Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Rúška, odstupy, umývanie rúk a izolácia sú masové satanské iniciačné rituály


Print Friendly, PDF & Email

Rúška, odstupy, umývanie rúk a izolácia sú masové satanské iniciačné rituály

Posledných niekoľko týždňov sme sa snažili prísť na to, prečo niekomu tak hrozne záleží na povinnom nosení rúšok všetkými a všade. Dokonca povinnosť ich nosenia v interiéroch neustávala ani počas leta, keď sa tu nové prípady COVID-19 takmer nevyskytovali.

Keďže to nedáva žiadnu logiku, môže byť snáď za nimi aj niečo oveľa zlovestnejšie, než len ich údajná schopnosť brániť prenosu nákazy?

Okultizmus, pandémia a Nový svetový poriadok

Tak ako so všetkým, čo vidíte, čítate, počujete alebo čo vám je prikazované, snažte sa aj tu použiť vlastný rozum.

To, čo napíšeme v tomto článku, sa niekomu môže zdať až príliš šialené.

Avšak ako všetci z nás bez pochýb dávno vieme, ľudia, ktorí sa snažia ovládnuť tento svet a zaviesť tu Nový svetový poriadok (Veľký reset), sú Luciferovi okultisti a oni na tieto veci veria bez ohľadu na to, či na ne veríte aj vy.

Preto znovu zopakujeme, použite vaše vlastné kritické myslenie a úsudok. Sami potom uvidíte, či tieto veci vo vás rezonujú alebo nie.

Poznámka: My netvrdíme, že hocičo v tomto článku je pravda alebo nie. Jednoducho sa s vami iba delíme o informácie, ktoré sme objavili na internete.

Podľa internetovej stránky Have Ye Not Read (Nečítal si) poskytla pandémia koronavírusu tým subjektom, ktoré chcú zaviesť takzvaný Nový svetový poriadok, príležitosť na iniciáciu (alebo „zasvätenie“) ľudí do ich nového postavenia otrokov pomocou transformačných rituálov.

Článok, na ktorý odkazujeme vyššie, je pomerne dlhý, preto ho tuto mierne skrátime.

Podrobne sa tam pojednáva o tom, ako rúška, umývanie rúk, odstupy (sociálny dištanc) a izolácia (lockdowny) predstavujú starodávne okultné rituály.

Rúška

Povinné nosenie rúšok je momentálne zavedené vo vyše 30 krajinách, hlavne v Európe a Severnej Amerike, pričom dokonca aj samotný „hlavný lekár“ USA uviedol, že nosenie rúšok na verejnosti nemá výrazný vplyv na zastavenie šírenia koronavírusu.

Aký je teda ich skutočný zmysel?

Rúška alebo masky už tradične zohrávajú veľmi dôležitú úlohu v rôznych okultných rituáloch.

Okrem iného je nosenie rúška alebo masky na tvári aj symbolom podriadenosti, čiže znakom, že ste ochotní sa podrobiť vôli tých, ktorí zvyčajne nie sú vašimi bežnými nadriadenými.

Sú tiež symbolom umlčania. Ide tu však ešte o oveľa viac.

Podľa Encyklopédie Britanica:

„Maska je forma zahalenia alebo utajenia, ktorá sa zvyčajne nosí na prednej časti hlavy s cieľom zatajiť skutočnú identitu svojho nositeľa a nastoliť namiesto nej identitu inej bytosti.“

Nositeľ masky niekedy prechádza psychologickou zmenou, kedy akoby v tranze preberá na seba ducha, ktorého maska reprezentuje.

Inými slovami, nosenie rúška predstavuje okultnú transformáciu, alebo ľudskú alchémiu ak chcete, z jednej role do inej. Z jednej formy bytia do druhej. Od slobodného individuálneho človeka spadajúceho pod Boha ku kolektívnemu spôsobu života podriadenému „deťom diabla“.

Celým zmyslom okultného nosenia rúšok je útočiť na vaše podvedomie, až kým sa vo vašom každodennom živote neudomácni myšlienka, že veci už viac nie sú také, ako bývali, že už nikdy nebude tak, ako predtým.

Jednoducho povedané, maska je súčasťou iniciačného rituálu používaného na vizuálne a psychologické signalizovanie vášho súhlasu s novým usporiadaním vzťahov.

Umývanie rúk

Ak však ideme ďalej, celé sa to stáva ešte zlovestnejšie.

Aj umývanie rúk sa často používa na symbolizovanie vašej ochoty zmyť zo seba všetko staré a vstúpiť pod diabolskú kontrolu Nového svetového poriadku.

Ak vy neveríte na žiadne náboženstvo, tak pamätajte na to, že tí, ktorí sa vás pokúšajú zotročiť, naň veria a že určite používajú okultné rituály na to, aby dosiahli svoje ciele.

Je tu však potrebné rozlišovať niekoľko vecí.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Pre účely okultnej rituálnej iniciácie vás temné sily nechávajú umývať si ruky aj preto, aby ste zo seba zmyli vašu službu Ježišovi.

Pre okultistov tento rituál obracia Pilátov verejný rituál umývania rúk. Totižto, vina za Ježišovu smrť za posledných 2000 rokov spočívala priamo na pleciach týchto okultistov a rituál umývania rúk zbavoval viny tak ich samotných, ako aj všetkých Rimanov.

Rituál umývania rúk vo vašom prípade znamená symbolické (hoc nevedomé) zrušenie vašej starej pozície a zbavenie sa vášho „starého pána“ v očakávaní podriadenia sa „novému pánovi“.

Je to tak jednoduché…

Umývanie rúk je okultný rituálny symbol odmietnutia. Odmietnutia doterajšieho života pod Ježišom a akceptovanie nového spôsobu života a nového pána, v tomto prípade mnohých „Antikristov“, ktorí ťahajú za nitky súčasného celosvetového prevratu od samého začiatku pandémie.

Odstupy (sociálny dištanc)

Dodržiavanie odstupov je vo svojej podstate ďalším rituálom, ktorý na nás vládnuci režim uvalil.

A to nebudeme spomínať napríklad to, že ide aj o mučiacu taktiku CIA. A tiež nebudeme spomínať, že 2 metre je v imperiálnych jednotkách približne 6 stôp.

Toto číslo v USA či Veľkej Británii používajú extrémne často. Najobľúbenejšie je zobrazenie troch ľudí v trojuholníku, pričom medzi každým má byť vzdialenosť 6 metrov.

Čo znamenajú tri šestky vám asi tiež nemusíme nejako zvlášť pripomínať.

Podobne ako nosenie rúšok (masiek), aj odstupy sú v podstate klamstvo, ktoré aj tak nefunguje, no aj napriek tomu sme nútení sa toho zúčastňovať.

Vedeli ste, že v každom nádychu, ktorý urobíte, sa nachádzajú milióny vírusov? Bez ohľadu na to, kam kráčate, v každom metri kubickom vzduchu sa nachádza medzi 1,6 až 40 miliónmi vírusov.

Bez ohľadu na to, aké odstupy dodržiavate, tie vírusy sú tam. Nie je možné im uniknúť. To by ste museli 24 hodín denne chodiť vo vzduchotesnom obleku ako kozmonaut.

Napríklad v Biblii, v liste Efezanom 4:16, sa píše, že kresťania by mali chodiť spolu, čiže majú byť úzko zjednotení.

Symbolicky je dodržiavanie odstupov vo vzdialenosti „magických“ 6 stôp (2 metrov) súčasťou iniciačného rituálu, ktorý má túto jednotu ľudí, nielen kresťanov, neutralizovať a následne separovať tak od seba navzájom, ako aj od Ježiša.

Izolácia (lockdown)

Izolácie, karantény a lockdowny sú ďalšie súčasti iniciačného rituálu, ktorý má za úlohu spôsobovať ďalšie psychologické traumy.

Ak ich dodržiavate, signalizujete tým satanistickej „elite“, že ste ochotní sa nechať nimi a ich kovidovým náboženstvom zotročiť.

V podstate existujú 4 fázy rituálu izolácie:

Fáza 1: Izolácia na očistenie

Ste odrezaní od normálneho spôsobu života a následne uvrhnutí do „nového normálu“, ktorý je kompletne odlišný od vášho doterajšieho života.

Fáza 2: Poddanie sa „novému normálu“

Táto fáza často zahŕňa to, že dostanete do daru nejaký totém, ako napríklad štátnu podporu za uzavretie prevádzky, prvú pomoc, dávku v hmotnej núdzi, príspevok na nájom a podobne.

Cieľom je vytvoriť vo vás dojem, že je o vás novými pánmi dobre postarané, preto nie je potrebné sa búriť proti Novému svetovému poriadku, do ktorého je človek práve iniciovaný.

Fáza 3: Obeť

Žiadny dar nemôže byť daný bez toho, aby niečo nebolo vzané.

V tomto prípade vám berú vašu dôstojnosť, vašu samostatnosť, vašu nezávislosť, váš hlas, vašu individuálnu silu na tejto Zemi ako reprezentanta najvyššieho Boha.

Všetky tieto veci a omnoho viac vám zoberú výmenou za chladný „komfort“ nového poriadku v ich Novom svete.

Fáza 4: Podriadenie sa

Myslite na veci ako: Povinné očkovanie (alebo dobrovoľné, no s mnohými obmedzeniami), neustále sledovanie či množstvo rôznych obmedzení. Ochota akceptovať nové pravidlá a nový poriadok.

Záver

Tak ako? Stále si myslíte, že toto celé je o údajne smrteľnom víruse, o ktorom aj v štúdii publikovanej Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) sa píše, že má silu iba bežnej virózy?

Alebo sa tu skôr pod zásterkou pandémie hrá oveľa vyššia hra, ktorej konečným cieľom je zotročenie ľudstva?

Pod ťarchou toho množstva dôkazov, ktoré aj na našej stránke pravidelne publikujeme, dnes už snáď len slepí nevidia, o čo tu v skutočnosti ide.

Liečba osteoporózy

Zdroj: sgtreport.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jose Mourinho

  No jo to sme dopadli teda…

 2. aj ja používam rituál vydymovania…ale čarodejnica nie som 🙂

 3. a viete ako to teraz funguje v kostole? … v jednom stojane vám ruky oprská dezinfekcia a potom v druhom svätená voda … a to si nerobím srandu 🙂

 4. Neverím, že ide o nejaký satanistický rituál a nechápem prečo sa okultistickými praktikami BádateĽ vôbec zaoberá, keď je to webstránka o zdraví. Počas pobytu v USA som si v škole všimol, že pri nachladení si aziati z ďalekého východu nasadzovali pri nachladnutí rúška a to bolo v čase, kedy o covid – 19 nikto nechyroval. Ja som na rozdiel od nich rúško pri nachladení nikdy nenosil. Ani som nezaregistroval s rúškom žiadneho nachladeného bieleho spolužiaka.

  • Je to dôležité pre pochopenie súvislostí, prečo sa dejú veci, ktoré sa momentálne dejú.

   V článku je vysvetlené, že aj keď vy na takéto veci neveríte, tak tí, čo stoja za touto pandémiou, na tieto veci veria a konajú podľa nich.

   • Bez rituálu nefunguje „čarovanie“, čarovanie, zasväcovanie, potvrdzovanie, prijímanie, preklínanie! Oldo zrejme nebol na vojenčine, či?

    Túto knižku odporúčam neotvárať! Slovo je nástroj prieniku.
    https://ulozto.net/file/4dE62e6f/satanisticke-ritualy-pdf

    Pokiaľ nám to satanistické svinstvo siaha na existenciu a zdravie – je to na Badateľovi legitímna téma. Problém spočíva v tom, že materialisti samozrejme neveria v existenciu síce duchovnej, ale padlej bytosti – Satana – pre iných pána tohto hmotného sveta! Apage Satanas!

    Rituály – či už z poverčivosti inak neveriacich /ale pre istotu, že/ alebo z presvedčenia veriacich – sú súčasťou civilizácie. Oldo – nosíš kravatu? Nosíš značkové handry – aj to sú rituály. Nehovoriť zle o mŕtvych – aj to je rituál. Pozdrav je rituál bezkonfliktnej komunikácie. Spláchnutie po sebe na WC je rituál – veď to tam nechaj naložené – nech si to spláchne ten, komu to vadí. Výraz umyť si nad tým ruky, ruka ruku myje – nič?

    V tomto prípade je však dôležité stotožnenie sa s hromadným rituálom – prijatie niekym daného pravidla. Kravata je ZÁVÄZOK!

  • Som byvala okultistka, je to pravda, ja to uz papagajujem ludom od zaciatku‼️
   Prepacte, aziati su ina kultura a oni, ked su nachladnuti, davaju si ruska preto, aby nenakazili inych. U nas, pred tymto satanistickym covidovym sialenstvom, ked este existovala chripka, ozaj, kde zmizla, no, je to ten ,,covid,, tak my sme uplatnovali kolektivnu imunitu ako to urobili vo Svedsku a inak obecne plati, ze kto ma slabu imunitu, mal by sa chranit, teda, nasadi si rusko, ked ide medzi ludi.

  • Anastazia Szegedy

   Na to Vám možem odpovedať, že , Aziati tiež tak ako nás učili dať si ruku na ústa , keď kasleš a ostať doma, keď sa necítiš dobre, alebo keď cítíš že na teba niečo lezie ! (Cheípka ?) toto naučené poznanie išlo cez celé generácie. Aziati ? tiež sú špecialne vedení´ cez generácie, byť ohľaduplný´´ keď sa necítiš 100% zdrav
   Tak na druhého nedýchaj. Túto skutočnosť čo Bádateľ opisuje by sme si mali vážiť !!! Je to skutočne veľká´´ blamáž zmena celosvetového systému. Ak ešte stále neveríte zakrátko budete v šoku … ludia ktorý dokážu veci viac dopredu precítiť treba o tom informovať. Áno a je to tiež o zdraví´´

 5. Definitiva

  Lei Lak • před hodinou • edited
  Nelze očekávat, že by se v našich končinách začal oxid chloričitý
  podávat plošně v nemocnicích, přestože by to zcela vyřešilo současnou
  koronavirovou krizi.
  To farmaceutické firmy v čele s WHO nedopustí.
  Pokud by se však jeho podávání dostatečně rozšířilo mezi lidmi, mohlo by
  to mít zcela zásadní vliv na budoucnost celé naší země. I jednotliví
  odvážní lékaři mají šanci použít tento oficiálně neschválený léčivý
  prostředek u svých pacientů.
  Podle Helsinské deklarace světové lékařské asociace totiž platí, že
  „Pokud při léčbě pacienta neexistují žádné osvědčené preventivní, diagnostické a léčebné metody nebo jsou neúčinné, musí lékař mít svobodu, po získání úplného, informovaného souhlasu
  pacienta, použít neověřené nebo nové preventivní, diagnostické a léčebné postupy, pokud podle úsudku lékaře nabízejí naději na záchranu života, znovunabytí zdraví nebo mohou zmírnit utrpení pacienta.“
  http://lf3.cuni.cz/3LF-426-
  Informujte proto o těchto postupech i lékaře.
  Lidé, kterým klesne saturace kyslíkem k 85 %, mají u covidu velmi špatnou prognózu, přestože v této době mohou být ještě zdánlivě v dobrém stavu a mohou se svobodně rozhodovat o možné léčbě. U takového člověka nemají lékaři k dispozici
  žádný účinný oficiální léčebný postup a aplikace oxidu chloričitého může tomuto člověku zachránit život. CD je schopen výrazně zvýšit saturaci kyslíkem u nemocného již v řádu desítek minut.
  http://vaclavhrabak.cz/zalo
  Lei Lak • před hodinou
  PODAVANI OXIDU CHLORICITEHO- COVID KILLER
  a nielen COVIDU
  Lékaři, kteří mají tak skvělou zkušenost s podáváním oxidu chloričitého založili organizaci Comusav (comusav.com),
  https://comusav.com/cs/cate
  do které se zapojilo již 20 zemí převážně z Latinské Ameriky.
  Oficiálně s Comusavem spolupracuje víc jak 3 500 lékařů a všichni potvrzují vysokou, téměř 100% účinnost na Covid-19 a nenachází u této látky kontraidikace.
  V jedné z mexických nemocnic byl dokončen výzkumný protokol s CD u pozitivních pacientů s covid, který již byl schválen etickými a výzkumnými komisemi.
  Světový propagátor oxidu chloričitého, Andreas Kalcker, na svých stránkách https://www.andreaskalcker.com
  zveřejnil mnoho lékařských studií dokazujících bezpečnost užívání oxidu chloričitého při správném dávkování. Přestože se CD užívá desítky let, nikdy nebyl prokázán jediný případ úmrtí zaviněný touto látkou.

 6. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/12/30/coronavirus-death-count.aspx
  Gunshots, Motorcycle Deaths Count as COVID Casualties
  Strelné rany, úmrtia kvôli motorke sa počítajú ako COVID obete (COVID úmrtia).

 7. https://zemavek.sk/skusenosti-cestovatelky-napriec-afrikou-s-vakcinami/
  Prekopírovala som záver tohto článku:
  Môžeme toto povedať o COVIDE-19, s 1,23% úmrtnosťou? Kedy desaťtisíce občanov s pozitívnymi výsledkami testov ani netušili, že COVID-19 prekonali? Kedy sa drvivá väčšina pacientov vráti bezproblémovo do predchádzajúceho života?
  To by však museli byť z hry vypustené lobistické záujmy farmaceutických mega korporácií, pre ktoré vakcíny predstavujú biliónové zisky bez najmenšieho podnikateľského rizika.
  Ing. Iveta Michalíková je bývalá kariérna diplomatka

 8. Nějakou dobu sleduji skvělý web, naději máme, pokud se navrátíme ke svým kořenům, pokud se Slované spojí, očistíme se a budeme proklínat svoje vrahy…Slované nikdy nebyly křesťané, bylo nám to násilně vnucené. Kdo se hlásí ke křesťanství (včetně Ježíše) slaví cizí (židovské)bohy! Naučila jsem se trochu meditovat a očistit se v meditaci podle návodu, velmi mě to oslovilo a pomohlo (i zdravotně), a proto všem doporučuji prostudovat tento web: https://www.tartaria.sk/hladanie/vyslo-inde/parazitycky-system/688-kto-riadi-cast-ii
  https://www.tartaria.sk/zaklady/energie-zivota/684-cistka-ziveho-cloveka

  • Absolutna BLBOST, co tvrdite‼️ Pred prichodom Cyrila a Metoda boli slovania pohania, teda klanali sa bozstvam, diablovi‼️

   • Trixi – trepeš! Vnímanie iných entít a duchovných bytostí neznamená klaňanie sa diablovi – ľudstvo tu má odjakživa poslov od Boha – ktorí sú – kvôli zločineckej výpalníckej karanténe, ktorou ľudstvo uväznila a odrezala Chiméra Group od kontaktu s inými kozmickými civilizáciami – jedinými spojovateľmi, ktorí sem prichádzajú raz za čas – obvykle raz za 2-3 tisíc rokov. Čiže – to mnohobožstvo neznamená len „deľbu práce“ – oni tu zanechali nejaké pravidlá. To môžeš označiť za satanistickú každú kultúru, ktorá sa pravidelne spája so svojimi predkami – a tých významnejších považuje za bohov!

    Teraz inak – „špiónka Trixi“ – ak je komunizmus tiež okultizmus – a je! – a komunisti zo srdca nenávideli M.R.Štefánika – tiež slobodomurára a znalého okultizmu a preto mu druhovia vybudovali na Bradle zigurat – mohylu, generátor jeho duchovnej sily, a keď Praha je ezoterickým a okultným centom židovstva /Golem/ – kam zmizlo telo Štefánika zo sarkofágu – pri jeho rekonštrukcii komunistami – keď budova strážnice, v ktorej sa mala striedať vojenská stráž práve preto, aby jeho telom nikto nemanipuloval – sa zmenila na reštauráciu?! Ja som presvedčený, že M.R.Štefánik je pod dlažbou jeho pamätníka /replike/ v Prahe, takže pri symbolickom kladení vencov mu znalí vedome šliapajú po hrobe, a tí nevedomí nechtiac, ale takto symbolicky šliapu po celom slovenskom národe! Je to okultný rituál poroby vodcu – poroby národa! Si to dobre vypočujte – žiadne prerieknutie – Čaputová musela povedať pravdu, aby jej tento okultný rituál pošliapania prešiel – lebo nevedomí s tým nič nerobia!
    https://ulozto.net/file/yU4YSzFQ0z6l/caputova-na-hrobe-stefanika-v-prahe-20-6-2019-mp3

    https://bratislavaregion.travel/Static/Event_imgs/2/59793ff83c27deeb08ca918b74d11a04_gallery.jpg

    https://mapio.net/pic/p-71433602/

    Po Štefánikovi išli nielen komunisti! Vatikán? Keďže ho u nás zostrelili Taliani – pri návrate z Talianska..
    https://hriechyokultizmus.wordpress.com/2019/05/03/kauza-m-r-stefanik/

   • Trixi kde mas dokaz ze sa klanali bozstvam? Ked sme mali chram napr Mary. Bol to Chram Mary a nie chram bohyne Mary, tak co tu meles za nezmysli o vasom diablovi.

   • rieka, k Vášmu konštatovaniu –
    „Kdo se hlásí ke křesťanství (včetně Ježíše), slaví cizí (židovské) bohy!“
    – si dovolím poznamenať, že Lož vládne svetom odnepamäti, po celý čas – až dodnes.

    Ježiš nepropagoval ŽIADNE náboženstvo – práve naopak: navštívil našu Zem, aby ZRUŠIL židovské soboty aj všetkých desatoro židovských („božích“) prikázaní a nahradil ich jediným odporučením: „Milujte sa navzájom.“
    Ježiš s pozemským kresťanstvom (t. j. židovstvom), so židovským bohom, so židovským kristom, a rovnako ani so židovkou Máriou nemá nič spoločného: Mária bola preňho „žena“, ako ju nazval. Ježiš odjakživa bol, a po znovuoživení aj ďalej je Človekom žijúcim so svojím Otcom na inej planéte ako Zem.
    Jeho Otec bol jediným (takisto) Človekom, na ktorého sa Ježiš počas celého svojho pobytu na Zemi odvolával. Matku nespomenul ani raz. Pravý Ježiš matku nemal.
    Zem navštívil iba raz, a to z dôvodu, aby na túto preklamanú planétu priniesol konečne pravdu o svojom Otcovi – no a stalo sa mu to osudným. Odsúdila ho rímska cirkev (Pontský Pilát), no a pripojili sa aj židia, a to hádzaním kameňov do Ježiša kričiac pritom „Ukrižovať!“ Lebo „Mocní“ nechceli, aby niekto odkrýval Pravdu. „Mocní“ potrebovali Lož!
    Na tretí deň po zavraždení Ježiša, resp. pribitia Jeho Pravdy na kríž, zrazu kde-sa-vzal, tu-sa-vzal – dokvitol v Ježišovom mene nastrčený židovský kristus – nelenil a na 12-ich „pilieroch“ postavil židovskú cirkev. Oklamal celý národ (s výnimkou Tomáša), no a slepo veriaci sa dodnes z tej lži neprebrali…
    Dejiny sa opakujú. Lož nad Pravdou vládla odjakživa – teda dosiaľ to tak bolo vždy.

    …nám ovčanom sa – zdá sa – konečne začínajú otvárať oči. Neželám si nič viac, len aby tentoraz už konečne, výnimočne, navždy a na Celom svete čistá Pravda porazila Špinavú Lož.

   • Trixi, čo sú to za mixy?

   • Páni….porad se mi nechce verit kolik lidi je slepých nevidět realitu……ovečky které jsou zbaveny kritického mysleni a nejsou schopny vlastního úsudku a Převzetí odpovědnosti nad vlastním životem a jsouoddani jine sile nez te vlastní….Vaše duše patri vam a ne nějakému bohu….lide nepotřebuji spasení od nějakého boha nebo nekoho jineho, ale sami od sebe….?chtel sem tim jen říct ze jakékoliv náboženství je vymyšlená pohádka k ovládání mas(peklo za hříchy, ďáblové atd…??‍♂️) a odvedeni pozornosti po tisice let od pravé podstaty člověka bytostmi( bytostmi protoze to nejsou lide), které ovládají zemi desítky tisíc let….důkazy O
    Historii lidi a mimozemských civilizaci jsou po celé Zemi i mimo ni…..pardon za vyčerpávající výlev? ikdyz je toho mnohem mnohem vic…. čest všem probuzeným✌?

 9. S článkom docela súhlasím,až na to úmývania rúk.Nezmysel až to dverami trieska.V špine je najviac bacilov.Chcete povedat ,že naši praprapredkovia,teda Slovani chodili zanedbaný,špinavý ? Nesrandujte.

  • Zle ste to pochopili, pokial sa zucastnujete celeho tohto satanistickeho ritualu, teda, rusky, odstup, dezinfekcia ruk, umyt si ruky samozrejme mozete ale nie zucastnovat sa tohto satanistickeho ritualu‼️?

  • Nepochopil si.
   To je satanistický rituál , tu nejde o špinavé ruky.

 10. František

  Nech si myslí či chce,je to tak ako je to v článku!!! Neustále diktovanie a vnucovanie týchto debilina má za účel obmedzenia slobody!!!! Ešte by som doplnil,tie plastové náhubky,tie tiež nemajú chybu!!! Najhoršie je že ľudia sú ako poslušní psi!!!! A to vyhovuje práve týmto debilom, ktorí toto len zavádzajú!!!!

 11. Tu je iný pohľad na túto tému. Tiež celkom logický. Pozrite si to celé.

  https://www.facebook.com/vaclav.rada.16/videos/3767695726584046

 12. https://www.hlavnespravy.sk/slovensky-vedec-a-vyrobca-pcr-testov-pavol-cekan-sokuje-takto-ich-budeme-davat-dole-z-bezneho-zivota-budu-chodit-zaruskovani-nahubky-budu-mat-nebudu-moct-cestovat-a-ja-sa-budem-z-toho-tesit-vs/2393086
  Slovenský vedec a výrobca PCR testov Pavol Čekan šokuje: „Takto ich budeme dávať dole z bežného života, budú chodiť zarúškovaní, náhubky budú mať, nebudú môcť cestovať, a ja sa budem z toho tešiť. Všetkých, čo sa nechcú zaočkovať proti Covidu, pošleme do rozvojových krajín“

  Ja som prečítala príbalový leták firmy Pfizer v angličtine pre lekárov – viac jak hrôza, aké to má vedľajšie účinky. A tento človek nám tento jed chce nanútiť. Veď to nie je náhoda, že farmaceutické firmy nenesú za tieto vakcíny žiadnu zodpovednosť, je to pre nich len mnoho biliónový biznis. Takže ľahko rozdali milióny na úplatkoch, mnohonásobne sa im to vráti.

  • Zmrd Čekan je narcistický buzerant – pravdepodobne člen masónskeho bratstva – a zjavne so sadistickými násilníckymi sklonmi. V podstate je to rádoby „intelektuálny dominantný“ homo blbec, ktorý si chce užiť svojich 15 minút „slávy“ /moci!/ dávaním ľudí „dole“ /zvyknutý je zrejme na submisívnych sexuálnych prostitútov/, a tým privoláva hnev národa na celú túto „sciotuti“ úchylácku bandu!

   Treba si uvedomiť, že absolútnou motiváciou týchto psychopatov je absolútna moc nad ich obeťami a jej vyvrcholením je zabitie obete! Dosť dlho som pracoval v tzv. špinavom prostredí, a teda viem, že absolútne univerzálnym obsahom slov – v argote – „dať niekoho dole“ – vo všetkých jazykoch sveta – vždy!!! znamená ZABIŤ! Takže koho chceš – Čekan – dávať na Slovensku – dole?!
   https://nasregion.cz/kanibal-jeffrey-dahmer-kdo-zabil-nejbrutalnejsiho-americkeho-serioveho-vraha-73507/

   „Saudka nemám rád
   Ani nie kvôli jeho spôsobu života, ktorý ja ako prostý človiečik nie som schopný pochopiť. Uvážme len to, ako prišiel k poslednému potomkovi, resp. ako prišla k nemu jeho mladá žena. Ako rozprával v televízore, on sa už cítil starý a teda nevhodný na oplodnenie manželky, a tak požiadal svojho dospelého syna, aby pretiahol svoju macochu. To už je celkom sila.

   Nemám ho rád práve kvôli Motýliku. To dievčatko je jeho dcéra. Fotografia je vynikajúca, ale nemala sa volať Motýl, ktorý nikdy nevzlietol, ale Zrod hviezdičky alebo tak nejako. Názov s motýlikom, ktorý mi utkvel v pamäti, dal Saudek fotografii až ex post, keď jeho dcéra skončila v blázninci na drogách.

   Nech u Saudkovcov súloží každý s každým, ak im to dobre padne, ale o deti sa treba postarať. Nie odvrhnúť ich a potom ešte zarobiť na ich nešťastí.

   Čo sa týka markíza de Sade, o ňom už nechcem ani počuť, len sa divím, akú má popularitu. Asi preto, lebo naša spoločnosť veľmi zbutálnela. Mám na mysli rôzne súťaže amatérskych umelcov, ktorých v televízore predhadzujú porote, v ktorej nezasadajú porotcovia, ale kati.

   Dodnes si rád spomínam na súťaže ako Tánczdalfesztival alebo Ki mit tud. Na to sa dalo pozerať a každému účinkujúcemu sa ušlo aspoň trocha uznania. Dnes sa na účinkujúceho vrhne Habera či Darinka Rolincová a rozdrápu ho na kusy. Niet divu, že sa vytvára kult násilia.

   Proti tomu sú len také zúfalé akcie, ako keď bol zavraždený talianský režisér Pier Paolo Pasolini, ktorý korunoval svoje dielo ozajstným kreténskym filmom na motívy románu od de Sade. Ten film je jeden z mála, ktorý som nedokázal pozrieť celý, ale som preskakoval scény. Vôbec sa divím, že na taký humus dokázal nahovoriť hercov. Pritom PPP bol zavraždený, aj keď nenatočil scénu najväčšieho utrpenia. Vieš aká je? Podľa markíza de Sade treba uniesť ženu vo vysokom stupni tehotenstva (vo filme PPP uniesli väčší počet mladých ľudí aj z vyšších kruhov na izolovaný hrad, kde ich týrali), treba ju nechať porodiť, potom priviazať o kôl a jej decko treba položiť pred ňu na stôl a nechať tak, kým nezomrie. To je umenie, čo povieš… “
   https://korzar.sme.sk/diskusie/1955760/5/otec-fotil-nahu-14-rocnu-dceru-vo-vani.html
   ——————————————————–
   Toto si vypočujte kvôli detailom!
   „Bývalý policajný prezident generál Milan Lučanský zomrel. Exminister vnútra Robert Kaliňák hovorí o neprijateľných väzobných podmienkach a odopieraní základných práv Lučanskému.“
   https://tv.pravda.sk/relacie/spravodajstvo/epizoda/5614-robert-kalinak-o-vazbe-a-smrti-milana-lucanskeho?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar&utm_campaign=tvpravda_rightbox

 13. A zase len a len peniaze, ľudia za peniaze sú schopní urobiť asi všetky zverstvá.
  Čítame ako je pán Čekan finančne prepojený
  https://www.multiplexdx.com/multiplexdx#team
  http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=554899&SID=2&P=0
  Toto som prekopírovala:
  Toto nie je vedec, je iba zakladateľ firmy za niekoho peniaze so sídlom v USA.
  Spoločníkom firmy je Americká spoločnosť, p. Čekan je iba biely titulovaný koník.

 14. http://www.zvedavec.org/komentare/2020/12/8555-zakladatelka-webu-o-bezpecnosti-vakcin-zasvecena-do-farmaceutickeho-prumyslu-byla-nalezena-mrtva.htm
  Zakladatelka webu o bezpečnosti vakcín, zasvěcená do farmaceutického průmyslu, byla nalezena mrtvá

 15. Čo stvára farmaceutický priemysel nemá hraníc:
  https://www.naturalnews.com/2020-12-30-big-pharma-developing-covid-vaccines-mutant-strain.html#
  Big Pharma already developing COVID 2.0 vaccines for new “mutant” strain
  Farmaceutický priemysel už vyvíja vakcíny COVID 2.0 pre nový „mutantný (meniaci)“ sa kmeň

 16. https://banned.video/watch?id=5fec3f8067781a1dd7ce3e5f
  URGENT ALERT: Doctor Heinrich Fiechtner Warns: ‚It’s a Killer Vaccination‘
  UGENTNÉ UPOZORNENIE. Doktor Heinrich Fiechtner varuje: „Je to vraždiaca vakcína“

 17. https://banned.video/watch?id=5febc6a8c3c5ce1ce2f5f8d7
  Doctors Around The World Issue Dire WARNING: DO NOT GET THE COVID VACCINE!
  Lekári z celého sveta vydávajú strašné varovanie: Nedajte sa zaočkovať COVID vakcínou!

  • Dobre to povedal pápež František .Očkovanie je vstupenka do Kráľovstva nebeského. Čo už, kto chce kam, pomôžme mu tam…

  • pre tých čo sa dajú očkovať, je na stránke sukl.sk k dispozícii tlačivo na nahlásenie nežiadúcich účinkov z vakcíny na covid ….len aby to poniektorí vôbec stihli..??

 18. Je to trochu obráceně. Celý Vatikán je v rukou satanistů?

 19. Presne tak‼️?
  Viete o tom, ze Hitler trpel verminofobiou, t.j. chorobny strach z mikrobov, chorob a vyzadoval dokonalu cistotu, sterilitu⁉️‼️?
  Co vam to pripomina⁉️? Vsade okolo nas sa to teraz deje, LUDIA TRPIA VERMINOFOBIOU, JE TO CHOROBA, DIAGNOZA, CAPITO⁉️⁉️⁉️

Pridajte komentár

*