Vraj len na 2 týždne. Deti sa v školách dusia rúškami už 8 mesiacov!


Print Friendly, PDF & Email

Vraj len na 2 týždne. Deti sa v školách dusia rúškami už 8 mesiacov!

Pamätáte si, ako v septembri vláda vravela, že deti budú mať v škole rúška len prvé 2 týždne? Najprv je všetko len na pár dní či týždňov a nakoniec to skončí ako vždy – natrvalo. No a presne toto je dôvod, prečo musíme striktne odmietnuť každé nové obmedzenie hneď v počiatku.

Rovnaké to bolo aj so zavretím reštaurácií a obchodov. Povedali nám, že „nové prípady“ pribúdajú, musíme na chvíľu zatvoriť prevádzky. A odvtedy sú stále zatvorené. Po pol roku ich síce tento týždeň dovolili čiastočne otvoriť, ale iba terasy. To však podniky nezachráni.

Klamú nám neustále

Ľudia, uvedomte si, že všetky tie nezmyselné pandemické obmedzenia tú nie sú len dočasne, kým „pandémia nepominie“. Obmedzenia sú zamýšľané, aby zostali navždy. Na chvíľu, sem a tam, ich môžu mierne uvoľniť, no vezmite jed na to, že čoskoro znova napevno zatiahnu opraty.

Všimnite si tiež, ako sa doba uzatvorenia škôl a prevádzok predlžuje.

Minulý rok všetko zavreli približne v polovici marca, no po 1,5 mesiaci (začiatkom mája 2020) začali opatrenia postupne uvoľňovať.

V ďalšej vlne zavreli takmer všetko v polovici decembra 2020 (školy od októbra). A otvárať začínajú až teraz, na konci apríla 2021. Už to nie je 1,5 mesiaca. Už to je 4 až 6 mesiacov!

Nabudúce, keď znova všetko zavrú, s najväčšou pravdepodobnosťou to už bude natrvalo, alebo minimálne na veľmi dlho – pol roka až rok, prípadne dokým neskrachuje posledný malý živnostník.

Stále nevidíte, o čo sa tu jedná?

Toto je ekonomická, sociálna a kultúrna genocída obyvateľstva. A za ňou bude zrejme nasledovať niečo horšie – domyslite si, čo. Zavádzajú nám tu pravú nefalšovanú fašistickú diktatúru, kde si človek bez povolenia, s prepáčením, ani neprdne.

A nenahovárajme si prosím, že toto, čo sa tu dnes deje, nie je fašizmus. Je to číry fašizmus bez pozlátok, možno ešte horší ako ten, ktorý tu už raz bol.

Nenechajte sa zmiasť pomalým plynutím deja. Vtedy tiež všetko to strašné zlo nenastalo naraz z večera do rána, ale medzi prvým diskriminačným opatrením a prvým kanistrom plynu ubehli celé roky.

Podporte petíciu proti týraniu detí rúškami v školách

Nedávno vznikla petícia nespokojných rodičov proti pretrvávajúcemu týraniu detí v školách rúškami. Túto petíciu môžete nájsť a podporiť TU.

Nižšie uvádzame jej znenie, ktoré nájdete aj na vyššie uvedenom odkaze.

* * *

Vážený pán minister školstva Branislav Gröhling!

– Žiadame Vás, aby ste zrušili povinnosť detí nosiť rúška na školách. Takéto bránenie voľnému dýchaniu spôsobuje deťom fyzické utrpenie a u mnohých aj zdravotné problémy.

– Nie je jasné, či prínos tohto opatrenia prevažuje nad škodami na ľudskom tele, ktoré je ešte stále iba vo vývine. Tu sa jedná o niekoľkohodinové (5 až 9 hodín) obmedzovanie dýchania u detí, ktoré sú fyzicky menšie, slabšie, krehkejšie a zraniteľnejšie od dospelých jedincov.

– Žiadni lekári sa nezaručujú za to, že dlhodobé obmedzovanie dýchania im nepoškodzuje zdravie. Naopak, mnoho zodpovedných lekárov u nás i v zahraničí poukazuje na toto zdravotné riziko. Ako príklad poslúži nemecká štúdia uvedená nižšie. V krajinách, uvedomujúcich si riziko negatívnych dopadov na zdravie, deti v školách rúško nenosia (Rakúsko, Anglicko, Dánsko, Švédsko…).

– Preto je potrebné prehodnotiť tieto pokyny a upraviť opatrenia na školách do takej formy, ktorá deťom nebude ubližovať. Ak sa prekrývanie dýchacích ciest odporúča ako ochrana, iste to má slúžiť na nevyhnutný čas a nie na celé školské vyučovanie, kde sa deti potrebujú sústrediť, rozmýšľať, rozprávať a kde zažívajú mnoho krát aj stres z písomiek. Všetci vieme, že v čase stresu sa dýchanie zrýchľuje a človek potrebuje zhlboka a plnohodnotne dýchať.

– Už dnes mnohí rodičia upozorňujú na zdravotné problémy spôsobené nosením rúška. Väčšina riaditeľov škôl neakceptuje výnimky u detí so zdravotným problémom, ani keď sú podložené lekárskym potvrdením, pretože sa striktne držia pokynov ministerstva školstva.

– Ako spoločnosť sme povinní ochrániť nie len našich seniorov, ale aj naše deti a vyvarovať sa konania, ktoré by mohlo poškodzovať ich telesný a duševný vývoj. Minulý rok v septembri (2020) sme prijali opatrenie prekrytia dýchacích ciest u detí v školách len na dva týždne, aby sme obmedzili riziko šírenia ochorenia po návrate z letných dovoleniek a napriek tomu, že sa na školách neobjavili žiadne ohniská nákazy, sa deti dusia v rúškach už takmer celý školský rok.

– Ako štát, ktorý je zmluvnou stranou Dohovoru o právach dieťaťa sme zaviazaní dbať na osobitnú starostlivosť a ochranu detí. Sme preto povinní odstraňovať všetky praktiky škodiace zdraviu detí a urobiť opatrenia k tomu, aby bolo dieťa chránené od fyzického aj psychického utrpenia.

– Je potrebné aby ste neodkladne konzultovali tento problém s ÚVZ, nakoľko počet prípadov detí so zdravotnými problémami v dôsledku nosenia rúška narastá.

Vedecká štúdia kardiologickej fakulty prestížnej univerzity v Lipsku – slovenský preklad v PDF.

Záver

Tuto uvádzame odkaz na petíciu ešte raz – Petícia proti týraniu detí rúškami.

Ak môžete, určite ju prosím podporte. Už len za naše úbohé deti, ktoré sa dnes musia v škole celé hodiny dusiť s rúškami na tvári. Ďakujeme!

A tiež nezabudnite, že máj 2021 je časom protestov proti neutíchajúcej covidovej tyranii a útlaku.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/informujte-se-pribehy-lidi-a-prevazne-zen-co-po-kontaktu-s-ockovanymi-zazivaji-vazne-nepriznive-reakce/
  Informujte se: Příběhy lidí, co po kontaktu s očkovanými zažívají vážné nepříznivé reakce

 2. https://www.naturalblaze.com/2021/04/congressman-exposes-billion-dollar-vaccine-company-ties-to-facebooks-fact-checker.html
  Congressman Exposes Billion Dollar Vaccine Company Ties To Facebook’s Fact Checker
  Voľný preklad:
  Kongresman odhaľuje miliardové väzby vakcinačnej firmy ku kontrole (cenzúre) faktov na Facebooku

  Jedným slovom, tí čo cenzurujú vakcinačný biznis na Facebooku dostávajú miliardové úplatky od farmaceutického priemyslu

 3. Skúste tohoto „ministra školstva“ osloviť cez jeho vážených známych kaderníkov! Inak všetko normálka – aj Hitler bol maliar natierač. A nebol ani teplý a kam to dotiahol!
  https://blindgossip.com/wp-content/uploads/2010/07/gay-hair-stylist.jpg

 4. „Za objasnenie molekulovej štruktúry bilobalidov, ginkolidov a ich syntézu dostal prof. E.J. Corey (USA) v roku 1990 Nobelovu cenu. Internetová stránka http://www.nobel.se./chemistry/laureates/1990/press.html uvádza bližšie informácie.

  (Nasledujúci text je použitý z internetu a z odborných článkov z časopisu Liečivé rastliny.)

  Účinok a molekulová štruktúra:

  Čínska medicína pozná ginko už minimálne 5000 rokov. U výťažkov z ginka sa zistili okrem iného nasledujúce účinky:
  – podpora krvného obehu, obzvlášť mikrocirkulácie
  – zlepšenie reologických vlastností krvi (zlepšená prietočnosť krvi)
  – inaktivácia toxických kyslíkových radikálov (flavonoidy)
  – neuroprotektívny účinok (ginkobalidy A a B, bilobalidy)
  – zlepšenie odolnosti mozgových tkanív pri nedostatku kyslíka
  – zlepšenie pamäti a schopnosti učiť sa
  – prevencia krvnej zrážanlivosti (Platelet activating factor)
  – antibakteriálny a antivírusový účinok

  Relogický účinok sa prejavuje znížením viskozity krvi a plazmy, znížením agregácie erytrocytov, trombocytov a hodnôt fibrinogénu, zvýšením flexibility erytrocytov a leukocytov.

  Anti-PAE účinok (faktor aktivujúci krvné doštičky) má predovšetkým terpénová frakcia extraktu, najmä ginkolid B. Blokáciu mediátorov PAF indukuje agregácia trombocytov , intracelulárna akumulácia iónov Ca2+, vznik edémov, postischemiského poškodenia buniek a aktivizácia leukocytov.

  Vychytávanie voľných radikálov sa prejavuje brzdiacim účinkom na peroxidáciu lipidov, produkciu radikálov z granulocytov, poškodením bunečnej membrány, zvýšením syntézy prostacyklínov a postischemickej reparácie. Za tento efekt sú zodpovedné najmä flavonoidy.

  Neuroprotektívny účinok sa prejavuje zmenšením edému, zabraňuje rozvoju traumatického alebo toxického edému mozgu, redukuje edém sietnice, zlepšením látkovej výmeny pri hypoxii a ischémii – zvýšením utilizácie glukózy a obmedzením elektrolytickej dysbalancie.

  Štandardný extrakt z listov ginka – Ginkgo Folii extractum siecum (normatum) standardisatum (Egb 71) je starý 30 rokov, pričom v klinických štúdiách sa používa približne 20 rokov a je jedným z najobľúbenejších rastlinných extraktov užívaných v Európe. Egb 761 obsahuje viac ako 40 identifikovaných látok a je štandardizovaný na obsah 24 % ginkoflavonoidov a 6 % ginkoterpénov. Ďalej obsahuje 5-10 % organických kyselín. Toxicita extraktu Egb 761 je nízka. Neodporúča sa ale užívať ho pri patologických krvácavých stavoch a nie je vhodný na liečbu hypertenzie. Pri liečbe porúch pamäti zodpovedajúcim rôznym štádiám demencie sa pozoruje priaznivý efekt liečby až po 6 – 8 týždňoch.

  Analytickými metódami boli stanovené hlavné obsahové látky listov Ginkgo biloba:

  1. 0,5 – 1 % flavonoidov (asi 20 zložiek)

  2. 0,01 % – 0,04 % ginkolidov

  3. ginkolová kyselina“
  http://gusto-flora.sk/ginkgo_biloba-1.html

  • Netrep….ako môže čínska medicína poznať ginko 5000 rokov, keď znalosti o akupunktúre a čínskych bylinných liečiv sú staré takmer 2200 rokov a najstarší písomný záznam z čínskej medicíny je z 3. storočia pred nl. ???!!

   • Netrep – píše sa rok 7529 a Číňanov učili po Veľkom Mieri medicínu „bieli bohovia“ – naši predkovia. A Ginko biloba má 250 miliónov rokov! Rozklikni si článok a zistíš, že ja netrepem! Vstala si po nočnej? Tak sa prefackaj a daj si pivo!

    • Zober si učebnicu akupunktúry aby si videl čo máš. A ak máš zlý zrak z bieleho rumu tak si zober ihlu a vraz si ju kolmo do paj-chuej!

   • ale sudruzka,Ginco je dar od prirody,tie stromy uz rastu viac ako 5000 rokov,cauko

  • Šéfredaktor a vydavateľ magazínu Zem&Vek Tibor Eliot Rostas vo svojom videoblogu komentuje súčasné dianie doma a v zahraničí.
   • Už je to viac ako štyristo dní bez prestávky, čo nás obliehajú správy smrti – zo sveta sa vytratila radosť.

   • Na Medzinárodný súdny dvor v Haagu bola doručená žaloba na konkrétne osoby zo Slovenska – sú zodpovedné za plánovanie a realizáciu nelegálnej vojenskej operácie „Spoločná zodpovednosť“ s podporou rímskokatolíckej cirkvi (na konci októbra 2020).

   • Pokračuje doktrína Šok a bázeň odskúšaná v Iraku aj v Srbsku: najprv bude zničená komunikácia medzi ľuďmi.

   • Krajiny strednej a východnej Európy sú podľa najvýznamnejších geopolitických stratégov extrémne dôležité vo finálnom boji o získanie prírodných zdrojov v Rusku, ktoré už dávno označili ako Heartland. Ten, kto ovládne Heartland, bude ovládať celý svet.

   • Plánovanie Veľkého resetu je tu aj preto, lebo prichádza k obrovskej, cyklickej premene globálnej klímy (ale nie tak, ako to servíruje propaganda).

   • V dôsledku sucha a nedostatku vody nasledujúce dekády nebudú potraviny pre miliardy ľudí.

   • Plánovači rátajú s vyhladením území aj bez použitia nukleárnych zbraní.

 5. https://zemavek.sk/ockovanie-ako-spustac-ineho-ochorenia/
  Očkovanie ako spúšťač iného ochorenia?

 6. https://aeronet.cz/news/video-svedkyne-covidova-z-nashville-a-matka-3-deti-ochrnula-24-hodin-po-druhe-davce-vakciny-pfizer-comirnaty-500-od-ramen-dolu-a-muze-pohybovat-jen-hlavou-a-rukama-presto-se-nevzdala-sve-viry/
  VIDEO: Svědkyně Covidova z Nashville a matka 3 dětí ochrnula 24 hodin po druhé dávce vakcíny Pfizer Comirnaty 500 od ramen dolů a může pohybovat jen hlavou a rukama! Přesto se nevzdala své víry a dále věří ve vakcíny a Covid-19! Prý je skutečný! Pfizer na to reagoval prohlášením, že její paralýza nemá nic společného s vakcínou a je to prý chyba v těle pacientky, ne vakcíny! Věř a víra tvá tě zabije? A proč MŠMT oznámilo, že rodiče českých školáků nemají právo na informaci, zda je učitel jejich dětí očkovaný? Rodiče a děti to vědět nesmí, jestli je učitel očkovaný, protože je to prý osobní údaj! Cože?

 7. Korupčný škandál v Bruseli: Stelle Kyriakides, komisárke EÚ pre zdravie a bezpečnosť potravín, pribudla na súkromnom účte suma 4 milióny eur

  Mainstreamové médiá rovnako ako mimovládne organizácie, ktoré tak statočne bojujú proti korupcii, solidárne mlčia, nič nevidia, nevedia a nepočujú. Príslušné orgány na Cypre, ktorého štátnou príslušníčkou je členka Európskej komisie – komisárka Európskej únie pre zdravie a bezpečnosť potravín Stella Kyriakidesová, zistili, že na jej rodinnom účte „pristáli“ 4 milióny eur, ktoré sa snažila zamaskovať fiktívnou pôžičkou……..článok podľa nadpisu si prečítajte/……

  Takto sa v EU rieši naše zdravie, hlavná vec, že eurká cinkajú, pre našich ochrancov.
  Aj iný článok:
  Čoraz viac vakcínovaných ľudí má pozitívne testy na koronu
  Je to v prípadoch, keď ľudia, ktorí už boli očkovaní proti korone, sú po nejakom čase testovaní a test majú napriek tomu pozitívny. To znamená, že sa napriek vakcinácii infikovali koronou. Informácie o takých prípadoch sa hromadia nielen v Nemecku, ale aj v iných krajinách.

  Poukazuje to na nedostatočný ochranný efekt prijatej vakcíny, čo sa neprejaví u každého očkovaného rovnako. Ak má niekto oslabený imunitný systém, tak je u neho pravdepodobnosť „prerazenia vakcíny“ podstatne väčšia, ako v prípade osoby s dobrým imunitným systémom.

  Ak o tom z nejakého dôvodu musí písať mainstream, tak uvedené fakty sa snaží vehementne oslabovať tým, že hovorí o veľmi zriedkavých výnimkách „prerazenia vakcíny“. Samozrejme, nie sú tu žiadne oficiálne štatistiky, lebo to by poškodzovalo „dobré meno“ tej-ktorej vakcíny.

  A takisto sa oficiálne tvrdí, že po „prerazení vakcíny“ je len málo prípadov úmrtia a ťažkých priebehov ochorenia. To tvrdí napríklad aj nemecký Robert Koch Institut (RKI). Neuvádza však žiadne konkrétne čísla.
  Toto vyjadrenie z RKI ale prišlo až potom, keď sa tieto prípady začali množiť.

  Už pred niekoľkými mesiacmi priznala Susanne Glasmacher hovorkyňa RKI, že prvé očkovanie proti korone poskytuje len 50 percentnú ochranu pred vírusom.

  Toto vyjadrenie z RKI ale prišlo až potom, keď sa tieto prípady začali množiť.

  Už pred niekoľkými mesiacmi priznala Susanne Glasmacher hovorkyňa RKI, že prvé očkovanie proti korone poskytuje len 50 percentnú ochranu pred vírusom.

  Pravda pravda kde si zaspala? Kto sa zobudí a vyrozpráva tento sen………

 8. https://www.banned.video/watch?id=608ae63efa4c1203126555e9
  Pfizer Document Admits Vaccine Side Effects Transfer To The Unvaccinated
  Voľný preklad:
  Doklad od Pfizeru pripúšťa vedľajšie účinky vakcíny čo sa prenesú na nezaočkovaných

  Jedným slovom zaočkovaní nakazia nezaočkovaných a Pfizer to ešte aj „pyšne“ uvádza vo svojom dokumente.
  A hrôza aké prídavné látky sú v tejto vakcíne – je to spomenuté v tomto videu.

 9. https://tadesco.org/katastrofa-epickych-rozmeru-bude-vyvolana-masovym-ockovanim-lidstva-na-planete-zemi/
  Katastrofa EPICKÝCH rozměrů bude vyvolána masovým očkováním lidstva na planetě Zemi

  Známý virolog Geert Vanden Bossche pracoval pro několik farmaceutických firem: Novartis, Glaxo Smith Kline, Moderna a jiné. Sám vyvíjel očkovací látky a je očkovacím expertem, očkování doporučuje. Varoval WHO a mnoho jiných organizací, aby okamžitě zastavily očkovací šílenství na COVID-19.

  Je velice znepokojen všemi těmito očkovacími hysteriemi po celém světě. Může to vést ke zničení a vylidnění celého lidstva na planetě Zemi. Všechny vědecké důkazy jsou v současnosti IGNOROVÁNY.

  Pořad byl v německé televizi Zentral Plus. Nejen myslící lidé, ale i ostatní by tedy mohli konečně pochopit a nedávat se očkovat.

 10. https://www.hlavnydennik.sk/2021/04/28/v-izraeli-prudko-rastie-umrtnost-po-ockovani-pfizerom-je-to-novy-holokaust-tvrdia-odbornici/
  V Izraeli prudko rastie úmrtnosť po očkovaní Pfizerom. „Je to nový holokaust,“ tvrdia odborníci

 11. Čaká nás „neskutočná“ životná úroveň. Zdravá vakcínočka, DPH chcú zvýšiť na 25%, chcú veľmi zvýšiť daň za naše „králikárne“…
  https://www.hlavnespravy.sk/heger-pripustil-ze-dph-porastie-na-25-zastupcovia-smeru-hlasu-aj-zivota-reaguju/2520532

  • Štátna kasa je prázdna,tak musia.
   A čo si tí pandemickí karant.pnkári mysleli, že prachy dostanú zadarmo aj 5x ?!

 12. Denis Achberger
 13. https://www.hlavnespravy.sk/podla-sudnych-lekarov-smrt-mladej-zeny-suvisela-s-ockovanim-astrazeneca/2521232
  Podľa súdnych lekárov smrť mladej ženy súvisela s očkovaním AstraZeneca

  Nemecko: 32-ročná žena zomrela po očkovaní vakcínou AstraZeneca. Prípad vyvoláva mnoho otázok. Teraz okres Herford potvrdil, že jej smrť súvisí s očkovaním

  Jedenásť dní po jej očkovaní vakcínou od AstraZeneca proti Covid-19 zomrela v marci 32-ročná psychoterapeutka na krvácanie do mozgu. Teraz je úradom jasné: Dana Ottmannová skutočne zomrela v súvislosti s očkovaním.

 14. https://www.hlavnespravy.sk/po-druhom-ockovani-vakcinou-od-biontech-18-rocny-mladik-so-zapalom-srdcoveho-svalu-na-jednotke-intenzivnej-starostlivosti/2521004
  Po druhom očkovaní vakcínou od BioNTech: 18-ročný mladík so zápalom srdcového svalu na jednotke intenzívnej starostlivosti

  Po jeho druhom očkovaní proti korone vakcínou od BioNTech je 18-ročný mladík na jednotke intenzívnej starostlivosti. Postihuje čoraz viac mladých mužov zápal srdcového svalu?

 15. Prekopírovala som jeden blog:
  Takže čo tam po tých 5 mŕtvych. Patológ Palkovič má v mrazákoch 72 ľudí mrtvych po očkovaní teraz dávajú dokopy ako to povedať že to nebolo očkovanie. ešte pred mesiacom ich mal „len 52“
  treba prečitať celý rozhovor bol aj na HS .

  BRATISLAVA – Na Slovensku sme zatiaľ zaznamenali dve úmrtia, pri ktorých bol preukázaný súvis s očkovaním.
  Patológ Michal Palkovič pre Topky uviedol, že Úrad pre dohľad nad
  zdravotnou starostlivosťou (ÚDZS) zatiaľ celkovo prešetril 72 úmrtí.
  Dvanásť z nich zomrel na pľúcnu formu koronavírusu, ktorým sa nakazili
  už po očkovaní.

  Posledná veta by mala byť výstrahou.

  • A ešte príde neplodnosť u mladých mužov po očkovaní. Počkajte 3 roky.

   • Príde? Modlím sa, aby moju vnučku neotehotnel mládenec so s mRNA zmenenou DNA! Kedysi bolo venom panenstvo – dnes NEvakcinácia!

    • Keďže sa nevieš modliť, tak…smola.

     • „Až 45 obětí a 150 zraněných si vyžádalo neštěstí v Izraeli. V noci na pátek tam vypukla tlačenice, při níž přes sebe lidé začali padat a dusit se. Podle očitých svědků k rozsahu tragédie přispěla i reakce policie.
      Článek

      K nehodě došlo po půlnoci při oslavách svátku Lag ba-omer, při němž věřící zapalují vatry a pořádají poutě k hrobu mystika Šimona bar Jochaje, který žil ve 2. století. Poutí se obvykle účastní tisíce lidí, kteří se na místě modlí, tančí a zpívají. V noci se u úpatí hory Meron nedaleko libanonských hranic sešlo až na 100 000 věřících.

      V loňském roce byly oslavy značně omezeny kvůli omezením spojeným s koronavirem. Letos ale šlo o největší hromadnou událost od začátku epidemie covidu-19 v zemi a první velké a legální náboženské shromáždění.

      Kolem jedné hodiny ranní vypukla tlačenice, když lidé začali odcházet. Podle sdělení svědků a videozáznamů velký dav zaplnil svažitý tunelový průchod. Na jeho konci, kde se nacházely kluzké kovové schody, pak lidé podle svědků začali přes sebe padat.

      „הדוחק היה חריג, מראות קשים מאוד“: תיעוד ראשוני מרגעי האסון בהר מירון@rubih67 pic.twitter.com/MR7UBCVEHN
      — כאן חדשות (@kann_news) April 29, 2021

      Podle videozáznamů se v tunelu tísnil obrovský dav lidí, většinu z nich tvořili ultraortodoxní muži. Izraelský list Haaretz citoval svědky, podle nichž rychlému úniku lidí bránily policejní zátarasy. „Najednou se všechno zastavilo. Všichni byli namačkáni jeden na druhého a nikdo nechápal proč. Zvedl jsem hlavu a uviděl policisty, kteří průchod blokovali. Křičeli jsme ‚lidé tam umírají‘,“ řekl izraelskému zpravodajskému kanálu Channel 12 návštěvník festivalu jménem Zohar.

      Izraelské ministerstvo spravedlnosti uvedlo, že policie zahájila vyšetřování možného pochybení policistů, kteří na oslavy dohlíželi. Zároveň ale policie zdůraznila, že tato akce bývá tradičně hojně navštívená a že se před ní vždy kontroluje statika místa. Kluzkému schodišti se prý nedalo nijak předejít.

      „Lidé ztráceli barvu v obličejích. Pak mi k nohám začala padat těla. Snažil jsem se volat o pomoc a pomalu přijížděly záchranné složky. Byli tam lidé, které se záchranáři ani nepokoušeli oživovat,“ dodal Zohar.“
      https://www.seznamzpravy.cz/clanek/k-noham-mi-zacala-padat-tela-popisuje-svedek-tragedii-v-izraeli-152798#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_id=152798&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 16. https://www.infowars.com/posts/former-pfizer-vp-blows-lid-on-vaccine-scheme-entirely-possible-this-will-be-used-for-massive-scale-depopulation/?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com&utm_campaign=dbr
  Former Pfizer VP Blows Lid on Vaccine Scheme: “Entirely Possible This Will Be Used For Massive-Scale Depopulation”
  Rýchly preklad:
  Bývalú pracovník Pfizeru o vakcinácii: „Úplne je možné že toto bude použité na masívnu depopuláciu“

  Former Pfizer Vice President and Chief Science Officer Dr. Michael Yeadon has sounded the alarm over the current vaccine scheme, saying it could lead to mass depopulation.

 17. Prebehla som týmto článkom, ako odletíme jednosmerkou do nebíčka:
  https://childrenshealthdefense.org/defender/world-spend-157-billion-covid-vaccines-through-2025/?itm_term=home
  World to Spend $157 Billion on COVID Vaccines Through 2025 + More
  Svet minie 157 miliárd dolárov na Covid vakcínach do konca 2025 + viac

  EU Vaccine Injury Reporting System Shows More Than 330,000 Adverse Events Following COVID Vaccines
  EÚ úrad kde sa nahlasujú poškodenia z vakcín ukazuje že viac ako 330 000 nepriaznivých účinkov po Covid vakcínach

  Pripravujú sa vakcíny proti Covidu pre bábätká a skúšky majú byť ukončené do septembra
  atď. atď.

 18. Takto sa rozkladajú štáty a potom pekne vyrabujú:
  https://zemavek.sk/v-bielorusku-uviedli-film-zabit-prezidenta-so-vsetkymi-detailmi-pripravy-statneho-prevratu/
  V Bielorusku uviedli film „Zabiť prezidenta“ so všetkými detailmi prípravy štátneho prevratu

 19. https://www.hlavnespravy.sk/sukl-eviduje-3945-hlasenych-podozreni-na-neziaduce-ucinky-vakcin/2521616
  Zvýšený krvný tlak, embólie, či paralýza. ŠÚKL eviduje už 3945 hlásených podozrení na nežiaduce účinky vakcín

  V súvislosti s očkovaním proti novému koronavírusu Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) k štvrtku (29. 4.) eviduje 3945 hlásených podozrení na nežiaduce účinky. Z celkového počtu hlásení je 216 závažných, čo predstavuje 5,5 percenta hlásení. Na svojej stránke to uviedol ŠÚKL

  • Jean
   toto sú len hlásené prípady a koľko ich je, že vôbec to neoznámia. Osobne z blízkeho okolia poznám 2 prípady a neohlásili.
   Tak ako sme nepoznali pravdu o skutočne pozitívnych , tak nepoznáme ani ostatné.

 20. https://www.hlavnespravy.sk/pfizer-a-biontech-poziadali-ema-o-rozsirenie-povolenia-na-pouzivanie-vakciny-pre-deti/2521666
  Pfizer a BioNTech požiadali EMA o rozšírenie povolenia na používanie vakcíny pre deti. Budú ich ešte dva roky monitorovať

 21. https://blog.hlavnespravy.sk/26694/strasenie-variantami-covid-umrtnost-v-indii-je-nic-oproti-tej-slovenskej/
  Strašenie variantami. Covid úmrtnosť v Indii je „nič“ oproti tej slovenskej

 22. Práve počúvam dnešné video od David Icke:
  Len 1 percento vedľajších účinkov je hlásených úradom. Takže skutočná realita poškodení, úmrtí po Covid vakcíne je úplne iná.

  https://www.banned.video/watch?id=608bdc8efff50105456688d4

  • Vow,aj ja som to akurat dopocuval,co nesuhlasim,bol proti ludom,co hadzali kamene na Policiu,ak ludia nepouziju akekolvek nasilie tak zahynu na 100% a urcite to tak bude,lebo je nas velmi malo,97% stale veri na „virus“

 23. Na margo zvysovania DPH. Igor povedal, ze zvysi sa DPH ale znizi dan z prijmu, cize sa to vykompenzuje.
  Takze, taky maly priklad – setril som si roky rokuce, aby som nasetril na urcity tovar, alebo sluzbu. Platil som vysoke dane z prijmu (vyrok Igora) a teraz mi Igor zvysi DPH, tak zaplatim aj vyssiu DPH.
  Igor je lotor.

  PS: nezaplatim 25% DPH, pretoze to nakupim v CR za 21% DPH a nizsiu cenu, kedze vsade na okolo od Slovenska je takmer vsetko lancejsie. Podotykam identicky material. Mam vanu z Polska, 30% lancejsia nez na SR. Mam vrtacku Bosch z Nemecka, o 10% lancejsiu. Notebook z USA, 20% lacnejsi. Dlazbu vyrobenu v Spanielsku z Polska o 70% lacnejsiu. Listy k dlazbe z Ceska o 20% lacnejsie. Benzin z CR/AT o 10-15c lacnejsi. Jazdene auto z Nemecka o 15% lacnejsie. Fotak z nemecka o 10% lacnejsi. Zial, mam velmi malo zo Slovenska, aj ked sa snazim podporit Slovaka, ale nie prekupnika. Vsetko identicky tovar. Kde je problem? Asi tam, ze zo Slovenske vlady SR urobili srobovnu automobiliek – ale preco sa tie predavaju mimo SR lacnejsie nez tu, kde sa montuju? Spominal som, ze na Slovensku su najnizsie platy a najvyssie dane pre vacsinu obyvatelstva?

  • Zabudol si, že žiješ v NÁJOMNOM štáte a tvoja vláda je o 300% /minimálne/ drahšia!

   • presne tak, neexistuje sukromne vlastnictvo, kedze mame dan z nehnutenosti.
    cize okrem statu aj najomny byt

  • a coskoro to bude vsetko zbytocne,co si nakupil,ziadne potraviny,sliepky,kraliky prepelice,zahrada??? Doporucujem kupit hroby a truhle,aj tie budu uzasne drahe,tiez fialky,aby si ich mohol vonat zo spodu,toto je realita,ja to vsetko uz mam,pre celu rodinu

 24. Redakcia – „testami devastované nosy“? To je to, čo ste zmenili? ZLATÁ BRÁNA?
  Ach môj noós!

  Rock Music Shop
  [Prehľadávať doménu rockmusicshop.eu] rockmusicshop.eu/index.php?kat=5&podkat=331
  Spadla Rosa Na Kraj Nosa Trpaslíka Horenosa … Performer, Vocals – Gréta Davidovová 3:02 12 Pesnčka „M“ … My Sme Smelí Námorníci Veslujeme Na Pramici … Performer, Vocals – Peter Haberland Vocals [Girls Trio] – Unknown Artist 1:47 13 Klope Dáždik … Klope Klope Dáždik Na Zelený Dáždnik …

  • Takto… Projekt pre deti – Zlatá brána /70-80-te roky/ je podľa mňa dodnes hudobne dramaturgicky a kreatívne NEPREKONANÝ! Z „nejakého“ dôvodu teda musel zakapať!

   To, čo ma privádza do absolútnej zúrivosti, je komunikačný idiotizmus! Neexistuje nič horšie, čo by tak dokázalo paralyzovať nejakú tvorivú aktivitu! Príklad – idiot zavesil nahrávky Zlatej brány – ale ani divá sviňa už nevie – čo je čo!
   https://ulozto.net/hledej?q=Zlat%C3%A1%20br%C3%A1na%20mp3

   Takže k tým nosom – čo mám ja vytetované v mozgu zo Zlatej brány zo 70-tych rokov.

   „Spadla rosa, na kraj nosa, trpaslíka Horenosa!
   Ach môj noós! Ach môj noós! Zabedákal Horenos!“

   Čiže redakcia – tipujem – z podprahovky – „vaše zdevastované nosy“. ???

   Lenže takto sa to nerobí! Copywriting je remeslo pre nadaných a podľa lege artis! Konceptuálna tvorivá – profesionálna činnosť! Flašík nikdy nebol mágom v tejto oblasti! On len najímal a nechával priestor copywriterom! O tom to celé je! Tajomstvom jeho úspechu je šikovná židovská exploatácia tvorivosťou nadržaných ľudí.

   • Tak pošlite emailom zopár návrhov (v približne rovnakej dĺžke ako terajší), nastavíme rotáciu rôznych verzií a budeme zaznamenávať počet klikov. Po čase sa vyprofiluje víťazné motto a to potom môžeme nastaviť, aby sa zobrazovalo už len to jedno.

 25. Poznáte bájku o uvarenej žabe?
  Podľa bájky, žaba hodená do horúcej vody hneď vyskočí von.
  Ale žaba vo vode pomaly ohrievanej z nej nevyskočí, ako by si hovorila „je síce teplo, ale ešte to ide, ešte nie je najhoršie …“ – a nakoniec, ako tak čaká, až bude najhoršie, sa uvarí.
  Najväčšie nebezpečenstvo žabieho syndrómu aplikovaného na medziľudské vzťahy spočíva v tom, že len málokto si dokáže uvedomiť, že sa práve alebo už dlhšiu dobu nachádza v úlohe varenej žaby, tj. že ho niekto iný alebo okolnosti pomaly varia – je vmanipulovaný do určitej situácie alebo činu, a teda je potrebné konať a „vyskočiť“ z kotla, než bude najhoršie alebo neskoro.

 26. Dobry den‘. Hladam skolu, ktora by nenutila deti nosit‘ ruska. Su take na Slobensku, mozno alternativne, ktori by respoktovali ak rodic nechce dat‘ diet’at’u rusko na cely den. D’akujem!

Pridajte komentár

*