Filmový producent George Edward Griffin odhalil sprisahanie rakovinového priemyslu


Print Friendly, PDF & Email

Filmový producent George Edward Griffin odhalil sprisahanie rakovinového priemyslu

(Ethan Huff, Natural News) Americký autor a filmár George Edward Griffin sa nedávno objavil v programe stránky Infowars s Alexom Jonesom, počas ktorého v priamom prenose priznal, že celý rakovinový priemysel je fraška.

Autor knihy „Svet bez rakoviny: Príbeh vitamínu B17“ Griffin hovoril o svojej zhruba 60-rokov trvajúcej snahe spochybňovať „moderný“ medicínsky establišment, ktorý podľa neho nemá záujem na skutočnom liečení chorôb.

Griffin prvýkrát počul o alternatívnej liečbe rakoviny od svojho priateľa lekára menom John Richardson Sr., ktorý úspešne liečil pacientov nekonvenčným spôsobom. Oficiálne to však robil len dovtedy, dokým mu lekársky establišment nepohrozil, že mu odoberie licenciu, ak neprestane.

„Neprestal s tým, pretože reálne zachraňoval životy. A tak mu zobrali licenciu,“ povedal Griffin Jonesovi o lekárovi Richardsonovi.

„Takže vtedy som sa dostal k téme rakoviny. Richardson ma požiadal, aby som mu pomohol napísať článok do novín alebo časopisu, v ktorom by svetu vysvetlil, že to, čo robí, je skutočne založené na vede a funguje to veľmi efektívne.“

Keď sa Griffin začal téme venovať do hĺbky, zistil, že rakovina „nie je vôbec to, čo sa nám doteraz tvrdilo.“

Rozhovor Griffina s Jonesom si môžete vypočuť tu (v angličtine):

(Súvisiace: Vedeli ste, že ivermektín skombinovaný s fenbendazolom je účinný liek proti rakovine?)

Rakovina je spôsobená nedostatkom živín, nie „patogénmi“ alebo vírusmi

Podľa Griffina existuje veľa faktorov, ktoré prispievajú k rakovine – vrátane vecí, o ktorých sa ľuďom hovorí, že sú pre nich „dobré“, nevynímajúc „lieky“ od farmaceutických spoločností.

„Rozšírenie vysoko toxických takzvaných vakcín, pseudovakcín (génových terapií), spôsobuje poruchy imunitného systému tela,“ vysvetľuje Griffin počas rozhovoru. „Ľudia sú dnes viac náchylnejší na rakovinu ako kedykoľvek predtým.“

Pokiaľ ide o to, čo rakovina vlastne je, Griffin vyvracia prevládajúci mýtus, že rakovinu niečo spôsobuje.

Liečba osteoporózy

„Väčšina ľudí si myslí, že rakovina je spôsobená niečím. Farmaceutické firmy podporujú predstavu, že rakovinu vyvolávajú baktérie, vírusy alebo niečo podobné, len aby ju mohli liečiť vakcínami,“ vysvetlil.

„Všetky chronické choroby, to znamená choroby, ktoré sú vo vašom tele a len tak samé od seba nezmiznú, žiadne z nich nie sú spôsobené patogénmi, vírusmi alebo niečím podobným. Sú spôsobené nedostatkom niečoho.“

Inými slovami, rakovina je spôsobená nedostatkom niečoho, čo vaše telo potrebuje, či už sú to vitamíny, minerály alebo dokonca základné živiny (cukry, tuky a bielkoviny). To znamená, že rakovina je predovšetkým choroba z nedostatku.

Podľa Griffina je primárnym nedostatkom spôsobujúcim rakovinu niečo, čo sa nazýva amygdalín, tiež známy ako laetril alebo vitamín B17. Je to prírodná látka nachádzajúca sa vo vyše 1400 jedlých rastlinách.

„Problém je však v tom, že väčšinu z týchto rastlín nekonzumujeme, pretože majú horkú chuť,“ hovorí Griffin.

Keďže väčšina ľudí na Západe uprednostňuje potraviny, ktoré sú sladké a vysoko spracované, konzumujú veľmi málo amygdalínu. To je dôvod, prečo je rakovina rozšírená na celom Západe, ale veľmi zriedkavá v primitívnych kultúrach, kde ľudia konzumujú aj horké byliny, rastliny a korene.

Dôvodom, prečo lekársky establišment nikdy nič z toho verejne neodhalí, je, že by to bolo pre nich veľmi nerentabilné.

„Údajne minuli miliardy dolárov na hľadanie lieku na rakovinu, ale v skutočnosti nehľadajú liek na rakovinu,“ hovorí Griffin. „To, čo hľadajú, je niečo, čo sa javí ako liek na rakovinu a ktorého podávanie je pre nich veľmi, veľmi výhodné (ziskové).

Aj keď je to pre väčšinu ľudí nepopulárne a znie to šialene, moderná západná medicína a myšlienka liečenia chorôb nie je o vyliečení, pretože ak vyliečite chorobu, stratili ste zákazníka.“

Záver

Nezabudnite si pozrieť celý rozhovor vyššie, aby ste sa dozvedeli viac o rakovine a o tom, ako s ňou prirodzene bojovať.

Viac sa dozviete aj na stránke CancerSolutions.news.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. + Vakcíny COVID-19 a nežádoucí příhody zvláštního významu: Mezinárodní kohortová studie Global Vaccine Data Network (GVDN) na 99 milionech očkovaných osob (COVID-19 vaccines and adverse events of special interest: A multinational Global Vaccine Data Network (GVDN) cohort study of 99 million vaccinated individuals)
  sciencedirect.com/science/article/pii/S0264410X24001270?via%3Dihub

  ..Tato analýza z více zemí potvrdila předem stanovené bezpečnostní signály pro myokarditidu, perikarditidu, Guillainův-Barrého syndrom a trombózu mozkových žilních sinů. Byly identifikovány další potenciální bezpečnostní signály, které vyžadují další zkoumání…

  + Všiml jsem si že se tomuvěnovali i na smis-lab, všem vřele doporučuji, malá ukázka:
  4. Nežádoucí události byly sledovány jen 42 dnů po očkování. Jakékoliv události, které nastaly později, nebyly započítány. To je další důvod se domnívat, že v článku vypočtená rizika jsou velice podhodnocená.

  smis-lab.cz/2024/02/27/kourova-clona/

  Poté, co se mantra Safe&Effective stala neudržitelnou, bylo asi žádoucí zakotvit diskusi o prevalenci nežádoucích účinků co možná nejníže. Proti studii na 100 miliónech lidí (jejíž data nejsou veřejně přístupná) se totiž jen velmi těžko argumentuje. Covidisté tedy opustí bunkr s označením „Safe“ a velmi potichu se přesunou do palebné pozice „Nežádoucí účinky jsou poměrně vzácné“.

  Bude zase pár měsíců trvat, než budou muset opustit i tuto pozici. Poté očekávám, že se mnozí převlečou do civilu a zmizí v davu, takže za pár let už nepůjde najít nikoho, kdo by veřejně hájil nezákonný, nevědecký a nemorální nátlak na „očkování“ experimentální genovou terapií, jejíž závažné nežádoucí účinky zvolna pronikají do širšího povědomí veřejnosti.

 2. Kto má záujem, zadajte si do Googlu“dr.Richard Day necenzurovana pravda“, sú to predpovede,alebo skôr reálny odhad toho ,čo sa v súčasnosti deje a bude diať… Lekár Dr.Richard Day bol zamestnacom tých „na vrchole pyramídy moci“teda Rockeffellerovcov a už v r.1969 na jednom stretnutí lekárov a študentov hovoril o tom, akú „budúcnosť „pre nás chystajú v najbližších desaťročiach tieto a ďalšie psychopatické kreatúry.Sú to tri dlhé články ,kto má záujem a čas,nech si to prečíta…

 3. Objektívne

  Zdá sa, že rakovinu je možné vyvolať aj u absolútne zdravého človeka elektromagnetickým pôsobením. Zistilo sa, že po výstavbe vysielačov mobilnej siete v okruhu vysielačov rapídne stúpol počet prípadov rakoviny.

  • Chytil jsem informaci že 5. géčko je s modulovaným signálem přerušováním frekvence na nosný signál je vlastně mnohem kratších frekvencí a v podstatě to má být něco jako kosmické záření ale které od kosmu chrání magnetická cívka planety s van allenovými pásy a tedy pod nimi to pro organismy je ouvej. Navíc se změněnými normami na business radiační zátěží.

  • Myslím, že je tak tri roky nazad čo jednému taxikárovi z hlavy vyoperovali obrovský nádor. Bolo to na mieste kde mával k uchu priložený telefón. Ona sa tá správa šírila v meste aj preto, že to bolo aj pre zdravotnícky personál prekvapenie – tá veľkosť nádoru a tak sa to rýchlo šírilo medzi ľudí.

  • Různé zářiče se používají už léta.Dřív se vyráběly šperky, které při dlouhodobém působení negativně oslabovaly biopole.
   https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/352974/zuzana-bubilkova-63-o-rakovine-pry-nas-se-simkem-zamerne-ozarili.html

  • Objektívne: Mikrovlny sú škodlivé všeobecne. Preto sa používajú ako zbraň.

 4. Šéf Pfizeru Bourla na poslednom fóre WEF s úsmevom konštatoval, že do roku 2030 či 2040 bude mať 70% obyvateľstva Zeme rakovinu. Koľko bolo ľudí zaočkovaných sa pýtam? Pamätáte si to? Približne 70% !!! Pfizer začal kupovať závody na výrobu liekov proti rakovine a vyvíjať „nové“ očkovacie látky, samozrejme na báze mRNA… nuž a Rusi nezaostávajú, však jednohlasne podporili v G20 zavedenie covid pasov a iné spoločné prvky Agendy 2030! A nezabúdajme, že aj Sputnik vznikol v spolupráci s AstrouZeneca a ľudia ním očkovaní nie sú na tom lepšie ! https://www.cas.sk/clanok/2897997/revolucia-v-liecbe-rakoviny-vladimir-putin-sokuje-vakcina-ktora-moze-prepisat-historiu/ Ešte si stále myslíte, že sa tu reálne buduje nejaká multipolarita a lepší svet skrz BRIKS, keď všetci (Rusko, USA, Čína, Brazília, EU…) plnia rovnako protiľudskú agendu a navonok sa nenávidia?

 5. Německá ekonomika je v troskách a propadá se do recese. Každý týden přicházejí zprávy o uzavření další továrny. Deník Bild přináší neradostnou prognózu pro nejbližší budoucnost:

  Rok 2024 bude v Německu rokem rozsáhlých stávek. Jako první vyjdou do ulic zemědělci kvůli cenám nafty a daním z motorových vozidel. Železnice se zastaví, protože strojvedoucí již nyní požadují zvýšení mezd. Vystoupí také silniční dopravci, kteří nebudou spokojeni se zvýšením mýtného.

  Bild předpovídá, že se Německo promění v jedno velké náměstí stávkujících dělníků, na kterých budou závislí migranti z Asie a Ukrajiny.

  Na tomto pozadí se mezi Němci stal populárním ministr obrany Boris Pistorius, který navrhl zavést povinnou vojenskou službu pro všechny. U moci by ho rádo vidělo 42 procent dotázaných. Ale než ho posadí do kancléřského křesla, bude země v rámci všeobecné vojenské hysterie již zcela přepnuta na vojensko-průmyslový komplex. A bude připravena znovu bojovat za velikost národa.

  Jenže Němci si na Rusko, které se bezpečně chrání kynžaly, netroufnou. Ale Polsko by si mělo dávat pozor. A také Česko, Francie, Holandsko… Historie má tendenci se opakovat.

  https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2024/02/protiruske-sankce-zvitezily-nemecko.html#more

 6. Za peňeži aj mníšku kúpiš! Tak prečo nezarobiť na ľuďoch, ktorí nemajú informácie o možnostiach liečby! A väčšina dochtorov tiež nemá zodpovedajúce vedomosti alebo nemá záujem alebo je aj finančne motivovaná.
  Nemali by politici upriamiť týmto smerom pozornosť namiesto žabo-myších vojen?

  • „Nemali by politici upriamiť týmto smerom pozornosť namiesto žabo-myších vojen?“

   V nájomnom štáte by mali nájomní politici riešiť tvoj problém?! Ale veď na to je židovský Mesiáš – ty kojokokot!

 7. Sprisahanie? Pokiaľ viem, tak Bill Rockefeller kedysi predával na liečenie rakoviny a rôznych chorôb čistený, biely petrolej, ktorý alternatívna medicína uznáva dodnes ako „univerzálny všeliek“, vrátane rakoviny. Potom si však jeho syn David uvedomil, že je finančne oveľa výhodnejšie predávať chemické ropné produkty v kombinácii s inými ingrediancinami ako chemoterapeutiká. Takže dnes je to v prvom rade pharma-biznis, v ktorom majú miliardári svoje investície (nielen Rockefellerovci). Poznámka: Najodporúčanejším druhom petroleja (kerosínu) pre terapeutické účely je typ s bodom varu 170 stupňov celzia.

 8. Google zavádí cenzurní opatření s cílem ovlivnit volby do Evropského parlamentu

  https://aktax.cz/google-zavadi-cenzurni-opatreni-s-cilem-ovlivnit-volby-do-evropskeho-parlamentu/

  • Israismael

   Všade len špekulacie..Toto robí TEMNO ,aby naďalej vládlo .. SVETLO nemá v sebe kódy a prvky špekulacii..navyše je ho veľmi málo v ľudských bytostiach ..Takže všetko špekulatívne je zároveň aj temné a nečestné …

   • Je to vidieť aj v tom ako vidia temní ľudia pohnútky svetlých – vždy inak než je skutočnosť. A tí chytrí temní, väčšinou vzdelaní majú veľkú výhodu voči jednoduchším svetlým ľuďom – väčšinou ich dokážu prevalcovať „argumentmi“ a hodiť vinu za svoje chyby na nich.
    A potom po chvíli keď je už po boji tak sa svetlý človek spamätá, utriedi si čo sa stalo – ako ho ten inteligentný zmetek oklamal. Najlepšie je keď príde ku stretu svetlého človeka s temným poslať temného rázne do hája a nepúšťať sa do debaty pretože temný sleduje len to aby protivníka dostal pod svoju mentálnu – rozumovú moc a parazitoval na jeho energii.

    • Israismael

     Však áno ..Dnes je všetko opačne v hodnotách ,,Lebo čo má byť pravdou je akoze lžou ..A čo je lož sa adoruje ako pravda ..
     Pre zaujímavosť si prečítaj Achnaton ,že čo sa písalo v roku 2014 o Ukrajine a o Azove a nech si porovnaju ľudia dnešok čo pisu na maestreame https://consortiumnews.com/2014/08/13/ignoring-ukraines-neo-nazi-storm-troopers/

     • Z toho vyplýva, že zmetka nemožno presvedčiť ničím lebo jeho cieľ je tá či mňa „dostať “ či vyšachovať. Niekedy pomôže sa ho strániť, udržovať odstup či poslať ho do hája ale niekedy sa ho z rôznych príčin nemôžeš zbaviť – niesú na to podmienky. Preto potom musí dôjsť nutne ku stretu pretože ide permanentne po svojom cieli a neustúpi – je ako doterný krvilačný hmyz. Tak aj Rusko sa musí vysporiadať s fyzickými útokmi ale aj s celou propagandou, ktorá je antiruská a všetkých klame o Rusku.
      Ale Rusko by s tým problém nemalo, nemalo by problém s ničím čo ho chce zničiť ale najprv sa musí zbaviť vnútorných parazitov. A ja to vidím na sebe tiež, že keď sa dostanem s nejakým žlto-modrým zmetkom do sporu tak okrem toho, že hajim svoje práva tak zároveň dbám a skúmam v sebe aby som sa nechoval ako on – úskočne a podlo pretože to vy bola voda na mlyn toho zmetka. A tak koná aj Rusko a hlavne V.V.Putin, ktorý viackrát povedal na adresu benderovcov a Západu, že „ale my nie sme ako oni“.

 9. Hroutící se impérium: Jak USA rozbily Kosovo

  https://aktax.cz/hroutici-se-imperium-jak-usa-rozbily-kosovo/

 10. Redakcia – o cielenej degradácii potravín ako mutagéne je spiknutie Codex Alimentarius! Prečo toto nerozoberáte? Princíp spočíva v označení niektorých živín za škodlivé, čo je potom dôvod na ich extrakciu z potravín. Amygdalín je v médiách bežne označovaný ako jedovatý. Pritom jedovatý je len pre rakovinové buňky, ktoré ho nedokážu neutralizovať.

  Ku tomu EMG žiareniu je dokument „Sme elektromagnetické bytosti“ – do 100 m od GSM veže 40% rakoviny do 7 rokov.


  Dr. ARKADIJ PETROV: AKTÍVNA ČASŤ DNA JE ELEKTROMAGNETICKÉ POLE (+Poznámka Biblik: ZVLÁŠŤ PRETO JE ŽIARENIE Z MOBILOV, Wi-Fi a RÁDIOVÝCH VYSIELAČOV PRE ČLOVEKA A ŽIVÉ ORGANIZMY TAKÉ NEBEZPEČNÉ)
  „Sovietsky zväz (SZ) bol vo svete lídrom nielen vo výskume mimozmyslových javov, ale aj v úspechoch v oblasti bioinformačných technológií (BIT), o ktorých väčšina ľudí takmer nič nevie. Senzačné objavy ruského číňana Dr. Cian Kan-Čchena, vyložené jeho práci „Teória riadenia polí“, upútali vo svojej dobe pozornosť vedeckého oddelenia ÚV KSS SZ a boli utajené. Dr. Cianovi Kan-Čchenovi sa podarilo zistiť, že „DNK (DNA) je skrátka „kazeta“ so zápisom informácie a jej materiálnym nositeľom sú bioelektrické signály. (pozn. red. výskum prof. HENRY LAI – EM žiarenie z mobilov spôsobuje zlomy na DNA a fyz. poškodenie buniek, usudzuje sa, že zlomu na DNA sú jednou z hlavných príčin rozvoja rakoviny – kniha Dr. Martin Blank) Inými slovami elektromagnetické pole a DNK je celkový genetický materiál, ktoré existuje v dvoch formách: pasívnej – DNK a aktívnej – elektromagnetické pole (pozn. sme elektromagnetické bytosti) Prvá uchováva genetický kód zabezpečujúci stabilitu organizmu. Druhá forma je schopná ju zmeniť. Na to stačí pôsobiť bioelektromagnetickými signálmi, ktoré obsahujú súčasne energiu a informáciu.“

  Viac tu: https://www.biblik.sk/news/dr-arkadij-petrov-aktivna-cast-dna-je-elektromagneticke-pole/

  http://www.akademiesobestacnosti.cz › videoplay › rezonance-jsme-elektromagneticke-bytosti
  Rezonance – jsme elektromagnetické bytosti – Akademie soběstačnosti
  Natočeno: 01.01.2012 Rezonance – jsme elektromagnetické bytosti / Délka: 88 min / Lektor: Akademie Sobestacnosti. Dokument, který odhaluje vliv přirozeného a uměle vytvořeného elektromagnetického pole na naše zdraví. více informací o videu.

  https://www.youtube.com › watch?v=R0vAm7SmiQw
  Codex Alimentarius (CZ) – YouTube
  Codex AlimentariusPotravinový kodexCo všechno elity nechtějí, abyste věděli o době,která přichází?

 11. Tu je celá prednáška – dabing som nenašiel.

  Dr Rima Laibow – Codex Alimentarius And The Agenda 21 Depopulation Plan!
  https://odysee.com/@TruthVault:0/Dr-Rima-Laibow-Codex-Alimentarius-and-the-Agenda-21-Depoulation-Plan!:1

 12. Dnes – 29.2.2024 (veľmi „vzácny“ dátum), sa v rámci ústavnej jurisdikcie stalo to, čo sa stalo.

  A ani Boh nevie, či už i Ústavný súd neporušil legislatívu, keďže na popud Čapútovej + PS, rozhodol do 8-ich dní a to – BEZ zverejnenia v Zbierke zákonov, po 3-mesiacoch prerokovávaného a nakoniec i schváleného v NR SR Trestného poriadku i Trestného zákona.
  Takže slovenské právne špecifikum nastalo, keď Ústavný súd, sám (asi) porušil Ústavu, už vôbec nehovoriac o tom, že rozporovaný zákon prezidentka sama – podpísala a keď podpísala, tak v normálnosti by to malo znamenať, že ho i – akceptovala.. To fakt nevymyslíš..

  A ďalšia „anomália“ bola tá, že média sa o výsledku Uznesenia ÚS dozvedeli skôr, ako Minister spravodlivosti. To tu tiež – vraj – ešte nikdy nebolo.. No, čo už..Vždy je niečo 1.-krát. Mňa osobne – tu už málo-čo prekvapí..

  Ale ide o INÉ!
  A síce – o tú dnešnú mediálnu v MSM prezentáciu opozície, vr. Čapútovej, Kolíkovej a spol., že ako dobre sa stalo, ergo – rozhodnutím ÚS vyhrala tzv. demokracia (rozumej – opozícia) a všetko je zrazu O.K.
  Pričom ÚS zrejme pozastavil účinnosť tých §§, ktoré boli novelizované a opätovne schválené v NR SR – v posledných februárových dňoch..

  No – a koalícia – tak isto – maximálne spokojná, lebo chvála-bohu, Danielito Lipštein i s celou jeho mafiánskou špeciálnou prokuratúrou k 20.3.2024 – KONČÍ!!
  A to bol zas hlavný koaličný CIEĽ celej 3-mesačnej náročnej parlamentnej tortúry. Už len bude musieť Lipšic – čistič, po sebe vydezinfikovať zamorené prostredie, rovnako tak „vyčistiť“ spisy, o ktorých celý národ vie, že boli ním účelovo – politicky evokované a vďaka ktorým zbytočne zomreli ľudia vo väzbe..(Pozn.: Som zvedavá, aké ďalšie teplé a vysoko platené miestečko mu bude zas „Zhora od sionistov“ – pridelené, ale to už nie je také relevantné..)

  P.S. Ako sa hovorí: Baran celý i vlk sýty? Koalícia – spokojná, Opozícia (aspoň „naoko“) v pohode, prezidentka, taktiež je s tým O.K.
  Takže – chválime – veľmi dobrý právnický biznis zo strany ÚS, pričom verím, že i on (vr. jeho predsedu Fiačana) – bude po zverejnení konečného Rozhodnutia v Z.z., rovnako tak zo svojej práce – happy. SUPER! A podľa EÚ – vraj Slovensko už nie je právny štát!! Há, há!!

  https://www.hlavnespravy.sk/susko-ak-su-medializovane-informacie-pravda-us-poprel-svoje-predosle-rozhodnutia/3419960

  • Ešte si dovolím doplniť môj koment vyššie:

   Ak sa chceme dozvedieť z „útrob“ fungovania Ústavného súdu SR viac, tak pridávam nižšie odkaz od Zoroslava Kollára, ktorý má svoje vlastné skúsenosti s touto inštitúciou a o ktorej – práve v tejto epizóde (natočenej PRED rozhodnutím ÚS o Trestnom poriadku) – vysvetľuje a to i – personálne (vr. predsedu Fiačana), ako – „právne“ – v reálnom živote funguje ÚS.

   Určite to chce hlbšiu koncentráciu, aby boli správne pochopené myšlienky a vecné súvislosti Z.K. Možno je potrebné si to pustiť i 2x, aby mal človek v hlave – jasnejšie.

   A či prezentované fakta majú určitú právnu súvislosť s rozhodovaním ÚS vo veci Trestný zákon – nechávam každému človeku – na vlastnom úsudku..
   Vďaka za pochopenie!

   https://www.youtube.com/watch?v=8A1AohlwFNI&t=444s

 13. Niekedy mi to pripadá ako v kocúrkove. Prezidentka podpíše zákon s ktorým nesúhlasí, podpisom vyjadruje súhlas s jeho znením a hneď ho dá na Ústavný súd. Ústavný súd v zápätí pozastaví zákon ktorý ešte nenadobudol platnosť, ale nie ako celok o čom snívala opozícia aj prezidentka. Zrušenie špeciálnej prokuratúry ostáva. A všetci sa vytešujú. Opozícii vadilo hlavne zrušenie špeciálneho súdu, preto využili premlčacie doby znásilnených žien a brnkali tak na city až plakali. Ich účelom však bolo zrušiť celý zákon ako celok a hlavne ponechať špeciálnu prokuratúru na čele s Lipšicom preto vyzývali ľudí do ulíc. Takže máme vytešenú prezidentku, vytešenú vládnu koalíciu a vytešenú opozíciu. Pani prezidentka sa riadi rozhodnutím Ústavného súdu vždy, len akosi sa pozabudla pri obrannej zmluve s USA, vtedy mala veľmi naponáhľo, asi nestihla. Uvidíme ako to dopadne.

  Podobne sa opozícia vymúdrovala že na stretnutí so snaživým Macronom nepadne ani slovo o vyslaní vojakov EU na Ukrajinu. Nakoniec to sám Macron potvrdil že sa o tom hovorilo. Snaživá, rýchla je tá naša opozícia, hneď naskakujú na tlačovky, rýchlejšie konajú ako myslia, no uvidí sa ako to dopadne. Len nevoľte toho Korčoka, je to presne tak ako to napísala redakcia a neviem si predstaviť ak by ho zvolili ako by fungoval tento štát Korčok-progresívci, celá opozícia a súčasná vládna koalícia či by ustála ten tlak.

  • Robert Švec je opäť v hre, ale u nás sa počítajú tí viditeľní.
   https://spravy.rtvs.sk/2024/02/jedenastym-prezidentskym-kandidatom-je-robert-svec-sud-rozhodol-o-prijati-jeho-navrhu-na-kandidata/

   https://spravy.rtvs.sk › profil-kandidata › robert-svec
   Róbert Švec – kandidát na prezidenta – Správy RTVS
   Švec je predsedom Slovenského Hnutie Obrody (SHO). Jeho hnutie neskrýva sympatie k prvému Slovenskému štátu, je orientované euroskepticky a požaduje odchod Slovenska z NATO. Róbert Švec kandidoval už v prezidentských voľbách v roku 2019. V prvom kole získal 0,3 percenta hlasov.
   —————
   https://www.aktuality.sk › clanok › W4TK1HJ › za-zotrvanie-v-nato-je-len-kazdy-druhy-slovak-horsie-je-to-uz-len-v-ciernej-hore
   Za zotrvanie v NATO je len každý druhý Slovák. Horšie je to už len v …
   23. 3. 2023Za zotrvanie v NATO je len každý druhý Slovák. Horšie je to už len v Čiernej Hore. Aktuality.sk. Aktivujte si newslettre. Uložiť článok. Ukázala to včera zverejnená výročná správa Severoatlantickej aliancie za rok 2022. Iba tesná väčšina obyvateľov Slovenska podporuje zotrvanie krajiny v NATO.

   https://www.aktuality.sk › clanok › SCanNzh › francuzsko-vacsina-prezidentskych-kandidatov-je-za-odchod-z-nato
   Francúzsko: Väčšina prezidentských kandidátov je za odchod z NATO
   7. 4. 2022Francúzsko: Väčšina prezidentských kandidátov je za odchod z NATO. Summit NATO, Brusel, 2021. Zdroj: REUTERS/Brendan Smialowski. TASR. Aktivujte si newslettre. Uložiť článok.

   Lož o „úspešnom“ referende s podvodne navýšenými hlasmi /zo 48% na 53% – bývalý prezident Gašparovič/
   https://plus.noviny.sk › 829681-volebna-encyklopedia-slovenska-odchod-z-nato-by-bol-ako-rozhodnutie-o-kolektivnej-samovrazde-hodnoti-vedec
   Volebná encyklopédia Slovenska: Odchod z NATO by bol, ako rozhodnutie o …
   31. 8. 2023Odchod z NATO podporujú tí menej vzdelaní . Slovensko malo jediné úspešné referendum a to o vstupe do EÚ, ktoré zároveň podporovali všetci politici napriek politickým spektrom. Inému referendu sa u nás nedarilo. Politici sa pritom tejto témy chytajú pomerne často.

   Podvod so vstupom do EU prešiel, lebo všetci sa dohodli – inak by nie.

   „Odsúhlasenie spomínaných dokumentov a pripojenie sa k Partnerstvu za mier“ – vojnoví štváči si robia prdel.

Pridajte komentár

*