Prof. Desmet: Šírte pravdu o covide. Keď bude počuť aj iné hlasy, davová hypnóza sa naruší


Print Friendly, PDF & Email

Prof. Desmet: Šírte pravdu o covide. Keď bude počuť aj iné hlasy, davová hypnóza sa naruší

(Rhoda Wilsonová, dailyexpose.uk) – „To najdôležitejšie, čo musia ľudia robiť, je neprestať sa ozývať, aj keby ste mali len povedať, že nesúhlasíte s oficiálnym naratívom, pretože vytváranie davu je vyvolávané konkrétnym hlasom, na ktorý je zvyknutý.

Totalitní lídri to veľmi dobre vedia. Každý nový deň začínajú tridsaťminútovou propagandou, počas ktorej do vedomia populácie neustále preniká hlas vodcu…. Keď budú vo verejnom priestore prítomné aj iné hlasy, davová hypnóza sa naruší.” – Profesor Dr. Mattias Desmet, profesor klinickej psychológie na Gentskej univerzite, Belgicko.

Všetky oficiálne štatistiky o „covide“ sú chybné

Profesor Desmet, ktorý má aj titul magistra štatistiky, k „pandémii“ pôvodne pristupoval očami štatistika.

Uvedomil si, že covidové štatistiky sú chybné a začal si všímať, že sa nikdy nehovorilo o dlhodobých nákladoch lockdownov, v porovnaní s prínosmi týchto opatrení na „sploštenie krivky“.

Pole pozornosti celého sveta sa upieralo výlučne na údajné obete „pandémie“, akoby už na ničom inom nezáležalo. A tak začal na „pandémiu“ nazerať očami klinického psychológa a dospel k záveru, že spoločnosť trpí takzvaným „vytváraním davu“.

Podľa profesora Desmeta je vytváranie davu druhom davovej hypnózy a má obrovský vplyv na inteligenciu jednotlivca a kongnitívne funkcie. Vytváraniu davu podľahne okolo 30% populácie, zatiaľ čo 30% nie. Zvyšných 40% si uvedomí, že niečo nie je v poriadku, no možno nechápu, čo presne a zostanú ticho.

Ako sa v spoločnosti vytvorí davová psychóza

Pre vytvorenie davu musia byť prítomné štyri podmienky:

1. Musí existovať nejaký počet spoločensky izolovaných ľudí či ľudí, pociťujúcich nedostatok sociálnych pút.

2. Musí existovať nejaký počet ľudí, ktorí pociťujú nedostatok „dávania zmyslu“ a ktorí nie sú schopní dospieť k rozumným záverom.

3. V spoločnosti je veľa voľne plynúcej úzkosti. Voľne plynúcej preto, lebo nie je nič, s čím by mohli spájať svoju úzkosť – žiadne východisko, ľudia nie sú schopní identifikovať, čo ju spôsobuje – a tak nemajú spôsob, ako sa s ňou vysporiadať.

4. Navyše je veľa voľne plynúcej nespokojnosti, keď ľudia cítia, že ich každodenné životy postrádajú akýkoľvek účel či zmysel.

Odpojení ľudia v spoločnosti, ktorí trpia aj voľne plynúcou úzkosťou, spájajú svoju úzkosť s konkrétnym objektom, v tomto prípade s covidom a objavuje sa nová solidarita.

Na preukázanie solidarity s novovytvorenou skupinou sa títo ľudia vo vytvorenom dave potrebujú zúčastňovať, napríklad na lockdownoch, nosení rúšok, sociálnych odstupoch alebo akceptovaní očkovaní.

Je to takmer akoby opatrenia na porazenie objektu úzkosti – covidu – boli skutočne cestou dokázať všetkým ostatným, že sú súčasťou novej spoločenskej skupiny.

Zhypnotizovaný dav vykazuje znaky náboženskej sekty

Vytvorené davy sa podobajú náboženským skupinám a symboly novej spoločenskej skupiny, napríklad nosenie rúšok, sú podobné náboženským rituálom, ktorých členovia budú „tlačiť“ na zabezpečenie svojho pokračovania.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Vytváranie davu sa však od náboženstva alebo kultu líši v tom, že si jeho členovia neuvedomujú, že ich symboly sú rituály.

Kult je skupina alebo hnutie, ktoré drží pokope spoločná oddanosť charizmatickému vodcovi alebo ideológii. Má systém presvedčení, ktorý má odpovede na všetky životné otázky a ponúka jedinečné riešenie, ktoré sa dá dosiahnuť len riadením sa vodcovými pravidlami. Vyžaduje si vysokú úroveň oddanosti aspoň niektorých členov.

Podľa Janjy Lalichovej, emeritnej profesorky sociológie na Kalifornskej štátnej univerzite, hlavné rozdiely medzi náboženstvami a kultmi sú:

 • kulty na vás budú tlačiť
 • vodca kultu je jeho najvyššou mocou
 • kulty skôr riadia než vedú
 • v kultoch je nemožné veriť spolustúpencom

Súčasné vytváranie davu, ktorému čelí náš svet, vyhovuje zrejme skôr opisu kultu než náboženstva.

Akákoľvek nová veda, ktorá je v rozpore s presvedčeniami súčasného kultu, nemôže byť jej členmi akceptovaná – sú neprístupní novým informáciám. Ľudia sa stávajú radikálne netolerantní voči hlasom odpadlíkov, voči tým, ktorí spochybňujú oficiálnu doktrínu.

Hrozí, že tieto hlasy ľudí zobudia a pri konfrontácii s počiatočnou úzkosťou a odpojenosťou, ktorú pociťujú, sa ľudia v kulte nahnevajú. A tak vytvorený dav smeruje všetku svoju agresivitu na hlasy odpadlíkov.

Práve vtedy sú členovia kultu schopní využiť štát na potláčanie odpadlíkov – vidíme vplyvných ľudí využívajúcich štátnu moc na zavádzanie lockdownov pre nevinných ľudí alebo používanie polície na útoky proti nevinným ľuďom na ulici. To v konečnom dôsledku môže viesť k totalitnému štátu, v ktorom štát odstraňuje ľudí, ktorí s ním nesúhlasia.

Totalitných vodcov často nazývajú diktátormi a v istom zmysle je to pravda. Medzi totalitou a diktatúrou sú však aj rozdiely.

„V klasickej diktatúre v obyvateľstve neprebieha vytváranie davu, ani nie je hypnotizované a to predstavuje obrovský rozdiel. Hypnotizované obyvateľstvo alebo populácia vytvoreného davu v totalite sa správa úplne odlišne,“ povedal profesor Desmet.

Ďalej dodal:

„Klasická diktatúra sa po umlčaní opozície zvyčajne stáva voči obyvateľstvu menej prísnou, menej krutou a menej agresívnou. V totalitnom štáte sa deje pravý opak.“

Záver

Z článku vyplýva, že súčasný covidový režim vykazuje skôr známky totality a zhypnotizovaného davu než diktatúry. To však zároveň znamená, že čím ďalej to bude pokračovať, tým bude režim stále viac a viac agresívny.

Preto musíme režim čím skôr zastaviť. A ako to urobiť?

Najlepším spôsobom, okrem už naznačeného neustáleho šírenia pravdivých informácií o pandémii a snahy o prebudenie zhypnotizovaného davu, je aj občiansky odpor proti nelogickým, neodborným a obmedzujúcim nariadeniam.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Rhoda Wilsonová, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mnohí ma ukamenuju za spomenutie biblie (lebo názory sa rozchádzajú) Ale ja ,keď vidím množstvo mŕtvych na parte .. z čoho som zvedavá koľkým vaxka ,,pomohla,, .. lebo iba kovid , kovid a …
  …Mám 100chuti vycapit Zjavenia Jána 13,16-17 a 16,2 Nech premýšľajú
  Jednu propagandu ,,vybiť ,, inými názormi

  • holistický prístup

   Dane,

   tzv. „BIBLIA“ je PROGRAM, kuchárska kniha, návod na použitie – obsluhu, cestovná mapa, ovládač … stále upravovaná podľa požiadaviek „doby“ a napredovania jediného PLÁNU … zároveň plní povinné OZNÁMENIE ÚMYSLOV v zmysle KON-ov Všehomíra!!!!

   Tvoj komentár je ZNAKOM hlbokého zakorenenia v „BIBLICKOM“ Matrixe (ROZDEĽUJ A PANUJ!!!!!) – žiadne „kameňovanie“ …

   • Na to, že máš holisticky prístup, reagujes agresívne.
    Myslela to úplne inak, ako si to ty pojal.
    Biblia je záznam mysle. Ma viacero rozmerov.

    • Miroslav Čižmár

     Biblia má viacero rozmerov, súhlasím. Narátal som dvanásť rozmerov. Doba sa mení, ale význam zostáva. Judaizmus je náboženstvo veku barana. Kresťanstvo je náboženstvo veku rýb. Teraz vstupujeme do veku vodnára. Prichádza nová doba a nové náboženstvo veku vodnára. Náboženstvo chráni pred kultom.

     • holistický prístup

      MČ,

      úplne všetky náboženstvá, sekty, kulty, strany, … sú z jedinej fabriky – preto je ich toľko, aby ULOVILI každého človiečika a zároveň plnia tú najdôležitejšiu úlohu OVLÁDAČOV (programov) a toho „BILBLICKÉHO“ ROZDEĽUJ A PANUJ.

      Vždy, keď medzi človeka a Večnosť vstúpi akékekoľvek náboženstvo, kult, strana, sekta a pod., sa ten, kto to dovolí dobrovoľne zrieka sám seba – svojho spojenia so svojim skutočným JA – so VŠEVEDOMÍM.

     • Miroslav Čižmár

      holistický prístup,

      Náboženstvo má ochrannú funkciu. Autorita neznámeho Boha vylučuje autoritu človeka. Božie zákony sú vedomým vyjadrením ľudských inštinktov. Pud sebazáchovy, nezabiješ. Pud rozmnožovania, nezosmilníš. Pud hladu, nepokradneš. Človek sa bojí o život, o potomstvo a o majetok. Nezabiješ, nezosmilníš, nepokradneš. Ani skutkom, ani slovom, ani myšlienkou, ani postojom. To je Boží zákon zapísaný v srdci človeka.

     • holistický prístup

      MČ,

      ži a nechaj žiť – si napojený na TEMNÉ entity a zrejme si ich dobrovoľnýcm OTROKOM – je to len a len Tvoje rozhodnutie – či už vedomé, alebo aj nie … všetky tzv. „náboženstvá“ a podobné sekty – zvlášť „BIBLIA“ je postavená na ukradnutých a uväznených SLOVANSKO-ÁRIJSKÝCH VÉDACH a tie sú v tej knihe TEMNA obrátené a poprekrucované … sú len jediné platné pravidlá v celom Všehomíre … a tými sú KONy Všehomíra – všetko, čo je ZA KONmi sú pravidlá a zá.kon-y vytvorené TEMNÝMI entitami proti človeku a proti KONom Všehomíra.

      Opakovane tu vysvetľujem, čo je podstatou SLOVA – a že vo Všehomíre nie sú uložené žiadne OB-RAZ-y nepraviek … svojimi vyjadreniami sa len hlásiš k TEMNÝM … škrtni všetky nepravky v tom slávnom „desatore“, na ktoré sa odvolávaš a zistíš PRAVDU.

    • holistický prístup

     Posol?!?

     Kde vidíš v mojom príspevku agresiu?!? – ani len netušíš, čo vypovedáš sám o sebe …


     • Vysvetli mi prosim ta sku ochrannu funkciu ma nabozenstvo?
      A „Človek sa boji o zivot, o potomstvo, o majetok“ ano mas pravdu presne toto plati pre Človeka podmaneneho nabozenstvom, sektami a pod. Slobodny Človek sa neboji nicoho, a neni na nicom zavisly, preto je slobodny a nepodmanitelny.

     • krak3n: Náboženstvo chráni pred hriechom poznania a rozumu.

    • Posol, on nevystupil agresivne, len vyjadril svoj nazor.
     V bibli sa da najst vela pravdiveho, aj ako vrazdili nasich predkov. Vysvetli mi niekto preco v 10 bozich prikazaniach nie je neoklames?

     • Miroslav Čižmár

      Inštinkty máme vrodené. Sú to naše podvedomé strachy. Náboženstvo ich vynáša do vedomia a robí z nich zákon. Človek by sa bál o život, o potomstvo a o majetok aj bez náboženstva, ale náboženstvo robí strach vedomým. Sekty kultu osobnosti, ako napríklad scientológia, využívajú techniky emočnej manipulácie a hypnózy. Náboženstvo chráni svojich členov pred kultom osobnosti. Viera v neznámeho Boha, ktorý je autoritou aj pre pápeža, nedovoľuje budovať kult osobnosti.

      7. Božie prikázanie, nevypovieš krivého svedectva. Je to pud sebazáchovy, zabitie slovom.

     • holistický prístup

      MČ,

      to sú manipulačné drísty TEMNÝCH – vnímam Ťa sťa JEZUTU – prípadne ich vedomého oddaného OTROKA …

      Citujem: „Autorita neznámeho Boha vylučuje autoritu človeka.“ – presne to sa deje – závoje, masky, ochranné valy, … len aby TVOJ TEMNÝ PÁN a jeho okultné sakrálne praktiky ostali v utajení … a takto si ho mohol chrániť … kde sa tu toľké otrocké entity temných – ochráncov TEMNÉMHO MATRIXU beriete?!? – máte málo vlastných stránok?!? …

     • holistický prístup

      MČ,

      žiaden strach ani „ochranný inštikt“ nie je človeku vrodený – každý jeden je do človeka VLOŽENÝ násilím – buď prijemeš, alebo hlava dolu, kladivo na čarodejnice, … a mnoho ďalšieho – TEMNÍ sa živia strachom bytostí SVETLA …

     • krak3n: Boh je masový vrah. Zabil miliardy ľudí pri potope. Teda aspoň podľa biblie.

     • krak3n: Boh je masový vrah. Zabil miliardy ľudí pri potope. Je to v biblii.

   • Suhlas,100%

   • Biblia sa nemení, menia sa len vykladačí biblie, ktorí si ju prispôsobujú, ale to len preto že ju nemajú preštudovanú. Nestačí ju len prečítať, ale treba ju aj preštudovať a zamyslieť sa nad tým čo je v nej napísané. Ale nie le zamyslieť, ale pokusiť sa podľa toho aj žiť a to už je problém aj tých ktorí ju poznajú

  • Anthony from Moravia

   Zjevení 16.2.?? To by tzv. vakcína byla znakem šelmy a vedlejší účinky Božími vředy. Na vředy to, mi přijde, moc zabíjí???

  • každé náboženstvo je podvod, nemám viac o dodať, len to, že vyznavači náboženstiev sú obeťami podvodníkov.

 2. Nuž, redakcia, s článkom sa dá súhlasiť až na posledný odstavec časti „Všetky oficiálne štatistiky o „covide“ sú chybné“, o ktorom sa dá polemizovať. Podkladom k tejto polemike môže byť nemecký národný socializmus. Vytváraniu davu nepodľahlo len okolo 30% populácie a Nemci bojovali za svojho vodcu oddane aj v čase, kedy bola Tretia ríša v postate „na kolenách“.

 3. Ad „Kult je skupina alebo hnutie, ktoré drží pokope spoločná oddanosť charizmatickému vodcovi alebo ideológii. Má systém presvedčení, ktorý má odpovede na všetky životné otázky a ponúka jedinečné riešenie, ktoré sa dá dosiahnuť len riadením sa vodcovými pravidlami. Vyžaduje si vysokú úroveň oddanosti aspoň niektorých členov.

  Podľa Janjy Lalichovej, emeritnej profesorky sociológie na Kalifornskej štátnej univerzite, hlavné rozdiely medzi náboženstvami a kultmi sú:

  kulty na vás budú tlačiť
  vodca kultu je jeho najvyššou mocou
  kulty skôr riadia než vedú
  v kultoch je nemožné veriť spolustúpencom“
  ————————————
  „Malý“ zádrhel:
  1/ Otázka – poznáte rozdiel medzi skutočným vodcom, diktátorom a OPINION = NÁZOROVÝM vodcom?!
  No tak si naštudujte MARKETING!

  2/ Schéma tejto PSY OP spočíva na tlaku médií, ktoré vytvárajú názorových vodcov! Lebo základ tejto situ spočíva na lži! Nie na diktátorkých ambíciách skutočných autorít – toto sú len marketéri farmakomafie s mocenským komplexom – ktoré využíva globálny mocenský systém len vďaka médiám a konzumným návykom!

  3/ Hitler mal charizmu skutočného vodcu – mal doktrínu, aj keď vštepenú tými, ktorí ho z úzadia riadili, hoci si to možno neuvedomoval.
  Pinochet bol skutočný diktátor – slúžiaci antitéze komunizmu – v Chile prebehol puč a bolo – po potlačení odporu situáciu normalizoval tak, že si tam marxisti ani lberáli neškrtli. Ešte raz – Pinochet nebol vodca, ale diktátor – prirovnal by som ho ku Heidrichovi. Čiže títo neboli názoroví vodcovia marketingu.

  4/ Keďže sme v ére mienkotvorných médií = TV, rozhlas, internet – na globálnu PSY OP Covid-19 nepotrebujete skutočných vodcov vizionárov, nepotrebujete diktátorov – potrebujete MARKETÉROV – a kopu psychopatov schopných klamať do očí v priamom prenose! Potrebujete hercov, z ktorých majitelia médií začali vytvárať osobnosti – či už tie odborné, ako aj poltické!

  Otázka – je na Slovensku jediná osobnosť, ktorú by aspoň polovica národa chcela nasledovať kvôli jej vízii?!
  Čaputovú stvorili marketéri, Kollár sa čiastočne stvoril tým, že vlastní médium, Matoviča vyslovene stvorili média! Ani jeden z nich nie je ten, za ktorého by ste skočili do ohňa – ani jeden z nich nie je prirodzený vodca – len lživá figúrka!

  Skočíte do ohňa – ako profesionálny vojak – za zapredanú modrú knižku Naďa?! Skočíte do ohňa ako vojak či lekár za Lengvarského?! Za marketéra farmakomafie?! Zapredaného „lekára“, zapredaného „vojaka“?

  5/ Rekapitulácia – médiá najprv vytvárali lož o nejakej pandémii a zároveň vytvárali „odborníkov“ – Sabakov, Krčméryov, Jarčuškov – ako názorových vodcov Plandémie. A keďže mienkotvorné médiá sú práve preto mienkotvorné – oklamať verejnosť, zhypnotizovať ju sa podarilo – to je fakt.

  6/ Rekapitulácia – najvyšší ústavní činitelia sú bla bla – figúrky ako prezident, predseda vlády, predseda parlamentu. A vieme čo obnáša pokus o násilne odinštalovanie ústavných orgánov – zvlášť za núdzového stavu. Ale médiá, ktoré v skutočnosti riadia štát cez opinion leadrov – nie sú ústavnými činiteľmi – sú to marketéri!

  Čiže neodvádzajte pozornosť odborníkmi na psychológiu, ktorí buď neovládajú psychológiu marketingu alebo historické a osobnostné súvislosti totalitných režimov – známa úloha osobností v dejinách – keď túto totalitu riadia médiá a ich vlastníci – a keďže aby to fungovalo – musia zostať za oponou, takže sa nebojte, že vlastník média vystúpi ako diktátor a už vôbec nie ako vodca národa či más! Čiže hlavným cieľom je boj alternatívnych médií s mainstreamovými médiami, ktorý zákonite skončí pokusom o vypnutie, ekonomickú a technickú blokádu, kriminalizáciou.

  A teraz otázka na Badatela – na koľko alternatívnych solidárnych médií odkazuje tento web – aby sa sám zviditeľnil ako zdroj na alternatívnej scéne – aby bol súčasťou tohto protimainstreamového frontu?!

  NA ANI JEDEN! Je to záležitosť neznalostí mediálneho marketingu?! Alebo zámerné „babráctvo“?!

  Citujem:
  „Obsah stránky Badatel.net je chránený autorským zákonom. Kopírovanie, preberanie, šírenie, či iné sprístupnenie tohto obsahu, prípadne jeho časti, akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané.“ ??? Čiže vaším cieľom je chránenie autorstva a nie šírenie pravdy?!

  Citujem:
  „Preto musíme režim čím skôr zastaviť. A ako to urobiť?
  Najlepším spôsobom, okrem už naznačeného neustáleho šírenia pravdivých informácií o pandémii a snahy o prebudenie zhypnotizovaného davu“ – ???
  Otázka – viete vôbec, že podľa prieskumu sú najväčšími odporcami liberálni voliči?! Pretože zjavne pochopili, že vakcína nie je sloboda ale lož a že sloboda je naozaj sa slobodne rozhodnúť – aj keď pod tlakom marketingu. Takže nech sa páči – obmedzením volebného práva neočkovaných si súčaní liberálni idioti „progresívci“ uplietli vlastnú slučku!

  Otázka – kto tu zo strany Badatela má prebudiť ten dav – diskutéri, ktorí linkujú inú alternatívu – alebo iná alternatíva, ktorá bude linkovať ako spriaznené médium Badatela?! Čiže otázka – ako chcete dosiahnuť cieľ bez otvorenej spolupráce s ostatnou alternatívou?! Neviete sa dohodnúť s adminmi?! Pre vás bárter neexistuje? Máte iné ciele ako oni?

  • Asi ste si nevšimli, no odkazujeme na 6 alternatívnych webov (3 slovenské a 3 české). Je to v ľavom stĺpci dole. Ak vám tám chýba nejaké ďalšie alternatívne médium, dajte odporúčanie a doplníme ho tam.

   Čo sa týka tej „ochrany autorstva“, tak je to tam ešte z čias spred pandémie, keď nám rôzne rýchlokvasené weby kradli články a zarábali na nich. Dnes, keď niekto skopíruje článok týkajúci sa pandémie, tak to nijako neriešime.

   • Redakcia
    1/ „Asi ste si nevšimli, no odkazujeme na 6 alternatívnych webov (3 slovenské a 3 české). Je to v ľavom stĺpci dole.“ – „vďaka“ za upozornenie – až teraz som si to všimol – čiže blbec som ja?

    Existuje niečo ako „marketing“ priestoru – usporiadanie-inštalácia priestoru – aj spoločenské sedenie napríklad – dôležité osoby a ich pravý a ľavý spoločník. Otázka – umiestnite dôležitého hosťa k lietačkovým dverám do kuchyne alebo k WC?!

    Toto, čo ste urobili, je dôkaz, že nemáte s nikým dohodu – stačí len na slovo – o vzájomnej mediálnej pomoci. Inak by to bol váš ctený partner a mal by dôstojné miesto na výslní! V grafike – baner takéhoto partnera je zásadne HORE VPRAVO! Ono to súvisí jednak s čítaním z prava do ľava – kde musí utkvieť zrak, a zároveň to súvisí s podprahovým signálom – toto je môj dôležitý partner – pobočník!

    Keby ste umiestnili baner dôležitého reklamného partnera vľavo úplne dole – tak vás kopne do riti!
    Pretože to je ako by ste v supermarkete umiestnili niekoho tovar ani nie v koridore regálov do rohu na spodný regál – ale pod regál – „však umývame podlahu – však to tam je“!

    A hádam toľko viete, že vychytený tovar sa umiestňuje na exponované miesto DO VÝŠKY OČÍ!

    Headline a upútavka článku je pre mňa takéto umiestnenie a preto umiestnenie banerov mediálnych partnerov musí byť hneď v pravo hore!

    Lenže lenže – vy nemáte s nimi dohodu a tak ste ich šupli vľavo úplne na koniec „pod regál“ – kde som si ich – ako nepodstatnú grafiku – nevšimol!

    Čiže vás vyzývam – ak chcete dosiahnuť nejaký výsledok voči zasranému maiinstreamu, ktorý nás reálne devastuje – urobte správnu vec a urobte ju správne! Osobne by som adminom poslal mail s návrhom a zároveň ho upozornil aj na tieto marketérske pravidlá vo verejnej komunikácii. Tiež by som im navrhol dohodu, že v prípade zablokovania konkrétneho webu vzájomne uverejníte dôležité články, ktoré dopĺňajú spektrum toho, čo tí druhí neuverejnili. Nad banermi partnerov by malo byť samozrejmé odporúčanie na ich návštevu – ale chce to akčný slogan – ako copywriter s tým nemám problém – už som také niečo robil. A môže to byť osobitý slogan pre každého partnera. Skrátka takto sa to robí a toto je marketérska vojna s mainstreamom! TAKŽE!

    Určite by som pridal
    https://cz24.news/

    Momentálne je tam plne kontextuálny článok:

    „MAINSTREAMOVÁ MEDIA? HNUS! PROLHANÁ HOVADA, ŠMEJDI, TROLLOVÉ, NAZVĚTE SI TO JAK CHCETE! DĚLAJÍ Z VÁS HLUPÁKY A TVRDÍ, ŽE PRÝ POLOVINA ČECHŮ CHCE POVINNÉ OČKOVÁNÍ! 90% NIC TAKOVÉHO NECHCE!!!!“
    Poznámka – výsledok ankety!
    https://cz24.news/mainstreamova-media-hnus-prolhana-hovada-smejdi-trollove-nazvete-si-to-jak-chcete-delaji-z-vas-hlupaky-a-tvrdi-ze-pry-polovina-cechu-chce-povinne-ockovani-90-nic-takoveho-nechce/

    Ďalej
    http://www.nwoo.org/

    Momentálne je tam

    „Soudní případ Covid-19 předložen Mezinárodnímu trestnímu soudu v Haagu“
    Poznámka – momentálne sú tam obvinené konkrétne osoby vrátane politikov a ďalší menovaní – čo v zmysle trestného podania je úplne iný level ako bezzubé obvinenie právnických osôb!
    http://www.nwoo.org/2021/12/26/soudni-pripad-covid-19-predlozen-mezinarodnimu-trestnimu-soudu-v-haagu/

    Ďalej
    https://www.podtatransky-kurier.sk/

    Momentálne je tam

    „SLOVENSKO KRVÁCA, PREMIÉR A PREZIDENTKA SI V ÚRADOCH FOTIA BOSÉ NOHY NA FEJSBÚK…“

    „TÁTOKRAJINA nemá politické osobnosti, zato politikov s poruchami osobnosti má…

    Psychicky chorý jedinec si objektívne neuvedomuje svoju poruchu osobnosti (práve pre tú poruchu si neuvedomuje daný stav) a pozná to iba jeho okolie. To je s ním buď súcitné, alebo jeho hendikep využíva pre svoje záujmy (politické, majetkové, sexuálne…).

    AK ŠTÁT RIADIA ĽUDIA S PORUCHAMI OSOBNOSTI, čo znova treba zopakovať, postihnutý jedinec poruchu nevníma a preto jeho konanie postráda tiež empatiu (je odtrhnuté od pocitov druhých), vyzerá to ako na Slovensku. Zomieranie ľudí a ekonomiky za stavu „hrátok s nohami“ ústavných činiteľov…

    Premiér Slovenskej republiky, ako aj prezidentka Slovenskej republiky MAJÚ POTREBU odhaľovať NA PRACOVISKU svoje spotené chodidlá a ukazovať ich celému svetu… Z praxe poznám dosť úchylakov, ktorí robia rovnaké a podobné kúsky…

    Správanie týchto kreatúr nie je náhodným „faux-pas“, ale u Matoviča je exhibionistickou potrebou (so všetkým, čo k tejto psychiatrickej poruche patrí) a u Čaputovej „organizačným správaním“ politicky pasenej, submisívnej osoby.

    Ak ústavný činiteľ potrebuje verejnosti ukazovať svoje zapáchajúce chodilá a účelovo tým hecuje verejnosť, ktorá čím viac jasá, alebo kričí na odpor, tým je blázon spokojneší, druhý robí to isté v štruktúre „organizačnej“ podriadenosti iného, kto skrz neho a „nízke pudy“ zamerané na slovenskú verejnosť riadi tento štát (čo dáva tiež obraz o slovenskej verejnosti v očiach „riadiaceho orgánu“), odhliadnuc od diagnóz týchto persón, ich myslenie je vzdialené štátnickým záujmom a vnútorná pozornosť je zameraná iným smerom… Títo ľudia nemajú problém s dehonestáciou vlastnej osoby (každý z nich z iného dôvodu), preto nerozumejú odporu, ktorý u normálnych a zdravých jedincov vyvolávajú ich choré požiadavky na dusenie, nútené výtery telesných vzoriek a nútené vpravovanie chemických roztokov do tela, a môžu ísť „svoje“ aj doslova cez mŕtvoly! Preto sa títo ľudia „osvedčene“ používajú ako nástroje vládnutia… (Hitler a iné „mocenské nástroje“ finančných domov).

    Slovensko sa vďaka týmto kreatúram stalo gýčom, súcim iba na pokusy na jeho občanoch… Pokiaľ si tí dvaja fotia nohy a zjavne sa pritom „bavia“ (každý svojim spôsobom), Slovensko krváca… Ale oni si v pracovnom čase a v štátnych úradoch fotia bosé nohy a dávajú to na internet…“ /plus trapné foto/
    https://www.podtatransky-kurier.sk/nazor/matovicove-chodidla-v-ponozkach-vs-caputovej-chodila-v-pancuchach

    P.S. – ešte by som tam pridal krátky návod ako na zablokované stránky cez http://www.proxysite.com

    • Oprava „Ono to súvisí jednak s čítaním z prava do ľava“ – z ľava do prava.

     Monitor beriem ako partnera „v zrkadle“ – vec má potom inú orientáciu. Ale všeobecná dohoda – vpravo je to, čo je po pravici – „a preto vás boxer trafí do pravého oka ľavačkou“.

     Takže usus – na monitore je v pravo hore to, čo je najbližšie a najvyššie oproti pravému oku pozorovateľa.

     • maroš, zahoď galoš.,, , obuj čižmy, netreba toľko trizmy, sú to plané algorizmy, neolízuj rovno hryzni, žiadne zľava , sprava, to smradľavá je káva, kto ti na to skočí, udri rovno medzi oči, to najlepší je počin…uf !!!

 4. https://cz24.news/pani-janka-sdili-svuj-tragicky-pripad-durazne-varuje-pred-dabelskymi-covid-injekcemi-doufa-ze-tak-zachrani-zivot-a-zdravi-alespon-jednoho-cloveka-video-cz-9-min/
  Paní Janka sdílí svůj tragický případ – důrazně varuje před ďábelskými covid injekcemi. Doufá, že tak zachrání život a zdraví alespoň jednoho člověka (VIDEO CZ, 9 min)

  ČESKO: Tak moc věřila vládě, že za to zaplatila zdravím

 5. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/27/victims-of-covid-shots-fullbody-convulsions-and-even-death.aspx
  Victims of COVID Shots: Full-Body Convulsions and Even Death
  Obete COVID vakcín: Kŕče celého tela a dokonca smrť

 6. https://www.naturalnews.com/2021-12-26-biden-fauci-cdc-are-lying-to-americans.html
  Dr. Eric Nepute: Biden, Fauci, CDC are lying to Americans again
  Dr. Eric Nepute: Biden, Fauci, CDC opäť klamú Američanom

  COVID-19 tests are not reliable
  Testy na COVID-19 nie sú spoľahlivé

 7. ,,,vďaka za ďalší prínos.článok….

 8. https://www.hlavnespravy.sk/spojene-staty-sa-stali-krajinou-kde-hladuju-desiatky-milionov-ludi-ako-sa-to-tyka-nas/2804820
  Spojené štáty sa stali krajinou, kde hladujú desiatky miliónov ľudí. Ako sa to týka nás?

  Takáto vojna by z pohľadu amerického režimu zabila viac múch jednou ranou: nielen že by zamestnala bojaschopnú časť schudobnenej populácie, ale zároveň by sa dala využiť ako zámienka pre všetko zlé, čo sa v spoločnosti deje. Azda ani netreba dodávať, že samozrejme by nešlo o vojnu na území Spojených štátov, ale v nejakej úplne inej časti sveta. Napríklad v Európe. Stačí sadnúť do lietadla a o pár hodín sú na nejakom európskom letisku. V budúcnosti napríklad na Sliači. A dobrodružstvo sa môže začať. Skoro také cool ako tá droga.

 9. Len pripomínam – 2. Udalosť – EVENT by mal údajne /zdroj J.Chvátal/ prebehnúť zajtra 28.12.2021 o 16,30 hod. Táto info je cca mesiac stará – niečo by k nej mal /dúfam/ aktuálne povedať J. Chvátal dnes v relácii „Absolutně neuvěřitelné“ o 21,00 na SVCS. Ak to zase niečim neposerie „moderátor a technik vysielania“ Hlávka. Viac to tu rozoberať ani komentovať teraz nebudem. Čo bude to bude, akurát pochybujem, že reprízu ten idiot zajtra zavesí do archívu včas pred Udalosťou.

  http://www.svobodny-vysilac.cz

 10. …ďakujem moc za zaujím,príspevky a relácie,,,,

Pridajte komentár

*