Profesor Bill McGuire vyhlásil, že „vyhubenie ľudí je jediná cesta, ako zabrániť klimatickej pohrome“


Print Friendly, PDF & Email

Profesor Bill McGuire vyhlásil, že „vyhubenie ľudí je jediná cesta, ako zabrániť klimatickej pohrome“

(Ethan Huff, Natural News) Jediný spôsob, ako zachrániť planétu pred „prehriatím a roztopením“, je podľa profesora Billa McGuira, známeho vulkanológa a klimatológa, zabiť milióny alebo dokonca miliardy ľudí ďalšou „pandémiou“

Na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) McGuire publikoval kontroverzný status, v ktorom uviedol, že jediný „realistický“ spôsob, ako znížiť emisie výrazne a rýchlo, čo je potrebné na záchranu sveta pred klimatickými zmenami a vyhnutie sa klimatickej pohrome, je „vyhubenie ľudskej populácie pandémiou s veľmi vysokou smrtnosťou.“

V priebehu niekoľkých hodín od twítovania McGuire svoj status vymazal. Podľa vlastných slov nie preto, že by to ľutoval, ale kvôli nepriaznivej reakcii verejnosti.

„Správne,“ zakričal McGuire vo svojom nasledujúcom twíte.

„Úvodný twít mažem nie preto, že ho ľutujem, ale preto, že veľa ľudí si ho – či už úmyselne alebo z nepochopenia – zle vyložilo.“

(Súvisiace: V decembri vedúci COP28 (klimatického samitu) vyhlásil, že neexistuje „žiadna veda“, ktorá by podporovala postupné vyraďovanie fosílnych palív s cieľom zastaviť globálne otepľovanie.)

Kto takto uvažuje?

McGuire sa zo svojho twítu nevyvliekol tak ľahko, ako dúfal, keď publikoval druhý twít. Meteorológ Chris Martz (@ChrisMartzWX) odpovedal McGuirovi vysvetlením, že ľudia „si ho nevyložili zle kvôli nepochopeniu“.

„Pochopili to krištáľovo čisto,“ dodal Martz k tomu, čo McGuire povedal vo svojom pôvodnom twíte.

„Veríte, že najlepším spôsobom, ako ‚zachrániť planétu‘, je zredukovať ľudskú populáciu, ale nechcete sa dobrovoľne zabiť prvý a ísť vlastným príkladom, pretože si myslíte, že vaša existencia je nadradená všetkým ostatným.“

„Ľudia, ktorí toto čítajú, vedia, že akademické inštitúcie, do ktorých posielate svoje deti pre získanie vysokoškolského vzdelania, sú zamorené nebezpečnými ľuďmi s vašou mentalitou. A nenávidia vás.“

Dr. Aaron Thierry tiež odpovedal McGuirovi vyjadrením zdesenia nad jeho pôvodným statusom:

„Váš argument je ničím nepodložený. No horšie je, že vaše vyjadrenia podporujú ekofašizmus.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Reakcie ďalších ľudí na škandalózne vyjadrenie profesora McGuira

„Stavím sa, že ste boli sklamaní, keď sa covid ukázal ako veľký prepadák,“ napísal ďalší komentátor.

McGuire na to všetko opäť zareagoval tvrdením, že každý, kto ho kritizuje, „nevie čítať“.

„Povedal som, že jediný spôsob, ako znížiť emisie výrazne a rýchlo, je pandémia… Nepovedal som, že potrebujeme pandémiu,“ napísal McGuire všetkými veľkými písmenami kričiacim hlasom.

„Namiesto spomenutia pandémie som mohol spomenúť asteroid, ktorý by zničil civilizáciu.“

Aby sme boli spravodliví, McGuire výslovne neuviedol, že podporuje ďalšiu „pandémiu“ alebo asteroid, ktorý zasiahne a zničí svet. Síce to naznačoval, ale nikdy nebol taký priamočiary a teraz to popiera. Zároveň si svojím následným twítom o dopade asteroidu vykopal svoj vlastný hrob ešte hlbšie.

Mnoho ľudí odpovedalo na jeho druhý twít vyhlásením, že McGuireov jazyk naznačuje, že chce, aby sa stala nejaká veľká katastrofa, aby bola planéta ochránená pred roztopením v dôsledku emisií.

„Som presvedčený, že ľudia ako McGuire a ďalší klimatickí katastrofisti v skutočnosti podporujú koniec sveta,“ napísal Rick Moran pre PJ Media.

„Snívajú o topiacich sa ľadovcoch, o riekach zaplavujúcich krajinu, o oceánoch pokrývajúcich mrakodrapy a o tom, že Stredná Amerika sa stane púšťou.“

„Len si pomyslite na všetok ten priestor, ktorý by potom pre nich ostal. Nemuseli by sa potom o druhých ľudí obtierať lakťami. Zostali by len ľudia ako McGuire a jeho kolegovia klimatickí alarmisti, ktorí budú sedieť medzi ruinami a gratulovať si, že mali pravdu.“

Najnovšie správy týkajúce sa klímy možete nájsť na stránke Climate.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pán profesor, začnite od seba a my ostatní uvidíme, či to pomohlo.

 2. Takto. Kovid teror nie je pejoratívum – pokiaľ ho zažijete na vlastnej koži! Žiaden guľatý stôl! Treba trestať! Teror sa neodpúšťa! Chcieť si sadnúť za guľatý stôl s vyloženým psychopatom – to je ako keby si chcel Huliak sadnúť za stôl s medveďom!
  VIDEO: Covid teror: Nebudeme ticho (dokumentárny film)
  https://www.infovojna.bz/article/video-covid-teror-nebudeme-ticho-dokumentarny-film

 3. Vždy som tvrdil, všetko so všetkým súvisí, a že rýchli nárast cien drahých kovov je indikátorom toho, že sa niečo chystá. Inak by Americkí miliardári nenakupovali ako šialení zlato, nepredávali svoje akcie a nestavali si protiatómové kryty na Havaji či v Austrálii ! A útok na Fica, kt nechce participovať na vojne na Ukrajine či smrť prezidenta Iránu nie sú žiadne náhodičky ! Bojiská sa rysujú tri: Ukrajina a rozšírenie konfliktu možno na Baltik a Čierne more; Blízky východ, Taiwan !
  https://akw.sk/rast-ceny-mede-a-hrozba-vojny/

 4. Už sa ani neskrývajú túto zločinci.

 5. svatoslav butora

  Všetci, ktorí súložia so Smrťou sa stávajú Sluhami Smrtihlava. Aby dokázali, že sú správne yebnutí, vysielajú do Sveta Živých rovnaké a podobné výroky ako tento pro-fésor, aby si zaslúžil členstvo vo WEF.

 6. Takovýho blba nemá cenu komentovat natož tomu věnovat napříště svoji energetickou pozornost

 7. Objektívne

  To sú tí, ktorí celé dni sedia pri počítači a pozerajú sa na tabuľky a grafy. Vôbec netušia, že zmena klímy prebieha na všetkých planétach Slnečnej sústavy.

 8. „Popredný vedec a profesor“ Jožko Mrkvička Spáč vyhlásil, že zemička sama poupratuje skôr, ako sa navzájom vyhubia ľudia, tak, že by po nich ešte aspoň tráva rástla. A mohla ešte nejaká tá škola tu vôbec bežať. Ale kto ho vie, ako to ozaj je bude…

  Ten čo tie jahody, čerešne, hrach a všetky tie dobroty vymyslel, ten by to aj možno mohol vedieť.

 9. Globální technokracie připravuje populaci na „Nemoc X“

  Pandemie ptačí chřipky, „Nemoc X“ a nejnovější kmen COVID-19 KP.2 se dostávají na titulní stránky novin. Globální technokracie připravuje obyvatelstvo na další totalitní systémy kontroly, normalizaci zasahování do voleb, digitální měnu centrální banky, neustálé experimenty s biologickými zbraněmi a mnohem horší věci.

  https://aktax.cz/globalni-technokracie-pripravuje-populaci-na-nemoc-x/

 10. Rakouský europoslanec: Chcete-li zachránit Evropu, jmenujte Orbána předsedou Evropské komise

  https://aktax.cz/rakousky-europoslanec-chcete-li-zachranit-evropu-jmenujte-orbana-predsedou-evropske-komise/

 11. Nepochopitelná civilizace. Dostali jsme do vínku planetu obdařenou vším potřebným pro život. A co my. Ničíme co se dá. Rabujeme vše co dá nějaký zisk. A populace se rozrůstá jako obrovský nádor. Bylo dáno vývojem díky pokroku obsadit okolní planety a vydat se dále do vesmíru. A co my lidstvo, pro zisky těch nejbohatších se válčí nesmyslně jako rozumu zbavení šílenci. Tak bacha. Bůh to vidí a naše činy nezůstanou bez odplaty. Již dříve k tomu došlo. A zničená civilizace se pomalu hrabala k dřívějšímu pokroku, jak materiálnímu tak fyzickému. Bůh s námi a zlé pryč.
  A ti miliardáři co si staví bunkry aby se zachránili, tak při katastrofě stejně zhebnou. Konec není to nejhorší co nás čeká. Přeji Vám opravdu lepší osud.

Pridajte komentár

*