Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Chemoterapia verzus Rakovina: Mrazivá pravda, o ktorej musíte vedieť


Print Friendly, PDF & Email

Chemoterapia verzus Rakovina: Mrazivá pravda, o ktorej musíte vedieť

Liečba rakoviny je VEĽKÝ biznis. V skutočnosti každoročná alopatická (konvenčná) liečba rakoviny v USA vytvára viac ako 200 mld. dolárov príjem.

I napriek tomu je rakovina stále druhou najčastejšou príčinou úmrtí v USA a vo Veľkej Británii a jednou z hlavných príčin úmrtí aj v ostatných západných krajinách. Odborníci sa domnievajú, že sa tieto štatistiky budú len zhoršovať.

Tak ako môžeme zastaviť každoročný rast 14 miliónov ľudí, ktorým je diagnostikovaná rakovina? Ako môžeme zabrániť 8 miliónom zbytočných úmrtí?

Pravdou je, že rakovinovú nepriazeň osudu môžeme poraziť. Tento článok zmení váš pohľad na túto ničivú chorobu.

Smrteľná nehoda priniesla nečakaný objav v zdravotníctve

Lekári a ďalšie osoby, pôsobiace v rakovinovom priemysle, profitujú zakaždým, keď sa onkologický pacient podvolí konvenčnému liečebnému modelu B3, ktorý zahŕňa:

 1. vyrezanie nevyhnutných častí tela chirurgickým zákrokom
 2. otravu chemoterapiou
 3. spálenie tela ionizujúcim žiarením

Alebo inak povedané barbarskú kombináciu všetkých troch postupov – rezať, otráviť, spáliť!

V tomto článku sa budeme venovať výhradne chemoterapii.

Objav chemoterapie

Chemoterapia bola objavená počas 2. svetovej vojny, kedy loď vezúca horčičný plyn – nervový prípravok používaný v chemických zbraniach – bola bombardovaná a vojaci na palube boli vystavení tejto chemikálii.

Následne boli títo muži ochudobnení o kostnú dreň a lymfatický systém – bunky, ktoré sa prirodzene delia rýchlejšie ako ostatné bunky.

Vedci v tom čase uvažovali, či horčičný plyn by mohol byť použitý pri liečení nádorových buniek, ktoré sa tiež delia rýchlejšie ako normálne bunky v ľudskom tele.

Prvá verzia chemoterapeutickej liečby sa nazývala „dusíkatý yperit“. V roku 1942 klinika Memorial Sloan-Kettering Cancer Center v New Yorku tajne začala liečbu rakoviny prsníka s týmto dusíkatým yperitom. Nikto nebol vyliečený.

Ďalšie pokusy s chemoterapiou vykonala Univerzita v Yale okolo roku 1943, kedy bolo ošetrených 160 pacientov. Znovu nebol nikto vyliečený.

Ale keďže chemoterapia zmenšila rakovinové nádory, výskumníci boli takí nadšení, že uskutočnené testy vyhlásili za „úspech“.

Postupne boli vyvinuté syntetické verzie dusíkatého yperitu, ktoré mali jednu spoločnú črtu, a to neschopnosť rozlíšiť zdravé bunky od rakovinových buniek. Ničia všetko.

Všetky zdravé bunky (ako napríklad bunky imunitného systému), ktoré sa prirodzene rýchlo delia, sú zničené rovnako rýchlo ako rýchlo deliace sa rakovinové bunky. Analogicky môžeme predpokladať, že ste povedali deratizátorovi, že termity zamorili vašu domácnosť.

Deratizátor, do rúk ktorého ste sa zverili, vám povie, že najlepším možným postupom by bolo použitie chemikálie, o ktorej je známe, že rozožiera drevo i základy domov, rovnako ako spôsobuje nenapraviteľné škody na nábytku a oknách.

Urobili by ste to?

Následky chemoterapie na ľudský organizmus sú intenzívne. Niektorí ľudia ich nazývajú „vedľajšie účinky“, ale pravdou je, že sú to „priame účinky“.

Ako chemik, vyučený pre interpretáciu údajov, nemôžem pochopiť, ako môžu lekári ignorovať jasný dôkaz toho, že chemoterapia robí oveľa, oveľa väčšie škody než úžitku.“ Alan Nixon, PhD., bývalý prezident Americkej chemickej spoločnosti.

Najbežnejšie priame účinky chemoterapie

Poznanie prichádza po tom, čo podstúpite chemoterapiu.

Veľa onkologických pacientov, ktorí podstúpili túto metódu, poukazujú na to, že ide o „chemo brain“ (chemický mozog alebo chemická hmla) – lekársky termín pre problémy s pamäťou, základnými myšlienkovými procesmi, s koordináciou a náladou.

Periférna neuropatia je brnenie v končatinách, ktoré môžu sprevádzať všeobecná únava alebo slabosť, tras, necitlivosť, alebo bolesť. Tieto príznaky tiež postihujú základnú rovnováhu, reflexy a koordináciu.

Xerostómia je pocit extrémnej suchosti v ústach a môže viesť k vzniku vredov v mäkkých tkanivách, k ťažkostiam s prehĺtaním, a tak k vyššej náchylnosti na krvácanie. Onkologickí pacienti hovoria, že je ovplyvnená aj ich chuť.

Nevoľnosť je jedným z najbežnejších priamych účinkov chemoterapie.

Dehydratácia v dôsledku vracania alebo hnačky je vážna, a preto je dostatočný pitný režim  v priebehu chemoterapie veľmi dôležitý. Dostatočná hydratácia môže zmierniť príznaky xerostómie, a tiež chráni vaše obličky (usilovne pracujúce na vyplavení chemických toxínov z tela).

Anémia (málokrvnosť) nastáva, keď vaše telo nie je schopné vytvárať dostatok červených krviniek. Červené krvinky sú zodpovedné za prenos kyslíka do tkanív a jeho nedostatok pri anémii spôsobuje únavu, závraty, neschopnosť sústrediť sa, pocity chladu a celkovú slabosť.

Neutropénia je stav, ktorý nastane, keď vaše telo nemá dostatok bielych krviniek – tvoriacich chrbticu vášho imunitného systému. Robí vás to náchylnejšími na infekciu a znižuje vašu schopnosť bojovať so zvyškovou rakovinou.

Trombocytopénia je spôsobená nízkym počtom krvných doštičiek. Tie potrebujete na zrážanie krvi a ich nedostatok zvyšuje pravdepodobnosť vzniku modrín alebo riziko krvácania.

Môže to spôsobovať problémy s menštruáciou, krvácanie do tráviaceho traktu, ktoré sa prejaví vo zvratkoch alebo stolici, alebo tiež krvácanie z nosa.

Kardiomyopatia je oslabenie srdcového svalu. Spôsobuje nepravidelný srdcový tep (arytmiu), ktorá zvyšuje riziko srdcových príhod.

Alopécia bude vplývať na všetky vlasy na vašom tele a zvyčajne sa dostaví rýchlo po zahájení liečby. Počas niekoľkých týždňov od skončenia chemoterapie vlasy začínajú opäť rásť.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Nechty na rukách a na nohách sa tiež môžu meniť, a to buď zmenou farby, alebo sa stávajú veľmi krehkými.

Citlivá pokožka je tiež bežným príznakom. Onkologickí pacienti sa sťažujú na pocity podráždenia, svrbenia, vyrážky, akné, suchosť a jednoduchšiu náchylnosť na spálenie pokožky od slnka.

Neplodnosť u mužov i žien sa môže pri chemoterapii vyskytnúť. Chemoterapia ovplyvňuje hormóny a počet spermií.

Môže tak spôsobiť katastrofu na menštruačnom cykle, ovplyvniť celkový sexuálny apetít a spôsobiť extrémnu vaginálnu suchosť. A niekedy vyvoláva nástup menopauzy.

Osteoporóza je strata kostnej hmoty. Ak ste starší, ide o prirodzený jav (ženy sú viac ohrozené). Chemoterapia urýchľuje tento proces tým, že znižuje rýchlo hladinu estrogénu a oslabuje kostnú dreň.

Aký je teda vplyv chemoterapie na telo?

Ako môžete vidieť, dopad chemoterapie na ľudské telo môže byť brutálny. Vyvíja veľkú záťaž na váš imunitný systém, ktorý je vašou prvou líniou obrany proti rakovine.

Výsledkom toho všetkého je, že ďalším priamym účinkom chemoterapie je paradoxne … rakovina. Áno, toto varovanie je vytlačené aj na etiketách chemoterapeutických liekov – malým písmom, samozrejme.

Napríklad Doxorubicín môže zvýšiť riziko vzniku leukémie (rakoviny bielych krviniek), najmä ak sa kombinuje s inými chemoterapeutickými liekmi a ožarovaním.

„Doxorubicín môže zvýšiť riziko vzniku leukémie (rakoviny bielych krviniek), a to najmä ak sa užíva vo vysokých dávkach alebo sa kombinuje s inými chemoterapeutickými liekmi alebo ožarovaním röntgenovými lúčmi…

Doxorubicín môže spôsobovať vážne alebo život ohrozujúce problémy so srdcom kedykoľvek v priebehu liečby, alebo mesiace a roky po tom, čo vaša liečba skončila…“

Ďalším bežným chemoterapeutickým liekom je Cyklofosfamid, ktorý zvyšuje riziko vzniku rakoviny močového mechúra a vaječníkov. A tento zoznam liečiv by mohol pokračovať ďalej a ďalej.

Tak, ak navštívite kliniku pre onkologickú liečbu s jedným typom rakoviny a budete súhlasiť s chemoterapeutickou liečbou, častým výsledkom je vznik druhého typu rakoviny.

Váš onkológ vám bude tvrdiť, že úspešne vylieči vašu prvú rakovinu, aj keď sa u vás vyvinie druhá alebo tretia rakovina priamo spôsobená chemoterapiou, ktorá bola použitá na liečbu pôvodnej rakoviny.

Podľa štúdie vypracovanej na Oddelení radiačnej onkológie v Northern Sydney Cancer Centre a publikovanej v decembri 2004 v časopise Clinical Oncology je skutočný dopad chemoterapie na 5 ročnú mieru prežitia u dospelých len 2,1 %.

Pozrite si tabuľku nižšie:

chemoterapia-obr1

Aká je pravda o dožívaní pacientov po chemoterapii

Dr. Hardin B. Jones (bývalý profesor lekárskej fyziky a fyziológie na Kalifornskej univerzite v Berkeley) zistil, že onkologickí pacienti, ktorí podstúpili chemoterapiu vlastne zomreli skôr než tí, ktorí odmietli akúkoľvek liečbu.

Vo svojej štúdii zistil, že ľudia, ktorí odmietli liečbu, žili v priemere 12,5 roka, zatiaľ čo tí, ktorí chemoterapiu podstúpili (a iné konvenčné liečby), žili v priemere len 3 roky.

Stavím sa, že ste to nepočuli v nočných správach!

Smutnou pravdou je, že mnohí ľudia, ktorí „zomreli na rakovinu“, skutočne zomreli vďaka konvenčnej liečbe, a to oveľa skôr, než by zomreli na rakovinu.

Jednoducho povedané, liečba zabíja skôr ako samotná choroba.

Ako v skutočnosti, chemoterapeutický liek 5-Fluorouracil niekedy lekári označujú ako „5 stôp pod zemou“ kvôli jeho smrtiacim vedľajším účinkom.

Nehovoriac o tom, že tím vedcov na Rochesterskej univerzite a na Fakulte verejného zdravotníctva Harvardovej univerzity spájajú 5-FU s postupným rozpadom populácií kmeňových buniek a ich potomstva v centrálnom nervovom systéme.

U väčšiny dospelých onkologických pacientov je typickým najlepším scenárom Big 5 psychologický model (alebo aj veľká päťka), ktorý si kupuje trochu času. V najhoršom prípade zomriete od liečby skôr ako od samotnej choroby.

„Chemoterapia je pokus otráviť telo tesne pred smrťou v nádeji, že rakovinu zabije skôr ako celé telo. Väčšinou to tak nefunguje.“  Dr. John R. Lee

Prírodné, netoxické liečby na rakovinu

V pravde o rakovine sme odhodlaní prinášať vám najnovšie a najaktuálnejšie informácie o prírodných a netoxických liečbach.

Bylinné prípravky, vitamín B-17, hypertermia, konope, bio-oxidačná liečba, frekvenčné stroje a detoxikácia sú len niektoré netoxické liečby, ktoré sú úspešne používané tisíckami ľudí po celom svete pri liečbe rakoviny.

Napísali sme o tom pred časom aj pomerne rozsiahly článok Liečba rakoviny: Efektívne a netoxické metódy boja, v ktorom nájdete všetky podstatné informácie.

Kompletný zoznam všetkých našich článkov o rakovine sa nachádza v kategórii Rakovina.

Záver

Teraz, keď poznáte pravdu o tom, aký dopad má chemoterapia na ľudské telo, je na vás, akú formu liečby rakoviny by ste si zvolili.

Je dobré vedieť, že existujú mnohé netoxické spôsoby liečby, ktoré vám môžu pomôcť v boji s touto chorobou.

Mnohé štúdie však poukazujú na to, akú dôležitú úlohu pri liečbe zohráva psychika človeka a schopnosť vysporiadať sa s bolesťami tela, ktoré často súvisia s bolesťami spôsobenými na duši.

Vezmite preto svoj život do vlastných rúk a obklopte sa ľuďmi, ktorí vás majú radi. Predovšetkým si však nezabudnite odpustiť!

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Bledá Tvář

  Podle mě, by se onkologové, kteří nabízejí a provádí chemoterapii, měli nazývat „masovými vrahy“ !!!!!!

  Bledá Tvář,
  Absolvent VŠCHT Praha., t.č. důchodce,

  • Ja som tiež presvedčená, že môjho otca zabila chemoterapia. Takisto asi pred rokom, keď ho ožarovali mu spálili aj zdravé bunky – nemohol nič jesť, ani nám nikto ani jemu nepovedal, čo ako a čo má prijímať. Keby som nenarazila na známu sestričku a trvala na tom aby otec išiel na infúzie do nemocnice, mohol nám zomrieť na popáleniny od ožiarenie už pred rokom. /Otcovi dávali studené nápoje ako pri popálenine kože/

  • Podle mě, by se onkologové, kteří nabízejí a provádí chemoterapii, měli nazývat “masovými vrahy” !!!!!! citujem Vaše slová. Vykonávatelia najbohatších firiem na svete sú pod takým tlakom svojich menežerov (managerov ) , tlakom vzdelávacích a edukačných akcií, nezaslepených dvojitých štúdii. Ale štúdii so satanskými štatistický-mi metodikami a informačnými technológiami Big Pharma „lobby“. Skúste postaviť štúdiu štandardnej poisťovňami hradenej liečby a niektorej certifikovanej kliniky prírodnej liečby. Nepodarí sa Vám to! V Nemecku takého Kliniky naturálnej medicíny existovali, či ešte sú ?? Kto sa proti Big Pharma postaví, neobstojí. Je za nimi vláda, politici, bankovníci, zbrojári. A nejaký vykonávateľ su musí vždy nájsť. Aj keď často konštatuje, CA sme porazili ! ale pacient už je mŕtvi. Amen.

  • VYLIEČME SA Z RAKOVINY LEN ZA 35 DNÍ
   Ježiš povedal,choď tvoja viera ťa uzdravila.

   Viera môže pomôcť pri seba uzdravovaní až 53%-ami.

   Trpiaci na chorobu rakovinu si musia najprv uvedomiť, zamyslieť sa nad tým z čoho chorobu dostali a pri liečení sa vyvarovať doterajšieho spôsobu života z ktorého teraz čelia týmto dôsledkom…

   Mnohí vedci sa prikláňajú k zhodnému názoru,že množstvo rakovín vznikne okrem karcinogenity aj dôsledkom spôsobenými parazitmi ako sú vírusy, baktérie, plesne a huby v kyslom prostredí, ktoré tiež aj sami vytvárajú.

   Pri liečení rakoviny ako je napr. rakovina žalúdka je treba najprv zničiť pôvodcu rakoviny helikobaktera pylori,ktorý je zodpovedný za poleptanie sliznice žalúdka a tvorbu následných rakovinových vredov.
   Zo skúsenosti MMS/CDS tieto baktérie zničia za 7 dní,čo ATB je pre nich zväčšia už prikrátke. Pri ponechaní týchto pôvodcov rakoviny sa stane liečenie nekonečným príbehom resp obiehaním dokolečka dokola,preto je treba pri tom zvoliť správny postup terapie..
   Podobne je to aj pri niektorých rakovinách pľúc so známym jeho pôvodcom chlamýdie či plesne a tiež aj pri rakovine krčka maternice z jej pôvodcom vírusom HPV,rakovina ľadvín s premnoženými streptokokmi vo vytvorených cystách a podobne.
   Vírus HPV v krčku maternice MMS/CDS totálne zničí v krátkom čase za 9 dní a pľúcne chlamýdie-pneumonie tiež za za 14 dní.
   Podľa dokumentarného filmu z Afríky sa z malárie len za jediný deň len po vypití niekoľkých kvapiek MMS, ktoré nestoja skoro žiadne peniaze vyliečilo všetkých chorých zo 154 pri odbornom a prísnom dohľade lekárov a medzinárodného červeného kríža:
   http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2121-uspesne-klinicke-testy-lecby-malarie-pomoci-mms-v-africe
   Ako je zrejme z videa pri liečení malárie pomocou kvapiek MMS v Ugande sa zúčastnili aj maličké deti a všetci do jediného sa tak zázračne rýchlo uzdravili. Zaujímavé je to že nikto z nich nemal poleptaný a rozožratý žalúdok ako o tom často blúznia. Najsmutnejšie na tom je a zdravím rozumom nepochopiteľné to,že na maláriu ročne stále i naďalej zomierajú tisíce ľudí ročne i napriek vynájdenému najuniverzálnejšiemu a najlepšiemu lieku na tejto planéte MMS.

   MMS/CDS vyliečia každý druh rakoviny,MMS všetky druhy priemerne do jedného mesiaca a CDS vylieči 97% druhy rakovín a zároveň aj s veľkou istotou ničí všetky parazity, vírusy, baktérie, plesne a huby už vo veľmi krátkom čase..

   Pri liečení rakoviny sa zároveň musí celé telo poriadne detoxikovať (doslovne vyprať) rôznymi detoxikáčnymi prípravkami napr.yuccou, a jesť pri tom množstvo zeleniny a piť dostatok mäkkej čistej vody a zeleninové šťavy. Dobre pri tom pomáha Spirulina a Chlorella a klíčky.

   Na vyliečenie rakoviny ľahšej formy denne brať 8 g (8 tisíc. mg) prášku Kurkumy,pri ťažšej forme 9 g denne.
   Kurkumu prášok je najlepšie brať 3 krát denne ½ hod pred jedlom a to pred hlavnými jedlami pred raňajkami pred obedom a pred večerou.
   Nápoj Kurkumy pre jednú dávku si pripravíme v 2 – 3-oj decovom pohári nasledovne:
   Do pohára si odvážime 2,7 g (2700 mg) Kurkumy pri ľahšej forme rakoviny pridáme cca 2,5 dl vody a miešame najmenej 1 minútu aby sa všetok prášok z Kurkumy dobre rozpustil. Pri ťažšej forme rakoviny berieme 3 g práškovej Kurkumy denne.
   Čistú Kurkumu bez akychkoľvek prímesy nájdeme v netových obchodoch na heureke.
   Chorí na rakovinu sa môžu vyliečiť z rakoviny aj pomocou prípravku Kurkumín v kapsulách, ale najlepší je čistý bez prímesy bez piperínu a Kurkumín komplex tiež nie je vhodný.

   I keď je Kurkumín čistý bez ďalších prímesy,nie každý ma rovnaké množstvo liečivej látky Kurkumín.

   Na vyliečenie ľahšej formy rakoviny berieme Kurkumín denne 5 kapsúl ½ hod pred jedlom 2+2+1 a pri ťažšej forme berieme 6 kapsúl 2+2+2, 1/2 hod pred jedlom a zapiť 2-3 dl čistej mäkkej vody.
   Takmer rovnocenný dobre zaberajúci pri liečení rakoviny je prípravok z hroznových jadierok Grape Seed.
   Grape Seed berieme spolu s jedlom resp spolu hlavnými jedlami pri ťažkej forme rakoviny 6 kapsúl denne 2+2+2, a pri ľahšej forme 5 kapsúl denne 2+2+1.

   Toto dole pri liečení rakoviny rešpektujme:

   Rakovinové bunky pre svoje bujnenie nepotrebujú kyslík ako zdravé bunky a živia sa 85%-ami cukrami.
   1/ Cukry a iné sladidla a ich všetky produkty okrem sladidla STEVIE a biela múka a jej výrobky najviac prekysľujú celé telo tvorbou KYSELINY OCTOVEJ, ktorá je pohromou s tvorbou prekyslenia (acidóza) a priam znemožňuje liečenie každej choroby. Fruktuzové cukry obsahujú množstvo sacharózy,tak že pri prekyslení sa správajú podobne a ak nechceme kŕmiť rakovinové bunky tak ho z nášho jedálnička vyhoďme.

   2/Chorí na rakovinu musia max obmedziť či skoncovať z bielou múkou a jej všetkými produktmi,ktoré tiež prekysľuje celé telo ako cukry a nahradiť ju pri liečení celozrnými,najlepšie bez lepku.
   Z obilnín je najzásaditejšie proso a amarant.Amarantová múka,alebo uvarené zrniečka v prílohe ako zeleninové rizoto ma najvyšší nutričný obsah a uzdravovací účinok zo všetkých.

   3/ Chorí na rakovinu nesmú jesť ťažké bravčové a hovädzie pečené v trúbe,vyprážané,mastné a vnútornosti. Všetko to ma obsah purinových látok z ktorých sa následne tvorí kryštalická KYSELINA MOČOVÁ a z nej len ďalšia pohroma prekyslenia a len zdanlivé pomalé liečenie a tobôž už nie z rakoviny.
   Purinové látky obsahujú aj strukoviny,preto z nich jeme iba polievky nie však prívarky pri ktorých už je možnosť vzniku kyseliny močovej.
   4/ Je treba sa zbaviť všetkých údenín aj údených syrov z ktorých sa následne tvorí KYSELINA DUSIČNÁ.

   5/ Chorí na rakovinu sa musia vyhnúť ťažkým dlhým svalovým záťažiam,pri ktorých svaly produkujú prekyslenie KYSELINOU MLIEČNOU, ale to zas neznamená,že majú obmedziť aktívny pohyb bez ktorého dobre nefunguje metabolizmus.
   Pri fyzickej aktivite sa potíme a tým sa telo zbavuje toxínov z kyslosti.
   Neokysličené telo sa značne prekysľuje.
   Neokysličený organizmus bez dennej fyzickej aktivity je stále prekyskený a práve takéto kyslé prostredie umožňuje množenie sa vírusov, baktérií, hlíst a ich lariev, plesní, hub, mykoz a rakovinových buniek.

   6/ Rakovinové bunky pre svoje množenie nepotrebujú kyslík ako zdravé bunky len cukor.

   7/ Chorí na rakovinu musia mať každodennú fyzickú aktivitu aspoň ½ – ¾ hod rýchlejšej chôdze.

   8/ Chorí na rakovinu nesmú piť sladené, sýtené oxidom uhličitým CO2 a kolu už absolútne nie ani zdraví, ktorá tvorí kyselinu FOSFOREČNÚ a UHLIČITÚ.

   9/ Bravčové mäso s následnou tvorbou KYSELINY SIROVEJ tiež chorému škodí a namiesto neho zaradiť do jedálnička dary mora (omega3)-mastné ryby.

   10/ Chorí na rakovinu musia obmedziť mliečne výrobky. Mali by vylúčiť pasterizované mlieko,smotanu a podobné produkty a nahradiť ich v skôr tvarohom, jogurtmi, maslom, acidkami a najlepšie z domáceho chovu..
   U niektorých malých deti sa enzýmy na premenu laktózy postupne vytrácajú a následky z toho sú intolerancie a alergie na laktózu a tým sa pri trávení tvoria jedy spôsobujúce hlavne kožné choroby.
   11/ KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ je z užívania z chemických liekov.

   12/ Chorí na rakovinu nesmú jesť niektoré druhy kyslých ovocí,citrón a kyslá kapusta neprekysľujú sú zásadité a pri liečbe veľmi pomáhajú.
   Celková strava kyslosť zásada by mala byť vo vhodnom pomere 80% zásaditá strava a 20% a lepšie i menej kyslá strava a pri liečení rakoviny je to nutnosťou.

   13/ Chorým na rakovinu nesmú chýbať dôležité minerálne látky a vitamíny,preto by mali užívať denne aspoň komplet multivitamínov napr. Mega Komplet 3 krát denne
   Chorí na rakovinu by mali brať DENNE vitamín C 500mg, MSM (metylsulfonylmetán) 400 mg a Magnézium 400 mg. Tá prášková trojica rozmiešaná vode sa berie spolu naraz ½ hod pred jedlom.

   14/ Chorí na rakovinu ak sa chcú vyliečiť musia piť denne dostatočné množstvo mäkkej čistej vody a iných zdravých tekutín, koľko? Svoju váhu si podeľte 30 tími a výsledok bude príjem denných tekutín.

   15/ Chorým na rakovinu pomáha pitie zelených čajov priemerne 1.2 litrov denne.

   16/ Chorí na rakovinu pri liečení by sa nemali dlhodobo zdržiavať v žiadnych druhov smogov hlavne nie v zamorení elektrosmogom včetne zón zemského žiarenia,nespávať nad vodným spodným tokom.

   17/ Nezabudníme papať veľa rozmanitej zeleniny a z nich čerstvé šťavy,ktoré urýchľujú liečbu z každej choroby.
   Obe extrakty nie sú absolútne škodlivé ani pre malé deti,ktoré vedia prehltnúť kapsulu,alebo im možno podať napr. Grape Seed v jedle a podobne. Ich liečivý obsah je vysoko účinný s rovnakou úrovňou ako je KOREŇ PÚPAVY.
   Rakovinu liečime:
   1/ Ľahšiu formu rakoviny liečime Kurkumou 24 dní, a ťažšiu liečime najmenej 32 dní.

   2/ Ľahšiu formu rakoviny Kurkumínom liečíme 25 dní, ťažšiu formu 35 dní.

   3/ Ľahšiu formu rakoviny liečime prípravkom Grape Seed 25 dní, ťažšiu 33 dní.
   Po vyliečení rakoviny ešte i naďalej pokračujeme v stabilizačnej a preventívnej liečbe cca 3-4 mesiacov,aby sa rakovina nevrátila a pri tom berieme presne to čím sme sa liečili, Kurkumu prášok 1 g denne, Kurkumín len 1 kapsulu denne a Grape Seed tiež iba 1 kapsulu denne.

   Všetky dávky prípravkov – extraktov minerálov a vitamínov sú určené pre osoby z hmotnosťou cca 80 kg.
   Pri inej hmotnosti je treba starostlivo dávkovanie určiť prepočtom vzhľadom k hmotnosti a zvlášť pre deti,ktorým vieme tiež určiť.

   Vyliečme si rakovinu s Lyzínom a Prolínom + C-vitamínom za 34 dní.

   Vitamín C pre 80 kg osobu 1500 mg denne rozdeliť na 3 krát denne po 500 mg 15 minút pred jedlom.
   Lyzín – 2800 mg denne rozdeliť na 3 krát denne po 930 mg 15 minút pred jedlom.
   Prolín 1400 mg denne rozdeliť na 3 krát denne po 470 mg 15 minút pred jedlom.
   Trojica prípravkov sa berie spolu naraz.

   Koreň púpavy v práškovej forme vylieči ľahkú formu rakoviny za 24 dní a ťažkú formu za 35 dní.

   Pri ľahkej forme rakoviny berieme Koreň púpavy 7 g denne a rozdeliť ho na 3 krát denne po 2,4 g spolu s 3-mi hlavnými jedlami. (brať ho spolu s jedlom)
   Pri ťažkej forme rakoviny ho berieme 9 g denne s hlavnými jedlami po 3 g.

   Pri liečení rakoviny prípravkami Kurkumou, Kurkumínom, Garape Seed, Lyzínom a Prolínom + C vitamínom a Koreňom púpavy posledný týždeň liečby znížime dávky o polovicu, alebo až o 2/3, takže berieme iba max polovicu, alebo len 1/3 z predošlých dávok .

   Pri liečení rakoviny pomocou známych prípravkov MMS/CDS sú už dlho známe protokoly pre dávkovanie od J Humbla a presnejšie inštrukcie o tom nájdete v jeho vydaných knihách, alebo z videí na nete.

   MMS kvapky sa musia brať pravidelne každú hodinu celkom 6-7 dávok denne po max 7-8 kvapiek v jednej dávke, pri zvýšení viac než 7 kvapiek denne sa môže dostaviť hnačka.
   Pri ťažkej forme rakoviny sa berú 8 dávky denne po max 7- 8 kvapiek,resp len toľko kvapiek aby nenastala hnačka. Pri hnačke je treba počet kvapiek znížiť až o polovicu menej a potom pokračovať len toľkými kvapkami,koľko znesieme aby nedošlo k hnačke. Pri zníženom počte kvapiek sa liečime o toľko dlhšie o koľko kvapiek sme vynechali.
   Pri liečení pomocou CDS a CDS2 nie je známe hnačkovanie a dávky sa berú podľa toho akú koncentráciu CDS si vyrobíme v hodnotách ppm.
   MMS vylieči ľahkú formu rakoviny za 21 dní,CDS za 23 dní.
   MMS vylieči ťažkú formu rakoviny za 32 dní a CDS za 35 dní.

   Po ukončení liečby ešte i naďalej pokračujeme stabilizačnou,preventívnou liečbou cca 3-4 mesiace,aby sa rakovina nevrátila MMS iba 3-mi kvapkami denne a CDS len jednou dávkou denne, ale lepšie je brať MMS 3 kvapky denne jednorazovo, ktoré sa dobre znášajú…

   Skoro sa uzdravte!

   • Dobrý deň,
    mohla by som sa na Vás obrátit?
    Dakujem Daniela

   • dobrý deň, máte to vyskúšané?kurkumín sa v ľudskom tele nevstrebáva bez piperínu, čiže mi nejde do hlavy, že čistá kurkuma by mala liečiť nádory. Ja pracujem s plazmovým generátorom, na rakovinu krčka maternice mám 100% úspešnosť 5z5 čisto len plazmou, tiež sa podarilo vyliečiť rakovinu pankreasu v 4.tom štádiu a 2x rakovinu obličiek ale netrúfam si sväto sväte tvrdiť, že to vylieči každého, lebo z karmického hľadiska sa 30% ľudí nemá šancu/nárok vyliečiť, lebo musia prežiť dané utrpenie, resp. si to vybrali sami. Používam CDS ale nie každý pacient je ochotný užívať to a už vôbec by som si nedovolil tvrdiť to čo uvádzate s tým časom. Videl som zomrieť pacienta ktorý dlhodobo užíval najprv MMS potom CDS na raka žalúdka a nič iné nechcel, dlhodobo znamená skoro pol roka. CDS je super, ale takéto bombastické príspevky dávajú vodu na mlyn haterom. Malária nie je rakovina, tam stačí zlikvidovať plasmodium a malária je preč, preto tá rýchlosť a účinnosť, ale rakovina je komplex založený na troj až 4kombinácii rôznych patogénov. Tiež mám klienta s rakovinou jazyka, našťastie podchytenou zavčasu, užíva koreň púpavy a chodí na plazmu, ústa vyplachuje koloidným striebrom, pije rôzne čaje a užíva rôzne doplnky, dokonca mebendazol niekde vyčítal že potláča rast rakovinových buniek a podľa týchto Vašich prepočtov by už mal byť zdravý, lebo jedáva púpavu dlhšie ako 35 dní..ale ešte nie je, veríme tomu, že bude ale ešte to chvíľu potrvá. Neberte to ako hejt, sme asi tak trochu kolegovia ale takéto vyhlásenia sú na škodu veci. V prípade že píšete o vlastnej skúsenosti, tak sa ospravedlňujem, ale to by už o Vás asi písali aj sami ako o zázračnom liečiteľovi, lebo by ste mal kopec vyliečených z rakoviny. Každopádne držím palce a prajem veľa úspechov.

Pridajte komentár

*