Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Vakcinátori na Novom Zélande sa boja o život, lebo ľudia začínajú povstávať proti „pandemickej genocíde“


Print Friendly, PDF & Email

Vakcinátori na Novom Zélande sa boja o život, lebo ľudia začínajú povstávať proti „pandemickej genocíde“

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Tisíce zdravotných sestier na Novom Zélande uvádzajú, že sa momentálne obávajú o svoje životy, nakoľko verejnosť sa začína prebúdzať a povstávať proti genocíde, ktorá bola na nej spáchaná počas pandémie.

Mená a ďalšie osobné údaje o viac ako 12 000 vakcinátoroch na Novom Zélande nedávno unikli na internet. Únik údajov z Te Whatu Ora (novozélandský úrad verejného zdravotníctva) spôsobil, že zdravotné sestry, ktoré podávali smrtiace injekcie, sa aktuálne obávajú reakcie nahnevanej verejnosti.

Jedna zdravotná sestra, ktorá nechcela prezradiť svoje meno, povedala, že bola šokovaná, keď minulý piatok dostala e-mail od Te Whatu Ora, v ktorom jej oznámili, že jej meno sa nachádza na uniknutom zozname.

Najväčší nonozélandský denník Nzherald.co.nz uvádza, že zdravotná sestra si nebola istá, čo má teraz robiť, aby sa cítila bezpečnejšie. Zatiaľ požiadala majiteľa domu, ktorý si prenajíma, aby jej opravil plot.

„Bojím sa, že niekto príde do môjho domu a bude sa vyhrážať mne a mojim deťom,“ povedala.

E-mail adresovaný vakcinátorom ďalej uvádza, že ich mená sa nachádzajú v dokumente uverejnenom na americkej stránke dňa 25. januára 2024.

„Podľa našich vedomostí bolo vaše meno odstránené z verejne dostupného súboru dňa 29. januára,“ hovorí sa v správe. „Musíme však tiež poznamenať, že uniknuté informácie stále prechchováva jedna alebo viacero tretích strán mimo našej kontroly.“

Zdravotná sestra sa obáva toho, že by ju ľudia mohli vystopovať aj po rokoch. Chce, aby sa Te Whatu Ora zaručilo, že bude dlhodobo podporovať všetky zdravotné sestry a pomáhať im zaistiť svoju bezpečnosť.

Únikom dát sa cíti sklamaná. Dôležitosť súkromia bol jej a jej kolegom počas školení hlboko vštepovaný a to isté očakávala aj od Te Whatu Ora.

„Predpokladala som, že ich štandard dôvernosti a súkromia bude na najvyššej úrovni, takmer všetko zapečatené, takže sa nič také nemôže stať,“ hovorí.

Prírodná liečba osteoartritídy

„Som teraz dosť frustrovaná, že nedokázali naplniť svoj záväzok, aby nás ako zdravotné sestry počas pandémie udržali na Novom Zélande v bezpečí.“

Komora novozélandských zdravotných sestier zastupuje asi 6000 členiek a jej riaditeľ David Willis povedal, že sa im ozvalo mnoho znepokojených sestier. Obávajú sa aj toho, že si ich začnú ľudia vyhľadávať a obťažovať.

Wills povedal, že nehovoril osobne s každou zdravotnou sestrou, ktorej sa vyhrážali alebo ju obťažovali, no odborová organizácia poslala všetkým svojim členkám rady, čo robiť, ak by sa tak stalo.

„Samozrejme, zdravotné sestry si uvedomujú, že osobné údaje sa stále nachádzajú v rukách ľudí mimo ich kontroly a to je znepokojujúce až hrozivé, no dúfajme, že Te Whatu Ora podniká kroky, aby sa to už neopakovalo.“

Šéf Te Whatu Ora (obdoba nášho hlavného hygienika) Andrew Slater vo vyhlásení uviedol, že neoprávnené zverejnenie údajov bolo hrubým zneužitím dôvery a je preto veľmi sklamaný.

Úrad podľa neho pochopil, že verejnosť aj zamestnanci mu dôverujú ohľadne svojich citlivých osobných údajov, a preto pracuje na zlepšení vnútorných kontrol a posilnení bezpečnosti dát. Všetkým dotknutým sa ospravedlnil.

Úrad zriadil linku pomoci, na ktorú môžu všetci vakcinátori zavolať a v liste navrhol aj ďalšie služby, na ktoré sa môžu ľudia obrátiť, ak chcú poradiť.

Bývalý zamestnanec Te Whatu Ora Barry Young, ktorý pred časom zverejnil anonymizované údaje o úmrtiach po covidovom „očkovaní“, sa mal minulý piatok postaviť pred súd pre obvinenia „z prístupu k počítaču na nečestné účely“.

Liečba osteoporózy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vakcíny u nás zakúpené odhadom za jeden a pol miliardy eur /nepočíta sa flaštička ale počet dávok v nej – cca 6 po 19,5 eura – tento údaj je zistený z iných uniknutých info v zahraničí/ sú zmluvne utajené – hoci ich kupoval štát! Za takúto NEVEREJNÚ zmluvu by mal ísť niekto sedieť a byť obesený v base, alebo skončiť ako za „Dudského zmenky“.

  Otázka – na tom Novom Zélande vláda a lekári nič?

  • Máš pravdu! Mali by skončiť na Duckého! To je vlastizrada!

  • boji sa ? ááále, čo – a už si spočítala madam, koľko ľudí zabila, koľkí majú doživotné zdravotné problémy, koľko krvavých dolárikov dostala za toto zabíjanie … ?

   a teraz sa bojí ? nuž – má prečo, karma dobehne každého

   • Neměli očkovat pouze lékaři?

    • mariankosnac

     Neviem či mali očkovať len lekári – ako je to pri iných očkovaniach?

     Každopádne je jasné že pri tak obrovskej očkovacej kampani kde ofce stáli v radoch a chceli fakcínku by to doktori sami nezvládli takže by som sa ani nedivil keby očkoval kdejaký zdravotnícky učeň ktorý vie pichnúť ihlu.

  • Kedy budu zverejnene u nas. Tak EURACE hajzlom nesmrdeli? Teraz nech ziju v strachu ako zili neockovany.
   Cekan uz sa kaja hajzel. Nech sa postavi pred sud. Tam nech sa kaja.
   Drzme KOTLLAROVI,aby to dotiahol do konca.
   Vraj mame kvicat ako svine. Tak nech si pokvicia hlavne JARCUSKA,Mikas,Prokopova,Sabaka,Kalavski ……………a dalsi propagatori co sa nabalili na nasom nestasti.

 2. holistický prístup

  Už viete, prečo tie „ochranné“ odevy (skafandre, masky), prečo tie „centrá“ – kvôli anonymizácii vrahov – aby nik nepoznal svojho vraha, vrahov svojich blízkych – aby sa vrahovia (kati) cítili bezpečne (aj kati nosili kukly)! Tieto vražedné beštie sú lovnou zverou – preto vyplakávajú, keď sú z nich strhnuté masky anonymity.

 3. To mne podržte,tak jim nevadilo,že můžou být potencionálními vrahy,ale obávají se,že je někdo pozná. To je mi pěkná cházka.

 4. Ani sa nečudujem – veď ešte aj teraz „ulapia“ dozorcov z koncentrákov a ich súdia. Tak prečo nie, keď vinníci sú známi a vlastne sa spreneverili Hyppokratovej prísahe so smrteľnými následkami!

 5. Kedy budu zverejnene u nas. Tak EURACE hajzlom nesmrdeli? Teraz nech ziju v strachu ako zili neockovany.
  Cekan uz sa kaja hajzel. Nech sa postavi pred sud. Tam nech sa kaja.
  Drzme KOTLLAROVI,aby to dotiahol do konca.
  Vraj mame kvicat ako svine. Tak nech si pokvicia hlavne JARCUSKA,Mikas,Prokopova,Sabaka,Kalavski ……………a dalsi propagatori co sa nabalili na nasom nestasti.

 6. Zlocinci, co pachali trestnu cinnost sa opravnene boja! Mali by byt branni na zodpovednost!
  Chory svet! ZLOCINNY SYSTEM KRYJE ZLOCINCOV!

 7. Galaxie andromeda

  A ktoze ich nahana a ohrozuje?
  Napichane ovecky???
  A co sa cuduju vrahcinami im vypli zdravie a kongitivne myslenie.
  Oni si udelili 11000 tisic vynimiek( chlapa ktory to zverejnil idu lynchovat sudmi) a do oviec do narvali!
  Spravili armadu neempatickych zombikov.
  My nenapichani budeme teraz len pozorovatelia.
  Pekne dovadlo covidfasizmu!

 8. Galaxie andromeda

  A ktoze ich nahana a ohrozuje?
  Napichane ovecky???
  A co sa cuduju vrahcinami im vypli zdravie a kongitivne myslenie.
  Oni si udelili 11000 tisic vynimiek( chlapa ktory to zverejnil idu lynchovat sudmi) a do oviec do narvali!
  Spravili armadu neempatickych zombikov.
  My nenapichani budeme teraz len pozorovatelia.
  Pekne divadlo covidfasizmu!

 9. Veru,aj tu by sa to malo zverejniť,aby ludia ich mohli zlynčovať,inšie si nezaslúžia.

 10. Asi majú tí vaxinátori obavy, že ktovie ako dopadne situácia z vaxvraždnením keďže v spoločnosti sa o tých úmrtiach na vax a kovid „liečbu“ hovorí už dosť – preskakuje to všade. Ja som mal v dobe kovit divadla nejaký výstup pred „svojím“ lekárom ohľadne kovit fašizmu a bol som dosť emotívny a nasratý.
  Odvtedy keď ma lekár niekde stretne, napríklad v obchode tak vidím ako z diaľky aj z dvadsiatich metrov s ním trhne akoby videl vo mne prichádzať svoju smrť. A o arogantnej sestričke – herdegbabe sa to dá tiež povedať ale tá to ako tak psychicky ustojí ale na môj pozdrav „dobrý deň“ musí použiť tlak 200 megapascalov aby jej vôbec jej odpoveď „d..br..'“ prešla cez pery. Ďalšia vec je že v nemocnici pracuje množstvo ľudí, ktorí to vynášajú von a toho sú si tí vaxinátori vedomí, že to hrá proti nim.

 11. + Podělím se zde o nové zjištění – Úplný přepis (v Angličtině): Sherri Tenpenny odhaluje 20 mechanismů poškození „vakcínou COVID“ viz:

  naturalnews.com/2024-03-01-interview-transcript-dr-sherri-tenpenny-20-mechanisms-of-covid-vaccine-injury.html

  „..V nedávném rozhovoru s Mikem Adamsem na Brighteon.com Dr. Sherri Tenpenny hovořila o svém rozsáhlém výzkumu nebezpečí vakcín Covid-19 a zdůraznila 40 mechanismů poškození způsobených těmito injekcemi. Mezi tyto mechanismy patří neurologická degenerace, pronikající krevní mozkovou bariérou, která vedla ke změnám osobnosti a narušení kognitivních funkcí u mnoha jedinců, kteří obdrželi několik dávek a posilujících vakcín. Výzkum Dr. Tenpennyho je založen na recenzovaných publikacích a časopisech a poskytuje informace založené na důkazech o nežádoucích účincích těchto vakcín…

  ..Ve skutečnosti právě vyšla nová nedávná studie velké studie, která hovoří o tom, že mechanismy poškození jsou nyní ještě lépe pochopeny, způsobují turbo rakovinu a potlačení imunitního systému…

  ..Z 20 mechanismů poškození se nyní rozšířilo (zatím) už na 40 mechanismů….

  + Připomínám info, kdy jsem si dal tu práci a sepsal:
  „SEZNAM+ÚČINKY vědecky podložených PŘÍRODNÍCH ANTIBIOTICKÝCH a jiných léčiv, které pomáhají v boji (nejen) proti infekcím“ viz:

  forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=11&t=184

  !! S DNEŠNÍ AKTUALIZACÍ o „přírodní antimikrobiální přípravky“ (rozhodně budu v tomto tématu ještě pokračovat a téma doplňovat). !!

  = ..Proto doporučuji přírodní antimikrobiální/antibiotické=přírodní přípravky, které jsou bezpečnější a účinnější než ty, které vydává vaše místní lékárna..

 12. Také veci sa na Slovensku riešili potichu.

 13. Florida zakáže falešné maso Billa Gatese: Způsobuje rakovinu

  https://aktax.cz/florida-zakaze-falesne-maso-billa-gatese-zpusobuje-rakovinu/

 14. mariankosnac

  Na tej úvodnej fotke sa dáva očkovať aj bývalá Novozélandská premiérka a kovidfašistka Jacinda (po pandémii pre istotu utiekla do USA kde pracuje ako učiteľka). Na fotke je symbolicky doktorka či sestrička na šedom pozadí akože bezvýznamný otrok (ešte aj oblečená v modrom – typická farba odevu otrokov, robošov) a Jacinda je na peknom slniečkovom pozadí ešte aj so svätožiarou a samozrejme pohľad do diaľky nesmie chýbať, vydarená fotka. Ktovie či aj tá jej včelička je pravý Pfajzer…

 15. jak hlasovali čeští a slovenští europoslanci o elektronické identitě propojené se CBDC:

  https://necenzurovanapravda.cz/2024/03/europoslanci-hlasovali-pro-evropskou-digitalni-identitu-propojitelnou-s-cbdc/

 16. Objektívne

  Britská vláda zverí štátnu správu umelej inteligencii…
  https://cdr.cz/clanek/umela-inteligence-uz-zacina-uradovat-britska-vlada-ji-sveri-statni-spravu

 17. Pribrzdeny Nocník N( Nenávisť) dnes vydal článok ze očkovanie proti Covidu je prevencia srdcocievnych chorôb! To ma podrž…Slováci, nenastal čas vypáliť to hniezdo vreteníc???Dokedy budú urážat rodiny obetí po Covid vakcinaciách??? Dokedy???

 18. Jaro Jaroslav

  Denník vreteníc, N= Nenávisť , dnes nabáda k očkovaniu Slovakov proti Covidu! Nie je to urážkou obetí toho vrazedneho očkovania? Nenastal čas vypálit to hniezdo vreteníc!????

Pridajte komentár

*