Kým Putin pripravuje nukleárne rakety, Nemecku došla munícia a môže viesť vojnu len 2 dni


Print Friendly, PDF & Email

(Mike Adams, Natural News) Vojenská pripravenosť Nemecka sa zrútila. Nemecké ministerstvo obrany verejne vyhlásilo, že v prípade vojny by ju dokázalo viesť len jeden týždeň kvôli nedostatku zásob a vojakov, uvádza médium AsiaTimes.com.

Ešte prekvapivejšie je, že nemecký zákonodarca hovorí, že je to príliš optimistické. Skutočné doba, po ktorú je Nemecko schopné vydržať vo vojne, je len dva dni.

Inými slovami, ak sa vojna ohlási v pondelok, Nemecko by do stredy skončilo a bolo prinútené vzdať sa.

„Krajinám NATO dochádza munícia, keďže Nemecko má zásoby už len na 2 dni,“ kričí titulok na stránke Express.co.uk:

Nemecko čelí tlaku, aby dodržalo svoj obranný záväzok voči NATO a zároveň poskytlo Ukrajine potrebné zbrane na boj proti Rusku. Podľa miestnych správ zostala nemeckej armáde len munícia na dobu „dvoch dní“ pre udržanie aktívneho boja v prípade potreby.

Zatiaľ čo Rusko údajne strieľa 20 000 delostreleckých nábojov denne – čo znamená, že je schopné vyrobiť niečo okolo 20 000 nábojov denne – krajiny NATO ako Nemecko majú takmer nulovú schopnosť vyrábať väčšinu všetkého potrebného materiálu na vedenie vojny.

V prípade Nemecka je to kvôli tomu, že sa spoliehajú na bavlnené lintre z Číny – ide o materiál používaný v delostreleckej munícii. Zdá sa, že Nemecko získava tento materiál výlučne z Číny a tiež ukázalo sa, že Čína zaostáva v dodávkach bavlnených linterov o deväť mesiacov.

Portál Capol.in vysvetľuje, prečo vo vojne záleží na bavlnených linteroch:

„Bielené bavlnené vlákna používajú naše fabriky na výrobu paliva do munície pre zbrane a tiež rôzne rakety. Na výrobu tohto paliva, jednou zo základných výbušnín je nitrocelulóza. Základnou surovinou na výrobu nitrocelulózy sú bielené bavlnené pramienky, ktoré sa po spracovaní vyrábajú zo surových bavlnených linterov.“

Falošnými lockdownami vytvára Čína umelé nedostatky v dodávateľskom reťazci, ktoré ovplyvňujú nepriateľov Ruska

Prečo je v súčasnosti mimoriadne ťažké získať bavlnené lintre z Číny? Pretože Čína používa lockdowny pre Covid-19 ako krycí príbeh, aby sa zamerala na svoju vlastnú vojenskú pripravenosť, pričom sleduje cestu, ktorá nakoniec privedie Čínu k vojne so Západom.

Medzitým je Západ vo veľkej miere závislý od Číny, pokiaľ ide o jej vojnové komponenty zbraní, a to vďaka outsourcingu a krátkozrakosti liberálno-progresívnych lídrov krajín NATO.

Ako uvádza médium AsiaTimes.com:

„Rozsiahly nedostatok munície zaskočil takmer všetkých vojnových profesionálov (plánovačov, operátorov, analytikov). Vojna na Ukrajine obrovskou rýchlosťou pohlcuje dostupné zásoby munície.“

Čože, európski vojenskí plánovači snáď už prestali plánovať? Nie je zmysel plánovania uistiť sa, že sa dopredu pripravíte?

Kolaps praktickej inteligencie medzi liberálno-progresívnymi európskymi krajinami je skutočne ohromujúci. Už nevedia ani len vyrábať muníciu – niečo, čo Čína robila tisíce rokov, dávno predtým, ako súčasné národy západnej Európy vôbec existovali.

„A čo je ešte horšie, v niektorých prípadoch chýbajú nemeckým vojakom všetky druhy zásob, vrátane zimných ponožiek, nohavíc a nepriestrielných viest,“ hovorí AsiaTimes.com.

Robia si srandu? Žiadne nohavice pre nemeckých vojakov? Majú bojovať s Rusmi polonahí?

„Útok! Útok v spodnom prádle!“

Putin sa z toho všetkého nepochybne búrlivo smeje.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Americká armáda je v zásobách munície na samom pokraji a jej výroba závisí od ázijských krajín

Spojeným štátom americkým medzitým tiež dochádzajú zbrane a munícia z jednoduchého dôvodu, a to, že väčšinu svojich existujúcich zbraní poslali na Ukrajinu .

Médium AsiaTimes.com uvádza:

„Nedostatok inteligentných zbraní nastal preto, že USA použili svoje kritické vojnové zásoby na zásobovanie Ukrajiny, čo Pentagon nikdy neplánoval. Zásoby slávnych zbraní, ako sú prenosné rakety Stinger a protitankové rakety Javelin, sú teraz takmer vyčerpané.

V kategórii „nie príliš inteligentných“ zbraní majú USA nedostatok konvenčnej munície, najmä 155 mm delostreleckých granátov, ktoré sú chrbtovou kosťou nielen ukrajinských delostreleckých schopností (keďže staršie ukrajinské delostrelecké tubusy ruskej výroby sa opotrebúvajú), ale chrbtovou kosťou celého NATO.“

Ukázalo sa, že americké delostrelecké granáty ráže 155 mm sa vyrábajú v Južnej Kórei, nie v USA. No a Poľsko kupuje tanky od Hyundai Rotem po tom, čo poslalo svoje tanky zo sovietskej éry na Ukrajinu, z ktorých väčšina už bola Ruskom zničená.

To všetko vyvoláva očividnú otázku:

Prečo Západ vyvoláva 3. svetovú vojnu s Ruskom, keď západné štáty nedokážu vyrobiť dostatok vojnových zbraní a munície, aby skutočne viedli 3. svetovú vojnu?

Putin pripravuje jadrové medzikontinentálne rakety YARS zamerané na USA a Veľkú Britániu

Kým sa toto všetko deje, západné médiá sa idú zblázniť z Putinovho verejného rozmiestnenia raketových systémov YARS, ktoré nesú jadrové hlavice a môžu zasiahnuť Spojené štáty.

Hoci reakcie liberálno-progresívnych médií, ktoré nad tým hyperventilujú, sa zdajú byť prehnané – keďže Putin má medzikontinentálne balistické rakety už dávno pripravené na odpálenie západných krajín – prináša to na svetlo niečo dôležité, čo je potrebné pochopiť: Ruské rakety sú o dve desaťročia vyspelejšie ako rakety USA.

Mnoho amerických medzikontinentálnych balistických rakiet stále funguje napríklad na technológií z 80. rokov 20. storočia. Sledujú „hlúpe“ letové dráhy, ktoré sú úplne predvídateľné a môžu byť zachytené pokročilými ruskými systémami protivzdušnej obrany.

Na druhej strane Rusko má hypersonické rakety s nukleárnymi schopnosťami, ako aj pokročilé jednotky MIRV (nábojové hlavice pre návrat z obežnej dráhy do zemskej atmosféry) schopné zložitých manévrov a hypersonických kĺzavých dráh.

Tieto balistické rakety nemôžu byť zachytené žiadnou známou technológiou, ktorú vlastní Západ. A to znamená, že ak Rusko vypustí takéto jadrové zbrane na USA a Veľkú Britániu, nedá sa doslova urobiť nič, čo by ich zastavilo.

Západ je teraz charakterizovaný hlúpymi raketami a tupými národnými vodcami. Pre Putina alebo Čínu nebude vôbec ťažké poraziť západné národy, ak sa rozhodnú pre takýto postup.

Je zábavné, že Európa sa sama ničí tým, že si odrezáva svoje vlastné energetické zdroje, čím si vynucuje vlastnú rozsiahlu deindustrializáciu. Putin sa musí sám seba pýtať:

„Kto potrebuje bombardovať Európu, keď idioti vykonávajú oveľa horšie činy vedúce k ich samozničeniu?“

Záver

Získajte viac podrobností o tomto všetkom a ďalších kritických príbehoch v najnovšom podcaste stránky Natural News Situation Update:

V uvedenom podcaste sa dozviete veci ako:

 • Ron Paul varuje pred sociálnymi nepokojmi a násilím po ekonomickom kolapse.
 • Brandom Smith vysvetľuje, prečo liberáli neprežijú ekonomický kolaps.
 • Nemecko pociťuje explóziu neočakávaných úmrtí po nátlaku na očkovanie proti covidu.
 • Nemecku dochádza munícia kvôli oneskoreniu kritických dielov z Číny.
 • Zákonodarca odhaľuje, že Nemecko by mohlo bojovať vo vojne len 2 dni.
 • Rusko by mohlo Nemecko dobyť aj bez boja.
 • Putin pripravuje zbrane YARS ICBM namierené proti USA a Veľkej Británii.
 • Britskí kráľovskí námorníci pripúšťajú, že vedú tajné operácie na Ukrajine.
 • Poľsko buduje veľkú pozemnú armádu, ale bude pripravená až v roku 2035.
 • Nový starosta Los Angeles vyhlásil kvôli bezdomovectvu núdzový stav, ale s príčinami nič nerobí.
 • Rozhovor s Tomom Hughesom z Hope For Our Times.

Autor: Mike Adams

Liečba osteoporózy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. The Fed’s Digital Dollar will end privacy for all Americans…
  Digitálny dolár Fedu ukončí súkromie pre všetkých Američanov

  https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/FMfcgzGrbbwZWhShXcQRKpPpzWdkRsWV

 2. V r. 2018 jeden známy bol prepustený z práce rok pred odchodom do dôchodku – vraj nestíha zarovno s mladými v továrni na linke a vraj preňho nemali inú prácu. Bol neskutočne naštvaný a povedal mi, že keď sa lúčil na osobnom s úradníčkami tak im povedal: ..bodaj by vám sem Putin pustil niekoľko rakiet, keď si nevážite ľudí. Vraj boli z toho prekvapení až zhrození a jedna úradníčka odvetila: ..a čo sme Vám také urobili, že nám prajete také strašné veci?
  To bolo 4 roky nazad keď sa tá rusofobia ale najprv Putinofóbia začala mediálnej šíriť na plné obrátky – pred Voľbami/prevratom 2018.
  Dnes ak by také niečo povedal tak by ho ešte aj mohli zavrieť za podporu Putina a žiadneho dôchodku by sa možno ani nedožil.

  • zatial nikto

   Ano korporacie zachadzaju s ludmi nechutne,ak tam robil dlhsie a nestihal kvoli veku,tak korporacia ma vzdy moznosti ako ho preradit,vsetko ostatne su vyhovorky.

 3. Riadená – „demolícia“ – SR i ČR – zo strany fašistického Bruselu – s asistenciou USA (a to i bez vojenského zásahu – zatiaľ), beží na plné obrátky.
  Neviem, či táto správa prebehla i cez MSM (nesledujem ho) a tak sa pýtam, koľko generácií po nás – bude splácať dlhy za pôžičku EU (18 mld €) – na účet UA.

  Totiž, ide o to, že český (Fiala) a slovenský premiér (Heger) podpísali pred pár dňami Dohodu, že ak UA – nebude môcť (a to – veruže – nebude môcť a ani nebude – chcieť) splácať súkromným bankám úroky z pôžičky, tak jebnutí Češi a Slováci – podpísali (čím sa – zaviazali), že my – ako „najbohatšie“ štáty EÚ – – v pohode – tie úroky – zatiahneme. A ak nie – tak nám zabavia štátny majetok (elektrárne, lesy, vodu) a následne ho – vydražia.
  Ak vezmeme do úvahy ďalší nárast inflácie v r. 2023, tak úroky – veľmi rýchlo – budú dobiehať – istinu.
  Toto je ďalšia proti-štátna sabotáž a vlastizrada (po angažovaní sa SR vo vojne v 3. štáte), čím by mal byť naplnený príslušný § Trestného poriadku a spravodlivosti učinené – zadosť!!

  https://slovanskenoviny.sk/ceska-i-slovenska-vlada-se-zarucily-za-dluhy-ukrajiny-u-bankeru-co-z-toho-plyne/

 4. mariankosmac

  Teraz asi bude západ zbrojiť jak divý ešte nás možno naženú k pásom na výrobu hračiek pre vojakov. Viac peňazí pôjde na zbytočné zbrojenie a bude menej peňazí na iné veci a toto západu asi tiež neprospeje takže likvidácia západného kapitalizmu tj blahobytu pokračuje (?)

  • mariankosmac

   ,,ešte nás možno naženú k pásom“ to by vlastne bol ešte ten lepší prípad ale zabudol som že máme ukrajinských pracantov. Do českých zbrojoviek prídu pracovať tisícky ukrajinských expertov.

   • Takže zase budeme vyrábět kanóny proti Rusům,jak za 2.světové?Dneska,ale není problém zlikvidovat fabriky, infrastrukturu,elektrárny….K tomu zákaz chovu zvířat,topit dřevem a podobně. A Třeba San Andreas? Není i tohle důvod na získání nových území,pokud možno neporušených,ale bez lidí.Viz proroctví Aloise Irlmaiera.

 5. je nespochybniteľné, že tento svet riadia LGBTI. Tá ich zvratenosť, je evidentná. Na ich čele stojí lucifer-Magog (terajší pápež a ako inak stal sa buzerant, pedofil, jeho žena Uršula sa tiež stala lezba, pedofilka. A koniec koncov sú tri 666.Kto iný to môže biť ako tri lezby. Jedna je bývalá prorokina Daniela=Golgota2-smrt2, a dve sú dcérami Lucifera a Uršuli. Ahola=Jana, Aholiba=Dana. Samo sebou že sú tam, Rotchild, Rocefele, Soroš. Inak toto sú bratranci Lucifera. Je určité, že nesmieme zabudnúť na ich dcéry beštie a majú ich dohromady 12=4+4+4. a nemajú žiadnych synov-podvod

 6. Ak by bol pomer zbraní a vyspelosti ich technologie opačný ,tak dnes všetci rusi žijú na Aliaške a všetky americké firmy sú v Rusku a na Sibíri,samozrejme v rámci šírenia demokracie a pokroku v získavaní surovín.
  Takže súčasný stav je ďaleko lepší pre celý svet, okrem ríše kovbojov.

 7. kvakcína je sloboda

  bidet prisľúbil rosničke zbrane za 40 miliárd, ktoré neexistujú – ešte ich len musia vyrobiť;
  čo sledujem, tak toto bola druhá raketka zapustená do odpaľovacej šachty v Rusku od začiatku SVO a niekoľko týždňov pred tým natočili očevidci (ako sa hovorí po rusky) kolónu prechádzajúcu cez Moskvu s dvoma ďalšími takýmito hračkami smerom na západ – možno do Bieloruska

 8. Možno, že začnú nejaké nukleárne lockdowny.Po dvoch rokoch covidu by ma to vôbec neprekvapilo.Väčšina ľudí uverí všetkému,tak to treba vyskúšať…

 9. Objektívne

  To, že západ zakázal exportovať procesory do Ruska nie je až tak prekvapivé, ale teraz sa k tomu pridala aj Čína.
  https://diit.cz/clanek/cina-vydala-zakaz-exportu-procesoru-loongson-do-ruska

  Rusi budú zrejme odkázaní na ich domáce procesory.
  https://fontech.startitup.sk/rusi-chceli-nahradit-americky-intel-a-amd-procesor-domacej-vyroby-vsak-zlyhal-na-plnej-ciare/

  Predpokladám, že globalisti to vyriešia.

 10. Čítal som o tom,že najnovšie ruské strategické jadrové rakety typu SARMAT sú najrýchlejšie, majú najnovšiu technológiu, sú schopné preletieť 24 tisíc km za hodinu, atď….Ak naozaj nemajú USA a ani žiaden iný štát účinnú protitechnológiu na ich zneškodnenie,tak by Putin mohol v pohode vybombardovať USA až do „doby kamennej „a zbavil by svet aj seba jedného veľkého nádoru s názvom Spojené štáty americké.Svet má rakovinu a tou rakovinou sú USA s „metastázami“hlavne v EÚ….Treba použiť veľkú dávku „lieku“SARMAT na odstránenie hlavného nádoru…No to môže urobiť len hlavný chirurg Putin.

 11. Ľuboš Blaha je dlhoročne v silnom vzájomnom priateľskom vzťahu s Putinom, tak dúfajme, že nakoniec neskončíme my slovenskí antičipovači s vyhladovenou hubou na dlažbe

  • zatial nikto

   Neviem ci mozme cakat nieco dobre od Blahu,osobne mi pride jeho vystupovanie dost neprirodzene,(rec oci,tela-je to len moj dojem) povedal by som ze je kontrolovana opozicia,rad by som sa mylil,no neviem…

   • neviem, zatiaľ nikto, či si sa s ním rozprával zoči-voči; ja už neraz a mne práve naopak on pripadá ako nenafúkaný, verbálne aj nerbálne prístupný a hlavne schopný okamžite riešiť problémy
    – na 5G, keď sa rozbiehalo u nás, som ho hneď upozornila (aj Kotlebu, aj Mazureka) – no a ľady sa pohli…
    teraz je úplne jedno, akej strane sa kto upísal – dôležité je, aby tí rozumnejší, schopnejší a dravejší politici spojili svoje sily a urobili niečo preto, aby sa konečne zastavilo týranie a vraždenie ľudí

    • zatial nikto

     Zoci-voci nie.Take vysoke kontakty ja nemam.Uvidime.

    • Ľuboš Blaha o.i. plynule hovorí niekoľkými svetovými jazykmi, čo je dnes tiež veľmi dôležité
     a nepoznám politika, ktorý by bol pohotovejší a priamočiarejší, či už v komunikácii alebo pri riešení problémov
     on ani popri svojej časovej vyťaženosti nezanedbáva rodinu a svojim detičkám sa venuje tak, ako sa na otca patrí

   • kvakcína je sloboda

    blaha je ficov maskot – čo posere fico, to Che Gevara blaha vyžehlí svojimi plamennými revolučnými vyhláseniami

 12. JÁ sem přidám takové moje SHRNUTÍ VŠEHO, klidně volně šiřte..trochu delší, dalo mi to práci, takže….:

  Na úvod: Vše, co děje od ko*kovid je STÁLE rozjezd.. Nejsme ani uprostřed toho všeho. Pokud se nespojíme a nevyhážeme JE z oken – bude naprosto jedno, kdo kde je teď, můžeme pak padnout všichni, bez rozdílu..

  Ekonomika bude nadále ničena. Malé podniky a osoby samostatně výdělečně činné budou zničeny.
  Neexistují žádné jiné traktory nebo zemědělské stroje poháněné bateriemi než hobby traktory velikosti golfového vozíku, které nic nevyrábějí.
  Nedostatek potravin a inflace cen se v příštích několika letech ještě mnohem, mnohem zhorší, tak, jak jsem na jaře a v průběhu roku informoval a upozorňoval..
  A brzy NEBUDOU VEJCE (viz zahraničí – někde už to začíná na příděly a vejce nejsou)..

  Pokračujeme – bod po bodu, aby to do sebe trochu zapadalo, dal jsem si s tím práci, zkusím..:
  1) Vyvíjení „konfliktu“:
  Zdůrazním, že nejsem naivní, které si myslí, že nás Rusko snad zachrání, nebo že je Rusko spása.
  Změna přijde brzy. Pravda ale je, že Rusko na ukrajinské frontě vítězí, zatímco Ukrajina inkasuje drtivou porážku.
  Presstituti a všichni žvanilové z TV apod. mají plné ruce práce, aby tuto pravdu zakryli propagandou a nesmysly o tom, jak Ukrajinská armáda vítězí a zveličováním drobných neúspěchů Ruska.
  Nedávno se k Rusku přidal mocný spojenec. Zima.
  Ruské vítězství výrazně pomůže k pádu EU, Washingtonu a jeho loutek, tedy i naší a slovenské vlády a dalších vlád svých satelitů. = A TO JE CÍL.
  „Všechna politika je divadlo, všechny státy jsou divadlem, neexistuje žádná politická strana, žádná politika nás z toho nedostane.“

  POLITICI NÁŠ PRODALI UŽ DÁVNO

  2) Ptačí chřipka?
  Především je zajímavé, že v okolních zemích žádná opatření přijata nebyla, takže když pták z ČR přeletí z českého Chebu do německého Waldassenu, tak se virus do Německa nerozšíří, protože je uvědomělý a německé slepice nenapadá.. To je celá ta komedie s virem H5N1 v Česku.
  A ti sráči to myslí vážně, protože jim vadí nejen lidé, kteří si sami vyrábí a chovají kuřecí maso a produkují si vejce ze slepic. Vadí jim už i to, že máte doma nezávislost topení a ohříváte se spalováním dřeva z vlastního lesa apod. (viz bod.3).
  Všechno, co se nyní děje je úmyslně tak řízené. Je někdo, kdo věří, že jsou kachny, krůty ve velkém vybíjeny kvůli nějaké ptačí chřipce?!
  Když jsem před dvěma roky napsal, že zakážou auta, tak odpovědi byly – jak by to mohli asi udělat? Má snad ještě někdo pochybnosti, že se to nedá?

  3) TOPENÍ dřevem/štěpkou
  A Evropská Unie v podobě serveru Euractiv totiž přinesla v úterý článek, že skupina evropských vědců pracujících pro Brusel zjistila, že spalování dřeva a dřevní štěpky produkuje ve skutečnosti více emisí CO2 než fosilní paliva, a tudíž by mělo dojít ke změně evropské směrnice RED II (Renewable Energy Directive II), která zavádí pravidlo, že každé nové zdroje energie v EU, které mají mít požehnání Bruselu jako ekologické a nezatížené emisními daněmi, musí splňovat podmínku hranice minimálně 70% nižších emisí CO2, než jaké emise mají fosilní paliva..
  Až dosud byla biomasa, tedy palivo rostlinného původu, považováno za ekologické, ale to už podle všeho neplatí.

  Když máte možnost sami si vyrobit kuřecí maso a nakrmit rodinu, tak jste svobodní. Pokud si sami vyrobíte vejce chovem slepic, jste svobodní. Pokud si sami vypěstujete brambory na vlastním pozemku (než vám ho vláda sebere jako v Holandsku farmářům), tak jste svobodní. A pokud si můžete sami zatopit dřevem, jste svobodní.
  A když vám uvalí CO2 daň na dřevo, na slepice, na vejce, na brambory dražší než banány, a to všechno ve jménu mantry snižování CO2, tak svoboda mizí a zaniká 🙁
  Už ani dřevem si brzy lidé nezatopí, aby neplatili vysoké emisní povolenky? Za dobu 2 let teroru si celosvětově ověřili, že lidi je možné připravit o svobodu pohybu.

  4) Deindustrializace Evropy
  Společnost BASF (největší výroba hnojiv) oznámila, že uzavírá své provozy po celé Evropě, a to “co nejrychleji a také natrvalo”
  Neúroda/zhoršující se nedostatek potravin – celosvětová produkce hnojiv je odhadem už nyní o 40-50 % nižší..
  A dojde k prudkému poklesu HDP, počtu obyvatel, vývozu, průmyslové výroby a dalších ukazatelů..
  Inflace a „záchranné programy“: navzdory deflačním dopadům depopulace a umělé destrukce poptávky se inflace v roce 2023 podstatně zhorší a některé potraviny v příštím roce opět zdraží.
  Sledujte, jak si vlády budou hledat nové záminky, aby do selhávajícího systému napumpovaly peníze.

  A to se dostáváme k dalčímu bodu..:
  5) Bankovní omezení výběrů hotovosti
  A k tomu již dochází v různých částech světa, např. v Nigérii, kde jsou klienti bank omezeni na výběr pouhých 45 dolarů denně ze svých vlastních peněz.
  „Digitální“ peníze – po Turecké vládě už i Britská vláda usilovně prosazuje zavedení CBDC “digitální libry”, která by samozřejmě sledovala každou transakci soukromých osob a zároveň by vládě umožnila omezit nákupy nebo na příkaz zmrazit peněženky. Předpokládám, že tlak na digitální měny bude agresivnější.

  9) Celosvětové KLIMATICKÉ výluky a nedostatek paliv
  Globální kontroloři jsou na pokraji vyhlášení “klimatických výluk” v roce 2023 (a v dalších letech) jako nejnovější záminky k devastaci ekonomické produktivity a zemědělství. Sledujte další vládní demontáže po Evropě infrastruktury pro fosilní paliva, nedostatek dodávek paliv a nucené omezení automobilové dopravy v evropských městech a státech.
  Například Světové ekonomické fórum právě otevřeně vyzvalo k ukončení vlastnictví soukromých vozidel na celé planetě.
  Snaha o úplné zavedení klimatických výluk bude trvat deset let nebo déle, ale začne v roce 2023 pilotními programy, které mají otestovat, jak se jim lidi podřídí.

  K ZAMYŠLENÍ:
  Takže, teď se nadcházíme v dalším kroku likvidace potravinové a energetické svobody. A co potom? Nový systém společnosti, kde bez dozoru, směrnice a sledování nepůjde udělat ani krok?
  Bez slepic, bez dřeva, bez kuřat, bez hotovosti, bez tepla, bez úspor, bez auta, bez práce… na nepodmíněném (digitálním) příjmu jako otrok odkázaný na milost pána?
  Teror omezování s cílem resetu všeho, lidí, potravin, dopravy, zaměstnání a hlavně myšlení lidí?

  + nepovinný DODATEK navíc:
  A) Volby jsou už určeny k tomu, aby tyranští vládci byli na svých místech (viz prezidentská „fraška“)
  B) Masmédia a sociální sítě zakazují, cenzurují a odstraňují vše, co odporuje vládnímu narativu
  C) Jakmile očkovaná populace začala náhle umírat, kdy se toto označuje jako z: „neočekávaných příčin/náhlé úmrtí“, obvinili odborníci dokonce např.:píšťalky rozhodčích, studené sprchy, videohry a drobné částice v ovzduší z průmyslového znečištění..
  F) Poté, co miliony lidí očkovaných proti ko*kovid začaly dostávat sraženiny, tak „odborníci “ řekli, že samotný ko*kovid způsobuje krevní sraženiny
  G) Poté, co „plni očkovaní“ stále chytá ko*kovid, tvrdili, že příčinou jsou nové varianty a že všichni nyní potřebují „posilovací“ dávky očkování…

  • Hladomor na Ukrajině taky neproběhl jen tak ze dne na den .I když důvody byly trochu jiné,byla to hrůza.A dneska už jsme tak trochu Ukrajina.
   Ne Putin nám hned nepomůže.Nechá nás v tom pořádně vymáchat.Ale dle mého znovu vezme území bývalé Varšavské smlouvy pod sebe už kvůli vlastní bezpečnosti.Otázkou je jestli budem vazalové či partneři.

   • kvakcína je sloboda

    tiež si to myslím a vlastne aj dúfam – ozývajú sa totiž také vyhlásenia – najskôr Rusi požadovali návrat do obdobia pred rok 1997 a neskôr som niekde započula, že žiadajú návrat do obdobia od roku 1945 – majú na to morálne aj politické právo

  • vďaka za priamočiare, kompetentné zhodnotenie našej chorej, vymierajúcej (ne)ľudskej spoločnosti…

 13. Redaxia – už ste uvažovali vydávať vlastný „Komiks Badatel“ z kompilátov komentárov? Grafika je dnes za facku.
  https://www.op-online.de/bilder/2010/02/25/646851/1731550416-marek-blaha-comic-Da7.jpg

  • Snažíte sa len inými slovami požiadať nás, či by sme vám nevyselektovali všetky vaše komentáre zo všetkých článkov? 🙂

   • maroš je narcis, heh, a lenivý narcis, že 🙂
    sám si vydaj svoje komentáre, ty lenivec

   • „Ľuboš Blaha je dlhoročne v silnom vzájomnom priateľskom vzťahu s Putinom““a nepoznám politika, ktorý by bol pohotovejší a priamočiarejší, či už v komunikácii alebo pri riešení problémov“

    Komiks – to sú také tie kreslené bublinky ktoré akože niekomu vychádzajú z úst. BADATELKOMIKS
    https://freshcomics.s3.amazonaws.com/issue_previews/Garfield28_Press-3.jpg
    —————————————–
    zatiaľ nikto – „osobne mi pride jeho vystupovanie dost neprirodzene,(rec oci,tela-je to len moj dojem)“ – gesto otvorených rúk /používam k nedôverčivým psíkom aby sa upokojili, že nie som agresor/ používava Blaha – ficov troll – presne ako kazatelia apoštolskej a pravoslávnej cirkvi na Slovensku. Platí nieen pre psíkov, zároveň je to gesto „prijímania niečoho zhora“. Politici to používajú v komunikácii cielene a vedome! Netušia, že ich samých – hoci pôvodne klamú – to ovplyvňuje, aby sa časom naučili hovoriť pravdu.

    • zatial nikto

     Ano,taky pocit som z neho mal-navodzovanie falosneho pocitu dovery,lenze gesta, teatralnost cloveka prezradi ak nieco len hra a nestotoznuje sa s tym.
     To prijmanie zhora je nieco nove pre mna,este to dost nechapem.

     • zatial nikto

      Za najdolezitejsie predpoklady aby dnesni politici mohli sluzit prehnitemu rezimu povazujem:
      -herecke schopnosti-na oblbnutie oviec
      -urcita inteligencia-skor priemerna(vysoka je prekazkou ,lebo tu uz nastava aktivacia etiky,ktora znemoznuje aby sluzil rezimu)
      -schopnost posluchat rozkazy,byt manipulovatelny(vyplyva z obmedzenej IQ)
      -dolezite je tiez aby bol vydieratelny niecim
      Posledne 2 body vlastne vyplyvaju z prvych 2,takze su len doplnenim.
      Podla mojho nazoru etika zavisi od inteligencie a snad aj od emocionalnej IQ.Ale mozno sa mylim,je to len moj nazor.

     • Blaha je v pozíci kedy môže povedať to čo si zo svojej pozície Fico dovoliť nemôže. Nech už Blahu globalistický vietor privial odkiaľkoľvek, zatiaľ sa „v istom zmysle dopĺňajú. Zatiaľ.

 14. generál mráz

  Pozvania na vojenské cvičenie v Poľsku:
  https://www.youtube.com/watch?v=9HhHJClx_0E

 15. Vážená redakcia,
  robíte cennú prácu a sme radi, že tu pre nás ste. No smiem jednu otázku?
  Lámem si hlavu nad tým, prečo sa zrazu sa Vašich (prevzatých) titulkoch zjavujú až také, nazvime to čudné „nekompatibilné“ tváre?… pripomína mi to titulnú stranu časopisu „Prebuďte sa!“ Vieme presne, odkiaľ to k nám ide?

  napr. mimika matky a dieťaťa v súvislosti s obsahom textu v príspevku:
  „Novozélandská tajná polícia uniesla počas polnočného zásahu dieťa, matke hrozia zatknutím
  10/12/2022 autor: redakcia 73 komentárov“

  …alebo mimika muža v príspevku:
  „Ďalší dôkaz tuposti Mikasových vyhlášok: Veľká štúdia potvrdila neúčinnosť respirátorov
  07/12/2022 autor: redakcia 66 komentárov“

  tieto strach naháňajúce upútavky evokujú pocity, ktoré je aj problematické jednoznačne zadefinovať

  • mariankosmac

   To nie je mimika matky a dieťaťa ale šialená novozélandská premiérka Jacinda Ardernová ktorá dala to dieťa uniesť. (ale tiež ma ako prvé napadlo že je to matka a dieťa a pripadalo mi to divné)

   • – áno, tak je, bude to Jacinda
    …mňa zmrazila tá divoká fotomontáž či fotokoláž alebo neviem, ako by sa to dalo nazvať… jednoducho – preexponované titulné karikatúry (ne)ľudských tvárí (týka sa to oboch uvedených linkov)
    Mám pocit, že za estetickým cítením môžeme zavrieť dvere, keďže po vzore Západu sa rútime do bahna a sme už v ňom až po krk

 16. Putin asi nezaútočí prvý preto,lebo vie, že zopár rakiet by mohlo „schytať“aj Rusko,nie kvôli nejakej“mimozemskej“technológii.Čím je štát väčší,tým lepšie sa doňho triafa a Rusko je najväčšie a má aj najviac nerastných surovín.Nejaká „zatúlaná“raketa by mohla zničiť ložiská či už plynu,ropy, či ďalších surovín.USA by v prípade konfliktu s Ruskom skončili určite horšie, majú polovičnú rozlohu Ruska,ale obyvateľov 2a pol krát viac.Ani na jednej,ani na druhej strane by to nebolo bez škôd a obetí,to dobre vie aj Putin aj Američania.Pre USA to nie je Vietnam,Srbsko,Irak, či podobné krajiny,v akých doteraz robili dlhé roky bordel a chaos.Rusko je ako vedro pšenice pre vrabca naraz…Preto sa predlžuje agónia na Ukrajine.Ale uvidíme,ako sa to nakoniec vyvinie…

 17. …myslím si, že netreba tu hneď iného pisateľa nazývať lenivcom, jednoducho ste sa zle pochopili…bol tu daný návrh a môžete ho prijať alebo odmietnuť… presne tak, aj neverbálna reč veľa prezradí, však ?…

Pridajte komentár

*