Dve hlavné príčiny chronických ochorení a sila vašich myšlienok


Print Friendly, PDF & Email

Medicínske médium: Dve príčiny chronických ochorení a sila vašich myšlienok

Pre tých, ktorí nepoznajú jeho dielo, Anthony William (všeobecne známy aj ako Medicínske médium) je autorom niekoľkých bestsellerov rebríčka New York Times, ako sú Záchrana pečenePotraviny, ktoré menia život.

Je aj hlavnou postavou už virálneho Svetového hnutia zelerovej šťavy – čo je téma, ktorej sme sa tohto roku už podrobne venovali aj na našej stránke.

Čím je však Anthony Williams vo svete alternatívneho zdravia skutočne výnimočný, je to, že zdroj jeho vnútorných pochopení je ďaleko alternatívnejší, než u väčšiny jeho rovnako úspešných náprotivkov.

To znamená, že namiesto pravidelného odvolávania sa na vedecké štúdie alebo zistenia v každej zo svojich kníh, sa Anthony radšej odvoláva na vyšší zdroj.

Ako tvrdí, tento zdroj poznania cez neho prúdi zo súcitu a túžby všetkých nás skutočne liečiť – s čím má podľa mnohých veľký problém súčasná medicína (viac o neuveriteľnom Anthonyho príbehu si môžete prečítať TU.

Viacerí z nás, ktorí sledujeme stránku Collective Evolution, vrátane mňa, sme mnohé Anthonyho odporúčania uviedli do praxe a z osobnej skúsenosti vám môžem povedať, že som vďačný za to, že som tak urobil.

Pretože už len zaradenie každodennej rannej zelerovej šťavy už v priebehu prvých pár mesiacov dokázalo zázraky v zlepšení môjho zdravia i zdravia mojej matky.

Ako súčasť blížiaceho sa Liečebného samitu vydavateľstva Hay House boli nedávno o Anthonym nakrútené dve nové videá. Oba prinášajú pohľad na naše zdravie, nad ktorým sa určite oplatí zamyslieť.

Dve príčiny chronického ochorenia

Ako vo videu hovorí Anthony, chronické ochorenie sa v konečnom dôsledku scvrkáva na prítomnosť toxínov a patogénov.

Toxíny sú definované ako jedovaté látky, ktoré sú produktmi metabolických činností živého organizmu, zatiaľ čo patogény sú hnacími činiteľmi ochorenia.

Či už je to prostredníctvom jedla, ktoré konzumujeme, vzduchu, ktorý dýchame, povrchov, ktorých sa dotýkame alebo tekutín, ktoré pijeme, naše telá sú pravidelne vystavované veciam, ktoré vytvárajú toxíny.

Zároveň nás obdarúvajú spúšťačmi ochorenia, ktoré robia toxíny existujúce v našom tele ešte silnejšími, lebo ich živia a umožňujú im množiť sa.

Zbohom vysoký krvný tlak

Preto je nevyhnutné, aby sme zvážili vykonanie proaktívnych opatrení – či už to budú tie, ktoré odporúča Medicínske médium, alebo iné – aby sme svoje telo zbavili jednak existujúcich toxínov a tiež minimalizovali množstvo nových toxínov, ktorým ho vystavujeme.

Ja osobne som zistil, že si viac uvedomujem, aké jedlo si vyberám a radšej si jedlo čo najčastejšie pripravujem sám z nespracovaných organických ingrediencií.

Presne toto je totiž nesmierne osožné, najmä keď sa to hneď ráno spojí so zelerovou šťavou, aby mi pomohla vyplaviť predtým existujúce aj nové toxíny, ktoré sa mi podarilo prijať.

Sila vašich myšlienok

V tomto videu sa Anthony dotýka aspektu zdravia, s ktorým som sa stal obzvlášť spojený za posledné tri roky svojej práce na dokumentárnom filme Heal.

Ide o film, ktorý predstavuje niektoré z najväčších mozgov hnutia alternatívneho zdravia, ako sú Deepak Chopra, Dr. Joe Dispenza, Kelly Broganová a samo Medicínske médium, pri skúmaní úlohy, ktorú môžu zohrávať v našej schopnosti či neschopnosti liečiť sa z choroby naše myšlienky

(Poznámka: Ak ste ho ešte nevideli, film je dostupný na Netflixe.)

Zatiaľ čo toxíny a patogény môžu hrať fyzicky hlavnú úlohu pri vzniku ochorenia, mnohí sú presvedčení, že rovnako dôležitú úlohu môžu zohrávať naše myšlienky a presvedčenia.

Či už ste s chronickým ochorením bojovali vy alebo niekto vám blízky, všetci vieme, že vie byť desivé, frustrujúce a kvôli miliónu ďalších súvisiacich adjektív sa zdá byť vznik negatívnych presvedčení prirodzeným.

No hoci mať ich úplne pod kontrolou je zrejme nemožné, ako poznamenáva Anthony v tomto videu, rozhodne stojí za to pokúsiť sa ich aspoň minimalizovať.

Aby ste na to našli dôkaz, nehľaďte už viac na neoddeliteľnú úlohu, ktorú zohrali v mnohých štúdiách placebá.

Placebo je vlastne mainstreamovým dôkazom, že sila vašich myšlienok naozaj funguje. U mnohých farmaceutických liekoch dokonca platí, že placebo má väčší podiel na účinku lieku než samotná účinná látka.

Možno vás to neuzdraví úplne, no obmedzenie nepríjemných presvedčení a preukázanie si trochy súcitu vám na vašej ceste k uzdraveniu môže len pomôcť (aj keby to bolo len mentálne).

Stop Candida

Zdroj: collective-evolution.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. dobrý deň
  Pred časom som čítala že neodporúčate isť na monografiu prsníka? Chcem sa opýtať či odporúčate isť na monografiu alebo nie a z akého dôvodu?
  Ďakujem

 2. Ano mamografiu to počítač upravuje sam. Ale že lekár mi to prikazuje to by som brala, ale s poisťovni mi prišlo príkazom že musím isť, tak koho mam počúvať?

  • Katarina Somosova

   Koho mate pocuvat??? Sama seba a rozhodnut sa sama. Ja som mamografiu odmietla a som tu aj po 30 rokoch a zdrava a bez ozarovania.

Pridajte komentár

*