Dr. Lee Meritová obvinila „uctievačov diabla“ z vytvorenia viacvrstvového depopulačného programu


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Lee Meritová obvinila „uctievačov diabla“ z vytvorenia viacvrstvového depopulačného programu

(Belle Carter, Natural News) Pre Dr. Lee Merrittovú sa svet nachádza v duchovnej vojne – ale vedie sa na fyzickej úrovni. Podľa nej túto vojnu vytvorili globalistickí „uctievači Satana“.

„Jedna z vecí, v ktorú toto strašidelné náboženstvo verí, je, že ľudia musia s ich depopulačnou agendou prejaviť súhlas, aby im to karmicky ľahko prešlo,“ povedala pastorovi Leonovi Benjaminovi v nedávnej epizóde relácie „B-Alert News“ na Brighteon.TV.

Ako príklad najmasívnejšieho projektu genocídy uviedla Dr. Merrittová kvázi-povinné očkovanie v mnohých krajinách.

„Nikdy nebudú priamo násilím nútiť ľudí očkovať sa tak, že ich zviažu a násilne podajú vakcínu. Vždy musíte nejakým spôsobom vyjadriť súhlas, pretože aj diabol musí zachovať božský princíp slobodnej vôle. To ich nejakým spôsobom zbavuje karmickej viny,“ povedala Dr. Merrittová, ktorú systém „zrušil“ po tom, čo kritizovala povinné nosenie rúšok.

„Keď nám povedali, že vírus sa rozšíril po celej Číne a zabíjal ľudí, neklamali. Nepovedali nám však, že v latinčine vírus znamená toxín alebo jed. Neznamená to malý zárodok, ktorý vyjde z vašich úst a nakazí iných ľudí.“

Dodala, že to bolo preto, že mali plán zaviesť „opatrenia“ na zmiernenie šírenia vírusu vo forme, že ľudia budú od seba dodržiavať odstupy 2 metre a nosiť na tvári rúška.

„Vidíte, to je veľká protiľudská agenda. Sú za ňou indivídua, ktoré naozaj chcú zničiť Zem a s ňou aj nás.”

(Súvisiace: Lekári Lee Merrittová a Ben Tapper kritizujú americký Úrad pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC) za neskoré priznanie, že rúška a PCR testy sú bezcenné.)

Toxické vakcíny nie sú jediný depopulačný program

Ortopédka a neurochirurgička tiež poukázala na to, že „depopulačný program“ už nejaký čas prebieha a ako ďalší príklad uviedla jedy, ktoré na nás sypú cez takzvané chemtrails už od desaťročia a z neba tak otravujú ľudí aj zásoby potravín.

„Máme na to toľko dôkazov. Napríklad, lekári z Harvardskej univerzity boli platení za to, aby klamali o tom, čo spôsobuje infarkty, nakoľko cukrovarnícky priemysel si už od 60. rokoch 20. storočia veľmi dobre uvedomoval, že so zvýšeným výskytom infarktov súvisia práve sacharidy,“ povedala.

Ďalej uviedla, že vždy, keď sa to nejaký lekár pokúsil vytiahnuť a napísať o tom článok, títo ľudia z Harvardu následne noviny znevážili. Stačilo im na to pár slov a už sa do danej témy nikto neodvážil zabrdnúť.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Ďalej spojila depopulačnú agendu s tým, ako patológovia zatajili skutočný dôvod úmrtí na vrchole pandémie Covid-19. Uvedení zdravotníci mnohé pitvy dokonca ani len nevykonali, pretože by podľa protokolov údajne mohli šíriť koronavírus.

„Nakoniec, v júni 2021, bolo zverejnených viac ako 360 prípadov mŕtvych pacientov s Covid-19 a záver týchto špecialistov – ľudí, ktorí sú platení za to, aby vedeli, čo spôsobilo vašu smrť – bol, že „nemajú poňatia“ čo zabíjalo ľudí,“ prezradila Merrittová.

„To je dosť šokujúce priznanie.“

Dr. Merrittová: Útok na ľudstvo sa ešte neskončil

Podľa pastora Benjamina je dobré, že sa ľudia začínajú prebúdzať a stretávať sa, aby odhalili tých, ktorí klamú o „depopulačnej agende“ globálnych elít. Povedal, že spolupracujú s mainstreamovými médiami, publikáciami, štátnymi činiteľmi a politikmi.

„Nerád to hovorím. Kandidoval som do Kongresu v rokoch 2020 a 2022, pretože som myslel na to, ako slúžiť ľuďom a riešiť problémy. Väčšina politikov však nechce riešiť žiadne problémy. Chcú byť len pred kamerou, aby klamali a potom povedali, že jednoducho nevedia prísť na to, čo sa deje,“ lamentoval pastor.

Merrittová súhlasila a povzbudila poslucháčov, aby pokračovali v odpore voči systému, pretože rôzne „povinnosti“ sa neskončili. Oni teraz len vyhodnocujú svoj covidový puč a zisťujú, koľkým ľuďom skutočne ublížili vakcínou a aký bude počet úmrtí a zároveň plánujú svoje ďalšie kroky.

„Jeden zo spôsobov, ako to robia, je, že vás rozptyľujú nezmyslami. Sú ako taký kúzelník, ktorý máva ľavou rukou na odpútanie vašej pozornosti, zatiaľ čo vám pravou rukou vyberá veci z vrecka,“ dodala.

Záver

Navštívte stránku Depopulation.news, kde nájdete ďalšie články súvisiace s agendou globálnych elít na depopuláciu ľudstva.

Celú epizódu relácie „B-Alert News“ z 22. mája 2023 s pastorom Leonom Benjaminom s Dr. Lee Merrittovou si môžete pozrieť tu:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Belle Carter, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tu Dr.Merrittová spomína, že generickou manipuláciou mRNA neprešli len Chazari a Fíni!

  Dr. Lee Merrittová: O otázce neplodnosti z covid vakcín a geneticky zamě…
  https://www.facebook.com/OSMCR/videos/dr-lee-merrittov%C3%A1-o-ot%C3%A1zce-neplodnosti-z-covid-vakc%C3%ADn-a-geneticky-zam%C4%9B%C5%99en%C3%BDch-l%C3%A1t/1019212485324797/

 2. „Jeden zo spôsobov, ako to robia, je, že vás rozptyľujú nezmyslami. Sú ako taký kúzelník, ktorý…“

  A k tomu vnikol v U.S. ten „Kúzelný Les“ aká Holyvúd. Zničil morálku naších otcov/matiek.

  No a tí potom takto vychovali, dnes už 50-ročnú, generáciu „stratených“ dutohlavých.

  • Myslím si, že naša morálka otcov a matiek nebola to najlepšie na čo sa odvolávať, keď si pozriete štatistiku potratov za komunismu, tak vytriezviete. Morálka nie je o našich otcoch a matkách, ale o nás!!! My tvoríme to čo bude, môžeme, ba musíme sa ohliadnuť, ale všetko čo bude je závislé od nás a teraz, pretože my tvoríme budúcnosť našu a a našich detí.

 3. „Jedna z vecí, v ktorú toto strašidelné náboženstvo verí, je, že ľudia musia s ich depopulačnou agendou prejaviť súhlas, aby im to karmicky ľahko prešlo,“

  Nič im karmicky neprejde a naviac po konečnom zúčtovaní budú musieť pri ich zaslúženom vyjmutí z existencie prežívať – znášať všetko to čo spôsobovali iným. Nerozplynú či nezhoria v pekle – to sú len rozprávky pre malé detičky. Bude to pre nich ďaleko horšie. Budú trpieť – splácať.
  Áno, ľudský duch pri procese rozkladu je schopný prežívať bolesť všetkých ktorí trpeli kvôli jeho rozhodnutiam – aj bolesti milióna obetí naraz. Pri procese rozkladu – zatratenia sa duch človeka nemá kam skryť či uniknúť – pretože procesu rozkladu podliehajú úplne všetky jeho telá až na „dreň“ – až k samotnému duchu a on to všetko cíti! V konečnom dôsledku elitárskych satanistov čaká len to najhoršie – najhorší, nahroznejší a najbolestivajší možný stav aký môže v existencii bytosti nastať .
  Budú cítiť ako sa rozkladajú všetky vrstvy ich bytosti (nielen telo fyzické) až do absolútneho zničenia vedomia osobnosti. Preto tých čo majú na stole plány depopulácie ludstva a usilujú o ňu nič iné nečaká iba ich nepredstaviteľne bolestivý a definitívny koniec. Vedia dobre, že prehrali ale predlžujú hru lebo nemajú na výber.
  Elity sa tým, že nám oznamujú svoje plány nevyviňujú – to ani nejde. Oni potrebujú od nás ľudí len „štempl“- súhlas, že tu môžu zotrvávať a konať to čo konajú (sme pre nich dokonca akýmsi štítom pred zásahmi svetlých bytostí, ktoré by im bez toho štítu za ich zlé skutky oslabili – spálili časť ich ducha). Aj keď je to štempl z nevedomosti ľudí ale z hľadiska Života sa aj ten počíta ako každý iný súhlas – tam Božie zákony nerobia rozdiely (pretože každý má slobodnú vôľu, možnosť byť bdelý a byť stále na pozore v tomto(na Zemi Bohu nepriateľskom prostredí).
  No karma elitárom aj tak beží – a špeciálna.

  Nikto od Boha pre nás naviac nepohne ani prstom pokiaľ sa o lepší svet nebudeme samí usilovať. Rovnako je to o aj napr.s V.V.Putinom – on tiež môže väčšinou len držať hubu a krok so systémom pokiaľ sa neobjaví trvalá a stabilná požiadavka konkrétna „objednávka“ odspodu – od obyvateľstva aby niečo pozitívne pre nich a pre štát urobil.
  Tá cesta eliminácie elít nie je len o ich zlikvidovaní ale hlavne o našej čistejšej túžbe po ľudskejšom svete do ktorého nebudú oni môcť prenikať a vytvárať temné mocenské parazitické štruktúry.

  • Israismael

   Niekoľko poznámok k tvojmu príspevku ACHNATON..Je určite zreteľné pre tých, čo poznajú niečo viac než len čistú pozemskost ,že máš v sebe korene tej vyššej Pravdy (nie iba pozemskej ),lebo pozemska pravda ľudí je premenná z človeka na človeka a tisíckrát obrátená sprava -zlava ,zhora- dole ,až sa stane z tej pravdy pozemska lož a nepravda… Pravda je len jedna, ale tá nepochádza od ľudí a treba ju hľadať ..Myslím tým PRAVDU napr ohľadne života a smrti ,odkial pochádzame ako ľudské zárodky ducha a kam máme znovu prejsť a dojst po dlhom dlhom vývoji už ako vyvinuté ľudské duchovno (tvoj ľudský duch ako aj každého človiečika má tisíce a tisíce rokov ) .To sú otázky ktoré nám pred cca 100 rokmi boli vysvetlené, a kto sa k tým vysvetleniam o živote a smrti ,o stvorení a vesmírnych zákonoch dostal,ako aj o všetkých vyšších Pravdach s veľkým P , tak dnes je vývoj takého človeka úplne inde ako tych miliárd ostatných , čo sa nedostali k tej Pravde v 900 strankovom diele…(v človeku je zakódovana túžba POZNANIA, a keď sa k tomu nedostane človek,tak je to len jeho chyba ) .. Takto to ale dnes totiž chodí u ľudí bez ducha, a u tzv ,,rozumarov „,že nehľadajú vyššie Pravdy a tak sa stane to čo prísť musí …Väčšinou je to rozklad v posledných udalostiach ,ktoré ešte nikdy neboli na zemi ale sa chystajú prísť čoskoro ,a je to tzv rozklad človeka a jeho ducha v prasemeno ,a áno mnohí to budú pociťovať vedome , za ťažkých karmickych muk .. toto nevedia,nepočítajú s tým ľudia ..Často keď to píšem ešte sa mi dostane aj výsmechu alebo sa vyhrážajú že strasim a pod..
   Čo sa týka toho Putina ..Ono je to tak ,že sme v etape záverečného boja temna proti svetlu ,v nadpozemskych výškach ale aj tu na tejto planéte ..Na svete sa akumulovalo veľa temného ,a keď si vezmeme, že mnoho temna pochádza hlavne z Ameriky a západu ,pretože sú to zväčša krajiny volnomyslienkarstva a liberalizmu kde vskutku preráża temné myslenie ľudí ,a taktiež je tomu tak aj na Ukrajine,potom sa ani nečudujem Rusku že ono čistí …čistí postupne svet od fašizmu ,nacizmu ,nánosov temnôt ,ktore začali prekvitať vo svete neporiadku, a ktore podporujú aj USA a aj západ …Aj tu platí božie pravidlo ,že podobne vždy nájde podobné alebo vrana k vrane sada ,povedané zákonom: platí tu zákon príťažlivosti(USA k západu, západ k Ukrajine a pod) ..
   Keďže Boh nikdy nebude ničiť a ani neničí ,ani nezabíja a pod ,musí to niekto eliminovať a pomaly odstraňovať to temno z tejto planéty ..RUSKO JE BIC BOZI ..Vyzerá to tak ,že na očistu tejto planéty je použité Rusko ako očistná metla sveta !
   Pri svojom čistení zájde pravdepodobne aj ďalej ak bude vyprovokovane západom a najmä Amerikou ..Budú zrejme použité aj JADROVE zbrane ,ale potom už bude zasahovať Boh sám a skončí dejiny temného ľudstva aby začalo nové milenium tzv TISICROCNA RISA SPRAVODLIVOSTI A MIERU..čoskoro !

   • Je jasné, že Západ a ani Východ (Čína – nastávajúce centrum Globalistov) sa svojich plánov nevzdajú – čo by znamenalo ich porážku a koniec.
    Ani Západ a ani Východ neakceptujú myšlienku existenciu suverénneho Ruska na Zemi – či existenciu ľudského sveta – Božieho kráľovstva na Zemi. A pretože sú tlačení temnou silou presahujúcou pozemské dimenzie tak ten výsledok boja zla a Dobrá bude buď alebo! – teda žiadny kompromis.
    Jadrová vojna nastať nemusí i keď dnes visí na vlásku a jej spustenie je závislé na kolaborantoch v Rusku a zároveň na rozumných vysokopostavených ľuďoch v Rusku a tiež na stave správneho si uvedomenia si celej situácie obyvateľni Ruska. Celý svet – Zem – civilizácia – jej bezpečnosť a prežite dnes závisí na na Rusku. Dúfajme, že aj na Západe a Východe si to začnú mnohí významní ľudia uvedomovať – ale nie len z vypočítavosťi a pudu sebazáchovy pred zničením ale aj z ľudského hľadiska.

 4. No, a už tu máme vtáčiu chrípku

  • Tá im vyhovuje z dvoch dôvodov! Po prvé, podľa japonských vedcov žĺtka z hydiny zbavujú organizmus spike proteinov a všetkého z mňamiek, rovnako ako kurkuma, čiže im to nabúrava zabíjanie mRNA jedmi, takže by došlo najskôr k vybitiu chovov ! A po druhé, to by im pomohlo v nasadení ďalšieho očkovania mRNA jedmi bez ohrozenia a súčasne by pomohlo aj k hladomoru, drahším potravinám, inflácií, exekúciám… stručne povedané k likvidácií štátu a národa ! Má to jednoduchú logiku…

 5. Nacistická EU diktatúra otvorene spúšťa takú cenzúru popri propagande zvrhlostí, ktorú jej môže závidieť aj Stalin ! Takže čoskoro sa začne vypínanie PRAVDY a prenasledovanie jej šíriteľov !
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/blizi-se-cenzura-jakou-jsme-jeste-nezazili-digitalni-zakon-eu-eliminuje-vsechny-nazory-ktere-odporuji-systemu/

 6. Neviete ako „potešiť“ chamtivých bankárov? Urobte teda to, čo by chceli najmenej! Toto: https://openiazoch.zoznam.sk/financie/europska-centralna-banka-varuje-pred-problemami-ak-si-klienti-bank-zacnu-vyberat-vklady/ ! Už dosť nakradli, pritom majú prázdnu špajzu a ešte nám chcú diktovať, ako máme žiť a prijať digitálnu menu! Zlomme im teda väz skôr, než ho ho zlomia oni nám !

  • Takto fatálne ten príbeh končí u človiečika, ktorý si nedokáže vnútorne povedať:
   „Táto kôpka (nakradnutých peňazí) už by mi mohla stačiť „!!

   P.S. Krátke (sci-fi ) 2,20 min. video pod názvom – „Čierna diera“.

   https://www.facebook.com/Stanislasdvorak/videos/1636321076809858/

  • Presne tak, chamtivosť bankárov je bezmedzná, konverguje k nekonečnu. Práve dnes išla moja manželka platiť prevodom dovolenku a chceli po nej poplatok za prevod 12 EUR (!!), alebo, ak to chce mať bez poplatku, potom musí mať internet banking. Neviem si predstavť, čo všetko si na novodobých otrokoch dovolia, ak sa im podarí presadiť digitálnu menu. Nehoráznosť, ktorú naši zákonodárci tolerujú!

 7. Během setkání minulý týden šel Abdullah Assiri, spolupředseda pracovní skupiny Světové zdravotnické organizace (WHO) zkoumající změny v mezinárodním právu, které by rozšířily pravomoci WHO, o krok dále a vyzval členy, aby „podnikli kroky, které by mohly omezit svobody jednotlivce.“
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/spolupredseda-skupiny-who-vyzyva-k-uprednostnovani-opatreni-ktera-mohou-omezit-svobody-jednotlivcu/
  *****
  V Indii je hotovost ze strany vlády omezována údajně z důvodů nedostatečného vybírání daní. Nicméně ve skutečnosti lze předpokládat, že země jen směřuje tam, kam má postupně dojít i zbytek světa – směrem k bezhotovostní společnosti.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/indicka-vlada-postupne-smeruje-k-ruseni-hotovosti-obcane-reaguji-nakupem-zlata/
  *****
  Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg nedávno učinil prohlášení jménem obranné aliance, ve kterém mimo jiné chválí rozmanitost a to, že lidé mají různé sexuální orientace a identifikují se s jinými pohlavími, než je jejich biologické.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/sef-nato-chvali-lgbtqi-a-trans-jsou-nase-sila-video/

  • Ľudia nemajú predstavu o tom, ako je marxistami a slobodomurármi prešpikovaný celý svet, teda že to nie je len záležitosť Západu! Sú všade – teda aj medzi Arabmi a Indmi! Je to globálny vnútorný nepriateľ, rakovina, nákaza. Dokonca v čase vzniku marxizmu vznikol súčasne aj jeho islamistický-teistický variant – náboženstvo-učenie Baha’í, ktoré je aj na Slovensku.

   https://www.bahai.sk
   Bahájske spoločenstvo v SR
   Bahájska viera je ustanovená vo viac ako 100 000 lokalitách v takmer každej krajine a teritóriu na svete. Bahájske spoločenstvo je na Slovensku registrované Ministerstvom kultúry SR od roku 2007.

   V čo baháji veria

   Učenie bahájskej viery inšpiruje jednotlivcov a spoločenstvá v tisíckach lokalít na celom svete v ich snahe zlepšovať vlastný život a prispievať k pokroku civilizácie. Bahájske učenie sa venuje základným témam, ako je jedinosť Boha a náboženstiev, jednota ľudstva a oslobodenie sa od predsudkov, vrodená vznešenosť …
   Čo baháji robia

   „Bahá’u’lláh načrtol kruh jednoty, vytvoril plán na zjednotenie všetkých národov a na to, aby ich zhromaždil v úkryte stanu celosvetovej jednoty. Toto je dielo Božej štedrosti. Musíme sa usilovať srdcom i dušou, pokým sa jednota medzi nami nestane skutočnosťou. Počas našej práce nám bude daná sila.“ ‚Abdu’l-Bahá
   Kontakt

   Kontakt na bahájske spoločenstvá v SR. Hlavné menu. Bahájske spoločenstvo. Domov; V čo baháji veria. Bahá’u’lláh a Jeho zmluva; Život ducha; Boh a Jeho stvorenie; … Bahá’í společenství ČR. Lucemburská 33 Praha 3, 130 00 +420 222 713 496 +420 777 557 291 [email protected] http://www.bahai.cz Bahá’í společenství ČR. Domov …
   Hľadať

   Hľadať na stránke „Vskutku vedz, že hľadajúci musí na počiatku svojho pátrania po Bohu vstúpiť do Záhrady hľadania… Pravdu musí hľadať zo všetkých síl a podľa svojich najlepších schopností, aby ho Boh viedol po chodníkoch Svojej priazne a po cestách Svojho milosrdenstva.“
   Bahá’u’lláh a Jeho zmluva

   Táto línia nástupníctva, ktorej sa hovorí Zmluva, prešla z Bahá’u’lláha na Jeho syna ‚Abdu’l‑­Bahu a z ‚Abdu’l‑Bahu na Jeho vnuka Shoghiho Effendiho a potom na Svetový dom spravodlivosti, ktorého ustanovenie nariadil Bahá’u’lláh. Baháji prijímajú božskú autoritu Bába, Bahá’u’lláha a týchto …
   Život ducha

   Pestovanie duchovných vlastností sa na tomto svete nedá oddeliť od neustáleho zušľachťovania nášho správania. Naše činy tak stále viac odrážajú vznešenosť a rýdzosť, ktorou je obdarená každá ľudská bytosť. Duchovné vlastnosti sa nedajú získať zameriavaním sa na seba, rozvíjajú sa vďaka službe druhým.
   ————————————
   https://www.bahai.sk
   Bahájske spoločenstvo v SR
   Bahájska viera je ustanovená vo viac ako 100 000 lokalitách v takmer každej krajine a teritóriu na svete. Bahájske spoločenstvo je na Slovensku registrované Ministerstvom kultúry SR od roku 2007.

   V čo baháji veria

   Učenie bahájskej viery inšpiruje jednotlivcov a spoločenstvá v tisíckach lokalít na celom svete v ich snahe zlepšovať vlastný život a prispievať k pokroku civilizácie. Bahájske učenie sa venuje základným témam, ako je jedinosť Boha a náboženstiev, jednota ľudstva a oslobodenie sa od predsudkov, vrodená vznešenosť …
   Čo baháji robia

   „Bahá’u’lláh načrtol kruh jednoty, vytvoril plán na zjednotenie všetkých národov a na to, aby ich zhromaždil v úkryte stanu celosvetovej jednoty. Toto je dielo Božej štedrosti. Musíme sa usilovať srdcom i dušou, pokým sa jednota medzi nami nestane skutočnosťou. Počas našej práce nám bude daná sila.“ ‚Abdu’l-Bahá
   Kontakt

   Kontakt na bahájske spoločenstvá v SR. Hlavné menu. Bahájske spoločenstvo. Domov; V čo baháji veria. Bahá’u’lláh a Jeho zmluva; Život ducha; Boh a Jeho stvorenie; … Bahá’í společenství ČR. Lucemburská 33 Praha 3, 130 00 +420 222 713 496 +420 777 557 291 [email protected] http://www.bahai.cz Bahá’í společenství ČR. Domov …
   Hľadať

   Hľadať na stránke „Vskutku vedz, že hľadajúci musí na počiatku svojho pátrania po Bohu vstúpiť do Záhrady hľadania… Pravdu musí hľadať zo všetkých síl a podľa svojich najlepších schopností, aby ho Boh viedol po chodníkoch Svojej priazne a po cestách Svojho milosrdenstva.“
   Bahá’u’lláh a Jeho zmluva

   Táto línia nástupníctva, ktorej sa hovorí Zmluva, prešla z Bahá’u’lláha na Jeho syna ‚Abdu’l‑­Bahu a z ‚Abdu’l‑Bahu na Jeho vnuka Shoghiho Effendiho a potom na Svetový dom spravodlivosti, ktorého ustanovenie nariadil Bahá’u’lláh. Baháji prijímajú božskú autoritu Bába, Bahá’u’lláha a týchto …
   Život ducha

   Pestovanie duchovných vlastností sa na tomto svete nedá oddeliť od neustáleho zušľachťovania nášho správania. Naše činy tak stále viac odrážajú vznešenosť a rýdzosť, ktorou je obdarená každá ľudská bytosť. Duchovné vlastnosti sa nedajú získať zameriavaním sa na seba, rozvíjajú sa vďaka službe druhým.
   —————————————–
   Vyznavačkou je napr. Celeste Buckingham.

   https://www.facebook.com › bahaislovensko › posts › 120960344693734
   Bahájska speváčka Celeste Buckingham… – Bahá’í Slovensko | Facebook
   Bahájska speváčka Celeste Buckingham spieva aj o pocitoch ľudí s autizmom:…

 8. …ďakujem za infor. ….

 9. Na území Poľska a Slovenska bolo po výbuchu skladu v Chmeľnickom zaznamenané prekročenie prípustnej úrovne obsahu bizmutu. Je to produkt rozpadu ochudobneného uránu. Miestne úrady zároveň túto skutočnosť ututlávajú, aby medzi miestnym obyvateľstvom nerozsievali paniku.

  Munícia s ochudobneným uránom preukázala svoje nebezpečenstvo pri bombardovaní Juhoslávie. Tam je rakovina diagnostikovaná aj u detí a pre dospelých je onkológia normálnym stavom.

  Článok z https://cz24.news/j-medrzycki-mysl-polska-britska-municia-s-ochudobnenym-uranom-meni-ukrajinu-na-radioaktivny-cintorin/ . A na badatel.net stále nič…

Pridajte komentár

*