Pripravte sa na 3. svetovú vojnu: Západ ju potrebuje, aby prekryl finančný kolaps


Print Friendly, PDF & Email

Pripravte sa na 3. svetovú vojnu: Západ ju potrebuje, aby prekryl finančný kolaps

(Martin Armstrong, investmentwatchblog.com) „Množstvo svetových lídrov sa začína prebúdzať a vidia, že celá táto ukrajinská vojna je podvod. Bola zámerne vytvorená pre Veľký reset, pretože Európa potrebuje vymazať svoje dlhy, ktoré už nedokáže splácať.

To však zároveň vymaže všetky dôchodky a milióny ľudí následne zaútočia na parlamenty.“

Veľká Británia sa pripravuje na vojnu s Ruuskom

Sir Patrick Sanders, britský náčelník generálneho štábu, práve varoval armádu, že sa musí pripraviť na vojnu proti Rusku v Európe.

Každému vojakovi povedal, aby sa pripravil na boj s Ruskom v potenciálnej tretej svetovej vojne. Zároveň sa zaviazal vytvoriť armádu, ktorá dokáže poraziť Rusko v boji.

Počas svojho štvrtého dňa v práci doslova uviedol:

„Momentálne stojíme pred pálčivou nutnosťou vytvoriť armádu schopnú bojovať po boku našich spojencov a poraziť Rusko v boji.“

Celá táto ukrajinská vojna bola rozpútaná zámerne. Západ totiž potrebuje vojnu, pretože celý finančný systém kolabuje. Všetky sľúbené dôchodky boli v Európe vďaka negatívnym úrokovým sadzbám od roku 2014 v podstate vymazané.

Kto je v skutočnosti Zelenskyj?

Zelenskyj je herec. Hrá svoju úlohu v tomto Veľkom resete, ktorý má zničiť západnú civilizáciu ako ju poznáme, aby mohli vytvoriť svoju vládu jedného sveta a Organizácia spojených národov sa potom bude javiť ako veľký mierotvorca.

Dňa 20. februára 2022 viceprezidentka USA Harrisová vyhŕkla, že Ukrajina by mala vstúpiť do NATO.

Takýto krok by však bol priamym porušením Belehradskej dohody, v ktorej sa Ukrajina, v tom čase 3. najväčšia jadrová veľmoc, vzdala svojich jadrových zbraní a NATO s Ruskom na oplátku sľúbili, že Ukrajinu nikdy vojensky nenapadnú za predpokladu, že Ukrajina zostane neutrálna.

Potom o 3 dni neskôr Zelenskyj oznámil, že bude pokračovať v snahách zaobstarať si jadrové zbrane na obranu proti Rusku. Na druhý deň, 24. februára 2022, potom Putin vtrhol na Ukrajinu za účelom ochrany Donbasu.

Mnohí svetoví lídri sa začínajú prebúdzať a vidia, že celá táto ukrajinská vojna je len podvod. Bola zámerne vytvorená pre Veľký reset, pretože Európa potrebuje vymazať všetok svoj dlh, ktorý už nedokáže ďalej splácať. Finančný krach ale zároveň vymaže všetky dôchodky, čo môže vybudiť milióny ľudí k tomu, že vtrhnú do európskych parlamentov.

Jediným únikom pre tých, ktorí teraz vládnu, je vytvoriť vojnu, aby ňou prekryli tento kolosálny kolaps finančného systému.

Dokonca už aj pápež František začína vidieť cez túto fasádu, keď skupine európskych redaktorov jezuitských správ povedal, že „vojnu možno niekto buď vyprovokoval, alebo jej nezabránil“, a varoval pred prílišným zjednodušovaním konfliktu.

Kde končia zbrane darované Ukrajine?

Zelenskyj je nenávistný, pomstychtivý a patologický klamár, ktorý démonizuje Rusov pri každej príležitosti. USA pritom nemajú absolútne žiadnu schopnosť čo i len overiť, kam idú všetky zbrane, ktoré posielajú na Ukrajinu.

Objavujú sa správy o zahraničných vojakoch, ktorí sa dobrovoľne prihlásili do boja za Ukrajinu a potom odišli, pretože zbrane sa kradli, predávali na čiernom trhu a napokon skončia na európskych a amerických uliciach.

Zelenskyj je zlý a skorumpovaný. Uchádzal sa o úrad s tým, že sľuboval mier s Ruskom a ukončenie korupcie. Niektoré správy hovoria, že už stihol previesť až 850 miliónov dolárov na svoje tajné offshorové účty. Bude bojovať do posledného Ukrajinca a potom odletí žiť si miliardársky život a popíjať s Klausom Schwabom, Georgeom Sorosom a Billom Gatesom.

Práve osoba, ktorá financovala Zelenského, je tá istá osoba, ktorá si kúpila Huntera Bidena syna prezidenta USA. Prezident Joe Biden neskôr požadoval, aby Ukrajina vyhodila prokurátora vyšetrujúceho túto korupciu.

Počas každého svojho verejného vystúpenia Zelenskyj patologicky nalieha na tretiu svetovú vojnu.

Zelenskyj evidentne vedie informačnú vojnu propagujúcu čistú propagandu. Jeho prejav v Davose bol neuveriteľný. Požadoval, aby Západ pod vedením USA zaviedol politiku maximálnych preventívnych sankcií pod falošnou zámienkou odvrátenia budúcich vojen.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Ak by Západ pod vedením USA vopred úplne odrezal Rusko od svetovej ekonomiky, podľa Zelenského by to nejakým spôsobom zabránilo vojne. Tvrdil, že sankcie nestačia a prišli neskoro.

Chce, aby Západ pod vedením USA teraz úplne odrezal od svetovej ekonomiky nielen Rusko, ale že regionálna bezpečnosť požaduje, aby Západ jednostranne ohrozoval ostatné národy a uvalil maximálne sankcie na všetkých ruských spojencov ešte predtým, ako budú môcť zareagovať.

Barbarstvo ukronacistov voči vojnovým zajatcom

Existujú videá zachytené od ukrajinských vojakov, ktoré ukazujú, čo robia so zajatými ruskými vojakmi. Nebudeme ich uverejňovať, pretože sú príliš hrozné. Na tých videách ukrižujú Rusov zatĺkajúc im klince do končatín a potom ich zaživa podpaľujú.

Toto je čistá nenávisť ukrajinských neonacistov voči Rusom a dôvod, prečo CIA chránila ukrajinských neonacistov. Oni vždy nenávideli Rusov.

Počas Druhej svetovej vojny Banderovci zmasakrovali Židov a Poliakov, ale ani jeden Ukrajinec nebol postavený pred súd v Norimbergu. Dnes sa nám dostáva odplaty za zlyhanie pri stíhaní nacistov.

72-ročný revolučný cyklus od skončenia Norimberského procesu sa písal v roku 2018. Táto nenávisť opäť vzrástla a tentoraz nacistov podporuje Západ pod vedením USA.

Už v roku 2013 sa objavili varovania, kedy počítač zameral Ukrajinu ako miesto, kde sa začne tretia svetová vojna. Ukrajina mala byť už dávno rozdelená podľa používaného jazyka. Oblasť na východe Ukrajiny nikdy v histórii nebola ukrajinským územím.

Chruščov vyrastal na Donbase a mal na starosti obnovu Kyjeva. Keď sa stal hlavou Sovietskeho zväzu, v roku 1954 pridelil Krym na administratívne účely Kyjevu. Duma to neskôr vyhlásila za nezákonné a zrušila tento dekrét.

Pozrite sú túto mapu Ukrajiny podľa požívaného jazyka (čím tmavšia farba, tým väčší podiel ruskojazyčného obyvateľstva):

Historicky bol východ Ukrajiny pred ZSSR vždy súčasťou Ruskej ríše. Toto odmietnutie ustúpiť Rusku o „jeden palec“, ktoré vyhlásil Zelenskyj, nemá oporu v histórii.

Tento región je obývaný etnickými Rusmi, ktorých Ukrajinci masakrujú. V Kyjeve v roku 2014 hovorili, že Krym bude ukrajinský, inak sa vyľudní.

Nenávisť voči Rusom, ktorí tam žili stáročia, je hlboko zakorenená. Ukrajinci začali svoju občiansku vojnu proti Donbasu a rusky hovoriacim Ukrajincom hneď po zvrhnutí Janukovyča v roku 2014.

V Odese mlátili rusky hovoriacich Ukrajincov a tí utiekli do Domu odborov. Ukrajinci potom to miesto zapálili a všetkých zabili upálením zaživa, pred čím Západ prižmúril oči, pretože to boli napokon zlí Rusi, ktorí zjavne nemajú právo žiť na tejto zemi.

(Poznámka redakcie: Tento masaker dnes dokonca aj slovenská polícia na svojej Facebookovej stránke „Hoaxy a podvody – Polícia SR“ relativizuje a ospravedlňuje tým, že vraj obe skupiny po sebe navzájom hádzali zápalné fľaše, a preto nie je možné určiť, kto spôsobil požiar. To je samozrejme veľká lož.)

Zelenskyj robí svoju vojnovú propagandu vždy oblečený vo vojenskom tričku. Nerobí nič iné, len pri každej príležitosti podporuje vypuknutie tretej svetovej vojny. Jeho nenávisť k Rusom nemá hraníc a celý svet chce zatiahnuť do vojny. A prečo vlastne? Pre územie?

Tento muž je taký diabolský, že si ho história zapamätá spolu s ľuďmi s rovnakou mentalitou čírej nenávisti a manipulácií – Marxom, Stalinom, Hitlerom a zoznam pokračuje.

Záver

Pokiaľ ide o tých, ktorí vidia len jeden rozmer, uvedieme jednu zaujímavosť. V nacistickom Nemecku bola rozšírená podpora dobrých životných podmienok zvierat (nemecky: Tierschutz im nationalsozialistischen Deutschland).

Verte tomu alebo nie, no Adolf Hitler a jeho najvyšší predstavitelia prijali rôzne opatrenia, aby zabezpečili ochranu zvierat.

To však bolo zjavne v protiklade so zabíjaním Židov a Rómov. Ukrajinskí nacisti neskôr pridali na zoznam aj Poliakov, Rusov Slovákov a ďalšie národnosti, ktoré bolo potrebné etnicky vyčistiť. Ale Hitler chránil zvieratá…

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Martin Armstrong, Zdroje: henrymakow.com, investmentwatchblog.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. adamkratochvil

  ja som na tretiu svetovu pripraveny, mne v 75 rokoch je uplne jedno ci ma spalia v krematoriu alebo ma spali nejaka tretia svetova……

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,radšej si užite posledné ako tak pokojné leto s plným bruchom,,,,nikto kto sa raz narodil-sa nevyhne spravodlivému trestu,lebo ja po smrti duša nesie podiel spoločenskej viny a dokonca mŕtvi budú všetko trpko prežívať v nepokoji,ako keby tu ešte žili-ničomu sa nevyhnete,vy neviete čo je to posmrtný život.

   • Ty vieš lajno kam ide duša po smrti! A či je “ súdená“…Keby to tak bolo, tak by nešli do vojen, a nedávali povely k vraždeniu, a ani nepopravovali iních!
    Zákonne, duša gravituje do Čiernej diery v strede galaxie, čo je RIEKA ŽIVOTA.
    Tam putuje všetko! A je to pod ČÍSLAMI 7, 8 a Ennead ako 5+4=9; potom 48 a 84!

  • Tak snad kasles aj an svoje deti a vnucata ak nejake mas. Ak nemas tak minimalne netere ci synovcov?

  • adam ja ti nadám, mne je ešte viac a nechce sa mi opaľovať v krematóriu

  • Blažková

   A co naše děti a vnoučata ? Mně je taky kousek přes 70 let a umřít se nechystám….

 2. UK sa pripravuje na vojnu s Ruskom? Briti asi zaspali dobu a ich Británia je všetko možné, len nie veľká. Veľká je len v spojení so svojou bývalou kolóniou – USA. Nuž, ak chcú poraziť (zničiť) Rusko, tak nech to skúsia (Lavrov).

  • Jeden podmorský termonuklárny výbuch pri pobreží Malej Británie a jej spláchnutie do mora by bolo kompletné.

   • Áno – všetko chce svoj Čas!

   • Zmiznutie východného pobrežia USA a časti Malej Británie predpovedal aj Edgar Cayce vo svojej vízii vlastnej reinkarnácie 80 rokov po svojej smrti. Pred rokmi – a myslím po Majdane 2014, sa Alžbeta II. záhadne dvojzmyselne vyjadrila, že je načase zmeniť sídlo. Neviem to dohľadať.

   • muž s mačetou

    asi sa tak stane,briti prašte poklusom

 3. Clanok ok len ten Stalin fakt si ludia daco zistite pravdive o nom a tej dobe a netliachajte bludy a nezaradujte ho ku Hitlerovi apod vsetko je to velka loz rozputana zradcom Chruscovom na 20. zjazde politbyra ked chcete byt akoze ovjektivni tak nimi budte na 100 percent

  • Ide o preložený článok, nie naše vyjadrenie. Stalinovi možno uznať to, že zaviedol do štátnej správy princíp, že kto má právomoc, má aj zodpovednosť. Ak niekto svoju oblasť riadenia pokašľal, bol za to náležite potrestaný. Vtedy začal štát riadne fungovať. Neskôr Chruščov a ďalší po ňom tento princíp oslabovali, čo je jeden z dôvodov, prečo napokon Sovietsky zväz skolaboval (okrem vnútornej zrady, samozrejme).

   • S N. S. Chruščovom sa dostali k moci trockisti, s ktorými sa J. V. Stalin nebavil v rukavičkách. Naviac, snažil sa obmedziť právomoci straníckeho aparátu a prvé, čo Chruščov po jeho smrti (údajne bol podľa N. Starikova otrávený) urobil, bolo, že všetky tieto opatrenia zrušil.

 4. Vy si hovoríte alternatíva a cenzurujete ako srackomety? Ved som Vam iba napisal ze clanok ok az na toho Stalina ze si mate daco o tom naštudovať. Taki ako vy su kvazi dobri na oko len ked su mali akonqhle podrastu nelisia sa od fasistickych medii hlavneho prudu nieco proti Vasmu presvedceniu nejaka kritika tak cenzura potom nalepkovanie atd

  • Necenzurujeme, ale niektoré príspevky systém pozdrží na moderáciu (kritéria, podľa ktorých to robí, nebudeme zverejňovať, aby to trolovia alebo spameri nezneužili a nesnažili sa systém oklamať).

 5. Západ/USA nemá na vojnu s RF zdroje. Jedine, že by mu ju dotovala RF. A to sa už nestane.
  Je nulová šanca, že západ znova ožije ako v 90′ rokoch keď za pomoci vnútornej zrady rozvratili ZSSR a rabovali ho ako sa len dalo.
  Západ navždy odchádza ale…
  je treba dať pozor aby sme v tom chaose a nedostatku keď zo západu zostanú len trosky – treba dať pozor a nesadnúť na lep novým spasitelom, ktorí budú podávať zbedačenému ľudstvu pomocnú ruku a ktorí budú sľubovať vyriešenie existenčných problémov ľudí. To budú falošní mediáši , tí úplne z vrchu – periféria Globálnej elity. Tí najhorší.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,západ nemal na vojnu s východom nikdy zdroje,svoju šancu už premrhal po údajnej porážke údajného fašizmu tesne II.svetovej kedy sa tu delila moc a spojenci mohli dielo skazy dokončiť a rozdať si to rovno už aj so sovietmi,,,,ale nestalo sa tak,lebo strach zo seberovného,,,,nezabudnite tu postarší,že ste pod vojenskou prísahou,tú moju z ČSĽA odmieta ASR anulovať a vyhovára sa na-povzneste sa nad tým,tak ako mnoho vaších z ČSĽA,ktorí sa zapredali za žold a pohodlie štátne byty,výsluhové dôchodky po 55ťke,výsluhové odchodné atď,,,,lebo pre 30tníkov-40tníkov súčastníkov z ASR je prísaha z 80tých rokov zrejme nič a všetko je iba to čo oni prežili,,,,ja som stále pod prísahou a ako exvzp som povinný držať pri vojskách z východu,,,,sami si za toto ASR môže a verím,že niesom jediný a môžu mi fúkať do zadku aj so svojou hračkou zvanou nato na splátky,už za sociku mi boli na smiech ako zúfalci v nevedomosti,,,,

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ukrajina ako rohožka západného skazeného sveta,ktorý sa neštítil po celé desaťročia existovať iba na dlh a potom ďalší a ďalší dlh,,,,centrálny počítač vie o každom všetko-napríklad všetci slováci,ktorí sa ulakomili na západné pozlátko sú už na „jeho“ zozname,,,,človeka-netvora je ľahké zlikvidovať,nezničiteľné vírusy fungujúce na úrovni umelej inteligencie to hravo zvládnu-múdra a spravodlivá mučiareň sveta je už pripravená,,,,ukrajina bohatla na európe a západe-nieje to žiadná chudobná zóna!,ukrajina a ukrajinci sú bohatší než nejaké slovensko a slováci-chudobný šiel pred kamerami pomáhať bohatšiemu a to sa mu ešte vnucoval,fakt choré a hlavne nahlavu,lebo oni by toto pre nás nikdy neurobili-ukrajinec by oškubal slováka kedykoľvek-ak to berieme globálne,nie výnimky a jednotlivci,,,,ak nezničí západ rusko a čína,tak to urobia mimozemšťania a strážcovia rovnováhy-je to pre nich hračka,stačí ak vás preprogramujú a sami si budete škodiť a vzájomne sa likvidovať a ani si to neuvedomíte,,,,planéty už zasa boli v rade-vesmír je pripravený znovu zasiahnúť a dorovnať pozemské odchýlky,,,,je neskutočné ako svet skurvil západ a jeho slniečkárske ovce-toto má byť oná akási moderná doba a mier k spokojnosti všetkých,alebo skôr doba temna k povinnej oslave temnoty,kde svetlo nemá miesto,,,,túto planétu je treba premenovať na krvavá planéta ničoho,,,,teraz uvidíte aká zbraň je chlieb,teplo a pitná voda,alebo môžte kŕmiť svoje deti súčiastkami z mobilčekov,vaších nafťáčikov či z tankov a húfnic,,,,nový svetlový poriadok,ale niepodľa globalistov,eliťákov a slobodomurárov,ale podľa „rovnováhy“ a manipulátora a ničiteľa všetkého-„siedmého“,už na prelome augusta-septembra udelí svetu svojích jedenástoro anjelských a mocní tohoto sveta ich budú poznať a budú to realizovať a mnohým z vás sa to páčiť asi nebude,,,,

  • „Rakúsko zruší povinné očkovanie proti Covid-19
   23.06.2022 | 22:21
   Podľa prieskumov povinnosť očkovania aj tak nepresvedčila jeho odmietačov, aby sa nechali zaštepiť.

   Rakúsko zruší povinné očkovanie proti ochoreniu COVID-19. Na tlačovej konferencii vo štvrtok to oznámil minister zdravotníctva Johannes Rauch, informuje TASR podľa správy rakúskeho verejnoprávneho rozhlasu a televízie ORF.

   Povinné očkovanie bolo podľa Raucha zavedené za iných podmienok, než aké existujú v súčasnosti pri koronavírusovom variante omikron. Kým predchádzajúci dominantný variant delta výrazne zaťažoval nemocnice, pri miernejšom omikrone sa ukázala obmedzená schopnosť vakcíny chrániť proti nákaze, cituje ministra agentúra APA.

   Ako upozornil Rauch, podľa prieskumov povinnosť očkovania aj tak nepresvedčila jeho odmietačov, aby sa nechali zaštepiť. Naopak, táto situácia viedla k značnej polarizácii rodín, kolektívov i celej spoločnosti. Rakúsku navyše ostalo s povinným očkovaním v Európe osamotené.

   Očkovanie bude teda odteraz dobrovoľné. „Potrebujeme každý milimeter solidarity a súdržnosti,“ povedal minister zdravotníctva.

   Príslušný návrh zákona chce vláda predložiť parlamentu ešte v priebehu štvrtka, jeho schválenie sa očakáva začiatkom júla.
   Zdroj: tvnoviny.sk“
   https://www.informacnavojna.tk/article/rakusko-zrusi-povinne-ockovanie-proti-covid-19
   ————————————————–
   He – to sú argumenty! Rakúsko zasraté moslimami „aj tak nepresvedčilo jeho odmietačov, aby sa nechali zaštepiť“. A niekomu by mohlo – čo by mohlo aj u nás – vybuchnúť auto pod zadkom. Posral sa aj Metternich v hrobe.
   https://cs.wikipedia.org › wiki › Klemens_Wenzel_von_Metternich
   Klemens Wenzel von Metternich – Wikipedie
   Kníže Metternich řídil rakouskou zahraniční politiku téměř čtyřicet let. Za tu dobu nezměnil své politické zásady. Byl zapřisáhlým monarchistou, odchovaný rokokovým vestfálským dvorem v Koblenzi na soutoku Mosely a Rýna. Měl osobní negativní zkušenosti s revolucí, před kterou musel uprchnout z Porýní do Vídně.

   • A možno len robili štúdiu o tom, či povinné očkovanie dokáže zvýšiť zaočkovanosť. A zistili, že nedokáže. Dúfame, že si z toho vezmú ponaučenie aj ostatné vlády, ak nechcú zažiť stredovek.

 7. dakujem za „spríjemnenie“ piatku.. .už mám tych katastrofických scenárov plné zuby

  • Treba sa na to povzniesť 🙂 A začať sa brániť, kým nie je neskoro. Lepšie je byť na vývoj udalostí pripravený ako nimi nepríjemne zaskočený.

   Prípadne to celé berte ako počítačovú hru. Ak vás zabijú, hra sa resetuje (reinkarnujete sa) a hra začína odznova 🙂

   • Pokiaľ sa definitívne-existenčne nevyparí v jadrovom výbuchu.

    Teraz inak – všimnite si tú hru na dobrých a zlých, ako Čaputová svojim vetom nahráva Matovičovi vo veci „protiinflačných“ balíčkov“. Keby boli všetci za – aj Ficovci – nemohol by byť Matovič v roli spasiteľa! Sú to prasatá, herci, podvodníci! Júlový 13. „dôchodok“ je len pokus uplatiť voličov 1,2 miliardou našich peňazí, aby sme ich neobesili! A tie peniaze znovu skončia v rukách korporácií! To nie je finančná pomoc ľuďom – to je pokus preliať cez ľudí peniaze tam, kde pozvyšovali – vďaka vláde – ceny ako chceli! Keby to malo byť nejaké opatrenie – najprv by musela vláda zastropovať ceny vybraných komodít a služieb! Urobila to? Nie! Tak je to ojeb! A o tom mlčia aj „socani“ ficovci! A Čáputka „rieši“ ústavnosť, namiesto podstaty! A čo tak nakúpiť zbrane a „zbrane“ za 1,2 miliardy? Jáj, ale keď kubík dreva zdražel o 17 eur „lebo benzín“ zdražel na 2 eurá – a „babka bude rada, že prežije“ – do kedy?!

    • Zastropovanie cien nemá veľký zmysel pokiaľ vláda zároveň negarantuje dostupnosť zastropovaných tovarov a služieb. Inak by vznikol nedostatok a podpultový predaj ako za socializmu, kde ceny síce boli zastropované (pevne stanovené), no stále vznikali nedostatky niektorých tovarov.

     Zmysel zastropovania vidíme pri monopoloch ako elektrina, plyn, nafta alebo benzín, kde vláda dokáže zabezpečiť dostatok týchto vecí. Teda, ak by chcela, lebo dnes vidíme, že benzín síce zastropovaný nie je a už vzniká jeho nedostatok.

     • Dreva máme dostatok, takže jeho cenu zastropovať ide – detto cena vody napr. Čo nejde zastropovať, tak práve to, čoho nie je a to je ten problém – mimoeurópske štáty vykúpili energie, ktoré „eurrópske krajiny na povel nemali záujem nakupovať v Rusku“ – takže problémom ceny PHM nebude ich výška, ale celkový nedostatok – takže to bude kontraband a ceny na čiernom trhu. Ale vláda nebude riešiť problém, ktorý sama spôsobila a spôsobuje!

      Pekná replika z filmu Vnadidlo – „Vlk radšej skape od hladu, ako by sa nechalvlákať do pasce!“

      Syntetický benzín sa dá vyrábať aj z hnedého uhlia a dreva – Nemci to robili počas WW2, a autá jazdili na drevoplyn. No – a máme tu“!nové“ odvetvie priemyslu! Zakázané!

      https://buildex.techinfus.com › sk › otoplenie › kak-sdelat-benzin-doma.html
      Umelý benzín vlastnými rukami. Ako si vyrobiť benzín z vody a plynu …
      Nemci vyrábali z hnedého uhlia kvapalnú naftu a vynikajúci syntetický benzín. Z hľadiska chemických zlúčenín sa uhlie veľmi nelíši od ropy.Majú jednu bázu – vodík a horľavý prvok uhlík. Je pravda, že v uhlie je menej vodíka, avšak pri vyrovnaní ukazovateľov vodíka je možné získať horľavú zmes.

     • Ešte poznámka – zastropovať sa dá štátom len to, čo je vo vlastníctve štátu – prístupové rozhovory do EU vyžadovali, aby sa štát zbavil čo najväčšej kontroly „nad“ – teda privatizáciu. Aj o tom to je. Alternatívou prežitia je teda výstup z EU a znovuznárodnenie – aj za cenu arbitráží – čo je dlhý cyklus presahujúci jedno vládne obdobie – a teda vyžadujúci dlhšie vládnutie pronárodnej a proaktívnej vlády! Ale žiaden subjekt v politike SR nemá tento program!!! Žiaden!

  • Všetci ich máme plné zuby.
   Skúste ponúknuť nejaký pozitívny scenár. Napr. že USA a EU prestanú podporovať Zelenského, že Rusi sa vzdajú Krymu a Kaliningradu, že banky nám odpustia dlhy, že vakcína nebude povinná a zrušia sa kovidpasy… že bude dosť ropy, plynu, obilia… že miliardári sa podelia o svoj majetok a investujú do záchrany planéty a ľudstva…
   a bude po katastrofe.
   Aká je pravdepodobnosť niektorého z “pozitívnych” scenárov?
   Viete, chirurg musí rezať, aby zachránil človeka. A človek musí spolupracovať vôľou správne a zdravo žiť. Tí ľudia, ktorí škodia svetu sa nezmenia ani neodstánia sami od seba. Kedysi ich bolo menej a mali menší globálny vplyv. Dnes ich je viac a majú globálny vplyv. A hlúpe masy im pomáhajú ničiť svet. Nevravím, že treba prestať platiť kartou alebo nepoužívať autá… vravím o morálke a rozumnosti a prirodzenosti. Rozvrat rodín, gender a liberálne kydy, zvrátené názory – to žije len vtedy, keď to spološnosť akceptuje. Naša spoločnosť to akceptuje…
   Prijali sme filozofiu konkurencie pred filozofiou kooperácie. Nehodnotíme ľudí podľa toho akí sú, ale čo majú.
   Máme takú budúcnosť, akú sme spolutvorili. Preto JA OSOBNE vždy provokujem myslenie okolia, aj keď mi všetci hovoria že aj tak nič nezmením. Ja sám nie. Ale ani jedna častica nevytvorí jadrový výbuch, až reťazová reakcia miliárd častíc.
   Čo sa týka budúcnosti. Vždy som vravel, že keď chceme zbúrať starý dom (systém), mali by sme mať predstavu, kde budeme potom bývať (ako bude nový systém fungovať). Lebo starý dom zateká (problémy generuje systém).
   Neexistuje ŽIADNA spoločenská diskusia o koncepte a vízii budúcnosti. Nie prázdne bláboly o blahobyte a trvalo udržateľnom pokroku. Diskusia o paradigmách spoločnosti, fundamentálnych princípoch na ktorých by mala spoločnosť stáť. Je rodina základom spoločnosti, alebo nie? Koľkej slobody sme ochotní sa vzdať za aké výhody? Nakoľko obmedziť súkromné vlastníctvo vo vzťahu k verejnému záujmu? Ako a kto definuje verejný záujem? Koľko svojej moci sme ochotní odovzdať politikom a za akých podmienok?
   Tieto otázky nikto nekladie. Nikoho nezaujímajú.
   Potom máme plné zuby katastrofických scenárov.
   Tie sú ale len nevyhnutným dôsledkom fungovania spoločnosti.

   • Presne tak , je potrebné už tvoriť novú realitu, opakovaním toho čo už vieme nám nepomôže, je to len upevnenie chorého systému

   • Kedysi som na protiproud.cz (dnes protiproud.info) čítal, že masy (t.j. množstvo ľudí, schopných vytvoriť spoločenskú „reťazovú reakciu“) bez vodcov málokedy (ak vôbec) hýbu dejinami. Preto je eliminácia potenciálnych vodcov pre vládnuce elity doslova kľúčová. Tejto eliminácii napomáhajú výdatne mainstreamové médá, ktoré ich začnú okamžite ostrakizovať. Preto je také ťažké dosiahnuť to, čo píšete v prvom odseku. Už v samotnom volebnom systéme, tzv. parlamentnej demokracii, je kameň úrazu. Podľa mňa, by malo byť pravidlom – ústavným zákonom, že poslanec (poslanci) sú do parlamentu volení na 4 roky, pokiaľ ich občania v referende neodvolajú. Dnes je to na Slovensku tak, že rozhoduje koaličná rada (t. j. nie vláda a/alebo parlament), t.j. ide o vyslovenú partokraciu a nie demokraciu.

 8. kvakcína je sloboda

  https://rutube.ru/video/9a1f0302526134f43f99b4009350ec2b
  poslanec Fjodorov z Ruskej dumy hovorí, že musia pomôcť Európe oslobodiť sa od SŠA

  • To povedal nepriamo už Lavrov, keď sa vyjadril v zmysle že keďže USA a EU nereagovali na ponuky rokovaní pred vojnou, počas vojny sa situácia zmenila, a to čo požadovalo Rusko pred vojnou je už minulosť. Že momentálne sa požiadavky posúvajú smerom k roku 1997 (ohľadom sfér vplyvu Západu a Východu). Čo znamená, že môžeme očakávať ruské tanky v Prahe a Berlíne.
   Ovšem vyzerá to tak, že pokiaľ v 1968 na ne hádzali Molotovove koktaily, v súčasnosti budú asi vítaní prívetivejšie (nebudeme skákať od radosti, možno si len vydýchneme že už Soros nebude riadiť Európu). S vedomím, že ju bude riadiť niekto iný. Bude na nás, aké podmienky dojednáme. Ak ich budú dohadovať naši súčasní “štátnici” a “prezident”, nevidím pozitívne výsledky.
   Ak sa totiž niekto z princípu pchá do prdele, často nevidí tvár toho, komu tá prdel patrí.

   • U nás majú Rusi najväčšiu podporu obyvateľstva z celej Európy (s výnimkou Bulharska, kde je tá podpora ešte o niečo vyššia). Nemyslíme si, že by súčasná garnitúra niečo dojednávala. Oni prví zutekajú a zvyšok, čo nezuteká, bude zatknutý a uväznený domácim obyvateľstvom.

  • muž s mačetou

   áno,kvakcicina

 9. Nechcem v žiadnom prípade pod… ť. Nikto nemusí čítať a navštevovať tento web. Každý môže dane informácie z tohoto webu spracovať ako sám uzná za vhodné. Ale nie je už tento článok na hrane? Názor redakcie je jedna vec. Ale tento článok už vyzerá ako šírenie poplašnej správy. Je to len úvaha redakcie, žiadne zdroje, odkazy… Naozaj to nepôsobí subjektívne dôvery hodne. Možno je chyba u mňa….

  • Zdroje sú uvedené na začiatku aj na konci článku. Čo v článku je šírenie poplašnej správy? Veď štát deti už od mladého veku pripravuje (pripravoval) na 3. svetovú vojnu brannými cvičeniami, trénovaním nasadzovania plynových masiek, učením najlepšej polohy ako si ľahnúť na zem alebo ako sa schovať pri atómovom výbuchu a podobne. Takže kto tu šíri poplašné správy? Sám štát je najväčší šíriteľ poplachu medzi obyvateľstvom.

  • Miroslav Čižmár

   Názor akcie sa nemusí zhodovať s názorom reakcie.

 10. svatoslav butora

  Ruská Federácia po vyriešení existencie nacistickej fašistickej otázky bude musieť znovu zaujať svoje miesto v Európe ako pred rokom 1989. Svet Kapitálu a jeho sluhovia a aktéri velmocenského Idiotizmu z USA a z tzv.EU sa budú musieť naučiť ako chladiť ich chorobnú velmocenskú Idiociu a budú musieť riešiť ich velmocenské chiméry v chlade Aljašky… Ešte to nejaký čas to potrvá, ale nakoniec sa to stane a Ruská Federácia bude susediť priamo s Polskom a so Slovenskom a s Maďarskom… a Svetovládni Idioti ovládajúci OSN a OSN-WHO a WEF a MMF a tzv. EU už nebudú susediť ani s internetom.

  • Miroslav Čižmár

   Kúpim si pláštenku, budú padať atómy.

   • Rádioaktívne žiarenie nie sú atómy. Alfa žiarenie je jadro hélia-4 (2 protóny a 2 neutróny), beta žiarenie sú vysokorýchlostné elektróny alebo pozitróny (antihmota) a gama žiarenie sú fotóny s vysokou frekvenciou.

    • Miroslav Čižmár

     Izotopy sú atómy. Rádioaktívny dážď dokáže rozleptať šaty. Potrebujem pláštenku, idem kempovať.

     • Izotopy samé o sebe nie sú rádioaktívne. Rádioaktivita sa z nich uvoľňuje až pri ich rozklade 😉

     • Existuje asi 100 chemických alebo 200 jadrových prvkov. Pri jadrových reakciách nás zaujímajú jadrové prvky.

  • To by nemeckí fašisti nejaké jadrové zbrane najprv museli mať 🙂

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,oni už nemajú ani jadrové elektrárne a nieto ešte jadrové zbrane,ale zato majú prehnilé jadro,,,,

 11. A nacistický zmrd opäť penil:
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/reditel-pfizeru-americane-budou-muset-uzivat-nove-covid-vakciny-kazdy-rok/ !!!
  Že stále tí amíci dovolia dýchať. Biden ich ženie do nukleárnej vojny a Bourle do genocídy ! Jeden zmrd lepší od toho druhého ! Beštie !!!

 12. Richard Hofman

  Kam ti lidé na takové hovadiny chodí je otázkou pro samého Boha.
  Vůbec nelze pochybovat o tom že komunistický experiment se úspěšně uchytil právě na Východě, kde našel spoustu vděčných hlupáků kteří uvěří všemu!
  Žije se vám jako nikdy předtím, ale plivat jedovaté sliny na všechno a všechny vám přesto nedělá žádné problémy.
  Tož holt když vás to baví?

 13. Čo, to preboha vchádza do Bratislavy? Ľudia natočili masívny vojenský konvoj v hlavnom meste (Video)
  Obrovský konvoj vojenských vozidiel natočil dnes skoro ráno Slovák v hlavnom meste v časti Vajnory.
  V tejto časti sídlia kasárne NATO, kde sú nemeckí či americkí vojaci a ich technika.
  Už pred pár týždňami natočili ľudia masívny presun ťažkej bojovej techniky priamo cez centrum Bratislavy.
  Video bolo natočené 24.júna skoro ráno. Treba však dodať, že aj keď ľudia boli šokovaní, Slovensko je členom NATO a má aj obrannú zmluvu s USA, a teda je možné, že na našom území sa budú presúvať bojové vozidlá.
  Ministerstvo obrany na svojich stránkach upozorňuje aj na presuny vojenských konvojov.
  „Čo to preboha vchádza do Bratislavy? To sa už chystajú na útok?“ pýta sa vystrašene Emília v diskusii.
  Naposledy konvoj Američanov havaroval v obci Sedliská.
  https://magazin1.sk/co-to-preboha-vchadza-do-bratislavy-ludia-natocili-masivny-vojensky-konvoj-v-hlavnom-meste-video/

  • Ono tieto presuny sú zároveň symbolické rituály reálnej okupácie – zvrchovanosti – ukážka prítomnosti cudzej mocnosti – nielen presuny „materiálu“. No lebo „čo s tým spravíš“?! Symbolický fucking Slovenska. Široko rozkročená Čaputová!

 14. žiadna 3 svetová vojna v našej časovej linke nebude tobož nie jadrová v paralelných časových liniach je to možné. je pravdepodobnejšie umelé vyvolanie vačšej prírodnej katastrofy, aby prekryli finančný kolaps

 15. Dnes (24.6.2022) slávnostne satanistický spolok – EÚ pridelil štatút kandidáta na vstup do spolku korupčníkov – Ukrajine a Moldavsku.
  Vie mi tu niekto vysvetliť, prosím – o akých hraniciach Ukrajiny sa v tej EÚ bavkali? Dúfam, že o UA bez Krymu, určite bez Donbasu, bez Mariopolu, onedlho bez Charkova, Odesy, Chersona, ktoré vstúpia do ruskej enklávy. To všetko – zatiaľ!
  Tie deklaratívne gestá Lajnovej, Borella sú tak stupídne a úbohé, že človek len čumí, čo za hovädá nám tu vládnu.. Už aby sa celá táto európska fašistická svoloč rozpustila do nenávratna! FUCK! – ako hovorí – klasik.

 16. Vrelo odporucam tomu kto vie po rusky posledne vystupenia na Telegrame profesora Igora Panarina… Hovori o Jalte 2 a novom usporiadani Euroazie…
  Snad sme tu rustinu este nezabudli a ak, oprasujme si ju zide sa nam :}

 17. Jen bych rád připomenul, že desítky nejvyšších SSaku v Hitlerove velení byli Židi, takže to byli Židi, co likvidovali Židy. Jsou dva druhy Židů, Chazarsti Židé, co chtějí zlikvidovat ty ne-chazarske Židy a mít NWO. Rusko Chazary vyhnalo před téměř 200 lety a ti chtějí Rusko zničit, jak to slíbili.
  Obyčejní lidé vždy trpí, a to všichni, ne jen Židi. Za všechna svinstva mohou právě ti, co vládnou světu a to jsou chazari, což jsou Rothschilds, Rockefeller, Busch, a mnoho dalších.

Pridajte komentár

*