Nielen ľudstvo čelí depopulácii. Globálna kabala mieri aj na rastliny a zvieratá


Print Friendly, PDF & Email

Nielen ľudstvo čelí depopulácii. Globálna kabala mieri aj na rastliny a zvieratá

(Daily Expose) Ako sa hromadia dôkazy o skutočnej povahe protiľudského prevratu, ktorý sa rozpútal na celom svete, stále viac ľudí si uvedomuje, že depopulácia je skutočne jedným z kľúčových cieľov, o ktorý sa snažia zločinci stojaci za globálnymi udalosťami posledných rokov.

Či už je ich cieľom znížiť svetovú populáciu o 10 až 15% (ako to raz naznačil Bill Gates v prejave na TED show), alebo či chcú ísť oveľa ďalej, je vecou osobného názoru alebo dohadov.

Avšak bez ohľadu na to, takmer rovnako zlovestný ako vyššie uvedený cieľ je aj veľmi jasná snaha o zníženie biodiverzity na tejto planéte vyhubením veľkého počtu hospodárskych aj voľne žijúcich zvierat, ako aj rastlín.

Po zavedení „vakcíny“ proti Covid-19 koncom roka 2020 sa zdá, že program vyľudňovania ľudí sa dal do pohybu.

Nachádzame sa v situácii porovnateľnej s morovými epidémiami

V januári tohto roku (2022) generálny riaditeľ veľkej americkej poisťovne so sídlom v Indiane oznámil, že úmrtnosť medzi ľuďmi vo veku 18-64 rokov vzrástla o šokujúcich 40%, pričom podľa neho by katastrofa odohrávajúca sa raz za 200 rokov ospravedlnila len 10% zvýšenie úmrtnosti.

Ďalej odhalil, že jeho spoločnosť tiež zaznamenala veľký nárast žiadostí o invaliditu.

Vzhľadom na to, že Indiana má jednu z najnižších mier „očkovania“ proti Covid-19 v USA, možno predpokladať, že poisťovne pôsobiace v štátoch s oveľa vyššími mierami zaočkovanosti zaznamenávajú ešte väčšie nárasty úmrtí.

Ak katastrofa raz za 200 rokov môže vysvetliť 10% nárast úmrtnosti, potom 40% nárast je ako povedať, že čelíme katastrofe odohrávajúcej sa raz za 800 rokov. To nás privádza späť do stredoveku a časov veľkých morových epidémií.

Je zaujímavé, že za posledných šesť mesiacov sa oficiálny naratív trochu posunul a teraz sa čoraz viac zameriava na epidémie postihujúce hospodárske a voľne žijúce zvieratá, ktoré by mohli prejsť na ľudí.

V súlade s typickou praxou globalistov vopred varovať ľudí, čo ďalej plánujú robiť, hovorca kabaly darebákov – bývalý riaditeľ CDC Robert Redfield – nedávno v rozhovore uviedol:

„Verím, že veľká pandémia nás stále len čaká a pre človeka to bude pandémia vtáčej chrípky, ktorá dosiahne významnú úmrtnosť v rozsahu 10 až 50%. To bude problém.“

V USA a Európe už začalo hromadné vybíjanie hospodárskych zvierat

Vyššie uvedené vyhlásenie prichádza na pozadí oficiálnych správ o vypuknutí vtáčej chrípky v mnohých štátoch v USA, ako aj v iných krajinách.

Napríklad, v marci bolo oznámené, že v Iowe zabijú 5,3 milióna kurčiat v dôsledku prepuknutia „vysoko nákazlivej a smrteľnej vtáčej chrípky“. Iné spravodajstvo zasa informovalo, že od januára bolo v USA zabitých viac ako 15 miliónov kurčiat a 1,3 milióna moriek.

Toto masové vybíjanie hydiny viedlo k varovaniu o bezprostrednom nedostatku vajec a iných produktov v mnohých krajinách, vrátane Nemecka, Austrálie a Veľkej Británie.

Okrem toho sa uvádza, že priemysel ošípaných v mnohých krajinách je na pokraji kolapsu v dôsledku prudko rastúcich cien kŕmiv a nedostatku pracovnej sily, pričom šéf Národnej asociácie ošípaných vo Veľkej Británii nedávno uviedol, že „situácia je teraz viac ako zúfalá a nevidíme svetlo na konci tunela“.

Medzitým v mnohých krajinách pribúdajú správy o hromadných úhynoch vtákov, pričom „záhadná choroba“ minulý rok zabila vtáky najmenej v šiestich štátoch USA.

V Španielsku, Mexiku, Taliansku a Anglicku boli hlásené prípady stoviek vtákov, ktoré náhle popadali mŕtve z oblohy.

Aj keď sa korporátne médiá pokúšali vysvetliť takéto incidenty, že nejde o nič neobvyklé, určite nemôže byť náhoda, že v toľkých krajinách sa súčasne vyskytuje toľko prípadov hromadného úhynu vtákov.

Okrem toho vo viacerých štátoch USA teraz úrady začali testovať voľne žijúce zvieratá na Covid-19, akoby chceli zdôrazniť údajné riziko nových pandémií vznikajúcich v dôsledku „prenosu patogénov“ z voľne žijúcich zvierat na človeka.

Vlani na jeseň Komisia pre zdroje divokej prírody v Severnej Karolíne testovala belorítky na Covid-19 a uviedla, že niektoré zo zvierat boli pozitívne testované, aj keď žiadne z nich nemalo akékoľvek príznaky choroby.

Zbohom vysoký krvný tlak

Nedávno americké Centrum pre kontrolu ochorení (CDC) dokonca uviedlo, že teraz je „kritický čas“ pre zdravotnícke orgány pravidelne sledovať šírenie koronavírusu u voľne žijúcich zvierat, pričom citovalo svoje obavy z nových variantov v americkej divočine.

Aj u včiel sa zvyšuje výskyt masových úhynov

Hromadné úhyny sa neobmedzujú len na väčšie zvieratá, ako sú cicavce. Hmyz a konkrétne včely už roky trpia masívnym poklesom ich počtu.

Štúdia zverejnená minulý rok napríklad zistila, že pouličné LED osvetlenie decimuje populáciu hmyzu vo Veľkej Británii a masové vymieranie včiel je široko zdokumentované už približne desaťročie.

Nie sú to však len vírusy, „záhadné choroby“, pesticídy a LED svetlá, ktoré zabíjajú zvieratá a hmyz. Je oveľa jasnejšie, že aj rastliny a zvieratá sú zasiahnuté silným radiačným (elektromagnetickým) stresom.

Poškodené stromy v blízkosti 5G veží sa stávajú pomerne rozšíreným javom. Mnohé štúdie už ukázali, ako vystavenie elektromagnetickému žiareniu spôsobuje fyziologické a morfologické zmeny v rastlinách.

V skutočnosti to, čoho sme dnes svedkami, je celosvetový kolaps mnohých ekosystémov. Nejde pritom len o nešťastný vedľajší účinok znečistenia, nadmerného používania pesticídov a nových technológií pouličného osvetlenia, ale aj o súčasť organizovaného plánu na zníženie biodiverzity na planéte a urobiť tak svet lepšie ovládateľným a homogénnym miestom.

Kľúčovou zbraňou v tejto kampani je poveternostná vojna, ktorej ničivé účinky sa v posledných rokoch mnohokrát prejavili, napríklad početné požiare v Kalifornii v roku 2017, pri ktorých došlo k viacerým udalostiam „spontánneho spaľovania“ súčasne.

Alebo spomeňme nedávne záplavy na austrálskom východnom pobreží, ktoré boli opísané ako najhoršia prírodná katastrofa v krajine.

Aké ciele dosahuje masové vybíjanie živočíchov a rastlín?

V skutočnosti hneď niekoľko. Nespratníci chcú, aby sme v budúcnosti jedli v laboratóriu vypestované anorganické náhradné potraviny – náhrady mäsa, zeleninové náhrady, dokonca aj náhrady ovocia – aby ľuďom eliminovali kontrolu nad tým, čo jedia.

V tomto smere globálna kabala vytvára umelý masový nedostatok mäsa, hydiny a mliečnych výrobkov. Zvyšujú ceny, pričom vinu hádžu na prerušenia dodávateľskéhych reťazcov a vojnu na Ukrajine.

V budúcnosti tiež uvidíme množstvo farmárov vytláčaných z pôdy prostredníctvom organizovaných bankrotov alebo poveternostných vojen.

Uvidíme tiež viac záhadných chorôb ovplyvňujúcich farmy na chov hydiny/mäsa/rýb a výsledkom bude vybitie miliónov kurčiat, ošípaných a dobytka.

Kvôli zdravotným a bezpečnostným požiadavkám bude ľuďom vo vidieckych oblastiach časom zakázané chovať na dvore sliepky alebo iné zvieratá a zároveň sa budú postupne zavádzať syntetické potraviny ako náhrada za dôležitú vec, ktorou je ľudský kontakt a spojenie so zvieratami.

Je to zákerná časť programu, pretože kontakt so zvieratami je pre ľudstvo životne dôležitý, a to z hľadiska zdravia imunitného systému aj duševnej pohody.

Snaha o „dezinfekciu“ planéty

Zjavne existuje túžba „dezinfikovať“ planétu a znížiť jej biodiverzitu a komplikovanosť.

Mať toľko druhov zložitých tvorov sa musí javiť ako zbytočné pre psychopatov, ktorí sa snažia vyrábať všetko v laboratóriách spôsobom umožňujúcim do potravín ľahko vložiť akúkoľvek zlúčeninu alebo toxín, aký si želajú globálne rozšíriť.

To isté platí pre rastliny, ktoré sú základom prírodných liečiv a terapií už po tisícročia. Odstráňte celé ekosystémy a odstránite rastlinnú medicínu, čím sa ešte viac ľudí dostane do pazúrov veľkých farmaceutických spoločností.

Hromadné vymieranie rastlín a zvierat preto musí byť blaženou hudbou pre uši tých, ktorí sa snažia ovládnuť náš svet, ako keby to bol jeden obrovský experiment v laboratóriu.

Záver

Vo svetle toho všetkého môže ešte niekto pochybovať o dôležitosti ochrany prírodného prostredia pred nadnárodnými korporáciami, dôležitosti udržiavania vedomostí o chove zvierat a rastlinnej medicíne, dôležitosti vzdelávania ľudí proti konzumácii masovo vyrábaných anorganických potravín a dôležitosti povzbudzovania ľudí, aby pestovali čo najviac vlastného čerstvého jedla?

Pochybuje niekto vo svetle tohto dobre organizovaného mnohostranného útoku na ľudstvo, že naše vlády už nie sú „naše“?

Nie je už jasné, že keď príde ďalšia „veľká pandémia“, tak budeme stáť zoči-voči ešte hrozivejšiemu útoku, ako to bolo v prípade pandémie Covid-19?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. hľadač pravdy

  Rabín Amnon Yitzhak rozpráva o NWO / Novom svetovom poriadku…
  ——————————————————————————————————————
  Odkaz na článok a video s nemeckými a anglickými titulkami:
  https://www.israeltoday.co.il/read/the-rabbi-and-the-new-world-order/

  Odkaz na video s českými titulkami:
  https://rumble.com/v13ln1l-rabn-amnon-odhaluje-belsk-plny-svtovho-du-osn.html

  Prepis videa s českými titulkami:

  ,,Držím před sebou dokument OSN. Nový světový řád Agenda OSN. Přeložím vám to.

  Nový světový řád OSN. V letech 2021 až 2030. Nebudete věřit, co uslyšíte.

  Připravte se, nadechněte se, dýchejte a nezoufejte, protože tam nahoře je Bůh.

  Za prvé: Mezi těmito roky nastane jedna světová vláda. Bezhotovostní světová měna.

  Světová centrální banka, jedna světová armáda, konec národní suverenity, konec veškerého soukromého vlastnictví.

  Konec rodinné jednotky, vylidňování, kontrola růstu populace a hustoty zalidnění.
  Povinné vícenásobné očkování.

  Všeobecný základní příjem, význam úsporných opatření v oblasti platů, implantace mikročipů.

  Pro nákup, cestování, sledování a kontrolu, zavedení globálního systému sociálního kreditu jako má Čína.

  Nespočet zařízení, která budou napojena na monitorovací systém 5G, vláda bude vychovávat děti.

  Všechny školy a univerzity budou ve vlastnictví státu. Konec soukromé dopravy (vlastnictví aut).

  Všechny podniky budou vlastněny vládou – korporacemi, omezení všeho, co není nezbytné… pokud jde o lety.

  Lidé budou soustředěni do zón lidského osídlení – měst, konec zavlažování, konec soukromých farem.

  Konec pastevního chovu dobytka, konec rodinných domů, omezené využívaní půdy sloužící lidským potřebám.

  Zákaz přírodních léčivých prostředků, které nejsou syntetické a zákaz alternativní medicíny.

  Konec fosilních paliv. Tolik zatím k tomuto dokumentu.

  Chápete?… Došlo vám, co se děje?

  Faraon nám ještě bude chybět!”
  ——————————————————————————————————————-

  • provokater

   hlúposť, odplata bude tvrdšia ako diamant

  • Ištván Gulemihází

   Mne sa to páči je to nova forma socializmu..Aj tam bola jedna vlada v Moskve, nemali sme autá ale len autobusy, mali sme vseobecný zakladný príjem, smiali sme sa a boli šťastný, lebo sme nevedeli že sme boli otrokmi! A tí čo to vedeli, sa opíjali od radosti..

 2. Mluvi se Jen o ponechani 15 az 20% populace satanisty
  Proti tomu stoji bohem vyvoleni

  Seznamte se na webu at chapete trochu svet dnes
  Putin in Mt Athos monastery Greece

  muzete byt prekvapeni

 3. Gates myslel znížiť populáciu na 15 až 10 percent, nie o 10 až 15 percent, treba chápať, že satanisti oznamujú plány nepriamo ale tak aby sa to dalo z ich odkazov pochopiť.
  Inak Gates je len figúrka, otrok, niečo ako Zelensky. Tí pre ktorých Gates pracuje nikdy nie sú mediálne viditeľní. To oni si ho vychovali a zafinancovali rovnako ako keď financovali Hitlera.
  Ak by Hitler nesplnil ich zadanie (anglosasov) a prerástol im cez hlavu, zlikvidovali by ho. Tak je to i s gatesom, švabom, muskom a ďalšími.
  Ich vláda vo svete končí, teraz ako krysy zahnané do kúta budú chcieť zničiť čo najviac ľudí.
  Samočinné účinky prírodných/kozmických zákonov ich potrestajú tým najstrašnejším spôsobom. Avšak než navždy odídu z existencie tak nám ešte pár rokov budú robiť na Zemi peklo, to je jasné.

  • Ako sa dajú podplatiť. Načo to je dobré. Smrti ešte nik neunikol

  • Mna picne, to je ale utecha. Za pana feudala si poddani a nevolnici , ked pan baron spadol s kobyli ticho sepkali BOCH HO STRESTAL, a je to tu vo verzii21. storocia spet.

 4. 👍👍👍

 5. svatoslav butora

  To všetko sú prejavy kolektívnej smrti Systému Sveta Západu a systémovej neschopnosti ovládateľov Systému Sveta Západu vládnuť a riadiť ich vlastný svet. Tak sa rozhodli s darmi Smrtihlava, ktorý im vygumoval normálne ľudské myslenie podeliť s celým Svetom Ľudí, ktorý ich nepotrebuje a odmieta ich a tajne čaká na zásah Stvoriteľa, pretože dnes už celý Svet Ľudí vie, že v „démonkratickom Systéme Sveta Západu sa nedá žiť. Systém Sveta Kapitálu a Sveta Západu Sveta a „hodnoty“ jeho ovládateľov sú k ničomu. Je to len v pozlátke a reklame zabalené veľké chamtivé NIČ. NIČ sa stalo bohom v lebečných dutinách Vládnucich Ničomníkov.

 6. Vymytí a slniečkárski ľudia – ideálny materiál mimovládok sú najnebezpečnejší materiál, keďže si nedokážu ani uvedomiť následky svojho konania a reálne zhodnotiť svoje rozhodnutia: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/plne-ockovana-gorila-nahle-zemrela-s-cetnymi-organovymi-abnormalitami/ ! Niekedy mám pocit, že si myslia, že žijú v imaginárnom svete a nahovárajú si niečo, čo ani nie je pravdou… a najhoršie na tom je to, že veria tomu ! … nulové kritické myslenie (neznámy pojem). Nakoniec zvyškom pohŕdajú a vždy znervóznia, ak im niekto oponuje, nestrpia iné názory !

 7. Sú to všetko spojené nádoby. Niekto prilieva, iný odpija. Mení sa to v čase i priestore. Nedá sa ani len povedať, že ako si to spravíme,tak to budeme mať. Nesnažiť sa je nezmyselné,ale keby neboli prekážky,nebola by ani veľká Pardubicka…

 8. Nečítal som článok, pretože je určite plný nezmyslov nesúvisiacich s nadpisom.
  Keď vidím dlhý článok, vidím úmysel oberať ľudí o čas.

 9. Aké zníženie populácie? Čierni sa množia geometrickým radom. Znižujú sa iba bieli.

 10. mariankosmac

  No už dávnejšie som čítal že EÚ chce zrušiť záhradkárov, nechce aby si ľudia sami niečo dopestovali. A zdá sa že je to tak, postreky sú stále drahšie, ja sa v tom síce nevyznám ale otec – amatér záhradkár vravel že každých pár rokov menia názvy postrekov proti škodcom a sú stále menšie a drahšie a aj tak neúčinné. A globálne otepľovanie zahradkam tiež neprospieva. Budeme odkázaní kupovať umelo vyrobené sračky alebo vypestované v Holandsku bez chuti a vône a a bez živín. Ja už teraz chlastám lacné chemické víno z Billy takže som zvyknutý.

  • Pestuj to čo netreba striekať. Chutí ti striekaná zelenina?

  • Ja som záhradkár a vinohradník.Dokážem bez chemických postrekov pestovat zeleninu aj ovocie.takže sa neplašte že by to nešlo.

  • provokater

   nedristaj, treba si vedieť pomôcť bez ich umelých sračiek. Nauč sa to a konečne sa daj do pestovania

  • mariankosmac

   Všetko je zasrané voškami, tiež by teraz niekedy mala začať lietať tá muška čo spôsobuje červavosť čerešní, takže bez postrekov sa záhradkár aspoň s týmto neporadí, ale ani postreky moc nepomáhajú. Je to asi skorej také placebo, človek má lepší pocit keď to má ošetrené, postriekané. A keď budú postreky stále drahšie človek sa to asi naučí aj bez nich.

 11. Marian radšej ho nechlastaj chemicky vyrábané vino v pivnici a nie na vinici, ktoré má aspon niečo z prírody …

  • mariankosmac

   Tak ja stále verím že raz sa zistí že tieto lacné chemické vína sú zdravé 🙂 U nás na dedine to chlastal jeden bezdomovec a žil docela dlho. Na jednej lavičke celé dni aj noci. Až tento rok zmizol.

 12. …trefne napísané s.butora….

 13. A tie satanistické kurvy so svojimi kolaborantami vo všetkých štátov nemajú stále dosť! https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/626275-slovensko-ziada-pfizer-zastavit-dodavky-vakcin/
  Som zvedavý, čo tu bude na jeseň / zimu ! Ale mňa zaočkujú len cez moju mŕtvolu ! Nech mi dá zamestnávateľ výpoveď, nech sa páči ! Žiadne, žiadne zamestnanie nestojí za skrátenie života či premenu na kripla ! Keď bude, a to po niekoľkých rokoch bude, nedostatok prac. sily, však si na mňa a mne podobných spomenú ! Kurvy nacistické ! Mám úplný odpor a hnus k lekárom, ktorí očkovanie tlačili, prehovárali a vykonávali ! Spolupáchatelia genocídy !

  • A v tom článka sa navyše tá Hudečková z konzília vyhráža, že v jeseni opäť zavedú rúša a respirátory (prekrytie horných dýchacích ciest). Ukazuje sa, že to terajšie uvoľnenie je len účelové, aby vládny zločinci nemuseli bojovť s ľuďmi na dvoch frontoch – ukrajinskom a pandemickom. V jeseni sa však k pandémii plánujú vrátiť a už to aj otvorene priznávajú.

 14. „Zhrnutie“ – na ľudí choleru, mor či chudobu, na hydinu vtáčiu chrípku, na ošípané prasací mor, na dobytok Croucfeld-Jakoba, na kozy modrý jazyk, na králiky myxomatózu, na zajace tularémiu, na ryby plesne a parazity, na vysokú zver a ovce antraknózu, na mačky koronavírus, na psy besnotu a bla bla. Keď to budú chcie,ť tak to urobia – lebo to už robia!

  Porovnajte tieto dva články – prvý už vychádza z teórie exozómov – druhý je klasický „pasteurovský“ – virologický. „Nie sme chorí – sme trávení!“

  [Prehľadávať doménu barfer.sk/prirodna-lekaren-pre-psy/kasel-nadcha-kychanie-u-psa/zapal-pluc-u-psa] https://barfer.sk › prirodna-lekaren-pre-psy › kasel-nadcha-kychanie-u-psa › zapal-pluc-u-psa
  Zápal pľúc u psa – BARFER.SK
  Zápal pľúc u psa je následkom očistnej reakcie imunitného systému prostredníctvom pľúc. Telo sa zbavuje odpadov, ktoré v zanesených črevách produkujú plesne a zlé baktérie. Základným opatrením pri zápale pľúc je ukľudnenie pľúc podráždených kyslými toxínmi. Následná detoxikácia odstraňuje príčinu problému, čo vedie odozneniu zápalu.

  [Prehľadávať doménu skn.koshachek.com/articles/zapal-pluc-u-psov-vsetky-priznaky-priciny-a-liecba.html] https://skn.koshachek.com › articles › zapal-pluc-u-psov-vsetky-priznaky-priciny-a-liecba.html
  Zápal pľúc u psov Všetky príznaky, príčiny a liečba ›Petplan
  Medzi možné príčiny zápalu pľúc u psov patria najmä patogény, ako sú vírusy, huby a baktérie. Spravidla sa dá pneumónia u psa liečiť dobre. Napriek tomu by ste určite mali brať túto chorobu vážne. Ak nie je k dispozícii lekárska starostlivosť, môže váš pes v najhoršom prípade zomrieť na zápal pľúc

 15. Dobre ze sa tomu venuju ti co o tom pisu ale podla mna to prehanaju a za vsetkym vidia len ciele globalistov i ked niektore urcite aj su cielmi..to ze curak vymysli led lampu aby napr znicil hmyz a popritom to zabija aj vcely neznamena ze je jeho cielom likvidovat vcely, podobne ako niektore lieky ked jedno liecia druhemu skodia neznamena ze je to planovane skodenie ale proste vsetko na nieco pomaha a na ine skodi.nie vsetko sice ale vela veci..ina vec je robit to vedome a zarabat na liecbe a zaroven vyvolavat zamerne iu chorobu a zarabat aj na tom, lenze ej rozdiel ci to aj preto robia, oni su tiez hlupi, tak ako ludia co si domyslaju tak aj oni prehliadaju vela veci..ina vec by bola keby zamerne vyrobili taky liek co aj lieci aj skodi, lenze vela aj prirodnych latok na nieco skodi a nieco lieci aj lubovnik lieci nervy ale moze vyvolat vnutorne krvacanie, zihlava tiez cisti krv ale aj vo velkom mnozstve skodi..oni nemusia zamerne nicit prirodu ale tym ze chcu prachy za drevo tak kacaju, tovarne chcu mat a tie znecistuju ovzdusie, nemusia zamerne nicit ovzdusie,ale nicia ho pretoze maju tovaren..a zvierata takisto zabijaju ich lebo je virus aby sa nesiril a nenakazil ludi lebo ak ich vyzabijaju je menej prenasacov, ale vy na to pozerate tak ze aj zvierata zabijaju aj ludia umieraju na tu chorobu ale vas nenapadlo kolko ludi by umrelo keby neredukovali infekcne zvierata? i ekd su to chudatka.. Jasne zvierata by mohli zabijat aj kvoli vami spominanemu hladomoru,ale len ci to aj preto robia..nebolo by rozumnejsie ich ani nevytvorit? Aby sa ani nenarodili? A tvrdit ze nefunguje tam vetranie? A preto ze nemozu sa vyliahnut? Preco by ich ,,vyrobili,,a srali sa s tym aby ich potom zabili a ludia im uverili? Vsak ludia by im uverili aj keby statistiky sfalsovali, a nemuseli by mat take straty realne..a este jedna vec,,oni chcu znizit populaciu aj kvoli ekologii a prirode, menej ludi – viac prirody pretoze clovek je casto aj skodcom zabera miesto aj pre zver lesy, chce jest a tak orna poda je na ukor lesa, lenze je chyba elit ze vobec dovolili ludom sa premnozit a teraz ich idu likvidovat, treba znizit populaciu , priroda je viac dolezita…ale inak a to znizenim porodnosti a nie ich zabijanim..a naucit ich zit skromne, preto mozno aj znizenie urod, ale i vy ste vinny chcete nadalej mat vysoky standard ktory vam ani casto nepatri, ale aj chyba ich ze vam ho dali… chyba je aj v luze aj v elite, vy ste ti co mate casto viac ako vam patri (a to aj vy chcete ale oni ekby vladli dobre vedia ze nejde o to co lduia chcu ale aj co maju mat..)a oni su ti co vladnut nesmu..mnohi z vas ale chcete luzu pri moci a je jedno ci je to kapitalista ci komunista a tak ich mate,s amozrejme nie vsetci, lenze hlupi su aj ti co nechcu nikoho ako vladcu a si to predstavuju ako hurvinek valku a nevedia ze bez vodcu by sa pozabijali mozno navzajom ale iny by ich sundali..keby boli pravymi valdcami znizia porodnost a nie budu likvidovat ludi zakernymi metodami..lenze oni chcu byt ti dobri co nikomi nic nezakazuju, ani mat viac ako dve deti ale zakerne tajne likvidovat cez potraviny medicinu vakciny pesticidy, lieky, a ako sa vravi, ze ich ciel nie je vyliecit cloveka ale ani nechcu aby umrel len znizuju symptomy , lebo z mrtveho ani s vylieceneho nemaju peniaze

Pridajte komentár

*