Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Náboženstvo klimatickej zmeny: Ako ďaleko sme od ľudských rituálnych obetí?


Print Friendly, PDF & Email

Náboženstvo klimatickej zmeny: Ako ďaleko sme od ľudských rituálnych obetí?

(Natural News) História nás učí, že niektoré staroveké civilizácie zabíjali svoje deti, aby privolali zmenu počasia. Zvykli praktizovať detské obete, aby upokojili svojich bohov v snahe získať si ich milosť.

Tieto primitívne národy verili, že prostredníctvom ľudských obetí môžu prinútiť sily prírody pracovať v ich prospech. Napríklad jedným zo spôsobov, ako si Aztékovia uctievali svojich bohov, bolo zabíjanie ľudí na poli šípmi, aby ich krv pohnojila zem.

Moderné hnutie environmentalistov sa často prirovnáva k náboženstvu. Bez pochýb si myslia, že ľudia dokážu zmeniť počasie. Ich náboženstvo zahŕňa aj princípy ako hriech, pokánie, zatratenie a spásu.

Okrem úprimných naturalistov a uctievačov Gaii (matky Zeme) vo svojich radoch, samotné hnutie environmentalistov vykazuje charakteristiky náboženského kultu uctievajúceho prírodu – a to, pozoruhodne, protiľudského kultu.

Mnohí z priaznivcov tohto kultu skutočne veria, že svet trpí rakovinou a že tá rakovina sa nazýva ľudská rasa.

Hnutie „Just Stop Oil“ (Zastavte ropu) poskytuje presvedčivý príklad toho, ako sa moderný environmentalizmus stal primitívnym a barbarským náboženstvom, len pod iným názvom.

Klimatickí aktivisti často škodia bežným ľuďom a subjektom, ktoré nemajú s klímou nič spoločné

V októbri 2022 sa ekologickí aktivisti zamerali na obraz „Slnečnice Vincenta Van Gogha (1888)“ v Londýnskej Národnej galérii na protest proti „klimatickej núdzi“.

Poškodzovaním umeleckých diel v múzeách, blokovaním ciest, narúšaním športových zápasov a podobne, títo ekofašisti spájajú environmentalizmus nielen s apokalyptickým podtextom, ale aj so zámerom znepríjemňovať život bežným ľuďom a ničiť niektoré z najlepších príkladov historických úspechov ľudstva.

Samozrejme, rozumná snaha vyhnúť sa znečisťovaniu prostredia a chrániť naše prírodné zdroje zodpovedným spôsobom je chvályhodný etický postoj. Vždy by sme sa mali starať o životné prostredie, byť zodpovední za jeho ochranu a zároveň pomáhať chudobným.

Avšak „environmentalistické“ snahy o zníženie emisií uhlíka robia energiu menej dostupnú a drahú, čo následne zvyšuje náklady na spotrebné výrobky, brzdí hospodársky rast, ničí pracovné miesta a má škodlivé účinky na najchudobnejších ľudí na Zemi.

Naproti tomu prideľovanie peňažných zdrojov na pomoc pri budovaní čističiek odpadových vôd, zlepšovaní hygieny a poskytovaní čistej vody pre chudobných ľudí by malo na ich životnú situáciu väčší bezprostredný vplyv ako bitka o nejaký vágny koncept „globálneho otepľovania“.

Jadrom presvedčenia extrémistov v oblasti klimatických zmien sú dva hlavné princípy:

 1. že ľudia môžu ovládať počasie
 2. že ľudia spôsobia koniec sveta, ak nebudú rešpektovať prírodu

Znie to ako náboženský text, a hoci environmentalisti ochotne poukazujú na vedecký výskum, aby podložili svoje tvrdenia, len zriedka tolerujú protiargumenty – napríklad, keď niekto poukáže na to, že žiadna z ich minulých apokalyptických predpovedí sa doteraz nenaplnila.

Podľa austrálskeho senátora Jamesa Patersona:

„Verejné zahanbovanie a šikanovanie akéhokoľvek vedca, ktorý sa svojimi názormi líši od ortodoxie v oblasti klimatických zmien, desivo pripomína nedávne procesy s čarodejnicami v Saleme alebo španielsku inkvizíciu s verejným bičovaním – metaforicky povedané – za ich myšlienkové zločiny.

V skutočnosti „klimatickí disidenti“, ako sú vedci s inými názormi tiež označovaní, sú vystavovaní rituálnemu ponižovaniu zo strany svojich kolegov a médií, pričom každá ich motivácia je spochybňovaná a názory pranierované.“

Klimatické zmeny sa nedajú vyvrátiť, lebo klíma sa mení stále – čo je výborný základ pre náboženský kult

Keď teplota stúpne, počujeme: „Wow, to je jasný dôkaz klimatických zmien.“ Ale keď dôjde k prudkému ochladeniu, potom počujeme: „Wow, to je ďalší dôkaz klimatických zmien.“

Podľa Jonaha Goldberga, zakladajúceho redaktora National Review Online:

„Na globálnom otepľovaní je krásne to, že sa dotýka všetkého, čo robíme, čo jeme, čo nosíme, kam chodíme. Naša „uhlíková stopa“ je mierou človeka.“

Stop Candida

Inými slovami, myšlienka „zmeny klímy“ je v podstate nevyvrátiteľná, pretože klíma sa nejakým spôsobom neustále menila a mení. Táto nevyvrátiteľnosť z nej robí dokonalý základ pre náboženské presvedčenie. Z ľudí robí „bytosti v núdzi“.

Franklin Roosevelt, ktorý zastával funkciu prezidenta USA od marca 1933 do apríla 1945, raz povedal, že ľudské bytosti vo veku nedostatku sa ocitnú pod tlakom niečoho, čo nazval „nevyhnutnosťou“.  Život vyžaduje uspokojenie životných potrieb, ako sú jedlo, oblečenie či prístrešie.

Preto Roosevelt trval na tom, že  „ľudia v núdzi nie sú slobodní ľudia“, a že štát by mal byť schopný oslobodiť ľudí od strachu a núdze.

James Tonkwich z Inštitútu pre náboženstvo a demokraciu vo Washingtone, vysvetľuje, že existuje dlhá história environmentalistického myslenia, ktoré vníma ľudí predovšetkým ako spotrebiteľov a znečisťovateľov.

„Toto myslenie vedie mnohých k tomu, aby trvali na tom, že právo na potrat je neoddeliteľnou súčasťou akejkoľvek environmentálnej agendy,“ hovorí.

„Zelené elity“ v takzvaných „západných demokraciách“ takto propagujú zrieknutie sa detí a dokonca aj interrupciu ako šetrné k životnému prostrediu. Podľa nich sa bezdetné ženy pričiňujú o zníženie uhlíkovej stopy civilizácie.

Je tragické, že nielen mladé generácie sú oklamané, aby sa vzdali detí zo strachu z ohrozenia planéty, ale tiež ukončujú svoje zdravé tehotenstvá, pričom niektorí zachádzajú tak ďaleko, že otvorene tvrdia, že to bolo urobené v prospech klimatických cieľov.

Jedna vydatá žena raz pre noviny povedala, že „nemať dieťa je tá najekologickejšia vec, ktorú môže urobiť“. Ten istý článok informuje o ďalšej žene, ktorá prerušila tehotenstvo v pevnom presvedčení, že:

„Mať deti je sebecké… Každý človek, ktorý sa narodí, spotrebuje viac jedla, viac vody, viac pôdy, viac fosílnych palív, viac stromov a produkuje viac odpadu, viac znečistenia a viac skleníkových plynov, čím prispieva k problému preľudnenia.“

Žiadne z minulých proroctiev klimatických aktivistov sa nenaplnili

Obavy z preľudnenia samozrejme nie sú nové. V roku 1968 ekológ Paul Ehrlich zopakoval slová ekonóma z 18. storočia Thomasa Malthusa, keď predpovedal celosvetový hladomor v dôsledku preľudnenia a z tohto dôvodu obhajoval okamžité opatrenia na obmedzenie rastu populácie.

Ehrlichova „Populačná bomba“ bola jednou z najvplyvnejších kníh minulého storočia. „Niekedy v priebehu nasledujúcich 15 rokov príde koniec sveta,“ predpovedal prorockým tónom pred viac ako 50 rokmi.

Netreba dodávať, že toto proroctvo sa nikdy nenaplnilo. Napriek všetkým obavám sa s rastom svetovej populácie prístup k jedlu a zdrojom zvýšil.

Je zrejmé, že to nezabránilo niektorým ekologickým aktivistom pokračovať v podobne bizarných vyhláseniach o ľudstve a budúcnosti našej planéty. Princ Philip, zosnulý vojvoda z Edinburghu a manžel bristkej kráľovnej Alžbety II., v roku 1986 napísal:

„Musím priznať, že som v pokušení sa reinkarnovať ako obzvlášť smrtiaci vírus – ako spôsob niečo urobiť s preľudnením.“

Mali by sme byť hlboko podozrievaví voči akémukoľvek argumentu, ktorý používa jazyk, označujúci ľudí ako „invazívny vírus“, „mor“ alebo dokonca „problém“, ktorý treba vyriešiť.

Toto je argument, ktorý prezrádza túžbu priniesť smrť vo veľkom meradle, eliminovať ľudské bytosti pri hľadaní nejakého utopického malého počtu udržateľných preživších.

Napriek tomu niektorí ochrancovia životného prostredia dokonca nariekajú, že ani vojna, ani hladomor nie sú schopné dostatočne zredukovať populáciu, preto uprednostňujú príchod nejakého smrtiaceho vírusu.

Dospeli sme k bodu, že aj nový ľudský život je vnímaný ako hrozba pre životné prostredie, pričom niektorí úprimne tvrdia, že novorodenci predstavujú nežiaduci zdroj skleníkových emisií a požierateľov prírodných zdrojov.

Toto je dôvod, prečo musia byť tieto zákerné aspekty environmentalistického kultu odhalené a spochybnené.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. TOTO JE DôLEŽITÉ: :
  https://zemavek.sk/miro-heredos-aktivne-bojuje-proti-zmluve-s-who-otvorenym-listom-oslovil-aj-ministerku-zdravotnictva/ !!!
  A čo na to ministerka zdravotníctva (má svedomie, pocit zodpovednosti, charakter a „gule“?) a čo premiér a vôbec celá vláda?

  • Tomáš Taraba dal k tejto téme na Facebooku pred 3 dňami tento status:

   Veľa z vás ma kontaktuje ohľadom WHO zmluvy!
   Vláda nebude súhlasiť so žiadnou WHO zmluvou, ktorá by preniesla národnú suverenitu pri riešení akejkoľvek pandémie na nadnárodný orgán tak ako koluje v pracovných podkladoch, kde WHO má mať právo popierať suverenitu štátov a ľudských práv. Za SNS sme túto otázku dávali do popredia koaličných rokovaní a včera to potvrdil na sneme aj premiér Fico. Preto sme v programovom vyhlásení vlády jasne uviedli, že medzinárodné zmluvy tohto druhu nemá právo schvaľovať vláda, ani zástupca Slovenska niekde, ale ako tvrdí ústava, len parlament.
   Na druhej strane platí, že sme si dali ako koalícia urobiť právnu analýzu a aj sme konzultovali zástupcov Slovenska ohľadom tvrdení jedného politika, ktorý vo videu tvrdil, že Slovensko má už len čas do 30.11. novú WHO zmluvu odmietnuť. Toto tvrdenie nie je pravdivé. Rokovania na úrovni WHO sú ohľadom tohto dokumentu len na úrovni pracovných skupín a nateraz sa nedá ani odhadnúť či vôbec v určitom blízkom čase vznikne dohoda medzi štátmi do takej podoby, že bude na stole ako dokument na schválenie. Situáciu blízko mapujeme, ale nie je dôvod na paniku, žiaden dodatok k zmluve podpisovať v predkladanom znení nebudeme.

   • Hej, len spústa ľudí dostáva pred koncom roka z bánk výzvy, aby do určitého času reagovali na zmeny zmluvných podmienok – zvýšenie poplatkov, inak banky budú považovať tieto zmeny za odsúhlasené. Korporátne právo – ak sa neozveš – súhlasíš!

    K článku
    Musíme začať jesť deti!
    https://www.mojevideo.sk/video/3090e/musime_zacat_jest_deti.html
    ————————
    Len sprostá poznámka – ženy by mali hltať semeno – a to všetky. Potom budú klima zmeny all right! My muži budeme ďalej hltať oheň!
    Hej, len spústa ľudí dostáva pred koncom roka z bánk výzvy, aby do určitého času reagovali na zmeny zmluvných podmienok – zvýšenie poplatkov, inak banky budú považovať tieto zmeny za odsúhlasené. Korporátne právo – ak sa neozveš – súhlasíš! Takže obavy sú namieste!

    K článku
    Musíme začať jesť deti!
    https://www.mojevideo.sk/video/3090e/musime_zacat_jest_deti.html
    ————————
    Len sprostá poznámka – ženy by mali hltať semeno – a to všetky. Potom budú baby klima zmeny all right! My muži budeme hltať oheň – a aj ho zakladať!
    https://armytraining.sk/zakladanie-ohna-v-prirode/

    • Oprava – posral som chlievik – aj to sa počíta?

     • Marek Košice

      U prasiatka je to normálne, Maroš, takže všetko v poriadku. A áno, počíta sa to, dostaneš za to jabĺčko do pomyjí.

     • Stará ku.va vlečie kunčafta do pavlačového bytu na sex. Chlapík jej už zaspáva, tak ho pobáda – „Póď, póď, póď – budeme spolu robiť prasačinky!“
      Chlapík – Marek, sa na chvílu preberie – „Tak dobre – poďme a poserme im schody!“

   • EU,representuje vsetky Staty,regarding tohto otroctva,Madari to uz udajne podpisaly??

 2. Marek Košice

  Pre kresťanov : Slovo MANŽELSTVO bolo zmanipulované. V skutočnosti MANŽELSTVO znamená spolu sexuálne žiť. Takže ak počúvate reči typu „sex len v manželstve“, mali by ste vedieť, že muži sa „oženia“ a ženy sa „vydajú“ vtedy, ak so svojou „druhou polovičkou“ začnú sexuálne žiť.

  Sexuálna alchýmia (sex z lásky, bez veľkej vášne a bez orgazmov) otvára TRETIE OKO.
  Pre rýpalov – áno, NEMÁM otvorené tretie oko. Abstinencia od orgazmov na to nestačí, je nevyhnutné ju kombinovať so sexom (sexuálna alchýmia) v partnerskom vzťahu.

  Ak si tu niekto z vás myslí že má otvorené tretie oko, tak je to dobrý vtip… Tretie oko sá dá otvoriť LEN A JEDINE prostredníctvom energie kundalini… ALE keď sa energia kundalini vyskratuje v druhej čakre orgazmami, NEDOSTANE sa do šiestej čakry (tretie oko)…

  Máte ma tu za kkta, ale to len z dôvodu vašej nevedomosti…
  Vaše EGO vám rozkazuje – stačí aby som vás urazil, a už som pre vás nepriateľ, od ktorého NIČ „nepoberiete“, pretože „to povedal MzK, takže to sú sr*čky…“.
  Gratulujem k vašim „super“ úsudkom.

  • Objektívne

   To tzv.tretie oko je možné otvoriť viacerými spôsobmi. Je to dokumentované v odtajnenom dokumente CIA pod názvom: Analýza a hodnotenie procesu brány (projekt Star Gate).

   • Marek Košice

    Objektívne : Ach, tých odtajnených supertajných dokumentov je už akosi veľa……….Tisícky? … Niečo mi na tom „smrdí“……

    • Objektívne

     Hlavný rozdiel medzi nami a tými, čo sa nazývajú ONI nieje nejaká mimozemská DNA Nefilim, ale niečo o hodne jednoduchšie a zmysluplnejšie. Sú to tajomstvá. Ak by neexistovali tajomstvá, tak by ONI nemali žiadnu moc. To, čo nám odopierajú sú znalosti, ktoré sa učia v tajných spolkoch a elitných školách.

     • Presne tak! Najdôležitejšie sú tie utajované informácie. A zároveň – tak vedomosti ako aj vzdelanie sú výsadou! Informačný proces je riadiaci proces. Preto to odpútavanie zábavou – šoubizom ad všetkého dôležitého. Ak to nestačí – nastúpia mediálne lži v mene slobody slova! A pre samú istotu – aktívny debilizačný proces – nielen v školstve. No lebo debilovi sú nahovno aj tie základné vedomosti! Nedokáže ich spracovať a pochopiť súvislosť.

      Takže aké „kompendium Nephilim“? VK z Aeronetu to tentoraz riadne posral! Akosi zabudol na Vysokých bielych! Žiadne vyššie bytosti si vedome nezaserú DNA mixom s prasaťami či myšami, aby stvorili „nadčloveka“. Skôr verím ich sexuálnej zvrátenosti, že sa párili tak s humanoidnými bytosťami, ako aj zvieratami a vznikalo „čosi“. Dodnes nie je možné skrížiť opicu s človekom. Sovieti to skúšali ako výrobu silných otrokov do baní – nepodarilo sa „vyšľachtiť“ – zdegenerovať jediného človeka. Dnes sa pokúšajú zdegenerovať celú bielu rasu inými rasami.

      „ELOHIM a NEFILIM
      30.07.2017 17:20
      Elohim, kteří se po útěku z Maldeku ( Tiru) usadili na Zemi, se primitivním kmenům pouštních nomádů představovali jako Elohim- bohové. Spolu se svým doprovodem ( Annunaki, Igigi) tvořili však jen nepočetnou „ elitu“, která na Zemi uvízla a snažila se nepočetné skupiny primitivů ohromit předvedením řady zázraků vytvářených pomocí své vyspělé technologie. Když se jim to podařilo, bylo již hračkou ovládnout je a vnutit jim své zákony. Informace o těchto událostech pocházejí ze sumerských, asyrských a babylonských eposů, které hovoří o nejvyšším bohu Ann či Annu (pravděpodobně to byl Jehovah či jeho otec Aruseak), který na Zemi přišel se skupinou asi 42 bohů Annunaků (potomků boha Annu) a dvěma sty nižších bohů Igigů. Pravděpodobně stejnou událost zaznamenal ve své knize i patriarcha Enoch, který zaznamenal i chaos, který svým příchodem přivodili. Biblické prameny znají Elohim jako skupinu B‘ nai Eloah či B‘ nai El ( hebr. „ synové boží“), která sestávala ze sedmi Elíhů ( Elohim je plurál od Elíhu,ale může být chápán i jako plural majesticus). Mezi ostatními národy jsou Elohim známi spíše jako Elders či Elder Race, Titáni, Olympané, Annunakové, Ásurové atd.
      Magi- Nefilim V Knize Henoch se uvádí, že po zničení sesterské planety Tir ( Maldeku) nalezlo na Zemi azyl asi 200 lidí z Tiru, kteří patřili k nižší třídě lyranské civilizace (nižších bohů), jež sumerské eposy nazývali Igigi. Ti s sebou neměli žádné ženy své rasy, a tak se začali „ ženit“ s ženami pozemského plemene Lilith. Taková „divoká“ hybridizace měla za následek smísení lyranské a pozemské DNA a vznik vysoce heterózních míšenců Magi ( Nefilim). Elohim, kteří představovali nejvyšší elitu Annunaků (Lyranů), těmito svými potomky opovrhovali, protože šlo o geneticky degenerované plemeno. Jelikož Magi- Nefilim ohrožovali již samou svojí existencí plánované genetické experimenty s rasou Hebrejů, pokusili se je zničit tím, že je nevarovali před blížícím se kataklyzmatem. Šlo o jednu ze tří či čtyř „ biblických potop“, během níž většina Magi zahynula. Malé části Magi se podařilo včas získat informace o blížící se katastrofě a to jí umožnilo přežít. Pravděpodobně od ní se počítají kořeny třinácti hybridních genetických linií rodin (dynastií), majících ve svém genomu větší či menší podíl mimozemské (lyranské ) DNA. Těchto třináct elitních dynastií je přímými potomky Magi, od nichž počínají kořeny současné nejvlivnější pozemské mocenské skupiny Iluminátů ( „ Osvícených“ )
      Magi nebylo dovoleno odejít s mimozemskými otci, kteří opustili Zemi před hrozící katastrofou, protože jejich otcové Elohim je považovali za méněcenné míšence. Důvodem opovržení byla genetika Magi, neboť jejich genom obsahoval nejen „božské „ fragmenty DNA Elohim, ale i fragmenty rasy primátů získané prostřednictvím DNA jejich matek, pocházejících z plemene černé Lilith. Na Zemi se plemeno Lilith objevilo někdy před 200 000 – 250 000 lety a dosud není zřejmé, kteří mimozemští genetičtí inženýři stáli za manipulacemi, díky kterým vzniklo, nebo zda šlo o produkt přirozené evoluce hominidů. Genetickým spojením s touto rasou se Elohim snažili vytvořit fyzicky odolnou otrockou rasu, která by měla dostatečný fyzický odstup od nich samých a převzala by veškeré těžké práce.
      Awareness tvrdí, že na území dnešní Nigérie, což byla země s mnoha doly a také původní domov Magi- Nefilim, údajně existuje množství dosud neobjevených archeologických pozůstatků po této kultuře. Když Elohim unikli ze Země před blížící se katastrofou, zanechali zde některé zastaralé technologie a opotřebované stroje, jak se o tom zmiňují Védy a bönnské manuskripty. Magi se těchto opuštěných technologií zmocnili a tím získali tak velkou mocenskou převahu, že 13 čelních rodin (kmenů), odvozujících svůj původ od Magi, mohlo uzurpovat vedoucí roli a stát se králi národů a vysokou šlechtou. Takový je původ pozemských královských a šlechtických dynastií, z nichž některé z nich měly po nějaký čas skutečně po svých mimozemských otcích i modrou krev a vnesly do části pozdější lidské populace kromaňonců (lidstva 5. kalpy) také faktor Rh+, jako dědičný „opičí korektiv“. Každý , kdo má krevní faktor Rh+, je tedy nějakým způsobem nepřímo spřízněn přes Magi nejen s Elohim, ale především s prastarým plemenem pramatky Lilith.
      https://www.norahaza.cz/news/elohim-a-nefilim/
      ————–
      A čo MY – potomkovia rasy Vysokých bielych? Prečo tak idú po našom genóme? Čo im „vyvoleným“ chýba v genóme? Akože potreba skompletizovať genóm Nephilim, aby sa mohli spájať so zdrojom Nephilim – bez súhlasu a vedomia Nephilim? Akože ploštica na „odpočúvanie“ – sťahovanie vedomostí?

      To nám sa snažia zablokovať naše kanály na spojenie so skutočným Zdrojom. A veľmi dobre vedia, že za určitých okolností sa vybraným jednotlivcom tieto informácie dostanú tak či tak, a preto sa ich snažia odstrániť, utajiť, ukradnúť. Pretože to sú informácie určené pre všetko ľudstvo – nie pre mocenskú kliku.

     • Miroslav Čižmár

      Maroš

      Preto je dobré sa naučiť hebrejsky a sumersky, aby sme si mohli prečítať informácie priamo zo zdroja, a neboli odkázaní na sprostredkovanie.

     • MČ – nemám čas ani chuť učiť sa tie ich historické lži v origináli.

     • Miroslav Čižmár

      Čas je láska. Nemá čas ten, kto nemá lásku.
      Pred chvíľou som dopozeral dokument o Jungovi. Snažil sa vyliečiť Boha. Freud videl za všetkými psychickými problémami libido, Adler videl ako problém komplex moci, ale Jungov problém bolo choré kresťanstvo. Veril Ježiš v Boha? Viera je cesta lásky, a najviac miluje ten, komu sa najviac odpúšťa. Ježiš bol čistý. Ako by mohol milovať Boha, keď bol čistý? Ako mohol veriť v Boha, keď ho poznal? Ježiš kázal vieru pre neznalých, ale on sám neveril, lebo vedel. Bol to šaman, liečiteľ chorého náboženstva.

     • holistický prístup

      MČ,

      to je aká hlúposť, že „… najviac miluje ten, komu sa najviac odpúšťa.“ – je to presne naopak.

     • Miroslav Čižmár

      hp

      Milosť je dar života. Bez milosti nie je možné milovať. Láska je splácanie dlhu za dar života.

   • Marek Kosice

    Objektivne : Aktivacia tretieho oka ke mozna len vdaka prebytku sexualnej & duchovnej energie, ktora DOJDE na miesto urcenia. Ak spojis 6 predlzovaciek no pretnes tretiu, nemozes ocakavat, ze rozsvietis lampu napojenu na siestu predlzovacku. Prud bol skratovany pretnurim tretej predlzovavky. Konkretna lampa funguje len na elektricku energiu zo siete.

    Je vyhodne dezinformovat o aktivacii tretieho oka. Zaujimaju sa o to len s duchovnom sympatizujuci ludia, tych je treba (temnymi silami) zviest z funkcnej/spravnej cesty. Zapadna verzia tantry to „zvladla“ dokonale – sluzi na krmenie temnoty. Orgazmy su tam este intenzivnejsie, a teda skrat este skodlivejsi.

    • Objektívne

     To je to, čo sa učí v duchovných spolkoch. Vedecký výskum v tejto oblasti prišiel na niečo iné. Doporučujem prečítať ten materiál a nenechať sa ovlivňovať ľuďmi, ktorí učenie zavesili na kliniec, ale len prijímajú to, čo im príde zhora.

  • Marek Košice

   TO SA VÁM TU CELÝ ČAS SNAŽÍM (agresívne, lebo AKO INAK sa dá cez písmená spôsobiť „hurikán“?) VYSVETLIŤ………. Ale nemám tu spätnú väbzu prakticky od nikoho, kto by napísal „Máš pravdu, Marek… je to tak, orgazmy sú antiduchovné, pretože skratujú duchovnú energiu v druhej čakre…“…

   Prečo nemám tento typ spätnej väzby? Pretože………STE EŠTE STÁLE (ak nie po členky, tak aspoň po pás) v králičej nore, vážení.
   Riešite len nenávisť voči „elitám“ a ich nezákonným satanským opatreniam, ALE váš „DUCHOVNÝ“ rast je maximálne tak (čo?) „taktnosť“, „umelá empatia“ (stojí veľa energie…), a čarovné slovíčko „každý je originál, na každého pôsobí všetko inak, pre niekoho je orgazmovanie DUCHOVNÉ, a ten niekto SME MY VŠETCI, Marek!“………. 😀

   Strata času. Nemám tú moc otvoriť vám oči. A je mojou chybou, že mi to vadí. VôBEC som nemal ambíciu otvoriť oči každému z vás, ale vyzerá to tak, že som ich neotvoril nikomu z vás. PRITOM tu nehlásam „mnou vymyslené/navrhnuté“ pravdy, a teda sa nepasujem do role „Toho, kto objavil PRAVDU“… Ja sa pasujem JEDINE do role toho, KTO PRAVDU POCHOPIL (nie objavil).

   Niektorí tu veríte v Boha (napr. kresťania), viete, že spermia a vajíčko sú potrebné na vzniknutie plodu (a teda nového života), ale plytvanie semenom a vajíčkami NEPOVAŽUJETE za niečo NENORMÁLNE/CHORÉ/ZVRÁTENÉ, aj keď spermie a vajíčka nesú ENERGIU STVORITEĽA, ktorá ale vyjde nadarmo, pretože v 99,9% prípadoch neorgazmujete za účelom vzniku nového života.

   KEĎ TOTO NEVIETE POCHOPIŤ ANI VY POBOŽNÍ, tak čoho iného dôkazom to môže byť než dôkazom toho, že ste V PASCI SATANA?……….. Veď to je už doslova ZATEMNENIE VEDOMIA……. A mne sa z toho robí nevoľno. 🙂

   Dasvidania…

   • Marek, máš pravdu, že plytvanie tým oným je to čo si popísal – to je bez diskusie. Ďalšia vec však je, že nieje potrebné škrtiť kohútik aby netieklo ak fyzické spojenie m a ž je len vyvrcholenie ich duchovnej lásky. Tomu by sa tiež nemalo brániť aby z kohútika netieklo …a trebárs aj na telo partnerky.
    Ale ak je to len z vášne a sexuálnej príťažlivosti tak je to tiež zlé. Sú páry, ktorým to klapalo v sexe roky – ake keď jeden z nich ochorel alebo už nebol fyzicky príťažlivý tak sa pár rozpadol. Máš pravdu v niektorých veciach ale na to aby si sa stal dobrým a dokonca človekom na duchovnej výši tak sa nemusíš vzdať sexu a telesných rozkoši – tie patria k životu na Zemi ale musíš ich podriadiť vyšším princípom – jednoducho nesmie tí vládnuť tam to dole a zároveň ani ty tomu dole nesmieš zakazovať čo je pre to prirodzené.
    A na záver: ak ti prinesie zadržiavanie osoh tak nemám nič proti – pohlavná sila sa len navyšuje a vôľa človeka tiež ale pozor (!) ten dôvod takého konania musí mať opodstatnenie lebo inak by si si mohol ublížiť na tele a aj na duši. Lebo ak by si to robil z pomylenych dôvodov tak by veľmi zle skončil.

    • To bolo pre Mareka…a dúfam, že je z tých Košíc lebo tam je naozaj veľa krásnych a dobrých žien…

     • Z Košíc a dobrá žena? Možno z dediniek naokolo… do veľkých miest sa zgrupujú najväčšie …. k… krásavice 😀

  • Marek Košice, podľa vašej definície MANŽELSTVa je v manželstvom aj sexuálne spolužitie osôb rovnakého pohlavia (a nemusia byť iba dvaja). To máte rozumy z toho smeru, všakže?
   Manželstvo je inštitúcia, ktorá bola aj v predkresťanskej dobe, v rôznych kultúrach, zakladajúca sa na rôznych „právnych“ ustanoveniach.
   Že práve vy, prezentujete taký spoločensky háklivý názor?! Nedivte sa, ak vám niekto po tom ubližuje.

 3. Argentina si zvolila za nového prezidenta libertariána, který studuje Tóru u kabalistického rabína a prohlásil o sobě, že je skoro Žid! První cestu chce mít ke Zdi nářků v Izraeli a doma chce zrušit národní měnu, centrální banku a přejít na americký dolar jako Portoriko! Na demonstracích mává namísto argentinské vlajky tou izraelskou! Magor v čele Argentiny? Ne, pouze další kádr WEF ze stáje Klause Schwaba!
  https://aeronet.news/argentina-si-zvolila-za-noveho-prezidenta-libertariana-ktery-studuje-toru-u-kabalistickeho-rabina-a-prohlasil-o-sobe-ze-je-skoro-zid-prvni-cestu-chce-mit-ke-zdi-narku-v-izraeli/
  —————————

  Kedy už ku.va začnete študovať Protokoly sionských mudrcov?! Lichtner, Adrián, Michelko, Blaha, – marxisti atď!
  „Sme radi, že ste! Sme radi za vašu prácu!“ Do pi.e! Banda židovská, upratovači, damage control!
  —————-
  Ku.va, ale hlavné je neejakulovať!
  Redakcia – vy si myslíte, že ja nesledujem to odvádzanie pozornosti?! Absolútnu prioritu majú riadiace procesy! Nie diskusie! Nie sloboda slova! „Sloboda“ slova sú len židoko.otiny v zmysle „Nahoď tému!“ O tom sú vaše články a priestor na mätenie pozornosti na podstatu riadenia. Koľko ešte ku.va – dva roky tu budeme diskutovať o ejakulácii?

  • Všetko so všetkým súvisí… aj Marek z Košíc je len produktom košických k…krásavíc s bujačími prsiami a kačacím bozkom, ktoré sú tiež len následkom súvislostí v tejto slepej uličke hypersexualizácie… nie že by ich inde na Slovensku nebolo, no KE a BA sú výkladnou skriňou zúfalého kvílenia žien a mužov počas tejto depopulácie.
   Tuna si môžme akurát tak rozšíriť obzory a lepšie sa pripraviť na nástrahy budúcnosti…

   Je nemožné robiť skutočnú revolúciu, keď 80% ľudí nechápe, že čo sa deje. Musí byť horšie, aby mohlo byť lepšie, inak percentá chápavých nepribúdnu…

   To vedia aj globalisti a preto tá legálna korupcia cez dotácie, a rôzne projekty ( „veď mi Vám pomáhame“ ), ktoré sú len prípravou na kreditný systém. Potrebujú ľuďom zapchať ústa rožkom, aby im mohli ukradnúť dom, tzv. hypermarketing v praxi 😀

 4. holistický prístup

  Zvláštne, že práve tí, ktorí volajú po vraždení a neplodnosti sa množia sťa potkany pri nadmernom prebytku potravy – Lajnová, Rockefeleri, čierna „šľachta, … Čaputka, … a ostatní paraziti nech v prvom kole povraždia všetkých svojich „potomkov“ a napokon nech „eutanázijujú sami seba – až potom sa svetu skutočne uľaví – áno, je nutná úplná deratizácia od týchto skutočných parazitov – chce to nejaký kvalitný antiparazitický „LIEK“ a zavládne hojnosť v mieste dnes pomenovanom ZEM.

  • Ale veď to práve oni vedia, že ich základnou povinnosťou je splodiť potomka! Veď neplodnosť je pokiaľ viem doteraz základný dôvod na rozluku manželstva! Chcem mať deti – partner partnerka nechce, alebo nemôže – a vybavené. Manželstvo je sňatok z rozumu /a zmluva so „štátom“ – mocou/, s určitým plánom – nielen z lásky. Udržanie dynastie je program na udržanie kontinuity – pre elity – ich moci. Predkovia – či už žijúci alebo nežijúci /okultná úroveň/ v takýchto „elitných“ rodinách nepodporia nikoho, kto nemôže či nechce zabezpečiť kontinuitu rodu, pretože aj „elitný“ starý otec bude potrebovať, aby sa o neho niekto postaral a chránil ho. Inak komplex moci je u nich tak dedičný a silný, že potomstvo odstraňuje predkov, ktorí sú pri moci – a takto sa vlastne upevňuje dispozícia ku komplexu moci. Aj v orliom hniezde môže prežiť len to jedno najdravšie mláďa, ktoré neváha zabiť svojho súrodenca. Ochranári tento zabijácky pud degradujú tým, že orlie vajcia „pre istotu a kvôli ochrane pred pytliakmi“ vyberú a strčia pod umelú „sliepku“. Aj u nás prebieha degradácia pudu plodenia a ochrany detí – hlavne ako sociálne inžinierstvo /plus jedy/. Kto to plánuje, kto to riadi, kto to organizuje a realizuje? Nielen tie „elity“ – ale aj ich bezdetní sociopatickí marxistickí poskokovia – užitoční idioti – Merklová napr. Aj v najbližšej rodine mám dve ženy bezdetné – ale nie preto, že by boli neplodné. Prešli „horným výplachom“ – nechcú mať deti.

   • Pokiaľ viem – Rotschieldovci majú údajne tajnú zmluvu s anglickou kráľovskou rodinou na právo prvej noci. Splodením jen mužských potomkov v UK toto nemôžu uplatniť. Inak aj preto bolo v minulosti tak dôležité splodiť syna – ako ochrana pred FUCK.

 5. A takto náhle odchádzajú… o bežných ľuďoch sa však nedozviete, len ak sledujete blízke okolie… https://kosice.zoznam.sk/smutna-sprava-zomrel-mlady-umelec-jeho-smrt-sokovala-mnohych-ludi-odisiel-clovek-ktory-menil-sny-a-rozpravky-na-realitu/ a súvis s včielkou z úľa Pfize a spod. samozrejme žiadny !

 6. K tzv. digitální identitě:

  TOTO je v skutočnosti DIGITÁLNA IDENTITA:
  https://www.youtube.com/watch?v=OjSD2oaSuvk&t=308s

  Toto bude předstupeň či mezistupeň k totálnímu zotročení nejen evropských národů, ale k zotročení lidstva! Protože finálním cílem talmudsko-kabbalistického, organizovaného mocenského Židovstva (globalistů) a jím řízeného zednářstva, je vytvoření světového (globálního) státu a univerzální světové vlády. Což bude mít za následek nejhrůznější diktaturu, jak jí nazval Miroslav Dolejší.

  “Totální ovládnutí světa Židovstvem bude mít za následek zotročení všech nežidovských národů a nejhrůznější diktaturu. Cílem je skutečně jediný světový stát pod vládou židovského krále a židovské kněžské aristokracie.”
  (Miroslav Dolejší, soukromá korespondence, 1999)

  “Největší úspěchy vědy a techniky se v rukou židovských vůdců mění v nástroje k nastolení nejbrutálnějšího otroctví a útlaku v dějinách světa.”
  (Oleg Platonov)

 7. Ruský zákonodárce navrhuje, aby BRICS vytvořil vlastní alternativní internet, který by zachoval tradiční hodnoty

  https://aktax.cz/rusky-zakonodarce-navrhuje-aby-brics-vytvoril-vlastni-alternativni-internet-ktery-by-zachoval-tradicni-hodnoty/

 8. Hmm ja som myslela ze nas zotrocia moslimovia…

  • holistický prístup

   Magdalena,

   stránku tejto primitívnej, agresívnej plagiátorky a satanistky skutočne odmietam otvoriť.

 9. Mise USA při NATO signalizuje, že Zelenskyj musí zasednout k „vyjednávacímu stolu

  https://aktax.cz/mise-usa-pri-nato-signalizuje-ze-zelenskyj-musi-zasednout-k-vyjednavacimu-stolu/

 10. Izrael bombardoval další školu v Gaze, která patří OSN, zabil a zranil desítky lidí

  https://aktax.cz/izrael-bombardoval-dalsi-skolu-v-gaze-ktera-patri-osn-zabil-a-zranil-desitky-lidi/

 11. Toto je výsledok enviro-neziskoviek v DE, keď takýmto spôsobom – uplácaním – vyrábajú z mladých a sprostých ľudí – ekoteroristov (lebo: klimatická zmena), spôsobujúcich životu nebezpečné situácie na hlavných dopravných komunikáciách, keď sa dokážu zadkom prilepiť o cestu a polícia – samozrejme – akurát nie je v dosahu, aby spravila poriadok.
  Vodiči áut by ich mali dobre preplieskať..

  Odkaz: 2:19 min.

  https://twitter.com/KoelnPolitik/status/1628031837661544451?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1628422689235902466%7Ctwgr%5Ec7bb0771ea580b3a0ecfa85f82b18864d62ca182%7Ctwcon%5Es3_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.ac24.cz%2Fzpravy-ze-sveta%2Fklimaticky-aktivista-vylil-olej-na-silnici-a-karma-prisla-zdarma%2F

 12. Mimoriadne závažná správa: súčasná vláda sa zaviazala zaviesť MOBILNÚ IDENTITU, ako súčasť EURÓPSKEJ DIGITÁLNEJ IDENTITY.
  Ak sa proti tomuto nezdvihne masívny hlas ľudí, tak sme skončili.

  https://www.youtube.com/watch?v=_zXytVK3Bng

  zaznelo to od času 19:30, kde ten debilko recituje napísané myšlienky, ktorým ani sám nerozumie, ale obsah je desivý

  Digitálna identita = otroctvo, totálna kontrola, úplná likvidácia slobody

  Ak nám doteraz mohli vypnúť len facebook, blog, alebo youtube účet za „nevhodný“ názor, po vybudovaní digitálnej identity nás môžu odstaviť od všetkého

  • Miroslav Čižmár

   Začalo sa to digitálnymi hodinkami, a končí sa to digitálnou identitou.

   • holistický prístup

    Začalo to už dávno pred pučom tzv. „nežným“ – následná likvidácia národného – premenované na „štátne“ – štát je zlý vlastník – obrovská rozkrádačka – každý musí mať účet v sion-banke na poukazovanie „výplaty“, bankomatové karty, …, rôzne karty takmer do všetkých maloobchodných sietí, kadejaké zľavy za členstvá, mobilné „aplikácie“, …, …, …

 13. Jednoducho povedane, aneb, lrn debil to takto nepochop!!!
  https://pravyprostor.net/?p=169014

 14. Fanatičtí stoupenci klimatické změny se netají svými úmysly vše zničit a nás zabít. Veřejně prohlašují, že jejich cílem je nulová stopa uhlíku. Ta je ale jen tehdy, pokud jsme mrtví. Nejen my, lidé, ale také zvířata, rostliny. Je to stav, kdy se Země stává pustinou, na které nic neroste, nic nežije. S výjimkou těch mocných šílenců a jejich otroků, které nechají žít, aby jim měl kdo sloužit. Opravdu nemáme co ztratit, ti zmetci nám jdou doslova po krku. Poslušností pácháme sebevraždu. Tu radost jim nesmíme dopřát. Kdo chce být mrtvý a předtím než zemře, žít v bídě, strachu, nejistotě a zoufalství?

Pridajte komentár

*