Podpaľačstvo je nová „klimatická zmena“: V Grécku zatkli 79 ľudí, čo zakladali požiare


Print Friendly, PDF & Email

Podpaľačstvo je nová „klimatická zmena“: V Grécku zatkli 79 ľudí, čo zakladali požiare

(Ethan Huff, Natural News) Britská verejnoprávna stanica BBC uvádza, že búrlivé požiare, ktoré práve teraz spaľujú Grécko, spôsobili podpaľači, nie klimatické zmeny.

Najmenej 79 ľudí bolo za posledné dni zatknutých za podpaľačstvo súvisiace s „divokými požiarmi“, ktoré sú všetko, len nie divoké, nakoľko ich ľudia zakladajú úmyselne. Grécka vláda označila vinníkov za „podpaľačskú spodinu“ a kriminálnikov spôsobujúcich skazu.

Podľa ministra civilnej ochrany Vassilisa Kikiliasa došlo v poslednom čase k niekoľkým pokusom podpaľačov o založenie nových požiarov na hore Parnitha, ktorá sa nachádza severozápadne od Atén.

V Grécku práve horia stovky požiarov, pri ktorých zahynulo najmenej 20 ľudí.

„Dopúšťate sa zločinu proti krajine,“ povedal Kikilias na mimoriadnom televíznom brífingu o požiaroch. „Podpaľačská spodina zakladá požiare, ktoré ohrozujú lesy, majetok a predovšetkým ľudské životy.“

„Neprejde vám to. Nájdeme vás. Budete sa za to zodpovedať.“

(Súvisiace: Pozrite si staršiu správu o tom, ako bol požiar na Maui poháňaný aerosólmi z chemtrails a dusičnanom amónnym – čo znamená, že nešlo o náhodný požiar.)

Nie, globálne otepľovanie NIE JE zodpovedné za požiare zakladané podpaľačmi

Zatiaľ čo letné požiare sú v horúcom a suchom Grécku bežným javom, v poslednom čase sa vyskytlo viac požiarov, o ktorých liberálno-progresívna propagandistická mašinéria hovorí, že sú výsledkom globálneho otepľovania a klimatických zmien.

BBC patrí medzi liberálne médiá, ktoré napriek týmto otvoreným priznaniam gréckej vlády o podpaľačoch zodpovedných za tieto požiare, namiesto toho obviňujú klimatické zmeny.

Podľa Stefana Doerra, riaditeľa Centra pre výskum divokých požiarov na univerzite v Swansea, sa krajina v Grécku a ďalších oblastiach stáva horľavejšou v dôsledku horúceho počasia – alebo to aspoň tvrdí – a zlého manažmentu vegetácie.

Stop Candida

Posledný bod je ten istý, o ktorom hovoril bývalý prezident Donald Trump v súvislosti s kalifornskými požiarmi, keď povedal, že viac „hrabania lesa“ by pomohlo zabrániť tomu, aby sa požiare vymykali kontrole.

Hovorca gréckej vlády Pavlos Marinakis pre grécku verejnoprávnu televíziu ERT povedal, že v skutočnosti došlo k 140 zatknutiam v súvislosti s lesnými požiarmi, z ktorých 79 priamo súvisí s podpaľačstvom. To je veľa ľudí zapojených do prebiehajúcej katastrofy, ktorá zjavne nie je zapríčinená jedením mäsa alebo šoférovaním áut.

Namiesto toho ide o produkt zločinu podobne, ako pri väčšine vecí, ktoré sa v živote pokazia.

Prevažnú väčšinu úmrtí spojených s požiarmi tvoria migranti z iných krajín, z ktorých niekoľko sú deti. Telá 19 ľudí našli neďaleko regiónu Evros na severovýchode Grécka. Dvadsiatou obeťou bol pastier, ktorý prišiel o život v požiaroch zúriacich v regióne Boeotia.

Kikilias odhalil, že Grécko v súčasnosti prechádza najhorším obdobím letných požiarov odkedy boli v roku 2009 prvýkrát predstavené mapy rizika požiarov v krajine. A opäť, tieto požiare sú výsledkom podpaľačstva, nie zmeny klímy.

Na ostrove Rhodos prinútili požiare, ktoré tam vypukli, tisíce ľudí utiecť do iných častí Grécka.

Záver

„Dúfam, že sa mýlim, ale všetky tieto požiare po celom svete začali takmer v rovnakom čase: Havaj, Kanada, Louisiana a Grécko,“ napísal jeden z komentujúcich o zúfalej situácii, ktorej svet momentálne čelí.

„Dávajte si pozor, lebo požiarov môže vypuknúť viac. Mám zlý pocit, že za tým stojí určitá skupina (globalisti), a ak je to tak, požiarov bude viac. Dávajte si tiež pozor na iné zdanlivo koordinované činy, ktorých cieľom je zasievať strach. To je dôležité,“ komentoval ďalší človek.

Je klimatická zmena spôsobená človekom skutočná alebo falošná? Viac sa dozviete na stránke Climate.news.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „BBC patrí medzi liberálne médiá, ktoré napriek týmto otvoreným priznaniam gréckej vlády o podpaľačoch zodpovedných za tieto požiare, namiesto toho obviňujú klimatické zmeny.“ – BBC patrí globalistom!!!

  • oldmarxista pamprlik

   a kriminalna podpalacska spodina tiez patri globalistom. je to proste v prdeli

   • Najhoršou, prinajmenšom morálne, spodinou sú práve globalisti. Na dosiahnutie svojich cieľov sú schopní urobiť hocičo – žiadne limity neexistujú.

  • Galaxia andromeda

   Snad nie ste prekvapeny ved ta falos a tie klamstva uz tak smrdia ue zapacha cela slnecna sustava. Akakolvek intelgentna bytost ktora by nas teraz navstivila by okamzite vyhubila cele ludstvo spravame sa ako blazni k celej planete!!!

   • Marek Kosice

    Tolko nezmyslov v jednom prispevku…PRETOZE ZIVIS MAINSTREAMOVY PODVOD menom „Zemegula“ a „Slnecna sustava“.
    A tak, ako ty neprijimas fakt, ze svet vyzera uplne inak nez v CGI videach a obrazkoch, podobne covid ovca neprijima fakt, ze „vakciny“ su podvod a „covid pandemia“ bol (a bude) podvod.

 2. Marek Kosice

  Dal by som im dozivotie, alebo trest smrti (injekcia).

 3. Podpaľačov niekto platí. Sledujte stopu peňazí…

 4. O laserových a plazmových zbraniach – ktorými je možné podpáliť všetko.

  2023-08-30 – 2/3 Planeta jako zbraň: Nikola Tesla, plazmové zbraně, skalární vlny a ohřívače ionosféry typu HAARP
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-08-30-2-3-planeta-jako-zbran-nikola-tesla-plazmove-zbrane-skalarni-vlny-a-ohrivace-ionosfery-typu-haarp/
  ————————————
  Inak by ma zaujímalo, akej národnosti sú zadržaní podpaľači v Grécku. Normálny Grék si nezapáli svoju krajinu! Turci? ISIĽ?

  • oldmarxista pamprlik

   mozno su to greci ktori vicitili moznost vysokeho zisku a biznis je biznis jedni podnikavci predavaju toxicku psenicu a druhi podpaluju .kseft ako kseft a co je horsie bolsevik bi im to urcite nedovolil. tu vidno rozdiel medzi totalitou a demokraciou kde sa da podnikat.

  • To vše jsou jen prskavky — již dlouho se používají sofistikovanější systémy — jsou na bázi řízeného toku částic (s nastavitelným focusem ). Výzkum v této oblasti zahájilo již ve 30. letech 20. století fašistické Německo.
   Stačí vhodně nastavit Focus a předem definovaná plocha v to lepším případě jenom lehne popelem, v tom horším se prostě odpaří…

   Obě strany mince tyto systémy vlastní ale Rusko má navrch. Jenž Rusko asi není na vině – Rusko, kam až sahají dějiny, se v podstatě jenom bránilo – záběr Evropy byl jenom obranný akt, pouze stabilizoval poměry – studenou válku iniciovalo USA.

  • Mozno aj Greta by to spravila,vsetkych podpalacov, upalit v tych ohnoch,ktore sami zalozili

 5. Bolo by vhodné prešetriť podpaľačov, či to nerobili na objednávku. Celá tá podpaľačská agenda vyzerá ako spôsob získavania súhlasu s protiuhlikovými opatreniami! Takže to prešetrenie je namieste!

 6. Pořád je to jedno stejné schéma. Je třeba vytvořit problém např.: Terorizmus — no přece není nic jednoduššího než instalovat teroristy ve vhodný čas a na to správné místo.

  Příčina je zde — tak můžeme zamaskovat prostředek „obrany“ jako legislativní opatření == — utahovat šrouby…

  Je známý fakt, že CIA má speciální výcvikové tábory pro tyto případy, výcvik je veden metodou vymývání mozků, vznikne kyborg — super voják — a ten je instalován a vesměs jednoúčelově použit — změna identity je zde automatická.

 7. A čoskoro bude horúco aj u nás skrz voľby do parlamentu. Nuž a potom prezidentské voľby, kde sa chce vyfarbiť Čapurtová s údom, pardón Korčok. Rovnaký zmrd z rovnakého prostredia: https://www.inenoviny.sk/agent-ivan-korcok-je-clen-slobodomurarskej-odnoze-rotary-club/ !

  • Odporný narcistický metrosexuál!

   „O svojej vízii bude hovoriť až po voľbách do NR SR. Sám pripomína, že na významných postoch v diplomacii pôsobil aj za vlády Smeru či SDKÚ. Ako sa vyrovná s tým, že posledné roky zastupoval vo vláde farby SaS? „Som rád, že som mohol ako nominant tejto strany pôsobiť na poste ministra zahraničných vecí. U mňa nejde v tejto chvíli o zbavovanie sa nálepiek, lebo žiadnu nemám. Pre mňa je podstatné, že som tridsať rokov na trhu a každý vie, aké hodnoty zastávam,“ reagoval. Korčok tvrdí, že zdieľa spôsob výkonu mandátu súčasnej prezidentky aj keď má niekedy iný pohľad. „To, ako komunikovala a ako reprezentovala Slovenskú republiku. Ja si ju v prvom rade vážim. Ak by kandidovala ona, ja by som nekandidoval,“ vyhlásil Korčok.“
   REPLY – „Pre mňa je podstatné, že som tridsať rokov na trhu a každý vie, aké hodnoty zastávam,““
   „Korčok, ktorý má v pláne počas kampane hovoriť aj o téme vlastenectva a otázke ukotvenia Slovenska. „Hrozby a problémy neprichádzajú zo Západu, ako to niektorí hovoria. Vidím to naopak,““ = jednoznačný odkaz USA ambasáde – Korčok /pripadá mi ako utajený homosexuál/ je skrátka stále na trhu! Keď môžu mať Kanaďania buzeranta Trudeaua – môžeme mať aj mi tiež svojho Pellegríniho, alebo Korčoka.
   https://www.cas.sk/clanok/2837941/ivan-korcok-ohlasil-svoju-kandidaturu-moze-nahradit-caputovu-odbornici-maju-jasny-nazor/

 8. Pavlínka je TEPŠA

  Klimatická kríza aj globálne oteplovanie sú výmysel.

  A na základe tohto výmyslu, ktorému ale väčšina ľudí uverila, nám idú zavádzať totalitu:
  – už od roku 2030 zákaz spaľovacích motorov v EÚ – vaše auto môžte dať do šrotu
  – klasický dom už nepostavíte – už musí byť zateplený polystyrénom, nízkoenergetický s rekuperáciou vzduchu a ďalšími škodlivými svinstvami
  – regulácia pohybu osôb
  – zavedenie digitálnej meny
  – 15 minútové mestá s totálnou kontrolou
  – počítanie uhlíkovej stopy, sociálny kredit, povinné očkovania

  a to všetko len na základe výmyslu…
  leto 2023 bolo jedno z najmiernejších, aké si pamätám. Pred 10 rokmi sme tu mali skutočné horúčavy, ale to si väčšina oviec už nepamätá

 9. Ideme do pekný sračiek, aj preto psychopati hrajú v každej oblasti VABANK, aby všetko rozvrátili a čo najvia nahrabali ! Potom prídu ako – ja nič ja muzikant – s riešením, tj absolútnou digitálnou totalitou. Ekonomická kríza sa na nás rúti :
  https://kryptomagazin.sk/ekonomicka-kriza-je-za-dverami/

  • Marek Kosice

   Krypto zlyha (v case digitalneho Eura, rubla, dolaru, atd, KED BUDE SOCIANY KRETID realitou aj u nas) tak, ako Putin vo svojej falosnej ulohe zachrancu sveta. Krypto je riadena opozicia, ktora ma upokojit miliony ludi vo veciach financii buducnosti (vyhnutie sa digitalnemu euru v socialnom kreditnom systeme napriklad), ale nebude umoznene aby to fungovalo. BEZ OHLADU NA TEORIE PROPAGOVATELOV KRYPTO, ktori su aj tak len nauceni TEORIU, ktorej emocionalne VERIA, a to je vsetko.

 10. K téme redakčného článku:

  V 38-sekundovom odkaze č. 1- vidieť, aké až veľmi jednoduché, je pre pyromana s jeho ohňometom – pozapalovať to, čo je „potrebné“ – zapáliť. Možno v tomto odkaze skutočne jeho pracovnou úlohou bolo zapáliť to suché kríčie, rastúce z daného jazera, alebo možno – i nie. Neviem! Chcem tým len poukázať, že ako vidieť, NIE JE to žiaden veľký problém, ak by Niekto podplatil niekoľko ľudí na na pár desiatok km2 – vytvoriť za krátku chvíľu obrovské ohniská.
  Pričom jeden z tých hlavných dôvodov pre Globalistov, by malo byť – zvyšujúce sa nebezpečenstvo globálnej klimatickej krízy, lebo veď požiare v Grécku, Kanade, Španielsku, Havaji..

  V slovenských MSM je „v pohode“ zvaliť to i na nedisciplinovaného fajčiara, ktorý odhodil neuhaseného špaka v niekoľko ha – lese, s ktorým si nevedelo poradiť ani 55 hasičov s ich hasičskými zariadeniami. A skutočnú Pravdu sa zas ten človiečik nedozvie. Tak, ako napr. vyhorela v SK – Krásna Hôrka, ako vyhorela nie tak dávno – slovenská kultúra v historických domoch v Banskej Štiavnici atď. Čo vyšetrili?! Nič!
  Hodili „TO“ do zabudnutia Slovákov, cinkli naspäť nejakých 10 mln. EUR na rekonštrukciu a – vybavené.. Bol za to podpaľačstvo snáď niekto odsúdený, bola niekomu zosobnená súdom – spôsobená škoda? No Nie! A takto si tu globálne – žijeme!!

  Záver:
  Proste – je to Elitami – veľmi dobre – manažovaný zaplatený proces – v rámci určitej skupiny duchovne rozvrátených ľudí, ktorí znovu – za pár „strieborných“, sú ochotní vypáliť hoc i celé mesto, les..,lebo zvrhlý pániček, slúžiaci Dieťaťu Satana – si to tak praje!

  P.S: 1 – Ak si to video č. 1 – v určitých sekundách spomalíme, tak dá sa prečítať na chrbáte „pracovnej“ vesty u podpaľača – označenú firmu: U.S. FISH AND WILD LIFE SERVICE.

  P.S: 2 – Nie tak dávno – boli na Bádateľovi spomínané DEW laserové a mikrovlnné zbrane, to už je zas – samozrejme – iný, oveľa vyšší level, určený k vypáleniu – „z Výšky“ konkrétnych obydlí, sídiel i ľudí – kvôli získaniu daných pozemkov s tým, že zelené prírodné okolie – ostáva teroristami –nepoškodené! (viď naposledy Maui – Hawaj) – viď odkaz 2.

  https://gegenstimme.tv/w/sa3RSxuB2JMZunyE9NGbpB – ručný plameňomet

  https://gegenstimme.tv/w/ubpoAuCySSoYqk1KhfPxqW – WEF zbrane

 11. Objektívne

  Poisťovne samozrejme nebudú nikomu nič platiť, preto sú za požiare obvinení obyčajní ľudia. Obvinenie sa dá veľmi ľahko vykonštruovať, zvlášť v súčasnosti. Povie vám to kamarát policajt ak máte takého. Ako vznikajú požiare: https://sdu.sk/79q
  Nie je to technologicky založený požiar. Iba veľmi bystrí ľudia na to prídu ako to vzniká.

Pridajte komentár

*