Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Tento jednoduchý trik odstráni horu toxínov z vášho hrubého čreva


Print Friendly, PDF & Email

trik-na-precistenie-hrubeho-creva

Ak ste strávili týždne či niekoľko dní pochutnávaním si na nezdravom jedle, množstve dezertov či spracovaných potravín, potom vaše telo volá po očiste čriev.

Dobrý detox hrubého čreva ho zbaví množstva toxínov a obnoví správnu činnosť aj ostatných telesných orgánov.

Takáto detoxikácia čriev, ktorú my navrhujeme, zahŕňa len dve suroviny – medjablčný ocot. Je extrémna ľahká na prípravu a veci, ktoré na ňu potrebujete, už aj tak máte zrejme doma.

Poďme sa však najprv pozrieť na to, ako jednotlivé zložky tohto receptu fungujú.

Med

Surový, bio, nespracovaný med je skutočným veľdielom prírody, pretože poskytuje množstvo zdravotných prínosov a lieči viaceré ochorenia.

Za väčšinu svojich liečivých účinkov vďačí med látke eugenol.

Ide o fenolovú zlúčeninu, ktorú hojne obsahuje a ktorá má silné protirakovinové účinky. Dokáže totiž veľmi efektívne zneškodňovať viaceré druhy rakovinových buniek.

Navyše, nefiltrovaný med disponuje aj veľkým množstvom probiotík, ktoré obnovia prospešné baktérie v tráviacom systéme napomáhajúce tráveniu a absorpcii potravy.

Eugenol a prospešné baktérie tak účinne prispejú k správnej funkcii tráviaceho systému a výrazne znížia riziko možného vzniku rakoviny hrubého čreva.

Jablčný ocot

Surový, nefiltrovaný jablčný ocot je jedným z najlepších prírodných liekov vôbec.

Ubezpečte sa však, že používate taký, ktorý je v bio kvalite. Len ten totiž obsahuje neprefiltrované čiastočky, ktoré poskytujú najväčšie prínosy pre zdravie. Okrem toho obsahuje aj prospešné baktérie z kvasenia nazývané acetobaktery, čo napomáhajú rozkladať potravu v črevách.

Jablčný ocot má silné antibakteriálne účinky na patogénne baktérie, za ktoré vďačí obsahu kyseliny galovej, katechínom a kyseline chlorovodíkovej.

Navyše kyselina octová podporuje absorpciu potrebných živín z jedla.

Liečba osteoporózy

V prípade, že sú črevá blokované nahromadenými zvyškami potravy, môžete pociťovať viaceré zdravotné ťažkosti, ako napríklad:

Bolesti – nejde len o bolesti v brušnej dutine, ale napríklad aj bolesti vyvierajúce z pritlačeného sedacieho nervu, bolesti hlavy či iné druhy bolestí.

Zápcha – tú spôsobuje stres, nezdravá strava, chemikálie, niektoré lieky a ďalšie škodlivé látky, ktoré nútia črevo produkovať nadmerné množstvo hlienov, aby sa pred škodlivinami chránilo. Hlieny a toxíny sa potom zvyknú akumulovať na stenách čriev a vyvolávať zápaly.

Únava – toxické zvyšky nahromadené v hrubom čreve môžu prenikať cez jeho steny, dostať sa prostredníctvom krvi do iných telesných orgánov a vyvolávať celkovú únavu.

Akné a ekzémy – ak je hrubé črevo upchaté a toxíny prenikajú do tela, trpí aj pokožka, na ktorej sa upchávajú póry, čo potom vedie ku vzniku akné a ekzémov.

Telesný zápach – toxíny a plyny z hrubého čreva môžu prenikať späť do žalúdka a iných častí tela, čo následne vyvoláva zlý telesný zápach, plynatosť alebo nepríjemný dych.

Trik na prečistenie hrubého čreva

Teraz sa už ale poďme pozrieť, ako sa nečistôt v hrubom čreve ľahko a rýchlo zbaviť. Budete potrebovať tieto suroviny:

 • 2 polievkové lyžice bio medu
 • 2 polievkové lyžice bio jablčného octu
 • 2,5 dcl čistej vody

Najprv vezmite fľašu s jablčným octom a dobre ju pretraste, aby sa prospešné usadeniny na spodku fľaše rovnomerne rozptýlili v octe.

Potom nalejte 2 polievkové lyžice octu do pohára, zalejte vodou (najlepšie vlažnou), pridajte med a všetko dobre zamiešajte, aby sa med rozpustil.

Tento nápoj vypite ráno na prázdny žalúdok.

V kúre pokračuje každý deň počas 1 týždňa. Po ukončení kúry sa budete cítiť nielen s prázdnejším bruchom, ale budete mať aj oveľa viac energie a životného elánu.

Vyskúšajte to a výsledkom budete skutočne milo zaskočení.

Liečba osteoporózy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Greta Svetlikova

  Ako liečiť rastúcu cystu na pečeni.
  Steanozu pečene.
  Uzivam denné veľa liekov a som veľa pribrala po operácii štítnej žľazy.
  Ďakujem za pochopenie a prajem vám pekný deň!

Pridajte komentár

*