Podľa mnohých indícií slovenskú vládu posadli okultné satanské sily


Print Friendly, PDF & Email

Podľa mnohých indícií slovenskú vládu posadli okultné satanské sily

Máte aj vy ten pocit, že zdravý rozum vo vedení nášho štátu sa pred mnohými mesiacmi niekde vytratil? Že neustále a rýchlo sa stupňujúci štátny teror už nadobúda priam obludné rozmery?

Takáto hystéria by sa snáď dala ešte pochopiť, ak by sme tu mali epidémiu eboly alebo inej choroby, pri ktorej každý tretí, piaty či desiaty nakazený zomiera. Reálna situácia je však úplne odlišná.

Skutočná veľmi nízka smrtnosť COVID-19

Nedávno vyšla štúdia od svetoznámeho vedca a profesora Stanfordskej univerzity Johna. P. A. Ioannidisa, ktorá skúmala úmrtnosť na ochorenie COVID-19 vo vyše 70 krajinách.

Podľa záverov tejto štúdie bola smrtnosť COVID-19 na začiatku pandémie vysoko nadhodnotená, keď sa uvádzalo číslo 3,4%. Skutočná smrtnosť je dnes len okolo 0,23%.

Pre Slovensko sú podľa profesora odhady ešte nižšie – 0,2% či dokonca len 0,1% alebo ešte menej.

Uvedenú štúdiu však nedávno napadol náš nedoštudovaný plagiátor Igor Matovič, ktorý vyhlásil, že ide o „kotlebovské bludy“. Takže najnovšie je už bludárom a konšpirátorom aj svetovo uznávaný profesor, ktorému náš premiér bohužiaľ nesiaha ani po členky.

Na toto premiérové vyhlásenie v súčasnosti zareagoval aj samotný profesor Ioannidis, ktorý vyjadril rozčarovanie nad tým, že jeho štúdiu, ktorá bola riadne preverená panelom vedcov, označil Matovič za blud.

O výmene názorov medzi profesorom Ioannidisom a Matovičom si viac môžete prečítať v tomto článku uverejnenom v Denníku Slovensko.

Vláda spochybňuje významných expertov

Ako si teda vysvetliť takéto správanie nášho premiéra, ktorý kedysi tvrdil, že sa bude riadiť odporúčaniami odborníkov a dnes tvrdenia odborníkov vytrvalo ignoruje a slepo si presadzuje len to svoje?

A týmto nemyslíme len spochybňovanie slávneho amerického profesora, ale aj množstva domácich odborníkov – Slovenskú lekársku komoru (SLK), Spoločnosť všeobecných lekárov Slovenska (SVLS) a mnohých ďalších expertov z oblasti medicíny.

Tí všetci sa postavili proti Matovičovmu chorému nápadu s plošným testovaním.

Ako je možné, že všetkých týchto expertov premiér Matovič nielenže ignoruje, ale ich aj osočuje a útočí na nich len preto, že si dovolili mať iný odborný názor ako sú jeho neodborné domnienky?

Jedno z ponúkaných vysvetlení je, že náš premiér a potažmo celá vláda posadli démonické sily alebo minimálne, že ich takéto sily ovládajú.

Indície o démonickom posadnutí slovenskej vlády

Aj keď sa to teraz mnohým z vás môže zdať pritiahnuté za vlasy, že zachádzame do okultizmu, máme na to dobré dôvody.

Ako isto viete, svet okultizmu a satanizmu je v obrovskej miere presiaknutý symbolizmom. Všetky okultné spolky operujú s množstvom symbolov, rituálov a znamení.

Vo všetkom, čo robia takéto okultistické spolky, sa dajú nájsť skryté odkazy a symbolika. Je to aj určitým spoznávacím znakom jeho členov, ktorí sa cez takéto odkazy identifikujú.

Poďme sa teraz pozrieť na satanské symboly, ktoré sa v poslednej dobe objavili v súvislosti našou vládou.

Čo nám odkazuje certifikát o testovaní

Tak napríklad sa pozrite na ľavý spodný roh certifikátu, ktorý sa vydával po absolvovaní plošného testovania:

Ako vidíte, sú tam vyobrazené 3 podobizne vírusu, ktoré majú 6 výbežkov. Dá sa to teda interpretovať aj ako tri šestky, teda znak „666“.

Ako všetci vieme, znak „666“ je aj Biblickým znakom šelmy. Znamením Lucifera.

Ďalej, každý vírus má v sebe 5 bodiek. Číslo 5 je známym satanistickým symbolom a reprezentuje obrátený pentagram, ktorý je často miestom vykonávania rôznych satanských rituálov.

Liečba osteoporózy

Snaží sa nám takto vláda odkázať, aké sily stoja za práve prebiehajúcim plošným testovaním? Je to sám Lucifer?

Je naša vláda ovládaná týmito temnými silami? Ak áno, čo tým sledujú? Zrejme nič dobré.

Čo nám odkazuje symbolika uznesenia vlády o zákaze vychádzania

Poďme ďalej. Pozrime sa na uznesenie vlády, ktorým vláda nariadila aktuálny zákaz vychádzania platný od 2.11.2020 do 8.11.2020. Ide o Uznesenie č. 693/2020.

A zasa podobná symbolika skladajúca sa z čísel 3, 6 a 9.

O čísle 666 vieme, že sa jedná o obľúbený satanský symbol. Čo ale v okultizme znamenajú čísla 3, 6 a 9 jednotlivo?

Číslo 3

V satanskej a slobodomurárskej symbolike je číslo 3 symbolom trojuholníka, teda pyramídy.

Na vrchole pyramídy sa nachádza vševidiace oko. Každá úroveň pyramídy reprezentuje určitú socio-ekonomickú triedu a jej vplyv. Oko na vrchole predstavuje elitu, ktorá všetko riadi a ktorá je nadradená všetkým ostatným vrstvám spoločnosti.

Snaží sa nám vláda týmto naznačiť, že oni sú tí na vrchole a my všetci ostatní sa im máme podriadiť? Že tí testovaní budú niekde v strede pyramídy a netestovaní na jej úplnom spodku bez ľudských a občianskych práv uzavretí doma, bez prístupu do práce či obchodov?

Číslo 6

Číslo 6 sa niekedy zobrazuje aj ako kruh s bodkou uprostred. Pomerne vzácna podobnosť s tými vírusmi na obrázku vyššie, však? Aj tie bodky majú v strede.

Toto číslo v okultizme tiež reprezentuje slnko, egyptského boha Ra, archaniela s menom Kaballah (kabala?), emocionálnu zdržanlivosť a vedomie univerzálneho Boha.

Tí, čo praktizujú okultistické Bindu rituály, sa považujú za spolustvoriteľov (seba a vesmíru), ktorí splynuli s univerzálnym Bohom. Bodka v strede reprezentuje spojenie mužskej a ženskej sily.

Zemsky zamerané kulty považujú kruh za posvätné miesto. Ide tiež o symbol hada, ktorý požiera svoj vlastný chvost, čo môže znamenať znovuzrodenie.

Počuli ste už o „Great Resete“, teda veľkom zresetovaní spoločnosti, ku ktorému má viesť táto pandémia?

Tejto téme sa chceme podrobnejšie venovať neskôr. Teraz len v krátkosti – „Great Reset“ má úplne zmeniť štruktúru spoločnosti a ekonomiky (jej „znovuzrodenie“) smerom k drastickému okliešteniu práv občanov a ich prísnej technokratickej kontrole. V podstate pôjde o novodobý fašizmus.

Číslo 9

Číslo 9 je blízke satanskému číslu 6, akurát že je naopak. U satanistov je číslo 9 veľmi obľúbené z toho dôvodu, že satanisti majú radi zrkadlenie a obracanie čísel, písmen a symbolov.

Okrem toho majú satanisti až perverznú rozkoš z oslavovania smrti Ježiša Krista, ktorá je práve spojená s číslom 9. Súvislosť je v tom, že Ježiš vyriekol svojich 9 posledných slov na kríži počas deviatej hodiny, kedy sa telo vzdalo ducha a zomrelo.

Záver

Dnes sme priniesli možno trocha netradičný článok, avšak dnešná doba je nadmieru netradičná a preto je potrebné „bádať“ aj v takých zákutiach, kde bežne nezachádzame.

Čo si o tom myslíte? Je možné, že našu vládu ovládajú alebo ju dokonca posadli temné démonické či satanské sily?

Ak sa naozaj upísali diablovi, tak vieme, čo ich to bude stáť – ich hriešne duše.

Čo ale za to dostanú na oplátku teraz? Bohatstvo? Moc? Ušetrenie ich biednych životov, v čase, keď sa na Zemi naplno rozpúta kovidové peklo? Alebo niečo iné?

Liečba osteoporózy

Zdroje: static1.squarespace.comlogosresourcepages.org, dennikslovensko.sk, who.int, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. S tymi "obycajnymi " ludmi je aj problem v politike ...

  Ja som rozmyslal ze ci mimozemstania to nie su 😀

  • oni nie..my sme mimóňi 😀

   • Jozef Hríň

    Dobrý deň priatelia, už dávno sledujem, ako je u nás touto vládou porušovaná ústava a zákony. Sledujem, ako táto vláda šliape po ľuďoch. Vidím, že cestou polície a súdov sa ľudia práva nedomôžu a preto im chcem ponúknuť alternatívu, a to povolať si na pomoc Vesmír. Sú medzi nami ľudia, ktorí vedia o čom hovorím. Podstata je jednoduchá, Kto nechce, aby táto vláda dovládla, nech si z celého srdca želá, aby táto vláda skončila. Zaspávajte a prebúdzajte sa, v myšlienkach s prianím, aby sa táto vláda rozpadla. Predstavujte si aký bude krásny svet bez toho pána z Trnavy. Ak tomu neveríte, tak si spomeňte, že už začal chodiť opancierovanou limuzínou, som presvedčený o tom že dej sa už začal. Možno si niekto pomyslí, že je to hlúposť, no ja viem že mám pravdu. Čím viac ľudí sa zapojí, tým skorej sa dočkáme. Vesmír sa nedá uplatiť, verte mu a žiadajte ho o čo chcete. Neviem, čo za tým je, ale z vlastných skúseností viem, že to funguje a v mojom doterajšom živote, mám skoro 64 rokov, mi táto technika už veľakrát pomohla.

    S pozdravom
    „Krásny deň bez tejto vlády!“

    • Ad opancierovaná limuzína – väčšina sovietskych vodcov skončila v posteli – otrávení, a to si mohli dovoliť svojich ochutnávačov. Matovič možno skončí na „prepracovanosť“ – a so všetkými poctami sovietskych vodcov – zvlášť, ak niečo šňupe – aby mohol fungovať v ošiali. Tá opancierovaná limuzína je opäť len jeho marketingová predstava, že v ľuďoch vzbudí ochranný pud – lebo „ich milovaný vodca je v ohrození života“.

     Ale teraz vážne – každý krvavý atentát na „ústavný“ orgán by mohol byť dôvodom na vyhlásenie mimoriadneho stavu. Otázka je – ktorú bábku sa bábkoherci rozhodnú použiť ako obetného baránka. Tie „covid“ testovacie manévre s armádou, ktorú riadil Matovič s Naďom – bez počiatočného vedomia Čaputovej, ja vnímam ostražito, pretože ona by ho mohla odvolať a tým aj celú vládu. A aj keď môže ísť o zohrané divadlo – s Čaputovou ako tým „dobrým policajtom“ – niekto by možno z tej rozpustenej vlády odísť „nechcel“ – pretože v nej má plniť svoje úlohy bábky. Qui bono? My tu samozrejme nemáme informácie o názoroch bábok na plánované veci zhora – a tieto názory bábok dávajú do pohybu nové udalosti.

     Ad „Kto nechce, aby táto vláda dovládla, nech si z celého srdca želá, aby táto vláda skončila. Zaspávajte a prebúdzajte sa, v myšlienkach s prianím, aby sa táto vláda rozpadla. Predstavujte si aký bude krásny svet bez toho pána z Trnavy.“ – správny postup je predstava v minulom čase – že táto vláda zla už je minulosťou. To ako technická poznámka.

     • Z hľadiska „menežovania“ globalistických plánov my nemáme potuchy, v čom sú ich plány v sklze timingu – a to by mohol vyriešiť mimoriadny stav za pomoci armády! Otázka je – čo je v hre a za kým pôjde armáda.

     • Pán žil žije s hlavičkou v oblakoch ?
      Veď ak by dajmetomu tamtoho blázna šlak trafil, no tak nachystaný je ďalší ktorým je pele ? Alebo niekto ďalší ? Pele patrí do lochu, fico tiež a ostatný od 92 roku jak by smet!!!

     • Ja – vychádzaš z predstavy, že existuje 9-hlavá dračica, ktorej rytier nestačí stínať dorastajúce hlavy! To je ovládač na tvoje márne úsilie. Opak je pravdou – drak má problém s hlavami, ktoré si vychovával roky ako kádre a spiacich rezidentov. Never v tomto fáme o kádrovom nekonečne! Každá jedna figúrka z hry stojí draka čas! A v praxi je vidieť, koľko debilov nastupuje po debiloch predtým. A toto všetko môže „časovo“ dohnať mimoriadny stav = žiadne nové voľby a kampane – lebo čas, žiadne „demokratické“ tanečky. Jednoducho sa vymenuje správa územia a tá presadí zámer plánovačov diktátom.

      Trochu by som sledoval, kam zmizol zo scény Sulík, lebo takto zmizol zo scény chudák ublížený Matovič. Zrejme „školenia“. Sulík JE NEBEZPEČNÝ preto, že v roku 2005 u nás chcel presadiť nepodmienený príjem, a ten je cesta do pekla, pretože priamo súvisí SO SOCIÁLNYMI KREDITMI ako v Číne. Sulík je veľmi nebezpečný! Ak sa u nás podarí Matovičovi vyhladovať obyvateľstvo lockdownami – Sulík vybalí „záchranu“ chudoby „kompenzáciami“ – v podstate už v tom hrá úlohu názorového vodcu takejto alternatívy zadĺženia sa. A s Krajniakom vytvoria tandem tohto riešenia! Neustále to smeruje k čo najväčšej závislosti na štáte – ešte aj to, či ti Matovič dá voľno ako psovi – vykonať si potrebu. Pozor na zrútenie dôchodkového systému – ešte aj dnešní dôchodcovia majú byť uprataní do „nepodmieneného“ príjmu – čo znamená opäť systém sociálnych kreditov. Lebo nemôže existovať zázemie rodín cez starých rodičov. Oni nám spočiatku dajú dosť na prežitie a potom to začnú osekávať „z dôvodov“. A na to treba SLEDOVACÍ systém spojený s umelou inteligenciou. A to nemôže existovať bez čipovania! Vakcínami!
      https://www.otevrisvoumysl.cz/dr-carrie-madej-bitva-o-lidstvo-vakcina-proti-covidu-19/

     • Je len jeden sposob,ale na to aby sa to mohlo uskutocnit,Ludia uz musia zomierat od HLADU,ale aj to coskoro bude

 2. Toto ani nie je mozne. Ja to tvrdim uz davnejsie a som nadseny ze nie som sam. Ked zakazali ludov Velku noc nasadili armadu a teraz, ked zakazali ludom Dusicky. Vtedy ma to napadlo, nie je nasa vlada skupinka satanistov, neznabohov a antikristov ?

 3. Teraz zato dostali popri napučanej utrhnutej moci a bohatstve (to zatiaľ z našej verejnej kasy) aj to, že sa nemuseli nechať napichúť v priamom prenose aj so svojimi ženami a deckami vo volebných miestnostiach tak, ako sa v nich producírujú pri voľbách… a tiež to, ako sa preriekol náš psychomat (náhodou som niekde videl kúsok, inak sa jeho lavínovým kázňam vyhýbam), parafrázovo, že: „najprv u nás dostanú vakcínu ľudia v prvom slede – lekári, vojaci, poriadkové zložky, potom XY , potom bežní občania (aby na každého vyšlo), a možno úplne niekde na konci budem ja premiér“ Samozrejme tak ako to predostiera, to myslí už rovno bez uhnutia vľavo – vpravo, povinne bez debaty bez výnimky, s denným znásilnením všetkých doteraz platných deklarácií práv a slobôd človeka.
  A sklonené hlavy znova vďačne masovo prijmú tento nachystaný postroj…

  Proste oni majú stále širšiu slobodu, a nám uťahujú útlak a porobu, toto nie je život, vážení)…

 4. Inak nechápem, keď sa pred pár rokmi stiahol z politiky štýlom, že nechodil do práce národnej rady, lebo sa vystrašil, že sa mu vraj niekto vyhrážal, že môže skončiť nepekne preto sa stiahol. Ale prečo sa potom asi po polroku zjavil, to už nebolo medializované. Ako pominulo nebezpečenstvo? Žeby s tým vyhrážajúcim sa dosiahol nejaký míľnik, že mu od neho už prestalo čokolvek hroziť? S tými nekonečnými prachmi zo štátneho rozpočtu pre stranícku trojčlenku (trojčlenné hnutie + posledný na kandide predseda) mohlo byť všeličo možné, ešte pri takej pomstychtivej, zúrivej, živelne nepredvídateľnej, temným silám zapredanej povahe…

  • Asi sa bol niekde školiť ako nás oblázniť cez voľby. Všimli ste si, že pred voľbami bol taký milý a distingovaný. Ani trošku sa nepodobal na toho bláznivého Igora predtým.

 5. corona ma 6 pismen a jednotlive pismena v abecede ked si ich s pocitate dostanete 66
  C-3
  O-15
  R-18
  O-15
  N-14
  A-1

  • aj v azbuke? 😀 😀

   • Ladislava Pavlasová

    Tím bych se netrápila. Rusové určitě nevymysleli ani koronavirus, ani jeho název. Tohle přišlo „ze západu“.

  • Čo vám už všetkým kvapká na karbid? Nadržaným rímokatolíkom sa nečudujem, ale tým ostatným sa čudujem. Číslo 66 môže znamenať aj to, že v Biblii je 66 kapitol. Čo je pravda. Takže podľa vás aj tá je okultná? Mne to pripadá ako s tými farbami, ktoré používali radi tí nemeckí fašistickí zmrdi. Hnedú, kaki, čiernu atď. Môžu za to farby, že sa zapáčili nadrogovaným fašistom? Ináč-kto im tie amfetaminy legálne pichal do žily? U nás keď si oblečiete hnedú a kaki farbu, už vás vyhlásia za fašistu. Týmto neospravedlňujem kotlebovské ľudácke,čierne uniformy. Toto pochopil už aj prezident Zeman a dcéru a ženu oblieka aj do hnedých večerných rób. Chce tak napraviť detinské, povrchné ,nesprávne generalizovanie niečoho. Spamätajte sa ľudia a nebuďte detinskí. Vesmí, Univerzum, B O H, nazývajte to ako chcete- je pre nás nepoznateľný. Zatiaľ určite.

  • Uvádzate, že Corona má č. 6 a písmena podľa gréckej abecedy značia č. 66. To sú čo za somariny ? Spamätajte sa. To aj č. 66 je akési okultné? Veď Biblia má 66 kapitol. Je to detinské a naivné. Je to ako s tými farbami, ktoré si oblúbil Hitler. Lekári mu pichali amfetamin do žily-údajne vitamín na povzbudenie a z toho ten blázon ešte viac zošalel. Páčila sa mu hnedá, kaki a čierna. A teraz všetci, ktorým sa páči tá farba sú fašisti ? Je to nezmysel. A tak je to aj s tými satanskými číslami. Ľudia písali Bibliu niekoľko storočí po smrti Ježiša. Je tam veľa nepravdivých údajov. Rusi nazývajú Bibliu -zbierkou starovekého folklóru. Múdry človek si však povie, že aj napriek nepresnostiam, tak aj tak tam môže byť zachytená pravda o nadprirodzených udalostiach. Ale neverí všetkému. Nepopieram, že môžu existovať nejaké tzv. satanistické spolky a robia príšerné vraždy. Treba ich jednoducho pochytať ako kriminálnikov a popraviť ich-ako je to v USA zvykom.

  • pdgh – nedá mi to… musím sa Vás zastať pred tou (tými?), ktorí bibliu – zdá sa – hádam ani poriadne neotvorili, no už útočia…
   Alebo ju poznajú?
   Táto svätá zlátanina disponuje číslom 6 jedna radosť – a to aj v jeho duplicitnej podobe: 66, 666. Ten, kto ju prečítal bez akýchkoľvek predsudkov (a nenechal sa oblbnúť žiadnou cirkvou) z nej mohol pochopiť, že 6 je číslo pozemskej neúplnosti a č. 666 je – rečou sionistickej biblie povedané – číslom šelmy.
   Niektorí čitatelia akoby si neuvedomovali, že:
   Ak chcem bojovať, musím použiť správnu protizbraň. Ak treba, hoci aj prečítať si Zjavenie sv. Jána… je to náročné čítanie; scény na úrovni akčného horroru. Zmeska pravdy so lžou + s nezmyslami…
   Ísť do ofenzívy bez akýchkoľvek alebo ničím nepodložených argumentov má asi len jediný dôvod: chŕliť žlč. Prípadne otráviť alebo odradiť tých, ktorí Pravdu aspoň hľadajú.
   A ešte jedna vec: pod dvomi (rozdielnymi) značkami môže písať aj jeden a ten istý pisateľ, na podporu samého seba.

 6. Začal mi zamŕzať počítač, tak nech nestratím link…

  Dnes som v hudobnom okienku Infovojny opäť počul svoju obľúbenú hitovku z 90-tych rokov – tentoraz ako výborný hip-hopový mix, ale nepodarilo sa mi ju dohladať, lebo presný názov DJ neuviedol. Ale – objavil som poklad – hudobne, umelecky a interpretačne na 100% najlepšiu verziu od CeCe Peniston – Finally
  https://ulozto.net/file/qMfG8XHpc/17-finally-cece-peniston-mp3

  Kto nepozná systém sťahovania – zadarmo je pomalé /1 minúta/ – potvrdiť uloženie súboru /okienko/ a potom si ho dohladať v PC. Myslím, že v tejto depkárskej dobe to má ozaj gule!

 7. tak si treba na ochranu urobiť rituál pentagramu a hovoriť si:
  „som chránená pred nešťastím všetkého druhu a zo všetkých strán“ ..ja mám radšej tento „som chránená pred svojimi nepriateľmi a tými, ktorí mi chcú ublížiť“ 😀 😀

  a možno postačí tým „lepším“ urobiť si kabalistický kríž 🙂 🙂

 8. dostanete 10dennu karanatenu? dalsie znamenie v biblii?
  Zjv 2, 1-29
  10 Neboj sa toho, čo máš trpieť. Hľa, diabol niektorých z vás má uvrhnúť do väzenia, aby ste boli skúšaní; a budete desať dní v súžení. Buď verný až do smrti a dám ti veniec života.

 9. K téme – samé „konšpiračné teórie“…
  https://duckduckgo.com/?q=adrenochrome+black+eye+club&atb=v236-1&ia=web

  „Symbolizmus je to, na čom vás dostaneme!“ – Donald Trump
  https://staypositive.sk/?p=16699

  Výroba ADRENOCHROMU…
  Adrenochrom je niečo ako adrenalín. Keď vám napr. vlak odreže nohu – cievy sa vďaka adrenalínu stiahnu a v šoku nevykrvácate – máte šancu prežiť.

  Adrenochrom je niečo podobné, ale je špecifický pre deti a mláďatá vôbec. Volá sa to tiež Božia substancia, ktorá sa tvorí /tipujem že v hypofýze ako riadiacom hormonálnom centre – keď je dieťa-mláďa v totálnom strese – chráni jeho prežitie. Zmrdi „objavili“ /skôr im to dodali nejakí Archóni – temné bytosti, ktorí sa živia našim utrpením/, že adrenochrom má silné omladzujúce účinky – aj keď pochybujem – viď tých zhýralých starcov vo Vatikáne a royal family.

  Odhadujem, že ide o „marketing“ Archónov – navliecť satanistov /najmä hercov z Holywoodu a šoubizu a špičky vlád/ – aby sa snažili získať adrenochróm z trpiacich detí – niečo ako „kmeňové buǩy“ – čo je tiež podvrh, lebo najväčší profit z tohto utrpenia detí – ich negatívnej energie majú práve Archóni. Kto tomu neporozumel – existuje „spotrebiteľská elita“ – ktorá potrebuje adrenochróm ako svoj „stylingový omladzovací elixír“ – ale emocionálnou energiou utrpenia sa živia Archóni. Položte si otázku – prečo psychopatovi robí dobre utrpenie miliónov obetí? „Zachraňuje“ 100 životov a nechá zomrieť od hladu 2 milióny – lebo nemajú nemajú tú správnu bumašku?! Lebo chce vstúpiť ako Archón do ľudských dejín?! Byť v niečom prvý?

  Varovanie – len pre „silné“ povahy…
  https://video.wixstatic.com/video/81d106_e8749bcdba0348fd933a5bd3fc71720e/720p/mp4/file.mp4

  Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá jich na satanistické rituály
  https://www.youtube.com/watch?v=d2sWFTMVNUc

  Ono je to trošku zložitejšie…

  Použite prekladač:
  The „Black Eye“ Club – Initiation ritual of a sinister Secret Society?
  „Moderné katolícke omše sa už na takýchto udalostiach zúčastňujú prostredníctvom modlitby, avšak rituály obsahujú pochybnejšie metódy. Soul Scalping je považovaný za jeden z týchto kľúčových rituálov, vieru týkajúcu sa „Stargate“, že „Goa’uld“ sú parazitická rasa starých astronautov, ktorá sa integruje s ich hostiteľom.

  Soul Scalping je termín poskytnutý Sherry Shrinerom, autorom knihy „Interview With The Devil“. Keď porovnáme podobnosti, je presvedčená, že hlavy štátov a hollywoodske elity sú osobne unesené, manipulované a následne prevádzkované. Hlavnou myšlienkou je zámer neobvyklej existencie splynúť a zlúčiť sa s ľuďmi.

  Ako uviedol Sherry Shriner:

  „Jašterice alebo plazy sú v poslednej fáze plánu ľudskej nadvlády Konečnej hry. Sú to skalpovanie duše a nahrádzanie všetkých ľudí na všetkých najvyšších a sekundárnych úrovniach, prípadne aj ich rodín:

  Títo cudzinci plazov pracujú v skupinách. V skutočnosti je väčšina z nich viac ako 6 „4“. Sledujú a študujú cieľovú osobu, aby o nich vedela všetko, a keď preberú svoje mozgy a telá, môžu doslova konať a stať sa touto osobou. Dokonca to robia so svojimi deťmi, aby si deti nerobili starosti s tým, že niečo nie je v poriadku s mamičkou alebo oteckom, pretože niečo nie je v poriadku. Nezaujíma ich ničenie životov detí. Všetci sú chladní a bezcitní, bezhlaví plazi bez myšlienky na lásku, súcit alebo ľudské emócie a sentiment. To sú emócie, ktoré sa musia naučiť falošné, keď preberajú ľudské telo, aby sa mohli spojiť so spoločnosťou ako človek. ““
  https://www.disclose.tv/the-black-eye-club-initiation-ritual-of-a-sinister-secret-society-341115

  Ako funguje „NORMÁLNA slovenská rodina“ – samozrejme tá, ktorá má čo jesť!
  „OĽaNO zverejnilo video, v ktorom Matovičovi kladie otázky jeho 11-ročná dcéra Klára. Pýta sa ho, akú knihu má najradšej, či by si radšej dal piercing alebo tetovanie. Svojej dcére hovorí aj to, že má ambíciu stať sa premiérom.“
  https://dennikn.sk/minuta/1770670/

  Podarená „obyčajná“ rodinka, že…
  Hitlerova propagandistická mašinérie (2/3)
  https://www.youtube.com/watch?v=U48nPdk6ROk

  • Prekopírovala som jeden odstavec z tohto článku:

   Veľký Reset – plán lídrov globalizovaného sveta – podľa Mons. Vigana práve prebieha. Chce si ekonomickými a inými nástrojmi podmaniť človeka cez nikým nevolených samozvaných vodcov, ktorí financujú a riadia tento projekt cez viditeľné figúrky typu Gates alebo Soros. Lákavými sľubmi o univerzálnom príjme (komunistická mantra) a zrušení individuálneho dlhu (hypotéky), za pomoci farmaceutickej lobby spojenej s očkovacím programom proti COVIDu sa má transformovať, resetovať svet ako ho poznáme na totalitu kontroly čínskeho strihu.

 10. https://www.youtube.com/watch?v=xO3hH3hgoYc
  Toto video má názov:
  Odhalenie 30.10.20 Mark Baughman. Záverečná bitka medzi svetlom a temnotou!!
  Začala som to počúvať, behom dňa to celé vypočujem.

 11. Čítam, že redakcia Bádateľa sa chce venovať téme Great Reset (Veľký Reset). Dr. Mercola to presne vysvetľoval. Bohužiaľ veľa ľudí u nás tomu neverí a bojím sa, že budúci rok Slováci dobrovoľne – povinne nastúpia do dlhých radov na prijatie depopulačnej vakcíny proti Covidu.
  A pochopiteľne ľudia ako Krajčí, Matovič predstúpia pred TV kamery dajú si pichnúť izotonický roztok (alebo neviem ako sa to povie) – ale nie depopulačnú vakcínu určená pre nás ovečky.

  • cha-cha-cha, ved je medzi nimi cela vláda aj s Matovičom a niekoľkokrát.
   Skutočne môže tomu niekto normálny veriť?

 12. https://banned.video/watch?id=5fa071934ec18f103112e08f
  David Icke prehovoril na proteste v Birminghame

 13. Kde je ten, ktorý za čísla dáva 4 roky a 4 mesiace basy ? A čo na to povie RUŽENKA -sudkyňa? ,Kedy začnú konať pri týchto uvedených číslach?

 14. A ako sa chrániť???

  • Nepodriaďovať sa. Aj za cenu sankcií, ktoré neskôr v súdnych žalobách budú aj tak zrušené.

   • Redakcia – Heduš
    Zhruba citujem aforizmus, že – „Najviac rečí o slobode majú tí, ktorí sa snažia nás o ňu pripraviť!“

    Z hľadiska Protokolov SM ide o cieľavedomú provokatívnu činnosť s našou očakávanou psycho-reaktivitou. Z hľadiska riadenia procesov ide o schému „akcia – reakcia – riešenie“. Riadenie preberá ten, kto má tvorivú iniciatívu. Teda – sioni postupujú tak, že vytvoria problém a potom ponúknu jeho riešenie! Problém tu už je a sioni ponúkajú právnu pomoc. Otázka – kto ju zaplatí?! Lebo PRÁVNE NEVEDOMÍ ani netušia, aké sú vysoké odmeny advokátov, za každý právnický úkon, na ktorý majú nárok! A sú to minimálne 4 úkony – 1/ naštudovanie veci, 2/ vyhotovenie spisu, 3/ podanie spisu na podateľni súdu či správneho orgánu, 4/ stánie na súde! A za každý úkon ide odmena podľa sumy od do, o ktorú sa pojednáva. „Kde sa dvaja bijú – tretí vyhráva!“ – O tom je celá rozvratná činnosť ako hlavná stratégia.

    Aby to bolo reálnejšie pochopiteľné, tak si predstavme zastupovanie vo veci správnej pokuty 1.650 eur „za rúška či karanténu“ – samozrejme vypichujem situ, v ktorej sa advokát svojej najvyššej odmeny nevzdá – lebo peniaze!

    㤠10
    Tarifná odmena advokáta za zastupovanie
    v občianskom konaní a iné úkony právnej služby

    (1) Ak nie je ustanovené inak, základná sadzba tarifnej odmeny za jeden úkon právnej služby z tarifnej hodnoty je

    do 165, 97 eura 16, 60 eura,
    nad 165, 97 eura do 663, 88 eura 16, 60 eura
    + 1, 66 eura
    za každých aj začatých 33, 19 eura
    prevyšujúcich sumu 165, 97eura,

    nad 663, 88 eura do 6 638, 78 eura 41, 49 eura
    + 9, 96 eura
    za každých aj začatých 331, 94 eura
    prevyšujúcich sumu
    https://vyvlastnenie.sk/predpisy/vyhlaska-o-odmenach-a-nahradach-advokatov/

    Poznámka – ten formát tabuľky je riadny guláš, že?
    ——————-
    Takže moja rada „v čase okupácie“ znie – užívajte si predovšetkým svoju vnútornú duchovnú-mentálnu slobodu a nie výbeh pre psa! Toto je skúška vnútornej múdrosti a schopnosti prežiť perzekúcie – a tie neprežijete kladením otvoreného odporu, ale vyhýbaním sa nástrah! Lebo provokatívna činnosť! Vnútorne si povedzte, že seriete na nich ako na nákupy v supermarketoch! Celá provokácia je postavená na „chcení zvierat“!!! Nájdite východisko, ako sa vyhnúť nepriateľovi! Nie tým, že budete poslúchať-neposlúchať, ale tým, že budete „poslúchať“ svoj vnútorný hlas. Toto musí byť vaše individuálne rozhodnutie – nie ste vojaci, ktorí musia poslúchať rozkazy. Jediný rozkaz pre mňa je prežiť svojho nepriateľa! O tom je to „Zastavme sa v duchu bratia – veď sa oni stratia – už ich nieto!“

    Bez strachu – Matovič tu nezostaRne ako v Španielsku generál Franko. Zovrite mu V DUCHU každý deň – S RADOSTNOU predstavou – NIE S NENÁVISŤOU – s celou silou svojej predstavivosti – srdce v ruke! A preciťujte self filing – blaženosť!

    Pretože on prežíva stavy blaženosti pri predstave, ako nás všetkých ovláda! Tak musíme zmeniť pomer síl v kvantovej realite! A nie sa spoliehať na hmotu „právnikov“! Éto vsjo! Odteraz zaspávajte s touto radostnou predstavou. To je riešenie!

 15. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/11/03/vaccination-may-raise-the-risk-of-meningitis.aspx
  V dnešnom článku Dr Mercolu je video – práve som ho vypočula:
  Robert Kennedy Jr. hovorí s jedným odborníkom na vakcíny, ktorý presne vysvetľuje, čo s nami urobí vakcína proti Covidu. Napr. tak sa to pichne, že ihla bude pozostávať z troch ihiel, je tu vysvetlené prečo a čo to s nami urobí….bude sa stále meniť naše dna, počíta sa s veľkou depopulaciou, nikoho nebudeme môcť zažalovať…
  Je to mnoho biliónový biznis pre farmaceutické firmy.

 16. Niečo trochu na pobavenie (alebo zaplakanie):
  http://www.nwoo.org/2020/11/02/pavel-j-hejatko-vir/#more-321275
  Toto som prekopírovala z tohto článku:
  Moje rouška chrání tebe,
  tvoje rouška chrání mě,
  a kdo nás ochrání potom?
  Někdo další násilně.

 17. Definitiva

  Satanisti vyznávajúci rituály a symboliku ovládli svet od 70 tich rokov, patria tam aj Clinton a Obama mafia, satanistický je Holivúd, pedofilná mafia. Politici podstupujú tajné zasvätenie už ako študenti na univerzite. Študenti z najlepších rodín na najvyhlásenejších univerzitách, je im všetko dovolené, každý trestný čin je zahladený, sú nepotrestateľní, sex a drogy sú normou, sú prijatý medzi satanistov, sú, musia byť, vydierateľní, donucovaní k poslušnosti pod hrozbou straty existencie ich, aj celých rodín.
  Zo spolku satanistov sa nedá vystúpiť, dá sa iba zomrieť.
  Satanisti sa prejavujú verejne a oznamujú svoje zámery, vid. slávnosť otvorenia Gotharského tunela, olympijské hry-ceremoniál, myslím že v Londýne, slušnému človeku sa ježia všetky chlpy, vystúpenia sú pozerateľné len pre psychopatov.

  Títo ľudia mocensky ovládajú svet, deep state USA, sionisti, preto si myslieť, že Matelko a jeho perepúť nie sú pod diktátom satanistov, je totálna naivita. Fanatický psychopati z korona sekty vyznavačov Covidu, Matelko, Krajči, Naď, Krajniak, ľudia so zastaveným duševného vývoja na pred pubertálmnej úrovni, sú pre satanistov ideálny materiál.

  Krajči rozprával o božích dietkach a satanistoch, ale pod satanistami myslel všetkých odporcov režimu OĽANO. Kto mu to natlačil do hlavy? Nemá dôkazy o satanistickej opozícii, symbolika, poslušnosť, akcie podporujúce svetovládnych satanistov.

  Satanisti sú hlboko veriaci, veria, že sú Bohom vyvolení, aby vládli na Zemi, ak sa niektorí z nich vzoprú, tak im zhorí dom aj s rodinou, vypadnú z okna, spadnú s lietadlom… Žiadne mafiánske vraždy, samá nehoda.

  Satanisti sú sektári, sekta je podriadená najvyššie zasvetenému vodcovi, členovia sekty sú myšlienkove manipulovaný za dosahopvaním vytýčených cieľov, aj na vlastnú škodu, alebo za cenu života.

  Rozdiel medzi sektou, okultizmom a cirkvou? Sekty a okultizmus sú spoločensky nežiadúce a biblické cirkvi sú povolené a žiadúce.
  Ich metódy sú zhodné, manipulácia mysle za účelom dosahovania cieľov, ovládnutie skupiny, stáda, ľudstva. Dnešná forma kresťanstva je tiež len o ovládnutí stáda, poslušnosť, uznávať dogmy a neprijímať nové poznanie o svete, nevnímať realitu sveta zmyslami, oči vidia, ale mozog to nevyhodnocuje, práca s logikou a faktami neexistuje.

  Každý človek, ktorý zmyslami nevníma realitu, nepracuje s faktami, udalosťami a nepodriaďuje fakty a udalosti logike veci, na ľudskej mysli nezávislým prírodným, vesmírnym zákonom, sa dostáva duševne mimo realitu sveta a je psychicky narušený.

  Psychicky narušený je aj Matelko, lebo sa nechal oklamať, naletel fi Biosenzor a kúpil od nich Ag testy, ktoré výrobca označuje za NEVHODNÉ na diagnostiku ochorení. Matelko zarobil, ale je tu prúser,. treba tieto testy oficálne zniesť zo sveta formou plošného testovania, inak Matelko, basa!!! Matelko neuznal stanovisko odborníkov, nečítal návod na použitie a ak ho čítal, tak mu nechcel porozumieť, lebo satan Mamon ovládol jeho dušu. Konanie Matelka je v súlade so svetovou vakcinačnou lobi, zarobia obaja, a testovanie je len psychický nátlak na obyvateľstvo, aby žilo v strachu až kým nebude vakcína. Celé testovanie je odborný nezmysel, blud.

  Psychický nátlak a myšlienková manipulácia sú čo? No, Matelko, čo? No predsa metódy Satanistov na dosahovanie cieľa. Matelko je tak mimo reality, že je hlboko presvedčený, že musí zachrániť národ pred korona smrťou. Ideálnejší materiál pre satanistov neexistuje. Matelko hlboko verí, že jeho smiešny kšeft s testami je nutný na záchranu občanov, on je hlboko veriaci vo všetky bludy sveta, on žije mimo reality prírodných zákonov, mimo logiky vecí a udalostí, on je psychopat de facto, neverí univerzitným profesorom, ani návodu výrobcu testov.

  http://www.zvedavec.org/komentare/2020/11/8489-su-ozaj-pcr-aantigenove-testy-statom-registrovane.htm

  Primárka vracia vyznamenanie.
  https://www.hlavnespravy.sk/primarka-julia-horakova-zaslala-prezidentke-otvoreny-list-testovanie-rozdelilo-ludi-na-dobrych-a-zlych-pricom-bez-pretestovania-pcr-metodou-nezodpoveda-realnemu-poctu-nakazenych-ludi/2336002

 18. kecy sú nanič, treba konať!!!

 19. Už som čítala aj v nejakom komentári taký postreh, že je možné, že nám napr. pri prenosoch niektorých ústne podávaných informácií – na ovplyvnenie – „poskytujú“ nejaké podprahové zvuky/obrazy/pokyny.
  Naviac to robia aj v obchodoch, kde Vás starostlivý hlas upozorňuje, aby ste použili dezifekciu, mali rúška…
  Možnosť pôsobenia toho všetkého treba čo najviac eliminovať.

 20. Toto je už čo? Každý deň sa tu dodatočne aspoň dvakrát menia rovnaké zákony cez kadejaké vyhlášky, či len vyhlásenia?! Dobrovoľné testovanie už prebehlo, a každý deň po sa tu k nemu menia pravidlá?
  „Poslancovi Blahovi dochádza trpezlivosť. Zjavne nielen jemu. Pán premiér práve oznámili v súkromnej televízii s ironickým úškrnom, že „netestovaní budú sedieť doma“ až do 15. novembra.“
  To sa tu vypúšťajú vyhlášky platné zo dňa na deň na 2-5 dní, nadradené dlhoročným zákonom a právam občana, aby ľudia netušili, čo nastane deň po nich, ani na akú dlhú dobu? A s akými detailmi??
  Je možné, že takto očividne totalitársky tu dovolia všetci zodpovední (mimo síl zla) ohýbať právo?

  • A úrad vlády len povie NIE, nie je to pravda, PRAVDU vyhlasujeme každý deň v niekoľkých obmenách len my (najprv vypustením šialených fuhrerských „nápadov“ do luftu per huba, do pár dní zverejených vo vestníkoch cez zdravotnícku vyhlášku, či nariadenie, „opatrenie“…) S takouto PRAVDOU sa opovážte nesúhlasiť, zavalíme vás trestami, z ktorých sa možno ani zdraví, živí nevyhrabete.

   https://www.trend.sk/spravy/zodpovedni-dnu-ostatni-von-matovicov-lievik-uzatvoril-firmy-musia-rozhodnut :

   Úrad má vyššie páky, ale ústava je nad ním

   Parlament pred pár dňami schválil tiež novelu zákona, podľa ktorého majú opatrenia ÚVZ váhu všeobecných právnych predpisov, ich zákonnosť posudzuje Ústavný súd. Avšak akákoľvek vyhláška, keďže je to podzákonný predpis nižšej právnej sily, nemôže podľa názoru advokáta P. Wiesa zmeniť ustanovenia nejakého zákona, napríklad v rámci ochrany osobných údajov GDPR, Zákonníka práce či zákonných oprávnení policajtov.

   „V budúcnosti preto z tohto nešťastne zvoleného procesného postupu predpokladáme nie stovky, ale tisíce súdnych sporov,“ dodáva P. Weis. Podľa slovenskej Ústavy (čl. 13 ods. 1 a 2), povinnosti možno ukladať len zákonom pri zachovaní základných práv a slobôd, ďalej medzinárodnou zmluvou, ak sa týka práva a povinností fyzických i právnických osôb, alebo nariadením vlády. Iné možnosti ústava nepozná.
   Na snímke sprava predseda vlády SR Igor Matovič a minister zdravotníctva SR Marek Krajčí počas tlačovej konferencie. FOTO TASR – Jakub Kotian
   Neprehliadnite
   Dobrovoľnosť pod sankciami? A čo firmy? Právnikom šedivejú vlasy z pandemických improvizácií

   Ústavný súd sa v judikatúre vyjadril, že uloženie povinností niekomu „na základe zákona a v jeho medziach“ nemožno svojvoľne negovať, meniť či rozširovať zákonom určené práva a povinnosti.

   „To platí aj pre vyhlášky ÚVZ. Momentálne sú práve tie v pozícii podzákonných predpisov nižšej právnej sily, ktoré sú vydávané akoby na bežiacom páse, úplne alebo čiastočne negujú, menia alebo rozširujú práva a povinnosti osobitných zákonov, ako je napríklad GDPR, Zákonník práce či zákonné oprávnenia policajtov,“ tvrdí P. Weis.

   Ústava je podľa Š. Štarhu základným kameňom celého právneho poriadku, a preto aj podľa neho uznesenia vlády ani opatrenia ÚVZ v žiadnom prípade nemajú vyššiu právnu váhu ako ona, a to ani v čase núdzového stavu.

 21. Niečo na zasmiatie – prekopírovala som jeden blog:
  Igorovi Testovičovi oznámili výsledky 1. kola celoplošného nosobrania

 22. Kde smeruje naša pozornosť, tam smeruje naša energia a tomu dávame svoju silu.
  Myšlienka môže byť dobrá či zlá (subjektívne), ale energia sa tak nerozlišuje, tá proste len JE.

  Takže skúsme TU všetci diskutujúci aspoň na 24h zamerať svoju pozornosť inde ako na vírus, politikov atď (veď vy viete na čo myslím) 🙂

 23. Keď sa skončí vláda Igora Matoviča-neviem kedy, tak on by sa hodil do televíznej relácie „TALKSHOW IGORA MATOVIČA „. Výrečnosť má skvelú a vie pekne farbisto rozprávať. Lepšie ako Mečiar. Ale nesmel by hovoriť o politike, ale o “ umení ako zbohatnúť“.

 24. Jednoduchá

  Vďaka za všetky komentáre, veľmi si vážim každý prejavený názor.od p.Jean, p.Definitívu, p.chzd, p.Evy, p.vlada, p.Normálnej……je smutné, ako Matovič ohodnotil Slovákov po testovaní, ozaj veľmi smutné………čo by som rada vyzdvihla sú príspevky na zlepšenie alebo lepšie povedané ,,zjemnenie“? terajš.situácie. Páči sa mi návrh od p.Maroša počúvať hudbu, kt.by možno nebola po vôli dákym starš.ženičkám, no možno iným by zdvihla náladu a tiež sa mi páčila hudba od p.Ametysta, tá bola zasa taká mimoriadne upokojujúca, ozaj dobré tipy , ďakujem.
  Želám všetkým slob.zmýšľ.pekný večer :-)………..

 25. „Plošné testování populace na přítomnost koronaviru, které plánoval spustit bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula ještě před tím, než musel kvůli utajené schůzce ve vyšehradské restauraci rezignovat, je zřejmě definitivně u ledu. Právu to potvrdil epidemiolog Roman Chlíbek z expertního týmu ministerstva zdravotnictví.

  „Podle posledních diskuzí se od toho upustilo a zavádí se efektivnější cílené testování,“ řekl Chlíbek. Vláda bude plošně testovat pouze v domovech seniorů a sociálních službách.

  Plošně populaci otestovalo Slovensko, kde se z 3,6 milionů testovaných pozitivita prokázala pouze u jednoho procenta.

  „Na Slovensku plošné testování příliš benefice nepřineslo. Potvrdilo se, že promořenost populace je nízká. Na Slovensku vlna nákazy neprobíhá tak intenzivně jako u nás,“ řekl Chlíbek.

  Lidé s negativním testem dostali certifikát, že se mohou volně pohybovat, což Chlíbek kritizuje. „Negativní test má stejně krátkodobou platnost, protože za dva, tři dny to může být úplně jinak,“ řekl Právu.

  Projekt plošného testování v ČR kritizovali i praktičtí lékaři. Odborníci navíc upozorňují na sníženou citlivost antigenních testů, které ve srovnání s PCR testem odhalí sedm pozitivních pacientů z deseti. V domovech seniorů se budou klienti testovat každých pět dnů, aby výsledky byly co nejpřesnější.

  Testování ze slin u ledu

  Jako o snadnější alternativě k nepříjemnému stěru z nosohltanu se mluvilo o testu ze slin. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) ale na úterní tiskové konferenci řekl, že testování ze slin není v ČR na pořadu dne.

  „U testů ze slin se nepodařilo prokázat, že by přesnost a kvalita testování byly na takové úrovni, aby se daly použít. Od toho se upustilo a jednoznačně se preferují antigenní testy. Vyšetřování ze slin není na pořadu dne,“ řekl Blatný.
  https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/plosne-testovani-v-cr-je-uz-pase-40341209#dop_ab_variant=0&dop_req_id=BiC5Hso80Ne-202011032352&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  „Test ze slin je šetrnější. Stačí naslintat do zkumavky

  LAMP testy ze slin mají tu výhodu, že jsou k potenciálně nakaženému šetrnější než metoda výtěru z nosohltanu. Zároveň si člověk může odběr uskutečnit sám tím, že naslintá do zkumavky, kterou následně odevzdá na odběrovém místě. Výsledky se ukážou za necelou hodinu, což umožní zrychlit testování, a není k tom potřeba speciální vybavení, postačí teplotní inkubátor, který dodrží teplotu potřebnou pro reakci. Přítomnost viru se pak ukáže podle změny barvy vzorku.

  Podle validační zprávy metoda vyvinutá výše zmíněnou společností dosahuje přesnosti mezi 95 a 98 procenty. To je srovnatelné s užívanými PCR testy, které resort stále hájí.

  Sady nyní podle Burýška testují například pražská Nemocnice na Bulovce a chystají se další místa.
  Brzy se přidají i PCR testy ze slin

  Zhruba v polovině listopadu by pak na trhu podle odhadů měly přibýt odběrové testovací sady ze slin založené na metodě PCR od další české společnosti, a to Diana Biotechnologies. Ta v červnu mimochodem zvítězila v soutěži Hackathon pořádané ministerstvem průmyslu a obchodu.

  „Testy ze slin používáme interně pro testování vlastních zaměstnanců a máme s tím dobré výsledky. Metoda je velmi citlivá a jsme schopni odchytit lidi ve velmi raném stadiu infekce, ještě před příznaky,” sdělil Novinkám finanční a provozní ředitel Diany Martin Dientsbier s tím, že pokud vše půjde dobře, na trh by testy mohly dorazit v polovině listopadu.“
  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/rychlejsi-a-levnejsi-testy-ze-slin-uz-v-cesku-jsou-stat-je-nevyuziva-40340133

  • Áno, takže ČR bude mať v rámci zdravého rozumu stále väčšinu obyvateľov slobodne v kategórii tzv. netestovaných, zato u nás sa každý deň na skupinu „dobrovoľne netestovaných“ (z najrôznejších príčin, ktoré vládnu mašinériu ani nezaujímajú) -vraj slobodných občanov- prihadzujú ďalšie dodatočne vymyslené tresty, neslobodné obmedzenia a právne príkoria, a s nikým to ani nehne. Žiadni zástupcovia štátnych, ľudskoprávnych a neviemakých stavovských organizácií voči potiústavnému despotizmu a rozkladu demokracie ani riadne nepípnu.

   Taký jeden Trnavčan vrieskal zlodtne pred časom na druhých už len za ich študijné plagiáty, že ako to tu bude všetko právne v poriadku, keď všetko dostane do rúk len on.
   Akurát neprezradil (mnohí tušili) že to „právo“ bude vymýšľať za pochodu v neustálych denných obmenách zas len on, aj s jeho vlastným plagiátom. Dovtedajšie zákony vrátane ústavného a medzinárodných deklarácií práv a slobôd s ním skončia v SR takmer ako zdrapy bezcenného papiera, kedy ich nahradia záznamy z jeho úžasných nápadov – pochybné zdravotnícke vyhlášky, vadávané pár hodín pred ich platnosťou a s neznámou účinnosťou…
   Len zato, že mnohí občania „demokratického štátu“ uplatnili dobrovoľný vlastný postoj k nútenej podivnej akcii; vlastný postoj, ktorý je v iných krajinách ešte stále garantovaný a samozrejmý, bez uvalenia totalitných obmedzovaní.

   Zas tu platí vedúca úloha strany a dokonca vedúca úloha pár uzurpátorov moci v nej, aká tu nebola ani za takzvaných totalitných režimov, či ponovembrových tzv. nedemokratických predsedov vlád.

 26. A je tu ďalšie Matovičovo satanistické „prerieknutie“!

  „VIDEO: Arogantný Matovič sa Slovákom vysmieva: „3 milióny začipovné“. Chápete ľudia, čo vám hovoria?“
  https://www.infovojna.sk/article/video-arogantny-matovic-sa-slovakom-vysmieva-3-miliony-zacipovne-chapete-ludia-co-vam-hovoria

 27. Prepáčte, ale toto čo by tu píšete sú strašné bludy a myslím si, že to dianolské či satanistické ide práve z vašich článkov

 28. Čo je London,prosím?

 29. Jerry Hood

  Treba si uvedomiť, že slobodomurárske ČÍSLA a SYMBOLY sú viacmenej vždy spojené s ANTICKOU ASTRONÓMIOU, Precesným rokom a cyklami Zeme,Slnka,Galacie a Vesmíru…
  3 6 9 je známe Teslove číslo vesmíru, kľúč do vesmíru! Komplex pyramíd v Gize má 3 hlavné pyramídy + 6 satelitných pyramíd= spolu teda 9 pyramíd, zasa ako 3 6 9… Zvyšok článku sú sprostosti…

 30. Mr.Jaroslav ( Jerry) Kukla

  Crucifix, teda Kríž je najstarší antický symbol rovnodenností a slnovratov! Navyše, súhvezdie Labute(9 hviezd) je aj súhvezdím Severného Kríža a napnutého Luku, je v tvare Crucifixu! Giza kedysi ako Nultý poludník, delila jazyky: západne sa písali zľava doprava; a Východne,zprava doĺava. Mayovia= Chanes= Hadí lud Mezoameriky, zhora nadol, a Kana= Hadi jazyk Japonska, zdola hore, čo tvorilo Globálny Kríž jazykov! Kedže všetky náboženstvá sveta sa zrodili z ASTRONÓMIE, aj známe súhvezdie Orióna je v tvare X= kríža!

Pridajte komentár

*