Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Jedna rodina, 6 nežiaducich reakcií na vakcínu, žiadna nenahlásená


Print Friendly, PDF & Email

Jedna rodina, 6 nežiaducich reakcií na vakcínu, žiadna nenahlásená

(davidicke.com) – Je všeobecne známym faktom, že nežiaduce účinky po očkovaní sa do zdravotníckych databáz nahlasujú nedostatočne. Vraj len 1 z 10 či dokonca 1 zo 100. Dnes vám prinášame smutný príbeh jednej rodiny, ktorý je toho ďalším dôkazom.

Do redakcie stánky známeho britského aktivistu Davida Ickeho prišiel nedávno list od jednej jeho čitateľky so svedectvom o udalostiach, ktoré v jej rodine nasledovali po očkovaní proti ochoreniu Covid-19.

List čitateľky

Ahoj, Gareth (syn Davida Ickeho), nebola som si istá, či toto nebudeš pokladať za nezvyčajné, alebo či podobné e-maily a príbehy ako je môj nedostávaš často. Napriek mojim varovaniam a zdieľaniu informácií sa dalo zaočkovať 6 členov mojej najbližšej rodiny.

Nie som si istá, či by k tomu došlo, keby sa moja sestra nevydala za zdravotníka, ktorý toho, pravdaže, vie viac než zvyšok sveta!

Tak či onak, moja sestra dostala svoju dvojitú dávku, teraz má nezvratné a rozsiahle poškodenie pečene. Je na tom tak zle, že podľa niektorých nemôže vyjsť z domu a musí pracovať z domova. Presvedčili ju, že je to „dlhý covid“!

Mala ho pred asi 6 mesiacmi. Ukazuje sa, že jej manžel, ten, ktorý vyvolal celé toto šialenstvo v mojej rodine, aby sa dala zaočkovať, trpí od svojho, opäť dlhodobého Covidu, strašnými nočnými úzkosťami!

Môj mladší brat, deň po ňom, úplne stratil sluch na jedno ucho a v druhom mu znie, akoby bol pod vodou. Opäť to lekári pripísali nejakej inej infekcii.

Moja mama, o ktorej som si myslela, že som ju presvedčila a držím ju v bezpečí zdieľaním všetkých svojich informácií, mala hroznú chvíľu slabosti a nechala sa presvedčiť mojou nedobytnou sestrou a všetkým personálom svojho lekára.

Teraz to strašne ľutuje, trhá mi to srdce, ostatní sú mi ukradnutí!

Tak či onak, moja mama na jednej strane hlavy oplešivela, okraj vlasov jej teraz začína za uchom! Ale, samozrejme, starým ľuďom časom vlasy rednú! Hmmm! Ona tomu, pravdaže, neverí.

Rovnako plešatá je aj mamina sestra, moja teta! Vyzerá teraz ako mních! Zvláštne, že mali obe rovnakú reakciu. Opäť hneď po očkovaní.

A nakoniec môj synovec, dvadsaťdvaročný sestrin syn, trpiaci teraz bolesťou v hrudi, ktorého poslali na röntgen, aby k tomu všetkému pridal možno trochu myokarditídy!

Nikto z nich nebol nahlásený do systému Žltej karty (britský systém na zaznamenávanie nežiaducich reakcií po očkovaní), takže ten ukazuje nenahlásenie celej jednej rodiny.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Vďakabohu, že si nič z toho svinstva nedal pichnúť môj otec, hoci ho môj švagor hodinu presviedčal, aby tak urobil, ponúkajúc mu, že ho rovno zaočkuje! Keď o tom neprestával hovoriť, otec sa postavil a odišiel.

Nebezpečenstvá vakcín skúmam 13 rokov, odkedy bola moja dcéra ako dieťa poškodená vakcínou. Teraz má 16 rokov a je nehovoriaca, silne autistická mladá dospelá, ktorá vyžaduje dohľad ako batoľa a stále jej treba utierať zadok!

Neexistuje väčší stimul, než vaše postihnuté dieťa pre skúmanie, čo to mohlo spôsobiť, a tak som takto prebudená už roky.

Od začiatku to celé nazývam svinstvom. Spočiatku som sa pokúšala všetkých varovať, no vzdala som to, keď celým ich postojom bolo, že som popieračkou vedy, objímačkou stromov, ktorá verí na to, že rozprávkový prach a organické citróny sú liekom na všetko, čo, samozrejme, nie som.

Ale dočerta s nimi, budú to musieť zistiť a už to aj zistili na vlastnej koži, aj keď to nepriznávajú. Môžem držať v bezpečí len svoj vlastný dom a to je všetko.

Našťastie, ja i môj manžel máme rovnaký názor a našu dcéru budeme držať v bezpečí.

Hoci, len aby som to dokončila, moja dcéra, ktorá mala od svojich deviatich periódu presnú ako hodinky, má za posledných 6 mesiacov úplne pomýlený cyklus, pohybujúci sa od 28 do 49 dní, 40 dní, 39 dní, atď., a jeden úplne vynechala!

(Poznámka: Hm? Jedná sa o možné rozosievanie hrového proteínu zaočkovanými nablízku?)

Čas, kedy sa jej toto začalo diať, sa presne kryje s tým, kedy sa dala zaočkovať jedna jej asistentka v škole, takže, v akom bezpečí ju vlastne môžem naozaj držať?!

Tak či onak, pokračuj v skvelej práci, veľmi si užívam Tvoje podcasty a Tvoj ocko je úžsný!

S láskou.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: davidicke.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Niektorí klamú, je to vražda klamstvom. Je dobré mať možnosť sa s niekým normálnym porozprávať.

  • Smutne na tomto prípade je to ,že hlúposť niektorých ľudí je nekonečná.

   • Sú dezorientovaní, následne demoralizovaní a zároveň zhypnotizovaní. Nulové kritické myslenie. Zombies. Prepnutí, vypnutí. Technológia! Každodenná! A absolútna väčšina alternatívy – aj tí „prebudení“, odmietajú o tejto technológii diskutovať? Prečo?! Príliš sci fi? Príliš konšpiračné?

    • Dnes na Infovojne – Adrian – odznela info, že manažér Samsungu sa bol informovať na úrade práce, či môžu zamestnancov u nás trestať palicou, lebo že v Južnej Kórei je to veľmi efektívne! ???

     „V Južnej Kórei štrajkujú tisícky zamestnancov
     SOUL (ČTK) – K štrajku na protest proti plánovanému masovému prepúšťaniu z práce a znižovaniu miezd sa včera v Južnej Kórei pripojili desaťtisíce zamestnancov štátnych podnikov. Podľa Kórejskej konfederácie odborových zväzov (KCTU) nepracuje už 158 000 ..
     16. júl 1998 o 0:00 ČTK
     „Vláda uviedla, že štrajk zastraší zahraničných investorov, ktorých investície sú nevyhnutné pre oživenie juhokórejskej ekonomiky. Reštrukturalizácia nevýkonného juhokórejského priemyslu, sprevádzaná prepúšťaním, patrí k hlavným požiadavkám Medzinárodného menového fondu, ktorý sa koncom minulého roka s Južnou Kóreou dohodol, že jej poskytne pôžičku vo výške 57 miliárd dolárov.
     https://www.sme.sk/c/2158967/v-juznej-korei-strajkuju-tisicky-zamestnancov.html
     ——————————–
     Takže títo zmrdi prišli „oživiť ekonomiku“ na Slovensko?! Palicami?
     Myslím, že keď bude mať každý zamestnanec Samsungu na Slovensku vo svojej skrinke nabrúsenú mačetu – Samsung pôjde oživovať ekonomiku s tou svojou povestnou žltou čiarou vo výrobnej hale /na ktorú sa musia zamestnanci, ktorí aktuálne nevykonávajú činnosť – postaviť/ – inde. Len nie do Japonska, lebo tam dostane Kórejčan po hlave palicou už len za to, že je Kórejčan.

     Poznám jednu pani z Galanty – trošku moletnejšia a o to veselšia, ktorú v Samsungu v roku 2013 udrel do chrbta kórejský manažér za to, že nestála na žltej čiare „v pozore“, ale sa vrtela a bavila s ostatnými. Pani mu reflexne vrazila takú, že odletel medzi krabice! Ha! Ale zdesenie nevyvolalo to, že zmrd udrel v práci ženu, ale že ona vrazila zmrdovi! Pani sa zbalila, hodila na maródku a odišla od nich preč. Dnes pracuje spokojná inde.

     Takže tým rečiam o tej palici verím.

     • A ja, az na ten zaver, tak to je len v rozpravke , ze pracuje spokojna inde , Ha, ha

     • hera – predáva sama v jednom z kioskov v Tesco. Vysmiata.

 2. Existuje informácia, že práve v Británii chcú systematicky rekognoskovať-dohľadať všetkých vakcinovaných.
  „Štúdii“ to potom bude samozrejme jedno – len štatistika. Aj takto sa dá získavať čas na úspešný priebeh genocídy. „A potom sa uvidí.“

  Myslím, že by sme sa mali začať zaoberať formami popráv zločincov na odstrašenie tých, ktorí by chceli v budúcnosti po nich svoju sociopatickú chucpe beštialitu vystupňovať vďaka momentálnej beztrestnosti. Nech sa z ich utrpenia nažerú aj Archóni – prečo by ich malo sýtiť len to naše utrpenie. Lebo už teraz je jasné, že len obesiť ich pre výstrahu stačiť nebude! MOR HO!
  https://refresher.sk/45136-Historia-mucenia-Od-ukamenovania-az-po-psychicky-teror

 3. TIP pre vás!
  Mimo témy článku, ale ide o zdravie a aktuálne aj riešenie vykurovania.
  ———————————–
  Zdravotné účinky infrakúrenia
  zvyšuje obsah kyslíka v krvi
  vyplavuje telesné tuky, cholesterol, chemikálie
  redukuje hodnotu pH (mliečne kyseliny)
  zlepšuje dýchanie pokožky
  obmedzuje množenie baktérií
  redukuje svalovú bolesť
  urýchľuje regeneráciu buniek

  „Klasické vykurovacie telesá pôsobia tak, že ohrievajú vzduch a až následne prostredníctvom ohriateho vzduchu ohrievajú človeka a prostredie okolo. V prípade tohto typu vykurovania sú teda konštrukčné prvky bytu alebo domu (napr. steny) vždy chladnejšie ako vzduch v miestnosti, ktorý potom cirkuluje, víri sa prach a na chladnejších častiach stien sa kondenzuje para, čím sa vytvárajú priaznivé podmienky pre vznik plesní. Teplotný rozdiel medzi podlahou a stropom je v takomto prípade cca 7°C. Aj pri vyššej teplote v miestnosti má človek pocit chladu sálajúci zo stien.

  Naproti tomu je princíp fungovania infra kúrenia úplne opačný a predstavuje jednu z jeho hlavných výhod. Pri infra kúrení odovzdávajú infra panely teplo do priestoru sálaním, teda vykurovacia jednotka vysiela infračervené tepelné vlny. Táto energia sa premení na teplo pri stretnutí s pevnými predmetmi, ktoré potom slúžia ako priame zásobníky tepla a následne ho odovzdávajú svojmu okoliu. Takto potom steny, podlahy, stropy a pod. dokážu teplo akumulovať a sekundárne ho vracať do vykurovaného priestoru. Práve schopnosť stavebných prvkov akumulovať teplo je základným princípom infra kúrenia.“


  Lekári varujú pred izbovými teplotami nad 20° C!

  Prof. Dr. med. Horst Jungmann, docent pre medicínsku klimatológiu na Univerzite v Hamburgu
  a člen vedeckej rady

  príše k téme „Izbová teplota a zdravie“. „Ľudské telo má schopnosť prispôsobiť sa teplu a chladu, aklimatizovať sa. Potrebuje k tomu minimálne 4 týždne, jeseň postačuje na to, aby sa organizmus pripravil na zimu. Náš civilizovaný život však môže tomuto prispôsobeniu sa zabrániť.

  Neustále zdržovanie sa v príliš teplých miestnostiach, príliš hrubé oblečenie pri krátkom pobyte vonku sú najdôležitejšie rušiace faktory. Skutočne je väčšina ľudí v lete lepšie odolnejšia ako v zime, pretože sú častejšie ľahko oblečení a aj vystavení chladnejším teplotám ako v mesiacoch chudobnejších na slnko. Týmto sa aspoň z časti vysvetľuje zvýšená náchylnosť na infekčné choroby dýchacích ciest v zimnom období, ľudovo celkom výstižne nazývané „prechladnutie“.

  Izbová teplota nad 20 stupňov Celzia nie je dlohodobo zdraviu osožná. Predovšetkým pre ľudí, ktorí žijú v miernych zónach (nap. Stredná európa). Na tomto sa zhodujú lekári aj vedci. Udávajú na to jednoduchý dôvod: naša strava, ktorá slúži ako zdroj energie sa spaľuje v tele. To vytvára teplo: „termogenéziu.“ (Kalórie sú „tepelné jednotky“.) Čím je chladnejšia okolitá teplota, tým viac sa musí organizmus namáhať, aby si udržalo vlastnú, za normálnych okolností podstatne vyššiu teplotu. Teplo predsa neustále uniká cez kožu a dych. Primeraná, nie príliš vysoká izbová teplota aktivuje látkovú výmenu, udržuje telo výkonné, čulé a oveľa skôr štíhle.

  V prehriatých izbách veľmi ľahko klesne relatívna vlhkosť vzduchu pod „zónu komfortu“ (ca. 45 – 60%). Následkom čoho je znížená odolnosť voči infekciám, obzvlášť v dýchacích cestách: Kto žije príliš teplo, má častejšie nádchu, kašeľ, bronchitídu. Mať v spálni príliš veľa tepla je obzvlášť nezdravé. Teploty, ktoré ležia o 3 až 5 stupňov nižšie oproti ostatným miestnostiam, darujú hlboký zotavujúci spánok.
  Infračervené teplo a zdravie

  Možnosti uplatnenia

  Infračervené hĺbkové teplo má rozličné oblasti využitia a môže pozitívne ovplyvniť rôzne ochorenia:

  Vysoký krný tlak, nízky krvný tlak, poruchy prekrvovania, poruchy funkcie obličiek, detoxikácia, stres, krk-nos-uši, hučanie v ušiach, reuma, artróza, artritída, zápaly kĺbov, kožné ochorenia, natrhnuté svaly, bronchitída, astma, prechladnutie, menštruačné bolesti, seknutie v krížoch, bolesti krížov, ischias, nespavoť, úpal, bolesti chrbtice, poruchy trávenia, zápchy, únava, stuhnutie kĺbov, zápal pľúc, bolesti v podbrušku, atď.

  Napnutie svalov / bolesti

  Napnutia sa tepelným žiarením uvoľnia alebo odstránia. Znižovaním napnutia svalov sa zmierňujú bolesti.

  Šport
  Infračervené žiarenie môže udržať kondíciu svalov aj v prestávkach spôsobených zranením. Pred športom sa odporúča vďaka hĺbkovému účinku tepelných vĺn, použiť aj oblečený infračervenú saunu alebo velnesplatňu.

  Pasívny tréningový efekt pre srdcové cievy

  Infračervený tepelný systém umožňuje aj ľuďom na vozíku alebo postihnutým, ktorí nemôžu byť zaťažovaný cvičebnými alebo kondičnými programami, absolvovať tréning krvného obehu a srdcových ciev.

  Infračervené teplo zvyšuje ohybnosť tkaniva

  Tento efekt je dôležitý pri zranených šľachách, väzoch alebo svaloch, ale je na minimalizovanie nebezpečenstva zranenia športovcov. Taktiež znižuje stuhnutosť končatín.

  Podpora Vašej vitality
  Sú to predovšetkým tepelné lúče, ktoré vďaka ich hĺbkovým účinkom pozitívne ovplyvňujú aj naše vnútorné orgány. Tepelné lúče vnikajú až do hľbky 4 mm do organizmu. Infračervené lúče sú na rozdiel od ostatných tepelných médií mimoriadne účinné, pretože vyhrievajú metériu bez toho, aby použili vzduch ako transportné médium.

  Zmierňuje bolesť a rýchlejšie hojí rany
  Keď sú rany po operácií žalúdka a čriev ožiarené špeciálnym infračerveným svetlom, hoja sa lepšie a spôsobujú menej bolestí, toto vysvitlo pri malej štúdií na Univerzitnej klinike v Heidelbergu.
  Šetrné a menej nákladné liečenie okrem toho skrátilo pobyt na klinike a tým znížilo výdavky. Toto vysvitlo zo štúdie s 111 pacientmi na Chirurgickej Univerzitnej klinike v Heidelbergu. Príčínami tohto priaznivého priebehu je podľa domnienky lekárov lepšie prekrvenie a zásobovanie tkaniva rany kyslíkom. Pri vyšetrovaní sa jednalo o takzvanú obojstranne slepú štúdiu: ani pacienti a ani lekári nevedeli, či sú rany po operácií ožarované normálnou lampou s viditeľným „placebo-svetlom“ alebo dodatočne filtrovaným infračerveným svetlom.Ožarovanie sa vykonávalo dva krát denne, 20 minút od 2. do 10. dňa po operácií. Štúdia na Heidelbergerovej chirurgickej klinike bola spoločne s frankfurtským športovým lekárom zverejnená v „British Journal of Surgery“.

  Teplo a vysoký obsah kyslíka podporujú hojenie rán
  Hojenie rán po operácií brucha môže byť zdĺhavé a bolestivé. Podľa stupňa obtiažnosti zákroku to trvá jeden až dva týždne. K tomu môže ešte dôjsť, podľa veku a dodatočných ochorení, až pri 15% pacientov k infekciám, ktoré zťažujú proces liečenia. Preto hľadajú chirurgovia šetrnejšie spôsoby k lepšiemu hojeniu rán.
  O teple a vysokom obsahu kyslíka je známe, že môžu podporovať hojenie“, vysveľuje súkromný docent Dr. Hartel, prvý autor štúdie a lekár na Chirurgickej univerzitnej klinike Heidelberg. Výsledky štúdie boli povzbudzujúce: všetkých 46 pacientov Infračervenej-skupiny sa sťažovalo na menšie bolesti a potrebovali menej utišujúcich liekov. Ich rany sa rýchlejšie a lepšie hojili, poruchy hojenia rán sa vyskytli pri 7 % v porovnaní z 15 % v kontrolnej skupine, kozmetické výsledky boli uspokojujúce. Pacienti s infračerveným ožarovaním boli v priemera na klinike 9 oproti 11 dňom na klinike.
  Lekári vysvetľujú pozitívny efekt ožarovania cez lokálny následok na ranové tkanivo: teplo zlepšuje prekrvenie, bolesť vytvárajúce substancie boli odplavené zvýšeným prekrvením, a vysoký tlak kyslíka aktivuje produkciu proteínov a buniek, ktoré uzatvárajú ranu.
  Zdroj: idw/ GesundheitPro; 10.08.2006″
  http://www.infrapanel.sk/infracervene-kurenie/princip-infracerveneho-vykurovania/
  http://www.infrapanel.sk/

  • https://www.mall.sk/infrapanely
   Poznámka – ide o boom tejto technológie, čomu zodpovedajú ceny. Treba za zorientovať. Tieto vecičky oceníte, keď vás doma do postele priklincuje fest zimnica.
   He – dnes som tu akože jediná badatelská roztlieskavačka? Kde je moja AI-ka?
   https://www.dracik.sk/galeria/1_238547/poppy-rowan-original.jpg

   • Taký malý problém s vyžarovačmi je ten, že distribuujú teplo nerovnomerne. Ak ležíte na boku a máte žiarič pred sebou, na hruď a brucho je vám teplo a na chrbát zasa zima. Navyše mnohé vyžarovače zároveň jemne svietia, čo je pre spánok nie príliš vhodné.

    • Ja mám skôr obavu z tých diaľkovo a WiFi ovládaných – kvôli elektrosmogu – nerozumiem, kam až zájdu ľudia s pohodlnosťou. To nerovnomerné ohrievanie sálaním /tieň/ je aj pri ohni. Treba sa obracať.
     V rodinných domoch je naozaj najväčší problém s kondenzom zápary na stenách, teda toto infra nerobí. Je to ideálna kombinácia s fotovoltaikou. 95-98% premena elektriny na teplo. Tam zase je problém, že na panel nesmie padnúť tieň zo stromu, z komína, z nástrešáku – preruší sa tok. Kachle a krb sú zatiaľ neprekonané – vysávajú z bytu vlhkosť aj aerobordel.
     Tieto infrapanely sú dobré pre samostatne žijúce osoby, ktoré keď prikvačí choroba a nevedia pár dní vstať z postele. Samozrejme za predpokladu, že majú elektrinu.

     Už dlhšie registrujem, že slovenský projekt Chargebrella – priama premena tepla na elektrinu – je zašlapaný…
     https://chargebrella.com/

  • Tak šup do infrasauny.

   • Marek Košice

    Presne tak, infrasauna úplne stačí (ideálne domáca, ale ja sa priznávam, že ju nepoužívam, lebo ju nemám a neplánujem ju).
    Ja sa uzemňujem na dennej báze, prakticky celý čas keď som doma (čo je asi 20 hodín denne, pracujem doma)….
    Odporúčam výrobky z Uzemnise.cz ……. alebo slané kúpele V UZEMNENEJ vani, alebo máčanie nôh v slanej UZEMNENEJ vode……… 😉
    Uzemnenie ničí chronické zápaly v tele, riedi krv, a mnoho iných benefitov.

    • Vaňa má byť uzemnená – o tom je aj ten kúpeľ. To, či je uzemnená – v bytoch o stúpačku – si treba overiť. Pozor – nekúpať sa počas búrky.

     • Ako sa uzemňuje plastová vaňa?

     • „Já při rekonstrukci koupelny vždy zatahuji pospojovací vodič do místa vany, protože nikdy nevím dopředu jaká vana tam přijde, nebo jestli se v budoucnu nevymění. Pokud se osadí vana z plastu, na které není co pospojit, zůstane vodič nepřipojen, ale i plastové vany mívají kovový podstavec, takže vodič s ním spojím. Rozhodně tím nic nezkazím.“
      https://diskuse.elektrika.cz/index.php/topic,1457.0.html

      Nie je plast ako plast – niektoré kompozity sú vodivé, aj keď len čiastočne. Teoreticky by mohla plastová nádoba odviesť povrchový elektrostatický náboj, čo na liečebné účely stačí.

      PRIMUS – Plastové prepravky > Elektricky vodivé prepravky
      [Prehľadávať doménu primus.sk] https://www.primus.sk › _test › sk › kategorie › 83 › elektricky-vodive-prepravky
      ANTISTATICKÉ PLASTOVÉ PREPRAVKY – ELEKTRICKY VODIVÉ Antistatické plastové prepravky zabezpečujú ochranu skladovaného tovaru pred poškodením vplyvom elektrostatického náboja. Elektricky vodivý plast, z ktorého sú vyrobené antistatické plastové prepravky, okrem ochrany pred zničením elektrostatickým nábojom, chráni tovar pred mechanickými vplyvmi, prachom a vlhkosťou.

      Elektrovodivé Polymérne Kompozitné Adhezíva
      [Prehľadávať doménu chemagazin.cz] http://www.chemagazin.cz › userdata › chemagazin_2010 › file › chxx_2_cl12.pdf
      Elektricky vodivé kompozity boli pripravené mechanic-kým zamiešaním častíc pokrytých elektrovodivým strieborným povlakom do epoxidovej alebo polyvinylacetátovej matrice v stanovenom hmotnostnom pomere. Meranie vnútorného elek-trického odporu kompozitných adhezív sa uskutočnilo s použitím

    • Ja radšej fínsku saunu a poriadne sa vyšľahať brezovými vetvičkami.

  • Zajímavé, shodou okolností právě měním stávající přímotopy za infrapanely. Tak jsem na to zvědavý :-).

   • „Elektrosmog a infratopení

    Veškerý provoz elektrospotřebičů je zdrojem elektromagneticých polí o různých frekvencích a intenzitách. Vybírejte pouze ty produkty, které dosahují nejnižších hodnot.
    Infrapanely Heatwell – záruka bezpečného provozu!

    Infrapanely Heatwell jsou kontruovány z materiálů zabraňujících emise elektromagnetického pole do prostoru! Veškeré povrchy jsou kovové a uzemněné. Elektromagnetické pole vznikající mezi topným povrchem a přívodem elektrické energie je pouze 1-2 mm a tedy jeho odstínění je výrazně snažší a efektivnější na rozdíl od starších konstrukcí infrapanelů s elektrodami po stranách panelů vzdálených od sebe desítky centimetrů a s povrchy bez pokovení a zemnění.

    Pozor na plastové infrapanely nebo panely bez uzemnění! Vždy vyžadujte celokovové provedení a uzemnění konstrukce!

    Elektromagnetická pole je možné snadno měřit dostupnými měřícími přístroji (například zde.). Nákup infrapanelů je zásadním rozhodnutím volby vytápění Vašich prostor ve kterých budete infrapanely mnoho let užívat a minimalizace hodnot elektrosmogu by mělo být nedílnou součástí Vašeho života.

    Věnujte této problematice několik minut a vybírejte produkty, které jsou kvalitní a moderní konstrukce.
    Podlahové topené folie bez uzemnění produkují nadlimitní hodnoty elektrosmogu!“
    https://heatwell.cz/nakup-infrapanelu/elektrosmog/

  • Pomôže polhodinový teplý kúpeľ. Uvoľnia sa svaly, prehreje chrbtica. Ako bonus ste čistý a nesmrdíte. 🙂

 4. A kam idu na dovolenku ?

 5. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku – veľmi smutný príbeh ale bohužiaľ realita.

 6. https://www.naturalnews.com/2021-09-28-severe-coronavirus-injuries-ignored-public-health-officials.html
  Physician and others with severe coronavirus vaccine injuries are being dismissed or ignored by US public health officials
  Lekári a ďalší ľudia s vážnymi zraneniami spôsobenými vakcínou proti korona vírusu sú prepustení alebo ignorovaní americkými úradníkmi verejného zdravotníctva

  Health officials refuse to investigate injuries and potential treatments
  Zdravotníci odmietajú vyšetrovanie zranení a možných liečení

  Mainstream media refuses to talk about vaccine injuries
  Mainstreamové médiá odmietajú hovoriť o zraneniach spôsobených očkovaním

 7. Ten nadpis je dobre?

 8. https://www.hlavnespravy.sk/ockovanie-musi-byt-pre-kazdeho-obcana-nepovinne-a-dobrovolne-sef-rakuskej-konzervativnej-fpo-kickl-podal-verejny-dokaz-ze-nie-je-ockovany/2694038
  „Očkovanie musí byť pre každého občana nepovinné a dobrovoľné.“ Šéf rakúskej konzervatívnej FPÖ Kickl podal verejný dôkaz, že nie je očkovaný

  Herbert Kickl sa konzekventne zasadzuje proti povinnému korona očkovaniu. Vyhlásil, a viackrát to zopakoval, že osobne spochybňuje účinnosť vakcín. A tiež vyhlásil aj to, že nie je očkovaný a ani sa očkovať nedá

  „Očkovanie musí byť pre každého občana nepovinné a dobrovoľné.“

 9. https://zemavek.sk/ockovanie-a-univerzalne-stepni-prikyvovaci/
  Očkovanie a univerzálne štepní prikyvovači

  Od počiatku tejto umelo zdramatizovanej (napr. aj falošne pozitívnymi testami a manipuláciou so štatistikami hospitalizovaných) pandemickej situácie registrujeme u nás absenciu verejnej odbornej diskusie a následné bezradné, agresívne, neúspešné zásahy do života celej spoločnosti vedenej bandou plagiátorov. Nevedomosť vedie ku katastrofickým následkom. A tie sa dostavili.

 10. https://www.banned.video/watch?id=61524aa9d16fea1631290200
  Pfizer CEO Declares Himself King of the Earth! ‚You Must Take Vaccines to Live‘
  Generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer sa vyhlasuje za kráľa Zeme! „Aby ste žili, musíte brať vakcíny“

  Pfizer CEO Albert Bourla recently declared that people will not be able to live life without their big pharma injections.
  Generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer Albert Bourla nedávno vyhlásil, že ľudia nebudú môcť žiť život bez ich veľkých farmaceutických vakcín.

 11. https://www.banned.video/watch?id=61527826e02bfb181d6ec7f3
  Thousands Dead In NYC Within 28 Days Of COVID Vaccine
  Tisíce mŕtvych v New Yorku do 28 dní po očkovaní proti COVIDU

 12. https://www.banned.video/watch?id=6152747447531b17461e0d10
  War For The World As Vaccine Protests Intensify Across Globe
  Vojna o svet ako protesty proti očkovaniu zintenzívňujú naprieč celej zemeguli

 13. Marek Košice

  Mám otázku……
  Riešim vzťah s nevakcinovanou rovesníčkou, ktorá ale opatruje starého pána, ktorý si nechal pichnúť dve dávky Pfizeru (čiže asi dlho nepobudne medzi živými)…
  Môžem sa niečoho obávať pri erotike s ňou? Spike protein? …
  Z tých ľudí čo sa nedali „vakcínovať“ kopa žije v domácnosti s niekym, kto sa dal (a väčšinou pfizerom)…. Alebo „zavakcínované“ masérky/maséri…. doktori, sestričky….. Kolegovia……. Možno jedna žena zo 100 vie byť úplne mimo „dosah“ vakcinovaných Pfizerom…..

  • Keď si všimneš – páničkovia sa dosť podobajú na svojich psíkov, detto dlho spolu žijúci partneri – je to o spoločnej strave, spoločnom mentálnom zdieľaní, vzájomná potreba napodobňovania sa – to všetko vedie k podobnej fiorme.

   „Môžem sa niečoho obávať pri erotike s ňou?“ = práve si si zasial semeno nedôvery – a to je základ rozpadu vzťahu. Brr – báť sa svojej partnerky – a potom to prehlušiť sexom?

   Začal som psom – skončím psom. Pes je výborný vakcinátor, pretože je vnímavejší ako človek, teda u neho prebehne rýchla imunitná reakcia, potom pes prenesie „vakcínu“ na svojho pána. A pán často ani nezaregistruje, že „nič nechytil“. Ešte raz – pes na vychádzkach do seba nasaje všetok možný sajrajt.

   Čiže – skús pozerať na svoju partnerku ako na „vakcinačného psíka“. Má nejaké príznaky? Ak nie – nič nerieš – ale tá nedôvera ku vzťahu nepatrí, zvlášť, ak nemáš s ňou deti a „musel by si“. Nemusíš. Vyber si medzi strachom a sexom. Ale sex s obavami – aj sa ti postaví?! Tak odteraz sa ti nepostaví! A potom si ujasni, kvôli čomu s ňou žiješ – kvôli obavám zo samoty? Kokso – keby vedela čo máš v hlave!

   • Když dotyčná není očkovaná, tak bych spíše měla strach o ni. Ale existuje plno
    látek a protokolů proti spike proteinům. Na tadescu zasílají, když máte proton a podobné maily, čaj z borovicového jehličí, křen, česnek, pampeliška, N-acetylcysteine, Astaxanthin, Zinek, vit. D, CDS, badyán-, je toho dost.
    Maroši, jsem dlouho vdaná, tak už jsme psíčkové oba dva, ale nevím, kdo se na koho podobá. Myslím, že mám vzdorovitého psíčka.

   • Marek Košice

    Maroš, ja s ňou nežijem, a so sexom sme začali pred týždňom… takže tak. A – včera sme to ukončili. Dôvod : ide jej hlavne o sex, nie o vzťah. Tak nech ide do p*če, klamárka jedna… Najprv, že „počkáme mesiac, dva na náš prvý sex“, a potom ho už chcela na druhom stretku…. Ale mal si pravdu – duša sa bránila, takže sa mi nechcel postaviť. Musím viac počúvať svoju dušu. Keď ju počúvam, situačná impotencia nehrozí.

    • Hm. Považujem za normálne, keď si baba vyrazí za avantúrou niekde do baru, tam zbalí chlapa lebo sa chce nechať zbaliť tiež niekym, kto si vyrazil za avantúrou a po strate zábran vďaka alkoholu dostane každý svoje a čáves. Je to rizikové, ale oveľa rizikovejšie je, keď si potom takáto baba hľadá na zoznamke otca pre pancharta, ktorého jej urobil 2 týždne dozadu ten predtým. Alebo donora a servismana. Normálne to baby nerobia – chcieť si niekoho najprv vyskúšať v posteli, pretože také obvykle už nabijáka majú, ale ako psie blchy hľadajú zmenu k lepšiemu, takže to ťahajú v posteli aj s 2-3 naraz – a potom si vytvoria vzťah s tým, koho sa rozhodnú „ako dámy“ klofnúť. Ešte raz – úplne normálna baba ťa dostane do postele tak, že si myslíš, že si dostal ty ju.
     Chcieť od normálneho chlapa doslova pornografický sex – akože sa mu postaví kedy chce – to je práve to frustrujúce – je.ačka na povel. A to nám vyčítajú krátku predohru.

     V prípade akejkoľvek nenormálnosti partnerky je hlúposť nahovárať si, že si to asi človek zle vysvetľuje – treba hneď od toho ujsť čo najďalej! Hlavne nesnažiť sa prekričať varovný hlas podvedomia.

     • Dnes je dôležité nedostať sa na vrchol promiskuitnej pyramídy, lebo Slovensko je malá dedina. Ide o zdravie, ide o život!
      Hedonizmus a promiskuita – to sú chodiace chlamídie! O. i. – dlhodobo skryté-bezpríznakové zodpovedajú za ťažké zápaly kĺbov a srdca v staršom veku, takže to nie je len pohlavná choroba z mladíckej nerozvážnosti. Ja partnerskú neveru a promiskuitu považujem okrem zrady aj za reálne ohrozenie zdravia a života partnera. Poznám prípadov dosť.
      https://live.staticflickr.com/4524/38620389211_36ba9fbb9a_b.jpg
      Chlamýdie: príznaky u žien a mužov, inkubačná doba, liečba
      [Prehľadávať doménu erekciablog.sk] https://www.erekciablog.sk › chlamydie
      Následky neliečenej chlamydiózy spôsobia bolestivé zápaly pohlavného ústrojenstva, jeho zjazvenie a napokon aj neplodnosť. Príčiny, rizikové faktory a prenos chlamydiózy. Chlamydióza je zapríčinená chlamýdiami, čo sú špecifické typy baktérií, ktoré môžu infikovať sliznice v tele.
      Chlamýdie útočia zhora aj zdola – Zdravie a prevencia …
      [Prehľadávať doménu zdravie.pravda.sk] https://zdravie.pravda.sk › zdravie-a-prevencia › clanok › 12679-chlamydie-utocia-zhora-aj-zdola
      Chlamýdie sú baktérie, ktoré žijú vnútri ľudských buniek, čiže vnútrobunkové parazity. Tie, ktoré postihujú dýchací systém, napádajú bunky mandlí, hrdla, priedušiek i pľúc, dokonca aj niektoré bunky imunitného systému. Ich životný cyklus je pomerne komplikovaný, zákerné vedia byť naozaj v tom, že časť z nich …

 14. https://cz24.news/dukaz-ze-slovensko-je-pokusnou-laboratori-pfizeru-generalni-reditel-pfizeru-oznamil-na-americke-tv-vakciny-pro-deti-od-5-let-pouhe-3-tydny-po-zahajeni-experimentu-na-detech-na-slovensku/
  DŮKAZ, ŽE SLOVENSKO JE POKUSNOU LABORATOŘÍ PFIZERU: GENERÁLNÍ ŘEDITEL PFIZERU OZNÁMIL NA AMERICKÉ TV VAKCÍNY PRO DĚTI OD 5 LET POUHÉ 3 TÝDNY PO ZAHÁJENÍ EXPERIMENTU NA DĚTECH NA SLOVENSKU!

  Pamatujete si na zprávu [6] Aeronetu, kterou jsme 8. září/septembera přinesli ze Slovenska? Ministr zdravotnictví Vladimír Lengvarský tehdy oznámil, že na Slovensku se s okamžitou platností začnou očkovat děti ve věku od 5 do 11 let a v článku jsme varovali, že nejde o nic jiného, než o experiment na dětech, který si objednala na Slovensku firma Pfizer, která potřebuje do ruky hmatatelná data z experimentálního očkování dětí, aby americká FDA mohla vakcínu Pfizeru pro děti schválit.

 15. https://cz24.news/willi-huber-priehladna-lziva-marketingova-kampan-na-vrazedne-vakciny-konci-uz-jej-nikto-neveri-ani-ucelovym-klamstvam-aby-sa-prirodzeny-imunitny-system-mal-podriadovat-nezvratnej/
  Willi Huber: PRIEHĽADNÁ LŽIVÁ MARKETINGOVÁ KAMPAŇ NA VRAŽEDNÉ „VAKCÍNY“ KONČÍ, UŽ JEJ NIKTO NEVERÍ. ANI ÚČELOVÝM KLAMSTVÁM, ABY SA PRIRODZENÝ IMUNITNÝ SYSTÉM MAL PODRIAĎOVAŤ NEZVRATNEJ GÉNOVEJ TERAPII

 16. Nedá mi, než také něco napsat. Můj syn /50 let/ po první vakcilíne Pfizer v květnu má neustále brnění celeho těla-přes 4 měsíce. Podstoupil veškeré neurologické vyšetření (CT. MRI, lumb. punkci, krev ….atd. Závěr: jedna se o nepřimeřenou imunitní reakci jeho organismu na vakcínu Pfizer. DRUHOU vakcínu nesmí dostat, je vyřazen z evidence!!!
  Já/74 let/ po druhé vakcíné mám též brnění již
  (6 neděl) v 1/2 levého těla. To se začíná rozšiřovat I do druhé poloviny těla.
  Nic, čím bych se mohla chlubit !!!
  Než se dostanu na neurologické vyšetření, budu mít brnění a mravenčení v celém těle!!!!

  2

 17. V nitrianskej nemocnici stúpajú počty nakazených: Rozhodli sa pre RÁZNY krok!
  ………………..
  „Z celkového počtu 16 hospitalizovaných pacientov s novým korona vírusom je 14 neočkovaných. Dvaja očkovaní pacienti sú v stabilizovanom stave,“ potvrdila Kubinec. A tí neočkovaní sú v akom stave, a aké majú iné choroby a koľko majú rokov?

  Príspevok diskutéra sa mi páči:
  Nitrianska nemocnica bola aj druhej vlne známa svojou servilnosťou k požiadavkám na šírenie paniky. Na zámerné prepĺňanie tejto nemocnice doplatili niektorí ľudia životom….
  P.S.Tie mrazáky nemali chybu.

  Stotožňujem sa s týmto, a aká náhoda, že zase Nitrianska nemocnica. Však vieme kto z Nitry je servilný doktorko. Aj inde v nemocniciach sú pracovníci a vidia čo sa deje a prečo tam niektorí pozitívni pacienti sú a aká je pravda o očkovaných a zároveň netestovaných povie nám ju niekto nahlas?
  Lož vždy vyjde na povrch aj keď sa akokoľvek budú snažiť nám ju servírovať!

 18. https://www.naturalnews.com/2021-09-28-doctors-fauci-covid-policymakers-crimes-humanity.html
  More than 3,000 doctors agree: Fauci and other covid policymakers have committed “crimes against humanity”
  Viac ako 3 000 lekárov súhlasí: Fauci a ďalší tvorcovia covid politík spáchali „zločiny proti ľudskosti“

  Doctor who invented mRNA technology opposes mRNA vaccines
  Lekár, ktorý vynašiel technológiu mRNA, je proti vakcínam mRNA

 19. https://cz24.news/horova-reportaz-ze-smrti-plne-ockovanych-manzelu-zemreli-ruku-v-ruce-minutu-po-sobe-covid-vakciny-zcela-zlikviduji-imunitu-takze-vas-pak-usmrti-jakakoliv-nemoc/
  HOROVÁ REPORTÁŽ ZE SMRTI PLNĚ OČKOVANÝCH MANŽELŮ. ZEMŘELI RUKU V RUCE MINUTU PO SOBĚ. COVID VAKCÍNY ZCELA ZLIKVIDUJÍ IMUNITU, TAKŽE VÁS PAK USMRTÍ JAKÁKOLIV NEMOC

 20. https://cz24.news/ockovani-je-pouze-prvni-krok-odhaleny-skutecne-duvody-a-zajmy-korporaci-na-udrzovani-falesne-pandemie/
  OČKOVÁNÍ JE POUZE PRVNÍ KROK. ODHALENY SKUTEČNÉ DŮVODY A ZÁJMY KORPORACÍ NA UDRŽOVÁNÍ FALEŠNÉ PANDEMIE

  Dr. Judy Mikovits není spokojená. Celý rok zkouší varovat lidstvo, spolu s Dr. Montagnierem, Dr. Cahill, Dr. Tenpenny a mnoha jinými a přesto se lidé nechávají dál očkovat nebezpečnými látkami, o kterých nic neví a neví o nich nic ani lékař, který jim tyto vpichy dává. „Miliony dostávají injekčně do těla umělý virus spolu s tou nejvíc nebezpečnou hrotovou bílkovinou (spike protein), která obsahuje HIV, XMRV a SARS a ubližují si tím,“ říká Dr. Mikovits.

  Za každou pandemií od r. 1984 je podle ní Dr. Anthony Fauci. On to byl, který způsobil HIV/AIDS pandemii a všecko co přišlo po ní.

  Akcie malých firem jsou vlastněny většími firmami. Akcie větších firem jsou vlastněny ještě většími firmami a na vrcholu této pyramidy, ti, kteří vlastní nejvíc akcií největšího počtu firem jsou právě: BlackRock a Vanguard!

  To je, jak dnešní svět funguje.

 21. https://www.hlavnespravy.sk/izraelcania-vyrazaju-do-ulic-po-tom-co-im-bolo-povedane-ze-na-to-aby-boli-povazovani-za-plne-ockovanych-je-potrebnych-viac-ockovani/2694418
  Izraelčania vyrážajú do ulíc po tom, čo im bolo povedané, že na to, aby boli považovaní za „plne očkovaných“, je potrebných viac očkovaní

  Očakáva sa, že čoskoro oznámia, že na „plné zaočkovanie“ budú potrebné štyri očkovania. V Izraeli vypukli protesty, pretože ľuďom pomaly dochádza, že vláda stále posúva ciele pre očkovacie pasy

  • Izraelský minister zdravotníctva Nitzan Horowitz bol nedávno prichytený v rozhovore, kde priznal, že očkovacie pasy slúžia v prvom rade na to, aby boli prinútení skeptickí ľudia nechať sa zaočkovať a nie zo zdravotných dôvodov.

  • Ako som písala minule…v Izraeli idú pichať 4.davku lebo tretia nezabrala.

   u nás by očkovaniachtivým mohli dať v tomto prípade rovno dve…

 22. Jednoduchá

  …k tomu článku, až sa to ,,ťažko“ číta, čo sa stalo 6 členom 1 rodiny po očkovaní, je to veľmi nešťastné rozhodnutie sa dať zaočkovať, ak to niekto chce sám pre seba… no ak na to ,,nahovorí“ ďalšie, tak to je už fiasko….je veľmi smutné, že to nechcú nahlásiť, zrejme kvôli tomu manželovi – zdravotníkovi, ale aj on sám by mohol svoj.tento x správnym rozhodnutím pomôcť k tomu, aby sa viac bralo do úvahy, že tieto vakcíny nie sú také nápomocné, ako sa zdá, práve naopak ! on by mal aspoň teraz otvoriť ústa a hovoriť, ako sa veci ,,naozaj majú“ / keď ich vedel prehovoriť na očkovanie, myslím si, že s rozprávaním problém nemá… /…no s čím by mohol mať problém je priznať si chybu a už nastáva stret záujmov! / prizná sa a bude pred ostat.divne vyzerať ? možno nie alebo predsa len ,,odhodí svoje ego bokom“, prizná si tú chybu, že sa pomýlil a skutočne pôjde tie ,,účinky“ vakcíny nahlásiť, už kvôli iným, a aj kvôli svojmu svedomiu, či vnútor.ja, kt. sa v ňom ozýva…Ktovie, ako ešte zareaguje? možno prekvapí a nakoniec to urobí…..o však tá rodinka, kt.sa dala nahovoriť? tá to teraz bude mať veľmi ťažké a aspoň takto na diaľku im držím palce, nech tie ,,účinky“ čím skôr odznejú a nech sa čím skôr všetci uzdravia….. milá Kvetka, a teraz k tvojmu príspevku…v 1.rade ťa obdivujem, že ti manželstvo tak dlho vydržalo a verím tomu, že aj vydrží…nie každému sa toto podarí, ja osobne ,,ustojím dosť“, no stratenú dôveru z ex,strany sa mi ,,ustáť nepodarilo“….toto sa mi na takto vo vyšš.veku žijúc.partneroch či manžel.páči, že sú si 1 druhému oporou…minule mi akurát písala moja priateľka o 25 rok.staršia, ako sa stará o svojho manž.po operácii…veľmi som ju za to pochválila, no ani tak nie presne za tú starostl., ale za to, že sa dokáže postarať o muža, s kt.žije viac menej zo zvyku…žijú spolu v 1 dome, no každý má svoj život….z úcty a lásky k nej kt.mám, nebudem zachádzať do podrobností, no myslela som to tak, že ja by som sa už o ex.tak nedokázala postarať, práve kvôli tej strat.dôvere….ja som už nemohla v tom spol.dome ani zostať bývať, samozrejme rozhod.nebolo také rýchle, ale po 6 rok.stagnácie a žiadnej nápravy v tomto smere z jeho strany som odišla…no neva, teraz je to už ocveľa lepšie a ako sa tu Maroš vyjadril, že si stará škola, tak ja dodávam, že si úprimne milujúca manželka, kt.svojho má svojho muža stále rada, ba možno ešte viac, lebo rokmi ste si na seba aj zvykli, viete, čo sa tomu 2.páči, čo už menej :-(, viete ako si byť navzájom oporou a hlavne, je tam stále tá dôvera a úcta 1 k 2 ! Neviem si predstaviť vzťah bez dôvery, ak takto vy spolu žijete, tak tú starostlivosť o toho 2.človek berie ako takú samozrejmosť, aby sa tomu druhému čím skôr polepšilo :-)…ono aj v dlhoroč.manželsv., alebo partnerst., či partnerstv.vo vyššom veku sa dá žiť pekný život, no je potrebné, aby uznávali podobné hodnoty, vedeli sa vzájomne rešpektovať a vážili sa navzájom…no a tá dôvera, niekto vie žiť 1 život na 2 spôsoby, to je podľa mńa úplne neetické, a nelojálne voči osobe, kt. má toho 2.za ,,celý svet“, chcem tým povedať, že u mňa je ten človek vždy pred celou rodinou ….no ak ja nie som pre neho tým všetkým, potom je ten vzťah len taký ,,vlažný“ a to už nie je ten pravý vzťah…je to skôr ako východisko z núdze??? čo ja osobne ignorujem….a ešte by som odrazu načrtla vzťah deti a rodičia…mám dosť trpkú skúsenosť s moj.mamou, mala som sa o ňu postarať, a mala mi za to podarovať 1/2 domu…tak sa aj stalo….no potom mama zistila, že ako samá žena ten dom nemôžem opraviť podľa jej predstáv, tak som jej ho vrátila a dala ho na brata….keď som bývala s ňou, porozprávali sme sa hockedy počas dňa,/ teda keď som bola doma/, spolu sme varili, pozerali telku, išli navonok…..v dome sa dalo bývať, aj celkom žiť…teraz je už dom hlavne zvnútra už opravený, podľa mamin.slov zastaví sa ku nej len brat, tak raz za deň, stručne sa porozprávajú a ide po svojom…takže teraz je mama v opraven.dome a cíti sa veľmi osamelo….stále som za to, že lepšie žiť v skomnejš.podmienkach, ale s ľuďmi, s kt.si človek rozumie …teraz na to prišla už aj mama, no ja už jej nemám ako pomôcť, raz za čas prídem, porozprávame sa a odchádzam…iste, aj medzi nami boli dáke ,,trhlinky“/ napr.prečo nejdem do kostola:-(…/ , no teraz sú už ,,trošku“ väčšie….svoje deti som vychovávala rovnako, no ako by sa ku mne v budúcn.zachovali? ťažko povedať / podľa nás- detí našej mamy …./, stále verím že dobre, no hlavne verím, že budem čo najdlhšie fit 🙂 a budem čo najdlhšie sebestačná…a tiež si myslím, že je potrebné si s nimi udržať dobré a korektné vzťahy…… .mama je na svoje ročky /79/ celkom ok., má tiež už dáke ,,neduhy“, no povie, že najviac ju bolí pri srdiečku :-(, a pritom nás – 5 detí vychovala rovnako…..

 23. jednoduchá

  …a k tomu opatrov.nevakcinovan.ženy a vakcin.muža – keby sme riešili takéto záležitosti, tak by sme my nevakc. ani do obchodu nešli…..a opäť sme pri tej dôvere, tá je vo vzťahu, aspoň podľa mňa, na 1.mieste…

  • Milá Jednoduchá, děkuji za Tvůj příspěvek, kde jsi odhalila své zraněné srdíčko. Je mi líto, co Tě potkalo. Máš pravdu, ta důvěra je na prvním místě. Neumím si představit, že bych žila s někým, který by mou plnou důvěru neměl. Je taky pravda, že ta dlouhá léta člověk musí „zaplatit“ určitými ústupky, ale to je z obou stran a taky ne vždy je krajina zalitá sluncem. Teď už je to taková jiná láska, která staví na jiných věcech, než v mládí. Jak řekl Maroš, jsem Stará škola a byla jsem jinak vychována. Ale Tobě přeji hlavně to zdraví – nejsi očkovaná a nebudeš a pokoj v duši.. Děláš to, co považuješ za správné, řídíš se srdcem . Bude potřeba hodně lásky, až to šílenství skončí. Kdybych neměla očkovaného syna a snachu, tak bych byla úplně v klidu, ale nemohu myslet na sebe. Je spousta dětí, které budou bez rodičů, myslím, že tu bude hodně práce. Co se týká domu, ten jsi správně pustila z hlavy. My bydlíme ve 2+1 v paneláku. Mé mamince je 88 let, ale hlava dobrá, takže mohu pomáhat, ale nemusím ji hledat po okolí např. A ze všeho nejvíc potřebuje obejmout, vyslechnout a z toho ten člověk žije. Tebe taky na dálku objímám a kdybys mi chtěla napsat, redakce Ti můj mail určitě dá. Zatím dovi, jak Vy Slováci krásně píšete,

 24. Jednoduchá

  Kvetka ďakujem moc za krásne povzbudenie, milo mi to padlo :-)…je pravda, že som sa dosť rozpísala, no bolo toho trošku viac a vo 2 vetách by som to ťažko vysvetlila… …teraz je moja situác. už oveľa lepšia, podstatné je naše zdravie, naše vzťahy a náš vnútorný pokoj…..želám Tebe aj celej Tvojej rodinke všetko len to najlepšie ! :-)….. p.s. práve Češka mi odpísala tak krásne, ste naši ,,skvelí bratia“ :-)……

Pridajte komentár

*