Prečo sa Korčok nesmie stať prezidentom? Lebo ten kryptofašista hlasoval na Rade EÚ za zaradenie Hambálka na sankčný zoznam ako jediného občana SR/EÚ. Bez rozhodnutia súdu mu zničil život!

Gatesova GAVI aliancia: Zdroj teroru, globálnych lockdownov a očkovacieho nátlaku


Print Friendly, PDF & Email

Gatesova GAVI aliancia: Zdroj teroru, globálnych lockdownov a očkovacieho nátlaku

(Lance D. Johnson, Natural News) – Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) podnecuje vznik globálnej zdravotníckej diktatúry, keď prikazuje všetkým členským štátom presadzovať totalitné lockdowny a vydáva ďalekosiahle nariadenia, ktoré posilňujú vládne úrady a vakcinačný priemysel – no nie ľudské zdravie.

Totalitné odporúčania WHO rýchlo prijali takmer všetky vlády na Zemi. Kontroly ľudského správania a reštrikcie živobytia nariaďované WHO nemajú žiadny základ v zdraví imunitného systému, v duševnom zdraví či v celkovej pohode.

WHO funguje ako globálna oligarchia, nútiac všetky štáty plniť svoje príkazy. Počnúc rokom 2020 nariaďuje WHO obyvateľstvu izoláciu, vyhýbanie sa vzájomným kontaktom a nezákonné karantény.

Nátlakom zaviedla ustavičné kyslíkové obmedzenia (nosenie rúšok), nútené odoberanie DNA (testovanie) a experimenty s mRNA vakcínami.

Popri tom inštruuje vlády na celom svete k rušeniu občianskych slobôd a k zavádzaniu medicínskeho stanného práva. Táto diktatúra napomáha medicínskemu apartheidu – systému segregácie, trestajúceho zdravých ľudí za nepodriadenie sa ich nariadeniam.

Zdrojom teroru pri lockdownoch WHO a vynucovaných očkovacích pasoch je vakcínová aliancia Billa Gatesa

Kam sa týmito reštriktívnymi medicínskymi výnosmi a nátlakovou očkovacou politikou WHO dostáva?

Podľa znalkyne pomerov vo WHO Astrid Stuckelbergerovej, PhD., WHO slúži finančným záujmom GAVI (Globálnej aliancie za očkovanie a imunizáciu), vedenej Billom Gatesom.

GAVI bola vytvorená v roku 2000 a ustanovená ako medzinárodná inštitúcia vo Švajčiarsku. Je oslobodená od daní a teší sa celkovej imunite pred sankciami za trestné činy. Bill Gates GAVI ovládol a získal si vplyv vo WHO.

V roku 2017 dokonca požiadal, aby sa GAVI stala členským štátom, s privilégiom byť vo výkonnom výbore WHO.

Bill Gates má teraz pod kontrolou Swissmedic, švajčiarsku obdobu FDA, vďaka trojsmernej obchodnej dohode na distribúciu vakcín, uzavretej Gatesom, WHO a švajčiarskou regulačnou agentúrou.

Tým, že má pod kontrolou WHO, prelieva cez svoju očkovaciu alianciu GAVI desiatky miliárd dolárov a má hlavnú moc kontroly nad členskými štátmi.

Na čo všetko má vplyv Gates cez GAVI

Ako kontrolór informácií a vedecký arbiter majú Gates s očkovacím priemyslom moc zakazovať profylaktiká, liečby, fytonutrienty, adaptogény a anitvirotiká.

Bill Gates a GAVI sú zdrojom teroru WHO, lockdownov, reštrikcií a autoritárskych medicínskych výnosov, presadzujúcich vakcinačné experimenty.

Znalkyňa pomerov vo WHO Astrid Stuckelbergerová naliala čistého vína o politických motiváciách WHO a o tom, ako sa manipuluje a ohýba veda, aby donútili obyvateľstvo podriadiť sa experimentom.

Stuckelbergerová je medzinárodna expertka, ktorá hodnotí vedecký výskum a radí politikom. Napísala viac než 180 vedeckých článkov, politických štúdií a vládnych správ.

Prírodná liečba osteoartritídy

Priznáva, že tento výskum sa vykonáva na podporu politických agend a ospravedlnenie vládnej politiky.

Od roku 2009 mala na starosti medzinárodné zdravotnícke smernice WHO, ktoré sa využívali hlavne pri príprave členských štátov na jednotné konanie počas budúcej pandémie.

V centre tohto sveta vymyslenej pandémie je Bill Gates a očkovacia aliancia GAVI.

GAVI a WHO teraz riadia vlády na celom svete, ohrozujú populácie

Bill Gates má nad WHO väčšiu moc a vplyv než celé štáty.

WHO pôvodne zriadila Organizácia spojených národov, opakovane však odmietala krotiť jej diktátorské právomoci, nezákonné karanténne postupy, nátlakové očkovacie pasy a nedemokratické uchopovanie moci.

Justus Hoffmann, PhD., jeden z členov nemeckého Mimoparlamentného vyšetrovacieho výboru pre koronavírus, poukázal na to, že GAVI nemá žiadnu politickú moc, no užíva si „jednoznačnú diplomatickú imunitu“.

GAVI má tiež imunitu pred všetkými obvineniami zo zločinných obchodných rokovaní, či už sú jej možné zločinné kroky zámerné alebo neúmyselné.

„Môžu si robiť, čo chcú,“ potvrdila Stuckelbergerová. A nezodpovedajú sa žiadnej autorite.

GAVI nesmie vyšetrovať žiadny orgán činný v trestnom konaní, a to ani vtedy, keby bola Vakcinačná aliancia zapletená do nejakého zločinného sprisahania na podvádzanie či donucovanie ľudí.

Stuckelbergerová, ktorá pracovala štyri roky pre WHO v etickom výbore, považuje za „znepokojujúce“, že sa GAVI teší celkovej imunite, najmä keď GAVI, „ako korporátna entita, riadi WHO“.

Generálny riaditeľ WHO núti všetky členské štáty riadiť sa príkazmi GAVI, počnúc typom diagnostických testov a druhom dovolených liečob, až po celkovú kontrolu populácie, pandemické spravodajstvo a, to najdôležitejšie, experimentovanie s vakcínami.

Záver

Za tie roky sa WHO zdokonalila v uzurpovaní si diktátorskej moci a zdrojom jej autoritatívneho režimu, teroru a očkovacieho nátlaku je práve Gatesova GAVI.

Po mesiacoch používania PCR testov s vysokým cyklom na diagnostikovanie ochorenia COVID-19 nakoniec WHO v januári 2021 varovala svet, že tieto testy po celý čas produkovali zväčša falošne pozitívne výsledky.

Keď laboratóriá pri PCR testoch nariadia zníženie počtu cyklov, oficiálne počty covidových prípadov a úmrtí pomaly klesnú.

Tento medicínsky podvod nikdy nezastaví vlnu hospitalizácií, zápalov pľúc súvisiacich s umelou pľúcnou ventiláciou, pľúcnych infekcií z nozokomiálnych infekcií, stresom vyvolanej choroby srdca, predávkovaní liekmi, ťažkých duševných ochorení a poškodení vakcínami, ktoré teraz vládnu svetu.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: Naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.naturalnews.com/2021-05-05-young-man-suffers-heart-attack-pfizer-vaccine.html
  Young man suffers HEART ATTACK after getting injected with Pfizer vaccine
  Mladý muž dostal INFARKT po prijatí Pfizer vakcíny

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku z môjho obľúbeného webu. Kiež by to každý človek na tejto zemeguli vedel, čo sa s nami robí.
  Teraz som práve vypočula video Mike Adamsa (čo vedie tento web) s jednou lekárkou čo do toho tiež veľmi vidí.

 3. „Prejavte svoj hnev!“ ..?? … redakcia, ako si predstavujete prejaviť hnev?
  Hnev škodí môjmu zdraviu.

 4. Josef Franče

  Za genocidu jen trest smrti bez soudu tak jak to vyřešili v Rumunsku před 30ti lety nebo Norimberský proces s fašisty. Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá!

  • nesúhlasím. V Rumunsku to síce vyriešili parádne, aj v Norimbergu, ale to všetko je pomerne dávna minulosť. Dnes sa za genocídu dávajú odmeny, rozumej – peniaze a moc. A tento proces je nevratný.

 5. Falsovanie pokracuje.. Ako moze ist hore vek dozitia pocas smrtelnej pandemie? Ako chcu falsovat dve protichodne veci? Korona zabije a dochodky posunieme lebo dozijeme dlhsie? Olano uz seriozne presiel z travy na heroin?

  • Táto vláda je superčistý zázrak od prvopočiatku – bez mihnutia oka napečie chlieb hoc aj bez múky. Už na 1. celoplošnom testovaní dokázala niečo, na čo by bol hrdý aj kristus: O viac než milión narástol počet vytretých z nedele na pondelok – počas noci, kedy sa netestovalo, lebo sa spalo.

   https://zemavek.sk/testovica-by-som-chcel-mat-za-uctovnika/

   • Ja ani za manžela.

    • ametyst, ale bola by si vítaná v každom štáte. Aj v tom najmenšom. A voziť sa v opancierovanom aute – vzbudzovala by si obdiv. Či skôr údiv. A mať aj kaderníčku vo vlastnej rodine – bola by si ešte aj hriešne krásna.
     …ale hlavne – bola by si hlúpa. Čo ty našťastie nie si.

     • Emily..spadlo mi pero z ruky .. za ten kompliment 🙂
      ale čo by na to povedal taký E.W.Heine, keď tvrdí „Kto koná proti kráľovi, nie je nepriateľ štátu, ale hlupák, ktorý nevie logicky myslieť.“ 😀

     • Milé, ametyst?
      Ľudia s chrbtovou kosťou sú hlupáci, lebo nehľadia na svoj osobný prospech, a to by teda mali (!) – bolo celoživotným krédom mojej svokry. Doslova sa neraz vyjadrila: „Kto neokráda druhých, okráda vlastnú rodinu.“ Lenže u nej – na rozdiel od Heineho irónie – egoizmus a vypočítavosť plus hlúposť boli hnacou silou, možno jediným motívom jej života. Jej krásne kostýmčeky a dokonalý vzhľad neobdivoval nik. Nepoznám človeka, ktorý by ju mal rád. Naša rozpadajúca sa covidvláda by jej isto rozumela.

 6. https://www.naturalnews.com/2021-05-05-gates-foundation-darpa-funding-self-replicating-weaponized-vaccine-apartheid-exterminate-blacks.html
  BOMBSHELL: Gates Foundation, DARPA funding self-replicating, weaponized vaccine technology that began under Apartheid, to exterminate Blacks… and now it’s powering the covid vax
  Voľný preklad:
  Gatesova nadácia, DARPA finančne podporuje samoreplikačnú, čo premení na zbraň vakcinačnú technológiu ktorá začala počas Apartheidu na vykynoženie Čiernych… a teraz sa do dáva do covidových vakcín

  Learn the shocking truth about how covid-19 vaccines are deliberately designed as biological weapons to exterminate human populations… and why they’re being pushed so aggressively before the death wave becomes undeniable
  Dozveďte sa šokujúcu pravdu ako covid-19 vakcíny sú zámerne vytvorené ako biologické zbrane na vykynoženie ľudskej populácie… a prečo sú pretláčané tak agresívne predtým ako smrtiaca vlna nastane nepopierateľnou.

  Prekopírovala som tento článok aj s videami, aby to ľudia mohli prečítať a vypočuť. Ja to poobede prebehnem.
  Tento článok fakticky sa týka, pokračuje k dnešného článku Bádateľa.

 7. https://www.naturalnews.com/2021-05-05-ophthalmologists-now-ethically-obligated-denounce-covid-19-vaccines.html
  Ophthalmologists now ethically obligated to denounce covid-19 vaccines, as 20,000 new eye disorders are reported
  Oční lekári sú teraz morálne zaviazaní vypovedať (odsúdiť) covid-19 vakcíny, pretože 20 000 nových očných porúch je hlásených

  The covid vaccine holocaust is destroying people’s hearing and vision
  Covidový vakcinačný holokaust ničí ľudský sluch a zrak

 8. https://tadesco.org/bleskovka-carstena-q5-q5-2q21-dalsi-superbomba-explodovala/

  Přes veškerá naléhavá upozornění na nebezpečnost vakcíny se lidé nechají očkovat. Nechápu. Nechápu v dnešním světě chování lidí. Následky velmi brzy zjistí sami.

  Túto časť neviem ani v rýchlosti prekopírovať (tak to prepíšem, ovládam strojopis):
  Vakcína je biologická zbraň. Špecificky je protein špice bioaktívni zbraní je navržen tak, aby se šíril z človeka na človeka a byl prenosný z očkovaných k infikovaniu neočkovaných.

  Tieto odstavce sa nedajú prekopírovať – prosím prečítajte – veľmi dôležité.

  Bill Gates už chcel použiť komáre na prepravu vakcín. Teraz už nepotrebuje komáre, má poslušných ľudí.

 9. U nás v Čechách je to stejné. Skoro všichni naši známí jsou očkovaní a dva už zemřeli na embolii. Škoda, že články v Badateli nečte víc lidí. Jenže oni by tomu nevěřili.

 10. Trump dal GAVI,ked bol v Anglicku,1,16 Billiona dolarov a ludia ho este stale zboznuju

  • Trump je súčasť covid operácie. PsyOp

  • John, ty si *. Bilión nie je v USA bilión, ale miliarda. Máš nejaký zdroj na tvoje tvrdenie?

   • Pán Juraj, ja si myslím, že blogy pán Johna majú vysokú hodnotu. Neútočme po sebe. Takto sme tu už odohnali niekoľkých, ktorí ozaj mali veľmi dobré príspevky. Nie každý zvládne útok.
    Nepoužívajme: Rozdeľuj a panuj.
    Buďme povďační tímu Bádateľa, že tu môžeme prispievať bez cenzúry.
    Každý z nás by mal prejaviť pokoru a nie len pretláčať svoj názor.

  • John, z akého zdroja máš info, že Trump podporil očkovanie? ZO SPOĽAHLIVÉHO? Alebo z podobného nášmu mainstreamu? (Nevylučujem však, že sa babralo pri preklade.)
   John, v tomto špinavom svete počujeme tisíc lží oproti jednej pravde. Voľby Trump „nevyhral“ (hoci ich vyhral) podľa mňa hlavne preto, že po svojom volebnom víťazstve hodlal vyhodiť Fauciho aj s jeho covidvakcínami. Americké voľby som ostro sledovala; bol to jeden ohavný, zle maskovaný, bohapustý podvod. A že Trump svojich ľudí netestuje, nerúškuje a nelockdownuje, za čo ho jeho nezomierajúci ľud miluje, aj to o niečom svedčí.
   John, neverím, že Trump by sa covidistom bol poddal… nesedí mi to naňho.
   Jedine, že by mu niečo prišuchli do jedla či nápoja – a zblbol.

 11. Je to hrozne co sa deje všade vo svete ďakujem za príspevky ktoré majú hlavu pätu to už človek ani nevie pomali kde sa ma zdržovať lebo ani nevieme kto je zaockovany ci uz pôjdeme do obchodu alebo mhd je to riziko cize rusko používam stále i keď aj to nemusí byť 100% účinné ma niekto nejakú radu ako sa chrániť ako predísť tomu prenosu Spike proteínu…

  • Katarina Kostankova

   Stefan,podobne som tu vcera pisala svoj koment.Uz je dost ockovanych ludi aj v mojom okoli.Ja zijem mimo Sk.,ale aj tu uz vela ludi ,,naletelo“tejto ockovacej manii,ako sa mame my nezaockovani vyhnut kontaktu s nimi…?

   • Úplne sa im vyhnúť nedá. Je potrebné si udržiavať vlastnú imunitu v dobrom stave, aby sa vedela čo najlepšie brániť.

    • Teraz som dopočúvala video na banned.video s Dr. Mercolom. Aj on spomína, že veľmi dôležité je udržať si imunitu. On spomína: vyhnúť sa tekutým olejom, nielen pri varení, ani nekupovať žiadne polotovary lebo v nich sú tieto tekuté oleje ako slnečnicový, repkový, sójový – sú veľmi nezdravé. Máme robiť intermittent fasting (prerušovaný pôst) každý deň, to znamená jesť len v rozmedzí cca 8 hodín a 16 hodín nič nejesť, znížiť príjem cukru, teraz keď už bude slnko – opaľovať sa a takto naberať D vitamín zo slnka …

 12. https://otevrisvoumysl.cz/dr-palevsky-spike-protein-v-covid-vakcinach-je-umele-vytvorena-biologicka-zbran/
  Dr. Palevsky – Spike protein v covid vakcínách je uměle vytvořená „biologická zbraň”

  Ve zkratce…
  Dr. Palevsky sdílí svůj pohled na to, co se podle něj šíří z těch očkovaných na neočkované, a proč je tzv. spike protein (který mají naše buňky tvořit po vakcinaci) ve skutečnosti uměle vytvořená věc, která způsobuje onemocnění a příznaky covidu, a ne virus. Více ve videu.

 13. Potrebujeme aj trochu humoru:
  https://www.infovojna.sk/article/video-zene-na-ukrajine-nedovolili-nakupit-v-potravinach-bez-ruska-jej-muz-zobral-sekeru-a-zdemoloval-cely-obchod
  VIDEO: Žene na Ukrajine nedovolili nakúpiť v potravinách bez rúška. Jej muž zobral sekeru a zdemoloval celý obchod

  • V tomto pripade schvalujem nasilie

   • 1/ Nič neukradol!
    2/ Nezničil verejný majetok!

    Pokiaľ ten debil majiteľ ho nezažaluje za poškodzovanie cudzej veci – môžu mu fúkať! S debilom sa nehádaj – použi násilie! Debil nič iné nepochopí!

    Momentálne mám mentálny problém – či ísť či neísť kúpiť si v dedine k Číňanke bundu – lebo keď bude chcieť odo mňa nejaký test – nechcem ju kopnúť do *!

    • ja by som mala inú dilemu… či ísť kúpiť k Číňanke, ak je covid dovlečený z Číny 😀
     …a čo ak tam bude Číňan?

 14. Vážim si toho ďakujem takže jediná cesta von alebo ochrana je odísť do hôr buď alebo ja som pripravený vidím ze budeme viacery zmýšľajúci a predovšetkým si tieš dávať pozor na AI,všetkým dobrým ludom prajem zdravie silu lásku a Božie požehnanie

 15. Triedne rozdiely na Slovensku. A my ovečky sme len na poslúchanie, špáranie v nose, štepenie vakcínami, udusenie pod rúškami …
  https://www.hlavnespravy.sk/vodku-hlasaju-a-vino-piju-alebo-je-kauza-klub-pod-lampou-este-pikantnejsia/2527764
  Vodku hlásajú a víno pijú? Alebo je kauza Klub pod lampou ešte pikantnejšia?

  • Prekopírovala som blog pod týmto článkom:
   Občanov v jednom kuse buzerujú vyše roka, dokonca kontrolujú či má náhubok správne nasadený …. a títo sú zdá sa v pohode. Tak ako sa Matovič aj s ďalšími zabávali na svadbe. Občan je za debila povedzme si rovno.

 16. https://www.hlavnespravy.sk/smer-ziada-aby-seliga-vysvetlil-minulorocnu-kupu-dvoch-bytov-v-bratislave/2528446
  SMER žiada, aby Šeliga vysvetlil minuloročnú kúpu dvoch bytov v Bratislave

  Strana SMER – sociálna demokracia dôrazne žiada podpredsedu strany Za ľudí Juraja Šeligu, aby verejnosti okamžite predložil kúpno-predajné zmluvy týkajúce sa jeho vlastníctva 2 bytov na Lermontovovej ul. v Bratislave, nadobudnuté 15. marca 2021, ako aj spôsob financovania kúpy týchto lukratívnych nehnuteľností v centre Bratislavy

  Strana SMER – SD pripomína, že Mgr. Šeliga sa narodil v r. 1990 a že je známy svoju spoluprácou nielen so Sorosovými organizáciami, ale aj známym bratislavským oligarchom Františkom Hodorovským, ktorý zveľaďovať svoj majetok predovšetkým vďaka konkurzom.

  • A takyto ako Šeliga a jemu podobni nebudu platiť tie nenormálne dane? Ako sa mohli dostať k moci vo vsetkých štátoch sveta tie najhoršie krisy?

   • Moc priťahuje psychopatické typy osobností. Preto by každý politik pred nástupom do funkcie mal povinne robiť psychotesty a keď nimi neprejde, nemal by mať nárok na tú funkciu. A to ani keby získal vo voľbách 90% hlasov. Toto sa bohužiaľ dnes nerobí a preto sme tam, kde sme.

 17. Niečo som prekopírovala:
  BM : netreba zabúdať na jednu vec , že predlžovanie núdzového stavu a neustála povinnosť na vyberanie sopľa z nosa na Slovensku je PSYOP – psychologická operácia. Jej cieľ je znepríjemňovať a otravovať vám život ,aby ste sa celkom otrávení dali ZAOČKOVAŤ !!! Takže je potrebné vydržať

  • A otravovať nejednoznačnosťou – chaosom!

   Otázka – ku.va – a čo pošty?! Aké pravidlá platia pre pošty a banky! Náhoda že ste ku.vy zabudli?! Hovno! Potrebujete nasierať ľudí!

 18. Veľmi zaujímavé video s Dr. Mercolom o tejto depopulačnej vakcíne:
  https://www.banned.video/watch?id=6092f042530512120402bd10
  BOMBSHELL: Dr. Mercola Makes Shocking Covid-19 Shot Prediction

 19. Na Slovensku sa postupne dostávame do bodu, keď budeme mať k dispozícii viac vakcín ako ľudí, ktorí sú ochotní sa dať zaočkovať. Známy lekár Peter Visolajský tvrdí, že to je správny čas na veľkú zmenu pravidiel. Zaočkovaní by podľa neho mali dostať oveľa viac výhod.

  Každá nebezpečná choroba ktorá sa vyskytla a vyvinula sa na ňu vakcína, tak stačilo zaočkovať raz, napr. osýpky, kiahne, TBC ap.
  Tu sa dnes pichá dva-trikrát za sebou a to nie je koniec. A nie je ani záruka, že zaočkovaný človek covid nedostane znovu, alebo, že zaočkovaný nenakazí niekoho iného a nehovorím,alebo že ho to zlikviduje na večné veky. a potom v igelite uložia k večnosti.

  To sú čo za istoty pán MUDR_PUDR? A ešte idete vymýšlať tresty, že sa nehanbíte.

  Ešte raz dávam do pozornosti čo včera:
  Na drzovku ignorujú dokument Rady Európy – žiadna diskriminácia neočkovaných, žiadne covid-pasy
  Podvodníci alebo hlupáci? Či oboje? Napriek existencii dokumentu Rady Európy o zákaze diskriminácie pre neočkovaných a o zákaze nútenia k očkovaniu sa tu šermuje akýmisi „covid-pasmi“ pre „lepších a poslušnejších“. Tak sa na to poďme pozrieť podrobnejšie. článok z hl. denníka
  Sme viazaní dohovorom o ľudských právach
  Rada Európy má priamy vplyv na všetky štáty EÚ. Celkovo 47 krajín vrátane všetkých členských štátov EÚ je viazaných zmluvnými dohodami Rady Európy a Európskeho dohovoru o ľudských právach.
  Ak budeme zodpovední, budeme slobodní“, veľmi rád frázoval šialený Testovič. S cynickým dodatkom – „ostatní nech sedia doma“ a k tomu ešte sadistickým úškrnom. Pamätáte sa, hádam. Ak nie, pozrite si záznamy spravodajstiev z minuloročného novembra. Z obdobia testovacieho šialenstva. A drzého arogantného porušovania zákonov, ústavy a všeobecne ľudských práv Slovákov vládou Slovenskej republiky.
  Čo ak sa potvrdí, že Visolajský sa mýli akú zodpovednosť ponesie?

 20. Zdá sa, že vakcína nie je sloboda, ako nám to sľubovali naši politici. Seychely, najviac zaočkovaný národ na svete, sa opäť zatvárajú. Tretinu nových prípadov tvoria plne zaočkovaní
  Opatrenia je potrebné zaviesť aj napriek tomu, že krajina plne zaočkovala viac ako 60% svojej dospelej populácie dvoma dávkami vakcín. Odborníci po celom svete sa pritom zhodujú na tom, že vysoká miera zaočkovanosti by nám mala pomôcť v boji s pandémiou. Zjavne to však v praxi nie je tak.
  ————————————————-
  V súčasnosti je na Seychelách viac ako 1 000 aktívnych prípadov Covid, z ktorých tretina bola zistená u ľudí, ktorým boli podané dve dávky vakcíny. Podľa dailymail.co a economictimes.indiatimes.com očkujú vakcínou AstraZeneca (verziu vyrobenú na základe licencie v Indii) alebo vakcínou Sinopharm.

  Izolovať by sa mali isté názory Pán Visolajský čo Vy na to?

 21. Jednoduchá

  ….k tomu videu…..ono každý sa vieme rozčúliť, no rozdiel je , na čom a ako……..tieto ,,nariadenia“ tak naberajú na intenzite, že niekoho to doslova úplne vytočí…….niekto môže byť takýto rázny a priamy, iný sa zasa snaží o kompromis…..no niekedy sa stáva / aj bežne v živote/, že ,,pohár už naraz pretečie “ a aj celkom pokojný človek urobí rázne a zásadne rozhodnutia bez veľkého kriku a nadávok…….a nadávky? …..hovorí sa, že vtáka poznáš po perí a človeka po reči…… iste niekomu sa po nich môže uľaviť, no všetko treba s mierou…….asi tak.

 22. Či si zahresim? Kurva to si piš ,,čo budeš robiť ked ti chytia chlapca a ti ho znasilnia a potom teba ? Vyjdes s nimi na nich s tými kecami tak sa zobut do reality jednoduchá ja som sa tu neprišiel hádať s nikým hľadáme riešenie je náš veĺa tak nerip lebo pôjdeš umývať záchody

 23. Zamyslisanadsebou

  Chudak utoci na chudaka namiesto aby svoj hnev zameral spravnym smerom a hlavne aby svoje dristy premenil na ciny…a potom sa cuduje ze ho boli hlava je mu zle a ma stavy pred infarktom..clovece uvedom si uz konecne ze karma je zdarma..
  Tato spolocnost preto tak dopadla ze mas
  gule jedine na slabsieho..

Pridajte komentár

*