Vyhrávame: Silnie ľudový odpor voči depopulačnej agende globalistickej elity


Print Friendly, PDF & Email

Vyhrávame: Silnie ľudový odpor voči depopulačnej agende globalistickej elity

(Frank Wreight, LifeSiteNews) Americký komentátor Larry Alex Taunton v nedávnom vysielaní opisuje, aký je skutočný význam pekných slov používaných na marketing globálnej protiľudskej agendy.

Berúc do úvahy útoky na potravinovú bezpečnosť, destabilizáciu národov prostredníctvom masovej imigrácie a strašný dopad programov na zníženie ľudskej populácie, Taunton zdôrazňuje dôležitosť dekódovania nevinne znejúcich fráz používaných pri komunikácii tejto neľudskej agendy.

V nasledujúcom videu rozpráva svoju skúsenosť „špióna na Svetovom ekonomickom fóre“ antiglobalistickému škótskemu politickému komentátorovi Jimovi Fergusonovi, pričom obaja muži súhlasia s tým, že v zápase o vytvorenie bezbožného svetového systému, ktorý nevidí žiadnu hodnotu ľudského života, je „v stávke samotné ľudstvo“:

Tauntona zarazil ležérny spôsob, akým sa na summite WEF vo švajčiarskom Davose, na ktorom sa zúčastnil, používali nevinne znejúce kódové slová pre opísanie desivej globálnej agendy.

„Na ľudských bytostiach záleží menej ako na agende“

V rozhovore z 8. augusta obaja muži diskutujú o prostriedkoch, ktorými sa táto agenda rozvíja a o príjemne znejúcich eufemizmoch, ktoré táto vládnuca trieda používa na opis vecí, ktoré sú skutočne strašné.

„Keď hovoria o udržateľnosti, myslia tým vyľudňovanie,“ hovorí Taunton v úvode predtým, ako presne vysvetlí, prečo je to tak. Jeho poznámky pripomínajú postrehy Georga Orwella, ktoré uviedol v knihe Politika a anglický jazyk:

„V našej dobe je politická reč a písanie do značnej miery obranou neobhájiteľného… Politický jazyk teda musí z veľkej časti pozostávať z eufemizmov. Takáto frazeológia je potrebná, ak chceme veci pomenovať bez toho, aby sme si o nich v mysli vytvárali mentálny obraz.“

Mentálny obraz vyvolaný slovom „udržateľnosť“ a „väčšie dobro“ sú príjemné a prechádzajú bez námietok. Skutočný význam je nevysloviteľný (zabíjanie ľudí), a preto sa nikdy jasne nevysloví.

Udržateľné vyľudňovanie

Obaja muži pokojne a trpezlivo rozprávajú o svojich dôvodoch, prečo sú toho názoru, že tieto pekné slová sú vymyslené tak, aby zakryli nevysloviteľné zlo.

Po prvé, Bill Gates aj Svetové ekonomické fórum (WEF) sú v popredí očkovacích programov a „udržateľnosti“, ktorých skutočné nebezpečenstvo sa ukáže, keď sa tieto pojmy spoja s dôkazmi.

Spoločne s Organizáciou Spojených národov sa WEF snaží znížiť ľudskú populáciu na udržateľnejšie číslo – uvádzané okolo dvoch miliárd.

Ak sa to zdá alarmujúce, je dôležité pripomenúť, že Štúdia národnej bezpečnosti Memo 200 z roku 1974, známa aj ako „Kissingerova správa“, odporučila vláde USA prijať globálny program znižovania počtu obyvateľov.

Stalo sa to realitou nasledujúci rok, keď prezident Gerald Ford podpísal Rozhodnutie o národnej bezpečnosti č. 314 a Kissinger pokračoval vo vytvorení Svetového ekonomického fóra – presne toho typu „medzinárodnej organizácie“, ktorú správa vyžadovala.

Organizácia založená mužom, ktorého meno je synonymom pre smrť miliónov ľudí, vzbuduje podozrenie, ktoré tak jemne vyjadril Larry Taunton:

„Nezdá sa vám to trochu zvláštne, že ľudia, ktorým chcú, aby sme dôverovali v súvislosti s vakcínami, sú presne tí ľudia, ktorí sú najviac protiľudskí?“

V prípade covidových „vakcín“ sa Ferguson odvoláva na prácu Dr. Chrisa Shoemakera pri odhaľovaní alarmujúceho nárastu myokarditídy a šokujúcej pravdepodobnosti úmrtnosti spojenej s novými mRNA vakcínami.

Stop Candida

„Myokarditída sa predtým vyskytovala u jedného z milióna ľudí,“ povedal Ferguson, citujúc Shoemakera. „Dnes sa vyskytuje u jedného z piatich očkovaných.“

Z nich, ako tvrdí Shoemaker, polovica zomrie do piatich rokov od očkovania. Citoval vlastnú dokumentáciu spoločnosti Pfizer o priebehu očkovania, z ktorej vyplynulo, že každý týždeň počas troch mesiacov od začiatku očkovania v decembri 2020 zomrelo 100 ľudí.

Ferguson dospel k mrazivému záveru, že v dôsledku toho „v najbližších dvoch rokoch môžeme vidieť smrť 24 miliónov ľudí“ a to len v Británii.

Taunton a Ferguson pripomenuli poslucháčom, že nejde o ich zistenie, ale o zistenie Shoemakera, ktorého tvrdenia sa opierajú o údaje publikované spoločnosťou Pfizer spolu so švajčiarskou štúdiou, ktorá zistila oveľa vyšší výskyt myokarditídy u príjemcov „očkovacej látky“, než sa pôvodne predpokladalo.

Zločinecký syndikát

Ferguson sa ohľadne politického systému vyjadril, že britským politikom neverí.

„Korupcia siaha na samý vrchol,“ tvrdí s odkazom na mimoriadny prípad nikým nezvoleného britského premiéra Rishi Sunaka. (poznámka: Podobnosť so Slovenskom nie je čisto náhodná. Aj u nás vládnu už 9 mesiacov vlády bez podpory parlamentu.)

„Je to ako keby sme boli riadení zločineckým syndikátom,“ povedal Ferguson a pripomenul, že britský premiér investoval 500 miliónov libier vlastných peňazí do spoločnosti Moderna, ktorej jediným súčasným produktom je „mRNA vakcína proti covidu“.

Sunak medzitým ubezpečoval Britov, že ivakcíny sú „bezpečné a účinné“, pričom si takmer určite uvedomoval, že povedú k mnohým úmrtiam a poškodeniam zdravia.

Zvláštne je, že názov Sunakovho offshorového investičného fondu je „Theleme Partners“ – meno, ktorého vyhľadávanie vráti výsledky pre okultistické „náboženstvo“ Thelema založené neslávne známym satanistom Aleisterom Crowleym.

„V stávke je samotné ľudstvo“

Ferguson verí, že stávky nemôžu byť vyššie, a hoci sú nepriatelia ľudstva hroziví, je tiež presvedčený, že keď sa ľudia prebudia ohľadne tejto agendy, budú proti nej bojovať a vyhrajú.

Ferguson, poukazujúc na to, čo nazýva akýmsi „ľudovým povstaním“, pripomína udalosti z Južnej Ameriky, Kanady a Európy, keď tvrdí, že táto chvíľa nemusí na seba dlho čakať.

Spomína protesty v Nemecku inšpirované Norimberským kódexom a Kanadský konvoj slobody ako príklady rastúceho trendu informovaného a organizovaného odporu voči protiľudskej globalistickej agende.

„Myslím si, že ľudia na celom svete cítia, že na planéte sa deje niečo veľmi zlovestné a že to všetko riadi centrálny orgán, akým je Svetové ekonomické fórum. Ak dokážeme zmobilizovať, informovať, vybaviť potrebnými nástrojmi a povzbudiť našu stranu, môžeme ich paralizovať.

Myslím si, že to bude znamenať obrovský rozdiel pre slobodu nielen v mojej alebo vašej krajine, ale na celom svete.“

Vyhrávame

Ferguson sa usmieva, keď hovorí, že „vyhrávame vojnu naratívu“. Rozhovor uzatvára sľubom, že sa odfotí pred sochou Williama Wallacea, ktorého slávny výkrik „sloboda“ zvečnil Mel Gibson vo filme Statočné srdce.

Títo dvaja poznajú šance na úspech a ich odhodlanie bojovať je inšpirujúce. Sme, ako sa hovorí, uprostred informačnej vojny s politickou ideou, ktorá vníma vlastných ľudí ako nepriateľa, ktorého treba spacifikovať či dokonca zlikvidovať.

Kričte „sloboda“ a boj nikdy nevzdávajte. Ako veria Ferguson a Taunton, spolu môžeme vyhrať.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Frank Wreight, Zdroj: lifesitenews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Konečne tu niekto nechce kričať demokracia /=židokracia/, ale sloboda!

 2. Včera, tedy v den, kdy vstoupil v platnost nový – mnohem přísnější – cenzurní zákon, přišla Ursula von Lejno s prohlášením, na které dostala i patřičné odpovědi.
  Jak tedy Ursula von Lejno v pátek lidem oznámila, že právě začal tento orwellovský zákon platit?

  Na X (Twitter) napsala:

  Přinášíme naše evropské hodnoty do digitálního světa. Prostřednictvím přísných pravidel transparentnosti a odpovědnosti má náš akt o digitálních službách za cíl chránit naše děti, společnosti a demokracii. Ode dneška musí nový právní předpis uplatňovat velmi velké on-line platformy.

  A jaké dostala odpovědi? Podívejte se sami. Někdo je vyjádřil memy, jiný videem a další zkorumpované šéfce EK poslali vzkaz:
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/reakce-na-novy-cenzurni-zakon-eu-obcane-to-davaji-sefce-ek-pekne-sezrat-video/

  • Israismael

   Ona hovorí ,že prináša do digitálneho sveta naše európske hodnoty? Chrániť deti ? Chrániť spoločnosť? Chrániť demokraciu? ..Tato žena ,táto zruda,ktorá je jedným zo zástupcov Lucifera na Zemi ,chce chrániť ? ..Pane Bože dobrotivy ,vezmite už toto hrozne temno z tejto Zeme, a navždy ho odstráňte ! … aktivujte svoju Božiu Vôľu a začnite Očistu na tejto planéte,vo vesmírnej časti zvanej Ephezus,kde je ukotvená táto krásna ale sprznena Zem(EARTH) a očistite ju od všetkého temna,tak ako ste už očistili ďalších šesť svetových vesmírnych časti mimo EPHEZUSU ,aby ľudia konečne začali žiť podľa vašej božej vôli a nie podľa vôli temných ,ktorí otravujú tento svet už tisícročia a chytajú ľudí v miliardách do ich pasce…
   Táto zem už nemôže viac nosiť temných ľudí a je posledná v hrubohmotnosti ,ktorá čaká na Očistu ..
   Pozn: Hrubohmotnost nie je iba naša planéta a naša slnečná sústava ,ale sú v nej zahrnuté ďalšie svetové diely a sústavy ,telesa kde žijú ľudia ako my a je ich celkove sedem …V šiestich už prebehla očista ,naša ako posledná čaká na Očistu a Súd ..

  • Šiřte tohle video všude kde můžete, zazálohujte ho ,ať se dostane k co nejvíce lidem , hlavně teď před volbami .Děkuji.

  • Odporná globálna zločinecká organizácia – to už nemá nič spoločné s vierovyznaním! Sekta v sekte!

  • svatoslav butora

   Hnusná ideológia všetkého zla schopného nacizmu z čias Hitlera sa objavila ako skurvené dielo tohoto „pravdivého“ videa, ktoré obhajuje banderizmus rádoby „ukrajinských“ Slovanov a šliape po pravde až do výšky jazera krvi zavraždených obetí úžasného nemeckého nacizmu a nimi nacizovanej časti slovanského obyvateľstva – a pritom súčasne ukazuje nenávistným ukazovákom jeho špinavých kabalistických autorov na Rusko a SSSR, akoby sa tam nacizmus a odporná Kabala zrodili.
   Pritom neľudská Kabala a nacizmus sa zrodili na Západe a odtiaľ vždy smerovali útoky a vojny proti SSSR a Rusku a dnešnému SNS.

   V skurvenom svete politiky a politikov anglosaského sveta prašivé „pravdivé“ dezinformácie tohoto nenávistného videa nájdu svojich verných poslucháčov.
   Vo svete národov Východu a Ruska a SNS a obnovovaného SSSR a tiež u nás všetci, ktorí vedia, čo vyvolali svojími skutkami nemeckí a anglosaskí agresori a ukrajinskí banderovci a darebáci z USA a z Nemecka a z Francie atď.,
   k presadeniu smrdutej prašivej nacistickej „pravdy“ z ďalšej ožívajúcej odnože/ chápadla Kabaly a WEF a WHO a celej akože rádoby OSN -koordinačné centrum NWO- ( v krátkosti toto svetovládne Monštrum má názov Svet Kapitálu) – ktorú nám „pravdivo“ s potrebným nacistickým rozhorčením oznámilo toto ich „pravdivé“ nenávistné video oznamuje : nedojde; nebudú mať šancu. Nebudú mať šancu. Ich „pravda“ je mŕtva ožívajúca zdochlina z anglosaských a nacistických spomienok na nedokončenú prácu Wehrmachtu pred rokom 1945…

  • Marek Košice

   K tomu „Dvojníkovia Putina“ z dokumentu asi toľko. Jeden a ten istý človek môže vyzerať v rôzne časové obdobia INAK, v zmysle určitých odchýlok vo výraze tváre, jej plnosti/plochosti, pohľadu. Avšak hlas, spôsob reči, mimika, gestikulácia ostávajú. Stačí zmeniť životný štýl a za nejaký čas aj v tvári vyzeráte inak. Lepšie alebo horšie. Putin ale podstupoval aj plastiky, takže… čo ideme riešiť? Samozrejme je to každého vec aký názor má na existenciu alebo neexistenciu Putinových dvojníkov VYSTUPUJÚCICH PRED KAMEROV S PRÍHOVOROM (a teda nie niekde s ochrankou na ulici, so slnečnými okuliarmi a jedným zamávaním publiku, bez ceknutia). Mňa však život naučil NEZAPÁJAŤ emocionálnu vieru do skladačiek reality. Niekto, kto je fanúšikom existencie dvojníkov, bude vidieť dvojíkov mnoho krát tam, kde nie sú. Ja mám k dvojníkom absolútne citovo NEPODFARBENÝ postoj ako ku všetkému (aj ku Plochej Zemi). Na ničom a nikom (okrem určitých osôb v mojom okolí, napr. mamka, sestra…) neulpievam. Preto nemám najmenší problém opustiť svoje skalopevné presvedčenie, pokiaľ zistím, že je chybné. Vtedy okamžite prestane byť skalopevným, A JA TO AKO OPAK ZBABELCA kľudne „vytrúbim“ do éteru, že som sa mýlil v tomto a hentom. Ale považovať Putinove vediá z rôznych období jeho života, v rôznom osvetlení a v rôznom rozlíšení za jasný dôkaz že má dvojníkov (pričom k tomu vieme, že minimáááálne 1x podstúpil plastiku – ale nebuďme naivní, bolo to X krát), to je už úsudok riadne podmienený emocionálnou vierou v to. A emocionálna či mechanická viera sú najväčšími nepriateľmi hľadačov pravdy.

  • Marek Košice

   Z videa :

   Reči o dvojníkovi údajne v roku 1996 pri operácii usmrteného Jeľcina…sú veľká sr*čka, pretože na fotke z roku 1997 síce ukazujú nejaký divný Jeľcinov ksicht (ako keby to ani nebol on), ale v roku 1999, keď odovzdáva žezlo Putinovi, tak je to zase ten istý Jelcin ako v roku 1996, len o tri roky starší = vyzerajúci ako v roku 1996 a vôbec nie ako v roku 1997… Zožente dobré video s ním z roku 1997 a môžme sa rozprávať na túto tému a porovnávať…Ale nezoženiete.

   „Patria do tajného…Patrili/patril/patril do tajného….Tajný parát…Tajné toto, tajné tamto…TAJNÉ PRED KÝM, K*RVA? Už o tom hovorí Icke dobrých 30 rokov, a Icke je asi najčítanejší „konšpiračný teoretik“ (mám ho rád, ale súhlasím s ním nie v úplne každej veci)…

   „Všetko ovplyvnila Barbara Bushová, ktorá ovládala bytosť brán strážkyne podsvätia.“………. Znie to ako rozprávočka. K tomu overiteľnosť tej citovanej informácie je doslova a dopísmena NULOVÁ.

   „Božia prozreteľnosť už pôsobí…A všetci títo bastardi už nie sú medzi nami…“….. No lenže ten váš VYMYSLENÝ BOH vlasntne urobil TOTÁLNE HOVNO, pretože tí bastardi umreli na starobu.

   25:40 …. Zmysel tohto fotoshopu? Na dôveryhodnosti videa to teda nepridá…

   26:00 …. Áno, má trochu iné oči. A prečo asi? Pretože jeho „záľuba“ v plastikách (svoj „rybý ksicht“ bez brady aj tak neporidšil) sa týka celej tváre, a logicky si dá vyplniť aj oblast pod očami, viečka…A to zmení okolie očí.

   26:17 …. robia klon s totožnou mimikou, gestami a hlasom, no nedajú si pozor na to, aby uši vyzerali aspoň na 90%, keď už nie na 98% (aby som nebol príliš detailista) rovnako? Ale prosím vás…

   27:18 ….. čo sa tým snažil „dokumentarista“ naznačiť? Že Putin sa hýbe ako živý človek, má hlas ako mal vždy, rovnakú mimiku a pohyby ako mal vždy, ale má nejakú robotickú nohu, či? Dôkaz, že tá fotka je bez úpravy JE KDE? NIKDE. Ale tu nastupuje emocionálna viera – KTO CHCE VERIŤ, TEN UVERÍ. Kto chce VEDIEŤ, ten neuverí, pretože NEEXISTUJE DôKAZ (alebo nám ho aspoň nikto nedal), ktorý by potvrdil (a vlastne – potvrdil čo?…) autenticitu obrázku.

   30:20 ………. Video sa úplne POCHOVALO……… Proste sr*čka….

   30:27 ………. Tak to aj tí najlepší vynázelcovia, guruovia, jogíni, mystici neboli ľuďmi… pretože väčšinou boli bezdetní………. Amatérizmus.

   30:34 ………. Hmm….takže „svetoví lídri“ PODĽA VIDEA NIE SÚ ĽUĎMI (a preto väčšina z nich nemajú deti – ako zaznelo vo videu), ale ZÁROVEŇ sú to potomkovia fašistov, a teda ich deti… Krása…. Takže sú a nie sú ľuďmi, podľa toho, ako sa to rozprávkárom hodí….

   31:16 ….. Vo videá sa rozprávač pýta : „Čo čaká každého zradcu!?“ a nasleduje videoukážka z nejakého filmu, kde zradca schytá guľku. No…ja neviem, že by tie staré svine ktoré ovládajú svet (tí najvyšší zo známych) a ktoré pomreli tesne pred stovkou či dokonca po, pomreli na guľku…. Takže ďalšie plané reči…

   34:10 ………..Zatykače na Rotschieldovcov a ďalších megavplyvných zradcov SÚ NA H*VNO. Každý príčetný človek to vie, a „jedna vlašťovka jaro neďelá“, keď raz za čas niekoho menej význameného obetujú…

   Ďalej k videu :

   PLNE SÚHLASÍM S JEHO ÚPLNÝM ZÁVEROM.
   PLNE SÚHLASÍM S TÝM, ŽE JE VEDENÁ GENOCÍDA PROTI SLOVANOM ICH POŠTVÁVANÍM PROTI SEBE.

   Ale inak sú vo videu aj nejaké sr*čky, ktoré som vyššie v príspevku vypísal.
   A netreba si pred tým zatvárať oči.

 3. VIDEO: Hamranova polícia zatkla advokátku Adrianu Krajníkovú, ktorá bránila občanov proti totalitným covidovým opatreniam, a násilne ju odviedla do pristaveného policajného auta

  https://www.infovojna.bz/article/video-hamranova-policia-zatkla-advokatku-adrianu-krajnikovu

 4. PRd vyhráváme! Převrat temnou mocí na planetě stále pokračuje 🙁

  Scénář falešné války pomalu končí, připravte se na scénář falešné pLandemie v2.0..:
  K tomu Biden oznámil, že právě podepsal návrh na financování nové „vakcíny“, která „funguje“ a doporučuje ji všem
  :VS:
  CDC varuje, že nejnovější „varianta“ COVID-19 BA.2.86 infikuje plně očkované osoby a přiznává, že vakcíny dále nefungují.

  A mimochodem, jediní obyvatelé Západního Maui, kteří přežili požár v Lahaině, jsou ti, kteří NEPOSLOUCHALI úřední příkazy, aby zůstali na místě.
  = Dočetl jsem se, že na Maui má asi 10 milionářů/miliardářů „panství“, která kupodivu požáry nezasáhly. Když guvernér mluví o výstavbě pracovních bytů na Lahaině, myslí tím ubytovny pro námezdní otroky elitních obyvatel? Hele, někdo se o ty trávníky starat a uklízet ta sídla musí, ale asi je příliš smradlavý na to, aby bydlel v blízkosti pánů a dam.

  A OSN vypouští „digitální armádu“, aby cenzurovala online „dezinformace“ po celém světě.

  + Zprávy o bezhlavých tělech nalezených při havárii Wagnerova letadla podporují spekulace, že Prigožin byl mrtvý již před letem.

 5. Vypada to tak, ze progresivni nacisti sa nepripravuju len na volby, ale aj druhe kolo genocidneho ockovacieho teroru, ked odstranuju demokratickych protivnikov !!!
  https://www.infovojna.bz/article/video-hamranova-policia-zatkla-advokatku-adrianu-krajnikovu
  EU objednala miliony smrtiacich mnamiek a falosny mainstream uz pomaly rozbieha strach s novou variantou covidu! A vsimli ste si kolko clankov sa zrazu objavuje v suvislosti s rakovinou? Uz je moze sposobit naozaj vsetko, len covid mnamky nie; A z nicoho nic tu mame narast turborakoviny u mladych.. asi nie z cokolady, ako tvrdia psychopaticki novinari a lekary !!!

  • Tá hra je fakt „zábavná“. A keď prídu ďalší k moci, tak Tí istý čo majú pomáhať a chrániť, sú platení z daní pracujúcich občanov, budú slúžiť zase im a tak ďalej a tak ďalej. V takej organizácii nemôže vydržať človek so svedomím a vlastným postojom. Šak plním len rozkazy !!!

   Vyskúšame si všetky možné role, aby sme pochopili aké je to keď…

   Hra naberie na spáde a „zábava“ ešte len začne…a pôjde dovtedy, kým všetci nepochopia.

   V nekonečne času dosť…

   • Marek Košice

    Akurát, že my to nekonečno vnímame ako galeje. 🙂 A tento fakt môže byť ukradnutý len „Umelej Inteligencii“, ktorá bez súcitu hrá svoju generovanú hru za možno (a to je mrazivé) účelom, ktorý v skutočnosti nemá žiaden zmysel.

  • Otevřít už to jde, občas je potřeba počkat jeden či dva dny, aby bylo video n a YT funkční anebo ho přehrát na jiných úložštích. Většina používá YT, při tom jsou jiné a spolehlivější, vimeo, rumble. odysee,…, ale jsou jediunci kterým to je tozbytečné vysvětlovat, protože to nepochopí.

   • Po 25. auguste 2023 plati cenzúra na nemainstreamový obsah pre všetky internetové služby a siete, ktoré majú nad 10 miliónov respondentov – čo sa týka minimálne You Tube, takže tam dáva dokumenty naozaj už len idiot a preto to ide do hajzlu!

 6. Aby sme mali predstavu, čo sa chystá v zime na nás, čo tie satanské psychopatické hovná chcú spustiť: https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/joe-biden-chystame-nove-vakciny-na-covid-a-dostane-je-kazdy-bez-ohledu-na-to-zda-je-uz-dostal-nebo-ne-video/#comment-41496 ! Šírte to ďalej !!!

  • rozhovor se soňou pekovou – jdeme do finále hodinu a čtvrt
   https://vk.com/video469828878_456240674

  • hľadač pravdy

   Citácie z uvedeného článku:

   => najvyšší slobodomurár Biden:
   ,,Chystáme nové vakcíny na Covid a dostane je každý, bez ohledu na to, zda je už dostal nebo ne”
   a ďalej:
   ,,V pátek Joe Biden oznámil, že plánuje požádat Kongres o více finančních prostředků na vývoj nové vakcíny proti covidu, „která funguje“.
   ,,Biden varoval, že tuto novou vakcínu již dostanou všichni navzdory předchozímu stavu očkování.”

   => najvyšší slobodomurár Tony Blair v Davose 2023 na World Economic Forum povedal:
   ,,V prejave na výročnom zasadnutí Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose architekt vojny v Iraku a bývalý premiér za Labouristickú stranu Tony Blair uviedol, že hoci čínsky koronavírus v povedomí verejnosti ustúpil, vlády musia pokračovať vo vývoji digitálnych systémov sledovania vakcín vrátane nešpecifikovaných očkovaní proti „najnebezpečnejším chorobám sveta“.

   „Potrebujete údaje, musíte vedieť, kto bol očkovaný a kto nie. Niektoré z vakcín, ktoré sa dostanú na trh, budú mať viacero očkovacích látok… takže musíte mať riadnu digitálnu infraštruktúru a väčšina krajín ju nemá,“ povedal bývalý britský premiér.

   “Myslím si, že existuje obrovský impulz pre národnú digitálnu infraštruktúru, digitalizácia v zdravotníctve je jednou z najdôležitejších zmien v hre, musíme pomôcť krajinám vytvoriť národnú digitálnu infraštruktúru, ktorú budú potrebovať s týmito novými vakcínami,“ dodal a prezradil, že lobuje v krajinách G20, aby prijali tento prístup.“

   => ,,digitalizácia v zdravotníctve je jednou z najdôležitejších zmien v hre“ !!
   =>>> najdôležitejšia ZMENA v HRE !!!
   —————————————————-
   => ,,nové vakcíny”; ,,vývoj novej vakcíny”; ,,vývoj digitálnych systémov sledovania vakcín”; ,,digitálna infraštruktúra pre nové vakcíny”!
   => toto spĺňa ,,nová vakcína” vo forme mikroihličkovej náplasti!!
   =========================================================
   Keď do vyhľadávača zadáte slová/ slovné spojenia: ,,Microneedles”; ,,Micro-needle patches”, tak vám ukáže množstvo odkazov, štúdií, obrázkov, videí,… Niektoré na ukážku….

   Microneedles: A New Generation Vaccine Delivery System:
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33919925/

   Microneedles: a new way to deliver vaccines:
   https://pharmaceutical-journal.com/article/feature/microneedles-a-new-way-to-deliver-vaccines

   videá:
   – In-Depth: Micro-needle patches for COVID-19 vaccine
   https://www.youtube.com/watch?v=swBBpJ1Maic

   – Researchers Develop Microneedle Patch for Flu Vaccination
   https://www.youtube.com/watch?v=AhSAQTVLkvQ
   a tak ďalej, atď.

   Zrozumiteľne to pred pár rokmi vysvetlila Dr. Carrie Madejová v tomto videu, v čase od 6min, 5s:
   https://otevrisvoumysl.cz/dr-carrie-madej-bitva-o-lidstvo-vakcina-proti-covidu-19/

   Súhrnnejšie som mikroihličkové náplaste, čo je technológia kvantových bodov, čiže kvantové tetovanie – mikročip novej generácie uviedol napríklad tu:
   https://www.badatel.net/sleduju-nas-medzinarodny-system-klasifikacie-chorob-na-prikaz-who-pridal-diagnozu-pre-neockovanych/#comment-171525
   Odhadoval by som, že satanisti a ich prisluhovači práve s týmto prídu niekedy v priebehu nasledujúceho roka, pravdepodobne v prvej polovičke roka 2024, čo bude sprevádzať, ako zvyčajne aj masívna/mamutia celosvetová propaganda a bude sa čakať na reakciu svetového obyvateľstva k tomuto, a podľa reakcie ľudstva si to zákulisní manipulátori vyhodnotia a potom prispôsobia ďalšie nasledujúce kroky vo svojich satanských plánoch….

 7. [ Ezoterika ] 2023-08-16
  Myšlenku vakcín přinesl anglický svobodný zednář Edward Jenner v roce 1796. Nikdy nešlo o pomoc lidem nebo léčení nemocí. Vždy šlo o vstřikování toxinů do lidí a jejich oslabování všemi možnými způsoby, a přitom profitovat ze zločinů. Nic jako ̎bezpečná vakcína ̎ neexistuje. Jediné, na co jsou účinné, je postupné ničení lidského těla. Všechny vakcíny obsahují chemikálie, toxiny, geneticky modifikované organismy, zvířecí a lidskou DNA. Ani jedna vakcína není dobrá pro vás ani vaše děti. Žádná. Tak je přestaň brát. (pozn. tady je věcí, které nejsou dobré, a stejně si je držíme.. tak proč zmiňovat jen vakcíny?)

  Následky vakcín: Poškození mozku, ochrnutí, srdeční onemocnění, krevní sraženiny, pokles bílých krvinek, ztráta sluchu a zraku (vysoké procento dětí potřebuje brýle do pěti let, je to stále horší), imunitní systém, další neplodnost, rakovina, autismus, rozbití DNA a další. Mnoho dětí, které umírají během dnů až měsíců po narození, je způsobeno několika smrtícími injekcemi, kterým říkáte vakcíny. Covid vakcína způsobila miliony úmrtí, počet nadměrných úmrtí na celém světě stále roste kvůli očkování Covidem. Způsobuje srdeční selhání, křeče, mozkové nádory a leukémii, také jak jsme zmínili neplodnost a mrtvé narozené děti. Vydržte, tím to nekončí. Temní pracují na nové vakcíně, která je mnohem horší než útok Covidu. Plánují to použít jako lék na další nemoc/pandemii, kterou se chystají rozpoutat. Má lidstvo dost a dostává se ze stavu transu, nebo lidé znovu propadnou lžím?
  http://channeling.safo.cz/detail.php?id=4880

 8. Jednoduchá

  …presne tak, tento svet je ,,len“ ilúzia…v skutočnosti je to pretváranie sveta Svetlom alebo temnom….

 9. Škodlivý účinek infrazvuku na lidskou srdeční tkáň je nesporný. Mainstream to také roky potvrzuje, například MDR.de (zrušeno v březnu 2023!) nebo Švábské noviny : Kardochirurg o nebezpečích větrných turbín: „Infrazvuk oslabuje srdeční sílu.“
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/infrazvuk-z-vetrnych-turbin-poskozuje-lidske-srdce/

  • Marek Košice

   Nesporne škodlivý účinok na srdečné tkanivo má aj veľký smútok a veľké sklamanie. Preto treba byť „nad vecou“ a informáciami o tomto Pekle v ktorom žijeme sa netreba nechať „dať dole“.

 10. Víkend – a diskusia úplne v prdeli – a to je tu pravidelne!
  Dobre – tak ja rozprúdinm tému jehovisti – lebo je to slobodomurársky a jezuitsky zásadné! Tak nech sa mi sem ku.va neháčkuje nejaký ejakulát!

  Základná otázka – na ktorú my nepoznáme odpoveď – a zároveň základná paradigma!

  Jehovisti — „Dobrý deň – môžme sa s vami rozprávať o bohu?“

  Odpoveď – „Dobrý deň – položím vám len jednu otázku – STE SCHOPNÍ OBSIAHNUŤ BOHA /ku.va som vynechal/?

  Ak hovoríte áno – klamete – a practe sa!
  Ak hovoríte nie – nemám prečo s vami strácať čas! Practe sa!

  • A jaký máš názor na „hnutí hare krišna“.
   Osobní zkušenost s jehovisty:
   Jehovisti rádi zabírají (přivlastňují) majetky druhých..

   PS: o víkendu si většina ráda trochu odpočine…

   • S krišňákmi nemám žiadnu skúsenosť – mimo ich účasti na na festivale vegánov 25 rokov dozadu. Ale zase nabehli kravaťáci jehovisti – ich postup je tak pre obeť s IQ 80 – a v zlom sociálnom stave. Poznám ich metódy veľmi dobre – cielene si vyberajú osamotených ľudí – ale s majetkom. Oni im ponúknu societu. Ale niečo za niečo, lebo inak exkomunikácia – a ešte sa budeš báť. Otváram to preto – kde boli počas covid teroru?

    Pre nich boh je Jehova, takže sú to židovskí satanisti, ale ako baranidlo-zaklínadlo používajú Ježiša Krista a „slovo božie“ – ktoré konkrétne oni pozmenili najmenej 120 krát – zdroj. prof.Veith.

    Jehovista Matej: V tej sekte som zažil psychické peklo. Veľa svedkov je na antidepresívach, sú stále pod stresom (Rozhovor)
    https://refresher.sk/122766-Jehovista-Matej-V-tej-sekte-som-zazil-psychicke-peklo-Vela-svedkov-je-na-antidepresivach-su-stale-pod-stresom-Rozhovor

    • Ponukaju zidovstvo pre katolikov, bohuzial aj zo sucasnej rimskokatolickej cirkvi je uz judaizovana sekta

     • Všetky náboženstvá sveta vyvierajú z jedného a toho istého prameňa; majú spoločnú podstatu a rovnaký cieľ: Rozdeľ, a panuj!

  • Marek Košice

   „Dobre – tak ja rozprúdinm tému jehovisti – lebo je to slobodomurársky a jezuitsky zásadné! Tak nech sa mi sem ku.va neháčkuje nejaký ejakulát!“ … Stačí, keď ho prestaneš uvoľňovať zo svojho tela a máš vyriešené… Či už si chodí von kedy sa mu zachce? Hádam nie…

  • Treba to urobit ako v tom vtipe.Chlapik v panelaku vojde do napustenej vane,ked zapocuje vchodovy zvoncek.Nasraty vyjde z vane zdvihne domovy telefon a spyta sa kto je tam? Odpoved,svedkovia jehovovi.A čo chcete? Rozpravat sa.A kolko vas je?Dvaja.Tak sa rozpravajte a polozi telefon.

 11. Dnes z mojej strany – na chvíľu k téme – Matička Zem:

  Sme veľmi „divná“ (divoká – agresívna) civilizácia. Rozkrádame a ničíme všetko možné, čo je na našej planéte k dispozícii. Pre miliardy ľudí je naša planéta len akýmsi „mŕtvym“ kusom hmoty. Je pre nich ťažko predstaviteľné, že je Živá. Môžeme Zem obývať, lenže my ju chcem dobývať! Chápem, že je pohodlnejšie pre súčasného človiečika – veci MAŤ ako – nemať.
  Bolo predsa našou úlohou vytvoriť na Zemi harmonickú kolektívnu Bytosť, vzťahy založené na spolupráci a vzájomnom duchovnom pochopení. Pretože všetko súvisí so všetkým, všetko je prepojené. Každá výchylka vyvoláva nejakú udalosť. Každý krok proti Rovnováhe našej planéty Zem, sa nejakým spôsobom vracia…

  O čom rozprávam?
  Vyšla mediálna správa asi na takej na úrovni, že v dedine Horná-Dolná, boli v potoku otrávené ryby z dôvodu vyliatia močovky z fekálu do daného potoka. Príslušné veterinárne a iné orgány skonštatovali, že všetko je v poriadku, človek sa nemusí (vraj) obávať, napriek tomu, že daný potok je hlavným pitným zdrojom ľudí v danej dedine..

  Konečne k veci:

  „Japonsko od 24.8.2023 do konca augusta plánuje vypustiť do Tichého oceánu viac ako 1 milión metrických ton upravenej rádioaktívnej vody z jadrovej elektrárne Fukušima a toto vypúšťanie má trvať cca 30 rokov. Začiatkom júla spoločnosť TEPCO dostala k tomu súhlas od Medzinárodnej agentúry pre atómovú energiu (MAAE), Pozn.: – patriaca do štruktúr OSN.

  Po dvojročnom preskúmaní medzinárodný dozorný orgán pre jadrovú energiu uviedol, že vypúšťanie upravenej vody bolo v súlade s bezpečnostnými normami agentúry, so „ZANEDBATEĽNÝM rádiologickým vplyvom na ľudí a prostredie“. Vo Fukušime je však situácia veľmi odlišná (akoby to bolo pri iných jadrových elektrárňach), keďže ide o poškodenú elektráreň.
  Jednu látku z tejto kontaminovanej vody nemožno odstrániť a to rádioaktívny TRÍCIUM. Často sa udáva, že súvisí so zvýšeným rizikom vzniku rakoviny.

  Pozn: Japonské úrady sa pôvodne rozhodli skladovať kontaminovanú vodu v obrovských nádržiach, no už im dochádza miesto. Bolo postavených asi 1 000 nádrží, ktoré majú v súčasnosti obsahovať 1,3 milióna ton odpadovej vody. Japonské úrady varovali, že skladovacie kapacity sa blížia k svojmu limitu a dosiahnu saturáciu do roku 2024. Elektráreň sa tiež nachádza v oblasti s vysokým rizikom zemetrasenia – čo znamená, že nové otrasy by mohli spôsobiť únik nádrží.“

  https://www.imeteo.sk/spravy/japonsko-uz-o-par-dni-planuje-vypustat-radioaktivnu-vodu-do-oceana

  P.S: A keď ešte niektorý človiečik nepochopil, že ak sa Zem (ktorá tu živí ľudstvo tisíce rokov) Zatrasie, aby spláchla túto nekonečnú špinu a všetko to svinstvo a aby sa mohla znovu slobodne nadýchnuť a plynule ďalej dýchať, tak buďme si istí, že už nebude brať ŽIADNE ohľady na nejakého Homo sapiens-(debilicus). Už NIE!!

  • A toto všetko robí človek, ktorý si myslí, že je vzdelaný na úrovni , pácha to dobrovolne nik ho do toho nenúti°°

   • Dovolím si rozviesť Tvoju spätnú väzbu, ak teda – dovolíš..

    Citujem:
    „Vedec z CERN-u varuje: Zakopte vojnové sekery! KOLAPS NAŠEJ ZEME JE NA DOSAH! Toto je absolútna nevyhnutnosť na zabezpečenie prežitia našej planéty!
    Významný časticový fyzik Egon Cholakian, spojený s projektami CERN-u vyzýva svetových vedcov, aby sa spojili v záujme prežitia ľudstva.
    Je evidentné, že Zem zažíva rýchlu eskaláciu extrémnych klimatických a geodynamických udalostí. Dochádza k výraznému nárastu výskytu a veľkosti seizmických, vulkanických, hydrologických, atmosférických, gravitačných a tepelných anomálií, upozorňuje vedec.
    Okrem toho sme nedávno zistili množstvo alarmujúcich anomálií vo všetkých vrstvách zemského systému . Dochádza k mimoriadnemu posunu a destabilizácii zemského jadra, k sporadickému a chaotickému zrýchleniu rotácie planéty a k posunu jej rotačnej osi. K tomuto scenáru sa pridružuje kritické oslabenie a vznik atypických anomálií magnetického poľa a zmena zloženia horných vrstiev atmosféry. Tieto udalosti vyvrcholili extrémnou aktiváciou magmatických ohnísk a sprievodným nárastom zemetrasení v hlbokom plášti, čo spôsobilo zníženie tepelnej vodivosti oceánu,“ vymenúva Cholakian. Varuje, že v dôsledku toho naše oceány stratili svoju schopnosť fungovať ako kompenzačný a chladiaci mechanizmus.
    Všetky tieto alarmujúce faktory svedčia o jedinom – naša planéta je na pokraji sebazničenia a Ľudstvu zostáva už len pár rokov na odvrátenie tejto hroziacej katastrofy.“ Toľko citácia zo zdroja nižšie.

    https://www.hlavnydennik.sk/2023/08/17/vedec-z-cern-u-varuje-zakopte-vojnove-sekery-kolaps-nasej-zeme-je-na-dosah

    P.S:1 Zem je živý organizmus vytvorený na holografickom princípe.. Každá jeho časť obsahuje Celok a Celok vie o každej svojej Časti. Ak hovoríme o Vesmíre, alebo o Zemi, o akejkoľvek súčasti tohto životného rámca, všetko v sebe nesie prvok Synchronicity. Keď potom dôjde k nejakej (nádherne povedané ) „nepozornosti“ , t.j. k proti-ľudskému premýšľaniu, správaniu sa alebo jednaniu – konaniu, Synchronicita začne všetko vyvažovať. Niekto tomu hovorí Zákon akcie a reakcie alebo Príčiny a Následku, alebo v jednoduchosti stačí povedať – Pohyb Bytia.

    P.S: 2 – O.K Súhlasím s názorom, že za všetkým ZLOM hľadaj Globálnu elitu, DS, Iluminátov, Satanistov, Čierna šľachta, Black Rock, etc., jednoducho – oni majú veľmi veľa podstatných mien a prívlastkov. Ale títo „ľudia“, majú tak prepracovanú celosvetovú štruktúru svojich „otrokov“, ktorým slúžia ďalší otroci a znovu ďalšia štruktúra otrokov nižšie cez neziskovky, vlády, verejnú správu, ktorí už ani nemusia byť vyložene členmi židovskej sekty, sú to tzv. „obyčajní“ sLOVEci, zapredaní za tých štandartných 30 strieborných, aby vykonávali všetko to, čo im pániček z vyššej štruktúry nakáže. Zapredané Svedomie, Duša, Česť, proste celý ten jeho posratý život, bez známky akejkoľvek vlastnej sebareflexie, ovšem s dopadom na takmer celé Ľudstvo, v našom prípade – na celé Slovensko..

    Lebo Ty máš za to, že „štandardný“ Slovák nikdy nevylial tú močovku do toho potoka, že ľudia z Osady nezaplienili rieku bordelom z komunálneho odpadu? A betónové pokrytia veškerej voľnej ornej pôdy na vidieku rodinnými domami – neschváli v konečnom dôsledku zas ten starosta obce – Slovák? Lebo – tzv. „všimné“, ďalej – dane z nehnuteľnosti, majú zrejme pre neho vyšší životný význam, ako orná Pôda? Takže nevyviňujme z toho ani „roduverného“ Slováka, ktorý má akú – takú Moc a ktorý ju úspešne premieňa v prospech seba, ale áno – paralerne i v prospech tzv. vyšších štruktúr – pod „pláštikom – Služba Vlasti“. Je toho oveľa viac, napr. výruby lesov, stavby v ochrannom pásme vo vysokohorskom tatranskom prostredí, vedomá likvidácia výroby slovenských potravín..

    P.S:3– Ja som si v ten istý večer pozrela dokument, myslím že od Magdalény z 26/08/2023 at 19:43 , ktorý hovorí v hlavnej časti (cca od 20 min.) o tom, komu slúžil a v t.č. slúži – Putin..
    Ja si nedovolím to popierať, ale ani potvrdiť, koľko z celej Pravdy sa v tom dokumente nachádza.. Pozrela som si to video do konca a keď som v posledných minútach videla a počula, KTO za celým Dokumentom stojí, tak som Duchom spozornela, za pár sekúnd v hlave zablikali kontrolky, nakoľko znovu zas a zas som narazila na tzv. Tvorivú spoločnosť, o ktorej sú informácie, že je v tom nosná sila – Allatra.
    Apropó, už sa tu niekto vyjadril o tom, že kto to je nejaký Panamarov, samozvaný Cár, ktorý kvázi vykúpil celú Ruskú Zem (a neviem, či už nie aj tú Slovenskú) s tým, že bude patriť všetkým tým, ktorí sú členmi tzv. Tvorivej Spoločnosti ?! Nie je náhodou tiež ten Panamarov člen nejakej konrétnej „sekty“, ktorá ho „najala“ na túto prácu? Pozri si v Odkaze na Slovanské noviny nižšie – do Dokumentu na str. 6, aké satanské symboly sú tam „oštemplované?“

    https://slovanskenoviny.sk/dekret-celosvetova-rada-suverenov-2/

    A nehovoril si to – náhodou – Ty, Maroš, že nestačí sledovať len to – Čo sa hovorí, ale aj – Kto to hovorí? Proste narážam len na to, že vyselektovať a vnútorne absorbovať v dnešnej Informačnej vojne denne z tisícok informácii práve TIE, aby bol človek s nimi ako-tak – stotožnený (a nebol tými informáciami – o*jebaný), nie je – ale že vôbec NIE JE – žiadna sranda..A kto sa tomu skutočne na pravidelnej báze nevenuje – tak sa v tom stráca. A tu je Následok – Príčiny: Zvolí Matoviča, Šimečku, Naďa a ďalších – celým ich duchom – oddaných a poslučných otrokov – vyšších Otrokov..

    Len toľko – bez akejkoľvek – konfrontačnej vôle..

Pridajte komentár

*