Anonymný pilot leteckej spoločnosti hovorí, že chemtrails sú skutočné


Print Friendly, PDF & Email

(Lance D. Johnson, Natural News) V nedávnom rozhovore s redaktorom Drakom Michiganom, anonymný pilot leteckej spoločnosti, ktorý má 34 rokov praxe, hovoril o chemtrailsových operáciách vykonávaných vládou Veľkej Británie.

Pilot tvrdí, že v rámci týchto operácií prichádzajú z USA transportné lietadlá, ktoré využívajú viaceré fiktívne spoločnosti, aby profitovali z tajných experimentov na oblohe.

Anonymný pilot riadil viac ako 26 rôznych typov lietadiel a pracoval pre armádu aj komerčné letecké spoločnosti. Kedysi považoval chemtrails za konšpiračnú teóriu, no nedávne skúsenosti zmenili jeho názor.

Po dôslednom vyšetrovaní tvrdí, že chemtrailsové lietadlá operujú z letísk Newquay, Southampton, Stansted, Teesside, Prestwick a Liverpool a rozprašujú chemtrails na Cornwall, grófstvo v juhozápadnom Anglicku, ako aj mestá Londýn, Birmingham, Glasgow a Manchester.

Prvýkrát sa o chemtrailsoch dozvedel pred rokmi, keď ho druhý pilot upozornil na existenciu geoinžinierstva a modifikácie počasia. V tom čase zneli chemtrails ako konšpiračná teória.

Asi pred tromi rokmi sa však tieto teórie stali preňho skutočnosťou. Vtedy spozoroval nízko letiace lietadlo, ako za sebou zanechávalo podozrivé čiary, ktoré z vedeckého hľadiska nemohli byť kondenzačné stopy.

Počas stretnutia s priateľmi na vidieku si pilot na oblohe všimol čiary, ktoré smerovali zo severu na juh. Linky boli dlhé približne 16 kilometrov, s 13 kratšími linkami dlhými 3 alebo 4 kilometre, ktoré sa navzájom križovali.

Čiary zostávali na oblohe asi 40 minút, čím sa vytvorila akási zvlnená mriežka.

V tom čase už podozrievavý pilot kontaktoval jedného zo svojich kolegov na miestnom letisku, ktorý mal prístup k monitorovaciemu/sledovaciemu softvéru s názvom Automatic Dependent Surveillance-Broadcast (ADS-B).

Tento systém sa spolieha na to, že lietadlá a letiskové vozidlá vysielajú z ich palubného systému svoju identitu, polohu a ďalšie relevantné informácie. Pilot požiadal svojho kolegu, aby identifikoval potenciálne lietadlo, ktoré lietalo nad letiskom vo výške približne 3600 až 4 000 metrov a vytváralo za sebou podivné čiary.

Kolega upresnil aktuálnu výšku lietadla na 3 050 metrov. Potvrdenie tejto nadmorskej výšky je dôležité, pretože určuje rozdiel medzi tvorbou kondenzačných čiar a chemtrails.

Ako poznať rozdiel medzi kondenzačnými čiarami a chemtrails

Kondenzačné čiary, ktoré sú v podstate len kryštáliky ľadu z vodnej pary, sa môžu vytvoriť len vo výške nad 8 500 metrov a pri správnej vlhkosti.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Na každých 300 metrov nadmorskej výšky klesá teplota asi o 2 stupne Celzia. Vo výške približne 11 300 metrov môže byť teplota aj mínus 63 stupňov Celzia. Vo výške asi 8 500 metrov tvoria ľadové kryštáliky dlhotrvajúce kondenzačné čiary, ktoré sa vznášajú po oblohe.

Pri vytváraní kondenzačných čiar zohráva kľúčovú úlohu aj vlhkosť vzduchu.

„Keď teplota klesá, vzduch má menšiu schopnosť zadržiavať vodnú paru alebo vlhkosť,“ hovorí pilot.

„Vo výške 9 100 metrov pri lietaní v suchom vzduchu sa môžem pozrieť do svojej zadnej kamery a nevidím absolútne nič, čo vychádza zo zadnej časti motorov. Ale potom letím ďalej… a dostanem sa trochu do turbulencie, len na zlomok sekundy, a pozriem sa na teplomer, kde bolo mínus 63 a teraz je tam mínus 64… Potom sa pozriem do zadnej kamery a vidím, že sa vytvárajú kondenzačné čiary.“

Na druhej strane chemtrails sa rozptyľujú z dopravných lietadiel vo výške približne 3000 až 3 600 metrov. Ak lietadlo letí v tejto nadmorskej výške, nemali by tam byť žiadne kondenzačné čiary ani viditeľné stopy vodnej pary.

Lietadlo identifikované v ten deň však dokázalo vytvoriť podozrivé mriežkové vzory z látky vychádzajúcej z lietadla. Zjavné rozprašovanie prebiehalo v nadmorskej výške, v ktorej sa nevytvárajú kondenzačné čiary. Navyše nešlo o žiadnu operáciu na odstránenie ropných škvŕn, na čo mali lietadlá udelenú licenciu.

Počas ďalšieho vyšetrovania tohto podozrivého lietadla sa zistilo, že je registrované u britskej spoločnosti s názvom 2Excel Aviation Broadsword. Spoločnosť priviezla z USA dva Boeingy 727 (nákladné lietadlá).

Dnes sú tieto lietadlá registrované na lietanie ponad námorné koridory a rozprašovanie čistiacich prostriedkov na olejové škvrny. Tieto lietadlá však robia oveľa viac než len to.

Pre viac informácií o tomto vyšetrovaní si pozrite rozhovor s Drakom Michiganom na platforme Rumble:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Anonymný užívateľ

  Prečo chcú našu zem zničiť globalisti o čo im ide aj ľudí sa chcú zbaviť viete že je to trestné takto pripravujú vojnu medzi sebou smo.proti zastavte to a ihneď pokiaľ je čas Boh vás bude trestať

 2. mariankosnac

  chemtrails sa rozptyľujú z dopravných lietadiel vo výške približne 3000 až 3 600 metrov

  Tak to sme v suchu, u nás takto nízko lietadlá nelietajú. No hlavne si myslím že keby nám tu poletovalo množstvo podozrivých lietadiel ,,navyše“, už by si to niekto všimol. Ale väčsinou sú to bežné dopravné lietadlá, čo sa dá overiť na flightradare. Takže octovať netreba ani zakazovať deťom sánkovačky a gulovačky.

  • „Žádný „saharský písek“, ale modifikace počasí!! VŠE o Geoinženýring a Chemtrails. Včetně fotogalerie, informace..“
   https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=7&t=116

  • Vladimír

   Nemáš pravdu a ani tento článok o výškach lietadiel, ktoré vypúšťajú CHEMTRAILS. Dôkazov je hromada a každý z nás si to môže skontrolovať rozborom pôdy a povrchových spadov. Pozeraj sa čo ti lieta nad hlavou a čo to vytvára. Najviac zaujímavostí som sa dozvedel počas Plandémie, kedy bolo nariadené zákaz vychádzania.

 3. + Mimo téma, ale přesto důležité. Provedl jsem tedy update a doplnil informace k: „Vodítka pro odstranění GRAFENOXIDU, jak na DETOX (+dalších látek vylučovaných nejen z „kovid vakcín“) z vašeho těla !!!!“
  https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=172

  = A co je na tom důležité, stále se vrací do hry a potvrzuje se enzym Nattokináza a Bromelain. Viz odkaz..

  • A tým pádom aj ruský VETOM! Lebo natokináza!

   • Ktorý je pre organizmus efektívnejši?
    Vetom 1.1, alebo 2.0?
    Dík za odpoveď!

    • Vetom 2 je protipliesňový /aj proti bojovej látke antrax/ – má smerovať do hrubého čreva. Vetom 1 je protibakteriálny – má smerovať do tenkého čreva. Aby sa „nepobili“ – začína sa s Vetom 2 potom Vetom 1.

     • Ďakujem za Tvoj čas + spätnú väzbu.

      P.S. 1 – Mám doma V-1.1. + V-2.0 a nemala som presnú vedomosť, akým spôsobom „pracuje“ v prospech organizmu – Bacillus subtilis a Bacillus amyloliquefaciens“.

      V t.č. to mám tak, že každý deň (ak nezabudnem) si do pohára vody vysypem 1 kapsulu V-1.1., po 14 -20 dňoch si dám pohov a zas, ak ma napadne, použijem V-2.0.

      P.S: 2 – Cítim na sebe, že ako prevencia – veľmi – DOBRÉ!

  • Nattokináza + Serropeptáza
   Plus to čistí cievy a má dobré účinky.
   TROJmesačná kúra stojí asi 70Eur, nie je to drahé.
   Kúpil som dostatočne vysoké množstvá na nie drahých weboch. Nekupoval som žiadnu predraženú kúru.
   Ak niekto chce, mám uložené odkazy, kde ja sám som to pomerne lacno kúpil.

 4. Octovať hlavne tlačenku a cibuľu….
  Inak tých lietadiel čo nám nad hlavami lieta je teda dosť. A keď v noci pozorujem nočnú oblohu tak sa to tam všeličím len hemží. Ďalekohľad mám dobrý s oči tiež a keď sa sústredím aby som pozoroval a zachytil aj tie najmenšie pohybujúce sa svietiace body tak je ich veru dosť.
  A tú výšku v ktorej lietajú lietadla cez deň neviem odhadnúť …a lietajú všelijaké.
  Nedávno ma prekvapil jeden pán (71) ktorý inak zbaští všetko z tv aj s navijakom … keď došla reč na počasie a mliečne zamračenú oblohu povedal mi: niekedy keď letí lietadlo tak tie pary za ním rýchlo zmiznú alebo tam vôbec niesú ale niekedy keď letí tak to tam po ňom zostava hodiny a celá obloha je zasvinena,…to je divné“.
  A poznám aj takých ktorí sa stále strašne vzdelávajú ale keď príde reč na prapodivne zatiahnutú oblohu alebo chemteails tak im vybíja poistky – vôbec nevnímajú zmeny okolo seba..a celkovo ich mysel je nastavená tak, že ak by začala byť obloha postupne trvalo načervenalá tak by len povedali: „áno je to iné, ale neviem ani či je to divné… čo ja viem čo to je, oblohu neriešim.. veď celý svet je doondený“.
  Jednoducho majú svet v paží.

  • Je pre mariankosnac.

  • mariankosnac

   ,,niekedy keď letí lietadlo tak tie pary za ním rýchlo zmiznú alebo tam vôbec niesú ale niekedy keď letí tak to tam po ňom zostava hodiny a celá obloha je zasvinena,…to je divné“.

   to je práveže normálne, pretože to závisí od meteorologických podmienok – vlhkosti vzduchu/výšky, ktoré sa každý deň menia, preto v niektoré dni tie čiary miznú hneď a inokedy sa držia a vyzerá to niekedy dosť hnusne, kríže a mriežky po celej oblohe. A je fakt že väčšina ludí si to nevšíma alebo majú v paži. Ja si to aspoň všimnem ale hneď sa neplaším nejakou konšpiračnou teóriou, pretože viem že dnes tých lietadiel lieta asi daleko viac než pred 30 rokmi, holt kapitalistický cestovný ruch.

  • mariankosnac

   A dokonca viem o luďoch ktorí sú informovaní o chemtrails – a napriek tomu pijú dažďovú vodu, proste takí tí vlasatí prírodní ludia. A sú síce riadne je*nutí ale živí a zdraví. Tak tomu sa povie ,,mať v paži a byť v pohode“.

 5. Vsetko halo okolo chemitrails je k nasmu dobru, Snazia sa eliminovat vplyv slnecneho vetra na nase hlavy, no to sa im asi nepodari, lebo Slnko sa sprava nie fer,a ked skoro bachne, ta bude po vsetkemu.

  • No tak ale to snáď nie…Slnko sa správa tak ako sa slnko správať má – nerobí žiadne podrazy narozdiel od niektorých zmetkov na Zemi alebo v jej biopioli, ktorí by mu radi zahatali cestu k nám na Zem. Príroda nekončí Everestom alebo stratosférou ale je celovesmirna. Planéta Zem a jej biosfera je len súčasťou celku – prírody pracujúcej dokonale podľa dokonalých zákonov Božích – teda Zákonov Stvoriteľa.
   Slnko za naše problémy na Zemi nemôže…

   • A si pripraveny nadychnut sa plazmy?

   • Slnko nie, ale vysokofrekvencny laser ano.

   • victor Coj sa znovunarodil po jeho tragickej smrti, no uz v obraze M.Jacksona

    • White snow, grey ice,
     On the cracked earth,
     Like a patchwork quilt upon it…
     There’s a city on a loop in the road,
     And above the city there are clouds drifting,
     Hiding the heavenly light,
     And above the city, there’s a yellow haze,
     The city, for two thousand years
     Lived under the light of a star
     Called the Sun…

     And for two thousand years there was war,
     War with no particular reason,
     War is a young business,
     Like medicine against wrinkles.
     There’s red, red blood,
     After an hour, it was absorbed into the ground,
     After two there were flowers and grass,
     After three, the earth lived again,
     And it was warmed by the rays of a star
     Called the Sun…

     And we know, that it’s always been so,
     That Fate loves the one
     Who lives by his own rules,
     The one who dies young..
     He doesn’t remember the words „yes“ or „no“,
     He doesn’t remember ranks nor names,
     And he could reach the stars,
     Not realizing, that it was a dream,
     And to fall down dead, burned by a star
     Named the Sun..

    • Vy si fakt myslite, ze zijeme na povchu sfery? Letime vnutri nasej noemovej archy uz dva tisic rokov. Kto veri?

  • Len nekonečno z nebies vie čo všetko nám padá všetko padá Do našich uptavených frizúr a myslíme si,že je to lakovaný sprej Máš problemy se svim ptákem °°striekaj si ho libar lakem chEMTRAILZ°°°°°°

   • Boba padaju na nas elekrony protony, ako sa branit? Kamarat Maros by povedal daj si bororo :}

    • Momentálne nasávam kvantum ríbezláku – kvôli očiam – a funguje to. Resveratrol.

     • Aj ty máš problémy zo zrakom viacero ľudí sa mi sťažovalo že im odišiel zrak zo dňa na deň.

     • Miroslav Čižmár

      Aj mne sa zhoršil zrak. Asi tri dni dozadu. Mám na to metódu, ako oči uvoľniť a vrátiť zrak do normálu. Pozerám do diaľky a snažím sa zrak rozostriť, aby sa očné svaly uvoľnili z kŕčov.

     • MČ – zvažujem jednu vec – nechám si čiernu záklopku a nechám to zvolniť. Lebo oko má mať ideálne guľatú formu – a byť uvoľnené.

     • nepi, bude s teba trol

    • Kámo Maroš vie dávat dobré rady poznám ,mnohé z nich mám v merku do terku ozaj dobrý to muž sčínaný dokonca vzdelaný hodný titulu°°

 6. Objektívne

  Žádny strach, neskoršie štádium zatemňovania oblohy bude s umelým mesiacom na oblohe aby nikto nespozoroval, že sa niečo zvláštne deje so slnkom.

  • Miroslav Čižmár

   Betelgeus sa zmenil na supernovu, ktorej explózia k nám letí rýchlosťou svetla. Bude to pekné divadlo pre astronómov.

   • Betelgeuse, Belretrex, Saiph, Rigel, Alnitak, Alnilam, Mintaka. Drahy Orion.

   • Podla pasu Oriona su postavene Pyramidy. Alnitak, Alnilam, Mintaka.

    • Miroslav Čižmár

     Pyramídy majú bližšie k hviezdam v súhvezdí býka.

     • Pyramidy su presne stavane k pasu Oriona, aj tie akoze ventilaccne sachty maju nasmerovane k domovine. Caka sa len na to, kedy to do seba zas zaskoci.

     • Lenze otazka znie, kde je prechod, kedze sme v uzavretej sfere

     • Neberte to vazne, nechal so sa uniest hviezdnymi vojnami.

     • Miroslav Čižmár

      21.12.2029 nastane úplné zatmenie Mesiaca priamo nad pyramídami v Gize. Mesiac, Zem, Slnko a čierna diera v strede galaxie budú na jednej časopriestorovo zakrivenej priamke.

    • A akú má úlohu Jemen?

 7. Israismael

  Príliš mnoho sa tu filozofuje na tejto stránke.. Ľudia si tu pošomru, aj pourážajú, keď napr ja tu zavediem tému ktorá môže byť pochopena iba hýbajúcim sa ľudským duchom a je mimo rozumové pochopenie… preto aj celkom rozumiem tomu ak ma tu niekto nazve židom, hlupákov ci sektarom a pod nálepkami..Rozumiem tomu preto, ze pridám témy ktoré dráždia kohosi a aj mnohých, ale popritom sú to dnes témy (v čase ktoré žijeme) dôležité a davam ich preto, ze ak chceme ako ľudia odvrátiť katastrofu ktorá sa ženie z hora na ľudstvo, tak ich je potrebné vedieť, pochopiť a zamyslieť sa nad nimi..Svetlo z hora chce po ľuďoch zmenu, preto dal Boh ľuďom poslednú šancu pred veľkou ocistou a konečným Súdom cez Slovo jednej knihy, ktorá nemá nič spoločné s náboženstvami ani sektami ani ničím podobným Poviete si a co môže odvrátiť mala časť sveta ako je Slovensko?.. Ja však hovorím, ze z nejakého bodu musí prísť začiatok obratu , zvlášť keď iba malá skupina ľudí vie akú úlohu má Slovensko v tomto svete… Ja s tým vôbec nefilozofujem co píšem , ani nežartujem a ani nevymýšľam z fantázie rozumu..Rozum človeka je už taký že veľmi rad filozofuje…. Nie som Žid a ani nikdy nie ten ktorý by nadržal dnešným sionistickym diablom.. Israismael nemá nič spoločné s Izraelom, ani len v najmenšom.. Už som to kedysi aj tu písal ze Isra bol malý kmeň dávno žijúcich vysoko duchovných ľudí cca 1100 rokov pred Kristom tzv ismanov, v ktorom žil Ismael, ktorý bol otcom a vychovávateľom kohosi veľmi dôležitého pre túto planétu .. Teda ja som spojil do môjho nicku dve slová Isra a Ismael..
  Viete o nejakej potope sveta, ktorá je zaznamenaná a stala sa.. Cca 2204 rokov pred Kristom… Ako žili vtedy ľudia v tej dobe ?..No úplne podobne ako dnes ..Totiž bezbožne,nemravne,vysmievali sa varovaniam,zabávali sa v rozkosiach ,jedli chlastali, pili .. cca 40 rokov pred potopou , teda dlho pred potopou varoval Noe ľudí , že ak sa nezmenia a neopustia spôsob bezbozneho bezduchého života , tak dôjde ku katastrofe…
  A čo teraz ľudia ?Ako sú na tom dnes?,,..Asi netreba moc slov ..Ľudia sa vôbec nezmenili ,lebo ako bolo pred potopou ,tak je aj dnes …
  Napísal som toho viac v komentári k článku tu :https://vitazstvosvetla.org/spravy-02-12-2023/

  • A zase to odnese zbytek nevinných, kteří jim chtěli pomoci. Jen proto, aby si duše jako my dokázali, že jim zvládneme tentokrát pomoci. A co z toho máme, většina lidí, co žijou duchovně nemá děti. Oni si jen užívají a mají všechno v p…aži. A i když jste je varovali a něco se stane, ještě čekají, že jim pomůžeme i po tom, když byli varování a budeme napravovat jejich následky. No absurdita zdejších duší je skutečně do nebe volající a měli by se spíš vyvýjet někde, kde je planeta před koncem, protože víc si skutečně nezaslouží.

 8. článok je len článok a že pilot o tom vie len 3 roky je kec. Ja som nikto a sledujem to na oblohe viac ako 10 rokov. Nikdy som neverila že su to kondenzačné pary a ani regulácii počasia. V rakúsku tie čiarky boli skôr ako na Slovensku. Prečo má Rakúsko na počet obyvateľov najväčší výskyt alzhaimerovych pacientov na svete, keď má najzdravšiu stravu v Európe? Kedysi tu varovali ľudí aby neolizovali viečka z jogurtu, lebo sú hliníkové a to môže byť dôvod alzhaimru. Takže kto si tu z nás stále robí srandu? ani bádateľ nie je neviniatko.

 9. Pfizer neinformoval těhotné ženy o rizicích předčasného porodu a úmrtí novorozenců při testování RSV vakcíny

  https://aktax.cz/pfizer-neinformoval-tehotne-zeny-o-rizicich-predcasneho-porodu-a-umrti-novorozencu-pri-testovani-rsv-vakciny/

  • Nepíšem o tehotných ale…tento týždeň som sa dozvedel o troch ľuďoch ktorí nedávno zomreli na zástavu srdca.
   Jedna 55 druhá 40 a tretí – síce dôchodca ale podľa jeho rodinného príslušníka bol mimoriadne v dobrom zdravotnom stave a posledné roky ničím netrpel…a náhle extra rýchly nástup nejakej choroby (už si nepamätám tu diagnózu) …a rodina bola z toho v šoku že tak rýchlo ochorel a zomrel keďže ničím netrpel.
   A v tej skupinke ľudí kde zaznievala tá novinka o úmrtí som zachytil podivné správanie jedného človeka, ktorý sa snažil zabrániť každému slovu čo by smerovalo k téme vakcín. A ja o tom človeku viem že popiera všetky „konšpiračné“ teórie, potláča vôľu a prejavy u ľudí ktorí sa začnú baviť o veciach mimo systém..
   A tak sa mi poslednú dobu potvrdzuje, že medzi nami niesú len kovidioti ale aj takí ktorí veľmi dobre vedia ako je to s tým kovidim, vakcínami, fašistami na okrajine, hoaxmi, médiami – úplne presne vedia aka je pravda ale aj tak stoja na strane zla. To už sú naozajstní fašistickí z.mrdi..
   Kovidiot sa môže zmeniť pochopením pravdy ale propagandistická banderovská sviňa v tomto prípade narodená na Slovensku – tú už je prerobiť na človeka skoro nemožné.

   • O tom presne hovorí Yury Bezmenov – ako v určitom štádiu dezorientácie a demoralizácie nefunguje logika – a ozaj nefunguje! Kultúrny marxizmus!

  • Na PRIMA, len neviem na ktorej bol dokument ešte koncom minulého storočia o manipulácii počasia v roku 1947. Tento dokument priznal, že utvorili búrku na západnom pobreží Anglicka a pri nej zomrelo asi sto ľudí. Boli to odtajnené dokumenty po 50 rokoch od udalosti. Dnes je rok 2023.

  • Některé ty čáry jsou údajně způsobeny i vyvíjením nových technologií určených třeba k ochraně proti radarům.Neviditelná letadla.Ne vše je chemtrails určený k eliminaci sluneč.paprsků.Dla Haralda Kautze Velly.

 10. Chemtrails, víly, anjeli, duchovia, trpaslíci, vodníci, záškodnícke vlády, ktoré spolu s B. Gatesom majú plán zničiť svet a ďalší sú skutoční! Potvrdzujú to viacerí anonymní odborníci. Buďme preto v strehu a pripravme sa na zlé časy.

  • No presne ty si nám tu chýbal ty neanonymný hltač hlavnoprúdových výkalov! Bústrik si choď dať nech tu už toľko neoxiduješ, alebo aspoň tie huby už nežer.

  • Vladimír

   Z ktorej psychiatrickej liečebne si ušiel?

 11. Vakcíny proti COVID-19 snižují počet prospěšných bakterií v lidském mikrobiomu

  https://aktax.cz/vakciny-proti-covid-19-snizuji-pocet-prospesnych-bakterii-v-lidskem-mikrobiomu/

 12. Vo veku 43 rokov zomrela na cievnu mozgovú príhodu Barbara Haščáková

  • Vakcína je sloboda!

  • Marek Košice

   Včera mladý slovenský futbalista, pred dvoma/troma dňami 38 ročný český futbalista…. No, ja som zvedavý ako sa „preriedia“ známi mojej mamky (kamošky, ich manželia, kolegovia…) v priebehu napr. nasledujúcich troch rokov… Pričom to nebudú úmrtia na starobu, ak sa dovtedy „preriedia“…

 13. Marek Košice

  ŠKODA, že sa tu nedajú postovať obrázky (nemyslím obrázky chemtrails) diskutujúcimi, aby ich priamo ukázalo v diskusnom fóre. REDAKCIA, nepouvažujete o tom? …

 14. Ďalšia slovenská obeť covid-fašizmu, i keď -„dielo“ dokonané v USA.

  Známa to speváčka, hlavne pre ľudí strednej + viac generácie, Barbara Haščáková, zomrela v USA 22.11.2023 vo veku 43 rokov – dg: náhla cievna mozgová príhoda.

  https://www.hlavnespravy.sk/vo-veku-43-rokov-zomrela-slovenska-spevacka-barbara-hascakova/3335018

  P.S. Ja osobne NEVERÍM, že za tieto zverstvá na ľuďoch v r. 2020-2021, bude niekto musieť znášať vlastnú pozemskú, ergo – fyzickú zodpovednosť formou, že bude odsúdený za vraždy stoviek, tisícov, miliónov ľudí za použitie smrtiaceho „lieku“ od fy Pfizer s fatálnymi následkami, pričom to ich absolútne z týchto ohavných činov – nevyviňuje – spôsobom, že tá „ODVETA“, inak povedané – ORTIEĽ – dopadne na nich iným spôsobom a to z pohľadu Vesmírnych zákonov, pričom si v t.č. títo „vakcinační liečitelia“ neuvedomujú, že tzv. duchovné rozhrešenie na Inej úrovni, bude pre nich oveľa- oveľa bolestivejšie a zrejme i – fatálnejšie, ako keby sa tomu udialo tu Dolu – na Zemi.

  Treba ešte veľa chápať a – pochopiť..

 15. Alebo toto? Mozno to ujo Maros oceni, on ma rad 80ky
  https://www.youtube.com/watch?v=0R6WIbx8ysE

 16. Draha redakcia, preco azbuka neprejde?Cochvila sa bude hovorit len na ruskom sanskrite.

 17. Nič neutícha naopak, vlak sa rozbieha a píše sa len o známych ľuďoch… aby si ľudia postupne zvykli na takéto javy? Je mi z tých novinárských krís, lebo nie sú ľudia, ZLE !
  https://www.hlavnydennik.sk/2023/12/03/sok-vo-veku-43-rokov-zomrela-slovenska-spevacka

 18. 3 diely GEOINŽINIERSTVO: história, súčasnosť a HAARP – https://www.sarisskadrzava.sk/l/geoinzinierstvo-2-cast-sucasnost/

 19. Ujo Maroš má rád 80. roky, lebo to boli najkrajšie roky na celom svete – zvlášť, keď sme boli vtedy mladí. Mám rád Bee Gees, soul a hip hop. Mám rád hip hop – rapované remixy. A dobré hlasy. Niečo, čo má gule!

Pridajte komentár

*