Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Prečo som sa stal „popieračom covidu“: 15-minútové vysvetlenie začiatočníkovi


Print Friendly, PDF & Email

Za posledný rok tu bol o ochorení Covid-19 a lockdownoch publikovaný celý rad článkov. Zmýšľanie mnohých z nás sa od marca 2020 časom vyvíjalo, čo sa odrazilo aj na článkoch.

Ešte v apríli a máji sa pozornosť upierala na vedu, prezentáciu a interpretáciu vedeckých dát, na dôkazy v prospech opatrení a proti nim. Keď sa teraz objavili a boli analyzované dôkazy a nové dáta, konverzácia sa posunula viac k agendám a k celkovému obrazu ohľadom lockdownov.

V polovici minulého roku som si tu všimol veľký nárast čitateľských komentárov. Nedávno som však, pod čiarou, zaznamenal zrejme nejaký nával novších čitateľov, vyjadrujúcich vážne pochybnosti o oficiálnom naratíve.

Podľa mňa si čoraz viac ľudí začína klásť základné otázky, spochybňujúce každodenný prídel mainstreamovej propagandy. To, že majú otázky a nejaké námietky voči nesmierne sa líšiacim naratívom, je však úplne pochopiteľné.

Napadlo mi preto dať niečo dokopy, ukázať hlavné súperiace naratívy, vysvetliť svoju cestu a to, ako som postupne dospel k pochopeniu tejto pokračujúcej krízy.

Na prvý pohľad sa to, vzhľadom k vysokej miere chápania Covid-19, nemusí zdať správne postavené. No mohlo by nám to všetkým pomôcť dať si do poriadku uvažovanie a lepšie si ho usporiadať. Vlastne som to použil ako akúsi konštrukciu, aby som to celé vyčerpávajúco vysvetlil svojej starej mame.

Po mnohé mesiace sa ma pri sledovaní televíznych novín a programov stále vypytovala, prečo vo všetkom spochybňujem každý jeden naratív o ochorení Covid-19. A tak som sa napokon rozhodol zbaviť bremena, zaťažiť ju celým tým príbehom a prejsť si ho s ňou za 15 minút krok po kroku.

Možno mi stále celkom neverí, no teraz však zrejme oceňuje, z čoho vychádzam. A to je začiatok.

Zoširoka by som povedal, že o Covid-19 a lockdownoch existujú tri hlavné naratívy, uvedené nižšie. Niektoré z nich sa prekrývajú a časom sa trochu vyvinuli. Ďalšie naratívy sú o 5G, pôvode vírusu, o tom, či vôbec existuje a ohľadom vakcíny.

Podľa môjho názoru dôkazy s nimi súvisiace zatiaľ nie sú pevne zafixované. Napriek tomu sú ale okolo týchto bodov isté prvky, vyvolávajúce ďalšie obavy. K tým sa vyjadrím tiež.

Hlavné naratívy:

1. Naratív vlády a mainstreamových médií

Ide zhruba o to, že Covid-19 predstavuje vážne nebezpečenstvo pre zdravie verejnosti a že vláda sa riadi vedou. Vláda má na srdci naše najlepšie záujmy a na hrozbu zareagovala primerane.

Ľudia, ktorí akceptujú tento všeobecný naratív, sa môžu stavať kriticky k zvládaniu niektorých aspektov krízy a možno aj k niektorým opatreniam.

Títo ľudia sú často kŕmení Piersom Morganom (britský televízny reportér) a jeho smiešnymi odbočkami od diskusie, ktorú by sme mali viesť. Vcelku však ten všeobecný naratív akceptujú.

2. Vláda sa neriadila tou správnou vedou a konala neprimerane

Ja ho nazývam „zmätočný“ naratív Petra Hutchinsa, ktorý obhajoval od samého začiatku tejto záležitosti a, pokiaľ je mi známe, stále sa k nemu hlási. Tento naratív znie, že vláda spanikárila a svoje rozhodovanie o lockdownoch založila skôr na hádaní než na dôkazoch.

Vláda sa stále snaží nájsť únikovú stratégiu, ktorou by si zachovala tvár.

Tento názor sa vyvinul časom, keď došlo k lepšiemu pochopeniu vedy a keď veľmi veľa vedcov publikovalo výskumné štúdie dokazujúce, že lockdowny a rúška nefungujú, alebo že majú zanedbateľné prínosy.

Veľkou oporou tohto argumentu od začiatku bolo, že do veľkej miery bez ohľadu na vedecké argumenty boli locdkownové opatrenia úplne neprimerané riziku a miere smrtnosti na vírus. A rozhodovanie vlády bolo založené na hlúposti, panike a kolektívnom myslení.

Tento naratív som v prvých niekoľkých mesiacoch podporoval a stále akceptujem predpoklad, že vedecká interpretácia, o ktorú sa opieral, bola nesprávna a neúplná. Teraz však som presvedčený, že za tým rozhodovaním je zámerný plán a nie nevedecká hlúposť.

3. Covid-19 sa využíva ako prostriedok na zavádzanie novej sociálnej a ekonomickej agendy

Akceptovať tento naratív mi chvíľu trvalo a stalo sa tak až vtedy, keď som sa poriadne prizrel veľkému resetu a agende Svetového ekonomického fóra (WEF).

Táto agenda navrhuje ekonomický a sociálny reset, vrátane zamerania sa na klimatickú zmenu, udržateľnosť a rozloženie bohatstva. Uvádza, že ochorenie Covid-19 predstavuje okno príležitosti na zavedenie odvážneho nového sveta, ktorý pre svojich občanov vyzerá ako totalitná nočná mora. Tá hovorí, že do roku 2030 nebudete nič vlastniť a budete šťastní.

Z pohľadu dôkazov treba poznamenať, že iba to, že existuje nejaká svetová agenda Klausa Schwarba z WEF, ktorý sa niekedy oblieka ako zloduch z Jamesa Bonda, ešte nevyhnutne neznamená, že sa toto deje.

K svojmu záveru, že sa Covid-19 využíval ako prostriedok na nastolenie desivého sociálneho a ekonomického resetu, som dospel až vtedy, keď do seba zapadli všetky ostatné aspekty obdobia predchádzajúcich 5 mesiacov.

Samozrejme, opatrenia ako lockdowny, udržiavane sociálneho odstupu, bez ohľadu na primeranosť a neskoršie nezmyselné postpandemické letné nosenie rúšok spočiatku nedávali zmysel. Ale až teraz, keď toto šialenstvo pokračovalo a po prezretí si agendy resetu je očividné, že sa to deje.

Účelom opakovaných lockdownov a nosenia rúšok, propagandy a všeobecného utrpenia je vytvoriť podmienky nevyhnutné na reset spoločnosti a k začatiu takmer od nuly.

Strach z klímy, deštrukcie, poslušnosť a závislosť na štáte, to všetko je nevyhnutné pre to, aby sa táto agenda dala zaviesť. Aby nás dotlačili k pokornej poslušnosti a poddajnosti, potrebujú pretrvávajúcu krízu. A veľký vplyv na toto a spôsob, akým sa to neskôr predá, má agenda klimatickej zmeny, mocná loby.

Svetoví lídri ako Johnson (britský premiér) a Trudeau (kanadský premiér) citlivo aj necitlivo používajú jazyk WEF a opakujú slogany ako „postavme znova lepšie“. Hovorí sa o zdravotných pasoch a sankciách pre tých, ktorí odmietajú testovanie a vakcíny.

Mnohé zo zamýšľaných cieľov, akými sú rozdelenie bohatstva a obmedzenie cestovania, zapadajú do ekonomickej a spoločenskej deštrukcie, ktorej sme v súčasnosti svedkami.

Týchto lídrov pravidelne vídať s WEH, WHO, OSN, MMF, Billom Gatesom, Gretou Thunbergovou, s tými, ktorí túto grotesknú šou riadia. K šíreniu tejto rakoviny prispeli veľké peniaze, vplyv a možno aj nátlak a presvedčili ku globalizmu inklinujúcich lídrov, aby si teraz túto agendu osvojili.

A tí, ktorí sledujú politiku USA, budú vidieť dlhodobý koordinovaný pokus odstrániť Trumpa, stojaceho v ceste resetu, aspoň krátkodobo. Do veľkého plánu a konania v súlade s ním zapadajú aj podozrivé výsledky volieb v USA a protesty hnutia Black Lives Matter (BLM) a ich načasovanie.

Dôležitými časťami skladačky sú aj záznamy z minulosti a história. Do súčasne vynárajúceho sa modelu zrejme zapadajú aj údajné Bidenove blízke vzťahy s Komunistickou stranou Číny a vyššie zmienenými globalistickými organizáciami a niektoré možné dôkazy o podobných pokusoch o reset pri predpovedaní prasacej a vtáčej chrípky.

A, ako vieme, pokusy úplne zničiť svet (Sýria, Irak, Líbya) sú všetko indikátory toho, že máme do činenia s psychopatickými zločincami. Predtým som iba pochyboval, že sa to zlo odvážia obrátiť proti vlastným ľuďom.

Sumárne to znamená, že sú tam prostriedky, motív a príležitosť. Podľa môjho názoru jasne prebieha globálne rozdávanie kariet.

Niektoré neznáme a anomálie

Niektorí komentátori uviedli, že vírus neexistuje, že ako Covid-19 boli nesprávne klasifikované chrípka, ba dokonca aj infarkty.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Je tiež veľa dôkazov, že úmrtia na covid boli nadsadené chybnými PCR testmi a podvodným pripisovaním hospitalizácií a úmrtí na iné príčiny ochoreniu Covid-19.

Musíte si položiť otázku, prečo sa stále snažia preháňať a skresľovať dáta. Z dejinného hľadiska sa totiž politici počas krízy snažia riziká bagatelizovať, nie nadhodnocovať.

Pri zamyslení sa nad celkovým obrazom by človeku napadlo mnohé, no začiatočník by sa mal zrejme sústrediť na to, čo vieme, a nie na to, čo nevieme. Aj tak by sme sa však mali zamyslieť nad nasledovným…

Pôvod ochorenia Covid-19

Média donekonečna špekulujú o tom, kde a ako tento vírus vznikol. Počnúc trhmi s netopiermi až po laboratóriá.

Z hľadiska všetkého, čo som videl, by som teraz nespochybňoval možnosť, že vírus bol vypustený zámerne, s tichým súhlasom vyššie zmienených, usilujúcich sa o reset.

Toto je v mnohých ohľadoch nepredstaviteľné, no odteraz musí byť táto možnosť súčasťou našej obozretnosti.

Vakcíny proti covidu

Toto bude zrejme kľúč k tomu, čo sa bude diať odteraz. Či plán na „Veľký reset“ uspeje – alebo či povedie k jeho anulovaniu a násilnému odstráneniu lídrov.

Iracionálne zaoberanie sa vakcínami súvisí možno do veľkej miery so ziskom. Ale mohlo by byť aj hlavnou časťou prebiehajúcej agendy.

Netestované experimentálne vakcíny v roku 2021, ktoré hrozia vážnymi vedľajšími následkami a ohrozujú plodnosť, sú udivujúce a desivé. Najmä kvôli desať mesiacov trvajúcim dezinterpretáciám, pseudovede, vyvolávania strachu a jednoznačných lží zo strany vlády a médií.

Týchto vakcín by sa mali všetci báť.

Námietky a otázky k opačnému naratívu

Za 10 mesiacov sa, prirodzene, udialo veľa vecí. Ľudia majú sklon vidieť veci izolovane a potom zabudnúť na to, čo sa stalo predtým. Preto sú zmätení a majú otázky.

Niektoré z týchto otázok som si na začiatku a počas svojej cesty položil aj ja.

„Väčšina vlád prijíma rovnaké opatrenia proti Covid-19, nemôžu sa všetky mýliť, alebo byť potajme dohodnuté?“

Práve toto mi robilo starosť na začiatku. Vieme, že sa riadia nesprávnou vedou, že ničia svoje ekonomiky a spoločnosti. Napriek tomu však pre pokračujúcu vyslovenú hlúposť musí existovať hranica.

No vzhľadom na pozadie, vplyv a peniaze miliardárov a na to, že ovládajú inštitúcie na celom svete, je možné vidieť, ako to časom infiltrovalo vlády, ovládané médiá, kontroverzných vedcov a súdnu moc.

Táto agenda nie je nová a, ako som sa už zmienil, zrejme sa o ňu pokúšali už skôr. Pre mňa nakoniec nebolo také ťažké akceptovať, že táto infiltrácia zla prebieha už veľa rokov a teraz sme svedkami realizácie a zdokonaľovania toho plánu.

„Určite je Veľký reset len ďalšou konšpiračnou teóriou?“

Nuž, nie je. Ako som už povedal vyššie, ide o skutočnú agendu. Otázkou je, či ide o agendu, ktorá je už „zaparkovaná“, alebo ktorá práve prebieha.

Všetky vyššie zmienené dôkazy naznačujú, že húževnato prebieha práve teraz.

„Ľudia nebudú akceptovať konfiškáciu či prerozdelenie svojho majetku. Prečo by naše vlády chceli prijať systémy sociálneho kreditu a komunizmu?“

Keby Boris Johnson (alebo Igor Matovič) vo večerných televíznych správach oznámil, že „nebudete nič vlastniť a budete šťastní“, vypukli by, samozrejme, nepokoje. To je dôvod, prečo sa reset zavádza spôsobom, ako sa zavádza, pod rúškom krízy.

Väčšina svetových lídrov a politikov nemá v podstate žiadne princípy ani presvedčenia. V tomto kontexte by existencia takejto agendy pre horné 1%, nepodliehajúce komunizmu, v skutočnosti nebola veľkým problémom. Pre nás áno.

Nie je preto ťažké vidieť, že naši lídri po starostlivom plánovaní, so spoločnosťou, ktorú si držia a pri svojich sklonoch k túžbe po moci a z rôznych pohnútok ochotne alebo zdráhavo odovzdali moc globalistom.

„Je nemožné, aby o súčasnej pandémii klamali všetci: vláda, médiá, vedci a zdravotné sestry.“

Nie, všetci neklamú. Niektorí sú spoluvinníkmi, niektorí niečo vedia alebo tušia, ale príliš sa boja o tom hovoriť a mnohí sú pravdepodobne o tom, čo sa deje a o širšej agende neinformovaní.

Veľkú časť toho tvorí konflikt záujmov, napríklad povýšenie v zamestnaní alebo jeho udržanie.

A tiež strach, zahmlievacia propaganda, klamné dáta a odvádzanie pozornosti. To všetko vyvoláva zmätok, skupinové myslenie a tunelové videnie. Všetky tieto faktory spoločne dokážu vytvoriť ilúziu, že hore všetci klamú, alebo že neklamú vôbec.

Ľudia sú riadení prostredníctvom kombinácie vyššie uvedeného. V podstate je to podobné tomu, ako dokázalo nacistické Nemecko získať takú podporu svojho obyvateľstva.

PCR a proporcionalita – silné argumenty

Či už niekto, s kým sa rozprávam, potrebuje skôr presvedčiť, alebo si to len potvrdiť, ja uvádzam dva silné argumenty.

Prvým je PCR, o ktorom sa tu hovorí už do omrzenia. Na zistenie ochorenia Covid-19 je test po vedeckej stránke nepoužiteľný a keď zvážime, že sa na ňom – a nie na ľuďoch hospitalizovaných priamo s ochorením Covid-19 či naň zomierajúcich – zakladajú všetky opatrenia, celý prístup a „prípady“, domček z karát sa rúca.

(Poznámka redakcie: Na Slovensku sa dnes síce sledujú už aj štatistiky hospitalizovaných a zomretých, no o nich tiež existujú vážne pochybnosti. Písali sme o tom nedávno v tomto článku.)

Takže, môžete svojej rodine alebo priateľovi povedať, ako vôbec môžu mať čo i len najmenšiu dôveru v oficiálny naratív, keď ďaleko vyššiu pravdepodobnosť zistenia diagnózy získate hodením mince?

Podobne tak sa v rinčaní vytvárania strachu, odvádzaní pozornosti a zavádzania stratil aj ďalší faktor, proporcionalita. Proporcionalita, od začiatku zrejmá riešiteľovi akéhokoľvek problému, ako základ pre vykonanie východiskového posúdenie nákladov a výnosov, ktoré vláda dodnes nevykonala.

Uvažujme zhruba o 60 000 úmrtiach v Spojenom kráľovstve (zverejnený celkový „počet úmrtí do 28 dní od pozitívneho testu“ od marca je, podľa PHE – Ed., 89 860), pri priemernom veku úmrtia 82 rokov, buď následkom alebo s ochorením Covid-19.

A teraz toto číslo porovnajme s miliónmi stratených pracovných miest, zdevastovanou ekonomikou, zatvorenými školami, zrušenými liečbami na rakovinu atď., a nespočetným množstvom problémov duševného zdravia.

Lord Sumption, najlepší právnický mozog Spojeného kráľovstva, to počítal na začiatku. V januári 2021 však na také rátanie naozaj netreba génia.

Inštinkt

Nakoniec, ak osoby, ktorým toto vysvetľujete, odmietajú argumenty založené na informáciách a dôkazoch, položte im otázku: „Čo vám hovorí váš vnútorný pocit?“

Cítia, že je niečo zle, alebo že sa v pozadí odohráva niečo neblahé? Popierajú to, často na základe emócií, skôr ako príde pochopenie?

Položte im otázku a hľadanie odpovede nechajte na nich.

Zhrnutie

Týmto nenaznačujem, aby niekto týmto všetkým zaťažoval starších príbuzných a mládež.

Keď vás ale príbuzní či priatelia stále žiadajú o vyvrátenie oficiálneho naratívu pri jeho objavení sa v televízii, máte možnosť vysvetliť to vyššie uvedeným spôsobom, bez toho, aby vás prerušoval Piers Morgan (alebo naši miestni moderátori na Slovensku).

Možno im to pomôže konečne sa posunúť v myslení a získať pochopenie a hnev – dvoch ingrediencií potrebné na vykopnutie Veľkého resetu a, ako možného pridaného bonusu, Piersa Morgana.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Kevin Smith, Zdroj: off-guardian.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.naturalnews.com/2021-02-19-experimental-mrna-vaccines-cause-600-new-cases-of-eye-disorders-and-leave-5-people-blind-according-to-uk-government.html#
  Experimental mRNA vaccines cause 600 new cases of eye disorders and leave 5 people blind, according to UK Government
  Voľný preklad:
  Experimentálne mRNA vakcíny spôsobili 600 nových prípadov očných porúch a spôsobili, že 5 ľudí z nich osleplo podľa vlády Veľkej Británie.

 2. https://otevrisvoumysl.cz/nebezpeci-testu-na-covid-19-co-obsahuji-tycinky-ktere-nam-strkaji-do-nosu/
  Nebezpečí testů na COVID-19 & Co obsahují tyčinky, které nám strkají do nosu?

  Ve zkratce…
  Když je covid údajně tak nakažlivý a šíří se kapénkami, proč nám strkají tyčinky z covid testů až hluboko do nosu? V tomto videu prozkoumáme, jaké technologie už existují, a jak testování na covid pomocí tyčinek do nosu může být trochu něco jiného. Více ve videu.

 3. myslíte , že ešte sa nájde niekto, kto je kovidový začiatočník??

  • Napríklad niekto, kto doteraz pozeral len médiá hlavného prúdu a dnes náhodou zablúdil na túto stránku 🙂

   • NÁHODOU zablúdiť nemôže 🙂
    Ale zblúdených oviec sa denne pár nájde…a ja Vám želám aby ich bolo čoraz viac.

 4. Jose Mourinho

  Suhlasim co je v clanku ale ovečky si pojdu aj tak svoje a na nich neplati ziaden argument vzdy si najdu tu svoju teoriu.Covid je pre nich ako nabozenstvo „droga“ tazko to definovat..su zmagoreni mediami nevedia sa dockat sprav aby nasavali tie žvasty miesto toho aby zacali trocha uvazovat a pouzivat mozog..je kopec takych co sa chodia testovat kazdy druhy den popr.ked ich trocha boli hlava..smutne..ked ich vidim ako stoja v rade na špajdlu a ten zdrap s negat.vysledkom im vyčari usmev na perach a pocit bezpecia..aspon chvilkoveho..lebo pozajtra ich moze pichnut v boku a kolobeh zacina odznova..

  • chviľkový pocit šťastia a falošný pocit zdravia im za to stojíííííííííí

   • „Pod pojmom „Štokholmský syndróm“ sa vzťahuje k psychologickým anomálie, ktorého podstata spočíva v tom, že potenciálny obeť, ktorí spočiatku cítia pocit strachu a nenávisti svojho mučiteľa po chvíli začína sympatizovať s ním. Napríklad ľudia prijatí ako rukojemníci môžu následne pociťovať súcit s banditom a bez nátlaku sa im pokúsiť pomôcť, často dokonca odolať ich vlastnému oslobodeniu. Navyše, po určitom čase sa môže stať, že medzi obeťou a útočníkom môže dôjsť k dlhému a teplému vzťahu.“
    https://sk.iliveok.com/health/stokholmsky-syndrom_109500i15956.html

 5. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší dôležití článok – teraz som to celé prečítala.

 6. Dobrá práca, Maroš. Pribúdajú ďalší čitatelia a obsah oboch linkov – to sú kľúčové veci.

  • je tu ale problém. Toto fórum má svoju hodnotu, problém je v tom, že ho číta príliš málo ľudí. A to sú ľudia, ktorí majú v problematike jasno.
   Verím, že existuje zákon akcie a reakcie a reakcia zmietne tie odporné prašivé svine zo sveta…

   • “ problém je v tom, že ho číta príliš málo ľudí“ – kebyho čítalo viac – už by nás zlikvidovali. Takto systém sleduje – do akej miery je táto malá skupina informovaná, aké sú v nej nálady a postoje.

    Takže jeden z postojov – psychopat „Popol“ prišiel s agendou vakcinácie aj so Sputnikom V preto, pretože cieľom globalistov je totálny kontroling a evidencia každého jednotlivca a na to má slúžiť čipovanie. Bláhoví sa teda domnievajú, že ak si nechajú pichnúť S5 „ktorá ich aspoň nezabije“ – niekto im o tom dá potvrdenie na modrom papieriku! Hovno! Dostanete to len a len na čipe /viď Prymula v ČR/. A prihlásením sa na vakcínu S5 sa sami prihlásite do evidencie! Ku tomu si pridajte elekronické sčítanie a všetky tie debilné ajťácke komunity, ktoré sa predbiehajú v tom, kto vymyslí dokonalejší obojok na vlastný krk! Lebo si ich možno všimne ten zlodej nápadov Bill Gates. Agilita psov tohto systému začína v momente, kedy aj vy si zaobstaráte psa – „miláčika“ a budete do neho premietať svoje očakávania. Tým psom môže byť aj vaše dieťa – a jeho život podľa „vlastných“ predstáv. Matrix ako seba obnovujúci program – nasávame už s materským mliekom. Preto hady nejde skrotiť. Asi tak.

 7. Definitiva
  • Definitíva – z komentára pod „tyčinkami“ na Infovojne:
   Val V
   2021-02-19 21:39:50

   Ak je to tak, že sa tie nanočastice dajú nasať vzduchom, jedlom, vodou, prečo by to na nás rovno nenasypali alebo nedalo do vody či jedla? Na čo by to robili takto komplikovane?
   ———————-
   Iste – čaká nás aj to.

   Čínske respirátory uvoľňujú ftaláty – ktoré ovplyvňujú náš hormonálny systém a u detí spôsobujú vývojové vady /viď čínske ftalátové hračky z mäkčeného PVC/. Čínske respirátory uvoľňujú mikrovlákna nejasného zloženia, teda to môžu byť aj nanočastice, nielen bavlna, PP, polyester atď. Pľúca sa nedokážu zbaviť častíc menších ako takých, ktoré dokážu pľúcne riasinky – vyzerajú rovnako ako tie na predstieranom modeli koronavírusu – s pomocou hlienu „vystrnadiť“ z pľúc do pažeráku – odkiaľ odídu kašľom, alebo prehltnutím hlienov cez tráviacu sústavu.

   Odpoveď pre človeka z Infovojny – keďže mnohí chodia aj na Badatela:

   1/ Do nosa nám to strkajú preto, pretože v ňom máme Jacobsonov orgán a cez Jacobsonov orgán sa nanočastice dokážu dostať cez inak nepriepustnú mozgovú membránu priamo do mozgu!
   2/ Do nosa nám to strkajú preto, pretože cez Jacobsonov orgán sa nám nanočastice dostanú až k epifýze – a tá riadi celý hormonálny systém človeka.
   3/ Do nosa, epifýzy a mozgu nám to vkladajú preto, pretože pri spustení 5G a konkrétnymi frekvenciami spustia spolu s časticami umiestnenými v riadiacich orgánch binárnu zbraň!

   Čiže robia to preto tak „komplikovane“, pretože je to tá najjednoduchšia cesta ako nás zotročiť a eliminovať – zombifikovať do apatie, alebo z nás urobiť nebezpečné zvieratá. Je to analógia krúžka v nose dobytka – ovládač.

   Otázka – poznáte pomery „testovania“ na vybraných školách, kam chodia detičky týchto odsúdencov?

 8. https://childrenshealthdefense.org/defender/latest-data-cdc-vaers/?itm_term=home
  One-Third of Deaths Reported to CDC After COVID Vaccines Occurred Within 48 Hours of Vaccination

  According to new data released today, as of Feb. 12, 15,923 adverse reactions to COVID vaccines, including 929 deaths, have been reported to the Centers for Disease Control and Prevention’s (CDC) Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) since Dec. 14, 2020.
  Voľný preklad:
  Podľa nových údajov uvoľnených dnes, od 12. februára 15 923 nepriaznivých reakcií bolo hlásených Centru na kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) VAERSu (kde sa hlásia nepriaznivé účinky vakcín od 14. decembra 2020)

  929 deaths reported since Dec. 14, 2020
  Vďaka týmto vakcínam zomrelo 929 ľudí od 14. decembra 2020

  According to the latest data, 3,126 “serious” adverse reactions have been reported.
  Podľa najnovších dát 3126 bolo hlásených ako vážne nepriaznivé vedľajšie účinky.

  Behom dňa to v kľude celé prečítam – len to dávam sem aby ľudia videli čo sa s nami robí.

 9. https://zemavek.sk/pochybnosti-liekovej-agentury-eu-o-vakcine-comirnaty-od-pfizer/
  Pochybnosti liekovej agentúry EÚ o vakcíne Comirnaty od Pfizer

 10. Po holakyste Zidov, malo nasledovat Slovensko. Rusi nas zachranili.
  Stalin nebol to co sa o nom hovori.
  Vedy ruske a ich prava cast – neprepisana – jej LEN TU:

  https://ulozto.sk/file/u4TBlEoJYSGW/sidorov-g-a-chronologicko-ezotericka-analyza-2009-mp3

  Preto teraz likviduju SR a CR – Slovanov. Kto nas zachrani teraz? https://voxpopuliblog.cz/petice-pozadujeme-reparace-na-srn-a-zastaveni-utoku-srn-evropske-unie-proti-dekretum-prezidenta-republiky/

  • Takto – treba si dať dohromady zopár informácií.

   Podľa Pjakina – top – a skryté – elity pochádzajúce ešte z genetických línií Annunaki Nephylim = „nepodarení“ otroci pred-adamiti /“snežný muž“/ a potomkovia následných prišelcov – Annunaki Elohim, od ktorých sa odvodzuje línia Summerov a neskôr línie žrecov faraónov – a celkovo od nich si odvodzuje svoju „vyvoleneckú“ DNA línia sekty židov = od Abraháma – tieto elity majú ten základný problém, že časom stratili DLHOVEKOSŤ!!! Tá bola kľúčová – vrátane znalostí technológie – pri ovládaní ostatnej civilizácie, pretože ich pamäť a vedomosti vtedy presahovaii bežný ľudský život a mnoho generácií. Dnes sú tieto vedomosti na nosičoch. Tieto „elity F1“ familiárnych degešov – z pohľadu svojej rasy už len DEGENERÁTI – majú hermetické znalosti o cyklických kozmických kataklizmách, ktoré onedlho čakajú planétu Zem, a preto chcú Zem opustiť – na čo im chýba práve dlhovekosť! Preto potrebujú získať všetky sekvencie DNA pôvodných Annunaki. Už som spomínal, akú rolu vo väzení na „našej“ planéte hrá DNA neschopnosť ľudskej rasy vytvárať si vlastný vitamín C. Kľúč k poznaniu máme – morské prasiatko – morča, ktoré túto schopnosť nemá rovnako – je nám v tomto etalónom. Lenže lenže – Slovania údajne nepochádzajú z Annunaki, aj keď títo mohli do ich genómu v určitom období zasiahnuť tiež, ale pochádzajú z kozmickej rasy Vysokých Bielych – pred Annunaki Nephilym! Annunakim sa prisudzujú mocenské vlastnosti a emocionálna a empatická chladnosť, Vysokým Bielym sa prisudzuje zmysel pre harmóniu a emocionálna vyspelosť, t. j. základ pre našu ľudskosť a svedomie. Porovnajme s drakoniánskymi rasami a reptiliánmi.

   Nič to však nemení na tom, že v prípade VB ide rovnako o humanoidnú rasu, a to z 5. „až“ 3. dimenzie, teda z nehmotného až hmotného sveta, a teda aj s určitou DNA – a tá je tiež nositeľom génu dlhovekosti, ktorý sa však na Zemi „rodozmenou“ s inými pôvodne pozemskými degešskými rasami rozptýlil tak, že gén dlhovekosti nefunguje u nich tiež. Vysvetlím.

   Predstavte si, že dáte do jednej obrovskej voliéry všetky existujúce plemená vyšľachtených králikov, a z potomstva budete vyberať len jedincov, ktorý budú niesť znaky tých bližších pôvodnému divokému druhu. Vy skutočne máte k dispozícii pôvodný genóm králika – len je nejakými znakmi oddelený. Skrátim. Divoký králik dokáže – ako druh – bezpečne odolať všetkým mutáciám myxomatózy. Čiže – ľudstvo ako druh tiež dokáže odolať čomukoľvek, avšak toto ie je isté len pri vybraných = izolovaných elitách. A elity robia stále tú a tú istú chybu – že chcú zostať – izolovanými elitami. Toto židia už dávno prekonali – miešanými „brakmi“ – sobášmi.

   Testami hľadajú kompendiium Nephilym – všetky „kamienky“ mozaiky DNA NESMRTEĽNOSTI – čo je relatívne vo vzťahu k dlhovekosti vesmíru /lebo koľká verzia vesmíru Stvoriteľa to je, a či ON-ONA začína svoju hru vždy od nuly – že/.
   Z histórie alchýmie a vôbec, poznáme snahy „vedcov“ – otrokov a snahy vládcov /žltý reptiliánsky cisár v Číne/ o svoju nesmrteľnosť, prinajmenšom o dlhovekosť – prečo?! Lebo to je základ ich materializmu v 3. dimenzii! To je väzenie pre degešov! To sú tie nízko „vyvinuté“ = zdegenerované entity, ktoré poznajú len svoju 3. až 4. dimenzionálnu – materiálnu existenciu! „VYVOLENÍ“ degeneráti! Ku.va! Buď mám iluzórny „pôvod“ – alebo SOM! Keď som presvedčený, že moja duša pokračuje – tak som!

   Teda! Židovská sekta, ktorá si odvodzuje svoj pôvod od Summerov, poťažmo od ich potomkov – egyptských žrecov, sekta udržiavaná ako „elita“ incestom, krížená s potomkami „bohov“ – pre istotu „bohov“ – a pre istotu cez konečník otrokov – sa domnieva, že si zaslúži – ako periféria moci Globálneho prediktora /a to sa ešte neozvala podzemná civilizácia Agharťanov, ktorá má nevybavené účty s tými, ktorí technologicky zničili ich planétu /Agharťania nemajú problém s tvorbou vitamínu C – pre nich sme povrchoví degeši-otroci „záhradníci“ rovnako ako pre ostatných vyšších/ – že si zaslúžia, aby ich „páničko“ nevedomých otrokov – GP zobral z planéty so sebou!

   To testovanie – to vakciovanie v Izraeli? Ale veď prečo by neboli prví, kto objaví a poskladá – ako poľovnícky pes – kompedium Nephilym?! Ale pre istotu – čo keď tajomstvo kompédia génu „esmrteľnosti“ sa nachádza práve v genóme Slovanov – navyše – možno pokusne rekombinované – za socíku cielene podporovanými židoboľševikmi-komunistami manželstvami židov a gójimov /60. až 80. roky min. stor./ – aby bol objavený „prvý králik“, ktorý bude mať znaky obnovovania pôvodného kompédia?!

   2021-02-19 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
   Poznámka – o. i. aj ku odoberaniu vzoriek DNA našich detí!
   https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-02-19-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

   https://ulozto.net/file/HSCZV9useL2Q/v-v-pjakin-globalna-genocida-a-globalny-prediktor-mp4

   https://ulozto.net/file/C5sT2exJzVcu/v-v-pjakin-kto-su-skupina-globalny-prediktor-mp4

   https://ulozto.net/file/Mg55TBwpge8Y/v-zaznobin-socialne-inzinierstvo-a-lobotomia-mp4

   • Poznámka – 4. dimenzionálny = materiálny, hmotný, ale so schopnosťou vnímať nehmotný 5. dimenzionálny svet., ale neschpný prejsť do vedomého nehmotného sveta. 5. dimenzionálny = schopný zhmotnenia sa. Entity s vyššou dimenzionalitou sú schopné emanácie – holografickému prejavu v materiálnom svete – pochopiteľnému pre materiálny svet – ale inak sú stále „duchmi“. Zem je údajne schopná nejakým spôsobom realizovať až 12 dimenzií, avšak Vesmír až 15 – preto je Stvoriteľ – zrejme ako 15. dimenzia pre nás a aj vyšších od nás neuchopiteľný.

    • Takto – čo to dimenzionalita vlastne je! Vedecký svet sa ju snaží vysvetliť zaradením do nejakého fyzikálneho konštruktu „definovaného“ určitými parametrami – najlepšie FORMOU = „fikcia“ = tekutina je to, čo sa dá naliať do nejakej nádoby. Lenže tečú aj všetky plyny a kvapaliny – a srať do „uchopiteľnosti“ nádoby. Je teda tekutinu všetko plastické? Teda aj kovaná podkova pod koňa? Je to oveľa jednoduchšie! Všetko, čo je uchopiteľné zmyslami = aj fantáziou a predstavami = konšruktom – je dimenzionalita. Údajne máme až 18 zmyslov – nie tých 5 deklarovaných „vedou a novinármi“. Naša myseľ je tiež zmysel! Jednoducho zmysel chápania – vnímania! Šibe nám? Rovnako šibe aj covidovému nosu, ktorý nič nevníma. Teda – naša dimenzioalita je vecou „technologickej úrovne“ konštruktu nášho kozmického vedomia. Na akej úrovni je . na takej je naša dimenzionalita – ako dimenzionalita PRIJÍMAČA! Pozor! – pretože existuje aj dimenzionalita VYSIELAČA! Inak – všetko je v jedinom balíku Jednoty. Takže zbytočne hľadáte fyzicky vzdialený svet – je to len svet vzdialený vášmu POZNANIU!

 11. https://beforeitsnews.com/alternative/2021/02/%F0%9F%9A-please-don%A8t-take-pcr-test-or-conid19-%F0%9F%A6%A0%F0%9F%92%89%F0%9F%A7-jab-until-watching-this-video-2-3742214.html
  zde jsou zajímavá videa a v úvodu upozornění, že si nemáme nechat dělat testy, dokud je neshlédneme. Bohužel, jen v angličtině bez možnosti překladů. Co je v těchto testech!!!! Zajímavý je i k tomu navazující odborný webinář, škoda, že to nelze přeložit. Testy, očkování- neuro zbraně! Věřím, že to vše již brzy skončí, ale do té doby je nutné nenechat se zlomit.

 12. Ja sa pýtam, ponesie raz niekto zodpovednosť za masové nútené testovanie? Aj si odpoviem, že nie, pretože NAŠI ĽUDIA sú na správnych miestach a to je pre nich záruka. Takže aký je rozdiel medzi minulou garnitúrou a terajšou? Zase žiadny!!!
  Je toto vôbec memanto pre občanov? Ale kto by bol zárukou, že sa časy u nás zlepšia.
  Ja už nevidím svetlo na konci tunela, pretože tí istí ľudia s malou obmenou sa melú v parlamente a vo vláde. Tu už na najvyšších miestach môžu pôsobiť podvodníci s titulami ,s trestami v registri a podvodmi s obstarávaniami ap.
  Obyčajný človek sa stáva nástrojom v područí mocných a rozhodutia o sústavných lockdowoch ako nútená cela.

  • „Komplicka gangu masových vrahov má vymenovať úradnícku vládu. Hrablo Pellegrinimu, alebo ide o čosi iné?

   Kto budú tí geniálni možní záchrancovia: Korčok, Naď, Valášek, Mikulec, Pellegrini, možno nám náhle ozdravie „talent“ z Popradu v závese s razantnou mužatkou štátneho teroru.

   Na úvod položím niekoľko súvisiacich otázok:

   1) kto patrí do gangu masových vrahov?

   2) Dalo sa zistiť, kedy je zle a zastaviť gang?

   3) Kto patrí medzi komplicov vražedného gangu?

   4) Dozrel čas na vyhlásenie vojnového stavu? Ak hej, prečo?

   5) Keďže ho nevyhlásili, čomu tým bolo zabránené?“

   „Ad 4) Teraz je otázka, či už dozrel čas na vyhlásenie vojnového stavu. Nezabúdajme: v druhej svetovej vojne zahynulo asi 2500 slovenských vojakov, ktorých na front vyslal vtedajší režim (česť pamiatke každého vojaka). V celom SNP (bojovali tam 4 moji ujkovia, teda pokrvní príbuzní), ktoré bolo podlo zneužité na ukradnutie našej štátnosti zločincom Benešom, zahynulo niečo nad 1700 bojovníkov (česť ich pamiatke). Dovedna 4200 v čase horúcej vojny, za 6 rokov. Dnes vo vojne s vírusom takmer o 120% viac za 11 mesiacov. A nikde nepočujeme ani náznak návrhu, či by nebolo múdre vyhlásiť vojnový stav (ešte nie vojnu), nahradiť najservilnejšiu generalitu záložníkmi a konať. Vyvinia sa?

   Ad 5) Čo by sme získali vyhlásením vojnového stavu? Ochranu bezbranných! Ako? Prvou pomocou bude možnosť internovať extrémne nebezpečný gang a hodiť ich do kolúznej väzby (inšpirovaní nimi samými), kým ľudový tribunál rozhodne o ich osude. Ďalej odstavením diktátorských vydieračov z Bruselu aj vyradenie skorumpovaného vedenia farmako-mafie v ŠÚKL z liekových kšeftov. Následne z Egypta alebo z Indie niekoľkými špeciálmi doviesť státisíce balení lieku za 0,80 USD. Aby tých pár tisíc nemuseli lekári v zúfalstve zachraňovať pre seba a svoje rodiny. Vládcovia sa iste poistili, ale neskôr budú zákerne obviňovať zdravotníkov zo zneužitia právomocí. Tiež by bolo možné zmobilizovať všetkých potrebných lekárov a zdravotníkov v čiastočnej mobilizácii (môže vyhlásiť prezident: prečo nekonala už pri 200 obetiach plošného testovania?). Liek v rukách takto sformovaného vojenského zdravotníctva by umožnil liečiť, zachraňovať. Testovať podľa potreby, nie plošne (vo vojnovom stave v súlade s ústavou). Získali by sme aj možnosť okamžite diplomatickými cestami vyhostiť umožňovateľov zákerných cieľov psychologickej vojny od „spojenca“. Aj možnosť zrušiť s takým „priateľom“ všetky zmluvy, umožňujúce jeho „nezištnú“ „priateľskú“ „pomoc“ v budúcnosti. A diplomatickou nótou sa im „poďakovať“. Mohli by sme zabrániť budúcemu hladomoru vytvorením dlhoročných zásob trvanlivých potravín, bez výberových konaní od zahraničných kšeftárov (vojaci vedia o KD-konzervovaných dávkach), bez zákerných obmedzení eurobyrokracie na niekoľko mesiacov, ktoré nás majú držať v závislosti od nadnárodných vydieračov. Ochránili by sme najzraniteľnejším strechu nad hlavou prevzatím štátnej garancie nad hypotékami pre tých, ktorí majú nehnuteľnosť pre seba. Za presných podmienok. Tým by sme vyradili bangsterských výpalníkov, ktorí si mädlia ruky nad budúcou korisťou masy neplatičov.

   V ISEO pripravujeme koncept ochrany životnej úrovne starších ľudí a mladých rodín. Nebudeme ho prezrádzať. No a napokon by sme mohli vyhádzať tú časť generality, ktoré je taká tupá, že netuší, o čom sú PSYOPS (pochádza to ešte z čias vyčíňania Dankovho gangu na MO, “
   https://www.infovojna.sk/article/komplicka-gangu-masovych-vrahov-ma-vymenovat-uradnicku-vladu-hrablo-pellegrinimu-alebo-ide-o-cosi-ine

   „Alarmující zpráva. Německý parlament (Bundestag) ratifikoval 29. ledna 2021 realizaci programu ID2020.

   Jedná se o centralizovaný všeobecný sběr elektronických dat každého občana, k němuž by měla přístup každá vládní agentura, policie – a možná i soukromý sektor.

   Zahrnovalo by to vše, co je známé o každém jednotlivém občanovi. Nyní je to sestava až 200 bodů, a možná jich časem i přibude – od vašeho bankovního účtu po vaše nákupní zvyklosti, zdravotní záznamy (samozřejmě záznamy o očkování), vaši politickou orientaci, a pravděpodobně i vaše zvyky ohledně randění, a další záznamy z vaší soukromé sféry.

   Program ID2020, který navrhl Bill Gates jako součást „vakcinačního balíčku“, podporuje Rockefellerova nadace, Accenture, WEF (Světové ekonomické fórum) a GAVI (Globální aliance pro vakcíny a imunizaci, jednoduše nazývaná Vakcinační aliance), což je také dílo Gatese (2001), se sídlem v Ženevě ve Švýcarsku.“
   https://www.infovojna.sk/article/nemecky-parlament-ratifikoval-digitalni-program-id2020-ktery-navrhl-bill-gates-jako-soucast-vakcinacniho-balicku

   „VIDEO: Slovenský ministr zdravotnictví šokoval, že Evropská komise chce vzorky DNA občanů z testování!“
   „K odhalení a doslova k odpálení informační vodikové bomby došlo již 11. února/februára na tiskové konferenci slovenského ministra zdravotnictví Marka Krajčího v Bratislavě, když na konci tiskové konference odpověděl na dotaz novinářky ohledně sekvencování DNA. Slovenský ministr šokovaným divákům televize TA3, která tiskovku přenášela, sdělil informaci, že Evropská komise, v jejímž čele stojí bývalá německá ministryně obrany a gynekoložka Ursula von der Leyen, požádala členské země EU, aby provedly laboratorní rozbor a sekvencování 5 až 10% vzorků DNA odebraným občanům v jednotlivých zemích EU z plošných testováni! O tomto výroku na slovenské alternativě jako první informoval Zem & Vek

   VIDEO: Slovenský ministr zdravotnictví šokoval, že Evropská komise chce vzorky DNA občanů z testování ZDE.
   Kapacity na Slovensku na sekvencování půl milionu občanů nestačí, ale laboratoře v zahraničí to rády udělají zadarmo

   A to není všechno. Slovenský ministr dále uvedl, že Slovensko zahájí sekvencování DNA svých občanů co nejdříve, ale kapacitně na to Slovensko nestačí, a že přichází v úvahu, že část vzorků by se mohlo sekvencovat v cizině, kde v některých případech zahraniční firmy nabízí sekvencování DNA dokonce zadarmo. Ano, to je pravda, tyto laboratoře jsou financované ze zdrojů zahraničních vlád, nadnárodních organizací a rovněž fondů a nadací, které jsou úzce spjaty s farmaceutickým, ale i se zbrojařským průmyslem.

   Největší zájem o DNA různých etnik a ras spočívá v různých unikátních mutacích, které umožňují potom vyvíjet vakcíny a léky pro specifickou rasu, etnickou skupinu, ale rovněž chemické a biologické zbraně, které mohou zabíjet jen určitou skupinu lidí se specifickými DNA rysy. Díky sponzoringu vojensko-průmyslového komplexu a farmaceutických firem jsou tyto sekvenční práce velmi často zadarmo. Jenže ve skutečnosti, nic v životě není zadarmo, obvykle za to, co je zadarmo, zaplatíte v životě tu nejvyšší cenu. Nejčastěji za léky zdarma zaplatíte svým zdravím a za sociální sítě a emaily zdarma zaplatíte ztrátou svojí svobody a soukromí.“
   https://www.infovojna.sk/article/video-slovensky-ministr-zdravotnictvi-sokoval-ze-evropska-komise-chce-vzorky-dna-obcan-z-testovani

 13. svatoslav butora

  Prajem pekný deň. K vyhodnoteniu celého princípu riadenia koronavírovej krízy zo strany politikov by prispelo poznanie, akými medikamentami sa vyliečili a liečia všetci, ktorí boli označení ako „pozitívni“. Pretože to vyzerá tak, že riadenie tejto kor. krízy zo strany politikov spočíva v jej udržiavaní. Lekári obvykle postupujú v smere k vylieče-niu a odstráneniu nemoci.

 14. „Lekári obvykle postupujú v smere k vylieče-niu a odstráneniu nemoci.“ – hej – a bankári obvykle smerujú k rozdávaniu peňazí z vrtulníka.

 15. https://zemavek.sk/vakcine-mozeme-dakovat-za-zmutovane-koronavirusy-mrna-vakciny-pred-nimi-neochrania/
  Vakcíne môžeme ďakovať za zmutované koronavírusy. mRNA vakcíny pred nimi neochránia

  Deutsche Welle cituje odborníkov, ktorí poukazujú na jav, že po prvej dávke vakcíny zmutované koronavírusy môžu „utiecť“ slabej imunitnej reakcii a nový patogén sa tak mohol stať agresívnejší.

 16. https://www.banned.video/watch?id=603063d8b342f80fd8644217
  More Nurses Having Negative Side Effects From COVID Vaccine
  Viac sestričiek má negatívne vedľajšie účinky z COVID vakcíny

 17. https://www.hlavnespravy.sk/vatikan-hrozil-zamestnancom-stratou-prace-pre-nezaockovanie-pre-odpor-vsak-musel-cuvnut/2444722
  Vatikán hrozil zamestnancom stratou práce pre nezaočkovanie. Pre odpor však musel cúvnuť

 18. Neskutočné video o Billovi Gatesovi. On robí všetko presne opačne vo svojom osobnom živote ako káže nám ovečkám.
  https://www.infowars.com/posts/the-truth-about-bill-gates/
  The Truth About Bill Gates
  Pravda o Billovi Gatesovi
  Bill Gates owns 4 private jets and a collection of Porsches which are kept in his 66,000 square foot mansion.
  Bill Gates vlastní 4 súkromné lietadlá a kolekciu Porsche ktoré sú držané v jeho 66 000 square foot (neviem preložiť túto rozlohu do slovenčiny) kaštieľa (zámku, sídla).
  Jeho sídlo má hodnotu 127 miliónom dolárov.
  On si potrpí na najkvalitnejšie mäso ale nám ovečkám chce ponúkať mäso z umelej hmoty.
  Za posledný rok Bill Gates zvýšil svoj osobný majetok o 20 miliárd dolárov (počas lockdownu). Atď. atď.
  Kto vie angl. nech vypočuje toto video – čo stvára Bill Gates.

 19. https://tadesco.org/vynoruji-se-dukazy-o-uzivani-placebo-vakcin-proti-covidu-v-izraeli-vcetne-zmen-v-pcr-testech-pro-vytvoreni-dojmu-ze-vakciny-funguji/
  Vynořují se důkazy o užívání placebo vakcín proti Covidu v Izraeli včetně změn v PCR testech pro vytvoření dojmu, že vakcíny fungují

  Tyto falešné úspěšné výsledky v Izraeli budou bohužel použity k přesvědčení stovek milionů „pohanů“ na západě, že tyto nebezpečné – a smrtelné – vakcíny jsou bezpečné a účinné – mnoho lidí bude postiženo a zemře poté co si „opravdové“ dávky skutečných vakcín vezmou.

 20. Máme prvenstvo v počte úmrtí, no my máme prvenstvo aj v testovaní. Niekto je už poriadne trefený na hlavu od vlády ,cez pandekomisiu, prezidentku? Keď vidia, že nič to nevyriešilo iba prinieslo ešte väčšie problémy s nákazou, tak prečo sa to neustále deje.
  Veď napr. otestujú desiatky, medzi nimi pozitívnych,ktorí dýchajú priamo na mundúre testovačov a čiastočky sú v miestnosti,kde sa to vykonáva a nasledujú ďaľší a už je prenos na svete. Mne to zo strany p. prezidentky pripadá ako prezentačná prehliadky módy a slabulinké diplomatické skonštatovania a hotovo.
  Keď sa čísla zhoršujú od začiatku „povinného“testovania a stále a stále sa nič nelepší, tak to zastavte,prilepte modré zdrapy papiera na vládnu a prezidentskú bránu, snáď im niečo v hlavách svitne. A prečo aj také orácie s ivermectínom, veď mudr. Mesík na to upozorňuje rok, ale tu sa išlo po kšeftoch a nie po zdraví.
  Tieto čísla sú len a len výsledkom zlých rozhodnutí a výsledkom tkzv,debility, ak to niekomu nedochádza. Načo sú nám vrcholoví prokurátori keď neriešia aj rôzne trestné oznámenia, či NAŠI ĽUDIA! Voliči už Vám niečo dochádza?

 21. Ander Kixa

  čakal som, kedy natrafím na prirovnanie k nacistickému Nemecku a hľa, dočkal som sa.
  Zlé prirovnanie.
  Pravda o nacizme a svetových vojnách je vaša achilovka a raz vám ju presekneme vy prašivé svine.

 22. Kto sú tie prašivé svine a kto čo komu presekne?!

  • Ander Kixa

   Tí čo sa boja pravdy a preto jej šírenie trestajú.
   Ich achilovka sú lži o minulisti a na nich postavená ich moc.

 23. Zlata Mikulská

  Ak budeš mať dieťa i s celou rodinou choré na covid, tak nebudeš trepať tieto sprostosti!!!!
  Ďalej, čo sa týka opatrení – lockdownu:
  – keby sa u nás naozaj kontrolovali ľudia, ktorí si chodia kade-tade, či majú negat alebo pozit test, určite by nebolo toľko chorých
  – keby sa fakt kontrolovali aj naše hranice – a nie len klamali verejnosť o tom že ako koho kontrolujú
  – keby sa dávali prisľúbené sankcie, tak by nemuselo byť toľko mladých a starých ľudí chorích
  – ja – smutná mama, smutná svokra, smutná babka vidím, ako moji trpia na koronu
  – radšej už nepíšte níč!!!

  • Status polície cynicky útočí na seniorov. Admin policajnej stránky na sociálnej sieti zosmiešňuje generáciu starších ľudí, obviňuje ich so zdieľania hoaxov a klamstiev a deklasuje ich ako nesvojprávne deti
   https://www.infovojna.sk/article/status-policie-cynicky-utoci-na-seniorov-admin-policajnej-stranky-na-socialnej-sieti-zosmiesnuje-generaciu-starsich-ludi-obvinuje-ich-so-zdielania-hoaxov-a-klamstiev-a-deklasuje-ich-ako-nesvojpravne-deti

   Erik Dresner
   2021-02-21 13:43:18

   MA PRAVDU … policajny admin ma uplnu pravdu … 85 percent dochodcov veri a zdiela hoaxy a konspiracie, vacsina senioriov pozeraju markizu, joj, ta3, turecke kanaly, citaju pravdu, novy cas, plus ja neviem kolko dni, ci jeden, alebo sedem, stv … ano, ma pravdu, lebo dochodcovia v najvacsom pocte uverili bludom, hoaxom, vymyslom okolo covidu … tak netreba sa rozculovat a terba ho pochvalit konecne za pravdivu info

   Igor Zajac
   2021-02-21 14:12:15

   Súhlasím. Mamu som nevedel presvedčiť, aby sa nedala očkovať, kým som jej nepustil V. Klausa a V. Fischera, ktorý mi zachránil v r. 1990 otca …

   zmoknutý vrabec
   2021-02-21 16:24:57

   Tá vydieračská falošná slobodomurárska chobotnica má svojich ľudí všade: vo vedení politických strán, vo vedení masmédií, vo vedení polície, vo vedení cirkví, vo vedení súdnictva, bánk a mnohých podnikov.

   V cenzúrovanej televízii vystupujú politickí a novinárski klamári a aby tá ich cenzúrovaná propaganda vyzerala hodnoverne, nakrúcajú aj scénky s vymletými, ich klamstvám veriacimi ľudmi, užitočnými idiotmi a vedno klamú a utvrdzujú všetky ďalšie klamané televízne ovce o ich spoločnom klame.

   Ľudia sú strašne naivní, ak si predstavujú, že televíziu a políciu riadia charakterní a čestní a pravdiví ľudia. Mnohí za svoj omyl doplatia životom, lebo vkladajú svoju dôveru do falošných ľudí bez cti, namiesto aby verili Pravde a Božím varovaniam. Vševediaci a všemohúci Boh Ježiš Kristus nás varuje pred všetkými týmito falošnými klamármi, že nás podvádzajú:

   „Nebudete vidieť pokoj. Nebudete pokračovať ako pred mormi. Súd je nad vaším národom a ľuďmi. Revolúcia sa varí. Ľudia nechápajúci históriu sú osdúdení k skaze, aby si ju zopakovali. Varoval som vás pred následkami vášho správania. Vodcovia vám klamali. Vaši vodcovia vezmú vaše práva a slobodu a spravia rodiny zraniteľné nebezpečenstvom bez možností ochrany. Bolo to naplánované. Budete podvedení.“ posledna-polnica.blogspot.com
   ———————————————————————
   Len technická poznámka – ako to, že „babka“ na „korónǔ“ neochorela – alebo je to „zázrak“ vyplývajúci z tých „nezmyslov“ na Badatel-ovi? Toto sú tie Freudvské prerieknutia – fabulácie o druhých – nie svedectvo o sebe – aj keď existujú aj fabulácie „o sebe“.

  • Ander Kixa

   Vo vasej rodine ste zrejme hromadne zanedbali svoju imunitu. Nemate pravo ziadat od zvysnych 99% obyvatelstva aby prestali kvoli vam normalne zit. Opakujem: nemate na to pravo!

   • Zlata Mikulská

    Netáraj!
    Korona dostane aj tých, ktorí sa starajú o svoju imunitu!
    O akom práve tu splietaš?
    Len sa pozri napr. do Španielska. Tam skutočne polícia kontroluje ludí po ulici.
    Kde si bol? v obchode? ukáž bloček – sedí čas?
    Ak nie – pokuta.
    Nechaj si svoje právo keď tu budú ľudia zdraví. A nie teraz.
    Karanténa nie je žiadna novinka. Ale pre nezodpovedných je to obmedzovanie.
    Tak si behaj bez rúška kde len chceš, aby si mohol žiť normálne. Máš na to právo!
    Opakujem: máš na to právo!

    • Ander Kixa

     Zdravého človeka korona nedostane nikdy! Vždy ten človek mal aj iné problémy. Chrípka je horšia. Štatistiky sa falšujú, vďaka chrípke zomrelo v 2019 viac ĺudí ako vlani pre koronu. Kde boli v 2019 vaše strachy?? Prečo ste sa nebáli posielať deti do školy? Aha, nestrašili vas denne v telke…

    • „Mňa sa karanténa nejako zvlášť nedotkla. Idem si svoj životný rytmus v mojom mikrosystéme ďalej. Druh mojej práce neumožňuje prácu z domu, takže každé ráno sadám do auta a „trielim“ do práce. Parkovisko je poloprázdne, niekedy úplne prázdne, podľa toho, kedy dorazím, lebo mám pohyblivú pracovnú dobu. Odpadá mi teda veľký ranný stres s výnimkou služobných ciest, ktoré sú teraz stopnuté mimo naliehavých.

     Deti sú samostatné jednotky, žijú a pracujú (na rozdiel odo mňa môžu aj z domu resp. podnájmu) mimo svoj rodný okres a tak nás karanténa nezatvorila do jedného objektu. Som v ňom sama. Mohla by som sa nasťahovať k svojej matke, alebo ju presťahovať k sebe, ale ona nechce. Bývame od seba iba 3 km a ja ju mám cestou do a z práce, takže sa každý deň zastavím s nákupom. Nepoložím jej ho k dverám. Áno, riskujem, že jej niečo dovlečiem domov, ale to isté by to bolo, keby som bývala s ňou alebo ona so mnou. Toto som si vyriešila a nikomu nebudem skladať účty, prečo nerešpektujem nariadenia a svoju osamelú matku aj tak navštevujem. Už dosť náročné pre mňa bolo, aby som jej vysvetlila a potom dôrazne zakázala chodiť po dva rohlíky a pol masla do blízkych malých potravín, jediný jej styk so živými ľuďmi. “
     „Čo som tým chcela vlastne povedať, keď som sa pustila do písania? Nuž len toľko, že žiadnou ponorkou teda netrpím… skôr opakom Pohoda

     Kamoška mi povedala „Ty si sa teda vedela narodiť“. No neviem…..fakt?! PrekvapeniePrekvapenie

     A k nadchádzajúcim dňom veľkej noci….deti neprídu, rešpektovali premiéra a zostali vo svojej ponorke tam, kde sú. Ja budem zase „sama“….teda nie úplne. Mama ja a psík “
     https://nanicmama.sme.sk/ja-mama/karantenna-velka-noc-a-ine

     „Kde si bol? v obchode? ukáž bloček – sedí čas?
     Ak nie – pokuta.“
     Tomáš Matonoha jako Rytmus „JEBE – YouTube
     https://www.youtube.com/watch?v=C8kZScFQER0

     • „Kde si bol? v obchode? ukáž bloček – sedí čas?
      Ak nie – pokuta.“

      „3. Ako sa na prepad španielskej ekonomiky pozerajú bežní Španieli?
      Vidia to väčšinou veľmi realisticky. Spoločensko-ekonomický kolabs, ako by som toto nazval sa už naozaj týka takmer každého. Prestali veriť každej somarine, čo padne v médiách, prestali veriť politikom a obracajú sa smerom k alternatívam. Organizujú sa spoločne v rámci susedstiev, mestských štvrtí, univerzít, odborov atď. Priamou akciou sa snažia ovplyvniť svoj každodenný život a v rámci solidarity je vidieť, ako si ľudia v týchto časoch pomáhajú jeden druhému. Vytvárajú sa takzvané „asambleas“, ktoré sa pravidelne schádzajú a fungujú na princípe horizontálnej organizačnej štruktúry a priamej participácie.“

      „Španielska vláda reaguje na protestné hnutia veľmi tvrdo a totálne neľudsky, čo sa jej vráti ako bumerang už čoskoro. Nehovorím o mŕtvych a desiatkach ťažko ranených ľudí, študentov, dôchodcov, invalidov, matiek atď. z minulého roku, o ktorých hádam už každý, kto sa trochu hlbšie zaujíma vie. Len teraz v sobotu boli ďalšie masové protesty o ktorých bolo samozrejme v médiách ticho a ktoré sa skončili brutálnym zásahom polície. Niekoľko desiatok súdruhov je vo väzení, len v Madride bolo niekoľko desiatok ranených. Ťažko povedať presné číslo, preto sa ani nesnažím veľmi upresňovať. Dôležité je, že to vyzerá, akoby pravicová vláda vyťahovala z archívu frankistické zákony typu „bonzni suseda ak vieš, že je ľavičiar“. Je to pravda a je to fakt. Od sobotných demonštrácií bolo zadržaných niekoľko desiatok súdruhov a súdružiek ako som už vravel a represálie pokračujú. Aktuálne pokračuje monitoring sociálnych sietí – môžeš byť podozrivý z terorizmu len za to, že sharuješ nejaký status na FB alebo Twitteri. Nie jednému z kolegov minimálne vymazali FB profil kvôli obsahu, ktorý propagoval. Treba si dávať naozaj pozor.“
      https://miroslav.blog.pravda.sk/2013/03/04/rozhovor-kam-smerujes-spanielsko/

 24. Na tejto stránke môžete hlasovať za, či proti predĺženiu núdzového stavu. 78% čitateľov je PROTI!!!

  „Poslanci Národnej rady majú o odsúhlasení predĺženia núdzového stavu rokovať na schôdzi, ktorá sa začne v stredu 24. februára. Ak by parlament neodsúhlasil predĺženie núdzového stavu, prestal by platiť okamžite, hovoria právnici.

  Na základe novelizovanej legislatívy musí predĺženie núdzového stavu odobriť parlament, a to najneskôr do 20 dní. Vláda začiatkom mesiaca rozhodla o tom, že núdzový stav sa predĺži od 8. februára o ďalších 40 dní. O podpore predĺženia mali rokovať poslanecké kluby.

  Kým v decembri museli preto prísť do parlamentu aj poslanci, ktorí boli infikovaní koronavírusom, tentoraz nemusí stačiť ani to.

  Poslanec Patrick Linhart (Sme rodina) už vyhlásil, že nechce podporiť predlžovanie núdzového stavu. Argumentoval tým, že vláda si nemôže robiť z poslancov „tlačítka“, a že nechce ďalej spolupracovať na prijímaní „chaotických opatrení“.
  Mal by parlament potvrdiť núdzový stav vyhlásený vládou?“
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/578766-moze-parlament-sokovat-vladu-a-nepotvrdit-nudzovy-stav/?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar-links&utm_campaign=mostread

  Mal by parlament potvrdiť núdzový stav vyhlásený vládou?

  Ak by parlament nepotvrdil núdzový stav, prestal by platiť okamžite, hovoria právnici.
  Ďakujeme za Váš hlas.
  nie
  78,9%
  áno
  17,6%
  neviem
  3,5%

 25. Jednoduchá

  …áno, toto fórum má pre nás obrovskú hodnotu!…..
  …a na nepriateľov môžem použiť aj iné slová, pretože zákon akcia a reakcie
  môže platiť aj v tomto prípade………………………………………

 26. Mám pocit, že aj polícia sa kdesi schovala pred coronou.
  Prečo kompetentní – sú tu vôbec takí? – skutočne nevykonávajú žiadne kontroly?
  Čo keby sa vážne sledovalo, či sa u nás dodržiavajú nariadenia?
  Kde sa to deje? Možno iba v niektorých zamestnaniach.

  – keby sa u nás naozaj kontrolovali ľudia, ktorí si chodia kade-tade, či majú negat, určite by tu nebolo toľko chorých
  – keby sa fakt kontrolovalo pred vstupom do banky, na poštu, do obchodov, do lekárne, do zdravotníckych zariadení, do MHD, na parkoviskách, na hraniciach…
  Nič také sa nedeje!
  Len klamú verejnosť o tom, ako precízne sa vykonávajú kontroly!

  Ľudia by boli obozretnejší, zodpovednejší.
  Samozrejme, je lepšie nadávať ako robiť niečo pre seba a pre dobro spoločnosti, že?
  Karanténa nie je žiadna novinka.

  IBA PRE NEZODPOVEDNÝCH JE TO HROZNÉ OBMEDZOVANIE.

  • Podľahli ste Matovičovmu klamu, že za situáciu môžu nezodpovední ľudia. Nie, za situáciu môže nekompetentná vláda vydávajúca nekompetentné opatrenia (plošné testovania) a neschopná zabezpečiť riadnu zdravotnú starostlivosť v nemocniciach. Celé leto 2020, keď mali čas na posilnenie kapacít, neurobili nič.

   Nevraviac o tom, že za mnohé úmrtia môže práve neposkytovanie ostatnej (nekovidovej) zdravotnej starostlivosti. Takže ešte raz – nie občania sú na vine, ale 100% viny je na strane neschopnej vlády.

   • Tá viroza je ako každá iná, Matovicova vláda lockdownami a ostatnými opatreniami zabila (nepriamo) veľa ľudí
    Covid ako ho popisujú neexistuje je to oslabený vírus…. Inak ako by boli bez priznakovy čo stratili iba čuch a chuť (asi im táto situácia už začala podvodom smrdiet)!!!!

 27. Zda sa že čo ľud hovorí vládu nezaujíma. Treba konať nepočúvať ich a znova pootvárať a začať žiť a dýchať…
  A celú vládu strčiť do cele… Všetci to iba na nás hrajú ako im to sedí….. Tak to bolo vždy a je aj teraz

Pridajte komentár

*