Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Francúzska vláda sa pokúša vyhladovať neočkovaných: Národ na pokraji revolúcie


Print Friendly, PDF & Email

Francúzska vláda sa pokúša vyhladovať neočkovaných: Národ na pokraji revolúcie

(Ethan Huff, Natural News) – Internetom sa šíri sa video ukazujúce nahnevaných francúzskych nakupujúcich, ktorí protestujú pred obchodom s potravinami. Ten im totiž odmieta umožniť nakúpiť si potraviny, ak predtým neukážu dôkaz o „zaočkovaní“ proti koronavírusu.

K incidentu došlo len pred niekoľkými týždňami, po tom, čo sa francúzsky prezident Macron rozhodol vyžadovať od Francúzov „covid pasy“ o očkovaní proti covidu. Tí odvtedy protestujú po celej krajine.

Mnohé obchody a reštaurácie po celom Francúzsku Macronovým fašistickým plánom odmietajú riadiť.

Avšak niektoré, vrátane obchodu, zobrazeného vo videu (môžete si ho pozrieť nižšie) sa pokúšajú vyhladovať ľudí, vytrvalo odmietajúcich zmeniť svoju DNA chemikáliami experimentálnej génovej terapie (mRNA).

Video z protestu pred obchodom:

Ako si všimnete, priamo pred vchod do obchodu postavili rad ozbrojených stráží, brániacich vstupu „nezaočkovaných“ kupujúcich. Vidno tam jednu ženu, ktorá na nich kričí, zatiaľ čo oni na ňu nezúčastnene hľadia, iba si konajúc svoju prácu.

Žiadny z protestujúcich, ktorých vidieť v klipe, tiež nemá rúško, čo naznačuje, že sú proti všetkým formám covidovej tyranie (Covid-19), nariadenej vládou.

„Tohto šialeného svinstva už má celý svet plné zuby,“ napísal jeden užívateľ na Twitteri v reakcii na klip, ktorý doháňa k zúrivosti ľudí na celom svete.

„Teraz upierajú ľuďom prístup k potravinám vo Francúzsku – ak si nedajú pichnúť vakcínu schválenou len na udzové použitie proti vírusu, ktorý má 99,7%-ná mieru prežitia,“ napísal ďalší.

Mnohí Francúzi sa odvážne stavajú proti očkovacej tyranii

Súčasný „zákon“ vo Francúzsku nariaďuje francúzskym kupujúcim ukázať pri vstupe do veľkých nákupných stredísk covidový pas. Vyňaté z toho by mali byť verejné priestory s plochou menšou ako 20 000 metrov štvorcových.

Každá osoba, ktorú vo Francúzsku prichytia pri vstupe do baru alebo reštaurácie akejkoľvek veľkosti bez toho, aby sa najprv preukázala covid pasom, by mohla čeliť až šiestim mesiacom pobytu vo väzení.

Stop Candida

Majiteľov obchodov, ktorí odmietajú kontrolovať očkovací status svojich zákazníkov, môžu poslať na rok do väzenia a za každé porušenie dostať pokutu viac než 50 000 eur.

Dobrou správou je, že Francúzi sa týmto drastickým požiadavkám vo všeobecnosti bránia. Mnohí majitelia podnikov príkazom očividne vzdorujú a poslúchať odmietajú aj ich zákazníci.

Francúzska polícia si spočiatku dala záležať na tom, aby ukázala svoju prítomnosť, v snahe prinútiť francúzsky národ k poslušnosti. To sa už ale podľa správ zmenilo, keďže presadzovanie zákona počas celonárodných protestov ochablo.

Jednou oblasťou, v ktorej francúzska vláda vyhlasuje víťzstvo, je vnútromestská verejná doprava, ktorá pokračuje v kontrole stavu zaočkovanosti vodičov. Tým, ktorí nemajú dôkaz o zaočkovaní, odopierajú prístup k právi vo verejnej doprave po celom Francúzsku.

Veselé je, že Macron mal nedávno prejav, v ktorom obhajoval plán vakcinačných pasov. Macron ho nazval formou „slobody“ pre francúzsky ľud, tvrdiac, že zavádza „bezpečnosť“.

(Poznámka: Je to čisto mentálne, nakoľko zaočkovanie nebráni ani prenosu, ani ochoreniu a dokonca ani úmrtiu, ako to ukázali nedávne udalosti u nás v Ubli, kde zomreli dvaja plne zaočkovaní klienti centra sociálnych služieb.)

Reakcie ľudí na francúzsku tyraniu

„Ak vám polícia, alebo ktokoľvek iný, upiera prístup k jedlu, tak sa vás snaží zabiť,“ napísal jeden komentujúci na Summit.news, naznačujúc, že ľudia sa musia postaviť a niečo spraviť skôr, ako bude príliš neskoro.

„Nechoďte s 10 ani 100 ľuďmi; choďte s viac než 1000 ľuďmi a prevalcujte každého, kto sa vás pokúsi zastaviť,“ napísal ďalší.

„Naplánujte si cieľové obchody v rôznych častiach vášho mesta. Udrite tam masovo v rovnakom čase, aby nemohli účinne reagovať.“

„Správajú sa ako ozbrojený gang a porušujú vaše práva. A keď ich mlátite, spievajte im k tomu Marseillaisu. Bonne chance mes amis!”

Najnovšie správy o tyranii koronavírusu (Covid-19) sa dajú nájsť na stránke Fascism.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Použité zdroje: NaturalNews.com, Summit.news, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. prosím, kto to ponúka odmenu za izolovaný vírus? ..nemôžem to nájsť ..dakujeeem

 2. Nemusíme chodiť do Francúzska, už sa to deje i nás https://mynitra.sme.sk/c/22744758/aj-potraviny-a-drogerie-si-mozu-vybrat-koho-pustia-dovnutra.html?ref=trz
  Snáď si už ani my nenecháme s.rať na hlavu. Ak mi nejaká regionálna hygienička zakáže nakupovať potraviny asi v ten deň jedla naposledy.

  • Skúšajú.

   Ad „V okrese Nitra pribudli pacienti aj zavreté triedy.“
   V ČR bejkovina ako Brno!

   Očkovanou učitelku neposlali do karantény. Děti musely domů
   „U jedné z pedagožek se objevila nákaza v domácnosti, ale do karantény ji krajská hygienická stanice neposlala, protože už měla od května plné očkování.

   „Hygiena jí řekla, že je naočkovaná, takže do karantény nemůže a musí do práce. Za dva dny ale onemocněla. A my teď máme tři nakažené učitele a 60 dětí na 14 dní v karanténě, ačkoliv mají všechny negativní test,“ popisuje ředitelka Škvařilová.

   Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ale mluví jasně – po kontaktu s nakaženým nejde do karantény člověk s hotovým očkovacím schématem. Ještě pro upřesnění, všichni nakažení učitelé měli dávno po dvou dávkách vakcíny proti covidu-19.“
   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ockovanou-ucitelku-neposlali-do-karanteny-nakazili-se-od-ni-kolegove-174904#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_id=174904&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
   ——————————————-
   Z toho jasne vyplývajú priority:
   1/ Debilizácia detí musí pokračovať!
   2/ Apartheid a pozitívna diskriminácia očkovaných musí pokračovať aj keď pri tom sami skapú!
   3/ Zmija požiera vlastný chvost!
   4/ Succiduita osobná – succiduita masová – sociálna /viď Mike Adams – Globálny kult samovrážd/. Na logike nezáleží! Totálna dystopia! „imaginárny svet alebo spoločnosť, v ktorej ľudia vedú úbohé, odľudštené a bojazlivé životy“

  • Pavelkovych Milan

   Na Slovensku to bude podobné, len s tým rozdielom, že ľudia nebudú protestovať. Mladí cca do 25 rokov majú totálne vyplachnute hlavy covid propagandou. Mladí pozerajú na ľudí bez ruška /NA ULICIACH / ako na vrahov. Tí sú už tak vymleti, že celému covid šialenstvu úplne podľahli a aktívne sa do toho zapájajú. Svet je v riti. Verím, veľmi verím že francúzsky ľud spustí novú revolúciu, takú skutočnú, nie ako bola v ČSSR pod vedením alkoholika Havla. Francúzi nech oprášia gilotiny…. Každym dňom sa svet predáva hlbšie a hlbšie do tmy pekla.

   • 1. Mňa teší, že stretávam každý deň mladých ľudí, ktorí chodia bez rúška aj tam, kde ho majú mať a neveria propagande. Mrzí ma, že rodičia uverili a robia z niektorých pokusných králikov.
    2. Zhrnutie deja, taký širší záber je napr. tu:
    http://www.nwoo.org/2021/09/16/bozie-mlyny-slovenska-nemezis/

   • Milan, napísal si to jasne stručne, výstižne. Všetko potvrdzujem, pretože mám rovnaké skúsenosti. Mladí majú vymleté mozgy nielen kovidom. Ale to je ich vec, nie moja, našťastie. Ale tá mladícka „nevedomosť“ sa dá vždy nejako ospravedlniť, odpustiť, hovorím si, aj my sme boli mladí…. Ale tí ostatní, tí „starí“ – to všetko robia IBA, opakujem IBA pre peniaze. Pretože tie nesmrdia.
    Veru, ani tým, čo ich majú milióny.
    Áno, aj ja dúfam, že to začne buď vo Francúzsku, alebo v českej hospode. Kľudne, nech odtiaľ vzíde aj nový Havel, len nech niečo začne.
    Svet, ako tvrdíš, je úplne v riti.

 3. Ľudí nepustia do supermarketov a ešte nie je revolúcia? Vyzerá to zle.

 4. „Naplánujte si cieľové obchody v rôznych častiach vášho mesta. Udrite tam masovo v rovnakom čase, aby nemohli účinne reagovať.“

  To je asi jediné dočasné riešenie v článku.

  • Ten Podtatranský kuriér sa mi začína páčiť – nie jeden správne uchopený článok a obohatený o ďalší kontext a navyše tam nevyskakujú cookies.
   —————–
   Jacquese Attalli už v roku 1981 napísal knihu Bilderberg, v ktorej nám naznačuje, ako bude ľudstvo znižovať populáciu. Tu je úryvok!
   „Budúcnosť bude o hľadaní spôsobu, ako znížiť populáciu. Samozrejme nebudeme schopní ľudí popravovať, ani im stavať tábory. Zbavíme sa ich tým, že ich presvedčíme, že čo s nimi robíme, je pre ich dobro. Niečo nájdeme, alebo spôsobíme pandémiu zameranú na cielené skupiny ľudí, spôsobíme skutočnú hospodársku krízu, alebo vírus, ktorý postihne starších ľudí. Na tom nezáleží! Slabí a vystrašení tomu podľahnú! Hlúpi v to uveria a sami požiadajú o liečbu. Postaráme sa teda o liečbu, ktorá bude riešením. Výber idiotov bude teda urobený samovoľne. Na jatky pôjdu sami.“
   ———————————-
   Po malej úprave syntaxu /reč ako DNA/ si môžete všimnúť, že už nepotrebujete zháňať, ako sa volá tá kniha, ktorú napísal Jacquese Attalli už v roku 1981.

   Lidská řeč – Genetický materiál – Chromozómový Generátor – Peter Garyaev
   https://rumble.com/vmgl2h-lidsk-e-genetick-materil-chromozmov-genertor-peter-garyaev.html
   —————————————
   Čiže – začnime konečne uvažovať, ako opravíme DNA slovenčiny a ako opravíme DNA reči Slovanov po tom, čo nám zmrdi z Ríma zlikvidovali 5 najdôležitejších kreatívnych znakov, slov, vizuálov, vibračných inštrumentov v DNA bukvice /matrica bukvice/!

   Teraz inak – písanie SMS vyslovene degeneruje kreativitu našej rodnej reči – akejkoľvek – nielen slovenčiny! Otázka – čo je to grafománia?! Čo je to kverulantstvo?! Nie sú to „len“ extrémne tvorivé schopnosti človeka, ktorý chce vyriešiť svoj problém komunikáciou a nie krvavo? Prečo je slovo zbraň? Prečo „Problémy sa riešia komunikáciou“? Prečo „Základnou povinnosťou človeka po narodení je naučiť sa rozprávať!“ – a nie chodiť kakať do nočníka a nechať sa očkovať a stať sa autistom!

   Čiže – poďme na to takto! V mladosti som „rozbíjal úrady“ svojou komunikáciou! Či za komančov či po nich! Úrady sa „triasli“, keď na ne nabehol môj „softvér“! Pretože oni dokážu manipulovať len s mumákmi! To je aj odpoveď, prečo vláda s nami nekomunikuje a prečo médiá kontrolujú vládu a nás – ako koho – ICH KOMUNIKÁCIOU!

   MUSÍME ZAČAŤ HOVORIŤ = tvoriť – MY!

   Tak tu doboha prestaňte donekonečna ako roboti – hovorím o Jean! – dokola vešať desiatky odkazov na už dávno známe informácie a začnite komentovať vlastnými slovami! Poviem to inak – každému psovi sa prihovorím „Buď dobrý! /inak ťa nakopem!/“ – teda „Heger – buď dobrý!!! /inak ťa nakopeme!!!/“

   Vaša hlava, mozog, myseľ je vysielač! Vysielajte odkaz!
   Rozprávajte sa medzi sebou – rozprávajte sa sami so sebou! Opravte si DNA vlastnou rečou – formulovaním myšlienok! Pretože každá choroba – aj úraz – je dôsledkom neporiadku v hlave! A momentálne je takto chorá celá spoločnosť! Opravte spoločnosť tak, že začnete rozprávať vy a nielen budete počúvať cudzie médiá! Keď vyzdravieme – pošleme „lekárov“ a vakcérov a zločincov do pi.e! Slovenčina je program – slovenčina je liek! Slovenčina je nástroj nášho ducha a slobody! Slovenčina je naša spoločná frekvencia! Slovenčina je naše spoločné informačné pole – momentálne „pole neorané“!

   Nie hmotný blahobyt – ale duchovný blahobyt je cieľom národnej obrody! Teda do riti už aj s tým marxistickým ovládačom hmotných „statkov“ pre dobytok! Náš národ si aj pri najväčšej chudobe zachovával vysoké duchovné bohatstvo! Potom prišli marxistickí marketéri a ďalej to poznáte! Teraz inak.

   V pláne je hladomor! Otázka – ako ho chcete prežiť bez duchovnej sily?! Zásobami na pár mesiacov, ktoré vám ukradne sused po tom, čo vás najprv zabije?!
   Otázka – kto rozhoduje o tom, že BUDE hladomor?! No ten, kto nás programuje! Tak zmeňte jeho program!
   Ako? V informačnom poli!

   • Ja teraz nehovorím o tom, že netreba jesť! Treba!

    Ja teraz hovorím o tom, že netreba mať svoju myseľ NIMI orientovanú NA JEDLO! svoju myseľ musíme mať orientovanú na slobodu! Ale nie ku.va na „slobodu“ podľa ICH predstáv = dobrovoľné otroctvo! PRETO oni správne uchopili podstatu našej orientácie na slobodu a ZAVIEDLI ju do chlieva vakcinácie, ktorá nás má zotročiť!

    Preto im ich marketing voči dezorientovaným a demoralizovaným tak funguje – „vakcína je sloboda“! Toto je zločin proti duchu, tradícii a záujmu národa! Tento slogan je dôkaz vlastizrady! A dôkaz vedomej, manipulatívnej krádeže skutočnej slobody! Ty kobercová „lady“!

    Našťastie – nepriateľ sa prerátal! „Len“ polovica národa je osprostená! Sme tu už minimálne 8 tisíc rokov! Prežili sme iné nájazdy, iné zrady!
    Niekto počíta s tým, že „zabudneme“. Lebo my nepriateľom NEODPÚŠŤAME. Nie – pamätáme! A všetko je v informačnom poli! Treba ho len preorať!

    http://www.chelemendik.sk/Slovaci_su_tu_uz_8000_rokov_184448121.html

   • K tomu Attalimu. Ten citát Attaliho je nezmysel. Český denik.cz to „vyvrátil.“ Tu je citácia z denik.cz:
    – „Jaká jsou tedy fakta? Ekonom Jacques Attali, narozený v roce 1943, působil od roku 1981 do roku 1991l skutečně jako odborný poradce socialistického prezidenta Françoise Mitterranda. A v rozhovoru se Salomonem se opravdu zabýval otázkami týkajícími se prodloužení střední délky života, sebevražd a eutanazie. Nikoli ale tak, že by obhajoval eutanazii lidí nad 60 let.
    Francouzský deník Libération jeho skutečná slova pronesená v rozhovoru znovu dohledal: „Jakmile člověk překročí věk 60 až 65 let, trvá jeho život déle, než po jaký něco vytváří, takže je pro společnost drahý. Domnívám se tedy, že v samotné logice průmyslové společnosti již nebude cílem průměrnou délku života prodlužovat, ale zajistit, aby v rámci své konkrétní životní délky lidé žili co nejlépe, ale tak, aby zdravotní výdaje na to byly z hlediska celospolečenských nákladů co nejmenší,“ uvedl ve skutečnosti v inkriminované pasáži Attali.
    V této větě se ještě eutanazií vůbec nijak nezabýval. Řeč na ni přivedl až novinář Salomon svou následující poznámkou, že budoucí „liberální“ či „socialistický“ svět bude potřebovat „biologickou morálku“, aby vytvořil etická pravidla pro klonování nebo právě pro eutanazii.

    „Eutanazie bude ve všech případech jedním ze základních nástrojů našich budoucích společností,“ odpověděl na jeho poznámku Attali.

    „V socialistické logice stojí tento problém následovně: socialistická logika, to je svoboda, a základní svobodou je sebevražda; právo na přímou nebo nepřímou sebevraždu je tedy v tomto typu společnosti absolutní hodnotou. V kapitalistické společnosti spatří světlo světa stroje na zabíjení, protézy, které umožní eliminovat život, když je příliš nesnesitelný nebo ekonomicky příliš drahý, a stanou se běžnou praxí. Proto si myslím, že eutanazie, ať už z hlediska hodnoty svobody nebo zboží, bude jedním z pravidel budoucí společnosti,“ dodal tehdy ekonom a esejista. O žádném viru ani pandemii nikde v knize nemluvil.
    A tu je ešte dovetok o súdnej ťahanici, ktorú samozrejme Attali vyhral.
    – „Attaliho výrok byl nicméně přece jen kontroverzní, takže vedl v první polovině 80. let k dlouhotrvajícímu soudnímu procesu s časopisem „Profils médico-sociaux“, který ekonoma nařkl, že se kloní k myšlence „genocidy starých“ a hájí teze hodné nacionálního socialismu. Attali na to zareagoval tak, že zažaloval zástupce časopisu za pomluvu a soud nakonec vyhrál.

    Reportéři Libération věnující se ověřování faktů nyní esejistu (v současnosti osmasedmdesátiletého) znovu kontaktovali. Ten opět popřel, že by kdy „propagoval nebo podporoval eutanazii u lidí starších 65 let“, a uvedl, že s těmi, kteří ho z obhajování eutanazie obviňovali, se vždy soudil pro pomluvu a soudy mu daly pokaždé za pravdu.

    Prečo asi vyhral súdny spor? Oni ho zažalovali za to, že sa „prikláňa k myšlienke genocídy starých a háji myšlienky nacionálneho socializmu.“ Lenže treba si uvedomiť, že právo a spravodlivosť sú dva, často nezlučiteľné, pojmy. Právo je o slovíčkarení, preto „prikláňanie ku genocíde starých ľudí“ prehralo v spore, lebo Attali to nepovedal. Možno, že tí, ktorí zažalovali Attaliho, boli s ním na jednej lodi. Výsledkom súdneho sporu bolo očistenie Attaliho pre budúcnosť a legalizácia tých zámerov, ktoré v rozhovore prezentoval.
    Za seba si kladiem otázky.
    Myslel Attali aj na seba a sebe podobných (elitári), keď hovoril o drahom živote (nerentabilnom pre spoločnosť), ak človek prekročí 60 – 65 rokov?
    Ako bude priemyselná spoločnosť vykonávať logiku, že sa nebude snažiť predlžovať život, ale zaistí, aby ho ľudia žili čo najlepšie, ale tak, aby boli náklady zdravotnej starostlivosti z hľadiska celospoločenských nákladov čo najnižšie?
    Čo mal na mysli strojmi na zabíjanie, ktoré umožnia „eliminovať“ život, keď sa stane príliš neznesiteľný, alebo drahý?
    Ale hlavne sa pýtam, čo je to za spoločnosť, ktorej logikou bude sloboda a základnou slobodou bude samovražda, právo na priamu, alebo nepriamu samovraždu bude absolútnou hodnotou?
    Zdroj: https://www.denik.cz/z_domova/hoax-jacques-attali.html
    Zdroj: https://www.denik.cz/z_domova/hoax-jacques-attali.html
    Zdroj: https://www.denik.cz/z_domova/hoax-jacques-attali.html
    Zdroj: https://www.denik.cz/z_domova/hoax-jacques-attali.html

    • Ono to má viac vrstiev.

     Prvá – satanistická – info musí ísť von! To, že sa „stiahne“ – už nehrá rolu! Skús povedať „tomu“ sudcovi, že ho zabiješ a vzápätí, že si si to rozmyslel a nezabiješ ho – lebo ty osobne by si ho nezabil – zabil by ho nájomný vrah, alebo tvoj poskok.
     Druhá vrstva je tak trochu o „kontrole“ – úlohou kontroly je buď niečo odhaliť, alebo niečo zakryť. Attali patrí medzi nich, teda ho chránia tak za nutný satanistický výrok, ako aj za prípadné prekecnutie mimo plán. Viď Matovič a jeho prekecnutia a „prekecnutia“. Je to súčasť chaosu.
     Tretia vrstva je odrazom podstaty Bilderbergu – ich stretnutia prebiehajú ako diskusné fóra. Attali preto vypustil balónik – aby do budúceho stretnutia Bilderbergu mali jeho jednotliví členovia v tomto jasno. A majú – viď Beatrix a eutanázia v Holandsku. Aj ako sociálny experiment a Owertonovo okno.

     Keďže sa to týka šľachty a dedenia moci a majetku – eutanázia medzi nimi je dosť zapeklitá, zvlášť preto, že ľudia s komplexom moci sa jej dobrovoľne nevzdávajú, títo zmrdi majú úplne inú zdravotnú starostlivosť a problém je aj s degenerátmi medzi nimi – ako nástupníkmi. Takže čo je dovolené bohovi – nie je dovolené volovi.

     K meritu veci – je to plánované brakovanie otrokov – ako na to „v demokracii“, aj keď iluzórnej. Pre nás sú starí rodičia opatrovateľským a edukačným zázemím pre vnukov – NIE PRE ŠTÁT – čo samozrejme zmrdom neprináša „hodnoty“, keďže nimi vlastnený štát nechce, aby deti vychovávala rodina! A aby starí s mladými zdieľali „ostrohy“. My sme pre nich stále len otroci na prácu. Bežný človek z etických dôvodov nechá svojho koňa po 25 rokoch ťažkej práce v lese dožiť – môžu ho jazdiť deti, môže ťahať káru. Utratí ho, až kôň ľahne. Oni nás chcú utratiť už postojačky. A to sa nebavíme o nezamestnaných, ktorých úlohou je vytvárať paniku na trhu práce a znižovať tak cenu práce a vytvárať existenčný strach – motor exploatácie – lebo aj top manažér má bobky, čo všetko môže stratiť – to je iný level exploatácie. Skrátim – sú to zmrdi, ktorí nás chcú zlikvidovať a teraz hľadajú spôsob, ako im to dovolíme z vlastnej iniciatívy. Človek, ktorý nie je v zúfalej situácii, nemá dôvod na eutanáziu. A ak v zúfalej situácii je – rozhodne to nie je jeho slobodné rozhodnutie!

     V nimi plánovanom našom hladomore budú argumentovať vyvraždením starých, aby prežili mladí! A budú argumentovať Eskimákmi – ktorých kultúrnou zvyklosťou bolo – pozor, je to duchovný národ! – že sa starí dobrovoľne odobrali zmrznúť na kryhu, aby jedlo postačilo pre deti a lovcov a tí musia mať silu na lov, takže každé sústo sa počíta, ale zdôrazňujem – mladí starých nikdy na kryhu nevyvezli násilne a že musia! Teda – v čase najväčšieho zúfalstva starí prišli ako duchovne a morálne vyrovnaní s pokojným, aj keď nie vzťahovo jednoduchým riešením pre zachovanie potomstva.

     Dnešní mladí rodičia len muklujú a nevedia chrániť svoje deti. Eutanázia kvôli „hospodárskemu“ efektu nie je to isté, čo Eskimáci v dlhotrvajúcej víchrici. Tamtí ľudia sa až do poslednej chvíle chránia – nie naopak.

     Existuje tzv. riešenie paradoxov. Každý paradox má riešenie, keď si zvolíš hodnotu, ku ktorej máš väčší vzťah. Príklad – žena v stredných rokoch si má vybrať medzi smrťou svojej dcéry, alebo smrťou svojej matky – lebo jedlo nie je pre všetkých. Lebo bez tejto silnej ženy neprežije tak jej slabá matka, ako ešte slabá dcéra. Vychádzame z „vďačnosti“ a lásky k matke a k „očakávaniam“ a láske k dcére. V podstate sú to hovadiny, do ktorých „výberu“ nás niekto núti, aby nás odpútaval od vyriešenia problému ako takého – že všetky tri sa napr. dohodnú a pôjdu to jedlo ukradnúť, alebo na nejakom ostrove budú jesť lišajníky. V okamihu, keď sa matka rozhodne pre smrť dcéry – stráca jej pokračovanie zmysel – rod vymrie. Keď sa rozhodne pre smrť matky – ona sama zomrie ako „človeK“ a pre jej dcéru bude normálne neskôr ju zabiť tiež. A vôbec – začne problém s predkami – čo si málokto uvedomuje, že s nimi nemusí byť na duchovnej úrovni sranda – keď nielenže prestanú pomáhať, ale začnú priamo škodiť! Eutanázia je „kultúrny“ novotvar – jediná „eutanázia“ ktorá by kedy prichádzala do úvahy, je dobrovoľné narukovanie v plnej sile do vojny za svojich blízkych. Aj proti Bilderbergu!

 5. Redakcia – „prístup k právi“ – c

  Mňa by zaujímalo – v kontexte, že v Izraeli si nedovolia vakcinovať Arabov – ako vyžadujú vo Fr. toto od muslimov? Ženy sú povedzme oblečené typicky, ale muži nie. Čiže – aké platí zaklínadlo?

  • Žeby Alah Akbar? 🙂

  • Inak – Francúzska re-evolúcia bol prvý slobodomurársky prevrat, ktorý stál 2 a pol milióna životov! 1789 = 1989!
   Takže o akej revolúcii so symbolmi tej „bastilskej“ sa to bavíme? A lá Maria Antoineta – „Keď nemajú chlieb – nech jedia koláče“?

   A Frantíci sa vysrali na koláče a od hladu začali jesť delikatesy – žaby a slimáky. A možno o dva-tri roky budú delikatesou črvy namiesto vietnamských instantných nudlí. Inak práve som na tie nudle dostal chuť! S kačacou alebo krabiou príchuťou. Keď idú oči krížom – vtedy chutia najlepšie. 15 rokov som ich nejedol.

   Všetko je to o dresingu!

   • Ander Kixa

    Tomu sa hovorí premostenie! 😄

    • Kto „nevie“ – vyrába omáčku. Ale omáčku ovládajú aj tí, ktorí už vedia. Ako kto.

     Kamoš išiel variť do Rakúska. Tam dostal list pre menu, kde bolo bravčové v nejakom „vanila krém!“ Vyvalil oči, drapol knihu a na hajzli listoval prípravu vanilkového krému, až sa prepracoval k obyčajnej cesnakovej omáčke, „ktorá môže byť niekedy označovaná slengovo ako vanila“ – základ je biela omáčka z vývaru.

     Frantíci si zrejme užili riadny hlad počas re-evolúcie – až im z toho hráblo – z toho snívania o žrádle – a falošných predstáv o delikatesách, keď obhrýzali poleno ako bravčové koleno – preniesli to do kultúry stravovania – tie fantazmagorické názvy pre jednoduché jedlá, 2-hodinové prestávky v práci na jedlo a vôbec kult jedla. Takže ich je jednoduché cez jedlo nasrať. U nás to až tak neplatí – národné jedlo – bryndzové halušky vyzerajú ako psi grc – bohovský psí grc – nahádžeš to do seba a pome do roboty – hoci sa ti chce spať ako dunčovi – a to je chyba lávky plánovačov Plandémie. Aj keď nám sem vozia odpad preto, že zožerieme všetko a Slováci to všetko prežijú ako šváby.

 6. https://cz24.news/ap-afp-americky-federalny-poradny-vybor-v-piatok-jasne-odmietol-plan-tretej-podpornej-davky-covid-vakciny/
  AP/AFP: Americký federálny poradný výbor v piatok jasne odmietol plán tretej podpornej dávky Covid vakcíny

  USA: Americký federálny poradný výbor v piatok jasne odmietol plán na ponúknutie tretej podpornej dávky vakcíny proti ochoreniu COVID-19 od spoločnosti Pfizer pre ľudí vo veku od 16 rokov. Informovali o tom agentúry AP a AFP.

 7. https://cz24.news/australia-zobud-sa-pilot-kapitan-cristianovi-granucci-sa-vzburil-proti-povinnemu-ockovaniu-a-vo-videu-poslal-jasny-a-silny-odkaz-vlade-a-zamestnavatelovi-video/
  Austrália, zobuď sa! Pilot, kapitán Cristiano Granucci sa vzbúril proti povinnému očkovaniu a vo videu poslal jasný a silný odkaz vláde a zamestnávateľovi (VIDEO)

  AUSTRÁLIA: Po kapitánovi hasičov Cristianovi Granuccim, ktorý sa verejne vzoprel nariadeniu, zavádzajúcemu povinné očkovanie zamestnancov mesta Los Angeles, pozná svet meno ďalšieho rebela. Je ním kapitán najväčšej austrálskej leteckej spoločnosti Qantas Graham Hood. Vo videu, ktoré obletelo planétu, striktne odmietol povinnú vakcináciu – svojmu zamestnávateľovi i austrálskej vláde v ňom poslal jasný a silný odkaz

 8. Čo sa týka Macrona, terajšieho prezidenta Francúzska – vieme, že je to „Rothchildovský chlapec“. Ak sa nemýlim v časopise Zem a vek bol uverejnený jeho životopis.

  Ale aj to ako pekne „elity“ sveta vymysleli, že dôležití ľudia boli zaočkovaní len nejakým placebom a depopulačka je pre nás, pre ovečky.

 9. https://www.naturalnews.com/2021-09-18-arizona-sues-biden-administration-vaccine-mandate.html
  Arizona sues Biden administration over COVID-19 vaccine mandate; other states expected to follow suit
  Arizona žaluje Bidenovu administratívu kvôli mandátu (príkazu) očkovania proti COVID-19; očakáva sa, že ostatné štáty budú nasledovať

  • Momentalne tam hladam „chatu -zrub s vacsimi pozemkami v Horach,kde je voda priamo,tiez riecka s rybami apr. 300-600 tisic,atd. Chcem byt medzi tymi 90 Millionmi,co to maju prezit,do 2025

 10. https://www.naturalnews.com/2021-09-18-hospitals-are-lying-to-public-about-covid.html
  New Missouri COVID whistleblower: Hospitals are lying to the public about COVID… and I can prove it
  Nový informátor o COVIDE v Missouri: Nemocnice klamú verejnosti o ochorení COVID … a môžem to dokázať

  THIS MISSOURI HOSPITAL NEVER HAD 98% ICU OCCUPANCY, ADMINISTRATORS LIED TO UNCRITICAL MEDIA
  Táto nemocnica v Missouri nikdy nemala 98% obsadenosť na JIS, administrátori klamali nekritickým mediam

  WHISTLEBLOWER TALKED TO PATIENTS IN INTENSIVE CARE WHO WERE FINE, BORED, PLAYING VIDEO GAMES
  Informátor hovoril s pacientami na odd. intenzívnej starostlivosti, ktorí boli fajn, unudení, hrali video hry

 11. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/09/19/new-study-shows-vitamin-d3-can-inhibit-covid19.aspx
  New Study Shows Vitamin D3 Can Inhibit COVID-19
  Nová štúdia ukazuje, že vitamín D3 môže brzdiť (zabrániť) COVIDU-19

 12. V Rakousku se vážně a veřejně uvažuje nevyplácet dávky v nezaměstnanosti, odmítačům očkování… to je, co?

 13. Dnešný článok MUDr. Mercolu všetko pekne vysvetľuje:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/09/19/covid-19-global-predators.aspx
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/09/19/covid-19-global-predators.aspx
  COVID-19 and the Global Predators
  COVID-19 a globálni predátori

 14. Štefan Tarbaj

  Teraz síce iba vo veľkých markétoch, neskôr aj v kamenných obchodíkoch. Písal som na iných stránkach, že ozajstná revolúcia začne až vtedy, ak ľuďom násilím odmietnu prístup k potravinám. Ale potom to už bude so zbraňami v rukách. Hlad je neskutočný fenomén, kedy hladujúci už nemá čo stratiť.

 15. ŠtefanTarbaj

  Teraz síce iba vo veľkých markétoch, neskôr aj v kamenných obchodíkoch. Písal som na iných stránkach, že ozajstná revolúcia začne až vtedy, ak ľuďom násilím odmietnu prístup k potravinám. Ale potom to už bude so zbraňami v rukách. Hlad je neskutočný fenomén, kedy hladujúci už nemá čo stratiť.

 16. Macron a ostatní zapomínají, že to ve Francii byla ta slavná revoluce a že pod gilotinu by mohl jednoho dne jít i on.

 17. https://zemavek.sk/viac-ako-30-talianskych-policajtov-sa-odmieta-dat-ockovat/
  Viac ako 30% talianskych policajtov sa odmieta dať očkovať

 18. https://www.infovojna.sk/article/video-casnicka-segregovala-zakaznikov-pozadovanim-potvrdenia-o-ockovani-hostia-stratili-nervy-a-napadli-ju
  VIDEO: Čašníčka segregovala zákazníkov požadovaním potvrdenia o očkovaní. Hostia stratili nervy a napadli ju

 19. https://cz24.news/nektere-zeme-konecne-pochopily-mutace-covidu-jsou-podvod-stejne-jako-covid-ockovani-cerveny-kriz-neprijima-krev-od-ockovanych/
  NĚKTERÉ ZEMĚ KONEČNĚ POCHOPILY. MUTACE COVIDU JSOU PODVOD, STEJNĚ JAKO „COVID OČKOVÁNÍ“. ČERVENÝ KŘÍŽ NEPŘIJÍMÁ KREV OD „OČKOVANÝCH“
  Pokud nejste očkováni, pak se nemáte důvod bát Delta mutace a žádné jiné mutace. Další odrůdy koronavirové chřipky postihují pouze očkované a ještě ke všemu nová studie dokázala, že neočkovaní mají mnohokrát lepší odolnost proti všem nemocem, což jim není schopno zajistit žádné očkování. Takže je možno říct, že očkování způsobuje přesně tu nemoc, proti které bylo vyvinuto.

  Stejně tak Rumunsko, tam zastavili dodávky dalších vakcín a zavřeli 117 očkovacích center. Důvod k tomu je nezájem obyvatelstva. Lidé prostě ty smrtící injekce nechtějí.

 20. https://cz24.news/vyzkum-nemeckych-vedcu-extrakt-z-pampelisky-blokuje-spike-proteiny-sars-cov-2-a-jejich-varianty/
  VÝZKUM NĚMECKÝCH VĚDCŮ: EXTRAKT Z PAMPELIŠKY BLOKUJE SPIKE PROTEINY SARS COV-2 A JEJICH VARIANTY

 21. https://cz24.news/skotsko-ma-zaockovanych-915-percent-obcanov-cisla-mrtvych-ockovanych-prudko-stupaju/
  ŠKÓTSKO MÁ „ZAOČKOVANÝCH“ 91,5 PERCENT OBČANOV. ČÍSLA MŔTVYCH „OČKOVANÝCH“ PRUDKO STÚPAJÚ!

 22. https://www.protiproud.cz/politika/6028-evropska-komise-opet-vystrkuje-drapy-brusel-urci-kdo-je-udrzitelny-ideologicka-manipulace-ve-firmach-takhle-se-ta-revoluce-dela-likvidacni-usili-pro-male-firmy-kazdy-bude-povinne-hlasit-jak-siri-tu-spravnou-propagandu.htm
  Evropská komise opět vystrkuje drápy. Brusel určí, kdo je udržitelný. Ideologická manipulace ve firmách. Takhle se ta revoluce dělá. Likvidační úsilí pro malé firmy. Každý bude povinně hlásit, jak šíří tu správnou propagandu

 23. USA – náš vzor.

  http://www.zvedavec.org/vezkratce/18110/
  Ópiová akože „epidémia“ v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii
  USA:
  Po pridaní článku Kladivo na chamtivost o prominentnej rodiny z New Yorku nesmie na Zvedavcovi chýbať video Zombie vo Philadelphii 20. augusta 2021, zobrazujúce rozsah systematizovanej narkomanizácie obyvateľstva USA.

  Oplatí sa pozrieť to video.

 24. https://www.infowars.com/posts/india-province-of-241-million-people-declared-covid-free-after-government-promotes-ivermectin/
  India State of 241 MILLION People Declared COVID-Free After Government Promotes Ivermectin
  Indický štát s 241 MILIÓNMI ľudí, ktorí vyhlásili, že je bez ochorenia COVID po tom, ako vláda podporila Ivermectin

 25. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/k-uznani-plneho-ockovani-budou-treba-tri-davky-uvedl-fauci/
  K uznání plného očkování budou třeba tři dávky, uvedl Fauci
  Poradce Bílého domu pro zdravotnictví Dr. Anthony Fauci prohlásil, že „nakonec“ budou lidé potřebovat alespoň jednu posilovací injekci, aby byli považováni za řádně očkované proti Covid-19, a to navzdory váhání FDA ohledně plošného očkování.

 26. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/musk-odmita-vakcinu-proti-koronaviru-billa-gatese-oznacil-za-pitomce/
  Musk odmítá vakcínu proti koronaviru. Billa Gatese označil za „pitomce“
  Zakladatel SpaceX a majitel společnosti Tesla Elon Musk prohlásil, že nikdo z členů jeho rodiny se nenechá vakcinovat, a to ani v situaci, kdy vakcína bude prověřená a dostupná. Dodal, že epidemie nového koronaviru „zeslabila jeho důvěru v lidstvo“.

 27. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9675-bohatstvi-rotschild-cela-populace/
  Bohatství Rotschildů je nyní větší než 75% bohatství celé populace dohromady

  Půjčovali vládám, aby mohli financovat válečné operace uplynulých stovek let, což jim poskytlo dostatek příležitostí k tomu nahromadit dluhopisy a získat bohatství v různých průmyslech.“

 28. https://www.infovojna.sk/article/ako-who-prevzala-velenie-nad-svetom-alebo-metamorfozy-svetovej-zdravotnickej-organizacie-jej-uloha-a-finacovanie
  Ako WHO prevzala velenie nad svetom alebo Metamorfózy Svetovej zdravotníckej organizácie, jej úloha a financovanie

 29. Toto čo sa deje je už do očí bijúce, že o nejaké zdravie občanov tu nejde!!!!!

 30. Historické skúsenosti potvrdzujú, že ľudia – masy bez lídrov nehýbu dejinami a nepohnú ani kovidovou tyraniou. Aj preto je každý potenciálny líder nespokojných más politikmi a médiami hlavného prúdu okamžite napádaný a ostrakizovaný.

 31. Chodí to z vlády. My to jen mašličkujeme, potvrzují úředníci. Jak vznikají nezákonná covidová nařízení
  https://www.reflex.cz/clanek/rozhovory/109273/chodi-to-z-vlady-my-to-jen-maslickujeme-potvrzuji-urednici-jak-vznikaji-nezakonna-covidova-narizeni.html

 32. Jednoduchá

  …Maroš vďaka za infor.o histórii Slovanov, to sa len tak hockde človek nedočíta…

 33. Ander Kixa

  Ako by frantíci nazvali bryndzáky?

  • Francúzi to nedokážu pomenovať, tak ako „zauralci“. Vieš, ako sa po zauralsky povie lietadlo?
   „He! – hééé!“ – a vuš a je v pi.i!
   To! – bolo premostenie!
   ——————————————-
   Brinzove Halusky
   Une délicieuse recette de mon pays, la Slovaquie.

   Ingrédients / pour 8 personnes

   500 g de farine légère
   – 500 g de pommes de terre râpées crues
   1 ou 2 œufs
   – de l’eau salée
   1 cuillère à soupe d’huile
   – 1 petite cuillère de sel
   – 200 g Bryndza (fromage de brebis) ou autre fromage (vache qui rit, roquefort)
   un peu de lait
   – 70 g de lardons grillés fumés ou non
   saindoux

   Préparation

   1 Mélanger la farine, les pommes de terre, les oeufs, l’eau, l’huile et le sel jusqu’à ce que la pâte obtenue se détache du plat.
   2 Mettre la pâte à cuire, sur une planche de bois et couper des petits morceaux (de la taille d’une demi-dragée) avec un couteau. Les jeter dans une grande casserole remplie d’eau bouillante salée additionnée d’une cuillère à soupe d’huile (pour éviter qu’elles ne se collent entre elles).
   3 Bien mélanger celles qui se trouvent au centre de la casserole.
   Laisser cuire environ 10 minutes, jusqu’à ce qu’elles remontent à la surface.
   4 Attrapper les Brinzove avec une écumoire et les mettre dans une passoire pour égoutter.
   Ajouter du saindoux (facultatif).
   5
   Pour finir

   Cuisinez, savourez… puis si vous le souhaitez, partagez / déposez (ci-dessous) votre avis sur cette recette.
   https://cuisine.journaldesfemmes.fr/recette/305036-brinzove-halusky
   ———————————-
   A SAMOZREJME zabudla na „Bon appétit!“
   Halušky v dreve a s drevom chutia aj očiam!
   http://www.mealujemto.sk/wp-content/uploads/2020/03/bryndzove-halusky-1-673×1024.jpg

   • Ad „pour 8 personnes“ – dievča asi vyrástlo na jogurte a rohlíku – to množstvo je max. pre 2 osoby – pour 2 personnes! A do bryndze kyslú smotanu!!! A žiaden iný „syr“! A žiaden olej do vody „aby sa nezlepili“! Voda z halušiek sa používala na škrobenie ty teliatko! Soľ ide do cesta – nie do vody! Bryndza a slaninka to dosolia! Žiadna „masť“ – len vytopená údená slaninka! Úch! A ešte nauč Francúza štikať halušky z lopárika do hrnca! Načo je nokerláč!

    Celý ten článok je mojej strany len „reakcia“ na súdruha Kixsku – ak sa nejaký Francúz pokúsi podľa tohoto robiť bryndzové halušky, tak autorku tohto receptu zažalujem za hanobenie slovenského národa! Hlupaňa!

 34. Jednoduchá

  … ešte niečo, vo včeraj.portáli som nie najlepšie zareagovala, mrzí ma to, zrejme by to chcelo dáku dovolenku / teda voľno/ :-(…:-)….verím tomu, že všetko má svoju príčinu, nič nie je náhoda a hlavne verím, že nikomu sa nič nestalo :-)…milí Bádatelia píšte, ja si to rada prečítam, z čas.dôvodov budem menej písať … prajem všetkým
  ,,prázdnu hlavu od koronacirkusu na noc“ a pekné sny :-)……

 35. Prosím pomôžte vyhľadať štatistické údaje o vakcinovaní v muslimských štátoch, vrátane muslimov v Izraeli.
  Ich sa Koronacirkus netýka ?

  Ďakujem

Pridajte komentár

*