tomu meno, majú spolu predpokl. tel.čislo. V tejto kombinácii to je chránený os.údaj.

 6. https://www.naturalnews.com/2021-04-23-chile-learns-chinese-vaccines-dont-offer-much-protection.html
  Chile learns the hard way that Chinese COVID-19 vaccines don’t offer much protection
  Čile sa dozvedá tvrdou cestou, že čínske COVID-19 vakcíny neposkytujú veľa ochrany

 7. https://www.naturalnews.com/2021-04-23-denmark-permanently-stops-astrazeneca-coronavirus-vaccine-rollout.html
  Denmark permanently stops rollout for AstraZeneca vaccine, citing concerns about blood clots
  Dánsko trvalo zakázalo zavedenie AstraZeneca vakcíny, citujúc obavy pred krvnými zrazeninami

  Denmark will sell most of its unused supply of AstraZeneca shots
  Dánsko predá väčšinu svojich nepoužitých zásob AstraZeneca vakcín

  • Bude to niečo ako v Česku Pandemický zákon. Tam už platí.

   • Ono to všetko stojí na definícii INAK NEVEREJNÝ PRIESTOR.

    Každá prevádzkáREŇ je inak neverejný priestor, t. j. priestor, v ktorom platia určité pravidlá – otvárací čas, zákaz vstupu deťom, zákaz vstupu psom, zákaz vstupu „židom“ – bez očkovacieho preukazu.

    Riešenie vidím vo využití antidiskriminačného zákona a už vôbec – nemienim podporovať svojimi peniazmi žiadneho sprostého krčmára.

    㤠1

    Predmet úpravy

    Tento zákon upravuje uplatňovanie zásady rovnakého zaobchádzania a ustanovuje prostriedky právnej ochrany, ak dôjde k porušeniu tejto zásady.

    Základné ustanovenia

    § 2

    (1) Dodržiavanie zásady rovnakého zaobchádzania spočíva v zákaze diskriminácie z dôvodu pohlavia, náboženského vyznania alebo viery, rasy, príslušnosti k národnosti alebo etnickej skupine, zdravotného postihnutia, veku, sexuálnej orientácie, manželského stavu a rodinného stavu, farby pleti, jazyka, politického alebo iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, majetku, rodu alebo iného postavenia alebo z dôvodu oznámenia kriminality alebo inej protispoločenskej činnosti.1a)

    (2) Pri dodržiavaní zásady rovnakého zaobchádzania je potrebné prihliadať aj na dobré mravy na účely rozšírenia ochrany pred diskrimináciou.

    (3) Dodržiavanie zásady rovnakého zaobchádzania spočíva aj v prijímaní opatrení na ochranu pred diskrimináciou.

    § 2a

    (1) Diskriminácia je priama diskriminácia, nepriama diskriminácia, obťažovanie, sexuálne obťažovanie a neoprávnený postih; diskriminácia je aj pokyn na diskrimináciu a nabádanie na diskrimináciu.

    (2) Priama diskriminácia je konanie alebo opomenutie, pri ktorom sa s osobou zaobchádza menej priaznivo, ako sa zaobchádza, zaobchádzalo alebo by sa mohlo zaobchádzať s inou osobou v porovnateľnej situácii.

    (3) Nepriama diskriminácia je navonok neutrálny predpis, rozhodnutie, pokyn alebo prax, ktoré znevýhodňujú alebo by mohli znevýhodňovať osobu v porovnaní s inou osobou; nepriama diskriminácia nie je, ak takýto predpis, rozhodnutie, pokyn alebo prax sú objektívne odôvodnené sledovaním oprávneného záujmu a sú primerané a nevyhnutné na dosiahnutie takého záujmu.

    (4) Obťažovanie je také správanie, v dôsledku ktorého dochádza alebo môže dôjsť k vytváraniu zastrašujúceho, nepriateľského, zahanbujúceho, ponižujúceho, potupujúceho, zneucťujúceho alebo urážajúceho prostredia a ktorého úmyslom alebo následkom je alebo môže byť zásah do slobody alebo ľudskej dôstojnosti.

    (5) Sexuálne obťažovanie je verbálne, neverbálne alebo fyzické správanie sexuálnej povahy, ktorého úmyslom alebo následkom je alebo môže byť narušenie dôstojnosti osoby a ktoré vytvára zastrašujúce, ponižujúce, zneucťujúce, nepriateľské alebo urážlivé prostredie.

    (6) Pokyn na diskrimináciu je konanie, ktoré spočíva v zneužití podriadenosti osoby na účel diskriminácie tretej osoby.

    (7) Nabádanie na diskrimináciu je presviedčanie, utvrdzovanie alebo podnecovanie osoby na diskrimináciu tretej osoby.

    (8) Neoprávnený postih je také konanie alebo opomenutie, ktoré je pre osobu, ktorej sa týka, nepriaznivé a priamo súvisí

    a) s domáhaním sa právnej ochrany pred diskrimináciou vo svojom mene alebo v mene inej osoby alebo

    b) s podaním svedeckej výpovede, vysvetlenia alebo súvisí s inou účasťou tejto osoby v konaní vo veciach súvisiacich s porušením zásady rovnakého zaobchádzania,

    c) so sťažnosťou namietajúcou porušenie zásady rovnakého zaobchádzania.

    (9) Diskriminácia právnickej osoby je nedodržanie zásady rovnakého zaobchádzania vo vzťahu k tejto osobe z dôvodov podľa § 2 ods. 1, ak ide o jej členov, spoločníkov, akcionárov, členov jej orgánov, jej zamestnancov, osôb konajúcich v jej mene alebo osôb, v mene ktorých koná táto právnická osoba.

    (10) Odmietnutie alebo strpenie diskriminácie osobou nemôže žiadnym spôsobom ovplyvniť následné zaobchádzanie s touto osobou alebo správanie sa k tejto osobe alebo byť základom pre rozhodnutie, ktoré sa týka tejto osoby.

    (11) Za diskrimináciu z dôvodu

    a) pohlavia sa považuje aj diskriminácia z dôvodu tehotenstva alebo materstva, ako aj diskriminácia z dôvodu pohlavnej alebo rodovej identifikácie,

    b) rasového pôvodu, národnostného alebo etnického pôvodu sa považuje aj diskriminácia z dôvodu vzťahu k osobe určitého rasového pôvodu, národnostného alebo etnického pôvodu,

    c) náboženského vyznania alebo viery sa považuje aj diskriminácia z dôvodu vzťahu k osobe určitého náboženského vyznania alebo viery a aj diskriminácia fyzickej osoby bez náboženského vyznania,

    d) zdravotného postihnutia sa považuje aj diskriminácia z dôvodu predchádzajúceho zdravotného postihnutia alebo diskriminácia osoby, u ktorej by na základe vonkajších príznakov bolo možné predpokladať, že je osoba so zdravotným postihnutím.“

    REPLAY – „d) zdravotného postihnutia sa považuje aj diskriminácia z dôvodu predchádzajúceho zdravotného postihnutia alebo diskriminácia osoby, u ktorej by na základe vonkajších príznakov bolo možné predpokladať, že je osoba so zdravotným postihnutím.“ – takže na základe čoho môže byť zdravá osoba diskriminovaná vôbec?!

    A TERAZ TO PRÍDE! „PANDEMICKÝ“ ZÁKON!

    REPLAY – “ len v spojení s právami osôb ustanovenými osobitnými zákonmi v oblastiach prístupu a poskytovania“

    § 5

    Zásada rovnakého zaobchádzania v sociálnom zabezpečení, zdravotnej starostlivosti, poskytovaní tovarov a služieb a vo vzdelávaní

    (1) V súlade so zásadou rovnakého zaobchádzania sa v sociálnom zabezpečení, zdravotnej starostlivosti, pri poskytovaní tovarov a služieb a vo vzdelávaní zakazuje diskriminácia osôb z dôvodov podľa § 2 ods. 1.

    (2) Zásada rovnakého zaobchádzania podľa odseku 1 sa uplatňuje len v spojení s právami osôb ustanovenými osobitnými zákonmi v oblastiach prístupu a poskytovania

    a) sociálnej pomoci, sociálneho poistenia, starobného dôchodkového sporenia, doplnkového dôchodkového sporenia, štátnej sociálnej podpory4) a sociálnych výhod,

    b) zdravotnej starostlivosti,5)

    c) vzdelávania,6)

    d) tovarov a služieb vrátane bývania, ktoré sú poskytované verejnosti právnickými osobami a fyzickými osobami-podnikateľmi.7)“

    https://www.zakonypreludi.sk/zz/2004-365

    • vonkajší príznak napr. nádcha nie je predsa postihnutie? .. tu nemôže niekto predpokladať postihnutie na základe domnienky..či?

 8. https://www.banned.video/watch?id=60834c49662c4a0603a40625
  VIDEO: Bill Gates Admits Covid-19 Vaccines are Untested
  Video: Bill Gates pripúšťa, že Covid-19 vakcíny sú netestované

 9. https://www.banned.video/watch?id=60833d7c662c4a0603a296e6
  Medical Expert Confirms Miscarriages, Infertility and Deaths Attributed To All 4 Vaccines
  Odborníčka z medicíny potvrdzuje, že potraty, sterilita a smrť sú pripisované k všetkým štyrom vakcínam

 10. https://www.banned.video/watch?id=60834f67c08e8406ee2b9827
  Did French Official Call for Depopulation Through Vaccines?
  Francúzsky úradník žiadal depopuláciu cez vakcíny?

 11. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/vakcina-pfizer-byla-studii-potvrzena-jako-biologicka-zbran/
  Vakcína Pfizer byla studií potvrzena jako možná biologická zbraň

  V šokující nové zprávě o vakcínách COVID-19 bylo zjištěno, že vakcína proti koronaviru Pfizer má dlouhodobé účinky na zdraví, které dosud nebyly zveřejněny, včetně „ALS, Alzheimerovy choroby a jiných neurologických degenerativních chorob“.

 12. Za všetkým sú len peniaze, len aby sa jedinci „nabalili“.
  https://www.hlavnespravy.sk/nudzovy-stav-je-tu-vraj-kvoli-zdravotnikom-a-ruska-kvoli-nasmu-zdraviu-alebo-je-to-vsetko-inak/2513662

  Z peňazí školstva ste odčlenili cca 12 miliónov eur pre firmu Unipharma (Milan Vrúbel a spol.) a ďalšie milióny po dvoch, troch ďalším firmám Cytopathos, Unilabs a Klinická biochémia, spolu asi 20 miliónov. Prípadné drobné nepresnosti v predošlej vete neriešme.

  Tie peniaze pravdepodobne boli určené na kloktacie testy pre žiakov a s tým súvisiacu réžiu, vrátane vyhodnotenia vo Viedni. (Pani Baťová pritom figuruje v redakčnej rade časopisu Lekárnik, kde okrem šéfa Juríka sú aj mená Kalavská aj Krčméry – to len na margo tzv. „nezávislosti“…)

  Na kloktacích testoch bolo logo Lead Horizon, tá je prepojená s mamuťou nadnárodnou spoločnosťou Lifebrain, ktorá dokáže vyhodnotiť cca 200 tisíc testov denne. Je zaujímavé, že v tejto spoločnosti pôsobil aj pán Michael Havel, ktorý figuroval aj vo firme Eurolab Lambda, ktorá dodávala AG testy pre celoplošné testovanie (to vyplýva z obchodného registra). Tiež naša spoločnosť Biogen opäť ako dcéra obrovského nadnárodného kolosu zamestnáva manažéra s menom Verolino, ktorý tam prišiel od Abbottu, a to je opäť výrobca a dodávateľ testov na Slovensko. Abbott má zase spoločných ľudí s firmou ako Axon Neuroscience… pričom Pravda písala, ako pekne spolupracujú s ďalším odborníkom Čekanom.

  • Blog pod týmto článkom:
   Čierne nitky v špáradlách sú uhlíkové vlákna. Uhlíkové nanovlákno je pevnejšie ako oceľ a v teplom prostredí sa samo hýbe. Ak sa dostane do tela, neustále ho poškodzuje. Uhlíkové vlákna sa nedajú zničiť bežnými liekmi a znesú teploty stovky stupňov. Používajú sa všade, a ich výroba je lacná. Morgelóny sú choroba zo zamorenia uhlíkovými vláknami. Je to horšie ako azbest.

 13. Dr Mikovits – o negatívnych kumulatívnych účinkoch vakcín – v pláne je 110 DNA poškodzujúcich vakcín – už sa v tom potom nevyzná ani divá sviňa – teda lekári už vôbec nie! Tzv. vakcinačná „ochrana“ kritickej infraštruktúry – zdravotníkov, záchranárov, hasičov, opatrovateľov, policajtov /nahradia ich drony/, učiteľov – má v skutočnosti viesť v krátkej budúcnosti ku krachu celého sociálneho systému ako ho poznáme. Z toho budú ďalšie a ďalšie obete – a tak to má byť – percento k percentu depopulácie. A to si ešte prejdeme peklom boja kto z koho!
  https://ulozto.net/file/pwASnvYiezC7/dr-mikovitsova-vakcinacna-genocida-mp4#!ZGt4ZGR2ZGp4MGIuBJEuLzZ1MwL4ZwqQrzH3oKx2ATt5JJR0Aj==

  Takže ech sa páči idioti – nechajte ich to dokončiť!

 14. https://www.infowars.com/posts/niece-of-bee-gees-singer-dies-days-after-2nd-covid-shot-mother-furious-they-keep-pushing-this-vaccine/
  Niece Of Bee Gees Singer Dies Days After 2nd COVID Shot, Mother “Furious They Keep Pushing This Vaccine”
  Neter Bee Gees speváka zomiera niekoľko dní po druhej dávke COVID vakcíny, matka „zúrivá že ďalej sa pretláča táto vakcína“

  Bernice Gibb Rhoades, the 56-year-old niece of Bee Gees singer Barry Gibb, was found dead with her dog by her side on Thursday night just days after she took the second dose of the Pfizer COVID-19 vaccine.

  Išlo o druhú dávku Pfizer vakcíny.

 15. https://tadesco.org/zdravotni-sestra-varuje-drzte-se-dal-od-ockovanych-lidi-preklad-videa/
  Zdravotní sestra varuje – držte se dál od očkovaných lidí!

  • síce neviem čo je vo videu zatiaľ, ale India hlási zvýšený nárast chorých… nedávno hlásila úžasný počet zaočkovaných … CZ hlási nový indický mutant … proč ty lidi tomu věří ?

 16. https://www.slovanskenoviny.sk/vyzva-pre-narod-rozsirujte-ako-se-len-da-polska-tv-stanica-tvp-info-informovala-polskych-obcanov-o-tom-co-eu-usa-a-nato-upiekli/?cn-reloaded=1
  VÝZVA PRE NÁROD. ROZŠIRUJTE AKO SE LEN DÁ. Poľská tv stanica TVP INFO informovala poľských občanov o tom, čo EU, USA a NATO „upiekli“

  • Štát a vlasť si ukradnúť nenechám – takže občianska vojna.

   Treba mať na pamäti, že ani SDKÚ nedostala mandát na pripojenie Slovenska k NATO – ale aj tak to Dzurindova vláda urobila!

   Otázka pre armádu – vy „profesionálni“ debili – to sa necháte ako buzeranti vyzliecť z uniforiem a prípadne sa prezlečiete do niečoho IN – Trendy?! Zmeníte prísahu za inú prísahu?! No – nie bez následkov!

   Ktosi zverejnil predikciu, že Slovensko sa má stať /Česko nie/ súčasťou Ruskej federácie – a zrejme ku tomu smerujeme – krvavou cestou. Koniec koncov – len si zrekapitulujeme našu historickú úlohu Západných Slovanov – byť nárazníkom proti západnému svetu.

 17. Experti vláde: Podviedli ste občanov s Covid automatom. Už sme mali byť v inom pásme. Kalkul vlády? Testy a vakcíny by ostali nevyužité /Celý článok sa dá prečítať podľa uvedeného nadpisu- je zaujímavý/

  Dáta bez pátosu, dobrovoľná skupina expertov na štatistiku, adresovala premiérovi a pandemickej komisii následovné znenie:/Skopírovaný je tu iba záver/

  Odkazujú: nájdite si iný národ a doučte sa matematiku

  Dobre ste to dali a ešte ste sa dnes potľapkali po pleci. Tak terasy a fitness sú priorita. Školy, elektívne operácie, netestovanie tých, čo z toho majú nervy, nemožnosť voľby typu vakcíny, lebo z toho niektorí majú nervy, nemožnosť stretávania sa rôznych domácností – to vám nevadí. A ešte to pritvrdíte 26. apríla asi 7. krát predĺžením núdzového stavu? Tak Vám teda ďakujeme za to, že si ctíte pravidlá.

  Dodávajú, že štatistiky spracúvajú vo voľnom čase a zadarmo. Na sociálnej sieti ich sleduje 47 tisíc občanov.

  Tak a manipulovanie sa neustále deje, len, aby sme sa testovali a očkovali. Ak je niečo dobrovolné musí sa každý rozhodnúť dobrovolne a nie reklamami nátlakovo,
  napr.veď my prídeme aj za Vami domov.
  A predsa ani vakcíny nie sú konečná, tak aká mýlne sľubovaná sloboda a ochrana.
  Veď sa pozrime o čom sú v televíziach reklamy, samé farma prípravky na všeličo, lebo veľký biznis týchto firiem.
  Ale rozhodnutie je len na každom z nás, tak uvažujme čo je pre naše zdravie naozaj dobré a bezpečné.

 18. Jednoduchá

  …milá jean, veľmi smutnú inform. od ,,Poliakov“ ste tu uviedla, no verím tomu, že sa to vyrieši inak, a bude to mať pre nás lepší ,,výsledok“ ako vo Vami spomín.príspevku…..

Pridajte komentár

*