Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Epilepsia – terapia a liečba prírodnou medicínou


Print Friendly, PDF & Email

Vážení čitatelia, ak trpíte epilepsiami a máte v ústach amalgámové (čierne, strieborné) plomby, prosím, prečítajte si najskôr článok Naše plomby – časované bomby, kliknutím TUTO !

LIEČBA EPILEPSIE METABOLICKOU MEDICÍNOU 

Výber z knihy Encyklopédia metabolickej medicíny  

KONVENČNÁ MEDICÍNA STÁLE NEVIE (A NEVIEM, ČI NIEKEDY VEDIET BUDE), ČO PRESNE SPôSOBUJE EPILEPSIE. 

METABOLICKÁ MEDICÍNA PONÚKA VIACERO VYSVETLENÍ.

 

ZA NAJPRAVDEPODOBNEJŠIU PRÍČINU SA POKLADÁ OTRAVA (CHRONICKÁ – DLHODOBÁ) TAŽKÝMI KOVMI, PRAVDEPODOBNE SPôSOBENÁ RôZNYMI VAKCÍNAMI, KDE SA POUŽÍVAJU JEDOVATÉ KONZERVAČNÉ LÁTKY, AKO ORTUŤ, FORMALDEHYD ATĎ. (POZRITE TÉMU „PRAVDA O VAKCÍNACH)

TAKTIEŽ, SÚ TO ČASTO TAŽKÉ KOVY Z PROSTREDIA, KTORÉ  ORGANIZMUS, AK NEMÁ DOSTATOK VITAMÍNOV A MINERÁLOV,  NEDOKÁŽE SPRACOVAŤ (VYLÚČIŤ). DOBRÉ JE PRETO VYKONAŤ ROZBOR MINERÁLOV A KOVOV, KTORÝ SA BEŽNE ROBÍ Z VLASOV.

 ZA ĎALŠÍ DôLEŽITÝ DôVOD SA POVAŽUJÚ RôZNE ALERGIE. ZISTILO SA TOTIŽ, ŽE PRI EPILEPTICKÝCH ZÁCHVATOCH JE ČASTO OPUCHNUÝ MOZOG A ČASTO ZÁCHVAT NASTÁVA AKO ALERGICKÁ REAKCIA BUĎ NA JEDLO, ALEBO NA INÉ ALERGÉNY Z PROSTREDIA.

PRETO, ODPORÚČAL BY SOM VÁM KOPLETNÝ ALERGOLOGICKÝ TEST, ABY SA VYLÚČILA ALERGIA A V PRÍPADE NÁLEZU, OKAMŽITE TENTO ALERGÉN VYLÚČIŤ.

TAKTIEŽ, A TO JE DôLEŽITÉ, JE BEŽNÉ ŽE U EPILEPTIKOV SA STÁLE POTVRDZUJE NEDOSTATOK MINERÁLOVÝCH A VITAMÍNOVÝCH ZLOŽIEK, KTORÉ BY PRI ICH DOSTATKU MALI RIADIŤ NERVOVÚ ČINNOSŤ A NERVOVÉ VZRUCHY.

ZA NAJDôLEŽITEJŠIE SA POVAŽUJÚ MAGNÉZIUM, MANGÁN, VITAMIN B6 (PIRIDOXIN) A VITAMIN E, ALE AJ INÉ, KTORÉ UVEDIEM NIŽŠIE.

SAMOZREJME, DOSTATOK ČISTEJ NEBUBLINKOVEJ, NEMINERÁLNEJ VODY (2 A POL LITRA DENNE PRE DOSPELÉHO ČLOVEKA) VÁM NEMUSÍM ZDôRAZNOVAŤ.

BOLO BY DOBRÉ, ABY TO BOLA VODA FILTROVANÁ, TEDA BEZ CHLÓRU A FLÓRU!!! ŽIAĽ FLÓR (JED NA MYŠI!!)  SA PRIDÁVA DO VODY AJ DO ZUBNÝCH PÁST, TIE TREBA HNEĎ VYHODIŤ!

ČO SA TÝKA JEDLA (A TO VÁM ISTE SKÚSENÍ LEKÁRI OCHOTNE POVEDALI), MALO BY SA KONZUMOVAŤ JEDLO Z VYSOKÝM OBSAHOM TUKOV, ALE ČO NAJMENEJ BIELKOVINOVÝCH JEDÁL A MINIMUM KARBOHYDRÁTOV – TZV. KETOGÉNNA DIÉTA. TO ASI NIE JE ĽAHKÉ DODRŽAT.

Zbohom vysoký krvný tlak

HLAVNE JE TREBA VYHÝBAŤ SA ŽIVOČÍŠNYM BIELKOVINÁM (MASO, MLIEKO, SYRY)  A AKÝMKOĽVEK CUKROM A ALKOHOLU. TREBA JESŤ ZDRAVÚ STRAVU, OVOCIE, ZELENINU, STRUKOVINY, TROCHU RÝB, ORECHY, SEMENA, JADIERKA A POD.

ODPORÚČA SA JESŤ VEĽA CESNAKU.

NEODPORÚČAJÚ SA VÝROBKY Z BIELEJ MÚKY, BIELA RYŽA A OSTATNÉ RAFINOVANÉ JEDLÁ.

VYLÚČIŤ JE POTREBNÉ AJ SLEDOVANIE TELEVÍZIE.

JE POTREBNÉ OKAMŽITE ZAČAŤ PODÁVAT NÁSLEDUJÚCE:

• Vitamin B6 (PIRIDOXIN)  : 50 mg 3 krát denne (niekedy vit B3 blokuje antiepileptické liekmy, avšak B3 je jeden z najdôležitejších pri epilepsii). Odporúča sa postupne vysadzovať epileptické lieky a postupne zvyšovať piridoxín. 

 • Vitamin E: 400 IU/denne

• Taurín: 500 mg 3 krát denne (je to aminokyselina (bežná u cicavcov)

• Magnézium: 300 mg 3 krát denne – veľmi dôležité!!!

• Mangán: 10 mg 3 krat denne – veľmi dôležité!!!

• Selén: 100 mcg/denne • Zinok: 25 mg/denne.  

Ak máte záujem o celú stať o epilepsii v anglickom jazyku, pošlite email na

Zbohom vysoký krvný tlak

damiansk[zavinac]hotmail[bodka]co[bodka]uk

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. dakujem velmi pekne za informácie…mám epilepsiu a z vlastnej skusenosti viem, že sa teito rady a návody oplatí používať. Niektoré z nich som už zaclenil do svojej zivotospravy…ostatne sa budem snazit zaradit co najskor. Zdielam na fb 🙂

 2. tibor toth

  mohli biste mi tu napisať rozpisať podla dni od pondelka do nedele aku stravu mam jesť prvi tižden ako začiatočnik? čakam

 3. nase dievcatko ma 10m. a propulzivne petit mal
  berieme orfiril long 150mg 2x pol kaps. , rivotril 2x 1kv, piridoxin 2x pol tab,ako je to s vojtovou metodou rehabilitacna odporuca znova zacat cvicit kym nevymiznu epi zachvaty a neurologicka trva na intenzivnom cviceni
  a ako by sme mali prisposobit prostredie doma a co strava u takeho maleho babatka
  dakujem s pozdravom Marcinova- mamička

 4. Ahojte. Mňa by zaujímal ten čaj levanduľa, chmeľ, imelo v rovnakom pomere- koľko sa z čoho dáva? Je to fakt také účinné? Ja by som tým chcela vyliečiť nočný typ. Verím, že sa z toho dá vyliečiť aj bez liekov. 🙂

  VďAKA

 5. Zdravim Vas mam syna ma 25 rokov ktory ma nervovu epilepsiu,ktora sa zacala ked mal 13 rokov po uraze.Prosim o radu co by bolo lepsie na vyliecenie ak sa da nejakym sposobom vyliecit. s pozdravom Gabrisova Zdena. Vopred Dakujem

Pridajte komentár

*