Novorodencovi museli amputovať ruku po tom, čo sa jeho matka zaočkovala proti covidu


Print Friendly, PDF & Email

Novorodencovi museli amputovať ruku po tom, čo sa jeho matka zaočkovala proti covidu

(Ethan Huff, Natural News) Na svetlo sveta sa dostal jeden z prvých známych prípadov nežiaducich účinkov „vakcíny“ proti Covid-19, ktoré sa preniesli z matky na dieťa.

Tento prípad demonštruje nebezpečenstvo očkovania pre ženy, ktoré sú alebo sa neskôr rozhodnú otehotnieť a ich budúce deti.

Malému Zackovi Reillymu teraz chýba ruka. Správy uvádzajú, že mu ju museli amputovať takmer okamžite po narodení, keď sa zistilo, že sa v jeho ruke a mozgu vyvinuli krvné zrazeniny.

Zackov príbeh

Dieťa sa údajne narodilo núdzovým cisárskym rezom v 37. týždni tehotenstva, 11. júla 2021.

Ako nám bolo povedané, malo „pomliaždenú“ ľavú ruku s pľuzgiermi. Končatinu mu odstránili po tom, čo vyšetrenie magnetickou rezonanciou ukázalo, že utrpelo mozgovú príhodu, keď bolo ešte v matkinom lone.

Podľa správ z médií táto mŕtvica zničila dieťaťu ruku a mozog, hoci sa o ňom pôvodne hovorilo, že sa zotavuje „geniálne“.

Jeho rodičia, z ktorých jeden je asistentom profesionálneho poradcu Kráľovského námorníctva a druhý telekomunikačným inžinierom, hovoria, že si užili svoju prvú rodinnú grilovačku, na čo sú hrdí. Zábava im však dlho nevydržala.

„Prvých pár týždňov Zackovho života som mala pocit, že sa postupne kazí jedna vec za druhou,“ povedala chlapcova matka.

„Bolo to srdcervúce.“

Okrem toho, že malý Zack prišiel o ruku a utrpel poškodenie mozgu, trpí teraz záchvatmi a už sa neusmieva

Libby, Zakova matka, hovorí, že jej tehotenstvo prebiehalo hladko až do posledných dní, krátko pred mierne predčasným pôrodom. Potom začala cítiť ostré kŕče, o ktorých si myslela, že sú to kontrakcie.

„Volali sme do nemocnice a povedali im, že si myslíme, že by to mohli byť kontrakcie. Povedali nám však, že to ešte nevyzerá na začiatok pôrodu,“ uviedla Libby médiám.

„Potom sa kŕče na druhý deň zhoršili a boli také bolestivé, že som necítila, či sa dieťatko hýbe alebo nie. Následne nemocnica povedala, že by sme mali prísť.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zack sa nakoniec narodil s hmotnosťou 6 libier a 6 uncí (3 kg) a bolo úplne jasné, hovorí jeho matka, že niečo nie je v poriadku s jeho rukou.

Vedenie nemocnice na základe chlapcovej čiernej a pomliaždenej rúčky určilo, že utrpel krvnú zrazeninu vyžadujúcu amputáciu. Nebola uvedená žiadna zmienka o potenciálnom spojení medzi chlapcovým katastrofálnym zdravotným stavom a očkovaním matky proti covidu.

„Najskôr ho to veľmi bolelo a v jednom momente som musela odísť preč, pretože to bolo príliš rozrušujúce,“ povedala Libby o amputácii ruky svojho novorodeného syna.

Potom zistila, že Zack mal poškodený aj mozog v dôsledku podozrenia na krvnú zrazeninu, ktorá mu mohla spôsobiť, že nebude môcť používať niektoré svaly. Keď vyrastie, môže byť oslabený a bez schopnosti chodiť alebo dokonca hovoriť.

„Cítila som sa kvôli nemu tak naštvaná. Akoby nás obrali o všetko – normálny pôrod, prvé stretnutie s mojím dieťaťom a potom zdravú a šťastnú rodinu.“

Po tom, čo si rodičia vzali Zacka prvýkrát domov, vyzeral, že sa usmieva a je trochu šťastný. To však trvalo len chvíľu. Cez Vianoce sa chlapec prestal usmievať a zrazu začal mať záchvaty.

Dozvedeli sme sa, že Zack momentálne trpí aj na „ľahkú stratu sluchu“, pre ktorú musí mať načúvacie pomôcky.

„Stále sa s ním však môžete rozprávať a on vám rozumie aj bez načúvatok,“ hovorí Libby.

„Prišli sme domov, oslavovali a tancovali na hudbu po kuchyni.“

Záver

Ďalšie súvisiace správy o škodách spôsobených covidovým očkovaním nájdete na stránke ChemicalViolence.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Keď sa išla „očkovať“ – mala si radšej strčiť do pi.e mega piráta – škody by boli menšie – len sa to správne nesmie robiť posediačky na WC mise.

 2. Měla mu napřed naočkovat aids aby neměl imunitní rekci na buněčné jedy.

 3. Matka je blbka, ale chudák dítě.

 4. „Tatrabanka začala klientům na Slovensku počítat spotřebu CO2

  Slovenská Tatrabanka jako první banka v zemi začala zavádět do své mobilní bankovní aplikace nový nástroj na měření spotřeby CO2 majitele účtu [3]. Na tuto šokující informaci nás upozornilo několik slovenských čtenářů, kteří nám napsali, že mají obavy a strach, kam to postupně povede a jestli jednoho dne to nebude jako ve Švédsku s kartou Doconomy, která lidem blokuje transakce po vyčerpání CO2 kvóty. Slovenská Tatrabanka zahájila spolupráci s německou fintech společností ecolytiq GmbH, za kterou stojí americká společnost VISA.

  Aplikace klientům Tatrabanky počítá CO2 z nákupů v potravinách, restauracích a na čerpacích stanicích. Na rozdíl od švédské firmy Doconomy nedochází k žádnému aktivnímu omezování klienta, aplikace prostě jen hlásí objem CO2. Jenže, slovenští čtenáři nám do redakce napsali, že mají obavy, že pouhým informováním o objemu CO2 jejich nákupů to asi neskončí a v budoucnu to může být k něčemu použito. S tímto bohužel musíme souhlasit. Samotné zobrazování objemu CO2 v aplikaci je sice bezúčelné, ale to prostě nemusí zůstat navždy.

  Když aplikace bude umět počítat CO2, potom se může někdy v budoucnu stát, že Evropská komise nařídí omezení prodeje paliv kvůli krizi na Ukrajině a stanoví na občana EU limit třeba 20 litrů benzínu na měsíc. Jak se to udělá, aby to lidé neobcházeli, že budou objíždět různé pumpy a všude si vezmou 20 litrů? No přece jednoduše, orgány EU zakáží prodej paliv za hotové peníze a bude je možné kupovat jen platebními kartami. A jakmile platební karty budou umět počítat CO2, budou umět počítat i litry benzínu nakoupené danou osobou. I když byste měli třeba více účtů u více bank, tak to neobejdete, protože všechny banky vydávají platební karty jen od dvou amerických společností, od firem VISA a MasterCard.
  Karbonovou stopu už počítají lidem i donáškové firmy a nadnárodní korporace. Proč? Pro zábavu z počítání? Ne, je to příprava na Total Control a personální karbonovou daň“

  „Hotovostní platby jen naproti skenu občanky u pokladny

  Buď začnete platit vyšší daň, tzv. karbonovou přirážku, a to až do konce kalendářního měsíce, anebo v horším případě už nenakoupíte vůbec nic, s výjimkou základních potravin a léků, jako v době covidu a lockdownů. Umřít vás nenechají, ale život vám to zkomplikuje majestátně, že budete jenom zírat. Systém nelze zatím efektivně zavést, protože tomu brání hotovostní platby, které nelze trasovat a sledovat. V Německu má Strana Zelených návrh, že všechny hotovostní platby by musely být prováděny jen naproti dokladu totožnosti, který by prodavačka u kasy naskenovala do pokladny a registračního systému bankovního kolektoru.

  To je již dnes možné, protože všechny doklady mají dnes již na zadní straně čárový kód, případně čitelný strojový zápis, takže platbu v hotovosti půjde naskenovat a spárovat u pokladny s identitou, jako kdyby platba probíhala platební kartou. Stejně jako dnes dáváte u pokladny k oskenování věrnostní kartu, budete dávat k oskenování i doklad totožnosti při placení v hotovosti. Jestli tento návrh Zelených projde, stane se to vzorem i pro další země v EU. Kdokoliv začne někomu počítat CO2, je to příprava na bezhotovostní společnost, kreditní systém sociálního skóre a regulace spotřeby obyvatelstva s cílem snižování inflace a zavádění přídělových poukazů na nedostatkové zboží.“
  https://www.informacnavojna.tk/article/video-australsky-senator-varoval-pred-prijetim-zakon-inspirovanych-velkym-resetem-klause-schwaba-ktery-zavede-do-praxe-tzv-zivot-na-predplatne-a-transformuje-narody-z-demokracii-do-otroctvi-a-nevolnictvi-jenze-na-slovensku-uz-to-jede-a-prvni-slovensk
  ——————————-
  Poznámka – no o tom sú aj vernostné karty v supermarketoch! Vidia vám do žalúdka – a budú prepočítavať CO2 tiež!

  • Ja som zhrozený z toho, že túto nacisticku metódu víta obrovské množstvo mentálnych invalidov odchovanych na f(u)ck booku.

 5. 1/ Čiže – dajte si dohromady vzdanie sa práva veta v EU parlamente a paritálnu prevahu green nazi v Nemecku a Francúzsku.
  2/ Čiže – ak si aj ulejete hotovosť – systém vám postupne nascanuje ID hotovostné platby kumulatívne – a ak prekročíte zakázaný limit pre vlastnenie hotovosti – budete potrestaní.
  3/ Čiže – každý, kto sa rozhodne aj prijímať platby v hotovosti – „sesed za jablká“ – bude mať dopredu problém s „utratením“ hotovosti!

  4/ Čiže – pred týmto sa nedá utiecť – proti tomuto treba aktívne bojovať – náš záujem je naše politikum! a teda – treba aktívne likvidovať aktivity politikov aj korporácií – bánk – a ROVNAKO PERSONÁLNE – ID – overených aktívnych initeľov týchto plánov – ELIMINOVAŤ! Vystačíme si aj len s 9 prikázaniani – či?

  5/ Čiže už do piče s biblistami a ich zjaveniami a čakaním na spasiteľa! A už do piče aj s celou naci slobodomurárskou EU!

  • STOP GREEN NAZI!

   • Stop. Už bolo dosť. Nedajte sa opiť rožkom, sladkými rečami, tliachaním.
    “ Volebná urna “ to hovorí o všetkom. Pri dnešnom stave https://www.youtube.com/watch?v=ySkn7kWpHuE
    Je to Pochovanie hlasu a dobrovoľné zbavenie sa Svojprávnosti !!!
    Pokiaľ sa nezmení ústava, nie politikmi, ale odborníkmi z širokého spektra spoločnosti, tak sa nič nezmení.
    Politické strany sú prežitok doby.!!!
    Prajem pekný deň. P.S. Alebo sa mýlim? Viete, nemám kapacitu chápať súvislosti. 🙁

    • Správne.

    • „Súvislosti“ – to sú špagety. To, čo z nich robí niečo strávitelné je omáčka! Chápeš omáčku? Tak potom OK.

     • Sú to hlboké myšlienky a tá omáčka robí zo špagiet hotové divy len tomu niečo chýba skús prísť na to čo ?

     • Božena – Tá správna chvíľa – to načasovanie – TIMING! No lebo ide aj o teplotu!

     • Božena – Tá správna chvíľa – to načasovanie – TIMING! No lebo ide aj o teplotu! Jáj Božena – ešte k tomu chýbajú sviečky – pri sviečkach a špagetách je každá žena krásna! Tak?

     • Produkcia „myšlienok“ je od kolegyňe AI – toto je vzťahový test – pochopiť hlbku vrázok Ai pri konzumácii špagiet od Dr.Oetkar.

     • Maroš – bingo vidiet že si potrpíš na teplé jedlo ja by som ešte posypala
      porciu strúhaným parmezanom vyzerá to dobre vzhladovo Dobrú chuť …

     • Božena – na špagetti je máslo základ! Potom môžeš dať na ne čokoľvek!

     • To mi je jasné Maroš , v tej omáčke je už aj maslo a všettko potrebné podla chuti to je základ . Špagety dú dobré aj holé … len trochu osolit

 6. kvakcína je sloboda

  pokiaľ bude dostatok takých tupcov, ako má toto chúďa dieťatko, tak skončíme všetci v prdeli!!
  oni si nájdu spôsob, ako dostať tento sajrajt do nás a zrejme na to použijú (ak ovšem už nepoužili) chemtrails!!! asi si kúpim atombordel a budem v tom chodiť von nielen za nákupmi!!!

 7. Ja som zhrozený z toho, že túto nacisticku metódu víta obrovské množstvo mentálnych invalidov odchovanych na f(u)ck booku.

 8. KOVIDBARÓN!

  ,,,,dôchodkový systém-zvrátená neľudská genocída množenia za účelom tvorby a urdžanosti pracovnej sily konzumnej spoločnosti,,,,ožratého vodiča,ktorý nikoho nezabil a nič nikomu neukradol zatrknú do hodiny a do jedného dňa obvinia a odsúduia,ale slobodomurárske krysy majú výsostné právo na procesy a kauzy,kde každého obvinia a nikoho neodsúdia na výkon trestu podľa trestroprávnej úrovne škodlivosti podľa trestného poriadku a trestného zákona,,,,kto ukradne kukuricu-ako keby dvadsaťmiliónov spreneveril,,,,idiotizmus nevie rozlišovať-iba oddeľuje chudáka od slobodomurára,,,,

 9. Je nutne zmenit Banku a dat najavo TB – nie som uz Vas klient. Chodte do riti.

 10. To je ta nejblbější matka na světě, tím jedem si zabít svoje dítě…sama mám tři děti, ale takové svinstvo bych neudělala

 11. Dr. Mike Yeadon: „Žádné respirační viry neexistují”
  https://nastub.cz/w/g1ptFrBTaVM3YdM53Jypuv

  • No – už sa to blíži k teórii o exozómoch. Známy bol v Tatrách. Tam pochopiteľne prechladol, pretože leto v horách nie je v noci a ráno to čo na juhu. Vystrašený išiel so soplom k lekárke, že má covid. Antigen test to pochopiteľne potvrdil. Poslala ho na PCR do nemocnice – tam bol „záhadne“ negatívny – asi to nerobili podľa Mikasa 45 x, len 28.

   Ale toto blbci, vrátane blbcov lekárov – nikdy nepochopia. Blbec je ten lekár, ktorého keď niekto núti plošne používať PCR test – tak si zásadne NEnaštuduje, čo to vlastne je a čo k tomu povedal jeho vynálezca Kary Mullis, ktorého zavraždili preto, aby mohli sputiť globálny podvod s PCR testami /Christian Drosden a WHO banda/.

   • Otázka – prečo bežní ľudia majú rešpekt z lekárov? No lebo ich považujú – na rozdiel od seba – za výberovo študovaných a tým aj za autority. A jój – ako len ľudia neznášajú tých, ktorí sa „robia múdri“ – t. j. tých, ktorí toho vedia viac ako oni, akurát nemajú na svoje vedomosti „papier“ – titul. Od takých sa pravda nepreberá!

    Otázka – ako je možné, že ja laik-nelekár – viem o PCR testoch viac ako moja lekárka – a to, že som chemik, s tým nemá nič spoločné profesionálne?

    Pretože na rozdiel od mojej korporátne vzdelanej a korporátne dovzdelávanej lekárky som si PCR NAŠTUDOVAL! A teda viem, prečo som presvedčený o tomto podvode, zatiaľ čo ona poslušne drukuje celej tejto covid naci medicinálnej mafii! Pretože napriek prístupu k internetu, napriek základným znalostiam angličtiny a napriek Google Translator – ona si odborné články k problematike nevyhľadá a zároveň načo – keď je tu lekárska komora podriadená farmako mafii a so svojimi „vzdelávacími“ manažérmi! Globalistka žido Merklová s izraelským pasom potrebovala v EU rozbehnúť covid mašinériu – priskočil Drosden – výrobca PCR a antigen testov – a potom priskočil Matovič – podobne ako Dzurinda – k Merklovej na malé pivko – a ďalej to už kurva poznáte! Vytvorte koridor – vy sa postavte do radu! FUCK!

 12. „Zakopol som“ – pred rokom 2014 to bolo tiež jedným uchom dnu – druhým von.
  Pedpov-generla-Petrova-v-roce-2008-ped-smrti-o-budoucnosti-Ukrajiny.mp4
  https://ulozto.net/file/PQUuQVgg9mTf/pedpov-generla-petrova-v-roce-2008-ped-smrti-o-budoucnosti-ukrajiny-mp4#

 13. Jednoduchá

  …vďaka za ozaj prínos.informácie…

 14. Stačí sa pozrieť čo spôsoboval „obyčajný“ thalidomid deťom tehotných žien. Každý chemický zásah do prirodzeného fungovania organizmu je nebezpečný.

Pridajte komentár

*