Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Globalsti ničia mestá poveternostnými zbraňami, aby ich mohli prebudovať na infraštruktúru policajného štátu


Print Friendly, PDF & Email

Globalsti ničia mestá poveternostnými zbraňami, aby ich mohli prebudovať na infraštruktúru policajného štátu

(Belle Carter, Natural News) Dňa 25. októbra 2023 hurikán Otis 5. kategórie (najvyššia možná) zasiahol pevninu v mexickom štáte Guerrero s počtom obetí 46 a s počtom nezvestných 58. V obľúbenej turistickej destinácii mesta Acapulco zanechal hurikán doslova nočnú moru.

Mediálny ekológ James Martinez – jeden z hlavných zástancov nízkoenergetických jadrových reakcií (LENR), respektíve technológií studenej fúzie, ktorá sa považuje za stabilný zdroj jadrovej fúzie a možného budúceho zdroja energie pre ľudstvo – bol priamym svedkom tejto ničivej katastrofy.

V nedávnom rozhovore s Mikeom Adamsom, zakladateľom video platformy Brighteon.com presadzujúcej slobodu prejavu, Martinez hovoril o hroznej skúsenosti a podozrení, že pri nedávnej katastrofe boli použité „poveternostné zbrane“.

Do Mexika ho podľa jeho slov pozvala prezidentská kandidátka Dr. Claudia Sheinbaumová, aby videl, ako krajina napreduje vo vývoji novej generácie energetiky založenej na LENR.

V turistickom meste sa výborne bavil. Bol vonku s niektorými vplyvnými ľuďmi, keď si začali uvedomovať, že prichádza silná búrka. Predpokladal, že verejnosť bola vopred informovaná. Rozhodli sa vrátiť do apartmánov a dať si ešte pohárik.

(Poznámka redakcie: Mexická vláda obyvateľov Acapulca vopred vôbec nevarovala, hurikán sa zmenil na 5. kategóriu nezvyčajne rýchlo, časovo zasiahol mesto o niekoľko hodín skôr, než boli úvodné predpovede a následne sa rozplynul rovnako nezvyčajne rýchlo, akoby niekto vypol vypínač. Okrem toho nepriniesol takmer žiadne zrážky, ako je to pri hurikánoch zvykom, bol len silný vietor. Celé to bolo veľmi divné. Vyzerá to akoby vláda úmyselne chcela, aby sa ľudia na hurikán nijako vopred nepripravili a aby škody boli čo najväčšie.)

„Keď sme potom sedeli na terase s výhľadom na záliv, sila vetra sa ohromne zvýšila okolo 21:30 až 22:00 hodine. Nemysleli sme si, že sa tajfún premení až na kategóriu päť. Ale presne o polnoci moji kolegovia dostali telefonát, aby sme odtiaľ vypadli. No my sme nemali kam ísť.“

Keďže boli len hosťami v rezidencii, ukryli sa na jej úplne opačnom konci. Bola to obrovská stavba a veľmi slávna architektonická pamiatka.

„Pred týmto domom stál mohutný starý strom, ktorý nás chránil,“ povedal. Keď po búrke vyšli von, strom už neexistoval, izby boli zaplavené vodou a to, čo uvideli, bola úplná, úplná, úplná skaza.

„Vyzeralo to, ako kedy vybuchla bomba,“ zavtipkoval Adams a Martinez s ním rýchlo súhlasil.

„Vtedy to začalo byť zaujímavé. Bolo veľmi čudné, prečo predstavitelia prístavu a mesta Acapulco nevarovali verejnosť o tom, čo sa stalo. Vonku nebolo počuť žiadny zvuk, žiadne lietadlá a žiadne prebiehajúce záchranné operácie.

Acapulco bolo oficiálne zničené. Všetky lode v zálive, vrátane tej, na ktorej som bol predchádzajúci deň, sa potopili. V celom meste bolo veľmi ticho, keďže nešla elektrina,“ poznamenal s tým, že očakával minimálne policajné alebo vojenské helikoptéry pomáhať ľuďom a oznamovať ďalšie pokyny.

„Mám podozrenie, že to bola meteorologická zbraň použitá proti Acapulcu s cieľom jeho prestavby na koncept 15-minútového mesta, ktorý je presadzovaný Svetovým ekonomickým fórom (WEF),“ povedal Martinez.

Adams súhlasil a poukázal na to, že Acapulco bolo centrom slobody prejavu a slobody politického spájania. Koná sa tam každoročne niekoľkodňová konferencia „Anarchopulco“, na ktorej prednášajú svetové osobnosti alternatívnej scény.

Liečba osteoporózy

Zámerom je z kedysi malebnej destinácie urobiť cieľ koncepcie urbanistického plánovania, aby mohla vláda obyvateľstvo totálne kontrolovať a tyranizovať.

Martinez tiež prezradil, že domy, autá, telefónne stĺpy atď. vyzerali ako demilitarizovaná zóna po vojne. Na každom aute, ktoré bolo vonku, boli podľa neho vybité okná.

„Väčšina ľudí jazdila na rýchlych autách, okná sú dominantným problémom, je tu aerodynamika a všetky tieto ďalšie veci. Bolo naozaj nezvyčajné vidieť, že sklá v autách vyzerali, akoby vybuchli po zásahu nejakého druhu nezvyčajnej elektronickej zbrane,“ prezradil.

Na celom svete simultánne prebiehajú depopulačné operácie

V určitom bode relácie Mike Adams povedal, že globalisti aktuálne páchajú množstvo zločinov proti ľudskosti, aby udržali ľudskú rasu na obojku, pretože si chcú všetkých podrobiť. Spomenul už takmer zabudnutú katastrofu podivných požiarov na havajských ostrovoch v auguste 2023, ktoré roztavili potrubia a znečistili vodu vo vnútri toxickými chemikáliami.

Momentálne tam testujú kontamináciu domu za domom. Včasné testovanie už odhalilo prítomnosť karcinogénu benzénu a iných chemikálií, no úradníci ešte len začínajú chápať rozsah problému. Zatiaľ odobrali len pár vzoriek z epicentra zóny horenia.

(Súvisiace: Bol požiar v Maui zámienkou na zmocnenie sa Lahainy a jej premenu na inteligentné 15-minútové mesto?)

„Mnoho ľudí verí, že išlo o zbrane so smerovanou energiou. Bolo úplne jasné, že vláda nariadila záchranným zložkám úmyselne nekonať, vypla vodu a umožnila požiarom, aby sa rozšírili a zničili značnú časť mesta,“ hovorí Mike Adams a zdôrazňuje, že stále sú nezvestné tisíce detí.

„A o tých nezvestných deťoch sme nepočuli nič od 7. októbra, keď Hamas zaútočil na Izrael.“

Globalisti podľa neho robia experimenty typu Gazy na celom ľudstve.

„Izrael vytvoril z Gazy koncentračný tábor pod holým nebom s plne stráženými hraničnými stenami, kde nikto a nič neprejde von ani dnu bez ich povolenia. Ľudia tam majú obmedzenia na príjem kalórií a dokonca aj obmedzenia týkajúce sa technológií. Gaza je vzorom globalistov, ktorý chcú zaviesť pre nás všetkých,“ tvrdí Mike Adams.

Záver

Na stránke GeoEngineering.news nájdete viac článkov o militarizácii počasia globalistami.

Tiež si pozrite celý rozhovor s Mikeom Adamsom a Jamesom Martinezom nižšie:

Stop Candida

Autor: Belle Carter, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Neexistuje taka zbran ktora by dokazala ovplyvnovat pocasie. tolko energie, kolko by na to potrebovala jednoducho ani vsetky elektrarne na zemi nedokazu vyprodukovat. To co sa deje je cyklicnost, zem na konci buduceho roka vchadza do dalsieho 12000 rocneho cyklu, na nase nestastie je to 24000 rocny cyklus, vsetky katastrofy co sa deju je len zaciatok a su vysledkom nestability jadra ovplyvnovaneho energiou z vesmiru. a zial to bude len silniet, svet a ludia si este uziju, a dokonca to ani nemusime prezit. Nasou zacgranou je len zjednotenie s cielom prezit, vedci uz vedia co maju robit, ale jednoducho prednejsie su v sucasnom spotrebitelskom formate peniaze, moc, zbrane a ega.

  • Viera v silu počasia a že za všetko môže niečo čo nevieme ovplyvniť, je naivná predstava školáka na základnej škole, ktorý sa ešte len všetko začína učiť. Viera v neexistenciu zariadení na ovplyvňovanie počasia je zas naivita človeka, ktorý pozorne počúval v školskej lavici, učil sa čo mu povedali a žije tak, ako mu povedali.

  • Objektívne

   Keď už o tom vieš, robíš niečo pre svoju záchranu, alebo budeš len čakať na koniec? Pri minulej udalosti konca cyklu len Biblický Noe vedel čo musí urobiť aby prežil. Samozrejme Noe je len alegória pre tých, ktorí sa sami postarali o to, aby prežili. My sme potomkovia tých, ktorý to naposledy prežili.

   • Marek Kosice

    Objektivne : preco tak lipnes na zivote, ze „za kazdu cenu prezit“ aj keby zo sveta ostala len spust?… Myslis, ze by tvojej dusi vadilo vzdat sa KAZAJKY menim telo? 😀 … Jedna vec je robit vsetko pre prezitie v neznicenom svete, druha vec chciet prezit „potopu“ a obhryzat korienky a konzumovat neuvarene zdochliny….

    • Marek Kosice

     (preklep) menim telo = menom telo

    • Objektívne

     No veď o to ide. Všetky tie ezoterické spolky a cirkev pripravujú ľudí na odchod do iného stavu bytia (duše). Uvedomte si, že keď to nikto neprežije, tak inkarnácia bude pokračovať až za milióny rokov keď sa znova vyvinie organizmus do ktorého môže vztúpiť duša. Dobrá otázka by bola, prečo sa to tak robi. Odpoveď je veľmi jednoduchá: Archa nie je dostatočne veľká. Preto aj depopulácia.

     • Inkarnacii veria len primitivne organizmy. Budhizmus bolo nabozenstvo na zaciatku a nikam sa doteraz neposunulo… aj preto tak vela Cinanov od neho odchadza…

     • pre Gogo – 16/11/2023 at 16:01

      Dalo by sa to i opačne aplikovať, t.j., že inkarnácii NEVERIA len primitívne organizmy.
      A budhizmus, ako každé iné náboženstvo, sa posunulo systémom – krok sun krok – asi tak, ako i kresťanské a každé iné náboženstvo, slúžiace ako riadiace „monštrum“ pre ovce..
      A rovnako tak i dospievajúce kresťanské ovce odchádzajú od pápeža Feriho, ktorý slúži Satanovi.

     • Vrchnosti slúžia „bohu“ Sionu; teraz to vidí už celý svet.

     • Reinkarnacia je mozma len v dvoch pripadok, ked je vedoma – napriklad priamy opatrovatelia dalajlamu, alebo ked je za trest – dalajlama, alebo zid, ktory odmietol dat Jezisovi vodu, lebo sa bal o svoj zivot. ked si nahodou niekto spmenie na minuly zivot, vacsinou male deti, to nie je reinkarnacia, to je osobnost cloveka ktory uz je mrtvy tzv. subosobnost ktora sa naviaze na dusu, ktoru mal vtedy pocas zivota. ak je subosobnost energeticky silna, dokaze cloveka ovplyvnovat, klasicke rozdvojenie osobnosti v psychologii. co sa tika smrti, su 2, prva smrt je v hmotnom svete klasicka ako ju pozname, druha smrt moze nastat dvojakym sposobom, ked sa dusa oslobodi a odchadza k bohu, druha smrt je totalna anihilacia, vtedy zanika aj dusa. totalna anihilacia nastava pri uplnom zniceni civilizacie na planete, kde zanika aj planeta, tato smrt je najhorsia aka moze byt.

     • Objektívne

      No a my zanedlho zažijeme tú prvú smrť. Je dobré, že na to ľudí pripravujú, pretože bude treba byť psychicky vyrovnaný s tým, že zomrieme.

    • nauc sa spravit ohen a nemusis jest zdochliny

  • Tých faktorov – aktérov je určite viac než cykličnost. Už len tým aké myšlienky prijíma a vysiela človek cez predný mozog – už to mimoriadne ovplyvňuje procesy v prírode, v biopioli Zeme. Na to, že by sa tie myšlienky a tiež vnútorné pohnútky a ich vibračná úroveň niekam stratili tak to ani náhodou. Pekne sú „uskladnené“ v asttrále Zeme a odtiaľ spätne pôsobia na ľudstvo…a aj na celú minerálnu, rastlinnú a živočíšnu ríšu Zeme – a tá prostredníctvom prírodných bytostí s živlov (ktoré vždy plnia len vôľu Božiu) človeku odpovedá – varuje ho – vedie – ukazuje cestu.
   Tie záplavy a ďalšie prírodné katastrofy nie sú spôsobené len klimatickými zbraňami, chemickými a elektromagnetickými zbraňami či zásahmi do krajiny. Človek je na Zemi v výlučne len v ŠKOLE a zároveň je správca ale v inom postavení ako poznáme/chápeme funkciu správcu. On je tu totiž správcom z toho pohľadu, že je na Zemi najvyšší pôvodom – je v jadre duchovný a tak všetko nižšie ovplyvňuje, formuje. A buď to udržuje a zveľaďuje a navyšuje – povznáša svoje okolie alebo naopak. Ale aj keď je duchovný tak nieje je ešte duchovne zrelý – je tu na Zemi v škole kde má dozrieť. A potom sa mnohí spýtajú že či môže mať v takom prípade aj zodpovednosť za planétu keď ešte nieje duchovne zrelý. …v tom žiadny rozpor nieje.
   Život teda Boh hovorí vždy cez jazyk životných okolností alebo cez jeho vyslancov, prorokov či svetlých duchovných vodcov…a planéta Zem k ľuďom hovorí tiež s to prostredníctvom prírodných bytostí a živlov – Božích služobníkov, ktoré človeka vedú/ upozorňujú/varujú/“trestajú“- chcú vrátiť späť na správnu cestu vývoja. Niesme tu vo vývoji sami ponechaní na seba ako väčšine ľudí na Zemi zdá a ak by poodhalili závoj skutočného diania tak by sa mnohí mnohí radovali ale väčšina by bola zhrozená z toho čo sme ako ľudstvo nevideli, nechápali a napáchali a čo nás oprávnene čaká..a že sa nám to musí vrátiť ak sa nespamätáme. Bolo by to neporovnateľne silnejšie ako keby boli ľudstvu odkryté všetky tajnosti, znalosti a skutky elít všetkých časov Zeme.
   Pre živly Zeme nieje problém – ak bude Bohom rozhodnuté – vyčistiť s obnoviť a pozdvihnúť planétu ešte na vyššiu úroveň na akej kedy bola ale je otázne, koľko z ľudí nie fyzicky ale hlavne duchovne prežije taký proces.

   • Miroslav Čižmár

    Taková pitomá, apatická planeta. S tou se předse nebudu párat.
    https://m.youtube.com/watch?v=tULW1jvmYhs

   • Marek Kosice

    A co myslis, Achnaton, ako vplyva na biopole ludstva to, ze väcsina ludstva pravidelne skratuje svoju sexualnu & duchovnu energiu orgazmami? Podla teba nijako? UPADOK LUDSTVA ide ruka v ruke s tym, ze nikdy sa neorgazmovalo tak vo velkom ako teraz….. Ma to neblahe dosledky hlavne na usudok jedinca (ktory tomu otroci). Usudky stamilionov/miliard urcuju to, kde ludstvo smeruje.

    • Aj v tom ohľade ako pisest je to pre ľudstvo a planétu zlé/destabilizujúce a rozkladné. Ale je to najväčšou brzdou hlavne pre rozvoj ducha – ten sex a pod. ale zasa len v tom prípade ak ten sex nieje v súlade / pod správou citu – ducha.
     Avsak najväčšou dierou kadiaľ uniká najviac životnej energie človeku darovanej je ak človek myslí stále na nemravnosti a nasilu nesexuje a neustále potláča svoje chute, túžby a mysľou nabudený sexuálny pud – vlastne bojuje proti niečomu prirodzenému čo však bolo aktivizované neprirodzene (mysľou, rozumom ktorý sa od istej doby stal nástrojom Temna).
     Ešte by som chcel jednu vec a to, že čo týka toho či človek tým že sa rozhodne žiť v niektorom svojom živote na Zemi sám a nemať potomstvo – nemusí to byť pod výhradne vplyvom elít a agiend depopulácie. A to je z toho dôvodu, že prvoradý a najvyšší ciel pre človeka na Zemi v tele je dosiahnuť rozvoj a dozretie jeho ducha. Všetko ostatné je až druhoradé. Ak v niektorom alebo aj vo viacerých svojich životov niektorí ľudia cítia, že potrebujú žiť sami a nemať potomkov – že jedine tak budú šťastní a naplnia to čo vnútri cítia tak je to v poriadku a sú vždy plnohodnotnou súčasťou ľudskej spoločnosti, ktorej môžu dať viac než desať či tisíc rodín s piatimi deťmi. Preto ak sa niekto rozhodne žiť akokoľvek sám či v zväzku s opačným pohlavím tak by mal dodržovať čistotu mysle a tým neumožňovať cudzím vplyvom (cez mozog alebo cez info propagandu zvonka) narúšať jeho vývoj.
     A v tomto ohľade sme na tom ako ľudia rôzne vrátane mňa a aj človek žije tak či onak tak a vie o svojich chybách tak by nikdy nemal skladať zbrane…a ak aj dosiahne čistoty tak by mal stále bdieť pretože Temno striehne a na človeka tlačí a pôsobí neustále (cez mozog, rozum, vypočítavosť, nízku logiku).
     A preto že Temno pôsobí cez predný mozog a rozum tak aj všetko zlo sveta bolo na Zemi uskutočnené len cez mozog – rozum ľudí.

   • God is imaginary.com

  • Miroslav Čižmár

   Efekt motýlích krídel.

  • Sudruh Palko,lepsie si to nastuduj a potom publikuj,ked chces vedecky hovorit o kontrole pocasia,mozno si precitaj knizky“ tiche brane,pre tichu Vojnu,atd

 2. Nase zjednotenie je uplne na nic…to funguje iba v amerikanskych katastrofickych filmoch

 3. Pekná iniciatíva, držím palce, aby vyšla! https://cz24.news/skupina-ceskych-senatoru-navrhuje-pravo-byt-osvobozen-od-povinneho-vyuzivani-digitalnich-prostredku/ A čo naša vláda? Vie o tom? uvažovali o tom, myslím najmä SNS?

 4. Opäť sa ukazuje, komu slúži… https://www.cas.sk/clanok/2867679/papez-frantisek-ma-velke-plany-pozrite-sa-co-chce-zaviest-vo-vatikane/ . Prečo sa nevenuje tomu, čomu má? Nedávno blúznil o vaxoch ako daru z nebies, ešte aj mincu k tomu vydal Vatikán, teraz už však mlčí, keď ľudia zomierajú na následok vaxu či majú vážne zdravotné problémy a už sa hrnie podporovať ďalší globálny podvod ! Čo je to za človeka?

  • P.s.: Je tak naivný a dôverčivý alebo to robí vedome a zámerne??? Ovečky odchádzajú z cirkvi a on sa venuje zelenému podvodu !

   • Marek Kosice

    Draslik : mozno je vydierany hrozbou mucenia (az do skonania…), alebo na neho maju obrovske paky (jeho ped*filne aktivity zaznamenana na fotky/video… a mozu to na neho vytiahnut ak nebude posluchat)…

   • Nerobí to zámerne, tlačia na neho, či už zvnútra Vatikánu alebo zvonka . Pamätám si že na začiatku vojny s Ukrajinou vyjadril svoj názor s ktorým sa stotožňovalo mnoho ľudí, bol aj proti dodávkam zbraní a následne svoj názor musel zmeniť.

   • mariankosmac

    Keby to nerobil, asi by skončil abdikáciou ako jeho predchodca, ktorý bol proti homosexualite, manželstvám osôb rovnakého pohlavia, eutanázii a umelým potratom.

 5. Ak niekto viete AKO sa pripravit napiste to tu….

 6. Sergej Lavrov: Ekonomická nadvláda Západu skončila

  https://aktax.cz/sergej-lavrov-ekonomicka-nadvlada-zapadu-skoncila/

 7. Fauci se spikl s virology, aby ve Wuhanu podvedl celý svět

  https://aktax.cz/fauci-se-spikl-s-virology-aby-ve-wuhanu-podvedl-cely-svet/

 8. Erdogan prohlásil, že konec Izraele je blízko, přestože Izrael vyhrožuje použitím jaderné bomby

  Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan ve středu prohlásil, že Izrael je „teroristický stát“ podporovaný Západem, který bude brzy čelit svému konci, přestože vyhrožuje použitím jaderných zbraní proti svým nepřátelům.

  https://aktax.cz/erdogan-prohlasil-ze-konec-izraele-je-blizko-prestoze-izrael-vyhrozuje-pouzitim-jaderne-bomby/

 9. Biden nazval Siho „diktátorem“ jen několik hodin po schůzce, která měla napravit vztahy s Čínou

  https://aktax.cz/biden-nazval-siho-diktatorem-nekolik-hodin-po-schuzce-ktera-mela-napravit-vztahy-s-cinou/

 10. Vieme, že náš spoločný nepriateľ – Satan – zlodej, vrah, podvodník – striehne už dlhšie na naše zdravie (ako nám ho zlikvidovať), na naše majetky (ako nám ich ukradnúť), na našu Prírodu (ako ju zdevastovať), na naše Životy (ako ich zotročiť), na naše Duše (ako sa ich zmocniť).
  Čo nie je dobré, je to, že každým dňom sa tento nepriateľ stále bližšie a bližšie približuje k našim príbytkom, deťom, k našim osobným životom..

  Dávam odkaz na euro-poslanca Roba Roosa (sorry, nezisťovala som, z ktorého štátu pochádza), práve navrátivšieho sa zo zasadnutia výboru EP (zo dňa 8.11.2023), na ktorom – vyzerá to tak, že padla definitíva vo veci eID, CDBC, vzťahujúcej sa na každého občana v tomto fašistickom Reichu.
  Pozn.: V pléne EÚ je to v t.č. ešte – pred schvaľovaním.

  https://t.me/to_je_nas_svet/18833

  P.S. 1 – Neviem, či tieto EURO-otrokárske perfídnosti, budú kompetenčne spadať ešte k schváleniu v národných parlamentoch (pozn.: mám za to, že Hlas i Smer by nemali veľký problém to – schváliť, lebo Pelle rád prezentuje DIGI-talizáciu, ako niečo veľmi SUPER!!), ale v závere jeho krátkeho 1:26 min. videa – doporučuje Roose občanom, aby napísali protestný mail na euro-poslancov z materských štátov, že podpísaní občania nesúhlasia so schválením zákona k eID, rovnako tak s digitálnou peňažnou menou..

  P.S: 2 – Nenašla som na stránke EÚ-EP nikde otvorené mailové adresy poslancov (ikona e-mailu tam síce je, ale aspoň mne sa nedá otvoriť) a nechcem to adresovať cez Instagram, ev. FB, pretože jednak som tam už roky neni registrovaná a na druhej strane, si tam napr. Beňová vypisuje o dcére Leuške, že ju dnes musel do škôlky odviesť Martin (jej partner), atď.. a tam niekde medzi to – vešať nejaký protestný mail, sa mi javí ako niečo – nepatričné..

  https://www.europarl.europa.eu/meps/sk/full-list

  Ak nás bude viac, tým lepšie a stále tu ešte funguje tzv. „kvantové ECHO 100-tej opice“.

  Áno, viem! Som si vedomá, že proti Satanovi sa bojuje veľmi ťažko, ale sú chvíle, keď nestačí sedieť za vykúrenou pecou a čakať (na spasenie..Nikto druhý nás nespasí, ak sa nespasíme MY – Sami!).

  Zoznam EÚ poslancov za SR:

  1/ Vladimír Bilčík – SPOLU
  2/ Lucia Ďuriš Nicholsonová – SaS
  3/ Monika Flašíková-Beňová – SMER
  4/ Róbert Hajšel – SMER
  5/ Martin Hojsík – PS
  6/ Eugen Jurzyca – SaS
  7/ Miriam Lexman – KDH
  8/ Katarína Roth Neveďalová – SMER
  9/ Peter Pollák – OLANO
  10/ Miroslav Radačovský – LSNS
  11/ Ivan Štefanec – KDH
  12/ Milan Uhrík – LSNS
  13/ Michal Wiezik – PS

  Ďakujem za pochopenie!

 11. YouTube se chlubí spoluprací s WHO a cenzurou dezinformací

  https://aktax.cz/youtube-se-chlubi-spolupraci-s-who-a-cenzurou-dezinformaci/

 12. Ajsa,ten „Digitalny VALET ,bol schvaleny nedavno v EU. New York Central Bank v Decembri predstavi CBDC(nieCDBC)- central bank digital currency. Madarsky Orban uz podpisal vsetko na to aby WHO,bolo absolutnym bohom nad zdravim celeho sveta,ani jedna „vlada“ nebola proti,Konecne volenie bude 24 Maja 24,neekzistuje ziadna moc,co by toto zvratila,uz je pozde ,mily drozde

Pridajte komentár

*