Štúdie zistili, prečo chemoterapia nefunguje vo väčšine prípadov a čo s tým robiť


Print Friendly, PDF & Email

chemoterapia-ucinnost

Na začiatok si je potrebné uvedomiť, že väčšina rakoviny vzniká z konzumácie chemikálií. Tieto rakovinové bunky sa nachádzajú v krvi a môžu sa šíriť po tele.

Aký zmysel má potom „ísť pod skalpel“ a vyrezať kus mäsa, keď daná osoba pokračuje v jedení, pití, nanášaní či vpichovaní chemikálií, ktoré vytvárajú ďalšiu rakovinu? Odpoveď: Žiaden.

Čo spôsobuje štandardná onkologická liečba

Nádory sú jedným so spôsobov, ako telo zadržiava a izoluje rakovinové bunky. Je to obdoba väznice, ktorou sa spoločnosť chráni pred nebezpečnými ľuďmi.

Ak sa pokúsi chirurg nádor vyrezať, mnohé z uväznených rakovinových buniek počas operácie uniknú.

Potom tí istí lekári, nazývajúci sa onkológovia, ožarujú okolie vyrezaného nádoru v snahe zničiť zvyšné rakovinové bunky. Čo však skutočnosti dosiahnu je, že vyvolávaním mutácií vytvoria nové rakovinové bunky.

No a napokon na zavŕšenie diela skazy je pacientom (obetiam) podávaná chemoterapia, ktorá je derivátom jedovatého horčičného plynu používaného počas 1. a 2. svetovej vojny (cyklón B) na zabíjanie ľudí.

Tak kde je v tomto logika?

Chemoterapia je rovnako archaickou metódou akou je púšťanie žilou. Kedysi dávno lekári totiž verili, že horúčka sa dá vyliečiť tak, že sa bude pacientovi s oslabeným imunitným systémom vypúšťať veľké množstvo krvi.

Tieto praktiky vo väčšine prípadov však viedli k smrti pacienta.

Čo zistili súčasné štúdie

Nedávne štúdie a prieskumy zistili, že 75% lekárov a onkológov by nikdy neužívali chemoterapiu, ak by sami ochoreli na rakovinu, ani by ju neodporučili svojim príbuzným.

Prečo?

Lebo veľmi dobre poznajú úbohé štatistické šance na prežitie a tiež vedia o dlhodobých poškodeniach zdravia, ktoré chemoterapia vyvoláva, vrátane novej rakoviny a úmrtí.

Kedy sa ľudia konečne prebudia a pochopia, že pumpovanie známych karcinogénnov do tela vytvára ďalšiu rakovinu, ničí imunitný systém, znehodnocuje živiny a bráni telu bojovať s rakovinou? Tým sa jedine minimalizuje šance pacienta na prežitie.

Len preto, že mainstreamové média, podvodná veda, skorumpované medicínske žurnály a bohatí onkológovia pretláčajú chemoterapiu ako „prvú voľbu“ pri diagnóze rakoviny, neznamená to, že ide o správnu voľbu.

Dokonca aj mamografom bola daná prezýva „scamografy“, čiže podvodné prístroje, pretože vystavujú telo stále viac a viac radiácii, falošným pozitívnym výsledkom, spôsobujú pacientkam stres a nasledujú po nich zbytočné invazívne vyšetrenia ako napríklad biopsie.

Aké je teda riešenie?

Po prvé, je potrebné si uvedomiť, že rakovinový priemysel je obrovským podvodom vytvoreným na produkovanie peňazí z ľudskej ignorancie.

Po druhé, začnite sa viac zaujímať o témy ako sú bio potraviny, bylinné prírodné lieky a holistické terapie, ktoré majú oveľa lepšie štatistické úspechy pri prevencii a liečbe rakoviny.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

7 dôvodov, prečo chemoterapia zlyháva v 97% prípadoch

Poďme si to teda zosumarizovať a pozrieť sa na dôvody, prečo chemoterapia nefunguje u 97% pacientov (respektíve obetí chorého zdravotníckeho systému), ktorým je podávaná.

Dôvod č.1: Rakovinové bunky sú zmutované bunky, ktoré sa nekontrolovane množia a prostredníctvom krvi šíria, preto operácia, chemoterapia a ožarovanie sú prakticky neschopné ich odstrániť.

Dôvod č.2: Chemoterapia doslova ničí črevnú mikroflóru, čiže biologický domov ľudskej imunity. Tým mrzačí vaše šance bojovať s rakovinou a to bez ohľadu na to, kde v tele sa nachádza.

Dôvod č.3: Chemoterapia bola vyvinutá nacistickými vedcami najatými po druhej svetovej vojne, ktorí už vtedy vedeli a stále vedia, že chemoterapia neurobí nič iné, len rakovinu na chvíľu potlačí. Tá sa však čoskoro v priebehu mesiacov či rokov vracia v oveľa väčšej sile.

Dôvod č.4: Chemoterapia je zmesou toxických chemikálií, ktoré spôsobujú rakovinu. Takže to, čo má byť liekom na danú chorobu, je zároveň jej príčinou. Vpichli by ste si do svalu hadí jed, ak by vás uštipol had?

Dôvod č.5: Z chemoterapie sú ľudia tak chorí, že nedokážu ani len jesť. Ako má potom získať človek živiny potrebné na liečbu, keď ani len nedokáže prijímať potravu?

Dôvod č.6: Chemoterapia sa zvyčajne podáva v nemocniciach, kde je častý výskyt extra nebezpečných baktérií a vírusov, ktoré sú odolné na antibiotiká a antivirálne lieky. Čím dlhšie sa tam zdržujete, tým máte väčšiu šancu nakazenia. Pri poškodenom imunitnom systéme je to priam návod na pohromu.

Dôvod č.7: Chemoterapia je najčastejšie podávaná po absolvovaní operácie a ožarovania, kedy je telo výrazne oslabené. Jej aplikácia tak vedie k ešte väčšiemu zmrzačeniu duševného, fyzického a emocionálneho zdravia pacienta.

Ľudia sú rakovinovým priemyslom doslova lákaní so smrtiacich pascí

Na chvíľu si predstavte, že sa nachádzate v podzemnej jaskyni, zrazu sa ocitnete na rázcestí troch tunelov a musíte si vybrať jeden, aby ste sa z jaskyne dostali von.

Pred každým tunelom je tabuľa s uvedenou pravdepodobnosťou, že daný tunel vedie na povrch.

Prvý tunel udáva šancu 1%, že vedie von.

Druhý tunel udáva 3% šancu na prežitie.

Tretí tunel udáva 40 až 50% šancu na prežitie.

Ktorý tunel si vyberiete?

Samozrejme, uvedené tunely sú metaforou pre situáciu s rakovinou.

Prvý tunel predstavuje človeka, ktorý celé roky konzumoval chemikálie a nie je ochotný urobiť vo svojom živote žiadne zmeny. Ten s najväčšou pravdepodobnosťou zahynie a nikdy sa nedostane von z jaskyne.

Druhý tunel predstavuje človeka, ktorý celé roky prijímal do svojho tela chemikálie a je ochotný podstúpiť liečbu chemoterapiou na jeho chemikáliami vyvolanú rakovinu. Tento človek má 3% šancu, že prežije 5 rokov od stanovenia diagnózy. Inými slovami, na konci jeho tunela nie je príliš veľa svetla.

Tretí tunel predstavuje človeka, ktorý celé roky konzumoval chemikálie, no rozhodol sa okamžite s tým prestať. Zmení svoje stravovanie na čisté bio potraviny, čistú vodu a podstúpi prírodné terapie.

Záver? Vždy robte informované rozhodnutia. Rakovina môže byť vyliečená. Len na našej stránke nájdete množstvo článkov ako na to.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net, Zdroj: naturalnews.com

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vážená redakcia,
  Koľko stoji jedná dávka chemoterapie a koľko takýchto dávok do verného pacienta nastriekajú do žily kým ho totálne nezničia?

 2. Pravdive sto procnntni vysvetleni proč se lide neleci nejen s beznych nemoci,ale i z rakoviny.

  https://www.youtube.com/watch?v=6UpHFK629hI&feature=em-subs_digest-vrecs

  • NAJLEPSIE VIDEO, urcite si ho vypocujte cele, aby ste
   pochopili vsetko o chemoterapii a preco nefunguje,
   je to az neuveritelne a najabsurdnejsie,
   DOPORUCUJEM, len informacie vas oslobodia!!!

 3. Mikuláš Tomčo

  Chcem byyť viac informovaný ,pretože som onkologický pacient,ktorý podstúpil radioterapiu

Pridajte komentár

*