Prečo sa tlačí na to, aby sa pandemický život stal „trvalým“


Print Friendly, PDF & Email

Prečo sa tlačí na to, aby sa pandemický život stal „trvalým“

(Tom Mullen, wakingtimes.com) – Rok po tom, čo ľuďom na celom svete prikázali „pre sploštenie krivky“ na dva týždne zavrieť spoločnosť, publicista agentúry Bloomberg Andreas Kluth varoval: „Musíme sa začať chystať na trvalú pandémiu.“

Keďže údajné varianty SARS-CoV-2 sú proti jestvujúcim vakcínam odolné a farmaceutické spoločnosti nikdy nebudú schopné vyvíjať nové vakcíny dosť rýchlo na to, aby s nimi držali krok, nikdy nebudeme schopní „vrátiť sa do normálu“, hovorí Kluth.

Slobodu si vraj už nemôžeme dovoliť

„Vrátiť sa do normálu“ znamená obnoviť relatívnu slobodu, ktorú sme mali v našich už tak nadmerne regulovaných predcovidových životoch. Toto je len najnovšia v dlhej sérii kríz, ktoré našich múdrych vládcov akoby vždy viedli k rovnakému záveru, že si slobodu už jednoducho nemôžeme viac dovoliť.

Ochorenie Covid-19 rozhodne nebolo začiatok. Predtým hovorili, že sa „svet zmenil“ po 11. septembri.

V USA boli základné piliere ich systému, napríklad Štvrtý a Piaty dodatok Ústavy, príliš zastarané na to, aby sa vysporiadali s „novou hrozbou terorizmu“.

Normou sa stalo sledovanie telefónov, e-mailov, finančných záznamov bez povolenia na prehliadku a fyzické prehliadky našich osôb bez pravdepodobného dôvodu, že sme sa dopustili trestného činu.

Niekoľko zásadových občianskych libertariánov s tým nesúhlasilo, no verejnosť zväčša bez námietky poslúchla.

„Postarajte sa, aby sme boli v bezpečí,“ povedala vláde, nech to stojí koľkokoľvek dolárov či slobody.

Zrejme pri pohľade na to, ako ochotne sa verejnosť vzdala politickej pravici počas „Vojny proti teroru“, stúpenci autoritárskeho režimu na ľavej strane politického spektra urýchlili svoju vlastnú kampaň proti „klimatickej zmene“.

Kým predtým ich zaujímalo len výrazné zvyšovanie daní a silná regulácia priemyslu, teraz chcú zakázať všetko možné, napríklad leteckú dopravu, autá na benzínový pohon a dokonca i konzumáciu mäsa.

Európska únia napríklad v týchto dňoch schválila jeden typ červíkov (sušené a v prášku) ako potravinovú prísadu.

Naše slobody postupne ukrajujú už vyše 20 rokov, teraz sa to len zrýchlilo

Odvtedy, čo sa objavilo ochorenie Covid-19, však môžu byť trvalo zakázané aj sloboda zhromažďovania a sloboda vidieť si navzájom tváre, len aby sa vláde pomohlo „držať nás v bezpečí“.

Útok na našu slobodu nie je jediným znakom, ktorý majú tieto krízové naratívy spoločný. Spoločné majú aspoň dva ďalšie: pochmúrne predpovede, ktoré sa ukazujú ako falošné a navrhované riešenia, ktoré sa ukazujú byť neúčinné.

Kedysi dávno americký prezident George W. Bush varoval, že Saddám Husajn má „zbrane hromadného ničenia“ schopné do 45 minút zasiahnuť New York.

Aby tomu zabránil, vytvoril, okrem iného aj Ministerstvo vnútornej bezpečnosti a TSA (Agentúra pre bezpečnosť cestovania – týka sa hlavne letísk, ale aj vlakovej či autobusovej dopravy).

Teraz po dvadsiatich rokoch vieme, že v Iraku žiadne zbrane hromadného ničenia neboli, že hrozba terorizmu bola silne prehnaná a že TSA stále nechytila teroristu, ba ani dvoch ľudí, ktorí by sa pokúšali odpáliť výbušniny ukryté v ich topánkach, resp. spodnej bielizni.

Jediným účinným odstrašujúcim prostriedkom pre terorizmus zatiaľ bola relatívne pokojnejšia zahraničná politika počas štyroch rokov Trumpovho pôsobenia v prezidentskom úrade, kedy ustali operácie na zmenu režimu a v USA doslova vymizli veľké teroristické útoky.

Nenaplnené predpovede a alarmizmus ohľadne klimatických zmien

Podobne klamné sa ukázali byť predpovede o environmentálnej katastrofe.

Mladší ľudia si možno nepamätajú, že začiatkom sedemdesiatych rokov minulého storočia, dávno predtým, ako sa narodila Alexandria Ocasiová-Cortezová, predpovedali environmentalisti celosvetové katastrofy, ktoré sa následne neobjavili.

V roku 1989 Associated Press(AP) uviedli:

„Vedúci environmentálneho odboru OSN hovorí, že ak sa do roku 2000 nezvráti trend globálneho otepľovania, stúpajúcou hladinou morí by z povrchu Zeme mohli byť vymazané celé štáty.“

Ten istý predstaviteľ predpovedal v nasledujúcich 30 rokoch zvýšenie teploty Zeme o 1 až 7 stupňov.

Prírodná liečba osteoartritídy

Ocasiová-Cortezová je známa tým, že v roku 2019 predpovedala: „Ak sa nezameriame na zmenu klímy, svet do 12 rokov skončí“.

Al Gore zasa v roku 2006 varoval, že: „Ak sa v priebehu nasledujúcich 10 rokov neprijmú drastické opatrenia na zníženie skleníkových plynov, svet sa dostane do bodu, z ktorého už niet návratu.“

Nie je teda už aj tak neskoro?

Tak ako pri vojne proti terorizmu, aj boj proti klimatickej zmene si od nás žiada vzdať sa našej slobody kvôli riešeniam, ktoré nefungujú.

Za predpokladu, že zástancovia klimatickej zmeny diagnostikovali problém správne a hrozbu nepreháňali – nimi uvádzané obrovské predpoklady – zavedenie nimi navrhovaného riešenia problém nevyrieši, a to ani podľa ich vlastných štandardov.

Jej zástancovia toto vedia. USA už viedli svet pri znižovaní emisií uhlíka aj bez drastických ustanovení Zelenej novej dohody.

Ak ich budete pozorne počúvať, zástancovia Zelenej novej dohody navrhujú západným krajinám vzdať sa svojich zostávajúcich slobôd a prosperity ako príklad pre rozvojové krajiny.

Predpokladajú totiž, že rozvojové krajiny sa vzdajú prínosov industrializácie už užívaných rozvinutými krajinami, kvôli žiarivému príkladu Západu v reťaziach a zloženého na kolená kvôli „záchrane Zeme“.

Tomu neverím.

Posledná fáza zavádzania tyranie: COVID-19

Najnovším spracovaním tohto hororového filmu je údajná pandémia Covid-19. Tentoraz ide o nebezpečný patogén, ktorý mal zabiť viac ľudí, než najhoršie epidémie chrípky za posledných niekoľko desaťročí.

To je však ťažké potvrdiť, pretože predstavitelia verejného zdravotníctva zmenili metodiku na stanovenie úmrtia spôsobeného vírusom. Vládam sveta a ich prisluhovačom sa preto stále darí túto hrozbu preháňať.

Pri diskusii o ochorení Covid-19 sa tratil akýkoľvek zmysel pre mieru. Áno, určite je možné šíriť vírus aj po tom, čo sa dal niekto zaočkovať alebo získal prirodzenú imunitu.

Nakoľko je to však pravde podobné? Je to pravdepodobnejšie než šírenie iných patogénov po získaní imunity? Ak nie, prečo potom pristupujeme k ľuďom s imunitou inak, než sme pristupovali počas nebezpečnejších pandémií v minulosti?

Podobne je možné aj šírenie vírusu asymptomatickými ľuďmi – čo je hlavný argument lockdownu – no opäť, nakoľko je to pravdepodobné?

Teória, že ochorenie Covid-19 môžu šíriť asymptomatickí ľudia, bola pôvodne založená na prípade jedinej ženy, ktorá údajne nakazila štyroch ďalších ľudí, pričom sama žiadne symptómy nemala. Anthony Fauci (americká obdoba Mikasa) povedal, že tento prípad „otázku uzatvára“.

Jediný problém bol, že sa zmienenej v tom čase na jej prípadné príznaky nikto nepýtal. Keď sa ukázalo, že príznaky mala, štúdiu o nej stiahli.

Nasledujúca štúdia „nenašla žiadnu spojitosť medzi prípadmi COVID-19 a asymptomatickými prenášačmi“ a ďalšia po nej dospela k záveru, že prenos ochorenia asymptomatickými prenášačmi „nie je hlavnou hnacou silou šírenia“.

Napriek tomu postupy založené na tomto klamstve, ako sú lockdowny a nútenie asymptomatických ľudí nosiť rúška, zostávajú v platnosti.

Žiadne vládne opatrenia proti covidu nefungujú

Čo je najdôležitejšie, žiadne z vládami nariadených zmierňovacích opatrení v prípade ochorenia Covid-19 nefungujú.

Žiadna retrospektívna revízia, vykonaná s nejakým zdaním vedeckej metodiky nezistila vzťah medzi lockdownami, povinným nosením rúšok či dodržiavaním sociálneho odstupu a šírením ochorenia Covid-19.

V skutočnosti, najnovšia štúdia naznačuje, že lockdowny možno počet infekcií ochorením Covid-19 zvýšili, na dôvažok všetkých nimi spôsobených nadmerných necovidových úmrtí.

Záver

Stúpenci autoritárskeho režimu krízy vždy zveličujú, aby vydesili verejnosť a aby navrhovali riešenia, ktoré majú spoločné dve veci: vyžadujú si viac našej slobody a nefungujú.

Vždy je to len bolesť a žiadny úžitok. Človek si kladie otázku, koľko opakovaní tohto krízového cvičenia ešte bude treba, než občanom takzvanej „slobodnej krajiny“ napadne opýtať sa:

Prečo je problémom vždy sloboda?

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Tom Mullen, Zdroj: wakingtimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mna skor zaujima ako si nechaju slobodu ti, ktori nam ju beru…

  • Bezuzdnú!

  • a preto voľ, byť či nebyť otrokom…!!!

   ————————————————-

   • Takto. Treba to vedieť uchopiť. Tie procesy smerom k NWO prebiehajú ako koncept /Lebka a kosti 322 z 1832 r./ cca 200 rokov. Teda – aj štúrovci boli ich súčasníkmi a reagovali na ne. Čiže – toto nie sú „kultúrne vykopávky“ – to je priebežný proces a mi si teraz pomáhame postulátmi-výstupmi predkov, ktorí situáciu analyzovali vo svojej dobe. Teda – Mor ho! – je stále aktuálne! MOR HO!

    Zajtra je 8. máj 2021 a táto redakcia to má zjavne vo vagíne!

    • Áno ku.va – mám od vás konkrétne očakávania! Tak ako som sem vhupol vám pomôcť, keď vás zažalovali – keď sklamete – ja vás pomôžem zničiť. Bez výkričníku.

    • My sme dostali nejakú úlohu do 8. mája?

     • Ten, komu funguje pravá mozgová hemisféra predsa nemusí dostávať zadanie úloh, aby vedel, ako má fungovať! Ale dobre!

      V 15. storočí ovládla hŕstka drzých španielskych konkvistadorov v naleštených helmách, s prednými mušketami a na podivných 4-nohých zvieratách celú indiánsku ríšu. Ich úlohou bolo vytvoriť podmienky na postupné vybudovanie americkej časti Hodvábnej cesty. Hodvábna cesta je nedeliteľnou súčasťou NWO.

      Súčasťou Hodvábnej cesty a NWO je aj projekt Zlatá miliarda. Teda – depopulácia. O depopulácii amerických indiánov snáď nemusím hovoriť. Stalo sa. Sociálny experiment genocídy na jednom celom kontinente.

      Dnes sme v situácii totálneho globálneho fašizmu, keď sa hŕstka-banda médiami naleštených medzinárodných zločincov pokúša ovládnuť svojimi technológiami celý svet! Hŕstka drzích sion-predátorských konkvistadorov ovládla aj Slovensko! Toto, čo prebieha, je konkvista! A my sme „indiáni“! A vy – redakcia – sa ma pýtate, či ste dostali nejakú úlohu do 8. mája?! Vy máte tú drzosť?! Za drzosť u nás vždy padali facky!

      Mor ho!

     • Aktualizovali sme uputávku v hlavičke stránky a vypli rotáciu. Ak ste mali na mysli niečo iné, tak to exaktne povedzte. Nie ako žena, že dá 50 indícií, často aj navzájom si protirečiacich a samozrejme je vinnou muža, ak z toho nepochopí, čo je tá jediná vec, ktorú mu tým žena chcela naznačiť.

      Ospravedlňujeme sa nežnejším polovičkám, ak sa ich to náhodou dotklo, to bol len náš chabý a nevydarený pokus o sarkazmus 🙂

     • Samstag ist das Grundtag! Vyneste aspoň smeti. „Prosím“.
      https://www.gbpicsbilder.com/wp-content/uploads/2019/05/Sch%C3%B6nen-Samstag-es-ist-kalt-237.jpg

     • Ja sa ospravedlňujem nežnému Badatelovi – dúfam že som správne pochopil, prečo nemôžete mať gule. Nuž čo. Cherchez la femme. O to viac iniciatívy by som očakával, keďže za všetkými vojnami hľadaj ženu. To, že ste ženský kolektív mi nevadí, avšak mám brutálne zlé skúsenosti, keď má žena viesť armádu. Teraz inak.

      Existuje „kasta“ – rytieri pohárov. Nebudem rozoberať. Som Sláv.

     • Ok, dali sme tam aj vašu verziu. Pustíme rotáciu 50% a 50% na 6 hodín so zaznamenávaním počtu klikov. Potom zhodnotíme a vyberieme víťaza. Platí?

     • „Pamätajte!“ – nie NE-Zabudnite! Zas ten blbý copywriting.
      Kliky?
      https://www.mojevideo.sk/video/18c9d/pokus_o_prekonanie_ficovych_1000_klikov.html

      Musím súhlasiť – čo iné mi zostáva – pani domu. Nejako mi tu pod nohami prekáža vaša pupočná šnúra. Rodili ste?

     • Už máme odpoveď. Naša uputávka vyhrala v pomere percent 55:45. Takže zastavujeme rotáciu a víťaz berie všetko.

     • „Takže zastavujeme rotáciu a víťaz berie všetko.“ – takú blbosť ešte aj napíšete! Kto je víťaz v čom?!

      Opakujem – bol som dosť dlho na stránke a ten váš headline tam zamŕzal, tak tu neuvádzajte tieto idiotské pomery! Ja nepotrebujem víťaziť práve v tomto. Keby som vedel čo ste „fér“ zač, tak to tam uklikujem sám, lenže ako mám vstupovať do článku pod vaším headline, že! Vy ste sa vy farbili!

      No – hlavne aby ste zaplnili tie ulice! V popredí mal byť celý týždeň ten článok a nie tie vaše gebuziny! Lenže vy sa bojíte úspechu – aby sa na vás niekto nezameral! Tak nabudúce neprovokujte ľudí k aktivite – reagoval som na váš článok o jazdách slobody – ak náhodou „neviete“. Z mojej strany – neverím vám, že ste tí správny spojenci z tejto strany a zoberte si čo chcete. Máte logiku Matoviča – ten sa momentálne riadi tým víťaz berie všetko a preto tu máme fašizmus! Zatlieskajte si!

     • Štatisticky sa to zobrazovalo vždy presne na polovicu. Mohlo sa stať, že vám sa zobrazil niekedy viac jeden ako druhý v dôsledku cachovania (systém na zrýchlenie načítavania stránky). Celkovo všetkým ľuďom to však garantovane šlo pol na pol. To „berie všetko“ bola irónia. Zvláštne, aký ste citliví, pričom sám často používate hrubé slová alebo útočíte na ostatných diskutujúcich.

     • Kovidová tyrania, fašizmus a genocída NIE SÚ SUBJEKTOM RIADENIA – sú dôsledkom, stavom riadenia. A za tým riadením stojí konkrétny subjekt riadenia – a vyplýva to z môjho headline – z vášho nie! Pre mňa je to zásadné, t. j. – tzv. boj proti drogám je pre mňa zásadne boj proti producentom a dílerom drog – pre vás zjavne nie. O tom to je – je len otázka, či naozaj neviete robiť PR správne, alebo sa tvárite, že neviete. Myslím, že správna je druhá možnosť. Včera to Repčok trafil v inej súvislosti – že „Ani milión motýľov na kravskom hovne ma nepresvedčí, že je to pochúťka!“

     • Účelom titulky (uputávky) nie je kometne obsiahnuť celú problematiku, ale prilákať pozornosť, ktorá povedie ku kliku. Potom v cieľovom článku je dosť priestoru na kompetné vysvetlenie všetkých skutočností.

     • „prilákať pozornosť, ktorá povedie k“ = ATTENTION!!! Lenže to sa dá robiť dvoma spôsobmi – klamlivo a relevantne. Môžete použiť aj slovo „Bomba!!!“ – a?

      Možno vyhrabem svoj starý zjednodušený manuál copywritingu a pošlem vám ho. Lenže vy na to nemáte čas. A ten, komu sa veslovať nechce – pramicu nepotrebuje.

  • Oni ju majú aj teraz, úrad hladného hygienika vydal už 140 tisíc výnimiek, zbohatlíci si zaplatia súkromných učiteľov, dajú si tovary a služby doviezť domov. Veď slovenská smotánka lietala po svete na luxusné dovolenky, dalo sa ísť v pohode oddýchnuť si napríklad do Piešťan keď lekár dal razítko, že to klient potrebuje…

   Médiá to celé prikryjú a ide sa ďalej, občas len nejaký bulvár z toho spraví top tému keď chcú odstreliť nejakého nepohodlného politika. Čo viem tak prevádzky v Bratislave fičia pre súkromné žúrky politikov, Pelle si robí zase cateringy domov…

 2. Jednoduchá

  …tak to je dobrá otázka…….a tiež je nesprávne, ak niekt. chcú iným brať niečo, na čo má každý 1 človek právo…..práve slobodou náš život skutočne žijeme, bez nej by to už bolo o ničom……tak si ju ,,strážme“………………………………

 3. takže sušené červíky budeme konzumovať? … nie sú to veľmi zdravé proteíny? 😀
  …ale asi tiež záleží čo tie červíčky papkajú, kde sú odchované atď, či?

 4. Jednoduchá

  …..nie, nie ametyst, rozhodne nie…..ledaže by mal na nich niekto mimoriadne chuť :-(….:-)……………….

 5. https://www.naturalnews.com/2021-05-06-can-mrna-vaccines-transmit-coronavirus-spike-proteins.html
  Can experimental mRNA vaccines act as bio-weapons and transmit coronavirus spike proteins to the unvaccinated?
  Môžu experimentálne mRNA vakcíny fungovať ako biologické zbrane a prenášať corona vírus spike proteiny na nezaočkovaných?

  Podľa dokumentov firmy Pfizer – áno

 6. https://www.naturalnews.com/2021-05-06-australian-dies-massive-blood-clot-following-vaccination.html
  Australian man dies of a massive BLOOD CLOT following coronavirus vaccination
  Muž z Austrálie zomiera na masívnu ZRAZENINU KRVI po corona vírusovej vakcinácii

 7. https://www.naturalnews.com/2021-05-06-doctor-refuses-patients-vaccinated-for-covid19.html
  Doctor refuses to accept patients who got vaccinated for Covid-19

  Tento lekár v Amerike, už neprijíma zaočkovaných ľudí proti Covid-19 lebo sa bojí aby svoje „dobrôtky čo vylučujú“ nepreniesli na jeho zamestnancov a ďalších pacientov

 8. svatoslav butora

  Prajem pekný deň. Keď to všetko, čo sa okolo tzv.kovidného ohrozenia od jeho oficiálneho zverejnenia na začiatku vlaňajšieho roku posúdime ako celok, tak z toho plynie okrem iného aj toto:
  Okamžite sa celej dopredu pripravenej kovidnej udalosti zmocnila a si ju prisvojila OSN-WHO a začala ju „riadiť“ cez vlády, z ktorých sa stali akože odborníci na epide-miológiu. To spustilo celú vopred pripravenú mašinériu Svetovládnych Idiotov pre uzavretie Sveta Ľudí do štátom/štátmi riadených ohrád pre zotročené ľudské ovce. Takto si tieto elementy pripravili systém premeny OSN cestou vedeckého zneuži-tia OSN-WHO na silu pre ovládnutie Sveta Ľudí a ich podriadenie vetovládnym Idio-tom, ktorí vytvorili spojenectvo Najbohatších Idiotov a Sluhov Kapitálu a Sluhov Mohameda a Sluhov Vatikánu.
  Naše hlúpe a svojou „významnou bezvýznamnosťou“ posadnuté vlády sa tomuto akože nadnárodnému spojenectvu Najbohatších Idiotov podriadili a ešte sa nechá-vajú od našich ľudí oslavovať a nechávajú sa voliť ako zástupcovia „ľudu“.
  Nahromadené ukradnuté Financie/Peniaze/Kapitál, ktorý ovládajú títo Najbohatší Idioti nie je krytý ani prácou ľudí ani výrobnými prostriedkami. Neobieha, aby plnil funkciu „peňazí“. Je mŕtvy ako každé nakradnutné bohatstvo (príklad z rozprávky Ali Baba a 40 lúpežníkov). Preto celá uvedená kamarila/gang pre zriadenie Nového Svetového Poriadku (NWO) pristúpila k zotročeniu/podmaneniu si Sveta Ľudí teraz, keď ešte ten nakradnutý finančný potenciál jakž-takž funguje pomocou agresie a vplyvu mocných ale hlúpych vlád USA a spol. a tzv.EU a spol. a ich armád. Preto na svet vypustili cez diablovho sluhu Schwabeho víziu Veľkého Resetu a vohnanie Sveta Ľudí do šťastného spoločenstva nemajetných ľudí a celý svet a všetko v ňom vlastniacich šťastných najbohatších Vládcov Zeme a pokiaľ možno aj celého Vesmí-ru… Veľký Reset je Veľká Lúpež páchaná na Svete Ľudí a na živote celej Zeme, ktorá vo všetkom prekonáva predstavy Ali Babu o šťastnom otrokárskom svete z čias otrokárskych ríší Egypta a Babylonu a Ríma. Duševní/ideoví dedičia týchto otrokár-skych ríší sa v dnešnej dobe spojili a dostali sa postupne v zastúpení Najbohatších Idiotov na vedúce miesta v organizačných štruktúrach zatiaľ nám známeho sveta. Títo Najbohatší Idioti nám teraz dávajú akože malú prestávočku na nadýchnutie sa, ale už chystajú nové darebácke „vedecké“ lockdowny a tzv. vakcinácie a iné rúško-tvorné znehodnotenia našich životov. Akože ináč, len v našom najlepšom záujme „ochrany zdravia“… a pochopiteľne naše hlúpe vlády ich poslúchajú a pripravujú ďalšie masívne nesplatiteľné zadĺženie štátnych rozpočtov pre budúci šťastný život pod vládou Šťastných Svetovládnych Najbohatších Idiotov, ktorí budú naše „dlhy“ vlastniť. Ich identita je ľudstvu známa. Akurát je neznáme, prečo naše vlády týchto Idiotov z OSN-WHO a WEF (Svetové Ekonomické Fórum) a Davosu a z MMF poslú-chajú, keď nemusia a keď v mene ľudí (ktorí ich zvolili do ich funkcií) stačí povedať NIE a stačí opustiť princípy sobectva a lakomosti a tupej „zelenej a zdravotnej za-hraničnej pomoci“, pomocou ktorých Svetovládni Najbohatší Idioti akože „riadia“ svet. A k ich prospechu tu funguje „kovidné ohrozenie“ a armáda zotročených zdravotníkov a armáda úradných kovidných kovidníkov

  • Degeneráti sa pokúšajú ovládnuť tento svet! Degeneráti! „Až nás budou milióny – ovládneme celý svět!“

   „Nikdo nezemřel na koronavirus,“ říkají lékaři | NWOO.ORG
   [Prehľadávať doménu nwoo.org] http://www.nwoo.org/2020/07/28/nikdo-nezemrel-na-koronavirus-rikaji-lekari/
   „Až nás budou milióny – ovládneme celý svět!“ Voskovec, Werich a děti – Proti větru (1938) … Prúmyslové řízení počasi /na You Tube/ K tým miskám – môj tip pre octárov – v obchode so zmiešaným tovarom vo vedľajšej dedine som objavil výrobok z čierneho gumoplastu v rozmere bežného jedálenského stola, teda cca 80 x 80 …

   • Prekopírovala som niečo z tohto článku:
    Když v Americe otestovali nějaké starobince, velká část lidí onemocněla a hodně z nich zemřelo. Stačí málo, stačí něco přidat na testovací tyčinku a je možno udělat další čárku na seznamu úmrtí koronavirových pacientů. Už ta skutečnost, že v některých místech v Americe je testování povinné (podle nového zákona H.R. 6666) a testovací personál bývá doprovázen armádními složkami, které mají za úkol nesouhlasící obyvatele k testování přinutit.

  • presne tak ,bohužiaľ

  • Svatoslav,ale vieme,lebo tieto vlady su podplatene týmito masovymi Vrahmi,kedze sa do tychto vlad,tiez dostanu individua,ktore su doslova stvorene na tuto funkciu

 9. Bomba z jasného neba do radov Matovičovej a Hegerovej covidovej vlády…
  Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!

  Francúzske centrum pre hodnotenie liekov CTIAP (Centre Territorial d’Information Pharmaceutique d’Avis) dospelo k záveru, že všetky štyri vakcíny proti COVIDu používané vo Francúzsku by mali byť okamžite zastavené.
  Žiadna zo štyroch vakcín nie je bezpečná, ani účinná. Všetky dostali „len“ mimoriadny súhlas s nedostatočnými klinickými podkladmi. CTIAP preto požaduje ich okamžité zastavenie, informuje neopresse.com./článok pokračuje

  iný článok:
  1. Počas tzv. ,,Španielskej chrípky“, 92% ľudí zomrelo na bakteriálnu infekciu z nosenia rúšok ! 2. Aprílová správa izraelského ľudového výboru o smrteľnom
  vplyve očkovania 3. Chazarská mafia ničí Ukrajinu . Vznikne nová Chazarská ríša ?
  Zhrnutím dôkazov z pandémie chrípky v rokoch 1918–1919 dochádzame k záveru, že príčinou väčšiny úmrtí bola bakteriálna pneumónia namiesto primárnej vírusovej pneumónie. Najmenej 92,7% úmrtí bolo priamou príčinou bakteriálneho zápalu pľúc z dôvodu prekrytia horných dýchacích ciest pláteným rúškom.
  V 68 pitevných nálezoch, v ktorých bolo možné vylúčiť možnosť neohlásených negatívnych kultúr, bolo 92,7% pitevných pľúcnych kultúr pozitívnych na ≥1 baktériu.… V štúdii s 9 000 subjektmi, ktorí boli sledovaní z klinického obrazu s chrípkou pitvou, vedci získali sterilnou technikou kultúry pneumokokov alebo streptokokov v 164 zo 167 vzoriek pľúcneho tkaniva……………

  Samé bomby od testovania počnúc…….

 10. Zaujímavý článok – ako toto vopred plánovali:
  https://tadesco.org/v-minulosti-lidstvu-rekli-vse-kdo-recenemu-ale-veril/
  V minulosti lidstvu řekli vše. Kdo řečenému ale věřil?

  • Povinnosť povedať pravdu a dostať povolenie je typická pre upírov (do domu môžu vkročiť, len keď ich pozvete), ale aj pre Satanistov (tí tiež musia získať vždy súhlas svojej obete, aj keď ten súhlas je získaný trikom, lsťou alebo manipuláciou)

   • ako napr.“ťuťu muťu ako sa máš?… Ja som magnetizer, ja ťa vyliečim na diaľku, v noci vleziem do teba….môžem?“
    No a samozrejme nejaký ozaj chorý človek odpovie áno.

 11. https://themarshallreport.wordpress.com/2021/05/06/israeli-report-finds-catastrophic-side-effects-of-pfizer-vaccine-to-every-system-in-human-body/

  Zpráva Izraelského lidového výboru zjistila strašlivé vedlejší účinky vakcíny Pfizer – ovlivňují všechny systémy v LIDSKÉM TĚLE! Občanský sbor předních izraelských zdravotnických odborníků zveřejnil dubnovou zprávu o vedlejších účincích, které poukazují na poškození téměř všech systémů v lidském těle. Vakcína společnosti Pfizer byla v Izraeli spojena s větším počtem úmrtí než všechna úmrtí v celé Evropě způsobená vakcínou společnosti AstraZeneca. Tato zjištění byla konstatována jako katastrofální na všech možných úrovních.

  https://greatgameindia.com/israel-report-pfizer-vaccine-side-effects/

  Lékaři v první linii a Dr. Tenpenny bojovali a stále bojují, aby varovali lidi před smrtelnými vedlejšími účinky těchto vakcín. CDC, WHO, Gates, Birx a Fauci o tom také věděli. Je třeba je pohnat k odpovědnosti za to, co udělali a stále dělají!

 12. Bill Gates převedl 1.8 miliardy dolarů v akciích na Melindu v den kdy ohlásili rozvod

  https://gab.com/a/posts/106186492862530354

 13. https://www.hlavnespravy.sk/uz-vieme-preco-testovanie-nikdy-neskonci-novy-statny-tajomnik-rezortu-zdravotnictva-prevadzkuje-20-odbernych-miest-mesacne-za-to-moze-inkasovat-300-az-500-tisic-eur/2529322
  Už vieme, prečo testovanie nikdy neskončí. Nový štátny tajomník rezortu zdravotníctva prevádzkuje 20 odberných miest, mesačne za to môže inkasovať 300 až 500 tisíc eur

 14. https://www.youtube.com/watch?v=HrNc8mZD4As
  Pfizer made billons from COVID vaccine

  Firma Pfizer mala v 1 kvartály 2021 čistý zisk 3,5 bilióna dolárov na covid vakcínach

  Tento rok očakávajú čistý zisk 26 biliónov dolárov na covid vakcínach

  Toto im nestačí, idú ešte spustiť booster vakcínu v júli (ďalšiu zosiľujúcu)

  Vakcíny plánujú podávať aj deťom…

 15. https://www.banned.video/watch?id=6094624a5eac8f15e187c925
  UT Bioweapons Dept. Study: Do Not Take The Covid Shots

  Poobede to vypočujem – bola urobená štúdia, že Covid vakcíny sú biologické zbrane.

 16. V májovom čísle časopisu Zem a vek sú zaujímavé články, aj o týchto zdravých experimentálnych gmo vakcínočkách, veľkom resete…

 17. Jak obyčejný občan pozná, ti kdo cokoli chválí , ať je to lék, potraviná, či jiné zboží, nejsou podplacení podvodníci, kteří mohou být zaměstnanci firem, které toto zboží vyrábí, nebo prodávají a získávají milióny, miliardy jejich prodejem. Byl mi nabízen opakovaně zdravotní kurz, kterého jsem se zúčastnil před 2 roky, který mi nezbavil slibovaných potíží. Teď slibuje zabránění cukrovky. Kdo s normálním mozkem uvěří, že umí zabránit cukrovce, neslyšel jsem o nikom, kdo by to s úspěchem dokázal.

  • Zbrániť možno nie – je v tom aj psychosomatika. Vyliečiť áno – psychosomatika a ketodiéta. Pôst samozrejme predtým a upratať si v gebuli konflikt-problém, ktorý to spúšťa.. To, že Melitus 2 je ne-liečiteľný je mantra tých diabeto“logických“ zmrdov, ktorí z toho profitujú! Osobne nevidím rozdiel medzi liečením rakoviny a cukrovky podľa GNM. Problém je – ako tvrdil Dr.Hamer – to židolekárstvo. Liečenie – nie vyliečenie.

 18. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/hladiny-protilatek-prudce-poklesly-po-3-mesicich-druheho-ockovani-vakcinou-pfizer/
  Hladiny protilátek prudce poklesly po 3 měsících druhého očkování vakcínou Pfizer, uvádí studie

 19. https://www.hlavnespravy.sk/americka-vakcina-johnson-johnson-ma-dalsi-problem-az-70-milionov-doz-z-baltimore-je-podozrivych-z-kontaminacie/2529874
  Americká vakcína Johnson & Johnson má ďalší problém, až 70 miliónov dóz z Baltimore je podozrivých z kontaminácie

  Kontroverzná americká vakcína proti Covidu-19 z dielne americkej nadnárodnej farmaceutickej korporácie Johnson & Johnson je pravdepodobne kontaminovaná v podstatne väčšom rozsahu než sa predpokladalo, informoval denník The New York Times

  Ešte 9. apríla boli v Severnej Karolíne zatvorené tri vakcinačné centrá Johnson & Johnson po tom, ako bolo identifikovaných 26 prípadov nežiaducich vedľajších účinkov po podaní vakcíny Johnson & Johnson.

 20. Jednoduchá

  …som veľmi rada, že Portál Bádateľ skutočne funguje…..sú tu ozaj zaujímavé, niekedy aj úsmevné príhody, človek tu okrem aktuál.správ diania zo sveta nájde aj rôz.príspevky – od priania čarokrásn.soboty až po úvahu, prečo Gatesa ani v pekle nechcú ……………………..

 21. Zakrývanie podstaty krízy kapitalizmu a odďaľovane pádu tohto systému

Pridajte komentár

*